CASTLEBAR GALA SEPTEMBER 2014                                  
 
Event 1  Boys 11 & Under 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fitzgerld, Daragh         11 ATH                            5:17.94        
  2 O'Hara, Odhran            11 SLIGO                          5:27.82        
  3 Rennick, Sam              11 CBAR                           5:37.57        
  4 Malashnyak, Edwin         10 ATH                            5:38.37        
  5 Madigan, Daniel           11 LONG                           5:41.72        
  6 Pfeiffer, Robin           11 Bluefin SC                     5:43.13        
  7 Friel, Ethan              11 ATH                            5:44.19        
  8 Grady, Rory               11 CBAR                           5:55.60        
  9 Donohoe, Cian             11 CBAR                           5:55.83        
 10 Mc Namara, Conn           10 Wport                          5:57.02        
 
Event 1  Boys 12-13 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mc Andrew, Michael        13 SHARK                          4:48.18        
  2 Fortune, Joshua           13 SLIGO                          4:59.59        
  3 Brennan, Jack             13 ATH                            5:05.14        
  4 O'Connor, Sean            13 CBAR                           5:10.06        
  5 O'Connor, Milo            12 ATH                            5:24.24        
  6 McGrath, Jack             13 SLIGO                          5:33.31        
  7 Breslin, Ethan            12 CLM                            5:41.48        
  8 Heung, Tommy              13 CBAR                           5:41.75        
  9 Pilcher, Jack             13 CLM                            5:45.43        
 10 Keaney, Sean              13 SLIGO                          5:46.82        
 11 Mylett, Ciaron            12 CBAR                           6:36.40        
 
Event 1  Boys 14-15 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 O'Hara, Eanna             14 SLIGO                          4:39.91        
  2 Ashton, Callum            15 LASER                          4:45.58        
  3 Cugalj, Filip             15 SHARK                          4:45.99        
  4 Staunton, Diarmuid        15 CLM                            4:51.09        
  5 Woods, David              15 SLIGO                          4:53.70        
  6 Rennick, Nathan           15 CBAR                           4:53.78        
  7 Scully, Bryan             14 ATH                            4:59.12        
  8 Anderson, Eoin            14 SLIGO                          4:59.64        
  9 Morris, Jayke             14 CLM                            5:01.64        
 10 Melvin, Conor             14 SLIGO                          5:03.78        
 11 Doherty, Aaron P          14 CBAR                           5:13.22        
 12 O'Dea, Jack               15 Bluefin SC                     5:19.18        
 13 Eglinton, Owen            14 SLIGO                          5:32.29        
 14 Martin, Dylan             14 SLIGO                          5:34.99        
 15 English, James            14 CBAR                           5:37.01        
 
Event 1  Boys 16 & Over 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Anderson, Ronan           17 SLIGO                          4:14.16        
  2 Melly, Cillian            17 CBAR                           4:14.24        
  3 Livingstone, Patrick      17 CBAR                           4:37.92        
  4 Williams, David           17 SHARK                          4:39.31        
  5 Gibbons, Shane            16 ATH                            4:52.08        
 
Event 2  Girls 11 & Under 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kearney, Caoilin          11 Bluefin SC                     1:22.00        
  2 Daly, Edel                11 ATH                            1:22.20        
  3 Ashton, Iona              11 LASER                          1:22.78        
  4 Friel, Lauren             11 ATH                            1:25.03        
  5 Farrell, Danielle         10 SLIGO                          1:27.25        
  6 Brennan, Judy             11 ATH                            1:29.34        
  7 Kelly, Aimee              11 SHARK                          1:29.98        
  8 Butler, Emily             11 LASER                          1:30.81        
  9 Cooke, Olwyn              11 Tuam Swim Team                 1:30.98        
 10 Boyle, Labhaoise          11 SHARK                          1:33.96        
 11 Conlon, Sarah             11 CBAR                           1:34.13        
 12 Canavan, Alannah           9 Ballina SC                     1:35.83        
 
Event 2  Girls 12-13 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lally, Erin               13 CLM                            1:14.74        
  2 MC Gowan, Amy             13 B DOL                          1:15.66        
  3 Mc Daid, Carrie           12 SLIGO                          1:16.61        
  4 Wong, Tara                13 Ballina SC                     1:17.66        
  5 Martin, Rachel            12 SLIGO                          1:17.94        
  6 Henry, Lisa               13 CLM                            1:17.98        
  7 Lynch, Ciara              13 SLIGO                          1:18.98        
  8 Judge, Roisin             13 Ballina SC                     1:19.06        
  9 Fadden, Heather           13 CBAR                           1:19.47        
 10 Joyce, Carrie             12 SHARK                          1:20.72        
 11 Johnson, Laura            12 ATH                            1:20.90        
 12 Donnelly, Becky           12 Ballina SC                     1:21.31        
 13 Boyle, Emma               12 Bluefin SC                     1:21.62        
 14 Hoban, Saoirse            12 CBAR                           1:21.83        
 15 Nugent, Ellen             13 Ballina SC                     1:22.28        
 16 Warby, Kim                13 ATH                            1:22.88        
 17 Joyce, Grace              12 SHARK                          1:22.97        
 18 O'Sullivan, Caoimhe       13 SLIGO                          1:23.53        
 19 Walsh, Tara               12 SLIGO                          1:23.63        
 20 Poskrobko, Carolina       12 LASER                          1:23.98        
 21 Mc Manus, Rebekah         12 LASER                          1:24.00        
 22 Lyons, Maria              12 SLIGO                          1:24.11        
 23 Lee, Penny                12 SLIGO                          1:24.88        
 24 Heneghan, Rachael         12 CBAR                           1:25.22        
 25 Deely, Megan              13 CBAR                           1:25.94        
 26 Conway, Fiona             12 CBAR                           1:26.30        
 27 Murphy, Rose              13 CLM                            1:26.39        
 28 Clarke, Isabelle          12 ATH                            1:26.42        
 29 Flanagan, Orla            13 CLM                            1:28.20        
 30 Kilgallen, Megan          12 CLM                            1:28.44        
 31 Hanley, Líadan            13 SLIGO                          1:28.75        
 32 McPartlan, Anna           13 SLIGO                          1:29.15        
 33 Kearney, Sorcha           12 Bluefin SC                     1:30.12        
 34 Egan, Niamh               13 CBAR                           1:31.65        
 35 Reeve, Hayden             12 SHARK                          1:32.42        
 36 Finnerty, Lara            12 CLM                            1:32.49        
 37 Horan, Brianne            12 CBAR                           1:35.53        
 38 Chambers, Ana             13 LONG                           1:35.54        
 39 Mc Cormack, Caitriona     12 CBAR                           1:39.68        
 40 O Neill, Aishling         12 LASER                          1:39.99        
 
Event 2  Girls 14-15 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kelly, Lauren             15 SHARK                          1:10.43        
  2 Naughton, Imogen          15 SHARK                          1:11.23        
  3 Heneghan, Niamh           15 CBAR                           1:11.62        
  4 Anderson, Kate            15 SLIGO                          1:11.80        
  5 Clabby, Aibhlin           15 ATH                            1:12.13        
  6 Fahy, Laura               15 CBAR                           1:13.77        
  7 Coen, Hazel               14 CBAR                           1:14.05        
  8 Murphy, Rachel            15 Ballina SC                     1:15.16        
  9 Dunne, Jessica            15 SHARK                          1:15.28        
 10 Mc Hale, Siofra           14 CBAR                           1:15.34        
 11 MC Gowan, Heather         14 B DOL                          1:15.44        
 12 Sweeney, Amy              15 SHARK                          1:15.93        
 13 O'Brien, Paola            15 SHARK                          1:15.94        
 14 Clancy, Marie             15 SHARK                          1:17.13        
 15 Hennigan, Aoibheann       15 Ballina SC                     1:17.27        
 16 Mc Donagh, Paula          15 CBAR                           1:17.67        
 17 Ward, Emily               15 B DOL                          1:17.75        
 18 Johnson, Rachel           14 ATH                            1:18.36        
 19 Mc Nicholas, Claudia      14 LASER                          1:18.73        
 20 Mc Glinchey, Jane         14 SLIGO                          1:19.09        
 21 Friel, Alanna             14 ATH                            1:19.68        
 22 Breslin, Niamh            14 CBAR                           1:20.53        
 23 Mc Guire, Grace           15 CLM                            1:22.13        
 24 Donnelly, Sarah           14 Ballina SC                     1:22.33        
 24 Horan, Siofra             15 CBAR                           1:22.33        
 26 Reilly, Anoise            14 Ballina SC                     1:22.72        
 27 Heaney, Sarah             14 CLM                            1:23.93        
 28 Kelly, Terri              14 SLIGO                          1:24.13        
 29 Curran, Raechel           14 SHARK                          1:25.49        
 30 Connolly, Rachel          14 LASER                          1:27.85        
 31 Regan, Aoibhe             14 CLM                            1:29.53        
 32 Kistmacher, Orla          14 SHARK                          1:44.37        
 
Event 2  Girls 16 & Over 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mylett, Sinead            16 CBAR                           1:06.50        
  2 English, Sara             32 CBAR                           1:12.81        
  3 Grady, Aisling            16 CBAR                           1:14.13        
  4 Murphy, Jade              16 SLIGO                          1:15.25        
 
Event 3  Boys 11 & Under 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 O'Hara, Odhran            11 SLIGO                          1:22.35        
  2 Madigan, Daniel           11 LONG                           1:24.42        
  3 Rennick, Sam              11 CBAR                           1:24.55        
  4 Pfeiffer, Robin           11 Bluefin SC                     1:24.60        
  5 Fitzgerld, Daragh         11 ATH                            1:24.73        
  6 Mc Namara, Conn           10 Wport                          1:28.19        
  7 Grady, Rory               11 CBAR                           1:28.46        
  8 Malashnyak, Edwin         10 ATH                            1:28.66        
  9 Donohoe, Cian             11 CBAR                           1:31.35        
 10 Lennon, Brian             11 SHARK                          1:36.30        
 11 Doherty, Eamon             9 Ballina SC                     1:37.22        
 12 Joyce, Niall              11 SHARK                          1:38.23        
 13 Cooke, Aonghus             9 Tuam Swim Team                 1:40.64        
 
Event 3  Boys 12-13 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 O'Connor, Sean            13 CBAR                           1:10.97        
  2 McGrath, Jack             13 SLIGO                          1:18.25        
  3 Pilcher, Jack             13 CLM                            1:19.06        
  4 O'Connor, Milo            12 ATH                            1:24.56        
  5 Heung, Tommy              13 CBAR                           1:24.85        
  6 Keaney, Sean              13 SLIGO                          1:25.47        
  7 Dunne, Pierce             12 CBAR                           1:27.79        
  8 Romanov, Vladimir         12 ATH                            1:30.81        
  9 Quinn, Daniel             12 ATH                            1:33.26        
 10 Mylett, Ciaron            12 CBAR                           1:36.52        
 -- Breslin, Ethan            12 CLM                                 DQ        
 
Event 3  Boys 14-15 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ashton, Callum            15 LASER                          1:07.53        
  2 O'Hara, Eanna             14 SLIGO                          1:08.83        
  3 Clarke, Jack              15 LASER                          1:10.78        
  4 Anderson, Eoin            14 SLIGO                          1:12.56        
  5 Rennick, Nathan           15 CBAR                           1:12.65        
  6 Woods, David              15 SLIGO                          1:13.84        
  7 Staunton, Diarmuid        15 CLM                            1:15.13        
  8 Romanov, Peter            14 ATH                            1:18.62        
  9 Martin, Dylan             14 SLIGO                          1:19.01        
 10 O'Dea, Jack               15 Bluefin SC                     1:19.88        
 11 Morris, Jayke             14 CLM                            1:20.20        
 12 Doherty, Aaron P          14 CBAR                           1:20.30        
 13 Eglinton, Owen            14 SLIGO                          1:23.64        
 14 English, James            14 CBAR                           1:27.69        
 15 Mc Williams, Pádraig      15 SHARK                          1:31.68        
 
Event 3  Boys 16 & Over 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Anderson, Ronan           17 SLIGO                          1:01.62        
  2 Melly, Cillian            17 CBAR                           1:04.75        
  3 Livingstone, Patrick      17 CBAR                           1:06.96        
  4 Gibbons, Shane            16 ATH                            1:16.47        
 
Event 4  Girls 11 & Under 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Flaherty, Ellen           11 ATH                            5:20.39        
  2 Friel, Lauren             11 ATH                            5:21.11        
  3 Daly, Edel                11 ATH                            5:26.56        
  4 Kearney, Caoilin          11 Bluefin SC                     5:34.56        
  5 Lynch, Helen              10 ATH                            5:48.55        
  6 Ashton, Iona              11 LASER                          5:58.36        
  7 Butler, Emily             11 LASER                          6:00.03        
  8 Brennan, Judy             11 ATH                            6:01.63        
  9 Farrell, Danielle         10 SLIGO                          6:14.71        
 10 Conlon, Sarah             11 CBAR                           6:31.65        
 
Event 4  Girls 12-13 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 MC Gowan, Amy             13 B DOL                          4:53.18        
  2 Mc Daid, Carrie           12 SLIGO                          5:10.34        
  3 Hoban, Saoirse            12 CBAR                           5:11.76        
  4 Lally, Erin               13 CLM                            5:19.34        
  5 Johnson, Laura            12 ATH                            5:22.05        
  6 Fadden, Heather           13 CBAR                           5:28.50        
  7 Lynch, Ciara              13 SLIGO                          5:31.08        
  8 Henry, Lisa               13 CLM                            5:32.87        
  9 Lyons, Maria              12 SLIGO                          5:33.66        
 10 O'Sullivan, Caoimhe       13 SLIGO                          5:34.46        
 11 Conway, Fiona             12 CBAR                           5:35.44        
 12 Poskrobko, Carolina       12 LASER                          5:36.25        
 13 Warby, Kim                13 ATH                            5:37.99        
 14 Nugent, Ellen             13 Ballina SC                     5:40.57        
 15 Martin, Rachel            12 SLIGO                          5:42.51        
 16 Boyle, Emma               12 Bluefin SC                     5:44.15        
 17 Flanagan, Orla            13 CLM                            5:46.02        
 18 Mc Manus, Rebekah         12 LASER                          5:48.25        
 19 Joyce, Grace              12 SHARK                          5:48.30        
 20 Deely, Megan              13 CBAR                           5:51.99        
 21 Clarke, Isabelle          12 ATH                            5:54.43        
 22 Walsh, Tara               12 SLIGO                          5:55.63        
 23 Hanley, Líadan            13 SLIGO                          6:00.16        
 24 Melvin, Sarah             12 SLIGO                          6:01.71        
 25 Murphy, Rose              13 CLM                            6:02.18        
 26 Lee, Penny                12 SLIGO                          6:03.55        
 27 Kearney, Sorcha           12 Bluefin SC                     6:04.18        
 28 Kilgallen, Megan          12 CLM                            6:05.22        
 29 Heneghan, Rachael         12 CBAR                           6:08.11        
 30 Chambers, Ana             13 LONG                           6:12.24        
 31 Daly, Kelsey              12 ATH                            6:14.75        
 32 McPartlan, Anna           13 SLIGO                          6:15.28        
 
Event 4  Girls 14-15 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mc Donagh, Paula          15 CBAR                           4:43.69        
  2 Egan, Stacey              15 ATH                            4:45.64        
  3 Kelly, Lauren             15 SHARK                          4:49.20        
  4 Naughton, Imogen          15 SHARK                          4:50.65        
  5 Clabby, Aibhlin           15 ATH                            4:52.57        
  6 Johnson, Rachel           14 ATH                            4:53.58        
  7 Clancy, Marie             15 SHARK                          4:54.42        
  8 Anderson, Kate            15 SLIGO                          4:56.97        
  9 Coen, Hazel               14 CBAR                           4:57.74        
 10 Keaney, Maeve             14 SLIGO                          4:59.47        
 11 Horan, Siofra             15 CBAR                           5:00.24        
 12 MC Gowan, Heather         14 B DOL                          5:02.48        
 13 Fahy, Laura               15 CBAR                           5:03.75        
 14 Friel, Alanna             14 ATH                            5:04.93        
 15 O'Brien, Paola            15 SHARK                          5:06.22        
 16 Heneghan, Niamh           15 CBAR                           5:06.25        
 17 Sweeney, Amy              15 SHARK                          5:10.75        
 18 Breslin, Niamh            14 CBAR                           5:11.67        
 19 Ward, Emily               15 B DOL                          5:16.06        
 20 Mc Hale, Siofra           14 CBAR                           5:16.23        
 21 Mc Glinchey, Jane         14 SLIGO                          5:18.40        
 22 Hennigan, Aoibheann       15 Ballina SC                     5:19.11        
 23 Mc Guire, Grace           15 CLM                            5:25.36        
 24 Mc Nicholas, Claudia      14 LASER                          5:30.31        
 25 Kelly, Terri              14 SLIGO                          5:34.53        
 26 Heaney, Sarah             14 CLM                            5:41.18        
 27 Connolly, Rachel          14 LASER                          5:41.45        
 28 Regan, Aoibhe             14 CLM                            5:41.65        
 
Event 4  Girls 16 & Over 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mylett, Sinead            16 CBAR                           4:30.59        
  2 Harrington, Lisa          16 ATH                            4:54.31        
  3 Grady, Aisling            16 CBAR                           4:55.55        
  4 English, Sara             32 CBAR                           4:57.40        
  5 Murphy, Jade              16 SLIGO                          4:58.68        
 
Event 5  Boys 11 & Under 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fitzgerld, Daragh         11 ATH                            1:30.25        
  2 O'Hara, Odhran            11 SLIGO                          1:31.34        
  3 Pfeiffer, Robin           11 Bluefin SC                     1:37.66        
  4 Mc Namara, Conn           10 Wport                          1:38.67        
  5 Malashnyak, Edwin         10 ATH                            1:40.70        
  6 Rennick, Sam              11 CBAR                           1:44.07        
  7 Madigan, Daniel           11 LONG                           1:44.37        
  8 Friel, Ethan              11 ATH                            1:45.78        
  9 Lennon, Brian             11 SHARK                          1:49.99        
 10 Cooke, Aonghus             9 Tuam Swim Team                 1:59.34        
 -- Donohoe, Cian             11 CBAR                                DQ        
 -- Grady, Rory               11 CBAR                                DQ        
 
Event 5  Boys 12-13 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mc Andrew, Michael        13 SHARK                          1:20.31        
  2 O'Connor, Sean            13 CBAR                           1:21.63        
  3 Brennan, Jack             13 ATH                            1:22.13        
  4 Heung, Tommy              13 CBAR                           1:28.69        
  5 Breslin, Ethan            12 CLM                            1:32.17        
  6 McGrath, Jack             13 SLIGO                          1:33.31        
  7 Mylett, Ciaron            12 CBAR                           1:40.69        
  8 Quinn, Daniel             12 ATH                            1:50.97        
 
Event 5  Boys 14-15 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Murphy, Jamie             14 CBAR                           1:13.09        
  2 O'Hara, Eanna             14 SLIGO                          1:15.08        
  3 Clarke, Jack              15 LASER                          1:15.81        
  4 Ashton, Callum            15 LASER                          1:17.23        
  5 Woods, David              15 SLIGO                          1:17.75        
  6 Scully, Bryan             14 ATH                            1:18.05        
  7 Cugalj, Filip             15 SHARK                          1:18.25        
  8 Anderson, Eoin            14 SLIGO                          1:19.41        
  9 Melly, Conor              14 CBAR                           1:24.37        
 10 Melvin, Conor             14 SLIGO                          1:25.08        
 11 Mc Williams, Pádraig      15 SHARK                          1:25.88        
 12 Rennick, Nathan           15 CBAR                           1:26.26        
 13 Martin, Dylan             14 SLIGO                          1:26.49        
 14 Doherty, Aaron P          14 CBAR                           1:27.39        
 15 English, James            14 CBAR                           1:27.80        
 16 O'Dea, Jack               15 Bluefin SC                     1:33.86        
 -- Eglinton, Owen            14 SLIGO                               DQ        
 -- Staunton, Diarmuid        15 CLM                                 DQ        
 
Event 5  Boys 16 & Over 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Livingstone, Patrick      17 CBAR                           1:01.09        
  2 Anderson, Ronan           17 SLIGO                          1:10.10        
  3 Vahey, Ben                16 SHARK                          1:27.78        
 
Event 6  Girls 11 & Under 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Flaherty, Ellen           11 ATH                            1:28.15        
  2 Cooke, Olwyn              11 Tuam Swim Team                 1:32.11        
  3 Kearney, Caoilin          11 Bluefin SC                     1:40.75        
  4 Brennan, Judy             11 ATH                            1:41.22        
  5 Boyle, Labhaoise          11 SHARK                          1:43.39        
  6 Kelly, Aimee              11 SHARK                          1:43.85        
  7 Butler, Emily             11 LASER                          1:45.22        
  8 Farrell, Danielle         10 SLIGO                          1:47.85        
  9 Lynch, Helen              10 ATH                            1:48.13        
 10 Ashton, Iona              11 LASER                          1:48.78        
 11 Conlon, Sarah             11 CBAR                           1:50.85        
 12 Canavan, Alannah           9 Ballina SC                     1:52.29        
 
Event 6  Girls 12-13 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fadden, Heather           13 CBAR                           1:24.06        
  2 Mc Daid, Carrie           12 SLIGO                          1:25.57        
  3 Poskrobko, Carolina       12 LASER                          1:26.12        
  4 Melvin, Sarah             12 SLIGO                          1:26.62        
  5 O'Sullivan, Caoimhe       13 SLIGO                          1:29.81        
  6 Clarke, Isabelle          12 ATH                            1:30.16        
  7 Lally, Erin               13 CLM                            1:30.96        
  8 Judge, Roisin             13 Ballina SC                     1:32.88        
  9 Hoban, Saoirse            12 CBAR                           1:34.78        
 10 Flanagan, Orla            13 CLM                            1:36.68        
 11 Deely, Megan              13 CBAR                           1:37.23        
 12 Finnerty, Lara            12 CLM                            1:37.27        
 13 McPartlan, Anna           13 SLIGO                          1:37.40        
 14 Lyons, Maria              12 SLIGO                          1:39.09        
 15 Mc Manus, Rebekah         12 LASER                          1:39.39        
 16 Lee, Penny                12 SLIGO                          1:39.55        
 17 Martin, Rachel            12 SLIGO                          1:39.92        
 18 Kilgallen, Megan          12 CLM                            1:40.63        
 19 Daly, Kelsey              12 ATH                            1:40.88        
 20 Walsh, Tara               12 SLIGO                          1:42.54        
 21 Boyle, Emma               12 Bluefin SC                     1:43.14        
 22 Hanley, Líadan            13 SLIGO                          1:43.57        
 23 Donnelly, Becky           12 Ballina SC                     1:44.16        
 24 Murphy, Rose              13 CLM                            1:44.37        
 25 O Neill, Aishling         12 LASER                          1:45.12        
 26 Kearney, Sorcha           12 Bluefin SC                     1:45.27        
 27 Conway, Fiona             12 CBAR                           1:47.41        
 28 Reeve, Hayden             12 SHARK                          1:47.53        
 29 Heneghan, Rachael         12 CBAR                           1:47.56        
 30 Horan, Brianne            12 CBAR                           1:47.57        
 31 Egan, Niamh               13 CBAR                           1:51.56        
 32 Mc Cormack, Caitriona     12 CBAR                           2:03.60        
 33 Chambers, Ana             13 LONG                           2:04.27        
 
Event 6  Girls 14-15 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Egan, Stacey              15 ATH                            1:22.92        
  2 Anderson, Kate            15 SLIGO                          1:23.26        
  3 Coen, Hazel               14 CBAR                           1:24.39        
  4 Horan, Siofra             15 CBAR                           1:25.92        
  5 Fahy, Laura               15 CBAR                           1:27.02        
  6 Clabby, Aibhlin           15 ATH                            1:27.22        
  7 Keaney, Maeve             14 SLIGO                          1:28.87        
  8 Heneghan, Niamh           15 CBAR                           1:31.44        
  9 Mc Glinchey, Jane         14 SLIGO                          1:31.83        
 10 Donnelly, Sarah           14 Ballina SC                     1:31.92        
 11 Mc Hale, Siofra           14 CBAR                           1:32.27        
 12 Mc Nicholas, Claudia      14 LASER                          1:32.96        
 13 Reilly, Anoise            14 Ballina SC                     1:33.86        
 14 Regan, Aoibhe             14 CLM                            1:34.62        
 15 Breslin, Niamh            14 CBAR                           1:35.77        
 16 Mc Guire, Grace           15 CLM                            1:36.88        
 17 Mc Donagh, Paula          15 CBAR                           1:37.90        
 18 Heaney, Sarah             14 CLM                            1:38.70        
 19 Kistmacher, Orla          14 SHARK                          1:39.30        
 20 Curran, Raechel           14 SHARK                          1:41.66        
 21 Connolly, Rachel          14 LASER                          1:49.04        
 
Event 6  Girls 16 & Over 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mylett, Sinead            16 CBAR                           1:18.71        
  2 Murphy, Jade              16 SLIGO                          1:19.24        
  3 Grady, Aisling            16 CBAR                           1:25.25        
  4 English, Sara             32 CBAR                           1:25.46