CONNACHT SC CHAMPIONSHIPS  NOV 2019
 
Mixed  11-Ov 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 NIALL CARTER              17 CBAR              8:56.93S F      
  2 RALF BODAMER              16 GAL               9:07.36S F      
  3 RORY GRADY                16 CBAR              9:07.60S F      
  4 JESSICA GANNON            15 COM               9:19.23S F      
  5 DARRAGH RUSK              14 ATH               9:22.97S F      
  6 DANIELLE FARRELL          16 SLIGO             9:25.50S F      
  7 KILLIAN LANGTON           14 SLIGO             9:32.59S F      
  8 JOHN PATTEN               14 GAL               9:33.79S F      
  9 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO             9:35.28S F      
 10 ALEKSANDR MC ALEER        13 GAL               9:36.24S F      
 11 ALISON GIBBS              15 GAL               9:41.44S F      
 12 AOIFE SWEENEY             15 GAL               9:53.66S F      
 13 KATIE WATERS              14 GAL               9:56.19S F      
 14 FIONN MC CARTHY           15 SHARK            10:02.55S F      
 15 CILLIAN MC CULLAGH        13 GAL              10:07.92S F      
 16 MAEVE GALLAGHER           18 CBAR             10:09.39S F      
 17 WILLIAM MC DONNELL        15 GAL              10:17.45S F      
 18 KIERAN WATTERSON          12 BL FN            10:27.87S F      
 19 CORMAC RYNN               14 TRID             10:29.20S F      
 20 GRAINNE DONOHUE           15 LONG             10:30.18S F      
 21 EAMON SMITH               15 LONG             10:32.09S F      
 22 EMMA HUGHES               14 BALL             10:42.83S F      
 23 SENAN MC DONNELL          13 GAL              10:43.84S F      
 24 AILBHE KENNEDY            17 LASER            10:47.79S F      
 25 EIMEAR O'LEARY            14 GAL              10:49.44S F      
 26 EIMHIN CLIFFORD           14 C FIN            10:59.42S F      
 27 AOIBHE RYNN               16 TRID             11:05.01S F      
 28 AOIFE LEONARD             16 LONG             11:11.15S F      
 29 ALEX KELLY                14 SHARK            11:13.58S F      
 30 FAITH LYNOTT              13 TRID             11:17.57S F      
 31 KATIE MANNING             13 LONG             11:18.87S F      
 32 EDWIN ROLSTON             12 BALL             11:41.75S F      
 33 ELLA MC KEON              12 TRID             12:03.35S F      
 
Mixed  11-Ov 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO            17:06.33S F      
  2 DYLAN HANLY               15 LONG             20:27.79S F      
  3 ETHAN DOHERTY             13 CBAR             20:47.05S F      
  4 ARIANE PHELAN             13 LONG             22:43.71S F      
 
Girls  11-Ov 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALISON GIBBS              15 GAL               5:12.56S F      
  2 IMOGEN NAUGHTON           20 SHARK             5:14.10S F      
  3 KATIE WATERS              14 GAL               5:21.05S F      
  4 EMMA MURPHY               15 GAL               5:22.73S F      
  5 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO             5:34.33S F      
  6 AOIFE DIRRANE             15 LASER             5:37.44S F      
  7 SARAH CONDRON             16 ATH               5:42.40S F      
  8 AISLING STAPLETON         15 CBAR              5:44.11S F      
  9 GILLIAN MURPHY            13 GAL               5:55.52S F      
 10 SOPHIE SULTANOV           15 GAL               5:56.15S F      
 11 AOIBHE RYNN               16 TRID              6:00.96S F      
 12 RACHEL WHELAN             13 SHARK             6:08.61S F      
 13 FAITH LYNOTT              13 TRID              6:14.98S F      
  0 CARA FITZPATRICK          15 ATH                     NS F      
  0 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO             6:00.02S F      
 
Boys  11-Ov 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBERT POWELL             19 ATH                 26.06S F      
  1 ROBERT POWELL             19 ATH                 26.23S P      
  2 MAX KOLCOW                18 SHARK               26.81S F      
  3 CALLUM ASHTON             20 SHARK               26.86S F      
  2 CALLUM ASHTON             20 SHARK               27.15S P      
  3 MAX KOLCOW                18 SHARK               27.17S P      
  4 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO               27.49S P      
  4 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO               27.67S F      
  5 SEAN BRENNAN              17 TUAM                28.25S P      
  6 ANTHONY MAHER             18 SLIGO               28.39S P      
  5 SEAN BRENNAN              17 TUAM                28.70S F      
  7 EVAN WELBY                18 SHARK               28.93S P      
  6 NATHAN TODD               15 LASER               29.27S F      
  8 NATHAN TODD               15 LASER               29.32S P      
  9 ODIE MELIA                15 TUAM                29.41S P      
  7 EVAN WELBY                18 SHARK               29.48S F      
 10 MILO O'CONNOR             17 ATH                 29.57S P      
 11 KAELAN GENG               14 GAL                 29.65S P      
 12 NIALL JOYCE               16 SHARK               29.81S P      
 13 KIERAN BREHENY            18 C FIN               30.14S P      
 14 DANIEL MADIGAN            17 LONG                30.19S P      
 15 KYLE FAGAN                14 ATH                 30.23S P      
 16 RORY COLLINS              16 BL FN               30.27S P      
 17 ROSS MOORE-KEANE          15 ATH                 30.39S P      
 18 ILIR SURDULLI             16 SHARK               30.94S P      
 19 CILLIAN FITZPATRICK O'BR  17 SHARK               31.05S P      
 20 DIARMUID O'DONNELL        16 LONG                31.34S P      
 21 EOIN TREANOR              14 CLM                 31.39S P      
 22 LUKAS BEGLEY              16 TUAM                31.67S P      
 23 RIAN KEARNEY              14 BL FN               31.79S P      
 24 KAMIL MROZ                15 LONG                31.85S P      
 25 DARAGH GORMLEY            15 TUAM                32.26S P      
 26 DAVID LENNON              14 SHARK               32.29S P      
 27 EAMON SMITH               15 LONG                32.31S P      
 28 EAMON DOHERTY             14 BALL                32.66S P      
 29 MARK HYNES                13 LASER               33.36S P      
 30 FREDRIK MORO              12 ATH                 33.39S P      
 31 JAMIE MATTHEWS            14 LONG                33.58S P      
  8 ANTHONY MAHER             18 SLIGO               33.84S F      
 32 RORY IGOE                 13 TUAM                34.35S P      
 33 CONOR LANIGAN             12 TRID                34.87S P      
 
Girls  11-Ov 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE LEAHY               17 GAL                 30.34S F      
  2 AOIFE BATES               17 SHARK               30.54S F      
  1 AOIFE LEAHY               17 GAL                 30.84S P      
  2 CARRIE MC DAID            17 SLIGO               30.85S P      
  3 NAOISE O'DONNELL          16 SHARK               31.06S P      
  3 CARRIE MC DAID            17 SLIGO               31.09S F      
  4 AOIFE BATES               17 SHARK               31.11S P      
  4 NAOISE O'DONNELL          16 SHARK               31.20S F      
  5 DANIELLE FARRELL          16 SLIGO               31.29S P      
  6 MEGAN KILGALLEN           17 CLM                 31.56S P      
  5 DANIELLE FARRELL          16 SLIGO               31.62S F      
  7 IONA ASHTON               16 SHARK               31.71S P      
  8 JESSICA GANNON            15 COM                 31.72S P      
  6 JESSICA GANNON            15 COM                 31.81S F      
  9 CIARA KILCOMMONS          16 COM                 32.09S P      
  7 CIARA KILCOMMONS          16 COM                 32.16S F      
 10 ERIKA LOWE                15 ATH                 32.70S P      
 11 ELLA POWELL               13 ATH                 33.13S P      
 12 REKA FABIAN               14 LASER               33.29S P      
 12 NIAMH KENNEDY             14 GAL                 33.29S P      
 14 SARAH COSGRAVE            14 CBAR                33.33S P      
 15 BERNADETTE KENNY          15 SHARK               33.63S P      
 16 SORCHA BRENNAN            13 TUAM                33.76S P      
 17 ALICE MC PARTLAN          16 SLIGO               33.98S P      
 18 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO               33.99S P      
 19 ERIN MOORE                11 ATH                 34.32S P      
 20 CAROL GRIFFIN             14 SHARK               34.65S P      
 21 SORCHA TREANOR            16 CLM                 34.72S P      
 22 FLEUR BURNS               15 C FIN               35.28S P      
 23 NICOLA BRENNAN            12 ATH                 35.65S P      
 24 FAITH LYNOTT              13 TRID                36.01S P      
 25 EMELIA JOYCE              12 SHARK               36.74S P      
 26 RIONAGH MC CORMACK        12 LONG                37.06S P      
 27 CIARA MULRY               14 SHARK               37.30S P      
 28 ISABEL JOYCE              12 SHARK               42.53S P      
  0 CLODAGH PARKER            13 TUAM                    NS P      
  0 IONA ASHTON               16 SHARK               32.20S F      
 
Boys  11-Ov 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 OISIN O'ROURKE            18 TUAM              2:09.52S F      
  1 OISIN O'ROURKE            18 TUAM              2:11.29S P      
  2 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN             2:12.17S F      
  2 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN             2:13.41S P      
  3 PHILIP DUDA               14 LONG              2:13.99S P      
  3 PHILIP DUDA               14 LONG              2:14.12S F      
  4 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             2:16.94S P      
  5 FIONN WATERS              17 TUAM              2:20.70S P      
  6 ALAN DZAEI                15 LONG              2:21.30S P      
  4 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             2:21.67S F      
  5 FIONN WATERS              17 TUAM              2:21.95S F      
  7 NIALL JOYCE               16 SHARK             2:22.06S P      
  6 ALAN DZAEI                15 LONG              2:22.42S F      
  8 MARK ROCKETT              14 ATH               2:23.39S P      
  7 MARK ROCKETT              14 ATH               2:23.51S F      
  9 CONN MC NAMARA            16 CBAR              2:23.79S P      
 10 CONOR DONOHOE             14 CBAR              2:25.95S P      
 11 JAMES WOOLLEY             15 CLM               2:26.49S P      
 12 ALEKSANDR MC ALEER        13 GAL               2:27.32S P      
 13 MICHEAL HUSSEY            13 GAL               2:27.76S P      
 14 PADDY GRIMES              15 LASER             2:28.18S P      
 15 EOGHAN DALY               15 SHARK             2:28.28S P      
 16 KILLIAN LANGTON           14 SLIGO             2:28.84S P      
 17 FIONN MC CARTHY           15 SHARK             2:28.97S P      
 18 JOHN SHORTT               12 BL FN             2:29.33S P      
 19 CILLIAN MC CULLAGH        13 GAL               2:30.88S P      
 20 KAELAN GENG               14 GAL               2:30.99S P      
 21 FERGAL BLANCHARD          16 LASER             2:31.08S P      
 22 ROAN FLAHERTY             14 ATH               2:31.22S P      
 23 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO             2:31.84S P      
 24 OLIVER KEARNEY            13 LONG              2:32.18S P      
 25 LUCA DUGGAN               14 BALL              2:34.83S P      
 26 LUKE WOOLLEY              13 CLM               2:35.57S P      
 27 CIAN HOGAN                13 SHARK             2:35.75S P      
 28 EAMON DOHERTY             14 BALL              2:37.12S P      
 29 RUAIRI BLANCHARD          15 LASER             2:37.42S P      
 30 JAMIE MATTHEWS            14 LONG              2:38.11S P      
 31 CORMAC RYNN               14 TRID              2:41.67S P      
 32 ANTHONY BOYLE             15 BL FN             2:42.90S P      
 33 KIERAN WATTERSON          12 BL FN             2:44.36S P      
 34 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO             2:49.88S P      
 35 SEAN O'NEILL              12 ATH               2:50.70S P      
 36 EOGHAN RYNN               12 TRID              2:51.05S P      
 37 AARON REILLY              16 BALL              2:51.80S P      
 38 MATHEW RYAN               13 B DOL             2:53.37S P      
 39 DANIEL RATTIGAN           12 SLIGO             2:54.47S P      
 40 TIERNAN DOHERTY           13 BALL              2:55.96S P      
 41 CHARLIE WHITE             11 B DOL             3:07.90S P      
  0 NIALL JOYCE               16 SHARK                   NS F      
  0 DARRAGH RUSK              14 ATH               2:28.25S P      
 
Girls  11-Ov 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 REBECCA LOWE              17 ATH               2:19.91S P      
  1 REBECCA LOWE              17 ATH               2:20.50S F      
  2 AOIFE LEAHY               17 GAL               2:21.86S F      
  2 AOIFE LEAHY               17 GAL               2:22.66S P      
  3 AIMEE KELLY               16 SHARK             2:24.76S F      
  3 AIMEE KELLY               16 SHARK             2:24.81S P      
  4 DANIELLE FARRELL          16 SLIGO             2:25.75S P      
  5 CAOILIN KEARNEY           16 BL FN             2:25.82S P      
  4 DANIELLE FARRELL          16 SLIGO             2:27.00S F      
  6 IONA ASHTON               16 SHARK             2:27.13S P      
  5 IONA ASHTON               16 SHARK             2:27.14S F      
  6 CAOILIN KEARNEY           16 BL FN             2:30.14S F      
  7 ELLA DEELY                15 CBAR              2:30.83S P      
  7 ELLA DEELY                15 CBAR              2:33.08S F      
  8 EMMA BOYLE                17 BL FN             2:33.47S P      
  9 KATIE WATERS              14 GAL               2:33.72S P      
 10 NIAMH KENNEDY             14 GAL               2:34.24S P      
 11 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK             2:35.61S P      
 12 AOIFE DIRRANE             15 LASER             2:37.02S P      
 13 MEABH O'ROURKE            12 TUAM              2:37.92S P      
 14 ROISIN O'BRIEN            15 COM               2:39.13S P      
 15 LAUREN DEELY              14 CBAR              2:39.22S P      
 16 JANE O'BOYLE              13 LONG              2:39.63S P      
 17 CIARA DAVITT              13 GAL               2:40.34S P      
 18 NICOLA BRENNAN            12 ATH               2:41.26S P      
 19 ALANNAH CANAVAN           14 BALL              2:41.61S P      
 20 SORCHA BRENNAN            13 TUAM              2:41.70S P      
 21 CARA FITZPATRICK          15 ATH               2:41.84S P      
 22 EVA FITZPATRICK           15 ATH               2:42.59S P      
 23 CIARA CONNAUGHTON-JONES   14 SLIGO             2:43.27S P      
 24 LEAH CONNELL              12 ATH               2:43.29S P      
 25 AISLING SCANLON           13 LONG              2:45.39S P      
 26 LORRAINE MORAN            12 ATH               2:45.73S P      
 27 SARAH GUNNING             12 BL FN             2:46.50S P      
 28 AILBHE KENNEDY            17 LASER             2:47.72S P      
 29 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO             2:49.26S P      
 30 CLODAGH SMITH             14 LONG              2:49.73S P      
 31 SINEAD FREEMAN            11 COM               2:51.75S P      
 32 ISOLDE HANNON             12 BL FN             2:52.74S P      
 33 GRACE O'DONNELL           12 LONG              2:53.00S P      
 34 KEELA FLANAGAN            12 ATH               2:54.04S P      
 35 MILLIE O'BRIEN            15 ATH               2:54.42S P      
 36 MIRIAM ROLAND             12 BL FN             2:54.82S P      
 37 OLIVIA CURRIE             13 SHARK             2:55.20S P      
 38 DISA COFFEY               13 TUAM              2:57.32S P      
 39 LYDIA MC NICHOLAS         12 LASER             2:58.79S P      
 40 CAOIMHE WALSHE            11 B DOL             2:59.17S P      
 41 CARA HIGGINS              13 CLM               2:59.89S P      
 42 ELLA MC KEON              12 TRID              3:00.53S P      
 43 EMELIA JOYCE              12 SHARK             3:02.84S P      
 44 ELLIE BUTLER              11 B DOL             3:03.00S P      
 45 SIOFRA FIELDING           12 BALL              3:03.08S P      
 46 JANE RYAN                 11 ATH               3:04.41S P      
 47 HANNAH BOYLE              12 BL FN             3:05.31S P      
 48 KATE MC ELEVEY            11 CBAR              3:06.19S P      
 49 MARIJA GIEDRAITYTE        13 CBAR              3:08.99S P      
  0 REKA FABIAN               14 LASER                   NS P      
  0 JANE BRADLEY              13 SLIGO             2:48.60S P      
  0 RUBY LOWE                 13 TRID              3:00.86S P      
  0 SILE MC AULEY             15 ATH               2:31.23S P      
  0 EMMA BOYLE                17 BL FN             2:35.53S F      
  0 RACHEL WHELAN             13 SHARK             2:56.56S P      
 
Boys  11-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MICHAEL MC NAMARA         18 CLM               1:07.45S F      
  1 ANTHONY MAHER             18 SLIGO             1:08.66S P      
  2 ANTHONY MAHER             18 SLIGO             1:09.31S F      
  2 MICHAEL MC NAMARA         18 CLM               1:09.70S P      
  3 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             1:11.37S P      
  3 DARAGH FITZGERLD          16 ATH               1:11.64S F      
  4 DARAGH FITZGERLD          16 ATH               1:12.19S P      
  5 KIERAN BREHENY            18 C FIN             1:12.89S P      
  6 EIDHNE KENNEDY            17 GAL               1:13.33S P      
  4 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             1:13.64S F      
  7 RORY GRADY                16 CBAR              1:13.81S P      
  8 MILO O'CONNOR             17 ATH               1:13.88S P      
  5 EIDHNE KENNEDY            17 GAL               1:13.97S F      
  6 KIERAN BREHENY            18 C FIN             1:14.18S F      
  7 RORY GRADY                16 CBAR              1:14.34S F      
  9 ALEX CLARKE               17 SHARK             1:15.00S P      
 10 CONN MC NAMARA            16 CBAR              1:15.03S P      
 11 OISIN CAREY               18 LASER             1:15.07S P      
 12 SEAN BRENNAN              17 TUAM              1:15.14S P      
 13 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN             1:15.33S P      
 14 DARAGH GORMLEY            15 TUAM              1:15.84S P      
 15 LUKAS BEGLEY              16 TUAM              1:15.86S P      
 16 EVAN WELBY                18 SHARK             1:15.93S P      
 17 NIALL CARTER              17 CBAR              1:16.15S P      
 18 ODIE MELIA                15 TUAM              1:16.36S P      
 19 ROSS MOORE-KEANE          15 ATH               1:16.88S P      
 20 DARRAGH MASTERSON         15 CBAR              1:16.94S P      
 21 DAVID LENNON              14 SHARK             1:17.29S P      
 22 EUAN JENNINGS             14 SHARK             1:17.64S P      
 23 CALLUM ROWLEY HOPKINS     15 SLIGO             1:17.91S P      
 24 JAKE VAN DE BEEK          16 BL FN             1:18.24S P      
 25 EVAN REILLY               15 CLM               1:18.54S P      
 26 RIAN KEARNEY              14 BL FN             1:18.66S P      
 27 DANIEL MADIGAN            17 LONG              1:18.71S P      
 28 KAELAN GENG               14 GAL               1:18.91S P      
 29 EOGHAN DALY               15 SHARK             1:20.49S P      
 30 LEO NEMNASEVS             13 SHARK             1:23.05S P      
 31 EIMHIN CLIFFORD           14 C FIN             1:23.25S P      
 32 BROGAN FEE                14 LONG              1:23.48S P      
 33 ANTHONY BOYLE             15 BL FN             1:24.10S P      
 34 CIAN JOHNSON              15 ATH               1:24.69S P      
 35 ALAN KILCOMMONS           13 COM               1:25.93S P      
 36 DANIEL BREHENY            15 C FIN             1:25.98S P      
 37 THOMAS DAVEY              13 BL FN             1:26.03S P      
 38 CONOR MC ALOON            14 BALL              1:26.11S P      
 39 AARON REILLY              16 BALL              1:26.48S P      
 40 ETHAN DOHERTY             13 CBAR              1:27.15S P      
 41 RORY IGOE                 13 TUAM              1:27.73S P      
 42 MICHEAL HUSSEY            13 GAL               1:27.78S P      
 43 JAMIE FOX                 13 ATH               1:28.04S P      
 44 MICHAEL LAVIN             12 COM               1:28.16S P      
 45 FREDRIK MORO              12 ATH               1:28.52S P      
 46 ADAM DAVOREN KING         14 CBAR              1:29.10S P      
 47 DAEHAN COLL               13 LASER             1:29.45S P      
 48 DILLON SWARIS             13 LONG              1:30.32S P      
 49 EOIN TREANOR              14 CLM               1:30.47S P      
 50 DARRAGH GILMARTIN         12 SLIGO             1:30.58S P      
 51 MICHAEL NOONE             16 C FIN             1:32.32S P      
 52 ADAM MC NAMARA            12 CLM               1:35.22S P      
 53 CHRISTIAN O'BRIEN         12 ATH               1:39.23S P      
 54 MICHAEL CUNNINGHAM SMYTH  11 SHARK             1:42.10S P      
  0 MILO O'CONNOR             17 ATH               1:14.32S F      
  0 SEAN O'NEILL              12 ATH               1:33.01S P      
  0 ALEX KELLY                14 SHARK                   DQ P      
  0 CILLIAN FITZPATRICK O'BR  17 SHARK             1:22.52S P      
 
Girls  11-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALISON GIBBS              15 GAL               1:16.56S P      
  1 ALISON GIBBS              15 GAL               1:16.93S F      
  2 PAULA CRISAN              16 BL FN             1:17.87S F      
  3 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO             1:17.98S F      
  2 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO             1:18.48S P      
  3 PAULA CRISAN              16 BL FN             1:18.66S P      
  4 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              1:18.75S P      
  4 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              1:18.85S F      
  5 AOIFE BATES               17 SHARK             1:19.02S P      
  5 JUDY BRENNAN              16 ATH               1:19.70S F      
  6 JUDY BRENNAN              16 ATH               1:20.31S P      
  6 LAUREN FRAIN              17 CLM               1:20.32S F      
  7 CARRIE MC DAID            17 SLIGO             1:20.84S P      
  8 LAUREN FRAIN              17 CLM               1:21.01S P      
  9 AIMEE KELLY               16 SHARK             1:21.91S P      
 10 LUCY HOGAN                16 LONG              1:22.13S P      
 11 CAOIMHE CURLEY            13 CBAR              1:22.23S P      
  7 CARRIE MC DAID            17 SLIGO             1:22.43S F      
 12 RIONAGH MC CORMACK        12 LONG              1:23.04S P      
 13 KATIE WATERS              14 GAL               1:23.42S P      
  8 AIMEE KELLY               16 SHARK             1:24.26S F      
 14 AISLING STAPLETON         15 CBAR              1:24.85S P      
 15 AOIFE LEONARD             16 LONG              1:26.06S P      
 16 SIOBHAN LEONARD           15 LONG              1:26.08S P      
 16 BERNADETTE KENNY          15 SHARK             1:26.08S P      
 18 LEAH CONNELL              12 ATH               1:26.39S P      
 19 MICHELLE RAILTON          12 TUAM              1:26.98S P      
 20 ROISIN O'BRIEN            15 COM               1:27.22S P      
 21 SOPHIE SULTANOV           15 GAL               1:27.35S P      
 22 CAROL GRIFFIN             14 SHARK             1:27.51S P      
 23 REKA FABIAN               14 LASER             1:27.69S P      
 24 GILLIAN MURPHY            13 GAL               1:28.79S P      
 25 KATIE MANNING             13 LONG              1:29.12S P      
 26 ISOLDE HANNON             12 BL FN             1:29.63S P      
 27 SARAH COSGRAVE            14 CBAR              1:29.64S P      
 28 ERIN MOORE                11 ATH               1:29.66S P      
 29 EILIDH MOORE              13 ATH               1:30.60S P      
 30 JANE O'BOYLE              13 LONG              1:30.98S P      
 31 IVANNA HORAN              15 CBAR              1:31.52S P      
 32 BRIDGET KENNY             13 SHARK             1:32.26S P      
 33 JANE RYAN                 11 ATH               1:34.12S P      
 34 OLIVIA CURRIE             13 SHARK             1:34.34S P      
 35 CLODAGH PARKER            13 TUAM              1:35.12S P      
 36 LYDIA MC NICHOLAS         12 LASER             1:35.37S P      
 37 NIAMH CONNERY             11 SHARK             1:36.80S P      
 38 ERIN ROBINSON             11 WPORT             1:38.91S P      
 39 AMY BRESLIN               13 CLM               1:38.94S P      
 40 LAUREN MC DONNELL         13 CBAR              1:39.12S P      
 41 HANNAH MC LOUGHLIN        12 B DOL             1:39.83S P      
 42 CLODAGH MASTERSON         12 LONG              1:40.29S P      
 43 GRACE QUINN               11 TRID              1:40.87S P      
 44 AINE MURRAY               13 LONG              1:41.40S P      
 45 ISABEL JOYCE              12 SHARK             1:41.70S P      
 46 ALANNAH LULLING           12 TUAM              1:43.63S P      
  0 LABHOISE BOYLE            17 SHARK             1:24.41S P      
  0 AISLING PARKER            11 TUAM              1:42.12S P      
 
Boys  11-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBERT POWELL             19 ATH               2:08.94S F      
  1 ROBERT POWELL             19 ATH               2:14.89S P      
  2 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             2:17.34S P      
  2 OISIN O'ROURKE            18 TUAM              2:18.71S F      
  3 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             2:19.05S F      
  3 FIONN WATERS              17 TUAM              2:20.02S P      
  4 PHILIP DUDA               14 LONG              2:20.30S P      
  5 RORY GRADY                16 CBAR              2:20.53S P      
  6 OISIN O'ROURKE            18 TUAM              2:20.63S P      
  7 NIALL CARTER              17 CBAR              2:21.14S P      
  4 NIALL CARTER              17 CBAR              2:22.10S F      
  8 ANTHONY MAHER             18 SLIGO             2:22.15S P      
  9 NIALL KELLY               18 CLM               2:22.33S P      
  5 RORY GRADY                16 CBAR              2:22.39S F      
 10 FERGAL BLANCHARD          16 LASER             2:23.43S P      
 11 CALLUM ASHTON             20 SHARK             2:23.57S P      
  6 FIONN WATERS              17 TUAM              2:24.13S F      
  7 PHILIP DUDA               14 LONG              2:24.30S F      
 12 ALAN DZAEI                15 LONG              2:24.74S P      
 13 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO             2:25.92S P      
 14 COLM CARNEY               15 CBAR              2:29.00S P      
 15 KYLE FAGAN                14 ATH               2:29.73S P      
 16 FIONN MC CARTHY           15 SHARK             2:30.12S P      
 17 DARRAGH RUSK              14 ATH               2:30.28S P      
 18 JAMES WOOLLEY             15 CLM               2:30.98S P      
 19 PADDY GRIMES              15 LASER             2:31.30S P      
 20 CONOR DONOHOE             14 CBAR              2:31.64S P      
  8 ANTHONY MAHER             18 SLIGO             2:32.27S F      
 21 RORY COLLINS              16 BL FN             2:32.57S P      
 22 ALEX CLARKE               17 SHARK             2:34.19S P      
 23 ALEKSANDR MC ALEER        13 GAL               2:35.20S P      
 24 ROAN FLAHERTY             14 ATH               2:35.54S P      
 25 MARK HYNES                13 LASER             2:36.18S P      
 26 DIARMUID O'DONNELL        16 LONG              2:36.76S P      
 27 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO             2:39.00S P      
 28 JAMIE MATTHEWS            14 LONG              2:40.30S P      
 29 OLIVER KEARNEY            13 LONG              2:40.52S P      
 30 RUAIRI BLANCHARD          15 LASER             2:40.87S P      
 31 CILLIAN FITZPATRICK O'BR  17 SHARK             2:43.30S P      
 32 EUAN JENNINGS             14 SHARK             2:43.50S P      
 33 CIAN HOGAN                13 SHARK             2:43.60S P      
 34 JOHN SHORTT               12 BL FN             2:44.05S P      
 35 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO             2:44.79S P      
 36 ALAN KILCOMMONS           13 COM               2:45.14S P      
 37 CORMAC RYNN               14 TRID              2:45.42S P      
 38 LUKE WOOLLEY              13 CLM               2:45.43S P      
 39 JOHN HYNES                16 LASER             2:47.39S P      
 40 THOMAS DAVEY              13 BL FN             2:50.34S P      
 41 ETHAN DOHERTY             13 CBAR              2:50.98S P      
 42 CONOR LANIGAN             12 TRID              2:51.00S P      
 43 SIMON CAREY               14 LASER             2:52.13S P      
 44 KIERAN WATTERSON          12 BL FN             2:52.48S P      
 45 ILIR SURDULLI             16 SHARK             2:53.33S P      
 46 MICHAEL LAVIN             12 COM               2:53.41S P      
 47 EOGHAN RYNN               12 TRID              2:55.86S P      
 48 DANIEL RATTIGAN           12 SLIGO             3:00.10S P      
 49 SEAN O'NEILL              12 ATH               3:01.90S P      
  0 KAELAN HANIFA             15 C FIN             2:41.47S P      
  0 ANDREW HENSON             12 ATH               2:56.45S P      
  0 FARYL DELANEY             13 LONG              2:49.41S P      
  0 JAKE VAN DE BEEK          16 BL FN             2:40.50S P      
 
Boys  11-Ov 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             4:48.13S F      
  2 DANIEL MADIGAN            17 LONG              5:16.17S F      
  3 CONOR DONOHOE             14 CBAR              5:16.45S F      
  4 ALEKSANDR MC ALEER        13 GAL               5:17.63S F      
  5 JACK DELANEY              13 CLM               5:19.29S F      
  6 MICHEAL HUSSEY            13 GAL               5:24.31S F      
  7 CILLIAN MC CULLAGH        13 GAL               5:34.70S F      
  8 CORMAC RYNN               14 TRID              5:46.72S F      
  9 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO             5:48.50S F      
 10 EOGHAN RYNN               12 TRID              6:13.55S F      
  0 EDWIN ROLSTON             12 BALL              6:42.38S F      
 
Girls  11-Ov 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 GRACE JOYCE               17 SHARK               35.58S P      
  1 PAULA CRISAN              16 BL FN               35.62S F      
  2 ALISON GIBBS              15 GAL                 35.73S F      
  3 GRACE JOYCE               17 SHARK               36.04S F      
  2 PAULA CRISAN              16 BL FN               36.09S P      
  4 JUDY BRENNAN              16 ATH                 36.26S F      
  3 JUDY BRENNAN              16 ATH                 36.44S P      
  5 EMMA MURPHY               15 GAL                 36.54S F      
  4 JENNIFER ANDREWS          17 LONG                36.79S P      
  5 ALISON GIBBS              15 GAL                 36.82S P      
  6 EMMA MURPHY               15 GAL                 36.83S P      
  6 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO               36.97S F      
  7 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO               37.01S P      
  7 JENNIFER ANDREWS          17 LONG                37.25S F      
  8 LAUREN FRAIN              17 CLM                 37.29S P      
  9 RIONAGH MC CORMACK        12 LONG                37.69S P      
  9 AOIFE BATES               17 SHARK               37.69S P      
  8 LAUREN FRAIN              17 CLM                 37.73S F      
 11 CARRIE MC DAID            17 SLIGO               37.75S P      
 12 CAOIMHE CURLEY            13 CBAR                38.26S P      
 13 KATIE WATERS              14 GAL                 38.43S P      
 14 LAURA JOHNSON             17 ATH                 38.69S P      
 15 SIOBHAN LEONARD           15 LONG                38.70S P      
 16 SARAH CONDRON             16 ATH                 38.98S P      
 17 BERNADETTE KENNY          15 SHARK               39.15S P      
 18 LUCY HOGAN                16 LONG                39.30S P      
 19 AISLING STAPLETON         15 CBAR                39.50S P      
 20 LABHOISE BOYLE            17 SHARK               39.57S P      
 21 ALICE MC PARTLAN          16 SLIGO               39.68S P      
 22 LEAH CONNELL              12 ATH                 40.00S P      
 22 ROISIN O'BRIEN            15 COM                 40.00S P      
 24 SOPHIE SULTANOV           15 GAL                 40.69S P      
 25 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO               40.73S P      
 26 MEABH O'ROURKE            12 TUAM                40.91S P      
 27 GILLIAN MURPHY            13 GAL                 41.05S P      
 28 MICHELLE RAILTON          12 TUAM                41.12S P      
 29 ISOLDE HANNON             12 BL FN               41.16S P      
 30 JANE O'BOYLE              13 LONG                41.29S P      
 31 RACHEL MC MANUS           15 SLIGO               41.46S P      
 32 JANE RYAN                 11 ATH                 42.11S P      
 33 ERIN MOORE                11 ATH                 42.17S P      
 34 JOANNA PEREGUDA           13 C FIN               42.39S P      
 35 RACHEL O'CONNOR           14 TRID                42.41S P      
 36 MARIA SATCHWELL           15 COM                 42.78S P      
 37 IVANNA HORAN              15 CBAR                43.13S P      
 38 AOIBHE MITCHELL           14 TUAM                43.34S P      
 39 CLODAGH PARKER            13 TUAM                43.66S P      
 40 BRIDGET KENNY             13 SHARK               43.77S P      
 41 NIAMH CONNERY             11 SHARK               44.19S P      
 42 RACHEL HEALY              14 CBAR                44.37S P      
 43 ERIN ROBINSON             11 WPORT               45.07S P      
 44 GRACE QUINN               11 TRID                45.23S P      
 45 AISLING RABBITT           12 CLM                 45.67S P      
 46 CLODAGH MASTERSON         12 LONG                45.73S P      
 47 AISLING PARKER            11 TUAM                47.02S P      
 48 ISABEL JOYCE              12 SHARK               47.06S P      
 49 HANNAH MC LOUGHLIN        12 B DOL               47.20S P      
 50 AMY BRESLIN               13 CLM                 47.55S P      
 
Boys  11-Ov 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MICHAEL MC NAMARA         18 CLM                 31.56S F      
  1 MICHAEL MC NAMARA         18 CLM                 31.77S P      
  2 KIERAN BREHENY            18 C FIN               32.15S P      
  2 KIERAN BREHENY            18 C FIN               32.20S F      
  3 ANTHONY MAHER             18 SLIGO               32.28S P      
  3 ANTHONY MAHER             18 SLIGO               32.30S F      
  4 DARAGH FITZGERLD          16 ATH                 32.98S P      
  5 EIDHNE KENNEDY            17 GAL                 33.28S P      
  4 EIDHNE KENNEDY            17 GAL                 33.54S F      
  6 DARRAGH MASTERSON         15 CBAR                33.65S P      
  7 ETHAN BRESLIN             17 CLM                 33.66S P      
  8 MILO O'CONNOR             17 ATH                 33.68S P      
  9 EVAN WELBY                18 SHARK               33.75S P      
  5 ETHAN BRESLIN             17 CLM                 33.82S F      
 10 SEAN BRENNAN              17 TUAM                33.97S P      
 11 CONN MC NAMARA            16 CBAR                34.35S P      
  6 DARRAGH MASTERSON         15 CBAR                34.36S F      
 12 LUKAS BEGLEY              16 TUAM                34.59S P      
 13 EUAN JENNINGS             14 SHARK               34.72S P      
 14 JAKE VAN DE BEEK          16 BL FN               34.98S P      
 15 ROSS MOORE-KEANE          15 ATH                 35.06S P      
 16 ODIE MELIA                15 TUAM                35.10S P      
 17 DARAGH GORMLEY            15 TUAM                35.17S P      
 18 EVAN REILLY               15 CLM                 35.46S P      
 19 OISIN CAREY               18 LASER               35.66S P      
 20 CALLUM ROWLEY HOPKINS     15 SLIGO               36.46S P      
 21 MARK HYNES                13 LASER               36.99S P      
 22 ADAM DAVOREN KING         14 CBAR                37.04S P      
 23 RIAN KEARNEY              14 BL FN               37.15S P      
 24 LEO NEMNASEVS             13 SHARK               37.16S P      
 25 CIAN JOHNSON              15 ATH                 37.38S P      
 26 FREDRIK MORO              12 ATH                 37.79S P      
 27 AARON REILLY              16 BALL                38.00S P      
 28 EIMHIN CLIFFORD           14 C FIN               38.50S P      
 29 BROGAN FEE                14 LONG                38.64S P      
 30 DANIEL BREHENY            15 C FIN               39.39S P      
 31 JAMIE FOX                 13 ATH                 40.10S P      
 32 DAEHAN COLL               13 LASER               40.51S P      
 33 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO               40.73S P      
 34 CORMAC GERAGHTY           16 BALL                40.94S P      
 35 CONOR MC ALOON            14 BALL                41.31S P      
 36 DARRAGH GILMARTIN         12 SLIGO               41.32S P      
 37 DILLON SWARIS             13 LONG                42.02S P      
 38 ADAM MC NAMARA            12 CLM                 43.90S P      
 39 CONOR LANIGAN             12 TRID                44.55S P      
 40 CHRISTIAN O'BRIEN         12 ATH                 45.24S P      
 41 MICHAEL CUNNINGHAM SMYTH  11 SHARK               46.72S P      
  0 MILO O'CONNOR             17 ATH                     NS F      
  0 DARAGH FITZGERLD          16 ATH                     NS F      
 
Girls  11-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JESSICA GANNON            15 COM               2:09.00S F      
  1 REBECCA LOWE              17 ATH               2:09.27S P      
  2 REBECCA LOWE              17 ATH               2:09.42S F      
  2 AOIFE LEAHY               17 GAL               2:09.48S P      
  3 AOIFE LEAHY               17 GAL               2:09.65S F      
  3 JESSICA GANNON            15 COM               2:10.13S P      
  4 DANIELLE FARRELL          16 SLIGO             2:10.32S P      
  4 DANIELLE FARRELL          16 SLIGO             2:12.46S F      
  5 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             2:13.75S P      
  6 ALISON GIBBS              15 GAL               2:14.84S P      
  7 CARRIE MC DAID            17 SLIGO             2:14.85S P      
  8 AOIFE DIRRANE             15 LASER             2:15.33S P      
  5 AOIFE DIRRANE             15 LASER             2:15.59S F      
  6 CARRIE MC DAID            17 SLIGO             2:15.70S F      
  9 IONA ASHTON               16 SHARK             2:15.87S P      
 10 ANASTAZYA PLISZKA         17 COM               2:16.22S P      
  7 ALISON GIBBS              15 GAL               2:17.12S F      
  8 IONA ASHTON               16 SHARK             2:17.16S F      
 11 LUCY HOGAN                16 LONG              2:17.28S P      
 12 NIAMH KENNEDY             14 GAL               2:17.83S P      
 13 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              2:18.03S P      
 14 EMMA MURPHY               15 GAL               2:18.54S P      
 15 CAROL GRIFFIN             14 SHARK             2:18.84S P      
 16 ELLA POWELL               13 ATH               2:19.05S P      
 17 SILE MC AULEY             15 ATH               2:19.91S P      
 18 ERIKA LOWE                15 ATH               2:20.10S P      
 19 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK             2:20.52S P      
 20 CIARA CONNAUGHTON-JONES   14 SLIGO             2:21.25S P      
 21 ELLA DEELY                15 CBAR              2:22.56S P      
 22 EIMEAR O'LEARY            14 GAL               2:23.24S P      
 23 CIARA DAVITT              13 GAL               2:23.26S P      
 24 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK             2:23.55S P      
 25 EILIDH MOORE              13 ATH               2:23.87S P      
 26 LAUREN DEELY              14 CBAR              2:24.12S P      
 27 FIONA CONWAY              17 CBAR              2:24.21S P      
 28 RIONAGH MC CORMACK        12 LONG              2:24.23S P      
 29 ANTONINA PLISZKA          14 COM               2:25.61S P      
 30 CARA FITZPATRICK          15 ATH               2:26.56S P      
 31 GRAINNE DONOHUE           15 LONG              2:26.73S P      
 32 EMMA HUGHES               14 BALL              2:26.74S P      
 33 ZAINAB RATHER             12 GAL               2:27.08S P      
 34 SINEAD FREEMAN            11 COM               2:27.95S P      
 35 KEELA FLANAGAN            12 ATH               2:28.02S P      
 36 EVA FITZPATRICK           15 ATH               2:28.33S P      
 37 MILLIE O'BRIEN            15 ATH               2:30.12S P      
 38 SARAH GUNNING             12 BL FN             2:30.15S P      
 39 JANE BRADLEY              13 SLIGO             2:33.61S P      
 40 KATIE MANNING             13 LONG              2:34.32S P      
 41 JANE O'BOYLE              13 LONG              2:34.97S P      
 42 POLA GIZINSKA             13 BL FN             2:38.01S P      
 43 AISLING SCANLON           13 LONG              2:38.16S P      
 44 OLIVIA CURRIE             13 SHARK             2:38.68S P      
 45 MOLLY MULVEY              11 TRID              2:38.91S P      
 46 LYDIA MC NICHOLAS         12 LASER             2:40.43S P      
 47 GRAINNE O'ROURKE          15 TUAM              2:40.58S P      
 48 RUBY LOWE                 13 TRID              2:41.33S P      
 49 MIRIAM ROLAND             12 BL FN             2:41.54S P      
 50 JANE RYAN                 11 ATH               2:42.94S P      
 51 KERI BARRY                13 LONG              2:43.01S P      
 52 CIARA MULRY               14 SHARK             2:44.58S P      
 53 CLODAGH MASTERSON         12 LONG              2:45.74S P      
 54 ELLIE BUTLER              11 B DOL             2:46.55S P      
 55 CAOIMHE WALSHE            11 B DOL             2:51.44S P      
  0 LORRAINE MORAN            12 ATH               2:28.09S P      
 
Boys  11-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 OISIN O'ROURKE            18 TUAM              1:58.63S F      
  2 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN             1:59.00S F      
  1 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN             1:59.82S P      
  3 PHILIP DUDA               14 LONG              2:02.25S F      
  2 PHILIP DUDA               14 LONG              2:02.62S P      
  3 MIQUEL BERNADES           15 BALL              2:03.76S P      
  4 RORY GRADY                16 CBAR              2:04.88S P      
  5 OISIN O'ROURKE            18 TUAM              2:05.08S P      
  4 RORY GRADY                16 CBAR              2:05.50S F      
  5 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             2:05.67S F      
  6 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             2:05.82S P      
  7 KAELAN GENG               14 GAL               2:07.69S P      
  8 MILO O'CONNOR             17 ATH               2:07.81S P      
  6 KAELAN GENG               14 GAL               2:08.74S F      
  9 EIDHNE KENNEDY            17 GAL               2:09.10S P      
  7 MIQUEL BERNADES           15 BALL              2:09.46S F      
 10 FIONN WATERS              17 TUAM              2:09.49S P      
 11 COLM CARNEY               15 CBAR              2:09.71S P      
 12 KYLE FAGAN                14 ATH               2:10.13S P      
 13 KILLIAN LANGTON           14 SLIGO             2:11.82S P      
 14 DARRAGH RUSK              14 ATH               2:12.64S P      
 15 CALLUM ROWLEY HOPKINS     15 SLIGO             2:13.81S P      
 16 MICHEAL HUSSEY            13 GAL               2:14.53S P      
 17 OISIN CAREY               18 LASER             2:14.59S P      
 18 ROSS MOORE-KEANE          15 ATH               2:14.63S P      
 19 CIAN DONOHOE              16 CBAR              2:14.68S P      
 20 ALEKSANDR MC ALEER        13 GAL               2:15.88S P      
 21 CONOR DONOHOE             14 CBAR              2:16.58S P      
 22 RIAN KEARNEY              14 BL FN             2:17.80S P      
 23 RORY COLLINS              16 BL FN             2:18.28S P      
 24 AINDRIU LYNAM             14 ATH               2:19.52S P      
 25 DAVID LENNON              14 SHARK             2:19.61S P      
 26 JAMIE MATTHEWS            14 LONG              2:21.03S P      
 27 EAMON DOHERTY             14 BALL              2:21.12S P      
 28 JOHN SHORTT               12 BL FN             2:21.94S P      
 29 RORY IGOE                 13 TUAM              2:22.69S P      
 30 ALAN KILCOMMONS           13 COM               2:23.55S P      
 31 TOM O'ROURKE              12 ATH               2:23.93S P      
 32 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO             2:23.99S P      
 33 LUCA DUGGAN               14 BALL              2:26.86S P      
 34 ALEX KELLY                14 SHARK             2:26.99S P      
 35 BROGAN FEE                14 LONG              2:27.07S P      
 36 THOMAS DAVEY              13 BL FN             2:28.10S P      
 37 ASHLEY WEAFER             11 LONG              2:28.99S P      
 38 CIAN HOGAN                13 SHARK             2:29.37S P      
 39 ANDREW HENSON             12 ATH               2:29.66S P      
 40 KIERAN WATTERSON          12 BL FN             2:30.01S P      
 41 ETHAN DOHERTY             13 CBAR              2:31.64S P      
 42 MATHEW RYAN               13 B DOL             2:33.16S P      
 43 EOIN LYNAM                12 ATH               2:38.44S P      
 44 MICHAEL CUNNINGHAM SMYTH  11 SHARK             2:57.18S P      
 45 EDWIN ROLSTON             12 BALL              2:57.99S P      
  0 MILO O'CONNOR             17 ATH                     NS F      
 
Girls  11-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE BATES               17 SHARK             1:07.57S F      
  1 AOIFE BATES               17 SHARK             1:08.48S P      
  2 JESSICA GANNON            15 COM               1:08.84S P      
  2 ANASTAZYA PLISZKA         17 COM               1:08.87S F      
  3 NAOISE O'DONNELL          16 SHARK             1:09.80S P      
  4 ANASTAZYA PLISZKA         17 COM               1:09.82S P      
  3 JESSICA GANNON            15 COM               1:10.04S F      
  4 NAOISE O'DONNELL          16 SHARK             1:10.47S F      
  5 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO             1:11.61S P      
  6 CIARA KILCOMMONS          16 COM               1:12.13S P      
  5 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO             1:12.39S F      
  7 KATIE WATERS              14 GAL               1:12.83S P      
  8 EMMA HUGHES               14 BALL              1:13.72S P      
  6 EMMA HUGHES               14 BALL              1:14.05S F      
  9 SORCHA BRENNAN            13 TUAM              1:14.38S P      
  7 CIARA KILCOMMONS          16 COM               1:14.50S F      
 10 LAURA JOHNSON             17 ATH               1:14.81S P      
  8 SORCHA BRENNAN            13 TUAM              1:15.11S F      
 11 MEGAN KILGALLEN           17 CLM               1:15.42S P      
 12 REKA FABIAN               14 LASER             1:15.74S P      
 13 ALICE MC PARTLAN          16 SLIGO             1:17.65S P      
 14 SORCHA TREANOR            16 CLM               1:17.66S P      
 15 AOIBHE RYNN               16 TRID              1:18.41S P      
 16 ELLA BYRNE                15 LONG              1:19.29S P      
 17 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO             1:20.05S P      
 18 FLEUR BURNS               15 C FIN             1:20.30S P      
 19 GRAINNE DONOHUE           15 LONG              1:22.36S P      
 20 RACHEL WHELAN             13 SHARK             1:22.56S P      
 21 FAITH LYNOTT              13 TRID              1:22.89S P      
 22 ELLA MC KEON              12 TRID              1:25.99S P      
 23 CIARA MULRY               14 SHARK             1:26.68S P      
 24 EMELIA JOYCE              12 SHARK             1:29.44S P      
 25 ROISIN HORKAN             12 CLM               1:41.02S P      
  0 GRACE QUINN               11 TRID              1:34.43S P      
  0 CLODAGH KAVANAGH          15 CBAR              1:26.39S P      
  0 SARAH COSGRAVE            14 CBAR              1:13.50S P      
  0 LAOISE HANLY              13 LONG              1:30.74S P      
 
Boys  11-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBERT POWELL             19 ATH                 56.90S F      
  2 CALLUM ASHTON             20 SHARK               58.44S F      
  1 CALLUM ASHTON             20 SHARK               59.62S P      
  2 ROBERT POWELL             19 ATH                 59.93S P      
  3 MICHAEL MC NAMARA         18 CLM               1:01.07S F      
  4 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO             1:01.15S F      
  3 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN             1:01.80S P      
  4 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO             1:02.02S P      
  5 NIALL CARTER              17 CBAR              1:02.15S P      
  5 NIALL CARTER              17 CBAR              1:02.20S F      
  6 MICHAEL MC NAMARA         18 CLM               1:02.28S P      
  7 MIQUEL BERNADES           15 BALL              1:05.83S P      
  8 ANTHONY MAHER             18 SLIGO             1:06.15S P      
  9 DANIEL MADIGAN            17 LONG              1:06.39S P      
 10 PADDY GRIMES              15 LASER             1:06.69S P      
 11 ALAN DZAEI                15 LONG              1:06.74S P      
 12 NIALL JOYCE               16 SHARK             1:06.77S P      
 13 KAELAN GENG               14 GAL               1:06.84S P      
 14 DARAGH FITZGERLD          16 ATH               1:07.17S P      
 15 FIONN WATERS              17 TUAM              1:07.18S P      
  6 DANIEL MADIGAN            17 LONG              1:07.21S F      
 16 FIONN MC CARTHY           15 SHARK             1:07.62S P      
 17 NATHAN TODD               15 LASER             1:07.82S P      
 18 FERGAL BLANCHARD          16 LASER             1:08.29S P      
 19 ODIE MELIA                15 TUAM              1:08.51S P      
 20 SEAN BRENNAN              17 TUAM              1:08.66S P      
 21 DIARMUID O'DONNELL        16 LONG              1:09.03S P      
 22 DARRAGH MASTERSON         15 CBAR              1:09.23S P      
 23 MARK ROCKETT              14 ATH               1:09.33S P      
 24 KYLE FAGAN                14 ATH               1:09.39S P      
 25 ETHAN BRESLIN             17 CLM               1:09.61S P      
  7 MIQUEL BERNADES           15 BALL              1:09.84S F      
 26 OLIVER KEARNEY            13 LONG              1:10.29S P      
 27 KAELAN HANIFA             15 C FIN             1:11.13S P      
 28 RORY COLLINS              16 BL FN             1:11.85S P      
 29 CONOR DONOHOE             14 CBAR              1:12.03S P      
 30 EOIN TREANOR              14 CLM               1:12.71S P      
 31 DARAGH GORMLEY            15 TUAM              1:13.30S P      
 32 JAMIE MATTHEWS            14 LONG              1:13.52S P      
 33 ILIR SURDULLI             16 SHARK             1:14.11S P      
 34 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO             1:14.98S P      
 35 MARK HYNES                13 LASER             1:15.38S P      
 36 EAMON SMITH               15 LONG              1:15.55S P      
 37 JOHN HYNES                16 LASER             1:15.58S P      
 38 CORMAC RYNN               14 TRID              1:16.92S P      
 39 DAEHAN COLL               13 LASER             1:19.24S P      
 40 DILLON SWARIS             13 LONG              1:19.81S P      
 41 CONOR LANIGAN             12 TRID              1:21.06S P      
 42 SEAN DONEGAN              15 BALL              1:21.42S P      
 43 EOGHAN RYNN               12 TRID              1:23.25S P      
 44 DARRAGH GILMARTIN         12 SLIGO             1:27.39S P      
 45 MATHEW WALSH              11 CBAR              1:31.97S P      
  0 PADDY GRIMES              15 LASER                   NS F      
  0 ALAN KILCOMMONS           13 COM               1:18.66S P      
 
Girls  11-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 IMOGEN NAUGHTON           20 SHARK             2:28.65S F      
  1 IMOGEN NAUGHTON           20 SHARK             2:28.92S P      
  2 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             2:30.25S P      
  3 REBECCA LOWE              17 ATH               2:30.40S P      
  2 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             2:31.29S F      
  4 KATIE WATERS              14 GAL               2:33.11S P      
  5 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              2:35.54S P      
  3 REBECCA LOWE              17 ATH               2:36.34S F      
  4 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              2:36.84S F      
  6 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO             2:37.64S P      
  7 CAOIMHE CURLEY            13 CBAR              2:38.81S P      
  8 LAURA JOHNSON             17 ATH               2:38.83S P      
  5 LAURA JOHNSON             17 ATH               2:39.43S F      
  9 IONA ASHTON               16 SHARK             2:40.38S P      
 10 ERIKA LOWE                15 ATH               2:40.57S P      
 11 SARAH CONDRON             16 ATH               2:42.28S P      
 12 DANIELLE FARRELL          16 SLIGO             2:42.38S P      
 13 LUCY HOGAN                16 LONG              2:42.71S P      
 14 EMMA BOYLE                17 BL FN             2:43.03S P      
 15 CIARA CONNAUGHTON-JONES   14 SLIGO             2:44.24S P      
 16 RIONAGH MC CORMACK        12 LONG              2:44.85S P      
 17 AISLING STAPLETON         15 CBAR              2:45.74S P      
 18 CIARA DAVITT              13 GAL               2:46.43S P      
 19 ROISIN O'BRIEN            15 COM               2:46.51S P      
 20 PAULA CRISAN              16 BL FN             2:46.84S P      
 21 CLODAGH SMITH             14 LONG              2:47.40S P      
 22 SOPHIE SULTANOV           15 GAL               2:47.68S P      
 23 LEAH CONNELL              12 ATH               2:47.81S P      
 24 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK             2:47.87S P      
 25 FIONA CONWAY              17 CBAR              2:48.44S P      
 26 LAUREN DEELY              14 CBAR              2:48.80S P      
 27 SANDRA BEDYNEK            16 BL FN             2:49.11S P      
 28 OLIVIA CURRIE             13 SHARK             2:51.39S P      
 29 EIMEAR O'LEARY            14 GAL               2:51.62S P      
 30 SINEAD FREEMAN            11 COM               2:51.79S P      
 31 ISOLDE HANNON             12 BL FN             2:51.82S P      
 32 ZAINAB RATHER             12 GAL               2:52.08S P      
 33 SIOBHAN LEONARD           15 LONG              2:52.26S P      
 34 MICHELLE RAILTON          12 TUAM              2:52.64S P      
 35 AOIBHE RYNN               16 TRID              2:52.82S P      
 36 EMMA HUGHES               14 BALL              2:53.03S P      
 37 ELLA BYRNE                15 LONG              2:53.04S P      
 38 AOIFE LEONARD             16 LONG              2:53.17S P      
 39 LORRAINE MORAN            12 ATH               2:53.74S P      
 40 CLARA DOHERTY             12 C FIN             2:54.44S P      
 41 AILBHE KENNEDY            17 LASER             2:54.76S P      
 42 KATIE MANNING             13 LONG              2:54.98S P      
 43 ALANNAH CANAVAN           14 BALL              2:56.04S P      
 44 GRAINNE DONOHUE           15 LONG              2:56.86S P      
 45 JOANNA PEREGUDA           13 C FIN             2:56.98S P      
 46 RACHEL WHELAN             13 SHARK             2:58.73S P      
 47 KEELA FLANAGAN            12 ATH               2:59.23S P      
 48 SARAH GUNNING             12 BL FN             2:59.28S P      
 49 RACHEL HEALY              14 CBAR              3:01.58S P      
 50 POLA GIZINSKA             13 BL FN             3:02.88S P      
 51 CLODAGH KAVANAGH          15 CBAR              3:02.99S P      
 52 JANE BRADLEY              13 SLIGO             3:03.18S P      
 53 AISLING SCANLON           13 LONG              3:03.48S P      
 54 MIRIAM ROLAND             12 BL FN             3:04.21S P      
 55 KERI BARRY                13 LONG              3:05.32S P      
 56 AINE MURRAY               13 LONG              3:05.58S P      
 57 ELLA MC KEON              12 TRID              3:05.62S P      
 58 RUBY LOWE                 13 TRID              3:06.88S P      
 59 MOLLY MULVEY              11 TRID              3:06.99S P      
 60 CLODAGH MASTERSON         12 LONG              3:09.62S P      
 61 NIAMH CONNERY             11 SHARK             3:14.45S P      
 62 MARIJA GIEDRAITYTE        13 CBAR              3:17.37S P      
 63 CAOIMHE WALSHE            11 B DOL             3:21.08S P      
  0 IONA ASHTON               16 SHARK             2:36.11S F      
  0 CAOIMHE CURLEY            13 CBAR                    NS F      
  0 ANTONINA PLISZKA          14 COM               2:43.65S P      
  0 REKA FABIAN               14 LASER                   NS P      
  0 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO             2:48.92S P      
  0 ISABEL JOYCE              12 SHARK                   NS P      
  0 ALISON GIBBS              15 GAL                     NS P      
  0 KATIE WATERS              14 GAL                     NS F      
  0 MARIA SATCHWELL           15 COM               3:04.92S P      
 
Boys  11-Ov 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PHILIP DUDA               14 LONG              4:20.19S F      
  2 NIALL CARTER              17 CBAR              4:20.58S F      
  3 RALF BODAMER              16 GAL               4:20.89S F      
  4 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             4:22.78S F      
  5 KAELAN GENG               14 GAL               4:36.21S F      
  6 DARRAGH RUSK              14 ATH               4:36.51S F      
  7 JOHN PATTEN               14 GAL               4:40.02S F      
  8 KILLIAN LANGTON           14 SLIGO             4:40.46S F      
  9 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO             4:41.37S F      
 10 ALEKSANDR MC ALEER        13 GAL               4:41.80S F      
 11 EDWIN MALASHNYAK          16 ATH               4:42.53S F      
 12 CILLIAN MC CULLAGH        13 GAL               4:45.70S F      
 13 AINDRIU LYNAM             14 ATH               4:48.77S F      
 14 ROAN FLAHERTY             14 ATH               4:50.84S F      
 15 JOHN SHORTT               12 BL FN             4:50.93S F      
 16 ZACH MEEGAN               14 ATH               4:53.14S F      
 17 WILLIAM MC DONNELL        15 GAL               4:56.31S F      
 18 EAMON SMITH               15 LONG              4:56.71S F      
 19 TOM O'ROURKE              12 ATH               5:04.44S F      
 20 ALAN KILCOMMONS           13 COM               5:04.57S F      
 21 DYLAN HANLY               15 LONG              5:10.24S F      
 22 SENAN MC DONNELL          13 GAL               5:10.47S F      
 23 KIERAN WATTERSON          12 BL FN             5:11.94S F      
 24 MATHEW RYAN               13 B DOL             5:20.85S F      
 25 ALEX KELLY                14 SHARK             5:23.01S F      
 26 JOHN O'SULLIVAN           12 GAL               5:41.52S F      
 27 JOHN GIBBS                13 GAL               5:43.83S F      
 28 TOM HEALY                 12 GAL               5:47.06S F      
 
Girls  11-Ov 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK               30.81S F      
  1 MEGAN KILGALLEN           17 CLM                 30.84S P      
  2 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK               31.10S P      
  3 REBECCA LOWE              17 ATH                 31.12S P      
  2 AOIFE LEAHY               17 GAL                 31.12S F      
  4 AOIFE LEAHY               17 GAL                 31.18S P      
  3 REBECCA LOWE              17 ATH                 31.44S F      
  4 MEGAN KILGALLEN           17 CLM                 31.48S F      
  5 DANIELLE FARRELL          16 SLIGO               31.61S P      
  6 IONA ASHTON               16 SHARK               31.93S P      
  5 IONA ASHTON               16 SHARK               32.06S F      
  7 AIMEE KELLY               16 SHARK               32.15S P      
  8 SILE MC AULEY             15 ATH                 32.23S P      
  6 AIMEE KELLY               16 SHARK               32.31S F      
  9 ELLA DEELY                15 CBAR                32.42S P      
 10 CAOILIN KEARNEY           16 BL FN               32.52S P      
 11 ISABELLE GIBBS            17 GAL                 32.53S P      
  7 ELLA DEELY                15 CBAR                32.63S F      
 12 IMOGEN NAUGHTON           20 SHARK               33.23S P      
 13 NAOISE O'DONNELL          16 SHARK               33.36S P      
  8 SILE MC AULEY             15 ATH                 33.43S F      
 14 LABHOISE BOYLE            17 SHARK               33.67S P      
 15 ALICE MC PARTLAN          16 SLIGO               34.00S P      
 16 GRACE JOYCE               17 SHARK               34.06S P      
 17 NICOLA BRENNAN            12 ATH                 34.15S P      
 18 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK               34.38S P      
 19 AILBHE MULHALL            16 GAL                 34.42S P      
 20 SARAH CONDRON             16 ATH                 34.45S P      
 21 REKA FABIAN               14 LASER               34.54S P      
 22 MEABH O'ROURKE            12 TUAM                34.60S P      
 23 ERIKA LOWE                15 ATH                 34.97S P      
 24 EVA FITZPATRICK           15 ATH                 35.11S P      
 25 CARA FITZPATRICK          15 ATH                 35.56S P      
 26 SORCHA BRENNAN            13 TUAM                35.60S P      
 27 JANE O'BOYLE              13 LONG                36.03S P      
 28 AISLING SCANLON           13 LONG                36.23S P      
 29 JANE BRADLEY              13 SLIGO               36.58S P      
 30 BERNADETTE KENNY          15 SHARK               36.66S P      
 31 ERIN MOORE                11 ATH                 36.73S P      
 31 LAUREN DEELY              14 CBAR                36.73S P      
 33 AOIFE DAVITT              15 GAL                 36.74S P      
 34 ZOE MC HALE               15 CBAR                36.78S P      
 35 GEMMA MANNION             12 ATH                 37.40S P      
 36 ANNA BURNS                14 SHARK               37.85S P      
 37 AOIBHE MITCHELL           14 TUAM                38.00S P      
 38 LOUISA HUSSEY             11 GAL                 38.64S P      
 39 IZZY FARRELL              12 GAL                 39.76S P      
  0 ALANNAH CANAVAN           14 BALL                34.96S P      
 
Boys  11-Ov 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CALLUM ASHTON             20 SHARK               27.92S P      
  1 MAX KOLCOW                18 SHARK               28.07S F      
  2 OISIN O'ROURKE            18 TUAM                28.14S P      
  2 CALLUM ASHTON             20 SHARK               28.16S F      
  3 ANTHONY MAHER             18 SLIGO               28.80S P      
  4 MAX KOLCOW                18 SHARK               28.83S P      
  3 NIALL KELLY               18 CLM                 28.92S F      
  5 NIALL JOYCE               16 SHARK               28.96S P      
  4 ANTHONY MAHER             18 SLIGO               29.10S F      
  6 NIALL KELLY               18 CLM                 29.35S P      
  7 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN               29.57S P      
  8 MICHAEL MC NAMARA         18 CLM                 29.71S P      
  5 MARK ROCKETT              14 ATH                 29.75S F      
  6 NIALL JOYCE               16 SHARK               29.79S F      
  6 MICHAEL MC NAMARA         18 CLM                 29.79S F      
  9 MARK ROCKETT              14 ATH                 29.92S P      
  9 FIONN WATERS              17 TUAM                29.92S P      
 11 RALF BODAMER              16 GAL                 30.41S P      
 12 EVAN WELBY                18 SHARK               30.88S P      
 13 CONN MC NAMARA            16 CBAR                31.13S P      
 14 ETHAN BRESLIN             17 CLM                 31.18S P      
 15 DARRAGH MASTERSON         15 CBAR                31.19S P      
 16 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO               31.24S P      
 17 JAMES WOOLLEY             15 CLM                 31.40S P      
  8 FIONN WATERS              17 TUAM                31.49S F      
 18 MICHEAL HUSSEY            13 GAL                 32.13S P      
 19 SHANE DONOVAN             16 ATH                 32.16S P      
 20 SHAUN KILKENNY            15 CLM                 32.26S P      
 21 CONOR DONOHOE             14 CBAR                32.29S P      
 22 OLIVER KEARNEY            13 LONG                32.35S P      
 23 NATHAN TODD               15 LASER               32.54S P      
 24 NIALL COPPINGER           16 LONG                32.64S P      
 25 DIARMUID O'DONNELL        16 LONG                32.84S P      
 26 WILLIAM MC DONNELL        15 GAL                 33.06S P      
 27 RIAN KEARNEY              14 BL FN               33.61S P      
 28 CIAN HOGAN                13 SHARK               34.20S P      
 29 DANIEL KEARNS             15 SHARK               35.32S P      
 30 RORY BOYLE                12 SHARK               37.71S P      
 31 PADDY CUNNINGHAM SMYTH    12 SHARK               38.22S P      
  0 PADDY GRIMES              15 LASER                   NS P      
 
Girls  11-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMMA MURPHY               15 GAL               2:43.49S F      
  1 EMMA MURPHY               15 GAL               2:45.46S P      
  2 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO             2:46.65S F      
  2 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO             2:48.92S P      
  3 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             2:50.14S P      
  4 AIMEE KELLY               16 SHARK             2:50.63S P      
  5 PAULA CRISAN              16 BL FN             2:51.60S P      
  3 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              2:52.09S F      
  4 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             2:52.24S F      
  6 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              2:53.63S P      
  7 JUDY BRENNAN              16 ATH               2:54.10S P      
  5 JUDY BRENNAN              16 ATH               2:54.61S F      
  8 RIONAGH MC CORMACK        12 LONG              2:54.75S P      
  6 RIONAGH MC CORMACK        12 LONG              2:54.91S F      
  9 CAOIMHE CURLEY            13 CBAR              2:57.98S P      
  7 PAULA CRISAN              16 BL FN             2:58.01S F      
  8 CAOIMHE CURLEY            13 CBAR              2:58.67S F      
 10 LABHOISE BOYLE            17 SHARK             3:00.14S P      
 11 LEAH CONNELL              12 ATH               3:00.23S P      
 12 SARAH CONDRON             16 ATH               3:01.95S P      
 13 GILLIAN MURPHY            13 GAL               3:02.95S P      
 14 CIARA CONNAUGHTON-JONES   14 SLIGO             3:03.49S P      
 15 AOIFE LEONARD             16 LONG              3:03.53S P      
 16 JANE O'BOYLE              13 LONG              3:08.08S P      
 17 ISOLDE HANNON             12 BL FN             3:08.36S P      
 18 SANDRA BEDYNEK            16 BL FN             3:09.78S P      
 19 KATIE MANNING             13 LONG              3:10.19S P      
 20 SIOBHAN LEONARD           15 LONG              3:11.05S P      
 21 CLODAGH SMITH             14 LONG              3:11.75S P      
 22 ANTONINA PLISZKA          14 COM               3:13.16S P      
 23 RACHEL O'CONNOR           14 TRID              3:16.72S P      
 23 JANE RYAN                 11 ATH               3:16.72S P      
 25 JULIA WARCHOL             11 LONG              3:17.28S P      
 26 RACHEL WHELAN             13 SHARK             3:18.37S P      
 27 CLADAGH O'REILLY          17 TUAM              3:21.66S P      
 28 ALANNAH CUNNINGHAM        15 SLIGO             3:22.57S P      
 29 KAREN O'BOYLE             15 LONG              3:22.87S P      
 30 MIRIAM ROLAND             12 BL FN             3:23.19S P      
 31 OONAGH OWENS              17 LASER             3:23.68S P      
 32 NIAMH CONNERY             11 SHARK             3:23.87S P      
 33 MOLLY MULVEY              11 TRID              3:24.54S P      
 34 RACHEL HEALY              14 CBAR              3:24.72S P      
 35 CLODAGH MASTERSON         12 LONG              3:26.07S P      
 36 ERIN ROBINSON             11 WPORT             3:26.86S P      
 37 ISABEL JOYCE              12 SHARK             3:28.03S P      
 38 HANNAH MC LOUGHLIN        12 B DOL             3:30.70S P      
 39 GRACE QUINN               11 TRID              3:31.27S P      
 40 IZZY FARRELL              12 GAL               3:32.80S P      
 41 ERIN BOHAN                12 TRID              3:33.05S P      
 42 ELLA GUCKIAN              13 TRID              3:33.44S P      
 43 ROISIN HORKAN             12 CLM               3:34.11S P      
 44 SIENNA KELLY              13 CLM               3:34.45S P      
 45 KATE WALLACE              12 LASER             3:39.16S P      
 46 ALANNAH LULLING           12 TUAM              3:39.60S P      
 47 YIKE CAI                  11 SHARK             3:45.02S P      
 48 ANNA GILLIGAN             13 CLM               3:45.13S P      
 48 HANNAH BOYLE              12 BL FN             3:45.13S P      
 50 CERYS PRICE               11 BALL              3:46.59S P      
  0 KATE MC ELEVEY            11 CBAR                    NS P      
  0 ROBIN ÓG MURPHY           11 LONG                    NS P      
  0 AISLING STAPLETON         15 CBAR              3:02.79S P      
 
Boys  11-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             2:34.59S F      
  1 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             2:34.63S P      
  2 ANTHONY MAHER             18 SLIGO             2:35.24S P      
  3 RORY GRADY                16 CBAR              2:37.83S P      
  2 ANTHONY MAHER             18 SLIGO             2:39.97S F      
  3 RORY GRADY                16 CBAR              2:41.65S F      
  4 FERGAL BLANCHARD          16 LASER             2:42.51S F      
  4 FERGAL BLANCHARD          16 LASER             2:43.39S P      
  5 ODIE MELIA                15 TUAM              2:43.56S F      
  5 MILO O'CONNOR             17 ATH               2:43.64S P      
  6 MILO O'CONNOR             17 ATH               2:43.74S F      
  6 ODIE MELIA                15 TUAM              2:44.74S P      
  7 CONN MC NAMARA            16 CBAR              2:46.24S P      
  8 LUKAS BEGLEY              16 TUAM              2:46.96S P      
  9 DAVID LENNON              14 SHARK             2:47.75S P      
  7 DAVID LENNON              14 SHARK             2:47.81S F      
  8 LUKAS BEGLEY              16 TUAM              2:48.11S F      
 10 EUAN JENNINGS             14 SHARK             2:53.08S P      
 11 JAKE VAN DE BEEK          16 BL FN             2:55.34S P      
 12 ROAN FLAHERTY             14 ATH               2:56.08S P      
 13 ALEKSANDR MC ALEER        13 GAL               2:57.78S P      
 14 BROGAN FEE                14 LONG              2:58.05S P      
 15 CILLIAN FITZPATRICK O'BR  17 SHARK             2:58.95S P      
 16 RUAIRI BLANCHARD          15 LASER             2:59.63S P      
 17 EIMHIN CLIFFORD           14 C FIN             3:02.54S P      
 18 THOMAS DAVEY              13 BL FN             3:02.67S P      
 19 ANTHONY BOYLE             15 BL FN             3:03.95S P      
 20 ETHAN DOHERTY             13 CBAR              3:05.38S P      
 21 JAMIE FOX                 13 ATH               3:07.98S P      
 22 CONOR MC ALOON            14 BALL              3:09.66S P      
 23 AARON REILLY              16 BALL              3:10.18S P      
 24 FREDRIK MORO              12 ATH               3:11.40S P      
 25 DAEHAN COLL               13 LASER             3:12.30S P      
 26 MICHAEL LAVIN             12 COM               3:12.60S P      
 27 DANIEL BREHENY            15 C FIN             3:15.45S P      
 28 BROGAN CLOONAN            15 BL FN             3:16.90S P      
 29 KIERAN WATTERSON          12 BL FN             3:19.37S P      
 30 NARA COLL                 12 LASER             3:20.58S P      
 31 ALEX KELLY                14 SHARK             3:21.37S P      
 32 CONOR LANIGAN             12 TRID              3:21.88S P      
 33 ADAM MC NAMARA            12 CLM               3:26.30S P      
 34 CORMAC GERAGHTY           16 BALL              3:26.84S P      
 35 OISIN MC GLUE             11 SHARK             3:27.19S P      
 36 FINN FUREY                13 BL FN             3:28.86S P      
 37 MICHAEL CUNNINGHAM SMYTH  11 SHARK             3:36.10S P      
 38 RORY BOYLE                12 SHARK             3:36.17S P      
 39 EDWIN ROLSTON             12 BALL              3:38.66S P      
 40 CILLIAN CURLEY            12 CBAR              3:39.10S P      
 41 LOCHLAN DOYLE             12 CBAR              3:39.52S P      
  0 ALAN KILCOMMONS           13 COM               3:07.78S P      
  0 DARAGH GORMLEY            15 TUAM              2:44.15S P      
 
Girls  11-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 REBECCA LOWE              17 ATH                 59.55S F      
  2 DANIELLE FARRELL          16 SLIGO               59.84S F      
  1 REBECCA LOWE              17 ATH               1:00.07S P      
  1 DANIELLE FARRELL          16 SLIGO             1:00.07S P      
  3 AOIFE LEAHY               17 GAL               1:00.28S P      
  3 AOIFE LEAHY               17 GAL               1:00.31S F      
  4 NIAMH KENNEDY             14 GAL               1:01.43S P      
  5 JESSICA GANNON            15 COM               1:01.66S P      
  6 ANASTAZYA PLISZKA         17 COM               1:02.07S P      
  4 NIAMH KENNEDY             14 GAL               1:02.45S F      
  5 JESSICA GANNON            15 COM               1:02.56S F      
  6 AOIFE DIRRANE             15 LASER             1:02.66S F      
  7 AOIFE DIRRANE             15 LASER             1:02.72S P      
  8 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              1:02.79S P      
  7 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK             1:02.97S F      
  7 ANASTAZYA PLISZKA         17 COM               1:02.97S F      
  9 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK             1:03.86S P      
 10 ISABELLE GIBBS            17 GAL               1:03.98S P      
 11 LUCY HOGAN                16 LONG              1:04.12S P      
 12 SILE MC AULEY             15 ATH               1:04.90S P      
 13 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO             1:04.94S P      
 14 ELLA POWELL               13 ATH               1:05.08S P      
 15 CAROL GRIFFIN             14 SHARK             1:05.33S P      
 16 ERIKA LOWE                15 ATH               1:05.37S P      
 17 ELLA DEELY                15 CBAR              1:05.92S P      
 18 JUDY BRENNAN              16 ATH               1:06.03S P      
 19 LORRAINE MORAN            12 ATH               1:06.06S P      
 20 CIARA DAVITT              13 GAL               1:06.75S P      
 21 EILIDH MOORE              13 ATH               1:06.76S P      
 22 AOIFE SWEENEY             15 GAL               1:07.10S P      
 23 KEELA FLANAGAN            12 ATH               1:07.25S P      
 24 PAULA CRISAN              16 BL FN             1:07.35S P      
 25 LAUREN DEELY              14 CBAR              1:07.39S P      
 26 SORCHA TREANOR            16 CLM               1:07.69S P      
 27 CARA FITZPATRICK          15 ATH               1:07.95S P      
 28 EVA FITZPATRICK           15 ATH               1:08.00S P      
 29 SINEAD FREEMAN            11 COM               1:08.07S P      
 30 JOANNA PEREGUDA           13 C FIN             1:08.36S P      
 31 RACHEL MC MANUS           15 SLIGO             1:08.42S P      
 32 GRAINNE DONOHUE           15 LONG              1:08.48S P      
 33 ZAINAB RATHER             12 GAL               1:08.73S P      
 34 ELLA BYRNE                15 LONG              1:08.87S P      
 35 ALANNAH CANAVAN           14 BALL              1:08.96S P      
 36 AOIFE DAVITT              15 GAL               1:09.04S P      
 37 ELLA DONNELLAN            15 TUAM              1:09.14S P      
 38 EMMA HUGHES               14 BALL              1:09.23S P      
 39 CLODAGH PARKER            13 TUAM              1:09.25S P      
 40 SARAH GUNNING             12 BL FN             1:09.51S P      
 41 BRIDGET KENNY             13 SHARK             1:09.53S P      
 42 SARAH COSGRAVE            14 CBAR              1:09.78S P      
 43 CLARA DOHERTY             12 C FIN             1:10.11S P      
 44 NICOLA BRENNAN            12 ATH               1:10.37S P      
 45 SORCHA BRENNAN            13 TUAM              1:10.64S P      
 46 AINE MURRAY               13 LONG              1:11.00S P      
 47 CLODAGH KAVANAGH          15 CBAR              1:11.02S P      
 48 POLA GIZINSKA             13 BL FN             1:11.12S P      
 49 ZOE MC HALE               15 CBAR              1:11.44S P      
 50 RUBY LOWE                 13 TRID              1:11.50S P      
 51 AISLING SCANLON           13 LONG              1:12.25S P      
 52 DISA COFFEY               13 TUAM              1:12.53S P      
 53 RACHEL WHELAN             13 SHARK             1:12.86S P      
 54 KATIE MANNING             13 LONG              1:13.15S P      
 55 CIARA MULRY               14 SHARK             1:13.86S P      
 56 SIOFRA FIELDING           12 BALL              1:14.29S P      
 57 CAOIMHE WALSHE            11 B DOL             1:14.82S P      
 58 MARIJA GIEDRAITYTE        13 CBAR              1:15.73S P      
 59 GEMMA MANNION             12 ATH               1:16.44S P      
 60 LAUREN MC DONNELL         13 CBAR              1:16.46S P      
 61 ANNA BURNS                14 SHARK             1:17.86S P      
 62 ALANNAH LULLING           12 TUAM              1:18.01S P      
 63 ELLEN RUANE               13 CLM               1:18.66S P      
 64 ERIN SMYTH                13 GAL               1:18.75S P      
 65 IZZY FARRELL              12 GAL               1:19.04S P      
  0 AOIBHE MITCHELL           14 TUAM                    NS P      
  0 GRACE JOYCE               17 SHARK                   NS P      
 
Boys  11-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 OISIN O'ROURKE            18 TUAM                53.93S F      
  2 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN               54.29S F      
  1 OISIN O'ROURKE            18 TUAM                55.17S P      
  2 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN               55.73S P      
  3 MAX KOLCOW                18 SHARK               55.78S P      
  4 MIQUEL BERNADES           15 BALL                55.85S P      
  3 PHILIP DUDA               14 LONG                55.94S F      
  5 FIONN WATERS              17 TUAM                56.33S P      
  4 MIQUEL BERNADES           15 BALL                56.44S F      
  5 NIALL CARTER              17 CBAR                56.79S F      
  6 NIALL CARTER              17 CBAR                56.82S P      
  6 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO               56.95S F      
  7 PHILIP DUDA               14 LONG                56.99S P      
  8 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO               57.32S P      
  9 ETHAN BRESLIN             17 CLM                 57.46S P      
 10 COLM CARNEY               15 CBAR                57.57S P      
 11 ANTHONY MAHER             18 SLIGO               57.60S P      
 12 RALF BODAMER              16 GAL                 57.76S P      
 13 MARK ROCKETT              14 ATH                 57.93S P      
 14 RORY GRADY                16 CBAR                58.44S P      
 15 KYLE FAGAN                14 ATH                 58.50S P      
  7 FIONN WATERS              17 TUAM                58.76S F      
 16 BRIAN LENNON              17 SHARK               58.89S P      
 17 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO               58.95S P      
 18 NIALL JOYCE               16 SHARK               59.26S P      
 19 KAELAN GENG               14 GAL                 59.53S P      
 20 DANIEL MADIGAN            17 LONG                59.54S P      
  8 MAX KOLCOW                18 SHARK               59.88S F      
 21 CALLUM ROWLEY HOPKINS     15 SLIGO               59.99S P      
 22 SHAUN KILKENNY            15 CLM               1:00.13S P      
 23 JOHN PATTEN               14 GAL               1:00.19S P      
 24 RORY COLLINS              16 BL FN             1:00.20S P      
 25 CIAN DONOHOE              16 CBAR              1:00.22S P      
 26 KILLIAN LANGTON           14 SLIGO             1:00.26S P      
 27 JAMES WOOLLEY             15 CLM               1:00.55S P      
 28 SHANE DONOVAN             16 ATH               1:00.73S P      
 29 EDWIN MALASHNYAK          16 ATH               1:00.75S P      
 30 NIALL COPPINGER           16 LONG              1:01.74S P      
 30 OLIVER KEARNEY            13 LONG              1:01.74S P      
 32 RIAN KEARNEY              14 BL FN             1:01.82S P      
 33 ILIR SURDULLI             16 SHARK             1:01.85S P      
 34 MICHEAL HUSSEY            13 GAL               1:01.86S P      
 35 JAKE VAN DE BEEK          16 BL FN             1:01.93S P      
 36 EAMON DOHERTY             14 BALL              1:01.97S P      
 37 JOHN SHORTT               12 BL FN             1:02.21S P      
 38 EOIN TREANOR              14 CLM               1:02.73S P      
 39 KAMIL MROZ                15 LONG              1:02.92S P      
 40 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO             1:03.01S P      
 41 EVAN REILLY               15 CLM               1:03.07S P      
 42 JAMIE MATTHEWS            14 LONG              1:03.34S P      
 43 DAVID LENNON              14 SHARK             1:03.39S P      
 44 ZACH MEEGAN               14 ATH               1:03.86S P      
 45 LUCA DUGGAN               14 BALL              1:04.05S P      
 46 DYLAN HANLY               15 LONG              1:04.10S P      
 47 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO             1:04.18S P      
 48 WILLIAM MC DONNELL        15 GAL               1:04.74S P      
 49 KIERAN BREHENY            18 C FIN             1:04.76S P      
 50 RORY IGOE                 13 TUAM              1:04.93S P      
 51 CILLIAN MC CULLAGH        13 GAL               1:05.08S P      
 52 AINDRIU LYNAM             14 ATH               1:05.09S P      
 53 EAMON SMITH               15 LONG              1:05.76S P      
 54 FINN DOHERTY              16 C FIN             1:06.12S P      
 55 RUAIRI BLANCHARD          15 LASER             1:06.40S P      
 56 THOMAS DAVEY              13 BL FN             1:06.66S P      
 57 BROGAN FEE                14 LONG              1:06.75S P      
 58 ANTHONY BOYLE             15 BL FN             1:06.83S P      
 59 LUKE WOOLLEY              13 CLM               1:07.00S P      
 60 FARYL DELANEY             13 LONG              1:07.34S P      
 61 LUKAS BEGLEY              16 TUAM              1:07.39S P      
 62 DANIEL KEARNS             15 SHARK             1:07.75S P      
 63 LEO NEMNASEVS             13 SHARK             1:07.76S P      
 64 CIAN HOGAN                13 SHARK             1:07.98S P      
 64 ANDREW HENSON             12 ATH               1:07.98S P      
 66 ALEX KELLY                14 SHARK             1:08.66S P      
 67 TOM O'ROURKE              12 ATH               1:08.70S P      
 68 BROGAN CLOONAN            15 BL FN             1:08.89S P      
 69 JOHN GIBBS                13 GAL               1:09.29S P      
 70 SENAN MC DONNELL          13 GAL               1:09.45S P      
 71 ADAM DAVOREN KING         14 CBAR              1:09.68S P      
 72 JAMIE FOX                 13 ATH               1:10.14S P      
 73 MATHEW RYAN               13 B DOL             1:11.04S P      
 74 ETHAN DOHERTY             13 CBAR              1:11.05S P      
 75 PADDY CUNNINGHAM SMYTH    12 SHARK             1:11.33S P      
 76 EDWIN ROLSTON             12 BALL              1:11.58S P      
 77 MICHAEL LAVIN             12 COM               1:12.04S P      
 78 EVEN LARKIN               13 ATH               1:12.70S P      
 79 EOIN LYNAM                12 ATH               1:13.20S P      
 80 JOHN O'SULLIVAN           12 GAL               1:16.18S P      
 81 TOM HEALY                 12 GAL               1:17.64S P      
 82 OISIN MC GLUE             11 SHARK             1:20.89S P      
 83 MICHAEL CUNNINGHAM SMYTH  11 SHARK             1:21.61S P      
  0 DARAGH FITZGERLD          16 ATH                 57.43S P      
  0 EVAN WELBY                18 SHARK               57.86S P      
 
Girls  11-Ov 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DANIELLE FARRELL          16 SLIGO             1:09.04S P      
  1 IMOGEN NAUGHTON           20 SHARK             1:09.81S F      
  2 AOIFE LEAHY               17 GAL               1:09.83S P      
  3 IMOGEN NAUGHTON           20 SHARK             1:10.20S P      
  2 ISABELLE GIBBS            17 GAL               1:10.40S F      
  3 EMMA MURPHY               15 GAL               1:10.80S F      
  4 AOIFE LEAHY               17 GAL               1:11.12S F      
  5 DANIELLE FARRELL          16 SLIGO             1:11.45S F      
  4 EMMA MURPHY               15 GAL               1:11.55S P      
  6 IONA ASHTON               16 SHARK             1:11.56S F      
  5 ANASTAZYA PLISZKA         17 COM               1:11.82S P      
  6 ISABELLE GIBBS            17 GAL               1:11.84S P      
  7 AIMEE KELLY               16 SHARK             1:12.08S F      
  7 IONA ASHTON               16 SHARK             1:12.16S P      
  8 ANASTAZYA PLISZKA         17 COM               1:12.97S F      
  8 AIMEE KELLY               16 SHARK             1:13.19S P      
  9 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO             1:13.30S P      
 10 AILBHE MULHALL            16 GAL               1:13.34S P      
 11 CAOIMHE CURLEY            13 CBAR              1:13.36S P      
 12 NAOISE O'DONNELL          16 SHARK             1:13.81S P      
 13 ALICE MC PARTLAN          16 SLIGO             1:13.86S P      
 14 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK             1:14.08S P      
 15 ELLA POWELL               13 ATH               1:15.09S P      
 16 LABHOISE BOYLE            17 SHARK             1:15.69S P      
 17 CAROL GRIFFIN             14 SHARK             1:15.79S P      
 18 RIONAGH MC CORMACK        12 LONG              1:16.08S P      
 18 LUCY HOGAN                16 LONG              1:16.08S P      
 20 NIAMH KENNEDY             14 GAL               1:16.10S P      
 21 CIARA CONNAUGHTON-JONES   14 SLIGO             1:16.22S P      
 22 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO             1:17.02S P      
 23 MEABH O'ROURKE            12 TUAM              1:17.56S P      
 24 LEAH CONNELL              12 ATH               1:17.94S P      
 25 CARA FITZPATRICK          15 ATH               1:18.05S P      
 26 AISLING STAPLETON         15 CBAR              1:18.65S P      
 27 SORCHA TREANOR            16 CLM               1:19.37S P      
 28 EVA FITZPATRICK           15 ATH               1:19.58S P      
 29 ERIN MOORE                11 ATH               1:19.69S P      
 30 CLODAGH SMITH             14 LONG              1:19.81S P      
 31 SINEAD FREEMAN            11 COM               1:20.01S P      
 32 RACHEL MC MANUS           15 SLIGO             1:20.36S P      
 33 CLARA DOHERTY             12 C FIN             1:20.45S P      
 34 FAITH LYNOTT              13 TRID              1:20.47S P      
 35 LORRAINE MORAN            12 ATH               1:21.11S P      
 36 JANE O'BOYLE              13 LONG              1:21.19S P      
 37 LYDIA MC NICHOLAS         12 LASER             1:21.33S P      
 38 ZAINAB RATHER             12 GAL               1:21.61S P      
 39 CLODAGH PARKER            13 TUAM              1:21.68S P      
 40 EMMA HUGHES               14 BALL              1:21.78S P      
 41 JOANNA PEREGUDA           13 C FIN             1:22.23S P      
 42 FLEUR BURNS               15 C FIN             1:22.27S P      
 43 SARAH GUNNING             12 BL FN             1:23.71S P      
 44 GRACE O'DONNELL           12 LONG              1:25.26S P      
 45 MIRIAM ROLAND             12 BL FN             1:25.27S P      
 46 ROISIN HORKAN             12 CLM               1:25.79S P      
 47 SIENNA KELLY              13 CLM               1:26.11S P      
 48 ERIN SMYTH                13 GAL               1:26.22S P      
 49 ANNA BURNS                14 SHARK             1:26.64S P      
 50 JULIA WARCHOL             11 LONG              1:26.65S P      
 51 JANE BRADLEY              13 SLIGO             1:26.71S P      
 52 JANE RYAN                 11 ATH               1:27.13S P      
 53 RUBY LOWE                 13 TRID              1:27.18S P      
 54 AISLING RABBITT           12 CLM               1:27.37S P      
 55 MOLLY MULVEY              11 TRID              1:27.79S P      
 56 CLODAGH MASTERSON         12 LONG              1:28.07S P      
 57 SIOFRA FIELDING           12 BALL              1:28.08S P      
 58 GRACE QUINN               11 TRID              1:28.14S P      
 59 NIAMH CONNERY             11 SHARK             1:28.31S P      
 60 CARA HIGGINS              13 CLM               1:28.67S P      
 61 LOUISA HUSSEY             11 GAL               1:29.51S P      
 62 SIOMHA MC NULTY           13 CLM               1:29.81S P      
 63 YIKE CAI                  11 SHARK             1:29.88S P      
 64 MARIJA GIEDRAITYTE        13 CBAR              1:30.49S P      
 65 ISABEL JOYCE              12 SHARK             1:31.42S P      
  0 GRACE JOYCE               17 SHARK             1:12.26S P      
  0 MEGAN KILGALLEN           17 CLM                     NS P      
  0 KEELA FLANAGAN            12 ATH                     NS P      
 
Girls  11-Ov 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              4:45.02S F      
  2 NIAMH KENNEDY             14 GAL               4:45.29S F      
  3 AOIFE DIRRANE             15 LASER             4:46.95S F      
  4 CAROL GRIFFIN             14 SHARK             4:47.24S F      
  5 AOIFE SWEENEY             15 GAL               4:52.34S F      
  6 LUCY HOGAN                16 LONG              4:53.11S F      
  7 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             4:53.43S F      
  8 CIARA CONNAUGHTON-JONES   14 SLIGO             4:54.10S F      
  9 LAUREN DEELY              14 CBAR              4:54.52S F      
 10 CIARA DAVITT              13 GAL               5:00.19S F      
 11 EIMEAR O'LEARY            14 GAL               5:00.67S F      
 12 RIONAGH MC CORMACK        12 LONG              5:03.97S F      
 13 EILIDH MOORE              13 ATH               5:06.96S F      
 14 AILBHE KENNEDY            17 LASER             5:12.61S F      
 15 CARA FITZPATRICK          15 ATH               5:16.12S F      
 16 ZAINAB RATHER             12 GAL               5:16.33S F      
 17 CLODAGH SMITH             14 LONG              5:16.49S F      
 18 EVA FITZPATRICK           15 ATH               5:16.57S F      
 19 LEAH CONNELL              12 ATH               5:17.44S F      
 20 EMMA HUGHES               14 BALL              5:17.50S F      
 21 KATIE MANNING             13 LONG              5:25.29S F      
 22 OLIVIA CURRIE             13 SHARK             5:26.27S F      
 23 FAITH LYNOTT              13 TRID              5:27.41S F      
 24 BRIDGET KENNY             13 SHARK             5:27.97S F      
 25 MOLLY MULVEY              11 TRID              5:30.57S F      
 26 RACHEL WHELAN             13 SHARK             5:31.01S F      
 27 GRAINNE O'ROURKE          15 TUAM              5:32.71S F      
 28 ERIN SMYTH                13 GAL               5:38.95S F      
 29 CAOIMHE WALSHE            11 B DOL             5:43.89S F      
 30 RUBY LOWE                 13 TRID              5:49.06S F      
 31 CIARA MULRY               14 SHARK             5:49.97S F      
 32 IZZY FARRELL              12 GAL               5:53.96S F      
 33 LOUISA HUSSEY             11 GAL               6:04.67S F      
 
Boys  11-Ov 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CALLUM ASHTON             20 SHARK             1:01.38S F      
  1 MICHAEL MC NAMARA         18 CLM               1:02.78S P      
  2 MICHAEL MC NAMARA         18 CLM               1:03.06S F      
  2 ANTHONY MAHER             18 SLIGO             1:03.53S P      
  4 CALLUM ASHTON             20 SHARK             1:03.64S P      
  3 ANTHONY MAHER             18 SLIGO             1:03.69S F      
  5 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN             1:04.36S P      
  4 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN             1:04.43S F      
  6 NIALL CARTER              17 CBAR              1:04.82S P      
  5 ETHAN BRESLIN             17 CLM               1:04.99S F      
  6 NIALL CARTER              17 CBAR              1:05.00S F      
  7 ETHAN BRESLIN             17 CLM               1:05.18S P      
  8 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO             1:05.53S P      
  9 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             1:06.13S P      
  7 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO             1:06.82S F      
 10 FERGAL BLANCHARD          16 LASER             1:07.00S P      
 11 ALEX CLARKE               17 SHARK             1:08.12S P      
 12 DARRAGH MASTERSON         15 CBAR              1:08.13S P      
 13 CONN MC NAMARA            16 CBAR              1:08.30S P      
 14 NIALL JOYCE               16 SHARK             1:08.67S P      
 15 DANIEL MADIGAN            17 LONG              1:08.85S P      
 16 PADDY GRIMES              15 LASER             1:09.36S P      
 17 JAMES WOOLLEY             15 CLM               1:09.47S P      
 18 CONOR DONOHOE             14 CBAR              1:09.50S P      
 19 KIERAN BREHENY            18 C FIN             1:09.63S P      
 20 KYLE FAGAN                14 ATH               1:09.75S P      
 21 JOHN PATTEN               14 GAL               1:10.31S P      
 22 RORY COLLINS              16 BL FN             1:10.41S P      
 23 SHANE DONOVAN             16 ATH               1:10.46S P      
 24 KAELAN GENG               14 GAL               1:11.19S P      
 25 CALLUM ROWLEY HOPKINS     15 SLIGO             1:11.58S P      
 26 RIAN KEARNEY              14 BL FN             1:12.04S P      
 27 NIALL COPPINGER           16 LONG              1:12.52S P      
 28 LUKAS BEGLEY              16 TUAM              1:12.65S P      
 29 ILIR SURDULLI             16 SHARK             1:13.06S P      
 30 JOHN SHORTT               12 BL FN             1:14.04S P      
 31 CILLIAN FITZPATRICK O'BR  17 SHARK             1:14.20S P      
 32 EUAN JENNINGS             14 SHARK             1:14.47S P      
 33 ROAN FLAHERTY             14 ATH               1:14.87S P      
 34 ALAN KILCOMMONS           13 COM               1:16.00S P      
 35 CORMAC RYNN               14 TRID              1:16.34S P      
 36 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO             1:16.41S P      
 37 CIAN HOGAN                13 SHARK             1:17.65S P      
 38 THOMAS DAVEY              13 BL FN             1:17.75S P      
 39 LUKE WOOLLEY              13 CLM               1:17.81S P      
 40 DANIEL BREHENY            15 C FIN             1:18.36S P      
 41 SENAN MC DONNELL          13 GAL               1:19.28S P      
 42 AINDRIU LYNAM             14 ATH               1:19.43S P      
 43 MICHAEL LAVIN             12 COM               1:21.10S P      
 44 DARRAGH GILMARTIN         12 SLIGO             1:21.23S P      
 45 TOM O'ROURKE              12 ATH               1:21.40S P      
 46 JOHN GIBBS                13 GAL               1:21.44S P      
 47 EIMHIN CLIFFORD           14 C FIN             1:21.61S P      
 48 EOGHAN RYNN               12 TRID              1:22.18S P      
 49 PADDY CUNNINGHAM SMYTH    12 SHARK             1:25.86S P      
 50 RORY BOYLE                12 SHARK             1:26.40S P      
 51 TOM HEALY                 12 GAL               1:27.60S P      
 52 OISIN MC GLUE             11 SHARK             1:28.73S P      
 53 EVEN LARKIN               13 ATH               1:31.62S P      
  0 CONOR LANIGAN             12 TRID              1:19.81S P      
 
Girls  11-Ov 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE LEAHY               17 GAL                 28.24S F      
  1 AOIFE LEAHY               17 GAL                 28.40S P      
  2 DANIELLE FARRELL          16 SLIGO               28.48S P      
  2 DANIELLE FARRELL          16 SLIGO               28.58S F      
  3 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK               28.64S F      
  3 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK               28.97S P      
  4 REKA FABIAN               14 LASER               29.07S P      
  5 JUDY BRENNAN              16 ATH                 29.11S P      
  4 JUDY BRENNAN              16 ATH                 29.13S F      
  5 ISABELLE GIBBS            17 GAL                 29.28S F      
  6 JENNIFER ANDREWS          17 LONG                29.46S P      
  6 REKA FABIAN               14 LASER               29.53S F      
  7 ISABELLE GIBBS            17 GAL                 29.56S P      
  8 NIAMH KENNEDY             14 GAL                 29.57S P      
  7 NIAMH KENNEDY             14 GAL                 29.61S F      
  9 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK               29.62S P      
 10 PAULA CRISAN              16 BL FN               29.67S P      
  8 JENNIFER ANDREWS          17 LONG                29.68S F      
 11 ANASTAZYA PLISZKA         17 COM                 29.69S P      
 12 LUCY HOGAN                16 LONG                29.82S P      
 13 ELLA POWELL               13 ATH                 29.85S P      
 14 ALICE MC PARTLAN          16 SLIGO               29.98S P      
 15 LORRAINE MORAN            12 ATH                 30.07S P      
 16 SILE MC AULEY             15 ATH                 30.12S P      
 17 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO               30.15S P      
 18 CAOIMHE CURLEY            13 CBAR                30.19S P      
 19 ELLA DEELY                15 CBAR                30.25S P      
 20 GRACE JOYCE               17 SHARK               30.28S P      
 21 IONA ASHTON               16 SHARK               30.42S P      
 22 ERIKA LOWE                15 ATH                 30.55S P      
 23 AOIFE SWEENEY             15 GAL                 30.79S P      
 24 RACHEL MC MANUS           15 SLIGO               30.88S P      
 25 CIARA DAVITT              13 GAL                 30.99S P      
 26 ZAINAB RATHER             12 GAL                 31.08S P      
 27 JOANNA PEREGUDA           13 C FIN               31.11S P      
 28 ELLA BYRNE                15 LONG                31.31S P      
 29 ELLA DONNELLAN            15 TUAM                31.58S P      
 30 GRAINNE DONOHUE           15 LONG                31.68S P      
 31 EILIDH MOORE              13 ATH                 31.70S P      
 32 AISLING STAPLETON         15 CBAR                31.80S P      
 33 LAUREN DEELY              14 CBAR                31.81S P      
 34 AINE MURRAY               13 LONG                31.82S P      
 35 SINEAD FREEMAN            11 COM                 31.85S P      
 36 ALANNAH CANAVAN           14 BALL                31.93S P      
 37 SARAH GUNNING             12 BL FN               31.94S P      
 38 ERIN MOORE                11 ATH                 32.20S P      
 39 NICOLE FAHY               17 CBAR                32.27S P      
 40 JANE BRADLEY              13 SLIGO               32.50S P      
 41 CLARA DOHERTY             12 C FIN               32.63S P      
 42 LEAH CONNELL              12 ATH                 32.66S P      
 43 NICOLA BRENNAN            12 ATH                 32.67S P      
 43 FAITH LYNOTT              13 TRID                32.67S P      
 45 CLODAGH PARKER            13 TUAM                32.71S P      
 46 ISOLDE HANNON             12 BL FN               32.92S P      
 47 MEABH O'ROURKE            12 TUAM                32.95S P      
 48 SIENNA KELLY              13 CLM                 33.00S P      
 49 POLA GIZINSKA             13 BL FN               33.01S P      
 50 GILLIAN MURPHY            13 GAL                 33.03S P      
 51 LYDIA MC NICHOLAS         12 LASER               33.07S P      
 51 FLEUR BURNS               15 C FIN               33.07S P      
 53 EMMA HUGHES               14 BALL                33.14S P      
 54 SORCHA BRENNAN            13 TUAM                33.15S P      
 55 RUBY LOWE                 13 TRID                33.27S P      
 56 CLODAGH KAVANAGH          15 CBAR                33.39S P      
 57 ZOE MC HALE               15 CBAR                33.40S P      
 58 CIARA MULRY               14 SHARK               33.49S P      
 59 AOIBHE MITCHELL           14 TUAM                33.67S P      
 60 RACHEL HEALY              14 CBAR                33.73S P      
 61 AISLING RABBITT           12 CLM                 33.95S P      
 62 GEMMA MANNION             12 ATH                 33.96S P      
 63 MOLLY MULVEY              11 TRID                33.98S P      
 64 SIOFRA FIELDING           12 BALL                34.15S P      
 65 ALANNAH LULLING           12 TUAM                34.16S P      
 66 JANE RYAN                 11 ATH                 34.49S P      
 67 ANNA BURNS                14 SHARK               34.86S P      
 67 CAOIMHE WALSHE            11 B DOL               34.86S P      
 69 MARIJA GIEDRAITYTE        13 CBAR                35.05S P      
 70 ELLIE BUTLER              11 B DOL               35.13S P      
 71 SIOMHA MC NULTY           13 CLM                 35.22S P      
 72 ERIN SMYTH                13 GAL                 35.42S P      
 73 ISABEL JOYCE              12 SHARK               35.63S P      
  0 KEELA FLANAGAN            12 ATH                     NS P      
  0 SARAH COSGRAVE            14 CBAR                    NS P      
  0 CLODAGH SMITH             14 LONG                32.80S P      
 
Boys  11-Ov 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MAX KOLCOW                18 SHARK               25.32S P      
  1 MAX KOLCOW                18 SHARK               25.43S F      
  2 MIQUEL BERNADES           15 BALL                25.85S F      
  2 MIQUEL BERNADES           15 BALL                25.95S P      
  3 PHILIP DUDA               14 LONG                26.00S F      
  4 JAYKE MORRIS              19 CLM                 26.06S F      
  3 JAYKE MORRIS              19 CLM                 26.17S P      
  4 PHILIP DUDA               14 LONG                26.22S P      
  5 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO               26.23S P      
  6 EVAN WELBY                18 SHARK               26.26S P      
  7 COLM CARNEY               15 CBAR                26.30S P      
  5 RALF BODAMER              16 GAL                 26.33S F      
  8 RALF BODAMER              16 GAL                 26.37S P      
  6 COLM CARNEY               15 CBAR                26.37S F      
  9 ANTHONY MAHER             18 SLIGO               26.47S P      
  7 FIONN WATERS              17 TUAM                26.83S F      
 10 FIONN WATERS              17 TUAM                27.05S P      
 11 BRIAN LENNON              17 SHARK               27.16S P      
 12 JOHN PATTEN               14 GAL                 27.23S P      
 13 DARRAGH MASTERSON         15 CBAR                27.32S P      
 14 MILO O'CONNOR             17 ATH                 27.40S P      
 15 DANIEL MADIGAN            17 LONG                27.51S P      
 16 EDWIN MALASHNYAK          16 ATH                 27.53S P      
 17 MARK ROCKETT              14 ATH                 27.54S P      
 18 FERGAL BLANCHARD          16 LASER               27.55S P      
 19 SHAUN KILKENNY            15 CLM                 27.64S P      
 20 KYLE FAGAN                14 ATH                 27.71S P      
 21 ALEX CLARKE               17 SHARK               27.75S P      
 22 CIAN DONOHOE              16 CBAR                27.84S P      
 23 KAELAN GENG               14 GAL                 28.17S P      
 24 RORY COLLINS              16 BL FN               28.21S P      
 25 EAMON DOHERTY             14 BALL                28.25S P      
 26 EVAN REILLY               15 CLM                 28.34S P      
 27 KILLIAN LANGTON           14 SLIGO               28.37S P      
 28 DIARMUID O'DONNELL        16 LONG                28.56S P      
 29 MICHEAL HUSSEY            13 GAL                 28.58S P      
 30 KIERAN BREHENY            18 C FIN               28.59S P      
 31 NIALL COPPINGER           16 LONG                28.67S P      
 32 OLIVER KEARNEY            13 LONG                28.77S P      
 33 ZACH MEEGAN               14 ATH                 28.93S P      
 34 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO               28.95S P      
 35 NATHAN TODD               15 LASER               29.15S P      
 36 JOHN SHORTT               12 BL FN               29.55S P      
 37 KAMIL MROZ                15 LONG                29.69S P      
 38 RORY IGOE                 13 TUAM                29.71S P      
 39 CILLIAN MC CULLAGH        13 GAL                 29.84S P      
 40 EAMON SMITH               15 LONG                30.02S P      
 41 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO               30.05S P      
 42 THOMAS DAVEY              13 BL FN               30.13S P      
 43 DAEHAN COLL               13 LASER               30.17S P      
 44 AARON REILLY              16 BALL                30.25S P      
 45 FINN DOHERTY              16 C FIN               30.28S P      
 46 CORMAC RYNN               14 TRID                30.34S P      
 47 ANDREW HENSON             12 ATH                 30.35S P      
 48 JAMIE MATTHEWS            14 LONG                30.39S P      
 49 DYLAN HANLY               15 LONG                30.51S P      
 50 AINDRIU LYNAM             14 ATH                 30.53S P      
 51 ANTHONY BOYLE             15 BL FN               30.54S P      
 51 DANIEL KEARNS             15 SHARK               30.54S P      
 53 BROGAN FEE                14 LONG                30.55S P      
 54 EUAN JENNINGS             14 SHARK               30.62S P      
 55 LEO NEMNASEVS             13 SHARK               31.12S P      
 56 BROGAN CLOONAN            15 BL FN               31.23S P      
 57 TOM O'ROURKE              12 ATH                 31.75S P      
 58 CIAN HOGAN                13 SHARK               31.83S P      
 59 JOHN GIBBS                13 GAL                 31.90S P      
 60 EOGHAN RYNN               12 TRID                32.11S P      
 60 MATHEW RYAN               13 B DOL               32.11S P      
 62 EVEN LARKIN               13 ATH                 32.92S P      
 63 KIERAN WATTERSON          12 BL FN               33.41S P      
 64 EDWIN ROLSTON             12 BALL                33.46S P      
 65 PADDY CUNNINGHAM SMYTH    12 SHARK               33.82S P      
 66 EOIN LYNAM                12 ATH                 33.95S P      
 67 JOHN O'SULLIVAN           12 GAL                 34.73S P      
 68 TOM HEALY                 12 GAL                 35.56S P      
 69 MICHAEL CUNNINGHAM SMYTH  11 SHARK               36.15S P      
  0 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO                   NS F      
  0 DARAGH FITZGERLD          16 ATH                     NS P      
  0 ADAM DAVOREN KING         14 CBAR                30.25S P      
 
Girls  11-Ov 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE BATES               17 SHARK             2:22.77S F      
  2 IMOGEN NAUGHTON           20 SHARK             2:26.56S F      
  1 JESSICA GANNON            15 COM               2:31.19S P      
  2 IMOGEN NAUGHTON           20 SHARK             2:32.93S P      
  3 AOIFE BATES               17 SHARK             2:34.67S P      
  4 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO             2:35.62S P      
  3 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO             2:36.25S F      
  4 NAOISE O'DONNELL          16 SHARK             2:39.95S F      
  5 NAOISE O'DONNELL          16 SHARK             2:42.90S P      
  6 EMMA HUGHES               14 BALL              2:51.89S P      
  5 EMMA HUGHES               14 BALL              2:53.89S F      
  7 LAOISE HANLY              13 LONG              3:34.92S P      
 
Boys  11-Ov 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             2:18.92S F      
  2 NATHAN TODD               15 LASER             2:28.98S F      
  3 DANIEL MADIGAN            17 LONG              2:29.93S F      
  1 NATHAN TODD               15 LASER             2:32.06S P      
  2 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             2:32.23S P      
  3 DANIEL MADIGAN            17 LONG              2:46.61S P      
  4 CONOR LANIGAN             12 TRID              3:04.51S P      
 
Girls  11-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE LEAHY               17 GAL               1:05.06S F      
  1 AOIFE LEAHY               17 GAL               1:06.82S P      
  2 MEGAN KILGALLEN           17 CLM               1:07.09S P      
  2 AIMEE KELLY               16 SHARK             1:07.57S F      
  3 DANIELLE FARRELL          16 SLIGO             1:07.94S P      
  3 MEGAN KILGALLEN           17 CLM               1:08.10S F      
  4 IONA ASHTON               16 SHARK             1:08.14S P      
  5 AIMEE KELLY               16 SHARK             1:08.34S P      
  4 IONA ASHTON               16 SHARK             1:08.42S F      
  5 DANIELLE FARRELL          16 SLIGO             1:08.43S F      
  6 CAOILIN KEARNEY           16 BL FN             1:08.79S P      
  6 CAOILIN KEARNEY           16 BL FN             1:09.29S F      
  7 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK             1:09.53S P      
  8 ALICE MC PARTLAN          16 SLIGO             1:10.78S P      
  9 ISABELLE GIBBS            17 GAL               1:11.33S P      
  7 ALICE MC PARTLAN          16 SLIGO             1:11.41S F      
 10 NIAMH KENNEDY             14 GAL               1:11.83S P      
 11 SILE MC AULEY             15 ATH               1:11.86S P      
 12 AILBHE MULHALL            16 GAL               1:12.31S P      
 13 ELLA DEELY                15 CBAR              1:12.34S P      
 14 ANASTAZYA PLISZKA         17 COM               1:12.51S P      
  8 NIAMH KENNEDY             14 GAL               1:13.05S F      
 15 LABHOISE BOYLE            17 SHARK             1:13.96S P      
 16 NICOLA BRENNAN            12 ATH               1:13.99S P      
 17 AOIFE DIRRANE             15 LASER             1:14.34S P      
 18 ANTONINA PLISZKA          14 COM               1:14.57S P      
 19 MEABH O'ROURKE            12 TUAM              1:15.30S P      
 20 ALANNAH CANAVAN           14 BALL              1:15.49S P      
 21 CIARA CONNAUGHTON-JONES   14 SLIGO             1:15.63S P      
 22 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO             1:16.43S P      
 23 CARA FITZPATRICK          15 ATH               1:17.11S P      
 24 CIARA DAVITT              13 GAL               1:17.47S P      
 25 EVA FITZPATRICK           15 ATH               1:17.96S P      
 25 LORRAINE MORAN            12 ATH               1:17.96S P      
 27 OLIVIA CURRIE             13 SHARK             1:18.07S P      
 28 CAOIMHE CURLEY            13 CBAR              1:18.47S P      
 29 SORCHA BRENNAN            13 TUAM              1:18.86S P      
 30 SARAH GUNNING             12 BL FN             1:19.45S P      
 31 AILBHE KENNEDY            17 LASER             1:19.61S P      
 32 PAULA CRISAN              16 BL FN             1:19.67S P      
 33 GILLIAN MURPHY            13 GAL               1:20.03S P      
 34 JANE BRADLEY              13 SLIGO             1:20.07S P      
 35 ELLA BYRNE                15 LONG              1:20.16S P      
 36 GEMMA MANNION             12 ATH               1:20.39S P      
 37 AISLING STAPLETON         15 CBAR              1:20.41S P      
 38 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO             1:20.56S P      
 39 ZAINAB RATHER             12 GAL               1:21.03S P      
 40 AOIBHE MITCHELL           14 TUAM              1:21.04S P      
 41 ROISIN HORKAN             12 CLM               1:21.15S P      
 42 ZOE MC HALE               15 CBAR              1:21.37S P      
 43 GRAINNE DONOHUE           15 LONG              1:21.52S P      
 44 RACHEL WHELAN             13 SHARK             1:21.55S P      
 45 POLA GIZINSKA             13 BL FN             1:21.99S P      
 46 RACHEL MC MANUS           15 SLIGO             1:22.71S P      
 47 ISOLDE HANNON             12 BL FN             1:22.81S P      
 48 CARA HIGGINS              13 CLM               1:22.91S P      
 49 CLODAGH KAVANAGH          15 CBAR              1:22.99S P      
 50 ANNA BURNS                14 SHARK             1:23.18S P      
 51 CLARA DOHERTY             12 C FIN             1:23.43S P      
 52 JOANNA PEREGUDA           13 C FIN             1:24.06S P      
 53 SIOFRA FIELDING           12 BALL              1:24.07S P      
 54 LYDIA MC NICHOLAS         12 LASER             1:24.16S P      
 55 DISA COFFEY               13 TUAM              1:24.24S P      
 56 MIRIAM ROLAND             12 BL FN             1:24.34S P      
 57 ELLIE BUTLER              11 B DOL             1:26.03S P      
 58 IZZY FARRELL              12 GAL               1:26.21S P      
 59 CAOIMHE WALSHE            11 B DOL             1:26.54S P      
 60 LOUISA HUSSEY             11 GAL               1:26.93S P      
 61 JANE RYAN                 11 ATH               1:27.83S P      
 62 YIKE CAI                  11 SHARK             1:29.21S P      
 63 ELLA GUCKIAN              13 TRID              1:31.00S P      
 64 KATE WALLACE              12 LASER             1:31.55S P      
  0 KATIE KELLY               12 SHARK                   NS P      
  0 SARAH COSGRAVE            14 CBAR                    NS P      
  0 ERIKA LOWE                15 ATH                     NS P      
  0 MARIJA GIEDRAITYTE        13 CBAR              1:28.21S P      
  0 KEELA FLANAGAN            12 ATH                     NS P      
  0 KATE MC ELEVEY            11 CBAR                    NS P      
  0 ELLA POWELL               13 ATH                     NS P      
  0 SINEAD FREEMAN            11 COM               1:22.79S P      
 
Boys  11-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CALLUM ASHTON             20 SHARK               59.98S F      
  2 RALF BODAMER              16 GAL               1:02.37S F      
  2 RALF BODAMER              16 GAL               1:02.71S P      
  3 PHILIP DUDA               14 LONG              1:03.23S P      
  4 CALLUM ASHTON             20 SHARK             1:03.38S P      
  4 PHILIP DUDA               14 LONG              1:03.57S F      
  5 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN             1:03.62S F      
  5 NIALL JOYCE               16 SHARK             1:04.66S P      
  6 NIALL KELLY               18 CLM               1:04.71S P      
  6 NIALL JOYCE               16 SHARK             1:04.76S F      
  7 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN             1:04.81S P      
  8 NIALL CARTER              17 CBAR              1:05.20S P      
  7 MARK ROCKETT              14 ATH               1:05.28S F      
  9 MARK ROCKETT              14 ATH               1:05.50S P      
 10 FIONN WATERS              17 TUAM              1:06.66S P      
 11 EVAN WELBY                18 SHARK             1:07.33S P      
 12 MICHEAL HUSSEY            13 GAL               1:07.80S P      
 13 JAMES WOOLLEY             15 CLM               1:08.15S P      
 14 CONN MC NAMARA            16 CBAR              1:09.31S P      
 15 PADDY GRIMES              15 LASER             1:09.42S P      
 16 OLIVER KEARNEY            13 LONG              1:09.59S P      
 17 LUCA DUGGAN               14 BALL              1:09.69S P      
 18 JOHN PATTEN               14 GAL               1:09.72S P      
 19 CONOR DONOHOE             14 CBAR              1:09.74S P      
 20 SHAUN KILKENNY            15 CLM               1:10.10S P      
 21 DARRAGH MASTERSON         15 CBAR              1:10.71S P      
 22 JOHN SHORTT               12 BL FN             1:11.18S P      
 23 KAELAN GENG               14 GAL               1:11.47S P      
 24 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO             1:11.58S P      
 24 ZACH MEEGAN               14 ATH               1:11.58S P      
 26 WILLIAM MC DONNELL        15 GAL               1:11.67S P      
 27 CILLIAN MC CULLAGH        13 GAL               1:12.03S P      
 28 NIALL COPPINGER           16 LONG              1:12.05S P      
 29 RORY COLLINS              16 BL FN             1:12.54S P      
 30 RIAN KEARNEY              14 BL FN             1:12.63S P      
 31 ROAN FLAHERTY             14 ATH               1:13.17S P      
 32 KILLIAN LANGTON           14 SLIGO             1:13.33S P      
 33 EAMON DOHERTY             14 BALL              1:13.37S P      
 34 ILIR SURDULLI             16 SHARK             1:13.38S P      
 35 EDWIN MALASHNYAK          16 ATH               1:14.01S P      
 36 AINDRIU LYNAM             14 ATH               1:14.10S P      
 37 CIAN HOGAN                13 SHARK             1:14.32S P      
 38 LUKE WOOLLEY              13 CLM               1:14.95S P      
 39 RUAIRI BLANCHARD          15 LASER             1:15.97S P      
 40 CALLUM ROWLEY HOPKINS     15 SLIGO             1:16.08S P      
 41 CORMAC RYNN               14 TRID              1:16.87S P      
 42 DAEHAN COLL               13 LASER             1:17.68S P      
 43 ANTHONY BOYLE             15 BL FN             1:17.77S P      
 44 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO             1:18.17S P      
 45 SCOTT LAWRENCE            15 COM               1:18.37S P      
 46 KIERAN WATTERSON          12 BL FN             1:18.89S P      
 47 EOGHAN RYNN               12 TRID              1:19.36S P      
 48 PETER STAUNTON            14 CLM               1:19.62S P      
 49 JOHN GIBBS                13 GAL               1:20.19S P      
 50 ALAN KILCOMMONS           13 COM               1:20.58S P      
 51 DARRAGH GILMARTIN         12 SLIGO             1:20.73S P      
 52 MICHAEL LAVIN             12 COM               1:20.76S P      
 53 DANIEL KEARNS             15 SHARK             1:21.39S P      
 54 MATHEW RYAN               13 B DOL             1:21.60S P      
 55 TOM O'ROURKE              12 ATH               1:22.46S P      
 56 TIERNAN DOHERTY           13 BALL              1:23.45S P      
 57 NARA COLL                 12 LASER             1:24.09S P      
 58 BEN LAHENY FEE            15 C FIN             1:24.61S P      
 59 JOHN O'SULLIVAN           12 GAL               1:25.16S P      
 60 TOM HEALY                 12 GAL               1:28.13S P      
  0 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO                   NS P      
  0 MIQUEL BERNADES           15 BALL              1:09.19S P      
  0 ANTHONY MAHER             18 SLIGO             1:05.44S P      
  0 RORY BOYLE                12 SHARK             1:23.74S P      
  0 NIALL CARTER              17 CBAR                    NS F