Connacht Region Christmas 50's Gala Dec 2019                       
 
Event 1  Girls 11 & Under 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sudol, Martyna            10 LONG-ZZ                          41.92  
  2 Greene, Sinead            11 Ath                              42.42  
  3 Radomska, Lena            10 LONG-ZZ                          42.54  
  4 Brennan, Emma             11 LONG-ZZ                          42.84  
  5 Parker, Matilda           11 Ath                              43.23  
  6 Collier, Keeva            11 Ath                              43.47  
  7 Mulvey, Miya               9 Trident                          44.16  
  8 Rockett, Sarah            11 Ath                              44.47  
  9 Gill, Rebecca             11 COM                              45.15  
 10 Masterson, Sinead          9 LONG-ZZ                          46.36  
 11 Dunne, Saoirse             9 Ath                              46.81  
 12 Mc Weeney, Lily           10 Trident                          47.86  
 13 Feery, Aoibhinn            9 Ath                              48.50  
 14 Lowe, Isabel              11 Trident                          48.58  
 15 Raulin, Amelia            10 LONG-ZZ                          48.75  
 16 Ryan, Sally               10 Ath                              49.03  
 17 Nelson, Emily             10 LONG-ZZ                          49.08  
 18 O'Rourke, Lucy            10 Ath                              49.26  
 19 Gannon, Dearbhla          10 LONG-ZZ                          50.42  
 20 Purtill, Niamh            10 Ath                              50.56  
 21 Czaja, Oliwia              9 LONG-ZZ                          50.73  
 22 Keane, Sarah              10 COM                              50.97  
 23 Guckian, Caragh            9 Trident                          51.30  
 24 Lally, Ciara               9 COM                              51.66  
 25 O'Conaola, Isabelle        9 B/Sloe                           52.33  
 26 Derwin, Aideen            10 Ath                              52.41  
 27 O'Donnell, Sarah           9 LONG-ZZ                          52.56  
 28 Mulvey, Daisy              8 Trident                          52.61  
 29 Reilly, Elaine             9 LONG-ZZ                          52.71  
 30 Jakimovic, Jasmine        10 Ath                              52.79  
 31 Satchwell, Faye           10 COM                              54.10  
 32 Gill, Cara                10 COM                              54.30  
 33 Ryan, Alice                8 Ath                              54.81  
 34 Manning, Chloe             9 LONG-ZZ                          57.68  
 35 Connell, Rachel            9 Ath                              58.71  
 36 Noone, Layla              11 C FIN                          1:00.05  
 37 Guckian, Orlaith           8 Trident                        1:01.44  
 38 Mitchell, Siobhan         11 COM                            1:04.62  
 
Event 1  Girls 12-13 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mc Keon, Kayla            13 B/Sloe                           41.76  
  2 Pajak, Klaudia            12 LONG-ZZ                          43.90  
  3 Smith, Sannon             13 B/Sloe                           45.26  
  4 Fox, Rebecca              12 Ath                              55.36  
  5 Nolan, Paula              12 Ath                              55.40  
 
Event 1  Girls 14 & Over 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burns, Fleur              15 C FIN                            37.73  
  2 Gillespie, Emily          14 B/Sloe                           44.12  
  3 Gill, Marise              14 COM                              47.48  
  4 Warde, Ciara              16 B/Sloe                           50.13  
 
Event 2  Boys 11 & Under 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  2 Lowe, Harry               10 Ath                              40.09  
  3 Duane, Donndadh            8 Ath                              40.52  
  4 Lawrence, Aaron           11 COM                              43.40  
  5 Mitchell, John             9 Ath                              43.42  
  6 Dzaei, Aryan              10 LONG-ZZ                          43.68  
  7 O'Neill, Padraig          10 Ath                              44.58  
  8 MC Keon, Evan             11 B/Sloe                           44.70  
  9 Fannon, Pierce            11 COM                              44.85  
 10 Coyne, Peter              10 Ath                              47.37  
 11 O'Boyle, Sean             10 LONG-ZZ                          48.52  
 12 Mrozek, Dominik           10 COM                              48.65  
 13 MC Guinness, Jack          9 Ath                              49.90  
 14 McCormack, Ruadhán        10 LONG-ZZ                          51.00  
 15 Bild, Julian              11 C FIN                            52.32  
 16 Meegan, Sam                9 Ath                              52.69  
 17 Mahon, Ethan               9 B/Sloe                           52.82  
 18 Kelleher, Dara            10 COM                              52.87  
 19 Farrell, Shane             9 LONG-ZZ                          58.99  
 20 Rynn, Donnacha             8 Trident                          59.58  
 
Event 2  Boys 12-13 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 O'Regan, Colm             12 Ath                              39.87  
  1 Shanley, Cian             13 LONG-ZZ                          41.27  
  2 McGuigan, Shane           12 LONG-ZZ                          42.76  
  3 Healy, Luke               12 Ath                              43.73  
  4 Mulry, Ciaran             12 COM                              43.90  
  5 Duffy Harrington, Corey   12 LONG-ZZ                          49.24  
  6 Haleta, Arthur            12 Ath                              51.45  
  7 Mitchell, Andy            13 COM                            1:14.46  
 
Event 2  Boys 14 & Over 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 O'Donohue, Tadhg          14 Ath                              35.67  
  2 Laheny Fee, Ben           15 C FIN                            39.68  
  3 O'Grady, Conor            14 B/Sloe                           43.06  
  4 Hennessy, Evan            14 COM                              44.58  
  5 Mitchell, Luke            14 COM                              57.36  
 
Event 3  Girls 11 & Under 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Warchol, Julia            11 LONG-ZZ                          40.73  
  2 Mooney, Emma              10 Ath                              45.96  
  3 Mooney, Isabelle           8 Ath                              50.52  
  4 Mc Keon, Sophie           11 Trident                          51.06  
  5 Purtill, Niamh            10 Ath                              51.85  
  6 Greene, Sinead            11 Ath                              52.42  
  7 SO, Kirstin               10 Ath                              53.10  
  8 Gill, Rebecca             11 COM                              53.46  
  9 Nolan, Emma               11 Ath                              53.62  
 10 Laheny Fee, Robyn         11 C FIN                            53.73  
 10 Harmon, Aoibheann         11 Trident                          53.73  
 12 Fee, Clara                11 C FIN                            54.11  
 13 O'Rourke, Lucy            10 Ath                              54.17  
 14 Duignan, Alicia            9 Trident                          54.86  
 15 Jakimovic, Jasmine        10 Ath                              55.94  
 16 Masterson, Sinead          9 LONG-ZZ                          56.82  
 17 Brady, Kari               11 Ath                              57.05  
 18 O'Conaola, Isabelle        9 B/Sloe                           58.43  
 19 Manning, Chloe             9 LONG-ZZ                          59.00  
 20 Gill, Cara                10 COM                            1:00.24  
 21 Fannon, Laura              9 COM                            1:00.38  
 22 Nelson, Emily             10 LONG-ZZ                        1:00.56  
 23 Dunne, Saoirse             9 Ath                            1:00.67  
 24 Reilly, Elaine             9 LONG-ZZ                        1:00.91  
 25 Czaja, Oliwia              9 LONG-ZZ                        1:01.00  
 26 Guckian, Orlaith           8 Trident                        1:02.19  
 27 Mulvey, Daisy              8 Trident                        1:02.51  
 28 Ryan, Alice                8 Ath                            1:02.84  
 29 Keane, Sarah              10 COM                            1:03.35  
 30 Gilbert, Lois             10 LONG-ZZ                        1:03.62  
 31 Guckian, Caragh            9 Trident                        1:03.91  
 32 Satchwell, Faye           10 COM                            1:05.93  
 33 Gannon, Dearbhla          10 LONG-ZZ                        1:06.27  
 34 O'Grady, Mary             11 B/Sloe                         1:07.57  
 35 Lally, Ciara               9 COM                            1:07.86  
 36 Mallon, Kate               9 Ath                            1:13.51  
 37 Connell, Rachel            9 Ath                            1:13.64  
 
Event 3  Girls 12-13 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Doherty, Clara            12 C FIN                            41.50  
  2 Pereguda, Joanna          13 C FIN                            41.89  
  3 Mc Keon, Kayla            13 B/Sloe                           46.51  
  4 Pajak, Klaudia            12 LONG-ZZ                          49.06  
  5 O'Grady, Caireann         12 Trident                          51.37  
  6 Brady, Ella               12 Ath                              51.69  
  7 Corcoran, Malie           12 Ath                              51.74  
  8 Nolan, Paula              12 Ath                              55.59  
  9 Dolan, Anna Mai           12 B/Sloe                           56.93  
 10 Fox, Rebecca              12 Ath                            1:02.44  
 
Event 3  Girls 14 & Over 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lefebvre, Maya            14 Ath                              50.46  
  2 Trappe, Anna              14 B/Sloe                           50.90  
  3 Mulry, Ava                14 COM                              51.33  
  4 Warde, Rita               17 B/Sloe                           52.01  
  5 Gill, Marise              14 COM                              55.46  
 
Event 4  Boys 11 & Under 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Flanagan, Darragh          9 Ath                              49.87  
  2 Coyne, Peter              10 Ath                              50.21  
  3 MC Keon, Evan             11 B/Sloe                           51.52  
  4 Kotwica, Olivier          11 LONG-ZZ                          54.83  
  5 O'Boyle, Sean             10 LONG-ZZ                          55.44  
  6 Fannon, Pierce            11 COM                              57.93  
  7 Gavigan, Richie           11 Trident                          58.10  
  8 Mrozek, Dominik           10 COM                              59.66  
  9 Meegan, Sam                9 Ath                              59.68  
 10 O'Brien, Bobby             8 Ath                            1:00.82  
 11 McCormack, Ruadhán        10 LONG-ZZ                        1:00.84  
 12 MC Keon, Cian              9 B/Sloe                         1:01.74  
 13 Farrell, Shane             9 LONG-ZZ                        1:04.32  
 14 MC Guinness, Jack          9 Ath                            1:05.16  
 15 Mahon, Ethan               9 B/Sloe                         1:05.60  
 16 Lin, Jason                11 LONG-ZZ                        1:06.22  
 17 Browne, Will               8 Ath                            1:07.97  
 18 Kelleher, Dara            10 COM                            1:09.37  
 19 Moran, Aeron               8 Ath                            1:11.98  
 20 McKeon, Evan               8 Trident                        1:12.21  
 21 Mc Guinness, Harry         8 Ath                            1:14.38  
 
Event 4  Boys 12-13 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 O'Brien, Christian        12 Ath                              44.23  
  2 Kelleher, Eoin            12 COM                              48.33  
  3 McGuigan, Shane           12 LONG-ZZ                          50.29  
  4 Shanley, Cian             13 LONG-ZZ                          50.32  
  5 Dzaei, Amyan              12 LONG-ZZ                          50.98  
  6 Prancrus, Pijus           12 Ath                              51.51  
  7 Healy, Luke               12 Ath                              52.55  
  8 Haleta, Arthur            12 Ath                              57.94  
  9 Lin, Leo                  12 LONG-ZZ                          58.76  
 
Event 4  Boys 14 & Over 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Breheny, Daniel           15 C FIN                            38.19  
  2 Collier, Killian          14 Ath                              40.21  
  3 Noone, Michael            16 C FIN                            42.84  
  4 Hennessy, Evan            14 COM                              45.39  
  5 O'Grady, Conor            14 B/Sloe                           50.87  
  6 Mitchell, Luke            14 COM                            1:10.18  
  7 O'Connor, Brian           14 COM                            1:18.92  
 
Event 5  Girls 11 & Under 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Warchol, Julia            11 LONG-ZZ                          39.08  
  2 Mooney, Emma              10 Ath                              39.50  
  3 Mulvey, Miya               9 Trident                          42.63  
  4 Lynott, Phoebe            11 Trident                          42.69  
  5 Harmon, Aoibheann         11 Trident                          43.13  
  6 Radomska, Lena            10 LONG-ZZ                          43.73  
  7 O'Donohue, Orla           11 Ath                              43.74  
  8 Brennan, Emma             11 LONG-ZZ                          44.05  
  9 Mooney, Isabelle           8 Ath                              44.34  
 10 Mc Keon, Sophie           11 Trident                          44.63  
 11 Sudol, Martyna            10 LONG-ZZ                          44.71  
 12 Nolan, Emma               11 Ath                              46.13  
 13 Lowe, Isabel              11 Trident                          47.98  
 14 Duignan, Alicia            9 Trident                          48.03  
 15 Raulin, Amelia            10 LONG-ZZ                          49.47  
 16 Fee, Clara                11 C FIN                            49.75  
 17 Mc Weeney, Lily           10 Trident                          52.14  
 18 O'Donnell, Sarah           9 LONG-ZZ                        1:01.52  
 
Event 5  Girls 12-13 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Doherty, Clara            12 C FIN                            36.42  
  2 Pereguda, Joanna          13 C FIN                            38.40  
  3 O'Grady, Caireann         12 Trident                          43.30  
  4 Smith, Sannon             13 B/Sloe                           44.01  
  5 Pajak, Klaudia            12 LONG-ZZ                          44.17  
  6 Prior, Lily               13 B/Sloe                           47.55  
 
Event 5  Girls 14 & Over 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burns, Fleur              15 C FIN                            36.61  
 
Event 6  Boys 11 & Under 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Flanagan, Darragh          9 Ath                              38.47  
  2 Lawrence, Aaron           11 COM                              43.62  
  3 Hanly, Diarmuid           11 LONG-ZZ                          46.10  
  4 Dzaei, Aryan              10 LONG-ZZ                          47.47  
  5 Kotwica, Olivier          11 LONG-ZZ                          51.01  
  6 O'Boyle, Sean             10 LONG-ZZ                          53.27  
  7 Gavigan, Richie           11 Trident                          53.99  
  8 Rynn, Donnacha             8 Trident                        1:06.72  
  9 McKeon, Evan               8 Trident                        1:12.10  
 
Event 6  Boys 12-13 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dzaei, Amyan              12 LONG-ZZ                          42.50  
  2 McGuigan, Shane           12 LONG-ZZ                          46.07  
  3 Kelleher, Eoin            12 COM                              50.08  
  4 Duffy Harrington, Corey   12 LONG-ZZ                          57.86  
 
Event 6  Boys 14 & Over 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hanifa, Kaelan            15 C FIN                            31.88  
  2 Breheny, Daniel           15 C FIN                            35.40  
  3 Laheny Fee, Ben           15 C FIN                            37.31  
  4 Noone, Michael            16 C FIN                            45.24  
 
Event 7  Girls 11 & Under 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Warchol, Julia            11 LONG-ZZ                          34.00  
  2 Mooney, Emma              10 Ath                              35.06  
  3 Lynott, Phoebe            11 Trident                          35.81  
  4 Sudol, Martyna            10 LONG-ZZ                          37.07  
  5 Mooney, Isabelle           8 Ath                              37.10  
  6 Brennan, Emma             11 LONG-ZZ                          37.30  
  7 Parker, Matilda           11 Ath                              37.99  
  8 Greene, Sinead            11 Ath                              38.04  
  9 Collier, Keeva            11 Ath                              38.06  
 10 Radomska, Lena            10 LONG-ZZ                          38.40  
 10 O'Donohue, Orla           11 Ath                              38.40  
 12 Rockett, Sarah            11 Ath                              38.61  
 13 Mulvey, Miya               9 Trident                          39.33  
 14 Gill, Rebecca             11 COM                              39.49  
 15 Mc Keon, Sophie           11 Trident                          39.53  
 16 Lowe, Isabel              11 Trident                          39.74  
 17 Harmon, Aoibheann         11 Trident                          39.75  
 18 SO, Kirstin               10 Ath                              39.90  
 19 Nolan, Emma               11 Ath                              39.98  
 20 O'Rourke, Lucy            10 Ath                              40.31  
 21 Purtill, Niamh            10 Ath                              40.50  
 22 Masterson, Sinead          9 LONG-ZZ                          42.06  
 23 Dunne, Saoirse             9 Ath                              42.34  
 24 Mc Weeney, Lily           10 Trident                          42.39  
 25 Ryan, Sally               10 Ath                              42.51  
 26 Laheny Fee, Robyn         11 C FIN                            42.86  
 27 Duignan, Alicia            9 Trident                          42.93  
 28 Derwin, Aideen            10 Ath                              42.95  
 29 Fee, Clara                11 C FIN                            43.20  
 30 Raulin, Amelia            10 LONG-ZZ                          43.78  
 31 Brady, Kari               11 Ath                              43.94  
 32 Ryan, Alice                8 Ath                              44.06  
 33 Jakimovic, Jasmine        10 Ath                              44.17  
 34 Gilbert, Lois             10 LONG-ZZ                          45.22  
 35 Gannon, Dearbhla          10 LONG-ZZ                          45.37  
 36 Nelson, Emily             10 LONG-ZZ                          45.38  
 37 Feery, Aoibhinn            9 Ath                              46.17  
 38 Satchwell, Faye           10 COM                              46.42  
 39 O'Conaola, Isabelle        9 B/Sloe                           47.14  
 40 Mulvey, Daisy              8 Trident                          47.73  
 41 Gill, Cara                10 COM                              48.34  
 42 Connell, Rachel            9 Ath                              48.73  
 43 Czaja, Oliwia              9 LONG-ZZ                          49.00  
 44 Guckian, Caragh            9 Trident                          49.84  
 45 Keane, Sarah              10 COM                              50.47  
 46 Lally, Ciara               9 COM                              50.79  
 47 Fannon, Laura              9 COM                              51.12  
 48 Noone, Layla              11 C FIN                            52.35  
 49 O'Donnell, Sarah           9 LONG-ZZ                          52.50  
 50 Mallon, Kate               9 Ath                              53.54  
 51 Guckian, Orlaith           8 Trident                          56.43  
 52 Manning, Chloe             9 LONG-ZZ                        1:01.60  
 53 Mitchell, Siobhan         11 COM                            1:02.84  
 
Event 7  Girls 12-13 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pereguda, Joanna          13 C FIN                            31.79  
  2 Doherty, Clara            12 C FIN                            32.94  
  3 Mc Keon, Kayla            13 B/Sloe                           34.56  
  4 O'Grady, Caireann         12 Trident                          36.12  
  5 Tynan, Aoibhinn           12 Ath                              38.17  
  6 Smith, Sannon             13 B/Sloe                           38.19  
  7 Prior, Lily               13 B/Sloe                           40.14  
  8 Corcoran, Malie           12 Ath                              41.81  
  9 Fox, Rebecca              12 Ath                              43.14  
 10 Brady, Ella               12 Ath                              43.57  
 11 Dolan, Anna Mai           12 B/Sloe                           44.35  
 12 Nolan, Paula              12 Ath                              44.65  
 
Event 7  Girls 14 & Over 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lefebvre, Maya            14 Ath                              34.04  
  2 Gillespie, Emily          14 B/Sloe                           35.51  
  3 Mulry, Ava                14 COM                              40.08  
  4 Gill, Marise              14 COM                              41.63  
  5 Warde, Ciara              16 B/Sloe                           45.45  
 
Event 8  Boys 11 & Under 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Duane, Donndadh            8 Ath                              33.85  
  2 Lowe, Harry               10 Ath                              34.68  
  3 Flanagan, Darragh          9 Ath                              35.10  
  4 Mitchell, John             9 Ath                              36.26  
  5 Lawrence, Aaron           11 COM                              37.41  
  6 Coyne, Peter              10 Ath                              37.98  
  7 O'Neill, Padraig          10 Ath                              39.09  
  8 Gavigan, Richie           11 Trident                          39.40  
  9 Hanly, Diarmuid           11 LONG-ZZ                          40.70  
 10 MC Guinness, Jack          9 Ath                              41.19  
 11 Kotwica, Olivier          11 LONG-ZZ                          42.02  
 12 Fannon, Pierce            11 COM                              42.14  
 13 Bild, Julian              11 C FIN                            43.51  
 14 O'Brien, Bobby             8 Ath                              44.01  
 15 McCormack, Ruadhán        10 LONG-ZZ                          44.13  
 16 Meegan, Sam                9 Ath                              44.31  
 17 Browne, Will               8 Ath                              44.40  
 18 Kelleher, Dara            10 COM                              45.32  
 19 Mahon, Ethan               9 B/Sloe                           47.70  
 20 MC Keon, Cian              9 B/Sloe                           50.26  
 21 Farrell, Shane             9 LONG-ZZ                          50.73  
 22 Lin, Jason                11 LONG-ZZ                          54.66  
 23 McKeon, Evan               8 Trident                          55.02  
 24 Mc Guinness, Harry         8 Ath                              55.17  
 25 Rynn, Donnacha             8 Trident                          57.09  
 26 Moran, Aeron               8 Ath                            1:00.18  
 
Event 8  Boys 12-13 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lefebvre, Adrien          12 Ath                              32.92  
  2 O'Regan, Colm             12 Ath                              33.75  
  3 O'Brien, Christian        12 Ath                              33.87  
  4 MC Dermott, Donal         13 Ath                              34.98  
  5 Healy, Luke               12 Ath                              36.75  
  6 Dzaei, Amyan              12 LONG-ZZ                          36.83  
  7 Shanley, Cian             13 LONG-ZZ                          37.15  
  8 Mulry, Ciaran             12 COM                              38.08  
  9 Kelleher, Eoin            12 COM                              39.73  
 10 Prancrus, Pijus           12 Ath                              40.59  
 11 Haleta, Arthur            12 Ath                              40.63  
 12 Lin, Leo                  12 LONG-ZZ                          47.06  
 13 Mitchell, Andy            13 COM                            1:01.74  
 
Event 8  Boys 14 & Over 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Collier, Killian          14 Ath                              29.53  
  2 Hanifa, Kaelan            15 C FIN                            30.56  
  3 O'Donohue, Tadhg          14 Ath                              30.90  
  4 Breheny, Daniel           15 C FIN                            31.60  
  5 Laheny Fee, Ben           15 C FIN                            33.43  
  6 Noone, Michael            16 C FIN                            33.93  
  7 Hennessy, Evan            14 COM                              36.54  
  8 O'Grady, Conor            14 B/Sloe                           38.11  
  9 Mitchell, Luke            14 COM                              47.05  
 10 O'Connor, Brian           14 COM                            1:03.54  
 
Event 9  Mixed 600 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Athlone  'A'                                                3:24.25  
  2 Carrick Fins SC  'A'                                        3:32.01  
  3 Trident Swimming Club  'A'                                  3:57.88  
  4 Longford SC-ZZ  'A'                                         4:08.03