BLUE FIN GRADED B/C GALA  FEB 2017               
 
Girls  11&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 GILLIAN MURPHY            10 GAL               1:42.72S F      
  2 KATIE WATERS              11 GAL               1:44.88S F      
  3 ANNA BURNS                11 SHARK             1:46.40S F      
  4 LEANA MC DONAGH           11 SHARK             1:47.22S F      
  5 SIOFRA WATERS             10 TUAM              1:47.47S F      
  6 OLIVIA CURRIE             10 SHARK             1:49.06S F      
  7 ISABELLE BURKE            11 LASER             1:49.10S F      
  8 CIARA DAVITT              10 GAL               1:50.66S F      
  9 GRACE WALSH               11 LASER             1:50.97S F      
 10 SOPHIE LALLY              11 GAL               1:53.16S F      
 11 ORLA TIMLIN               11 LASER             1:55.00S F      
 12 MARIJIA GIEDRAITYTE       10 GAL               1:56.50S F      
 13 AILBHE OWENS              11 LASER             2:01.06S F      
 14 ISABEL JOYCE              10 SHARK             2:01.09S F      
 15 EMELIA JOYCE              10 SHARK             2:03.69S F      
 16 BRIDGET KENNY             10 BL FN             2:05.40S F      
 17 LYDIA MC NICHOLAS          9 LASER             2:05.44S F      
 18 EMILY WOODING             10 GAL               2:08.15S F      
 19 ERIN IMBUSCH              11 GAL               2:11.54S F      
 20 ECE KARAMANCIL             7 GAL               2:11.81S F      
 21 SARAH GUNNING              9 BL FN             2:11.93S F      
 22 NAOISE MC CARTHY           9 SHARK             2:12.53S F      
 23 SHAUNA SIMPSON            10 SHARK             2:18.88S F      
 24 DEIRBHILE MELODY          10 GAL               2:19.37S F      
 25 AVA BRADLEY                9 GAL               2:23.75S F      
 26 RUTH LIPTROT              10 SHARK             2:23.79S F      
 27 ANUSOOYA THAPA             9 GAL               2:31.31S F      
 28 ELANA KEARNS               9 SHARK             2:32.62S F      
 
Girls  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 HANNAH DURKAN             13 BL FN             1:40.82S F      
  2 BERNADETTE KENNY          12 BL FN             1:42.75S F      
  3 LAURA REKAI               12 SHARK             1:45.65S F      
  4 LUCY O'DEA                13 BL FN             1:45.71S F      
  5 CAOIMHE NI BHRION         13 LASER             1:45.85S F      
  6 ANOUSKA VINOD             12 GAL               1:47.43S F      
  7 MARIA NICDHONNACHA        12 GAL               1:49.20S F      
  8 EVA SHAUGHNESSY           12 GAL               1:49.38S F      
  9 AILISE PRICE              13 SHARK             1:50.19S F      
 10 EMILY TALBOT              12 BL FN             1:51.38S F      
 11 OLIWIA BREZEZINSKA        12 GAL               1:52.31S F      
 12 AINNE FEENEY              12 LASER             1:52.47S F      
 13 NINA BODAMER              12 GAL               1:52.56S F      
 14 EMILY ROONEY              12 BL FN             1:53.06S F      
 15 CAOIMHE HICKEY            13 LASER             1:55.97S F      
 16 SARA MAIA MARTINS         12 BL FN             1:59.34S F      
 
Boys  11&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROSS BRADLEY              11 GAL               1:43.40S F      
  2 DAVID LENNON              11 SHARK             1:46.90S F      
  3 ALEX KELLY                11 SHARK             1:50.28S F      
  4 CILLIAN MCCULLAGH         10 GAL               1:59.81S F      
  5 ALFIE DWYER               11 BL FN             2:07.69S F      
  6 JOHN O'SULLIVAN            9 GAL               2:08.66S F      
  7 MICHAEL KEEGAN             9 GAL               2:10.16S F      
  8 SIMON CAREY               11 LASER             2:11.56S F      
  9 KIERAN WATTERSON           9 BL FN             2:14.92S F      
 10 RORY BOYLE                 9 SHARK             2:18.94S F      
 11 BRIAN RUANE               10 GAL               2:19.06S F      
 12 DANIEL ROBINSON           11 BL FN             2:20.12S F      
 13 MATTHEW HYNES              9 LASER             2:20.40S F      
 14 MARK CORMICAN              9 BL FN             2:25.75S F      
 15 MICHAEL MACDONNACHA        9 GAL               2:26.31S F      
 16 EVIN CURLEY                9 BL FN             2:43.78S F      
  0 RIVER MC CARTHY            9 SHARK                   NS F      
 
Boys  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NIALL JOYCE               13 SHARK             1:34.16S F      
  2 FIONN MC CARTHY           12 SHARK             1:42.91S F      
  3 MARTIN MITCHELL           12 GAL               1:43.50S F      
  4 BORIS IAKIMOV             12 TUAM              1:45.22S F      
  5 ANTHONY BOYLE             13 BL FN             1:45.97S F      
  6 CONOR BURKE               12 GAL               1:48.22S F      
  7 RUAIRI BLANCHARD          12 LASER             1:55.00S F      
  8 DANIEL KEARNS             12 SHARK             1:58.10S F      
  9 VLAD CHIZHEVSKI           13 GAL               1:58.75S F      
 10 EANNA FITZPATRICK         12 SHARK             2:00.91S F      
 11 CATHAL HANNON             12 BL FN             2:01.80S F      
 
Boys  14-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CILLIAN FITZPATRICK       14 SHARK             1:35.22S F      
 
Girls  11&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 OLIVIA CURRIE             10 SHARK             3:17.53S F      
  2 GILLIAN MURPHY            10 GAL               3:19.91S F      
  3 KATIE WATERS              11 GAL               3:26.44S F      
  4 MARIJIA GIEDRAITYTE       10 GAL               3:26.93S F      
  5 CIARA DAVITT              10 GAL               3:29.31S F      
  6 ISABELLE BURKE            11 LASER             3:34.94S F      
  7 SIOFRA WATERS             10 TUAM              3:39.47S F      
  8 ORLA TIMLIN               11 LASER             3:43.66S F      
  9 SARAH GUNNING              9 BL FN             3:44.62S F      
 10 AOIBHE MITCHELL           11 TUAM              3:47.59S F      
 11 SOPHIE LALLY              11 GAL               3:50.28S F      
 12 GRACE WALSH               11 LASER             3:51.53S F      
 13 ERIN SMYTH                10 GAL               3:59.47S F      
 14 DISA COFFEY               10 TUAM              4:00.44S F      
 15 AILBHE OWENS              11 LASER             4:00.59S F      
 16 ERIN IMBUSCH              11 GAL               4:07.41S F      
 17 ALISON MADDEN             10 GAL               4:10.75S F      
 18 ECE KARAMANCIL             7 GAL               4:16.25S F      
 19 NIAMH DREA                 9 GAL               5:03.53S F      
 
Girls  12-13 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BERNADETTE KENNY          12 BL FN             3:09.46S F      
  2 HANNAH DURKAN             13 BL FN             3:13.09S F      
  3 CAOIMHE NI BHRION         13 LASER             3:15.87S F      
  4 AILISE PRICE              13 SHARK             3:18.25S F      
  5 EMILY TALBOT              12 BL FN             3:19.35S F      
  6 MARIA NICDHONNACHA        12 GAL               3:20.50S F      
  7 LAURA REKAI               12 SHARK             3:20.97S F      
  8 AINNE FEENEY              12 LASER             3:22.10S F      
  9 ANOUSKA VINOD             12 GAL               3:31.57S F      
 10 CAOIMHE HICKEY            13 LASER             3:33.28S F      
 11 SARA MAIA MARTINS         12 BL FN             3:34.13S F      
 12 EVA SHAUGHNESSY           12 GAL               3:35.43S F      
 13 EMILY ROONEY              12 BL FN             3:46.69S F      
 14 NINA BODAMER              12 GAL               3:50.81S F      
 
Girls  14-Ov 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 CARON RYAN                17 SHARK                   NS F      
 
Boys  11&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DAVID LENNON              11 SHARK             3:22.12S F      
  2 RIAN KEARNEY              11 BL FN             3:30.19S F      
  3 CILLIAN MCCULLAGH         10 GAL               3:32.87S F      
  4 SIMON CAREY               11 LASER             3:53.47S F      
  5 ALFIE DWYER               11 BL FN             3:56.12S F      
  6 MATTHEW HYNES              9 LASER             4:24.25S F      
 
Boys  12-13 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JAKE VAN DE BEEK          13 BL FN             3:14.91S F      
  2 MARTIN MITCHELL           12 GAL               3:15.38S F      
  3 ANTHONY BOYLE             13 BL FN             3:19.50S F      
  4 DANIEL KEARNS             12 SHARK             3:32.97S F      
  5 ALEX ROE                  12 LASER             3:41.75S F      
  6 VLAD CHIZHEVSKI           13 GAL               3:48.06S F      
  7 CATHAL HANNON             12 BL FN             3:50.97S F      
  8 RUAIRI BLANCHARD          12 LASER             4:10.75S F      
 
Boys  14-Ov 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIAN CLOONAN              17 BL FN             2:52.90S F      
  2 PATRICK LENEHAN           16 BL FN             3:51.72S F      
 
Girls  11&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 LEANA MC DONAGH           11 SHARK               44.06S F      
  0 OLIVIA CURRIE             10 SHARK               45.25S F      
  0 ANNA BURNS                11 SHARK               46.57S F      
  0 GILLIAN MURPHY            10 GAL                 47.06S F      
  0 KATIE WATERS              11 GAL                 47.37S F      
  0 CIARA DAVITT              10 GAL                 50.97S F      
  0 CIARA MULRY               11 SHARK               52.09S F      
  0 EMELIA JOYCE              10 SHARK               52.13S F      
  0 ISABEL JOYCE              10 SHARK               52.50S F      
  0 DEIRBHILE MELODY          10 GAL                 53.31S F      
  0 LYDIA MC NICHOLAS          9 LASER               55.53S F      
  0 ISABELLE BURKE            11 LASER               56.16S F      
  0 ALISON MADDEN             10 GAL                 56.41S F      
  0 EMILY WOODING             10 GAL                 58.35S F      
  0 AILBHE OWENS              11 LASER               59.88S F      
  0 ERIN SMYTH                10 GAL               1:00.16S F      
  0 GRACE WALSH               11 LASER             1:00.85S F      
  0 SOPHIE LALLY              11 GAL               1:01.29S F      
  0 ERIN IMBUSCH              11 GAL               1:02.41S F      
  0 ORLA TIMLIN               11 LASER             1:02.97S F      
  0 AVA BRADLEY                9 GAL               1:06.94S F      
  0 ELANA KEARNS               9 SHARK             1:08.69S F      
  0 ANUSOOYA THAPA             9 GAL               1:10.28S F      
  0 ECE KARAMANCIL             7 GAL               1:11.22S F      
  0 NIAMH DREA                 9 GAL                     NS F      
 
Boys  11&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EUAN JENNINGS             11 SHARK               39.34S F      
  2 RIAN KEARNEY              11 BL FN               44.56S F      
  3 DAVID LENNON              11 SHARK               49.13S F      
  4 ALFIE DWYER               11 BL FN               50.16S F      
  5 ALEX KELLY                11 SHARK               55.47S F      
  6 JOHN O'SULLIVAN            9 GAL                 55.69S F      
  7 ROSS BRADLEY              11 GAL                 55.97S F      
  8 CILLIAN MCCULLAGH         10 GAL                 57.03S F      
  9 SIMON CAREY               11 LASER               58.44S F      
 10 MATTHEW HYNES              9 LASER               59.97S F      
 11 MICHAEL KEEGAN             9 GAL               1:11.97S F      
 12 BRIAN RUANE               10 GAL               1:16.37S F      
 13 MICHAEL MACDONNACHA        9 GAL               1:18.38S F      
 
Girls  12-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LUCY O'DEA                13 BL FN             1:34.04S F      
  2 LAURA REKAI               12 SHARK             1:38.09S F      
  3 HANNAH DURKAN             13 BL FN             1:41.44S F      
  4 ANOUSKA VINOD             12 GAL               1:42.31S F      
  5 AILISE PRICE              13 SHARK             1:47.03S F      
  6 EVA SHAUGHNESSY           12 GAL               1:48.09S F      
  7 SARA MAIA MARTINS         12 BL FN             1:51.06S F      
  8 NINA BODAMER              12 GAL               1:59.09S F      
  9 OLIWIA BREZEZINSKA        12 GAL               2:00.06S F      
 
Boys  12-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RORY COLLINS              13 BL FN             1:24.78S F      
  2 NIALL JOYCE               13 SHARK             1:29.25S F      
  3 JAKE VAN DE BEEK          13 BL FN             1:33.22S F      
  4 EOIN MC DERMOTT           13 BL FN             1:34.66S F      
  5 BORIS IAKIMOV             12 TUAM              1:40.31S F      
  6 MARTIN MITCHELL           12 GAL               1:49.50S F      
  7 VLAD CHIZHEVSKI           13 GAL               1:52.38S F      
  8 CONOR BURKE               12 GAL               1:56.97S F      
 
Boys  14-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIAN CLOONAN              17 BL FN             1:15.53S F      
  2 CILLIAN FITZPATRICK       14 SHARK             1:35.19S F      
  3 PATRICK LENEHAN           16 BL FN             1:42.66S F