BlueFin Graded Gala FEB 2015                
 
Girls  11&U 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 MARIA MENDEZ              11 GAL               2:45.69S F      
  2 LUCY O'DEA                11 BL FN             3:02.00S F      
  3 RACHEL HICKEY             11 LASER             3:08.57S F      
  4 BERNADETTE KENNY          10 TUAM              3:14.97S F      
  5 AOIFE DIRRANE             10 LASER             3:17.44S F      
  6 EMMA MURPHY               11 GAL               3:20.71S F      
  7 AOIFE QUINN               11 GAL               3:20.72S F      
  8 LAUREN SHARKEY            11 GAL               3:21.09S F      
  9 HANNAH DURKAN             11 BL FN             3:21.66S F      
 10 AOIFE DAVITT              11 GAL               3:22.00S F      
 11 TEODORA CUGALJ            11 SHARK             3:22.53S F      
 12 ALICE CORCORAN            10 LASER             3:27.38S F      
 13 LEAH RUANE                11 GAL               3:28.88S F      
 14 NIAMH KENNEDY              9 LASER             3:42.00S F      
 15 AYLAH MURPHY              10 LASER             4:04.81S F      
 16 CAOIMHE HICKEY            11 LASER             4:16.31S F      
  0 ANNA O GORMAN             11 LASER                   NS F      
 
Girls  12-13 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CHLOE HEFFERNAN           13 GAL               2:48.56S F      
  2 SAROLA O'SHEA             13 GAL               2:51.00S F      
  3 AISHLING O NEILL          12 LASER             2:51.22S F      
  4 AOIFE BATES               12 SHARK             2:52.00S F      
  5 SARAH RYAN                13 TUAM              2:52.03S F      
  6 HAYDEN REEVE              12 SHARK             2:55.25S F      
  7 JANE FRANCIS              12 SHARK             2:55.93S F      
  8 SARAH MC GATH             12 LASER             3:02.31S F      
  9 GRAINNE CONNEELY          12 SHARK             3:07.25S F      
 10 SORCHA MC GINLEY          12 LASER             3:08.00S F      
 11 ROISIN VAUGHAN            12 GAL               3:08.69S F      
 12 AILBHE KENNEDY            12 LASER             3:10.94S F      
 13 OONAGH OWENS              12 LASER             3:21.91S F      
 14 MOLLY BARRY               12 SHARK             3:29.84S F      
 15 LAUREN STAUNTON           12 LASER             3:35.97S F      
 
Girls  14-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ELLEN HYNES               14 LASER             2:40.62S F      
  2 TARA MURPHY               14 SHARK             2:51.66S F      
  3 CIARA MOHAN               15 BL FN             3:02.44S F      
 
Boys  11&U 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FREY DAVEY                11 GAL               2:54.50S F      
  2 AONGHUS COOKE             10 TUAM              3:00.34S F      
  3 HARRY WALSH               11 GAL               3:05.03S F      
  4 MARK O'CONNOR             11 GAL               3:08.53S F      
  5 NIALL JOYCE               11 SHARK             3:08.80S F      
  6 JOHN HYNES                11 LASER             3:18.13S F      
  7 FIACH O MURCHU            10 LASER             3:18.37S F      
  8 DARREN MURPHY             10 GAL               3:19.93S F      
  9 RORY LALLY                11 LASER             3:37.19S F      
 10 JAKE VAN DE BEEK          11 BL FN             3:38.34S F      
 11 ZAKARIA FITZGERALD        11 LASER             3:44.00S F      
 12 MARK HYNES                 8 LASER             3:52.94S F      
 13 ALFIE DWYER                9 SHARK             3:53.19S F      
 14 RORY IGOE                  8 TUAM              3:53.91S F      
 15 JAMIE GUNNING              9 BL FN             3:56.28S F      
 
Boys  12-13 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EOIN O'MALLEY             13 GAL               2:50.72S F      
  2 BRIAN LENNON              12 SHARK             2:51.47S F      
  3 MATI DODEK                12 GAL               2:55.09S F      
  4 BILLY CLARKE              13 SHARK             2:56.56S F      
  5 RYAN HORNET               13 LASER             2:57.22S F      
  6 OISIN CAREY               13 LASER             2:59.00S F      
  7 EVAN WELBY                13 SHARK             2:59.75S F      
  8 ALEX CLARK                12 SHARK             3:12.97S F      
  9 LIAM CLARKE               13 LASER             3:27.18S F      
 10 ALEX DUFFY                12 BL FN             3:30.53S F      
 11 KELL MURPHY               12 LASER             3:55.18S F      
  0 DOMINIC MATEI             12 GAL                     NS F      
 
Boys  14-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 TIERNAN BURKE             15 BL FN             2:20.94S F      
  3 OWEN KENNEDY              15 LASER             2:57.99S F      
 
Girls  11&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MARIA MENDEZ              11 GAL               1:27.28S F      
  2 REBECCA LIPTROT           10 SHARK             1:36.28S F      
  3 AOIFE DIRRANE             10 LASER             1:38.19S F      
  4 LAUREN SHARKEY            11 GAL               1:39.06S F      
  5 RACHEL HICKEY             11 LASER             1:39.96S F      
  6 MADISON DAVEY             10 GAL               1:40.72S F      
  7 LEAH RUANE                11 GAL               1:43.59S F      
  8 KATE OWENS                10 GAL               1:44.47S F      
  9 BERNADETTE KENNY          10 TUAM              1:45.31S F      
 10 ALICE CORCORAN            10 LASER             1:46.75S F      
 11 HANNAH DURKAN             11 BL FN             1:47.00S F      
 12 EMILY TALBOT              10 BL FN             1:51.31S F      
 13 AILISE PRICE              11 SHARK             1:53.19S F      
 14 ADRIANNE KAZIMIERCZAK     10 SHARK             1:53.56S F      
 15 NIAMH KENNEDY              9 LASER             1:53.78S F      
 16 MARIE MCDONAGH            10 GAL               1:54.34S F      
 17 AOIFE SWEENEY             11 SHARK             1:57.40S F      
 18 RUTH O'SULLIVAN           10 GAL               1:58.59S F      
 19 AYLAH MURPHY              10 LASER             2:00.03S F      
 20 CAOIMHE HICKEY            11 LASER             2:00.50S F      
 21 ROSIE DOORLY               9 GAL               2:03.19S F      
 22 AISLING WALSH             11 GAL               2:05.84S F      
 23 CECILIA FUREY             10 BL FN             2:07.31S F      
 24 ROISIN MC HUGH            11 SHARK             2:11.22S F      
 25 EMILY CUNNINGHAM          11 SHARK             2:21.80S F      
  0 ANNA O GORMAN             11 LASER                   NS F      
 
Girls  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SAROLA O'SHEA             13 GAL               1:25.81S F      
  2 AOIFE BATES               12 SHARK             1:28.56S F      
  3 AISHLING O NEILL          12 LASER             1:33.41S F      
  4 SARAH MC GATH             12 LASER             1:35.60S F      
  5 AILBHE KENNEDY            12 LASER             1:36.50S F      
  6 ROISIN VAUGHAN            12 GAL               1:36.70S F      
  7 SARAH RYAN                13 TUAM              1:37.59S F      
  8 SORCHA MC GINLEY          12 LASER             1:38.21S F      
  9 OONAGH OWENS              12 LASER             1:41.00S F      
 10 CLADAGH O REILLY          12 TUAM              1:43.53S F      
 11 MOLLY BARRY               12 SHARK             1:43.87S F      
 12 GRAINNE CONNEELY          12 SHARK             1:44.31S F      
 13 LAUREN STAUNTON           12 LASER             1:57.21S F      
 
Girls  14-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ELLEN HYNES               14 LASER             1:28.41S F      
  0 JULITA PATOKA             14 BL FN                   NS F      
  0 CIARA MOHAN               15 BL FN                   NS F      
 
Boys  11&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 HARRY WALSH               11 GAL               1:33.09S F      
  2 AONGHUS COOKE             10 TUAM              1:33.94S F      
  3 MARK O'CONNOR             11 GAL               1:38.00S F      
  4 EOIN O'REGAN              10 SHARK             1:40.16S F      
  5 RORY LALLY                11 LASER             1:41.28S F      
  6 JOHN HYNES                11 LASER             1:42.07S F      
  7 CATHAL MCDONOUGH          11 SHARK             1:44.90S F      
  8 SASHA MC ALEER             8 GAL               1:47.91S F      
  9 RORY COLLINS              11 BL FN             1:48.44S F      
 10 DANIEL KEARNS             10 SHARK             1:48.50S F      
 11 EUAN JENNINGS              9 SHARK             1:48.81S F      
 12 MARK HYNES                 8 LASER             1:51.50S F      
 13 TOM DONNELLAN              9 GAL               1:51.63S F      
 14 CIAN MC GLUE              10 SHARK             1:53.10S F      
 15 ADAM MELIA GANNON         11 TUAM              1:53.91S F      
 16 DAVID LENNON               9 SHARK             1:54.66S F      
 17 CIAN HOGAN                 8 LASER             1:57.60S F      
 18 DARAGH GILHOOLEY          10 TUAM              2:01.08S F      
 19 SANDRO BURDULI            11 GAL               2:12.80S F      
 
Boys  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EVAN WELBY                13 SHARK             1:26.43S F      
  2 MATI DODEK                12 GAL               1:32.15S F      
  3 EOIN O'MALLEY             13 GAL               1:32.79S F      
  4 BILLY CLARKE              13 SHARK             1:33.80S F      
  5 RYAN HORNET               13 LASER             1:34.03S F      
  6 OISIN CAREY               13 LASER             1:34.25S F      
  7 JOSIE SANCHEZ             12 GAL               1:41.44S F      
  8 ALEX DUFFY                12 BL FN             1:42.47S F      
  9 ALEX CLARK                12 SHARK             1:43.34S F      
 10 LIAM CLARKE               13 LASER             1:43.43S F      
 11 KELL MURPHY               12 LASER             2:04.87S F      
 
Boys  14-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 OWEN KENNEDY              15 LASER             1:36.75S F      
 
Girls  11&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AIMEE KELLY               11 SHARK               40.90S F      
  2 LUCY O'DEA                11 BL FN               45.72S F      
  3 AOIFE QUINN               11 GAL                 46.78S F      
  4 MADISON DAVEY             10 GAL                 49.72S F      
  5 TEODORA CUGALJ            11 SHARK               50.44S F      
  6 REBECCA LIPTROT           10 SHARK               51.49S F      
  7 EMMA MURPHY               11 GAL                 53.32S F      
  8 ADRIANNE KAZIMIERCZAK     10 SHARK               53.59S F      
  9 KATE OWENS                10 GAL                 53.63S F      
 10 AOIFE DAVITT              11 GAL                 53.81S F      
 11 EMILY TALBOT              10 BL FN               57.81S F      
 12 MARIE MCDONAGH            10 GAL                 57.93S F      
 13 AILISE PRICE              11 SHARK               58.13S F      
 14 AISLING WALSH             11 GAL               1:03.13S F      
 15 ROSIE DOORLY               9 GAL               1:05.56S F      
 16 ROISIN MC HUGH            11 SHARK             1:20.60S F      
 17 EMILY CUNNINGHAM          11 SHARK             1:26.32S F      
 
Boys  11&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DARREN MURPHY             10 GAL                 45.00S F      
  2 FREY DAVEY                11 GAL                 45.60S F      
  3 NIALL JOYCE               11 SHARK               47.00S F      
  4 CATHAL MCDONOUGH          11 SHARK               48.52S F      
  5 FIACH O MURCHU            10 LASER               49.02S F      
  6 JAMIE GUNNING              9 BL FN               52.53S F      
  7 RORY COLLINS              11 BL FN               53.00S F      
  8 RORY IGOE                  8 TUAM                54.81S F      
  9 JAKE VAN DE BEEK          11 BL FN               55.38S F      
 10 SASHA MC ALEER             8 GAL                 56.31S F      
 11 ZAKARIA FITZGERALD        11 LASER               57.97S F      
 12 CIAN MC GLUE              10 SHARK               58.37S F      
 13 DAVID LENNON               9 SHARK               59.00S F      
 14 ALFIE DWYER                9 SHARK               59.49S F      
 15 ALAN CONNEELY             10 GAL                 59.78S F      
 16 ADAM MELIA GANNON         11 TUAM                59.84S F      
 17 CIAN HOGAN                 8 LASER             1:02.03S F      
 18 FIACHRA GALLAGHER         11 GAL               1:02.75S F      
 19 TOM DONNELLAN              9 GAL               1:02.84S F      
 20 DARAGH GILHOOLEY          10 TUAM              1:18.92S F      
  0 ROSS BRADLEY               9 GAL                     NS F      
 
Girls  12-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CHLOE HEFFERNAN           13 GAL               1:36.28S F      
  2 HAYDEN REEVE              12 SHARK             1:39.31S F      
  3 JANE FRANCIS              12 SHARK             1:45.65S F      
  0 DARA MOONEY               12 SHARK                   NS F      
 
Boys  12-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BRIAN LENNON              12 SHARK             1:41.78S F      
  2 JOSIE SANCHEZ             12 GAL               2:02.40S F      
  0 DOMINIC MATEI             12 GAL                     NS F