ATHLONE DEVELOPMENT MEET MAY 2019   
 
Girls  11&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 PAULINA SOBOLEWSKI        11 LONG              1:33.00S F      
  2 EMMA BRENNAN              11 LONG              1:35.81S F      
  3 GRACE QUINN               11 TRID              1:36.00S F      
  4 MATILDA PARKER            11 ATH               1:38.07S F      
  5 FAITH DELANEY             11 LONG              1:44.12S F      
  6 NIAMH PURTILL             10 ATH               1:50.09S F      
  7 LENA RADOMSKA             10 LONG              1:50.29S F      
  8 CLARA FEE                 11 C FIN             1:51.69S F      
  9 LILY MC WEENEY            10 TRID              1:52.39S F      
 10 KEEVA COLLIER             11 ATH               1:54.84S F      
 11 ISABEL LOWE               11 TRID              1:55.78S F      
 12 SELISHA SWARIS            11 LONG              2:00.48S F      
 13 IMOGAN SIMON              11 ATH               2:19.96S F      
 14 LIBBY WOODS               10 C FIN             2:20.34S F      
 15 NIAMH O'REILLY            11 ATH               2:23.18S F      
 16 INGRID JAMEISON           10 C FIN             2:31.03S F      
 
Girls  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CLARA DOHERTY             12 C FIN             1:22.08S F      
  2 CLODAGH MASTERSON         12 LONG              1:27.81S F      
  3 SHAUNA NOLAN              12 LONG              1:32.95S F      
  4 ORLAITH GARVEY            13 ATH               1:34.25S F      
  5 ANNA BYRNE                13 LONG              1:34.94S F      
  6 NIAMH HEGARTY             13 ATH               1:36.94S F      
  7 ERIN BOHAN                12 TRID              1:45.60S F      
 
Girls  14-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIBHE RYNN               16 TRID              1:29.36S F      
  2 RACHEL O'CONNOR           14 TRID              1:29.43S F      
  3 ELLA MC CRANN             14 TRID              1:36.54S F      
  4 EMILY GILLESPIE           14 BSLOE             1:36.78S F      
  0 SARAH KILMARTIN           21 SOA               2:41.21S F      
  0 RACHEL HUGHES             21 SOA                     NS F      
  0 FLEUR BURNES              15 C FIN                   DQ F      
 
Boys  11&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 HARRY LOWE                10 ATH               1:34.75S F      
  2 ARYN DZAEI                10 LONG              1:42.25S F      
  3 PADRAIG O'NEILL           10 ATH               1:43.58S F      
  4 LUKE RUDDY                11 TRID              1:45.08S F      
  5 REUBEN MC CRANN           11 TRID              1:47.44S F      
  6 PETER COYNE               10 ATH               1:57.35S F      
 
Boys  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JARED WEAFER              13 LONG              1:29.48S F      
  2 EOIN LYNAM                12 ATH               1:33.23S F      
  3 DANIEL O?BRIEN            13 LONG              1:34.47S F      
  4 JAMIE FOX                 13 ATH               1:38.43S F      
  5 AMYAN DZAEI               12 LONG              1:43.98S F      
  6 JOSH MC WEENEY            12 TRID              1:46.03S F      
  7 ARTHUR HALETA             12 ATH               1:58.32S F      
 
Boys  14-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JOSHUA HARRIS             15 LONG              1:23.41S F      
  2 CIAN JOHNSON              15 ATH               1:27.07S F      
  3 CORMAC RYNN               14 TRID              1:27.63S F      
  0 JAMES CARR                21 SOA               2:13.40S F      
 
Girls  11&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PAULINA SOBOLEWSKI        11 LONG              1:43.27S F      
  2 AMELIE HENSON             10 ATH               1:49.53S F      
  3 MARTYNA SUDOL             10 LONG              1:53.66S F      
  4 SINEAD GREENE             11 ATH               1:54.16S F      
  5 FAITH DELANEY             11 LONG              1:54.41S F      
  6 EMMA NOLAN                11 ATH               1:54.90S F      
  7 SOPHIE MC KEON            11 TRID              1:56.52S F      
  8 PHOEBE LYNOTT             11 TRID              1:58.44S F      
  9 AOIBHEANN HARMON          11 TRID              2:00.50S F      
 10 MATILDA PARKER            11 ATH               2:02.28S F      
 11 SELISHA SWARIS            11 LONG              2:03.17S F      
 12 PAULA NOLAN               11 ATH               2:03.25S F      
 13 ROBYN LAHENY FEE          11 C FIN             2:05.33S F      
 14 IMOGAN SIMON              11 ATH               2:05.75S F      
 15 ISABEL LOWE               11 TRID              2:06.12S F      
 16 KEEVA COLLIER             11 ATH               2:06.75S F      
 17 NIAMH O'REILLY            11 ATH               2:08.35S F      
 18 EMILY QUINN               10 TRID              2:08.97S F      
 19 KARI BRADY                11 ATH               2:29.42S F      
 20 LAURAN COX                11 C FIN             2:35.22S F      
 21 LIBBY WOODS               10 C FIN             2:35.62S F      
  0 REBECCA FOX               11 ATH                     NS F      
  0 LAYLA NOONE               11 C FIN                   NS F      
 
Girls  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CLARA DOHERTY             12 C FIN             1:35.06S F      
  2 DAVINA MURPHY             13 LONG              1:41.99S F      
  3 AINE MURRAY               13 LONG              1:42.94S F      
  4 RUBY LOWE                 13 TRID              1:44.70S F      
  5 ORLAITH GARVEY            13 ATH               1:47.61S F      
  6 ELLA MC KEON              12 TRID              1:48.30S F      
  7 CAIREANN O'GRADY          12 TRID              1:51.90S F      
  8 VIVIENNE NAUGHTON         12 BSLOE             1:52.27S F      
  9 MALIE CORCORAN            12 ATH               1:59.76S F      
 10 NICOLE PHELAN             12 LONG              2:01.41S F      
  0 ERIN BOHAN                12 TRID                    DQ F      
  0 ELLA BRADY                12 ATH                     NS F      
 
Girls  14-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MAYA LEFEBVRE             14 ATH               1:52.09S F      
  0 RACHEL HUGHES             21 SOA                     NS F      
 
Boys  11&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ASHLEY WEAFER             11 LONG              1:48.99S F      
  2 EVAN MC KEON              11 BSLOE             1:49.68S F      
  3 CATHAL SMITH              11 LONG              1:50.12S F      
  4 PETER COYNE               10 ATH               1:52.78S F      
  5 SENAN MCWEENEY            11 LONG              2:00.03S F      
  6 DIARMUID HANLY            11 LONG              2:05.47S F      
 
Boys  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EOGHAN RYNN               12 TRID              1:46.39S F      
  2 ADRIEN LEFEBVRE           12 ATH               1:47.44S F      
  3 BEN O'CONNOR              12 TRID              1:48.41S F      
  4 KOLM O'REGAN              12 ATH               1:52.18S F      
  0 ARTHUR HALETA             12 ATH               2:17.58S F      
 
Boys  14-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JOSHUA HARRIS             15 LONG              1:30.29S F      
  2 KILLIAN COLLIER           14 ATH               1:30.30S F      
  3 DANIEL BREHENY            15 C FIN             1:31.26S F      
  4 CORMAC RYNN               14 TRID              1:41.96S F      
  5 BEN LAHENY FEE            15 C FIN             2:00.03S F      
  0 MICHAEL NOONE             16 C FIN             1:39.72S F      
 
Girls  11&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AMELIE HENSON             10 ATH               1:22.83S F      
  2 MARTYNA SUDOL             10 LONG              1:25.44S F      
  3 EMMA NOLAN                11 ATH               1:27.95S F      
  4 MATILDA PARKER            11 ATH               1:28.74S F      
  5 PHOEBE LYNOTT             11 TRID              1:30.66S F      
  6 NIAMH O'REILLY            11 ATH               1:30.85S F      
  7 SINEAD GREENE             11 ATH               1:31.63S F      
  8 SOPHIE MC KEON            11 TRID              1:32.03S F      
  8 KEEVA COLLIER             11 ATH               1:32.03S F      
 10 EMMA BRENNAN              11 LONG              1:32.34S F      
 11 ORLA O'DONOHUE            10 ATH               1:32.35S F      
 12 FAITH DELANEY             11 LONG              1:32.57S F      
 13 NIAMH PURTILL             10 ATH               1:35.72S F      
 14 CLARA FEE                 11 C FIN             1:38.37S F      
 15 AOIBHEANN HARMON          11 TRID              1:38.74S F      
 16 EMILY QUINN               10 TRID              1:42.43S F      
 17 ROBYN LAHENY FEE          11 C FIN             1:42.97S F      
 18 SELISHA SWARIS            11 LONG              1:46.26S F      
 19 PAULA NOLAN               11 ATH               1:46.96S F      
 20 ISABEL LOWE               11 TRID              1:47.06S F      
 21 LAURAN COX                11 C FIN             1:50.16S F      
 22 KARI BRADY                11 ATH               1:51.21S F      
 23 IMOGAN SIMON              11 ATH               1:59.03S F      
  0 LAYLA NOONE               11 C FIN                   NS F      
  0 REBECCA FOX               11 ATH                     NS F      
  0 INGRID JAMEISON           10 C FIN             2:00.17S F      
  0 LENA RADOMSKA             10 LONG                   DNF F      
 
Girls  12-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AINE MURRAY               13 LONG              1:16.68S F      
  2 NIAMH HEGARTY             13 ATH               1:16.95S F      
  3 CLODAGH MASTERSON         12 LONG              1:17.41S F      
  4 SHAUNA NOLAN              12 LONG              1:19.90S F      
  5 ORLAITH GARVEY            13 ATH               1:20.27S F      
  6 DAVINA MURPHY             13 LONG              1:21.06S F      
  7 KAYLA MC KEON             12 BSLOE             1:21.89S F      
  8 CAIREANN O'GRADY          12 TRID              1:22.11S F      
  9 SARAH DOLAN               12 BSLOE             1:23.04S F      
 10 ANNA BYRNE                13 LONG              1:25.48S F      
 11 SHARON SMITH              13 BSLOE             1:27.05S F      
 12 AOIBHINN TYNAN            12 ATH               1:27.09S F      
 13 ERIN BOHAN                12 TRID              1:29.79S F      
 14 NICOLE PHELAN             12 LONG              1:30.13S F      
 15 MALIE CORCORAN            12 ATH               1:36.14S F      
 16 ELLA BRADY                12 ATH               1:37.80S F      
  0 AOIFE PURTILL             12 ATH                     NS F      
 
Girls  14-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FLEUR BURNES              15 C FIN             1:13.09S F      
  2 AOIBHE RYNN               16 TRID              1:13.52S F      
  3 RACHEL O'CONNOR           14 TRID              1:16.10S F      
  4 EMILY GILLESPIE           14 BSLOE             1:20.59S F      
  5 MAYA LEFEBVRE             14 ATH               1:20.67S F      
  6 ELLA MC CRANN             14 TRID              1:22.77S F      
  7 LUCY MITCHELL             14 ATH               1:27.53S F      
  8 RACHEL HUGHES             21 SOA               1:51.21S F      
  0 SARAH KILMARTIN           21 SOA               2:08.64S F      
 
Boys  11&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KEVIN ÓG MURPHY           10 LONG              1:17.29S F      
  2 EVAN MC KEON              11 BSLOE             1:22.58S F      
  3 PADRAIG O'NEILL           10 ATH               1:30.95S F      
  4 REUBEN MC CRANN           11 TRID              1:35.02S F      
  5 PETER COYNE               10 ATH               1:36.43S F      
  6 DIARMUID HANLY            11 LONG              1:39.49S F      
  7 LUKE RUDDY                11 TRID              1:49.56S F      
 
Boys  12-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LEON MC KEON              13 BSLOE             1:12.47S F      
  2 JARED WEAFER              13 LONG              1:17.30S F      
  3 EOIN LYNAM                12 ATH               1:18.49S F      
  4 KOLM O'REGAN              12 ATH               1:18.94S F      
  5 LIAM MARTIN               12 BSLOE             1:21.21S F      
  6 DANIEL O?BRIEN            13 LONG              1:22.71S F      
  7 ADRIEN LEFEBVRE           12 ATH               1:23.15S F      
  8 LUKE HEALY                12 ATH               1:24.00S F      
  9 JOSH MC WEENEY            12 TRID              1:32.75S F      
 10 ARTHUR HALETA             12 ATH               1:43.01S F      
  0 JAMIE FOX                 13 ATH                     NS F      
 
Boys  14-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KILLIAN COLLIER           14 ATH               1:13.12S F      
  2 CORMAC RYNN               14 TRID              1:14.28S F      
  3 DANIEL BREHENY            15 C FIN             1:15.17S F      
  4 JOSHUA HARRIS             15 LONG              1:16.79S F      
  5 BEN LAHENY FEE            15 C FIN             1:16.83S F      
  6 TADHG O'DONOHUE           14 ATH               1:23.41S F      
  0 JAMES CARR                21 SOA               1:32.01S F      
  0 JAMES HUGHES              21 SOA               1:58.25S F      
  0 MICHAEL NOONE             16 C FIN                   NS F      
 
Girls  11&U 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JANE RYAN                 11 ATH               1:29.35S F      
  2 MOLLY MULVEY              11 TRID              1:32.76S F      
  3 PAULINA SOBOLEWSKI        11 LONG              1:33.02S F      
  4 GRACE QUINN               11 TRID              1:34.76S F      
  5 MARTYNA SUDOL             10 LONG              1:38.12S F      
  6 SOPHIE MC KEON            11 TRID              1:39.75S F      
  7 EMMA NOLAN                11 ATH               1:42.14S F      
  8 SINEAD GREENE             11 ATH               1:43.00S F      
  9 AOIBHEANN HARMON          11 TRID              1:45.86S F      
 10 LENA RADOMSKA             10 LONG              1:46.26S F      
 11 PHOEBE LYNOTT             11 TRID              1:46.31S F      
 12 EMMA BRENNAN              11 LONG              1:46.92S F      
 13 EMILY QUINN               10 TRID              1:56.87S F      
 14 LILY MC WEENEY            10 TRID              2:02.00S F      
 15 RUTH BIERNE               11 C FIN             2:07.59S F      
  0 ORLA O'DONOHUE            10 ATH               1:50.83S F      
 
Girls  12-13 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CLARA DOHERTY             12 C FIN             1:21.89S F      
  2 RUBY LOWE                 13 TRID              1:31.72S F      
  3 AINE MURRAY               13 LONG              1:32.16S F      
  4 KAYLA MC KEON             12 BSLOE             1:32.27S F      
  5 DAVINA MURPHY             13 LONG              1:32.75S F      
  6 SARAH DOLAN               12 BSLOE             1:34.85S F      
  7 SHAUNA NOLAN              12 LONG              1:36.51S F      
  8 ANNA BYRNE                13 LONG              1:39.60S F      
  9 CAIREANN O'GRADY          12 TRID              1:40.76S F      
 10 SHARON SMITH              13 BSLOE             1:41.13S F      
 11 NICOLE PHELAN             12 LONG              1:46.76S F      
  0 AOIFE PURTILL             12 ATH                     NS F      
 
Girls  14-Ov 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIBHE RYNN               16 TRID              1:24.72S F      
  2 RACHEL O'CONNOR           14 TRID              1:25.92S F      
  3 ELLA MC CRANN             14 TRID              1:36.06S F      
 
Boys  11&U 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KEVIN ÓG MURPHY           10 LONG              1:36.04S F      
  2 SENAN MCWEENEY            11 LONG              1:38.08S F      
  3 CATHAL SMITH              11 LONG              1:42.78S F      
  4 HARRY LOWE                10 ATH               1:44.00S F      
  5 ARYN DZAEI                10 LONG              1:50.70S F      
  6 REUBEN MC CRANN           11 TRID              1:51.12S F      
  0 DIARMUID HANLY            11 LONG                    NS F      
 
Boys  12-13 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AMYAN DZAEI               12 LONG              1:36.66S F      
  2 DANIEL O?BRIEN            13 LONG              1:40.28S F      
  3 JOSH MC WEENEY            12 TRID              1:43.30S F      
  4 LUKE HEALY                12 ATH               1:44.21S F      
  0 LIAM MARTIN               12 BSLOE             1:29.03S F      
  0 LEON MC KEON              13 BSLOE                   NS F      
  0 BEN O'CONNOR              12 TRID                    NS F      
 
Boys  14-Ov 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIAN JOHNSON              15 ATH               1:22.48S F      
  2 DANIEL BREHENY            15 C FIN             1:25.34S F      
  3 MICHAEL NOONE             16 C FIN             1:34.83S F