CONNACHT MINOR SCHOOLS JAN 2015      
 
Girls  09&U 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 LIADAN RUDDY               8 FMAS                41.49S F      
  2 ALAOISE REGAN              9 BFY                 41.73S F      
  3 SORSHA BRENNAN             9 S                   43.93S F      
  4 EMMA MC MANUS              9 COOSA               45.31S F      
  5 COAIMHE CURLEY             9 BREA                45.41S F      
  6 ELLA POWELL                9 CORFU               45.76S F      
  7 MAIJA DICKIE               8 S                   47.84S F      
  8 SIOMHAIN MC NULTY          8 GSUD                48.34S F      
  9 MAEVE O'ROURKE             8 S                   51.47S F      
 10 AOIFE KENNELLY             9 FMOY                51.55S F      
 11 EMILY QUINN``              9 SCI                 53.70S F      
 11 NICOLA BRENNAN             8 CORFU               53.70S F      
 13 CIARA MULRY                9 SCI                 53.98S F      
 14 SAOIRSE WEBB               9 TARM                54.38S F      
 15 CIARA MURRAY               9 LAVY                54.74S F      
 16 AINE WEBB                  9 TARM                55.62S F      
 17 SARAH HENEGHAN             8 BREA                56.08S F      
 18 KAYLA MC KEON              8 CREAG               56.66S F      
 19 LILLY CUDDEN               9 GSMA                57.44S F      
 20 LUCY MARTIN                8 CORFU               58.52S F      
 21 HANNAH BURKE               9 SNUG                58.73S F      
 22 LIZELLE BRACKEN            8 S                 1:07.87S F      
 23 LAOISE HANLEY              9 GSL               1:11.38S F      
  0 AIDEEN LINNANE             9 STJO                    NS F      
 
Girls  10-10 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AVA MC KEON               10 CREAG               36.01S F      
  2 SHAUNA KENNY              10 ARDK                36.14S F      
  3 ERIKA LOWE                10 BAY                 36.69S F      
  4 ELLIE MORAN               10 GSHR                37.93S F      
  5 EVA FITZPATRICK           10 TCLA                38.82S F      
  6 ELOISE CLARKE             10 CSAMP               38.90S F      
  7 CARA FITZPATRICK          10 TCLA                39.08S F      
  8 EMILY MARTIN              10 CORFU               40.29S F      
  9 IVANNA HORAN              10 SNUG                41.84S F      
 10 KATE OWENS                10 SCI                 43.06S F      
 11 KATE HOGAN                10 NFL                 43.74S F      
 12 DEARBHLA HORKAN           10 MEEL                43.86S F      
 13 AISLINA MC NAMARA         10 S                   44.15S F      
 14 RACHEL HEALY              10 SNUG                44.61S F      
 15 ROISIN MURPHY             10 COOSA               45.17S F      
 16 AISLING STAPLETON         10 BREA                45.52S F      
 17 MOLLY NI MHURI            10 GSL                 46.33S F      
 18 AVA DEELEY                10 MEL                 46.70S F      
 19 ZOE O'TOOLE               10 SCROI               48.06S F      
 20 LAURAN DEELY              10 SNUG                48.20S F      
 21 AOIBHE MITCHELL           10 GSTU                48.79S F      
 22 ANTONINA PLISZKA          10 SCM                 49.01S F      
 23 KELIS CURRAN              10 TARM                49.59S F      
 24 NIAMH FLANAGAN            10 GSUD                51.41S F      
 25 ELLEN MULRENAN            10 LOUGH               52.78S F      
 26 ALANNAH HESSON            10 BEKAN               55.33S F      
 27 REBECCA NALLY             10 BAY                 55.80S F      
 28 TANI MC CORMACK           10 SCSCH               56.03S F      
 29 HOLLY FAHY                10 GSTU                56.79S F      
 30 LEANA O'DONOGHUE          10 SCI                 58.33S F      
 31 KATE THOMPSON             10 SCI                 58.65S F      
  0 KAYLA FRAYNE              10 BREA                    NS F      
 
Boys  09&U 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KYLE FAGAN                 9 TCLA                35.87S F      
  2 SEAN O'DONOGHUE            8 GSA                 40.84S F      
  3 HARRY SMYTH                9 CLMNS               42.59S F      
  4 CONOR GROGAN               9 ROXR                43.25S F      
  5 RIAN CLAFFEY               9 CLBUN               47.14S F      
  6 OISIN DEEHAN               9 GSA                 49.85S F      
  7 EOIN NAUGHTON              9 CORFU               50.42S F      
  8 MAKAR SEMIKIN              9 COOSA               50.50S F      
  9 BRIAN O'DONNELL            9 SCBNF               52.53S F      
 10 JAMIE FOX                  9 BRID                53.64S F      
 11 JACK CANNY                 9 BREA                53.90S F      
 13 PETER BRENNAN              8 CORFU             1:01.53S F      
 14 CIAN MITCHELL              9 GSTU              1:01.78S F      
 15 MATTIE NEWELL              9 STPAS             1:06.21S F      
 16 MICHAEL HUSSEY             9 SCI               1:08.36S F      
 17 RUAIRI DENNEDY             9 GSUD              1:10.18S F      
 18 JOHN JAMES O'HARA          8 FMAS              1:11.96S F      
 19 CILLIAN MOORE              9 BREA              1:16.28S F      
 20 RIAIN KENNEDY              9 SCI               1:21.49S F      
 21 ANDREW GORDON              9 SCI               1:21.51S F      
  0 CUAN FRIEL                 9 SCI                     NS F      
  0 LUKE DEMPSEY               8 LAVY                    DQ F      
  0 GEAROID MARKHAM            9 KILTM                  DNF F      
  0 ANDREW STUART-TRAINOR      9 BAY                     NS F      
  0 MATTHEW SHAUGHNESSY        9 LAVY                    NS F      
 
Boys  10-10 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 GERO GILMARTIN            10 FMAS                34.36S F      
  2 PHILIP DUDA               10 ACBC                37.18S F      
  3 ORAN MC NULTY             10 GSUD                38.94S F      
  4 DARREN MURPHY             10 SCEIN               38.97S F      
  5 CIAN MCCORMACK            10 NFL                 39.24S F      
  6 EWAN JOYCE-WHYTE          10 BRID                39.69S F      
  7 KILLIAN COLLIER           10 CORFU               41.33S F      
  8 THOM DONNELLAN            10 SCI                 47.18S F      
  9 NIALL HENEGHAN            10 BREA                47.47S F      
 10 ADAM MURPHY               10 BREA                48.25S F      
 11 CALLUM GROGAN             10 ROXR                48.53S F      
 12 ADAM GALLAGHER            10 ACBC                49.22S F      
 13 NIALL CLARKE              10 BREA                52.42S F      
 14 ODIE MELIA                10 LAVY                52.90S F      
 15 HARRY STUART-TRAINOR      10 BAY                 53.53S F      
 16 KILLIAN LANGTON           10 CUALA               54.46S F      
 12 BAKRY OSMAN               10 S                   58.15S F      
 17 NIYI OGUMGBOLA            10 STPAS             1:01.78S F      
 18 CONOR FLYNN               10 NFL               1:03.35S F      
 19 JARLITH DEMPSEY           10 LAVY              1:14.50S F      
 22 GAVIN GEOGHAN             10 S                 1:23.53S F      
  0 SHAUN KILKENNY            10 GORG                    DQ F      
 
Girls  09&U 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AISLING SCANLON            9 AUGH                48.20S F      
  2 EMMA MC MANUS              9 COOSA               51.49S F      
  3 LIADAN RUDDY               8 FMAS                52.29S F      
  4 SORSHA BRENNAN             9 S                   53.76S F      
  5 RIANAGH MCCORMACK          8 NFL                 54.71S F      
  6 JANE O'BOYLE               8 WHLD                54.80S F      
  7 ELLIE MCGUIRE              9 GSUD                56.50S F      
  7 AMY BRESLIN                8 BARN                56.50S F      
  9 MICHELLE RAILTON           8 S                   56.96S F      
 10 KAYLA MC KEON              8 CREAG               58.34S F      
 11 CARA HIGGINS               8 GSUD                59.08S F      
 12 ELLEN RYAN                 8 ROXR              1:01.73S F      
 13 GRACE MADIGAN              9 MOYNE             1:04.47S F      
 14 AIDEEN LINNANE             9 STJO              1:06.91S F      
 15 CIARA MURRAY               9 LAVY              1:09.80S F      
 16 LAOISE HANLEY              9 GSL               1:13.61S F      
 17 HANNAH BURKE               9 SNUG              1:28.93S F      
  0 NICOLA BRENNAN             8 CORFU                   DQ F      
  0 ROCHER ADEYEYE             9 GSTU                    NS F      
  0 ALAOISE REGAN              9 BFY                     DQ F      
 
Girls  10-10 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALANNAH CANAVAN           10 QUAY                40.96S F      
  2 ERIKA LOWE                10 BAY                 43.47S F      
  3 SHAUNA KENNY              10 ARDK                45.70S F      
  4 ELLIE MORAN               10 GSHR                45.84S F      
  5 CARA FITZPATRICK          10 TCLA                46.54S F      
  6 EVA FITZPATRICK           10 TCLA                46.65S F      
  7 KATE OWENS                10 SCI                 50.00S F      
  8 KAREN O'BOYLE             10 WHLD                51.12S F      
  9 CAITNONA O'SULLIVAN       10 SCROI               51.54S F      
 10 ROISIN MURPHY             10 COOSA               53.78S F      
 11 GRAINNE O'ROURKE          10 S                   53.95S F      
 12 MOLLY NI MHURI            10 GSL                 54.41S F      
 13 KELIS CURRAN              10 TARM                54.44S F      
 14 LAURAN DEELY              10 SNUG                57.17S F      
 15 AVA DEELEY                10 MEL                 59.02S F      
 16 ALANNAH HESSON            10 BEKAN             1:01.12S F      
  0 AOIBHE MITCHELL           10 GSTU                    DQ F      
  0 LEANA O'DONOGHUE          10 SCI                     DQ F      
 
Boys  09&U 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KYLE FAGAN                 9 TCLA                47.22S F      
  2 ZACH MEEGAN                9 COOSA               48.14S F      
  3 OLIVER KEARNEY             9 GSLE                48.66S F      
  4 JACK DELANEY               9 LOGBM               49.49S F      
  5 SEAN O'DONOGHUE            8 GSA                 49.52S F      
  6 JACK HENEGHAN              9 STPT                49.81S F      
  7 BRIAN O'DONNELL            9 SCBNF               53.37S F      
  8 TIERNAN DOHERTY            9 BALL                53.85S F      
  9 OISIN DEEHAN               9 GSA                 56.62S F      
 10 MAKAR SEMIKIN              9 COOSA               57.56S F      
 11 LIAM HENRY                 9 CLMNS             1:00.30S F      
 12 LUKE WOOLEY                9 CLMNS             1:00.31S F      
 13 JAMIE FOX                  9 BRID              1:02.34S F      
 14 JOHN JAMES O'HARA          8 FMAS              1:10.88S F      
 16 RIAIN KENNEDY              9 SCI               1:16.37S F      
 17 CILLIAN MOORE              9 BREA              1:16.91S F      
 18 RONAN MC GOUGH             8 LAVY              1:32.94S F      
  0 CONOR GROGAN               9 ROXR                    DQ F      
  0 PETER BRENNAN              8 CORFU                   NS F      
 
Boys  10-10 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JAMES WOOLEY              10 CLMNS               43.18S F      
  2 EAMON DOHERTY             10 QUAY                43.27S F      
  3 PHILIP DUDA               10 ACBC                43.53S F      
  4 ROAN FLAHERTY             10 BAY                 47.27S F      
  5 CIARAN FAHERTY            10 MEL                 47.79S F      
  6 LUCA DUGGIN               10 STOPA               48.67S F      
  7 CAOLAN MEADOWS            10 STJO                48.98S F      
  8 CIAN MCCORMACK            10 NFL                 49.66S F      
  9 ORAN MC NULTY             10 GSUD                51.19S F      
 10 THOM DONNELLAN            10 SCI                 53.06S F      
 11 SHAUN KILKENNY            10 GORG                55.77S F      
 12 NIALL HENEGHAN            10 BREA                57.27S F      
 13 RONAN CREAVAN             10 STPAS             1:05.47S F      
 15 A ROCHER                  10 S                 1:13.97S F      
  0 GAVIN GEOGHAN             10 S                       DQ F      
  0 CONOR DONOGHUE            10 PKCAR                   DQ F      
 
Girls  10&U 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 NANCY HENRY               11 STANN                   NS F      
 
Girls  09&U 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MAEVE O'ROURKE             8 S                 1:01.52S F      
  2 RIANAGH MCCORMACK          8 NFL               1:01.92S F      
  3 AMY BRESLIN                8 BARN              1:05.66S F      
  4 COAIMHE CURLEY             9 BREA              1:06.27S F      
  5 SAOIRSE WEBB               9 TARM              1:08.91S F      
  6 LILLY CUDDEN               9 GSMA              1:10.67S F      
  7 AINE WEBB                  9 TARM              1:11.64S F      
  8 JANE O'BOYLE               8 WHLD              1:14.06S F      
  9 SIOMHAIN MC NULTY          8 GSUD              1:15.07S F      
 10 SARAH HENEGHAN             8 BREA              1:45.37S F      
  0 LIZELLE BRACKEN            8 S                       DQ F      
  0 EMILY QUINN``              9 SCI                     DQ F      
  0 ROCHER ADEYEYE             9 GSTU                    NS F      
  0 LEAH QUINN                 9 STJO                    NS F      
  0 NIAMH MOONEY               9 SCROI                   NS F      
  0 MICHELLE RAILTON           8 S                       DQ F      
 
Girls  10-10 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KAREN O'BOYLE             10 WHLD                50.91S F      
  2 EMILY MARTIN              10 CORFU               51.03S F      
  3 ELOISE CLARKE             10 CSAMP               51.82S F      
  4 RACHEL HEALY              10 SNUG                51.90S F      
  5 ALANNAH CANAVAN           10 QUAY                52.63S F      
  6 CAROL GRIFFIN             10 SCBNF               52.99S F      
  7 CAITNONA O'SULLIVAN       10 SCROI               54.32S F      
  8 IVANNA HORAN              10 SNUG                54.57S F      
  9 SARAH COSGROVE            10 STAC                55.64S F      
 10 AISLING STAPLETON         10 BREA                57.55S F      
 11 GRAINNE O'ROURKE          10 S                   57.84S F      
 12 KATE HOGAN                10 NFL               1:01.73S F      
 13 ZOE O'TOOLE               10 SCROI             1:04.24S F      
 14 ANTONINA PLISZKA          10 SCM               1:08.29S F      
 15 TANI MC CORMACK           10 SCSCH             1:10.53S F      
 16 HOLLY FAHY                10 GSTU              1:18.73S F      
  0 KATE THOMPSON             10 SCI                     NS F      
  0 KAYLA FRAYNE              10 BREA                    NS F      
 
Boys  09&U 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JACK DELANEY               9 LOGBM               59.25S F      
  2 ALAN KILCOMMONS            9 BALEA             1:02.04S F      
  3 ZACH MEEGAN                9 COOSA             1:03.52S F      
  4 PETER BRENNAN              8 CORFU             1:08.03S F      
  5 TIERNAN DOHERTY            9 BALL              1:09.22S F      
  6 LUKE WOOLEY                9 CLMNS             1:09.62S F      
  7 GEAROID MARKHAM            9 KILTM             1:21.73S F      
  8 MATTIE NEWELL              9 STPAS             1:25.73S F      
  9 RUAIRI DENNEDY             9 GSUD              1:28.07S F      
 10 ANDREW GORDON              9 SCI               1:32.02S F      
  0 MICHAEL HUSSEY             9 SCI                     DQ F      
  0 LUKE DEMPSEY               8 LAVY                    DQ F      
  0 JACK CANNY                 9 BREA                    DQ F      
  0 CYRIAL IAKIMOV             7 S                       DQ F      
 
Boys  10-10 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 GERO GILMARTIN            10 FMAS                49.97S F      
  2 EWAN JOYCE-WHYTE          10 BRID                50.03S F      
  3 TOM RYAN                  10 ROXR                51.11S F      
  4 ROAN FLAHERTY             10 BAY                 51.63S F      
  5 BEN SMYTH                 10 CLMNS               52.29S F      
  6 CONOR DONOGHUE            10 PKCAR               56.16S F      
  7 LUCA DUGGIN               10 STOPA             1:00.05S F      
  8 ODIE MELIA                10 LAVY              1:01.05S F      
  9 KILLIAN COLLIER           10 CORFU             1:02.02S F      
 10 BROGAN FEE                10 STPAS             1:03.66S F      
 11 KILLIAN LANGTON           10 CUALA             1:06.78S F      
 12 RONAN CREAVAN             10 STPAS             1:08.32S F      
 13 ADAM GALLAGHER            10 ACBC              1:14.45S F      
 14 NIALL CLARKE              10 BREA              1:14.95S F      
 15 ADAM MURPHY               10 BREA              1:20.15S F      
 16 NIYI OGUMGBOLA            10 STPAS             1:33.31S F      
  0 GAVIN GEOGHAN             10 S                       NS F      
  0 JARLITH DEMPSEY           10 LAVY                    DQ F      
  0 CALLUM GROGAN             10 ROXR                    DQ F      
  0 A ROCHER                  10 S                       DQ F      
 
Girls  09&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AISLING SCANLON            9 AUGH                48.71S F      
  2 ELLA POWELL                9 CORFU             1:01.10S F      
  3 CARA HIGGINS               8 GSUD              1:03.06S F      
  4 GRACE MADIGAN              9 MOYNE             1:09.18S F      
  5 ELLIE MCGUIRE              9 GSUD              1:14.64S F      
  0 LEAH QUINN                 9 STJO                    NS F      
  0 AOIFE KENNELLY             9 FMOY                59.21S F      
 
Girls  10-10 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SARAH COSGROVE            10 STAC                47.66S F      
  2 CAROL GRIFFIN             10 SCBNF               47.95S F      
  3 DEARBHLA HORKAN           10 MEEL                51.28S F      
  4 AISLINA MC NAMARA         10 S                   54.97S F      
  5 NIAMH FLANAGAN            10 GSUD              1:21.40S F      
  0 AVA MC KEON               10 CREAG                   DQ F      
 
Boys  09&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 OLIVER KEARNEY             9 GSLE                50.67S F      
  2 HARRY SMYTH                9 CLMNS               50.84S F      
  3 JACK HENEGHAN              9 STPT              1:01.72S F      
  4 ALAN KILCOMMONS            9 BALEA             1:13.52S F      
 
Boys  10-10 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JAMES WOOLEY              10 CLMNS               41.80S F      
  2 EAMON DOHERTY             10 QUAY                42.65S F      
  3 DARREN MURPHY             10 SCEIN               47.20S F      
  4 BEN SMYTH                 10 CLMNS               49.95S F      
  5 CIARAN FAHERTY            10 MEL                 54.91S F      
 
Girls  11-11 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALISON GIBBS              11 SCROI             1:25.80S F      
  2 HELEN LYNCH               11 KILC              1:26.62S F      
 17 NAOISE O'DONNELL          11 SCBNF             1:44.23S F      
  3 MILLIE PILCHER            11 ST AT             1:46.93S F      
 
Girls  12-12 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 REBECCA LOWE              12 BAY               1:15.53S F      
  2 JENNA MILLS               12 TASA              1:24.66S F      
  3 AILBHE MULHALL            12 GSMA              1:24.87S F      
  4 IONA ASHTON               12 SCF               1:25.13S F      
  5 KATE DELANEY              12 LOGBM             1:25.55S F      
  6 JUDY BRENNAN              12 CORFU             1:26.63S F      
  7 EILIDH MAC PHEE           12 QUAY              1:28.33S F      
  8 EMILY BUTLER              12 SCF               1:28.67S F      
  9 LABHOISE BOYLE            12 SCI               1:28.85S F      
 10 SORCHA TRAINOR            12 GSUD              1:29.57S F      
 11 HANNAH GILMARTIN          12 FMAS              1:30.02S F      
 12 LAOISE FEE                12 STPAS             1:31.09S F      
 13 AILEEN WARD               12 CLONW             1:32.51S F      
 14 DARA MOONEY               12 SCROI             1:36.46S F      
 15 MAIREAD GALLAGHER         12 SNUG              1:36.57S F      
 16 ELLEN KENNEDY             12 SCROI             1:38.29S F      
  0 NAOISE O'DONNELL          12 GAL               1:44.23S F      
 18 CAOILFHIONN LITTLE        12 BARN              1:45.15S F      
 19 SAOIRSE JOYCE             12 STMAR             1:47.33S F      
 20 CATHY CONEFREY            12 MOYNE             1:47.52S F      
 21 ROSIE MAI BOOTH           12 FMAS              1:57.43S F      
  0 AISHLING O NEILL          12 GSMA                    NS F      
 
Boys  11-11 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DARRAGH JOYCE             11 CLMNS             1:22.75S F      
  2 EDWIN MALASHNYAK          11 COOSA             1:23.52S F      
  3 TOM O'SULLIVAN            11 SCF               1:24.40S F      
  4 DONAGH CLAFFEY            11 CLBUN             1:34.11S F      
  5 VALIA SOCOLOVSKY          11 COOSA             1:35.99S F      
  6 EOIN GUCKIAN              11 STPAS             1:37.04S F      
  7 CONOR HARLEY              11 ARORY             1:46.69S F      
  8 RORY WALSH                11 STJAM             1:53.71S F      
  0 RONAN LYDON               11 SCI                     NS F      
 
Boys  12-12 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ODHRAN O'HARA             12 FMAS              1:18.40S F      
  2 DARAGH FITZGERLD          12 TUBO              1:19.58S F      
  3 RORY GRADY                12 BREA              1:21.62S F      
  4 SAM RENNICK               12 BREA              1:22.31S F      
  5 DANIEL MADIGAN            12 MOYNE             1:23.33S F      
  6 CIAN DONOHOE              12 PKCAR             1:24.73S F      
  7 NIALL CARTER              12 DWASH             1:25.95S F      
  8 ETHAN FRIEL               12 ARDN              1:27.55S F      
  9 AARON BURKE               12 SCI               1:30.03S F      
 10 LUKE POWELL               12 CURRA             1:31.49S F      
 11 CHARLIE KENNEDY           12 TCLA              1:41.40S F      
 12 JACK LINNANE              12 STJO              1:49.22S F      
  0 FIONNA DARCY              12 CREAG                   NS F      
 
Girls  11-11 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JESSICA GANNON            11 TARM                32.43S F      
  2 TARA MC KEON              11 CREAG               34.43S F      
  3 RUTH DOLAN                11 CREAG               34.59S F      
  4 EMMA MC DERMOTT           11 S                   36.65S F      
  5 CLODAGH COLLIER           11 CORFU               36.88S F      
  6 LAURYN MC KEON            11 STPAS               38.27S F      
  7 AVA MC FADDEN             11 TARM                40.39S F      
  8 HANNAH DICKIE             11 CORFU               40.45S F      
  9 ABBIE COLLINS             11 BAY                 40.57S F      
 10 LILIAN KAVANAGH           11 SCI                 40.74S F      
 11 AOIFE SWEENEY             11 SCI                 40.75S F      
 12 HANNAH DURKAN             11 KINA                40.82S F      
 13 CIANNA RUDDY              11 FMAS                40.92S F      
 14 ELLA DONNELLAN            11 GSTU                41.34S F      
 15 ZOE MC HALE               11 SNUG                41.96S F      
 16 LEAH RUANE                11 STCOL               42.01S F      
 17 ELLA DEELY                11 SNUG                42.27S F      
 18 LUCY MC GONAGLE           11 TCLA                42.41S F      
 19 ELLA BYRNE                11 FAHMA               43.07S F      
 21 TARA POPOVIC              11 SNUG                43.86S F      
 21 ELAINE MC GOVERN          11 COOSA               43.86S F      
 23 SOPHIE HENEHAN            11 SNUG                44.59S F      
 24 NANCY HENRY               11 STANN               44.75S F      
 25 SHARON QUINN              11 STJO                44.90S F      
 26 ORLA CLARKE               11 BREA                46.06S F      
 26 CAITRIONA O'DONOGHUE      11 SCI                 46.06S F      
 28 KATIE HARTE               11 BALLA               47.31S F      
 29 JANE DOWD                 11 FMOY                49.52S F      
 30 SARAH GOLDRICK            11 BREA                50.64S F      
 31 ANNA FLYNN                11 NFL                 51.29S F      
 32 AMY SHANNON               11 GSTU              1:08.05S F      
  0 FAYE LAVIN                11 BREA                    NS F      
 
Girls  12-12 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EDEL DALY                 12 KILO                30.75S F      
  2 LAUREN FRIEL              12 COOSA               32.23S F      
  3 JENNA MILLS               12 TASA                32.34S F      
  4 FIONA CONWAY              12 BAVY                32.45S F      
  5 MARIA LYONS               12 SLIGO               32.79S F      
  6 AINE MC WEENEY            12 MEL                 33.79S F      
  7 HANNAH GILMARTIN          12 FMAS                34.10S F      
  8 ISABELLE RYAN             12 ROXR                34.21S F      
  9 GRACE A KAVANAGH          12 SCF                 34.61S F      
 10 AILEEN WARD               12 CLONW               35.10S F      
 11 EDEL REILLY               12 SUMA                35.87S F      
 12 SORCHA MC GINLEY          12 SCF                 36.49S F      
 13 ANGELINA MAGAY            12 STJO                37.51S F      
 14 ALISHA LARKIN             12 DUN                 38.11S F      
 15 AOIFE QUINN               12 SCI                 38.21S F      
 16 AISLING MC CARTHY         12 COMA                38.37S F      
 17 MEGAN WILLIAMS            12 SCI                 38.53S F      
 18 ANNA O'GPRMAN             12 S                   40.03S F      
 19 CAOIMHE KENNEDY           12 SCSCH               40.78S F      
 20 AOIBHE COEN               12 BREA                43.16S F      
 21 CAOIMHE CONROY            12 PORTM               44.01S F      
 22 NICOLE FAHEY              12 BREA                44.16S F      
 23 HANNAH O'CONNELL          12 S                   46.75S F      
 24 RACHEL HICKEY             12 SCF                 48.09S F      
 25 ERIN KILKENNY             12 KILTM               58.62S F      
 26 ALISON MARKHAM            12 KILTM             1:01.15S F      
  0 HANNAH WALDRON            12 SCBC                    NS F      
 
Boys  11-12 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 12 HARRY SMYTH                9 CLMNS               45.45S F      
  0 TIERNAN DOHERTY            9 QUAY                    NS F      
 
Boys  11-11 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EDWIN MALASHNYAK          11 COOSA               32.37S F      
  2 CILLIAN LYNAM             11 STMA                34.25S F      
  3 ADAM MC GREAL             11 CREAG               34.52S F      
  4 JAMES MOONEY              11 CREAG               34.80S F      
  5 NED BURKE                 11 CLMNS               34.93S F      
  6 RONAN COLLERAN            11 STPT                36.68S F      
  7 MICHAEL HEANY             11 CLMNS               36.76S F      
  8 NIKITA SEMIKIN            11 COOSA               38.72S F      
  9 DAVID DORAN               11 PEW                 40.05S F      
 10 DARRAGH MASTERSON         11 BREA                40.74S F      
 11 ROSS MOORE-KANE           11 CLKA                41.74S F      
 12 MARCO MITCHELL            11 SCI                 41.83S F      
 13 BORIS IAKIMOV             11 STPT                43.40S F      
 14 DARAGH GILHOOLEY          11 CARNM               43.87S F      
 15 HUGH REDDAN               11 SCI                 44.96S F      
 16 RONAN LYDON               11 SCI                 45.35S F      
 17 CATHAL FINNERTY           11 GSUD                45.69S F      
 18 LEON BOYD                 11 ALEA                48.00S F      
 19 HARRY FLYNN               11 SNUG                50.39S F      
 20 EOGHAN GALLAGHER          11 FMAS                50.55S F      
 21 PADRAIC MC CARTHY         11 STJAM               50.65S F      
 22 DYLAN HANLY               11 GSL                 53.49S F      
 23 MITCHELL ADEYEYE          11 GSTU                54.97S F      
 24 DYLAN MC GOUGH            11 LAVY                58.73S F      
  0 DAN CROSSAN               11 NFL                     NS F      
  0 DARRAGH O'MALLEY          11 STJAM                   NS F      
  0 C J ENAHOLO               11 STPT                    NS F      
  0 MAIRTIN MAC THOMAIS       11 SCI                     NS F      
  0 JAMES MURPHY              11 STPAS                   NS F      
 
Boys  12-12 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DANIEL MADIGAN            12 MOYNE               31.60S F      
  2 SEAN BRENNAN              12 STPT                32.13S F      
  3 ROWAN ELLIOTT             12 STPS                32.47S F      
  4 SAM RENNICK               12 BREA                33.00S F      
  5 CIAN DONOHOE              12 PKCAR               34.29S F      
  6 ANTHONY SULTANOV          12 STJA                35.33S F      
  7 EIDHNE KENNEDY            12 SCI                 36.01S F      
  8 NIALL JOYCE               12 SCNTF               37.17S F      
  9 LIAM NAUGHTON             12 CORFU               37.42S F      
 10 NATHAN MOORE              12 GSHR                43.21S F      
 11 JACK DONNELLAN            12 ROXR                43.31S F      
 13 RORY FANNON               12 SCBC                45.81S F      
 14 LUKAS BEGLEY              12 GSTU                47.14S F      
  0 ROBERT ZIEMELIS           12 STEMR                   NS F      
  0 CHARLIE HILL              12 SCI                     NS F      
  0 CIAN BREHONY              12 DUN                     NS F      
 
Girls  11-11 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JESSICA GANNON            11 TARM                38.30S F      
  2 CIARA KILCOMMONS          11 BALEA               41.07S F      
  3 RUTH DOLAN                11 CREAG               41.42S F      
  4 ELAINE MC GOVERN          11 COOSA               43.25S F      
  5 SILE MC AULEY             11 COMA                43.33S F      
  6 CIANNA RUDDY              11 FMAS                45.88S F      
  7 CHLOE BEGLEY              11 SCI                 46.30S F      
  8 REBECCA LIPTROT           11 SCMMO               46.35S F      
  9 CAITRIONA O'DONOGHUE      11 SCI                 47.07S F      
 10 ELLA DEELY                11 SNUG                49.22S F      
 11 ZOE MC HALE               11 SNUG                49.70S F      
 12 HANNAH DICKIE             11 CORFU               49.79S F      
 13 NORA STAUNTON             11 MEEL                50.38S F      
 14 KATIE HARTE               11 BALLA               50.92S F      
 15 AOIFE SWEENEY             11 SCI                 52.93S F      
 16 SOPHIE HENEHAN            11 SNUG                55.57S F      
 17 JANE DOWD                 11 FMOY                56.86S F      
 18 EMILY TALBOT              11 KINA                59.04S F      
 19 ANOUSHKA VINOD            11 SCROI             1:03.28S F      
 20 SARAH GOLDRICK            11 BREA              1:07.19S F      
  0 AMY SHANNON               11 GSTU                    DQ F      
  0 ELLA DONNELLAN            11 GSTU                    DQ F      
  0 LUCY MC GONAGLE           11 TCLA                    DQ F      
 
Girls  12-12 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EDEL DALY                 12 KILO                35.65S F      
  2 FIONA CONWAY              12 BAVY                38.15S F      
  3 IONA ASHTON               12 SCF                 38.32S F      
  4 GRACE A KAVANAGH          12 SCF                 38.51S F      
  5 EILIDH MAC PHEE           12 QUAY                38.74S F      
  6 AINE MC WEENEY            12 MEL                 39.17S F      
  7 CIARA MC HUGH MURPHY      12 TAUG                39.92S F      
  8 AIMEE KELLY               12 SCROI               40.75S F      
  9 SARAH CONLON              12 SNUG                41.39S F      
  0 EMILY BUTLER              12 SCF                 42.41S F      
 10 ANGELINA MAGAY            12 STJO                43.27S F      
 11 AISLING MC CARTHY         12 COMA                44.19S F      
 12 SAOIRSE JOYCE             12 STMAR               45.67S F      
 14 AOIFE LEONARD             12 ST CM               47.00S F      
 15 CATHY CONEFREY            12 MOYNE               48.72S F      
 16 JESSICA MORAN             12 STER                49.49S F      
 17 MICHELLE MULLIGAN         12 SCMGS               49.91S F      
 18 CAOIMHE CONROY            12 PORTM               54.16S F      
 19 ROSIE MAI BOOTH           12 FMAS                54.72S F      
 20 ERIN KILKENNY             12 KILTM             1:00.55S F      
 21 ALISON MARKHAM            12 KILTM             1:03.61S F      
 22 AMY FOX                   12 S                 1:20.86S F      
  0 NICOLE FAHEY              12 BREA                    DQ F      
 
Boys  11-12 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 TIERNAN DOHERTY            9 QUAY                    NS F      
 
Boys  11-11 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DARRAGH JOYCE             11 CLMNS               37.72S F      
  2 CONN MC NAMARA            11 STCW                38.34S F      
  3 CILLIAN LYNAM             11 STMA                39.54S F      
  4 SHANE HARRINGTON          11 TCLA                42.55S F      
  5 MICHAEL HEANY             11 CLMNS               43.98S F      
  6 DAVID DORAN               11 PEW                 44.17S F      
  7 ADAM MC GREAL             11 CREAG               44.40S F      
  8 EOIN GUCKIAN              11 STPAS               46.17S F      
  9 NIKITA SEMIKIN            11 COOSA               46.50S F      
 10 CONOR HENEGHAN            11 STPT                48.92S F      
 11 DARAGH GILHOOLEY          11 CARNM               49.53S F      
 12 MARCO MITCHELL            11 SCI                 50.94S F      
 13 LUKE DAVIN                11 STPT                52.42S F      
  0 RONAN LYDON               11 SCI                     DQ F      
  0 DAN CROSSAN               11 NFL                     NS F      
  0 MATTHEW GORDON            11 SCI                     DQ F      
  0 JASON HESSON              11 BEKAN                   DQ F      
  0 C J ENAHOLO               11 STPT                    NS F      
  0 EOGHAN GALLAGHER          11 FMAS                    DQ F      
  0 LEON BOYD                 11 ALEA                    DQ F      
 
Boys  12-12 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MOURIC MC SHARRY          12 CARNS               36.03S F      
  2 DUILEACH RYAN             12 LANS                36.87S F      
  3 AARON BURKE               12 SCI                 40.16S F      
  4 DIARMUID O'ROURKE         12 S                   40.74S F      
  5 NIALL JOYCE               12 SCNTF               41.56S F      
  6 CHRISTOPHER FAHERTY       12 MEL                 41.81S F      
  7 ANTHONY SULTANOV          12 STJA                41.87S F      
  8 DARA HENEGHAN             12 STPT                45.15S F      
  9 AIDAN O'BOYLE             12 WHLD                45.26S F      
 10 RORY FANNON               12 SCBC                51.97S F      
 11 NATHAN MOORE              12 GSHR                52.84S F      
 12 JACK DONNELLAN            12 ROXR                53.14S F      
  0 CIAN BREHONY              12 DUN                     NS F      
 
Girls  11-11 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SOPHIE SULTANOV           11 STJTA               46.08S F      
  2 AVA MC FADDEN             11 TARM                47.50S F      
  3 RACHEL DEMPSEY            11 SCI                 48.16S F      
  4 EMMA MC DERMOTT           11 S                   49.80S F      
  5 SILE MC AULEY             11 COMA                50.04S F      
  6 AISLING HORKAN            11 MEEL                50.13S F      
  7 REBECCA LIPTROT           11 SCMMO               51.06S F      
  9 NORA STAUNTON             11 MEEL                53.31S F      
 10 ABBIE COLLINS             11 BAY                 58.31S F      
 11 NANCY HENRY               11 STANN               59.99S F      
 12 SHARON QUINN              11 STJO              1:03.15S F      
 13 EMILY TALBOT              11 KINA              1:03.18S F      
 14 SIOBHAN LEONARD           11 ST CM             1:03.53S F      
 15 DEARBHLA LYNCH            11 BREA              1:08.29S F      
 16 ANOUSHKA VINOD            11 SCROI             1:11.20S F      
 17 ANNA FLYNN                11 NFL               1:11.86S F      
  0 LEAH RUANE                11 STCOL                   DQ F      
  0 FAYE LAVIN                11 BREA                    NS F      
 
Girls  12-12 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 REBECCA LOWE              12 BAY                 39.11S F      
  2 ELLEN FLAHERTY            12 BAY                 39.88S F      
  3 JUDY BRENNAN              12 CORFU               44.00S F      
  4 LAOISE FEE                12 STPAS               44.86S F      
  5 ISABELLE RYAN             12 ROXR                45.11S F      
  6 EDEL REILLY               12 SUMA                46.79S F      
  7 LABHOISE BOYLE            12 SCI                 47.00S F      
  8 RACHEL HICKEY             12 SCF                 47.70S F      
  9 AIMEE KELLY               12 SCROI               48.93S F      
 10 SARAH CONLON              12 SNUG                49.06S F      
 11 MAIREAD GALLAGHER         12 SNUG                49.30S F      
 12 ALISHA LARKIN             12 DUN                 50.00S F      
 13 SORCHA MC GINLEY          12 SCF                 50.82S F      
 14 AOIFE QUINN               12 SCI                 51.00S F      
 15 JESSICA MORAN             12 STER                53.19S F      
 16 AOIBHE COEN               12 BREA                57.97S F      
 17 CAOIMHE KENNEDY           12 SCSCH               58.64S F      
  0 AISHLING O NEILL          12 GSMA                    NS F      
  0 HANNAH WALDRON            12 SCBC                    NS F      
  0 AOIFE LEONARD             12 ST CM                   DQ F      
 
Boys  11-11 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CONN MC NAMARA            11 STCW                45.06S F      
  2 JAMES MOONEY              11 CREAG               45.32S F      
  3 ALFIE COOGAN              11 TCLA                46.48S F      
  4 AARON REILLY              11 QUAY                48.82S F      
  5 BEN NAUGHTON              11 GAL                 49.22S F      
  6 NED BURKE                 11 CLMNS               49.70S F      
  7 VALIA SOCOLOVSKY          11 COOSA               49.86S F      
  8 LUKE DAVIN                11 STPT                52.14S F      
  9 CATHAL FINNERTY           11 GSUD                53.55S F      
 10 BORIS IAKIMOV             11 STPT                54.06S F      
 11 CONOR HARLEY              11 ARORY               56.63S F      
 12 DARRAGH MASTERSON         11 BREA                57.59S F      
 13 RORY WALSH                11 STJAM               58.15S F      
 14 JASON HESSON              11 BEKAN             1:00.19S F      
 15 ALAN CONNEELY             11 SCI               1:01.09S F      
 16 MATTHEW GORDON            11 SCI               1:07.26S F      
 17 PADRAIC MC CARTHY         11 STJAM             1:11.74S F      
 18 DYLAN HANLY               11 GSL               1:19.62S F      
  0 HARRY FLYNN               11 SNUG                    DQ F      
  0 DYLAN MC GOUGH            11 LAVY                    DQ F      
  0 KAMIL MROZ                11 BNS L                   DQ F      
  0 JAMES MURPHY              11 STPAS                   NS F      
  0 BEN O'MALLEY              11 SCI                     NS F      
  0 TADHG NERNEY              11 SPARK                   NS F      
  0 MAIRTIN MAC THOMAIS       11 SCI                     NS F      
  0 DARRAGH O'MALLEY          11 STJAM                   NS F      
 
Boys  12-12 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DARAGH FITZGERLD          12 TUBO                39.55S F      
  2 ODHRAN O'HARA             12 FMAS                39.93S F      
  3 MOURIC MC SHARRY          12 CARNS               40.45S F      
  4 RORY GRADY                12 BREA                42.68S F      
  5 EDWARD MAGAY              12 STMLL               43.27S F      
  6 DIARMUID O'ROURKE         12 S                   46.72S F      
  7 ETHAN FRIEL               12 ARDN                47.20S F      
  8 EIDHNE KENNEDY            12 SCI                 51.56S F      
  9 LUKAS BEGLEY              12 GSTU                54.50S F      
 10 NIALL COPPINGER           12 ST MA               55.78S F      
 11 JACK LINNANE              12 STJO                56.50S F      
 12 CHARLIE KENNEDY           12 TCLA                56.95S F      
  0 CHARLIE HILL              12 SCI                     NS F      
 
Girls  11-11 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 HELEN LYNCH               11 KILC                37.90S F      
  2 ALISON GIBBS              11 SCROI               38.92S F      
  3 CIARA KILCOMMONS          11 BALEA               39.02S F      
  4 TARA MC KEON              11 CREAG               40.82S F      
  5 SOPHIE SULTANOV           11 STJTA               41.52S F      
  6 LAURYN MC KEON            11 STPAS               44.21S F      
  7 LILIAN KAVANAGH           11 SCI                 44.92S F      
  8 AISLING HORKAN            11 MEEL                45.47S F      
  9 CLODAGH COLLIER           11 CORFU               46.27S F      
 10 NAOISE O'DONNELL          11 SCBNF               46.66S F      
 11 RACHEL DEMPSEY            11 SCI                 47.00S F      
 12 MILLIE PILCHER            11 ST AT               48.49S F      
 13 TARA POPOVIC              11 SNUG                49.14S F      
 14 CHLOE BEGLEY              11 SCI                 50.35S F      
 15 HANNAH DURKAN             11 KINA                51.31S F      
 16 ELLA BYRNE                11 FAHMA               57.31S F      
 17 SIOBHAN LEONARD           11 ST CM             1:06.09S F      
 
Girls  12-12 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MARIA LYONS               12 SLIGO               35.53S F      
  2 ELLEN FLAHERTY            12 BAY                 36.37S F      
  3 CIARA MC HUGH MURPHY      12 TAUG                38.00S F      
  4 LAUREN FRIEL              12 COOSA               38.32S F      
  5 KATE DELANEY              12 LOGBM               38.59S F      
  6 AILBHE MULHALL            12 GSMA                38.69S F      
  7 SORCHA TRAINOR            12 GSUD                39.33S F      
  8 MEGAN WILLIAMS            12 SCI                 41.29S F      
  9 DARA MOONEY               12 SCROI               43.85S F      
 10 CAOILFHIONN LITTLE        12 BARN                44.31S F      
 11 ANNA O'GPRMAN             12 S                   45.27S F      
  0 NAOISE O'DONNELL          12 GAL                 46.66S F      
 12 MICHELLE MULLIGAN         12 SCMGS               53.76S F      
 
Boys  11-12 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 HARRY SMYTH                9 CLMNS                   NS F      
 
Boys  11-11 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 TOM O'SULLIVAN            11 SCF                 39.32S F      
  2 ALFIE COOGAN              11 TCLA                40.96S F      
  3 DONAGH CLAFFEY            11 CLBUN               43.11S F      
  4 BEN NAUGHTON              11 GAL                 43.50S F      
  5 SHANE HARRINGTON          11 TCLA                44.34S F      
  6 CONOR HENEGHAN            11 STPT                44.75S F      
  0 RONAN COLLERAN            11 STPT                49.55S F      
  7 AARON REILLY              11 QUAY                49.66S F      
  9 TADHG NERNEY              11 SPARK               50.96S F      
 10 HUGH REDDAN               11 SCI                 53.35S F      
 11 KAMIL MROZ                11 BNS L             1:01.23S F      
  0 RORY WALSH                11 STJAM                   NS F      
 
Boys  12-12 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SEAN BRENNAN              12 STPT                35.42S F      
  2 CHRISTOPHER FAHERTY       12 MEL                 36.09S F      
  3 DUILEACH RYAN             12 LANS                38.03S F      
  4 ROWAN ELLIOTT             12 STPS                38.28S F      
  5 NIALL CARTER              12 DWASH               39.22S F      
  6 LUKE POWELL               12 CURRA               39.65S F      
  7 EDWARD MAGAY              12 STMLL               43.49S F      
  8 NIALL COPPINGER           12 ST MA               55.37S F      
  0 DARA HENEGHAN             12 STPT                    NS F      
  0 ROBERT ZIEMELIS           12 STEMR                   NS F      
  0 FIONNA DARCY              12 CREAG                   NS F      
  0 AIDAN O'BOYLE             12 WHLD                    DQ F