CONNACHT A REGIONAL GRADED GALA MAY 2015 

Girls  12-13 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 HANNAH GRADY              13 CBAR             10:12.80S F      
  2 LAUREN FRIEL              12 ATH              10:13.24S F      
  3 LISA HENRY                13 CLM              10:42.52S F      
  4 MEGAN DEELY               13 CBAR             10:48.86S F      
  5 TARA WALSH                13 SLIGO            11:13.74S F      
  6 EMMA KELLY                13 TUAM             11:19.37S F      
  7 AINE MC WEENEY            12 LONG             11:19.52S F      
  8 ISABELLE CLARKE           13 ATH              11:37.79S F      
  9 ANASTAZYA PLISZKA         13 COM              11:39.13S F      
 10 OLIVIA SMIALEK            12 ATH              11:47.43S F      
 11 ORLA RYAN                 13 COM              11:50.92S F      
 12 ELIZABETH O'BOYLE         13 LONG             11:51.34S F      
 13 JADE GALLAGHER            13 COM              12:07.64S F      
 
Boys  12-13 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FIONN WATERS              12 TUAM             10:42.39S F      
  2 OISÍN O ROURKE            13 TUAM             10:50.86S F      
  3 CHRISTOPHER FAHERTY       12 LONG             11:53.71S F      
 
Girls  14-Ov 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NIAMH BRESLIN             14 CBAR             11:01.27S F      
  2 TERRI KELLY               14 SLIGO            11:01.40S F      
 
Boys  11&U 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DUILEACH RYAN             11 LONG             20:45.31S F      
 
Boys  12-13 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SEADHNA RYAN              12 LONG             20:02.65S F      
  2 MILO O'CONNOR             13 ATH              20:19.95S F      
  3 CIAN DONOHOE              12 CBAR             20:43.91S F      
  4 CIARAN SCANLON            12 LONG             21:25.52S F      
 
Girls  14-Ov 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PAULA MC DONAGH           16 CBAR             18:33.64S F      
 
Boys  14-Ov 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BRYAN SCULLY              14 ATH              18:49.46S F      
  2 JAYKE MORRIS              15 CLM              19:00.29S F      
  3 TIERNAN BURKE             15 BL FN            20:10.09S F      
 
Girls  11&U 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 HELEN LYNCH               11 ATH               3:02.89S F      
  2 WIKTORIA WEINERT          11 C FIN             3:05.31S F      
  3 AINE CAMPBELL             11 B DOL             3:10.52S F      
  4 SILE MC AULEY             11 ATH               3:18.88S F      
  5 AISLING HORKAN            11 CLM               3:20.11S F      
  6 OLIWIA RODAWSKA           10 GAL               3:21.17S F      
  7 AMY CONNOR                11 BALL              3:22.47S F      
  8 RACHEL DEMPSEY            11 GAL               3:22.82S F      
  9 MILLIE PILCHER            11 CLM               3:42.65S F      
  0 LAURYN MCKEOWN            11 C FIN                   NS F      
  0 LAURYN MC KEOWN           11 C FIN                   NS F      
 
Girls  12-13 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 AMY MC GOWAN              13 B DOL             2:38.30S F      
  1 LISA HENRY                13 CLM               2:44.10S F      
  2 GRACE JOYCE               12 SHARK             2:44.33S F      
  3 AILBHE MULHALL            12 GAL               2:52.34S F      
  4 ANASTAZYA PLISZKA         13 COM               2:53.54S F      
  5 REBECCA DONNELLY          13 BALL              2:53.76S F      
  6 MEGAN KILGALLEN           13 CLM               2:54.28S F      
  7 RACHEL HENEHAN            13 CBAR              2:56.05S F      
  8 KELLY ENNIS               13 ATH               2:58.24S F      
  9 RACHEL MARTIN             13 SLIGO             3:00.53S F      
 10 OLWYN COOKE               12 TUAM              3:01.16S F      
 11 AIMEE KELLY               12 SHARK             3:01.29S F      
 12 ISABELLE CLARKE           13 ATH               3:01.42S F      
 13 JENNIFER ANDREWS          12 C FIN             3:01.98S F      
 14 LABHOISE BOYLE            12 SHARK             3:03.06S F      
 15 GEORGIA MAGAHEY           13 GAL               3:04.62S F      
 16 JENNA MILLS               12 LONG              3:06.47S F      
 17 SORCHA TREANOR            12 CLM               3:07.11S F      
 18 EILIDH MACPHEE            12 BALL              3:07.66S F      
 19 LAURA FINNERTY            12 CLM               3:13.30S F      
 20 FAYE MCDONALD             12 BALL              3:17.39S F      
 21 ELAINE SHERIDAN           13 BALL              3:21.20S F      
  0 ZOE SHAKESHAFT            12 BALL                    NS F      
  0 SARAH CONLON              12 CBAR                    NS F      
 
Girls  14-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JENNI KILDUFF             15 COM               2:37.17S F      
  2 CAOIMHE HENNIGAN          17 BALL              2:45.67S F      
  0 TARA WONG                 14 BALL              2:48.18S F      
  3 ORLA FLANAGAN             14 CLM               2:56.48S F      
  4 RACHEL CONNOLLY           15 LASER             3:05.69S F      
  5 ELLEN NUGENT              14 BALL              3:05.95S F      
 
Boys  11&U 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DUILEACH RYAN             11 LONG              2:54.48S F      
  2 EDWIN MALASHNYAK          11 ATH               2:56.96S F      
  3 DARRAGH JOYCE             11 CLM               3:01.33S F      
  4 ALFIE COOGAN              11 ATH               3:01.81S F      
  5 AONGHUS COOKE             10 TUAM              3:11.15S F      
  6 FREY DAVEY                11 GAL               3:14.82S F      
  7 DONAGH CLAFFEY            11 ATH               3:16.88S F      
  8 BEN NAUGHTON              11 GAL               3:17.60S F      
  9 VALIA SOCOLOVSKY          11 ATH               3:18.90S F      
 10 JAMES WOOLEY              10 CLM               3:25.25S F      
 11 HARRY WALSH               11 GAL               3:26.41S F      
 12 DARREN MURPHY             10 GAL               3:28.05S F      
 13 NIALL JOYCE               11 SHARK             3:28.52S F      
 
Boys  12-13 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BEN MORAN                 13 COM               2:44.84S F      
  2 CATHAL JOYCE              12 CLM               2:53.14S F      
  3 DANIEL MADIGAN            12 LONG              2:53.75S F      
  4 ETHAN BRESLIN             12 CLM               2:55.03S F      
  5 DIARMUID SUTTON           13 TRID              2:55.11S F      
  6 ROBIN PFEIFFER            12 BL FN             2:57.39S F      
  7 KIERAN BREHENY            13 C FIN             3:00.79S F      
  8 DAVID MILLS               13 LONG              3:03.38S F      
  9 ETHAN FRIEL               12 ATH               3:04.48S F      
 10 DANIEL KURKIN             13 LONG              3:04.50S F      
 11 VLADIMIR ROMANOV          12 ATH               3:08.73S F      
 12 DOMINIC MATEI             12 GAL               3:17.06S F      
 13 EDWARD MAGAY              12 LONG              3:27.86S F      
  0 EOIN O'MALLEY             13 GAL                     NS F      
 
Boys  14-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIAN BRESLIN              16 CLM               2:43.97S F      
  2 JACK PILCHER              14 CLM               2:45.60S F      
  3 BRYAN CARTY               15 COM               2:47.21S F      
  4 DAIRE O'MUIRE             16 LONG              2:47.38S F      
  5 JAMES ENGLISH             15 CBAR              2:47.87S F      
  6 DYLAN MARTIN              15 SLIGO             2:48.81S F      
  7 NIALL KELLY               14 CLM               2:49.45S F      
  8 PÁDRAIG MC WILLIAMS       16 SHARK             2:51.38S F      
  9 JACK O'DEA                15 BL FN             2:52.24S F      
 10 WILLIAM STAUNTON          14 CLM               3:08.70S F      
  0 JIMMIE BYRNE              18 LONG                    NS F      
  0 RONAN DERVAN              14 CBAR                    NS F      
  0 JAYKE MORRIS              15 CLM                     NS F      
 
Girls  11&U 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMILY BUTLER              11 LASER             3:19.69S F      
 
Girls  12-13 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMMA BOYLE                13 BL FN             2:57.13S F      
  2 REBEKAH MC MANUS          13 LASER             2:59.55S F      
  3 ZARA LOFTUS               13 CLM               3:02.48S F      
  4 KATE DELANEY              12 CLM               3:08.83S F      
  5 FREYA MURPHY              13 LASER             3:14.90S F      
  6 OLIVIA SMIALEK            12 ATH               3:23.03S F      
 
Girls  14-Ov 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CAOIMHE HENNIGAN          17 BALL              3:03.16S F      
  2 NIAMH BRESLIN             14 CBAR              3:04.01S F      
 
Boys  11&U 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALFIE COOGAN              11 ATH               3:17.06S F      
 
Boys  12-13 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CATHAL JOYCE              12 CLM               3:37.19S F      
 
Boys  14-Ov 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BEN VAHEY                 16 SHARK             2:55.48S F      
  2 CIAN BRESLIN              16 CLM               3:15.29S F      
 
Girls  11&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 HELEN LYNCH               11 ATH               2:52.45S F      
  2 AINE CAMPBELL             11 B DOL             3:02.87S F      
  3 ROISIN O'BRIEN            11 COM               3:03.26S F      
  4 ERIKA LOWE                10 ATH               3:06.35S F      
  5 ISABELLE RYAN             11 COM               3:07.17S F      
  6 OLIWIA RODAWSKA           10 GAL               3:09.56S F      
  7 SILE MC AULEY             11 ATH               3:11.46S F      
  8 AMY CONNOR                11 BALL              3:27.02S F      
 
Girls  12-13 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LISA HENRY                13 CLM               2:39.63S F      
  2 EMMA BOYLE                13 BL FN             2:43.92S F      
  3 TARA WALSH                13 SLIGO             2:44.47S F      
  4 AILBHE MULHALL            12 GAL               2:47.80S F      
  5 AINE MC WEENEY            12 LONG              2:51.83S F      
  6 SORCHA KEARNEY            12 BL FN             2:52.65S F      
  7 ORLA RYAN                 13 COM               2:53.06S F      
  8 JADE GALLAGHER            13 COM               2:54.79S F      
  9 ALEX MC NICHOLAS          13 LASER             2:56.33S F      
 10 ELIZABETH O'BOYLE         13 LONG              2:57.19S F      
 11 EILIDH MACPHEE            12 BALL              2:59.97S F      
 12 FREYA MURPHY              13 LASER             3:00.57S F      
 13 MEGAN KILGALLEN           13 CLM               3:01.02S F      
 14 KATE DELANEY              12 CLM               3:02.52S F      
 15 OLWYN COOKE               12 TUAM              3:02.96S F      
 16 AISHLING O NEILL          12 LASER             3:03.98S F      
 17 ISABELLE CLARKE           13 ATH               3:04.31S F      
 18 ZOE SHAKESHAFT            12 BALL              3:06.11S F      
 19 LABHOISE BOYLE            12 SHARK             3:06.60S F      
 20 SORCHA TREANOR            12 CLM               3:07.06S F      
 21 IDA CAMPBELL              13 B DOL             3:07.63S F      
 22 AISLING MC CARTHY         12 ATH               3:08.52S F      
 23 ALAIDH NI MHUIRI          13 LONG              3:08.69S F      
 24 SARAH RYAN                13 TUAM              3:10.63S F      
 25 AOIFE MC DERMOTT          12 ATH               3:11.05S F      
 26 ELAINE SHERIDAN           13 BALL              3:14.87S F      
 27 ANGELINA MAGAY            12 LONG              3:15.40S F      
 28 FAYE MCDONALD             12 BALL              3:19.75S F      
  0 KELLY ENNIS               13 ATH                     NS F      
  0 RACHEL MARTIN             13 SLIGO                   NS F      
  0 AOIFE GINTY               13 LONG                    NS F      
  0 LAOISE NERNEY             13 LONG                    NS F      
 
Girls  14-Ov 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JENNI KILDUFF             15 COM               2:35.21S F      
  0 TARA WONG                 14 BALL              2:42.71S F      
  2 ELLEN NUGENT              14 BALL              2:50.32S F      
  3 ANOISE REILLY             14 BALL              2:52.23S F      
  4 ORLA FLANAGAN             14 CLM               2:59.82S F      
  5 RACHEL CONNOLLY           15 LASER             3:01.07S F      
  6 ELLEN HYNES               15 LASER             3:07.48S F      
  0 AMY SWEENEY               15 SHARK                   NS F      
 
Boys  11&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DUILEACH RYAN             11 LONG              2:50.98S F      
  2 DARRAGH JOYCE             11 CLM               2:51.20S F      
  3 CILLIAN LYNAM             11 ATH               2:54.27S F      
  4 PHILIP DUDA                9 COM               3:04.42S F      
  5 FREY DAVEY                11 GAL               3:06.65S F      
  6 EAMON DOHERTY             10 BALL              3:07.24S F      
  7 DARA MC GUINNESS          11 ATH               3:07.67S F      
  8 AONGHUS COOKE             10 TUAM              3:10.15S F      
  9 NIKITA SEMIKIN            11 ATH               3:14.38S F      
 10 NIALL JOYCE               11 SHARK             3:16.13S F      
 11 SHANE HARRINGTON          11 ATH               3:16.38S F      
 12 HARRY WALSH               11 GAL               3:19.01S F      
 13 AARON REILLY              11 BALL              3:19.19S F      
 14 JAMES WOOLEY              10 CLM               3:21.21S F      
 15 DONAGH CLAFFEY            11 ATH               3:22.53S F      
 16 CIAN SMITH                10 ATH               3:23.60S F      
  0 BEN NAUGHTON              11 GAL                     NS F      
  0 SHAUN KILKENNY            10 COM               3:33.63S F      
 
Boys  12-13 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 OISÍN O ROURKE            13 TUAM              2:39.87S F      
  2 TOM KAVANAGH              13 GAL               2:42.87S F      
  3 FIONN WATERS              12 TUAM              2:46.38S F      
  4 EVAN WELBY                13 SHARK             2:47.96S F      
  5 CATHAL JOYCE              12 CLM               2:48.53S F      
  6 DANIEL KURKIN             13 LONG              2:52.97S F      
  7 ETHAN BRESLIN             12 CLM               2:54.07S F      
  8 ROBIN PFEIFFER            12 BL FN             2:54.26S F      
  9 SEADHNA RYAN              12 LONG              2:55.43S F      
 10 BRIAN LENNON              12 SHARK             2:58.13S F      
 11 DANIEL MADIGAN            12 LONG              2:59.29S F      
 12 DIARMUID SUTTON           13 TRID              3:01.22S F      
 13 FIONN DOHERTY             13 BALL              3:02.66S F      
 14 DIARMUID O ROURKE         12 TUAM              3:03.22S F      
 15 CHRISTOPHER FAHERTY       12 LONG              3:03.78S F      
 16 VLADIMIR ROMANOV          12 ATH               3:05.39S F      
  0 NIALL CARTER              12 CBAR                    NS F      
 
Boys  14-Ov 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SHANE GIBBONS             16 ATH               2:39.00S F      
  2 JACK PILCHER              14 CLM               2:41.32S F      
  3 NIALL KELLY               14 CLM               2:44.95S F      
  4 CIAN BRESLIN              16 CLM               2:45.89S F      
  5 JACK O'DEA                15 BL FN             2:47.65S F      
  6 DYLAN MARTIN              15 SLIGO             2:49.15S F      
  7 JAMES ENGLISH             15 CBAR              2:49.30S F      
  8 RONAN WALDRON             14 CLM               2:54.82S F      
  9 PÁDRAIG MC WILLIAMS       16 SHARK             3:00.58S F      
  0 JAYKE MORRIS              15 CLM                     NS F      
 
Girls  11&U 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CAOILIN KEARNEY           11 BL FN             3:21.01S F      
  2 WIKTORIA WEINERT          11 C FIN             3:21.32S F      
  3 EMILY BUTLER              11 LASER             3:23.04S F      
  4 AVA MC FADDEN             11 COM               3:25.99S F      
  5 ROISIN O'BRIEN            11 COM               3:35.58S F      
  6 EMILY MARTIN              10 ATH               3:40.50S F      
  7 ERIKA SMITH               11 BALL              3:47.13S F      
  8 AISLING HORKAN            11 CLM               3:48.88S F      
  9 SILE MC AULEY             11 ATH               3:51.33S F      
 10 RACHEL DEMPSEY            11 GAL               3:52.07S F      
 11 EMMA MC DERMOTT           11 ATH               3:52.65S F      
 
Girls  12-13 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 GRACE JOYCE               12 SHARK             3:03.25S F      
  2 MEGAN DEELY               13 CBAR              3:12.17S F      
  3 MEGAN KILGALLEN           13 CLM               3:13.38S F      
  4 ANASTAZYA PLISZKA         13 COM               3:17.72S F      
  5 ZARA LOFTUS               13 CLM               3:21.92S F      
  6 JENNIFER ANDREWS          12 C FIN             3:22.61S F      
  7 TARA WALSH                13 SLIGO             3:23.26S F      
  8 GEORGIA MAGAHEY           13 GAL               3:24.79S F      
  9 BRIANNE HORAN             13 CBAR              3:25.65S F      
 10 LAOISE FEE                12 C FIN             3:26.25S F      
 11 KATE DELANEY              12 CLM               3:26.40S F      
 12 AOIFE GINTY               13 LONG              3:26.75S F      
 13 SORCHA KEARNEY            12 BL FN             3:27.70S F      
 14 AISHLING O NEILL          12 LASER             3:27.81S F      
 15 ALEX MC NICHOLAS          13 LASER             3:29.06S F      
 16 AIMEE KELLY               12 SHARK             3:29.28S F      
 17 REBECCA DONNELLY          13 BALL              3:29.77S F      
 18 SARAH CONLON              12 CBAR              3:31.46S F      
 19 LAURA FINNERTY            12 CLM               3:33.34S F      
 20 JENNA MILLS               12 LONG              3:33.63S F      
 21 JADE GALLAGHER            13 COM               3:34.81S F      
 22 MAIREAD GALLAGHER         12 CBAR              3:36.11S F      
 23 AILEEN WARD               12 ATH               3:36.71S F      
 24 SARAH RYAN                13 TUAM              3:37.17S F      
 25 SORCHA TREANOR            12 CLM               3:38.50S F      
 26 CARA CLANCY               13 C FIN             3:39.41S F      
 27 ELAINE SHERIDAN           13 BALL              3:39.73S F      
 28 ANGELINA MAGAY            12 LONG              3:41.59S F      
 29 EILIDH MACPHEE            12 BALL              3:46.12S F      
  0 REBEKAH MC MANUS          13 LASER                   NS F      
  0 EMMA KELLY                13 TUAM                    NS F      
  0 KELSEY DALY               13 ATH                     NS F      
 
Girls  14-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CAOIMHE HENNIGAN          17 BALL              3:06.07S F      
  2 ANOISE REILLY             14 BALL              3:23.81S F      
  3 ELLEN HYNES               15 LASER             3:25.11S F      
  0 TARA WONG                 14 BALL                   XNS F      
 
Boys  11&U 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALFIE COOGAN              11 ATH               3:27.81S F      
  2 JAMES MOONEY              11 BSLOE             3:32.89S F      
  3 AARON REILLY              11 BALL              3:34.17S F      
  4 BEN NAUGHTON              11 GAL               3:34.40S F      
  5 DONAGH CLAFFEY            11 ATH               3:48.56S F      
  0 HARRY WALSH               11 GAL               3:56.39S F      
 
Boys  12-13 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FIONN DOHERTY             13 BALL              3:06.35S F      
  2 MILO O'CONNOR             13 ATH               3:13.45S F      
  3 JOHN STEVENSON            13 ATH               3:16.08S F      
  4 EVAN WELBY                13 SHARK             3:16.30S F      
  5 KIERAN BREHENY            13 C FIN             3:17.87S F      
  6 OISÍN O ROURKE            13 TUAM              3:18.68S F      
  7 TOM KAVANAGH              13 GAL               3:21.00S F      
  8 FIONN WATERS              12 TUAM              3:22.36S F      
  9 DAVID MILLS               13 LONG              3:22.76S F      
 10 BILLY CLARKE              13 SHARK             3:22.90S F      
 11 RYAN HORNET               13 LASER             3:24.11S F      
 12 SEADHNA RYAN              12 LONG              3:25.37S F      
 13 DIARMUID SUTTON           13 TRID              3:25.58S F      
 14 CHRISTOPHER FAHERTY       12 LONG              3:27.08S F      
 15 CIAN CAMPBELL             13 COM               3:29.43S F      
 16 OISIN CAREY               13 LASER             3:31.31S F      
 17 ETHAN FRIEL               12 ATH               3:37.41S F      
 18 EDWARD MAGAY              12 LONG              3:47.04S F      
 19 DOMINIC MATEI             12 GAL               3:53.92S F      
  0 DIARMUID O ROURKE         12 TUAM              3:40.80S F      
  0 EOIN O'MALLEY             13 GAL                     NS F      
 
Boys  14-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PATRICK MC FADDEN         15 COM               2:51.30S F      
  2 BRYAN CARTY               15 COM               2:58.32S F      
  3 RONAN DERVAN              14 CBAR              2:58.99S F      
  4 DYLAN MARTIN              15 SLIGO             3:09.80S F      
  5 NIALL KELLY               14 CLM               3:14.47S F      
  6 IAN MC AULEY              14 ATH               3:17.91S F      
  7 RONAN WALDRON             14 CLM               3:18.37S F      
  8 WILLIAM STAUNTON          14 CLM               3:23.90S F      
 
Girls  11&U 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CAOILIN KEARNEY           11 BL FN             2:29.06S F      
  2 HELEN LYNCH               11 ATH               2:35.78S F      
  3 AVA MC FADDEN             11 COM               2:42.97S F      
  4 AINE CAMPBELL             11 B DOL             2:43.47S F      
  5 ISABELLE RYAN             11 COM               2:44.38S F      
  6 EMILY BUTLER              11 LASER             2:45.50S F      
  7 ERIKA LOWE                10 ATH               2:47.69S F      
  8 OLIWIA RODAWSKA           10 GAL               2:48.83S F      
  9 TARA MC KEON              11 BSLOE             2:50.55S F      
 10 ERIKA SMITH               11 BALL              3:08.64S F      
 11 RACHEL DEMPSEY            11 GAL               3:18.49S F      
 12 EMILY MARTIN              10 ATH               3:23.51S F      
 
Girls  12-13 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 AMY MC GOWAN              13 B DOL             2:12.98S F      
  1 LISA HENRY                13 CLM               2:20.52S F      
  2 ALEX MC NICHOLAS          13 LASER             2:28.85S F      
  3 AINE MC WEENEY            12 LONG              2:28.99S F      
  4 MEGAN DEELY               13 CBAR              2:31.41S F      
  5 REBEKAH MC MANUS          13 LASER             2:32.60S F      
  6 EMMA BOYLE                13 BL FN             2:32.93S F      
  7 EMMA KELLY                13 TUAM              2:33.01S F      
  8 ANASTAZYA PLISZKA         13 COM               2:33.33S F      
  9 AILBHE MULHALL            12 GAL               2:34.35S F      
 10 TARA WALSH                13 SLIGO             2:35.17S F      
 11 SORCHA KEARNEY            12 BL FN             2:35.74S F      
 12 REBECCA DONNELLY          13 BALL              2:35.78S F      
 13 FREYA MURPHY              13 LASER             2:35.79S F      
 14 ORLA RYAN                 13 COM               2:36.17S F      
 15 ISABELLE CLARKE           13 ATH               2:37.87S F      
 16 MEGAN KILGALLEN           13 CLM               2:38.89S F      
 17 OLWYN COOKE               12 TUAM              2:39.98S F      
 18 CARA CLANCY               13 C FIN             2:40.25S F      
 19 JENNIFER ANDREWS          12 C FIN             2:40.78S F      
 20 OLIVIA SMIALEK            12 ATH               2:41.21S F      
 21 AOIFE GINTY               13 LONG              2:41.33S F      
 22 GEORGIA MAGAHEY           13 GAL               2:41.95S F      
 23 AOIFE MC DERMOTT          12 ATH               2:41.96S F      
 24 ZARA LOFTUS               13 CLM               2:42.50S F      
 25 EILIDH MACPHEE            12 BALL              2:43.86S F      
 26 AILEEN WARD               12 ATH               2:46.27S F      
 27 AISHLING O NEILL          12 LASER             2:46.52S F      
 28 JENNA MILLS               12 LONG              2:47.90S F      
 29 BRIANNE HORAN             13 CBAR              2:48.11S F      
 30 SARAH CONLON              12 CBAR              2:48.31S F      
 31 ALAIDH NI MHUIRI          13 LONG              2:51.07S F      
 32 IDA CAMPBELL              13 B DOL             2:52.01S F      
 33 RACHEL HENEHAN            13 CBAR              2:56.05S F      
 34 AISLING MC CARTHY         12 ATH               3:00.43S F      
 35 LAURA FINNERTY            12 CLM               3:02.63S F      
 36 FAYE MCDONALD             12 BALL              3:07.00S F      
  0 KELLY ENNIS               13 ATH                     NS F      
  0 KELSEY DALY               13 ATH                     NS F      
 
Girls  14-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 TARA WONG                 14 BALL              2:27.71S F      
  2 RACHEL CONNOLLY           15 LASER             2:37.34S F      
  3 ELLEN NUGENT              14 BALL              2:38.48S F      
  4 ORLA FLANAGAN             14 CLM               2:38.65S F      
  5 ELLEN HYNES               15 LASER             2:40.82S F      
  6 ANOISE REILLY             14 BALL              2:43.30S F      
  0 NIAMH BRESLIN             14 CBAR                    NS F      
  0 AMY SWEENEY               15 SHARK                   NS F      
 
Boys  11&U 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EDWIN MALASHNYAK          11 ATH               2:31.43S F      
  2 DUILEACH RYAN             11 LONG              2:35.16S F      
  3 DARRAGH JOYCE             11 CLM               2:35.80S F      
  4 CILLIAN LYNAM             11 ATH               2:37.89S F      
  5 AONGHUS COOKE             10 TUAM              2:47.24S F      
  6 PHILIP DUDA                9 COM               2:47.39S F      
  7 DARA MC GUINNESS          11 ATH               2:51.27S F      
  8 NIKITA SEMIKIN            11 ATH               2:53.39S F      
  9 FREY DAVEY                11 GAL               2:55.41S F      
 10 JAMES MOONEY              11 BSLOE             3:06.38S F      
 11 DARREN MURPHY             10 GAL               3:10.79S F      
 
Boys  12-13 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BEN MORAN                 13 COM               2:22.41S F      
  2 MILO O'CONNOR             13 ATH               2:24.99S F      
  3 FIONN WATERS              12 TUAM              2:27.62S F      
  4 DANIEL MADIGAN            12 LONG              2:27.92S F      
  5 CATHAL JOYCE              12 CLM               2:29.69S F      
  6 ETHAN BRESLIN             12 CLM               2:30.65S F      
  7 TOM KAVANAGH              13 GAL               2:33.66S F      
  8 JOHN STEVENSON            13 ATH               2:34.84S F      
  9 ROBIN PFEIFFER            12 BL FN             2:35.23S F      
 10 DANIEL KURKIN             13 LONG              2:38.43S F      
 11 ETHAN FRIEL               12 ATH               2:39.61S F      
 12 DAVID MILLS               13 LONG              2:40.04S F      
 13 OISIN KEARNEY             12 C FIN             2:43.36S F      
 14 FIONN DOHERTY             13 BALL              2:44.46S F      
 15 CHRISTOPHER FAHERTY       12 LONG              2:48.99S F      
 16 RYAN HORNET               13 LASER             2:49.47S F      
 17 DOMINIC MATEI             12 GAL               2:50.64S F      
 18 DANIEL QUINN              13 ATH               2:51.70S F      
 19 OISIN CAREY               13 LASER             2:51.85S F      
  0 EOIN O'MALLEY             13 GAL                     NS F      
  0 NIALL CARTER              12 CBAR                    NS F      
  0 DIARMUID O ROURKE         12 TUAM                    NS F      
 
Boys  14-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SHANE GIBBONS             16 ATH               2:19.72S F      
  2 CIAN BRESLIN              16 CLM               2:20.67S F      
  3 ETHAN MORAN               15 BSLOE             2:22.88S F      
  4 DAIRE O'MUIRE             16 LONG              2:23.76S F      
  5 JACK O'DEA                15 BL FN             2:24.23S F      
  6 JAMES ENGLISH             15 CBAR              2:30.89S F      
  7 RONAN WALDRON             14 CLM               2:32.64S F      
  8 NIALL KELLY               14 CLM               2:35.37S F      
  9 IAN MC AULEY              14 ATH               2:37.51S F      
 10 BRYAN CARTY               15 COM               2:38.36S F      
  0 PATRICK FLANAGAN          17 LONG                    NS F      
  0 JIMMIE BYRNE              18 LONG                    NS F      
 
Girls  11&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AINE CAMPBELL             11 B DOL               40.53S F      
  2 LILIAN KAVANAGH           11 GAL                 41.89S F      
  3 AISLING HORKAN            11 CLM                 42.29S F      
  4 LAURYN MCKEOWN            11 C FIN               42.97S F      
  5 CAROL GRIFFIN             10 SHARK               43.33S F      
  6 ALICE CORCORAN            10 LASER               43.63S F      
  7 ELAINE MC GOVERN          11 ATH                 43.76S F      
  8 ELLIE MORAN               10 COM                 44.70S F      
  9 NAOISE O'DONNELL          11 GAL                 44.95S F      
 10 CLODAGH COLLIER           11 ATH                 45.21S F      
 11 AISLING SCANLON            9 LONG                45.39S F      
 12 DEARBHLA HORKAN           10 CLM                 46.05S F      
 13 KATIE HART                11 CLM                 47.39S F      
 14 AOIFE SWEENEY             11 SHARK               47.70S F      
 15 KRISTINA MCDONAGH         10 BL FN               48.05S F      
 16 REBECCA LIPTROT           10 SHARK               48.43S F      
 17 KATE HOGAN                10 LONG                48.70S F      
 18 AISLING GORMAN            11 LONG                49.01S F      
 19 MILLIE PILCHER            11 CLM                 49.53S F      
 20 HANNAH DURKAN             11 BL FN               49.83S F      
 21 NIAMH KENNEDY              9 LASER               50.39S F      
 22 ELOISE CLARKE             10 ATH                 51.00S F      
 23 RIANAGH MCCORMACK          8 LONG                52.19S F      
 24 ELLA BYRNE                11 LONG                52.52S F      
 25 CARA FITZPATRICK          10 ATH                 53.66S F      
 26 EVA FITZPATRICK           10 ATH                 54.43S F      
 27 SARAH MCDERMOTT/LOWE       9 C FIN               55.07S F      
 28 NIAMH FLANAGAN            10 CLM                 55.12S F      
 29 AYLAH MURPHY              10 LASER               56.57S F      
 30 RUTH O'SULLIVAN           11 GAL                 56.84S F      
 31 NORA STAUNTON             11 CLM               1:00.05S F      
 32 AISLING WALSH             11 GAL               1:02.59S F      
 33 ROSIE DOORLY               9 GAL               1:02.76S F      
  0 SHARON QUINN              11 LONG                    NS F      
  0 EMER BERGIN               11 BL FN                   NS F      
  0 AOIFE KENNELLY             9 LONG                    NS F      
  0 ALAOISE REGAN              9 COM                     NS F      
  0 LAURYN MC KEOWN           11 C FIN                   NS F      
 
Boys  11&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PHILIP DUDA                9 COM                 44.14S F      
  2 CATHAL MC DONOUGH         11 SHARK               45.03S F      
  3 KAMIL MROZ                11 LONG                45.42S F      
  4 DERMUID O.DONNELL         11 LONG                46.09S F      
  5 MIKE HEANEY               11 CLM                 47.53S F      
  6 DAVID LENNON              10 SHARK               47.95S F      
  7 KAELAN HANIFA             10 C FIN               48.18S F      
  8 JAMIE GUNNING             10 BL FN               49.10S F      
  9 OLIVER KEARNEY             9 C FIN               49.11S F      
 10 MARK HYNES                 9 LASER               49.27S F      
 11 CIAN MCCORMACK            10 LONG                49.47S F      
 12 CERAN FAHERTY             11 LONG                49.75S F      
 13 DARAGH SILKE              11 GAL                 51.29S F      
 14 LUKE WOOLEY                9 CLM                 53.11S F      
 15 EUAN JENNINGS             10 SHARK               54.37S F      
 16 CIAN SMITH                10 ATH                 56.19S F      
 17 OISIN DEEHAN               8 ATH                 56.82S F      
 18 JAMIE FOX                  9 ATH                 56.89S F      
 19 FIACHRA GALLAGHER         11 GAL                 58.39S F      
  0 AIDAN O'BOYLE             11 LONG                    NS F      
 
Girls  13&U 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 HAYDEN REEVE              13 SHARK             1:31.33S F      
  2 CAOILFHIONN LITTLE        12 CLM               1:32.70S F      
  3 SARAH RYAN                13 TUAM              1:35.80S F      
  4 IDA CAMPBELL              13 B DOL             1:39.45S F      
  5 LUCY O'DEA                12 BL FN             1:40.67S F      
  6 CATHY HEANEY              12 CLM               1:41.58S F      
  7 SAOIRSE JOYCE             12 LONG              1:46.88S F      
  8 MICHELLE MULLIGAN         12 CLM               1:48.30S F      
  9 MOLLY BARRY               13 SHARK             1:52.35S F      
 10 GRAINNE CONNEELY          12 SHARK             1:53.79S F      
 11 CORA GURRY                12 SHARK             1:58.43S F      
  0 KATIE HART                11 CLM                     NS F      
 
Boys  13&U 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BRIAN LENNON              12 SHARK             1:27.52S F      
  2 DARRAGH HUMPSTON          13 LONG              1:28.98S F      
  3 EOIN SMITH                13 C FIN             1:34.55S F      
  4 MATI DODEK                12 GAL               1:44.29S F      
  0 LIAM CLARKE               13 LASER                   NS F      
  0 AARON REILLY              11 BALL                    NS F      
  0 NIALL COPPINGER           12 LONG                    NS F      
  0 EION SMITH                13 C FIN                   NS F      
  0 NIALL O'DONOVAN           13 SLIGO                   NS F      
  0 JACK LINANNE              12 LONG                    NS F      
  0 JOHN HYNES                11 LASER             1:38.83S F      
 
Girls  11&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROISIN O'BRIEN            11 COM               1:28.67S F      
  2 ELLIE MORAN               10 COM               1:32.13S F      
  3 CLODAGH COLLIER           11 ATH               1:33.07S F      
  4 ELAINE MC GOVERN          11 ATH               1:33.62S F      
  5 ALICE CORCORAN            10 LASER             1:36.43S F      
  6 CARA FITZPATRICK          10 ATH               1:36.82S F      
  7 CAOIMHE KENNEDY           10 BSLOE             1:36.83S F      
  8 ZOE MC HALE               11 CBAR              1:37.89S F      
  9 MADISON DAVEY             10 GAL               1:38.52S F      
 10 EVA FITZPATRICK           10 ATH               1:40.38S F      
 11 REBECCA LIPTROT           10 SHARK             1:40.60S F      
 12 ABBIE COLLINS             10 ATH               1:41.27S F      
 13 KATE HAGAN                10 LONG              1:41.31S F      
 14 HANNAH WALDRON            11 COM               1:41.86S F      
 15 MILLIE PILCHER            11 CLM               1:42.66S F      
 16 AISLING SCANLON            9 LONG              1:43.26S F      
 17 ROISIN FEELEY             11 COM               1:43.56S F      
 18 KATE OWENS                10 GAL               1:44.17S F      
 19 KAREN O'BOYLE             10 LONG              1:44.35S F      
 20 CATHY CONEFREY            11 LONG              1:44.95S F      
 21 LEAH RUANE                11 GAL               1:45.13S F      
 22 KELIS CURRAN              10 COM               1:45.80S F      
 23 LAURYN MC KEOWN           11 C FIN             1:45.84S F      
 24 CAITRIONA NIC DHONNCHADH  11 GAL               1:46.29S F      
 25 ELLA POWELL                9 ATH               1:48.52S F      
 26 EMILY TALBOT              11 BL FN             1:49.63S F      
 27 ANTONINA PLISZKA          10 COM               1:49.86S F      
 28 GRAINNE O ROURKE          10 TUAM              1:50.64S F      
 29 NIAMH KENNEDY              9 LASER             1:51.71S F      
 30 GRACE HOLMES              10 COM               1:52.18S F      
 31 MARION KEMAYOU            10 LONG              1:54.99S F      
 32 MOLLY NI MHURI             9 LONG              1:55.21S F      
 33 NANCY HENRY               11 COM               1:56.68S F      
 34 AYLAH MURPHY              10 LASER             1:56.79S F      
 35 AOIBHIN KELLY             10 ATH               1:56.96S F      
 36 AOIFE SWEENEY             11 SHARK             1:56.97S F      
 37 RACHEL CORCORAN            8 LASER             1:59.18S F      
 38 ELLEN RYAN                 8 COM               2:01.63S F      
  0 ELOISE CLARKE             10 ATH               1:56.12S F      
  0 ELLEN MULRENAN             9 COM                     NS F      
  0 ROSIE FARRELL             11 COM                     NS F      
  0 GRACE KENNY               11 LONG              1:43.62S F      
  0 NIAMH EGAN                11 B DOL             1:45.70S F      
  0 LAURYN MCKEOWN            11 C FIN                   NS F      
  0 ELSIE HARMAN              11 C FIN                   NS F      
  0 LAUREN SHARKEY            11 GAL                     NS F      
 
Girls  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AISLING MC CARTHY         12 ATH               1:28.17S F      
  2 AISHLING O NEILL          12 LASER             1:28.32S F      
  3 MEGAN WILLIAMS            12 SHARK             1:29.30S F      
  1 SARAH MC GATH             12 LASER             1:29.55S F      
  4 JENNIFER MURPHY           12 BALL              1:29.82S F      
  5 ZARA ROONEY               12 ATH               1:30.20S F      
  6 ZARA LOFTUS               13 CLM               1:30.43S F      
  7 SORCHA HARRISON           12 LONG              1:31.10S F      
  8 JESSICA MORAN             12 CLM               1:34.01S F      
  9 CATHY HEANEY              12 CLM               1:34.28S F      
 10 LUCY O'DEA                12 BL FN             1:34.48S F      
 11 OONAGH OWENS              12 LASER             1:35.31S F      
 12 JANE FRANCIS              13 SHARK             1:36.80S F      
 13 MOLLY BARRY               13 SHARK             1:39.22S F      
 14 SAOIRSE JOYCE             12 LONG              1:39.95S F      
 15 CAOILFHIONN LITTLE        12 CLM               1:42.66S F      
 16 MICHELLE MULLIGAN         12 CLM               1:42.68S F      
 17 AUDREY KEMAYOU            12 LONG              1:56.03S F      
 18 HAZEL MCANDREW            12 BL FN             2:08.04S F      
 19 AISLING CUNNIFFE          12 CLM               2:15.77S F      
  0 AILBHE KENNEDY            12 LASER             1:29.83S F      
 
Boys  11&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DIARMUID O'DONNELL        11 LONG              1:30.91S F      
  2 DONAGH CLAFFEY            11 ATH               1:33.04S F      
  3 KYLE FAGAN                 9 ATH               1:34.37S F      
  4 ALAN DZAEE                10 LONG              1:37.35S F      
  5 SASHA MC ALEER             9 GAL               1:37.49S F      
  5 CATHAL MCDONOUGH          11 SHARK             1:37.49S F      
  7 CIAN SMITH                10 ATH               1:38.02S F      
  8 CAOLAN MEADOWS             9 LONG              1:38.33S F      
  9 MARK HYNES                 9 LASER             1:39.84S F      
 10 CIAN MCCORMACK            10 LONG              1:40.91S F      
 11 SHAUN KILKENNY            10 COM               1:41.16S F      
 12 KAMIL MROZ                11 LONG              1:41.34S F      
 13 OLIVER KEARNEY             9 C FIN             1:42.14S F      
 14 FIONN MC CARTHY           10 SHARK             1:42.24S F      
 15 DYLAN DEVINE              10 GAL               1:43.10S F      
 16 JACK DONNELLY             10 COM               1:44.03S F      
 17 JAMIE GUNNING             10 BL FN             1:44.17S F      
 18 EUAN JENNINGS             10 SHARK             1:44.77S F      
 19 JOE LOWE                  10 C FIN             1:48.34S F      
 20 WILLIAM MC DONNELL        10 GAL               1:49.63S F      
 21 BRIAN O'DONNELL            9 GAL               1:51.60S F      
 22 OISIN DEEHAN               8 ATH               1:55.76S F      
 23 LUKE WOOLEY                9 CLM               1:57.51S F      
 24 PATRICK STEVENS           10 B DOL             2:01.57S F      
 25 RONAN LYDON               11 GAL               2:01.94S F      
 26 SENAN MCDONNELL            9 GAL               2:02.39S F      
 27 MICHAEL LAVIN              8 COM               2:05.18S F      
 28 RIAN CLAFFEY               9 ATH               2:07.91S F      
  0 AIDAN O'BOYLE             11 LONG                    NS F      
  0 CONOR BUNDSCHU            11 GAL                     NS F      
  0 JOHN HYNES                11 LASER             1:36.04S F      
  0 DANIEL KEARNS             10 SHARK             1:47.83S F      
 
Boys  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CONOR LEONARD             12 LONG              1:28.63S F      
  2 MATI DODEK                12 GAL               1:29.41S F      
  2 RYAN HORNET               13 LASER             1:29.41S F      
  4 KIERAN BREHENY            13 C FIN             1:29.69S F      
  5 NIALL O'DONOVAN           13 SLIGO             1:31.13S F      
  6 OISIN CAREY               13 LASER             1:33.85S F      
  7 LIAM NAUGHTON             12 ATH               1:34.57S F      
  8 MAX BONVICSINI-BENNETT    12 BL FN             1:38.06S F      
  9 ALEX DUFFY                12 BL FN             1:38.47S F      
 10 ADAM KELLY                13 COM               1:39.55S F      
 11 ROWAN HARLEY              13 BSLOE             1:39.61S F      
 12 CIARAN O'BRIEN            13 CLM               1:40.22S F      
 13 DAIRMUID FEELEY           13 COM               1:41.94S F      
 14 EOIN COPPINGER            13 LONG              1:42.83S F      
 15 NATHAN MOORE              12 COM               1:43.03S F      
 16 LIAM CLARKE               13 LASER             1:43.35S F      
 17 NIALL COPPINGER           12 LONG              1:46.03S F      
 18 LUKE BURKE                12 BL FN             1:51.57S F      
 19 JAKE VAN DE BEEK          12 BL FN             1:51.98S F      
 20 KELL MURPHY               12 LASER             2:00.62S F      
  0 ALEX CLARK                12 SHARK             1:38.16S F      
  0 MARK O'CONNOR             12 GAL                     NS F      
  0 JACK LINANNE              12 LONG                    NS F      
 
Boys  14-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CAMERON COLLIER           14 ATH               1:28.35S F      
  2 WILLIAM STAUNTON          14 CLM               1:36.26S F      
 
Girls  11&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CLODAGH COLLIER           11 ATH               1:47.07S F      
  2 AOIFE LOWE                11 C FIN             1:48.96S F      
  3 LAUREN SHARKEY            11 GAL               1:49.39S F      
  4 GRACE KENNY               11 LONG              1:49.82S F      
  5 LEAH RUANE                11 GAL               1:49.85S F      
  6 ABBIE COLLINS             10 ATH               1:50.47S F      
  7 NORA STAUNTON             11 CLM               1:51.22S F      
  8 ELLA O'DONOVAN            11 SLIGO             1:51.33S F      
  9 KAREN O'BOYLE             10 LONG              1:51.78S F      
 10 CAOIMHE KENNEDY           10 BSLOE             1:52.43S F      
 11 AISLING GORMAN            11 LONG              1:52.46S F      
 12 ELOISE CLARKE             10 ATH               1:52.78S F      
 13 AYLAH MURPHY              10 LASER             1:53.62S F      
 14 ELLIE MORAN               10 COM               1:54.41S F      
 15 AOIFE KENNELLY             9 LONG              1:54.96S F      
 16 KATE HAGAN                10 LONG              1:55.69S F      
 17 CARA FITZPATRICK          10 ATH               1:56.16S F      
 18 SARAH BRADLEY             11 GAL               1:57.17S F      
 19 NAOISE O'DONNELL          11 GAL               1:57.27S F      
 20 HANNAH WALDRON            11 COM               1:57.28S F      
 21 CAROL GRIFFIN             10 SHARK             1:58.21S F      
 22 MILLIE PILCHER            11 CLM               1:58.51S F      
 23 NANCY HENRY               11 COM               1:59.75S F      
 24 ROISIN SILKE              11 GAL               2:00.23S F      
 25 MADISON DAVEY             10 GAL               2:01.79S F      
 26 CATHY CONEFREY            11 LONG              2:02.49S F      
 27 MEABH O ROURKE             8 TUAM              2:03.14S F      
 28 RIONAGH MCCORMACK          8 LONG              2:03.70S F      
 29 NIAMH KENNEDY              9 LASER             2:04.59S F      
 30 EVA FITZPATRICK           10 ATH               2:05.15S F      
 31 KATIE HART                11 CLM               2:05.95S F      
 32 ELLA BYRNE                11 LONG              2:05.99S F      
 33 ZOE MC HALE               11 CBAR              2:06.38S F      
 34 MARIA NICDHONNACHA        10 GAL               2:07.31S F      
 35 SAOIRSE WEBB               9 COM               2:07.98S F      
 36 EMILY TALBOT              11 BL FN             2:08.37S F      
 37 KASSIE RATHER              7 GAL               2:09.06S F      
 38 HANNAH DURKAN             11 BL FN             2:09.26S F      
 39 GRACE HOLMES              10 COM               2:09.67S F      
 40 AISLING WALSH             11 GAL               2:11.19S F      
 41 AOIBHIN KELLY             10 ATH               2:12.52S F      
 42 MARIE MCGETTIGAN          11 C FIN             2:17.11S F      
 43 ELLEN RYAN                 8 COM               2:32.54S F      
 44 RACHEL CORCORAN            8 LASER             2:36.20S F      
  0 ALICE CORCORAN            10 LASER             1:53.71S F      
  0 SHARON QUINN              11 LONG                    NS F      
  0 EVELYN KILCLINE           11 COM               2:20.78S F      
  0 EMMA O'SHEA               11 GAL                     NS F      
  0 MARION KEMAYOU            10 LONG              2:20.35S F      
  0 KATE LOWE                 10 C FIN             2:16.68S F      
  0 EMMA MC DERMOTT           11 ATH                     NS F      
  0 ANNIE FINN                11 BL FN                   DQ F      
 
Girls  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JENNIFER ANDREWS          12 C FIN             1:38.35S F      
  2 CATHY HEANEY              12 CLM               1:45.64S F      
  3 SARAH MC GATH             12 LASER             1:46.38S F      
  4 JESSICA MORAN             12 CLM               1:47.08S F      
  5 MEGAN WILLIAMS            12 SHARK             1:49.73S F      
  6 SORCHA HARRISON           12 LONG              1:49.83S F      
  7 OONAGH OWENS              12 LASER             1:50.29S F      
  8 GRAINNE CONNEELY          12 SHARK             1:51.95S F      
  9 AISLING MC CARTHY         12 ATH               1:52.63S F      
 10 CORA GURRY                12 SHARK             1:53.96S F      
 11 CAOILFHIONN LITTLE        12 CLM               1:54.87S F      
 12 AILBHE KENNEDY            12 LASER             1:56.89S F      
 13 LUCY O'DEA                12 BL FN             1:59.69S F      
 14 MICHELLE MULLIGAN         12 CLM               2:00.96S F      
 15 SAOIRSE JOYCE             12 LONG              2:03.48S F      
 16 ALANA FUREY               12 BL FN             2:04.27S F      
 17 AISLING CUNNIFFE          12 CLM               2:16.67S F      
 18 AOIFE FUREY               12 BL FN             2:27.75S F      
  0 AOIFE GINTY               13 LONG                    NS F      
 
Girls  14-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LILY BRESLIN              14 BL FN             2:00.59S F      
  2 JULITA PATOKA             14 BL FN             2:01.16S F      
  0 SHANNON O'DOWD            16 C FIN                   NS F      
 
Boys  11&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DONAGH CLAFFEY            11 ATH               1:43.43S F      
  2 VALIA SOCOLOVSKY          11 ATH               1:45.29S F      
  3 JOHN HYNES                11 LASER             1:48.51S F      
  4 EWAN JOYCE-WHYTE          10 ATH               1:48.82S F      
  5 PHILIP DUDA                9 COM               1:49.28S F      
  6 MIKE HEANEY               11 CLM               1:49.86S F      
  7 CALLUM ANDREWS            11 C FIN             1:52.58S F      
  7 DAVID LENNON              10 SHARK             1:52.58S F      
  9 TOM RYAN                  10 COM               1:54.50S F      
 10 ALAN DZAEE                10 LONG              1:55.08S F      
 11 ROSS BRADLEY               9 GAL               1:58.21S F      
 12 SASHA MC ALEER             9 GAL               1:58.23S F      
 13 JAMES WOOLEY              10 CLM               1:58.36S F      
 14 DANIEL BREHENY            11 C FIN             1:58.43S F      
 15 NIALL JOYCE               11 SHARK             1:58.45S F      
 16 MARK HYNES                 9 LASER             1:58.57S F      
 17 CATHAL FINNERTY           10 CLM               1:58.76S F      
 18 DARAGH SILKE              11 GAL               1:59.12S F      
 19 ANTHONY BOYLE             11 BL FN             2:01.90S F      
 20 KILLIAN COLLIER           10 ATH               2:06.13S F      
 21 KILLIAN LANGTON           10 C FIN             2:06.83S F      
 22 SHAUN KILKENNY            10 COM               2:07.46S F      
 23 CIARAN FAHERTY             9 LONG              2:09.12S F      
 24 BROGAN FEE                10 C FIN             2:11.69S F      
 25 LUKE WOOLEY                9 CLM               2:14.65S F      
 26 MICHAEL NOONE             11 C FIN             2:19.97S F      
 27 LEON MORALE-GLYNN          9 GAL               2:27.19S F      
 28 CONOR LANIGAN              8 C FIN             2:46.21S F      
  0 FIACHRA GALLAGHER         11 GAL               2:08.97S F      
  0 RIAN CLAFFEY               9 ATH               2:16.84S F      
  0 KYLE FAGAN                 9 ATH                     NS F      
  0 CONOR BURKE               10 GAL                     DQ F      
 
Boys  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KIERAN BREHENY            13 C FIN             1:31.76S F      
  2 EOIN SMITH                13 C FIN             1:44.68S F      
  3 TIMUR TUHAHUNON           12 ATH               1:44.69S F      
  4 EIDHNE KENNEDY            12 GAL               1:46.01S F      
  5 ALEX CLARK                12 SHARK             1:49.42S F      
  6 CONOR LEONARD             12 LONG              1:50.43S F      
  7 DARRAGH HUMPSTON          13 LONG              1:51.13S F      
  8 LIAM CLARKE               13 LASER             1:54.33S F      
  9 NIALL COSTELLO            13 BSLOE             1:56.78S F      
 10 DAIRMUID FEELEY           13 COM               1:57.73S F      
 11 LUKE BURKE                12 BL FN             1:57.82S F      
 12 ALEX DUFFY                12 BL FN             1:58.62S F      
 13 NIALL COPPINGER           12 LONG              1:58.71S F      
 14 CIARAN O'BRIEN            13 CLM               1:59.10S F      
 15 JAKE VAN DE BEEK          12 BL FN             1:59.31S F      
 16 KELL MURPHY               12 LASER             2:08.57S F      
  0 MARK O'CONNOR             12 GAL                     NS F      
  0 EION SMITH                13 C FIN                   NS F      
  0 JACK LINANNE              12 LONG                    NS F      
  0 NIALL O'DONOVAN           13 SLIGO                   NS F      
 
Boys  14-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ETHAN MORAN               15 BSLOE             1:29.82S F      
 
Girls  11&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AINE CAMPBELL             11 B DOL             1:16.74S F      
  2 CLODAGH COLLIER           11 ATH               1:20.01S F      
  3 LAURYN MCKEOWN            11 C FIN             1:20.30S F      
  4 ELAINE MC GOVERN          11 ATH               1:20.62S F      
  5 ROISIN O'BRIEN            11 COM               1:22.24S F      
  6 ELLIE MORAN               10 COM               1:23.24S F      
  7 AISLING HORKAN            11 CLM               1:23.85S F      
  8 EMMA MC DERMOTT           11 ATH               1:24.42S F      
  9 EVA FITZPATRICK           10 ATH               1:24.63S F      
 10 REBECCA LIPTROT           10 SHARK             1:26.55S F      
 11 AOIFE LOWE                11 C FIN             1:26.84S F      
 12 ABBIE COLLINS             10 ATH               1:27.80S F      
 13 LILIAN KAVANAGH           11 GAL               1:27.94S F      
 14 ELLA BYRNE                11 LONG              1:28.85S F      
 15 CARA FITZPATRICK          10 ATH               1:29.26S F      
 16 AISLING GORMAN            11 LONG              1:29.90S F      
 17 KRISTINA MCDONAGH         10 BL FN             1:30.40S F      
 18 NIAMH EGAN                11 B DOL             1:30.73S F      
 19 HANNAH DURKAN             11 BL FN             1:30.81S F      
 20 ZOE MC HALE               11 CBAR              1:31.36S F      
 21 KATE HAGAN                10 LONG              1:31.93S F      
 22 KAREN O'BOYLE             10 LONG              1:32.78S F      
 23 ALICE CORCORAN            10 LASER             1:32.80S F      
 24 CAROL GRIFFIN             10 SHARK             1:32.84S F      
 25 AISLING SCANLON            9 LONG              1:33.21S F      
 26 ELOISE CLARKE             10 ATH               1:33.32S F      
 27 HANNAH WALDRON            11 COM               1:34.80S F      
 28 ELLA POWELL                9 ATH               1:35.83S F      
 29 KATE OWENS                10 GAL               1:36.04S F      
 30 GRAINNE O ROURKE          10 TUAM              1:36.13S F      
 31 ROISIN FEELEY             11 COM               1:36.30S F      
 32 DEARBHLA HORKAN           10 CLM               1:36.75S F      
 33 AOIFE SWEENEY             11 SHARK             1:36.97S F      
 34 RIONAGH MCCORMACK          8 LONG              1:37.34S F      
 35 ELLEN MULRENAN             9 COM               1:37.99S F      
 36 CATHY CONEFREY            11 LONG              1:38.31S F      
 37 EMILY TALBOT              11 BL FN             1:39.07S F      
 38 SAOIRSE WEBB               9 COM               1:39.21S F      
 39 GRACE KENNY               11 LONG              1:39.47S F      
 40 MARIA NICDHONNACHA        10 GAL               1:39.70S F      
 41 SARAH MCKEON              10 C FIN             1:40.32S F      
 42 KELIS CURRAN              10 COM               1:40.37S F      
 43 NORA STAUNTON             11 CLM               1:40.41S F      
 44 CAITRIONA NIC DHONNCHADH  11 GAL               1:40.52S F      
 45 NIAMH KENNEDY              9 LASER             1:40.66S F      
 46 RUTH O'SULLIVAN           11 GAL               1:40.69S F      
 47 EMER BERGIN               11 BL FN             1:40.81S F      
 48 SARAH BRADLEY             11 GAL               1:40.92S F      
 49 AINE WEBB                  9 COM               1:41.47S F      
 50 AYLAH MURPHY              10 LASER             1:42.31S F      
 51 SARAH MCDERMOTT/LOWE       9 C FIN             1:43.63S F      
 52 ANTONINA PLISZKA          10 COM               1:44.33S F      
 53 MOLLY NI MHURI             9 LONG              1:45.27S F      
 54 GRACE HOLMES              10 COM               1:46.06S F      
 55 ROSIE DOORLY               9 GAL               1:47.46S F      
 56 RACHEL CORCORAN            8 LASER             1:48.40S F      
 57 KATE LOWE                 10 C FIN             1:49.35S F      
 58 ANNIE FINN                11 BL FN             1:50.09S F      
 59 ROISIN SILKE              11 GAL               1:50.47S F      
 60 KASSIE RATHER              7 GAL               1:53.59S F      
 61 NIAMH FLANAGAN            10 CLM               1:54.03S F      
 62 MARIE MCGETTIGAN          11 C FIN             1:55.90S F      
  0 MEABH O ROURKE             8 TUAM                    DQ F      
  0 ELSIE HARMAN              11 C FIN                   NS F      
  0 ALAOISE REGAN              9 COM                     NS F      
  0 CAOIMHE KENNEDY           10 BSLOE             1:32.52S F      
  0 ELLA O'DONOVAN            11 SLIGO                   NS F      
  0 EMMA O'SHEA               11 GAL                     NS F      
 
Girls  12-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 HAYDEN REEVE              13 SHARK             1:16.19S F      
  2 AISHLING O NEILL          12 LASER             1:16.29S F      
  3 JANE FRANCIS              13 SHARK             1:16.83S F      
  4 LABHOISE BOYLE            12 SHARK             1:17.71S F      
  5 LAOISE FEE                12 C FIN             1:18.32S F      
  6 IDA CAMPBELL              13 B DOL             1:18.98S F      
  7 MEGAN WILLIAMS            12 SHARK             1:19.39S F      
  8 AISLING MC CARTHY         12 ATH               1:19.73S F      
  9 RACHEL RALEIGH            13 LONG              1:20.06S F      
 10 SARAH RYAN                13 TUAM              1:20.66S F      
 11 SARAH MC GATH             12 LASER             1:20.93S F      
 12 AILBHE KENNEDY            12 LASER             1:24.93S F      
 13 GRAINNE CONNEELY          12 SHARK             1:25.16S F      
 14 CAOILFHIONN LITTLE        12 CLM               1:25.35S F      
 15 JESSICA MORAN             12 CLM               1:25.61S F      
 16 LUCY O'DEA                12 BL FN             1:26.66S F      
 17 OONAGH OWENS              12 LASER             1:28.25S F      
 18 SORCHA HARRISON           12 LONG              1:29.95S F      
 19 MOLLY BARRY               13 SHARK             1:30.87S F      
 20 CORA GURRY                12 SHARK             1:35.12S F      
 21 ALANA FUREY               12 BL FN             1:36.46S F      
 22 AISLING CUNNIFFE          12 CLM               1:36.58S F      
 23 MICHELLE MULLIGAN         12 CLM               1:40.41S F      
 24 AOIFE FUREY               12 BL FN             1:54.20S F      
  0 AUDREY KEMAYOU            12 LONG                    NS F      
  0 ELLIE MURPHY              13 BL FN                   DQ F      
  0 HAZEL MCANDREW            12 BL FN                   DQ F      
  0 EMMA FAHEY                12 COM                     NS F      
  0 ZARA ROONEY               12 ATH                     NS F      
 
Girls  14-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JULITA PATOKA             14 BL FN             1:31.81S F      
  2 LILY BRESLIN              14 BL FN             1:34.14S F      
 
Boys  11&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BRIAN O'DONNELL            9 GAL                 50.88S F      
  2 DONAGH CLAFFEY            11 ATH               1:19.29S F      
  3 DIARMUID O'DONNELL        11 LONG              1:22.90S F      
  4 CATHAL MCDONOUGH          11 SHARK             1:23.63S F      
  5 JAMES GALLIGAN            11 LONG              1:25.05S F      
  6 ALAN DZAEE                10 LONG              1:25.95S F      
  7 NIALL JOYCE               11 SHARK             1:26.70S F      
  8 JAMES WOOLEY              10 CLM               1:26.89S F      
  9 EWAN JOYCE-WHYTE          10 ATH               1:27.63S F      
 10 CALLUM ANDREWS            11 C FIN             1:28.78S F      
 11 CIAN MCCORMACK            10 LONG              1:28.80S F      
 12 KAMIL MROZ                11 LONG              1:29.51S F      
 13 FIONN MC CARTHY           10 SHARK             1:29.60S F      
 14 CIAN SMITH                10 ATH               1:30.41S F      
 15 SHAUN KILKENNY            10 COM               1:30.43S F      
 16 DYLAN DEVINE              10 GAL               1:31.15S F      
 17 CAOLAN MEADOWS             9 LONG              1:32.41S F      
 18 DAVID LENNON              10 SHARK             1:34.51S F      
 19 DANIEL BREHENY            11 C FIN             1:35.14S F      
 20 CIARAN FAHERTY             9 LONG              1:35.72S F      
 21 DANIEL KEARNS             10 SHARK             1:35.85S F      
 22 KILLIAN COLLIER           10 ATH               1:35.88S F      
 23 OLIVER KEARNEY             9 C FIN             1:36.16S F      
 24 CATHAL FINNERTY           10 CLM               1:36.34S F      
 25 EUAN JENNINGS             10 SHARK             1:36.59S F      
 26 KAELAN HANIFA             10 C FIN             1:37.24S F      
 27 JAMIE GUNNING             10 BL FN             1:40.20S F      
 28 JACK DONNELLY             10 COM               1:40.27S F      
 29 OISIN DEEHAN               8 ATH               1:40.49S F      
 30 TOM RYAN                  10 COM               1:41.40S F      
 31 WILLIAM MC DONNELL        10 GAL               1:41.86S F      
 32 PATRICK STEVENS           10 B DOL             1:43.95S F      
 33 JAMIE FOX                  9 ATH               1:44.64S F      
 33 ROSS BRADLEY               9 GAL               1:44.64S F      
 35 RONAN LYDON               11 GAL               1:46.29S F      
 36 EOIN NAUGHTON              9 ATH               1:47.72S F      
 37 KILLIAN LANGTON           10 C FIN             1:51.63S F      
 38 BROGAN FEE                10 C FIN             1:52.72S F      
 39 LUKE WOOLEY                9 CLM               1:53.29S F      
 40 SENAN MCDONNELL            9 GAL               1:54.52S F      
 41 MICHAEL LAVIN              8 COM               1:59.05S F      
 42 CONOR LANIGAN              8 C FIN             1:59.22S F      
 43 CONOR BURKE               10 GAL               2:01.57S F      
 44 LEON MORALE-GLYNN          9 GAL               2:06.54S F      
  0 KYLE FAGAN                 9 ATH                     NS F      
  0 JOE LOWE                  10 C FIN                   NS F      
  0 JOHN HYNES                11 LASER                   NS F      
  0 CONOR BUNDSCHU            11 GAL                     NS F      
  0 RIAN CLAFFEY               9 ATH               1:42.29S F      
  0 AIDAN O'BOYLE             11 LONG                    NS F      
  0 MARK HYNES                 9 LASER                   NS F      
 
Boys  12-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 OISIN KEARNEY             12 C FIN             1:09.94S F      
  2 RYAN HORNET               13 LASER             1:12.45S F      
  3 LIAM NAUGHTON             12 ATH               1:15.64S F      
  4 BRIAN LENNON              12 SHARK             1:16.07S F      
  5 OISIN CAREY               13 LASER             1:16.89S F      
  6 BILLY CLARKE              13 SHARK             1:17.43S F      
  7 NIALL O'DONOVAN           13 SLIGO             1:17.46S F      
  8 CONOR LEONARD             12 LONG              1:19.04S F      
  9 EOIN SMITH                13 C FIN             1:19.90S F      
 10 EIDHNE KENNEDY            12 GAL               1:20.91S F      
 11 CIARAN O'BRIEN            13 CLM               1:21.77S F      
 12 DARRAGH HUMPSTON          13 LONG              1:22.84S F      
 13 ROWAN HARLEY              13 BSLOE             1:23.65S F      
 14 TIMUR TUHAHUNON           12 ATH               1:26.95S F      
 15 NIALL COSTELLO            13 BSLOE             1:27.77S F      
 16 LUKE BURKE                12 BL FN             1:28.79S F      
 17 DAIRMUID FEELEY           13 COM               1:29.75S F      
 18 NATHAN MOORE              12 COM               1:32.16S F      
 19 ADAM KELLY                13 COM               1:33.18S F      
 20 JAKE VAN DE BEEK          12 BL FN             1:34.31S F      
 21 ALEX DUFFY                12 BL FN             1:35.13S F      
 22 LIAM CLARKE               13 LASER             1:35.54S F      
 23 KELL MURPHY               12 LASER             1:35.85S F      
  0 EION SMITH                13 C FIN                   NS F      
  0 JACK LINANNE              12 LONG                    NS F      
  0 MAX BONVICSINI-BENNETT    12 BL FN                   NS F      
 
Boys  14-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CAMERON COLLIER           14 ATH               1:17.85S F      
  2 WILLIAM STAUNTON          14 CLM               1:18.61S F