CONNACHT SENIOR SCHOOLS OCT 2019                              
 
Event 1  Girls 14 & Under 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 O'Rourke, Meabh           13 PCT-CO                         1:15.14  
  2 Moran, Lorraine           13 ATHCC-CO                       1:16.09  
  3 Davitt, Ciara             14 SAL-CO                         1:16.25  
  4 Scanlon, Aisling          14 GRA                            1:16.90  
  5 Fabian, Reka              14 SAL-CO                         1:17.22  
  6 Brennan, Sorchra          14 S                              1:17.34  
  7 O'Brien, Grace            13 SCMLF-CO                       1:18.93  
  8 O'Donnell, Grace          13 SCMLF-CO                       1:21.62  
  9 Whelan, Rachel            13 COIR-CO                        1:22.52  
 10 Rielly, Ursela            13 S                              1:23.32  
 11 Joyce, Emelia             13 SAL-CO                         1:23.80  
 12 Coffey, Disa              14 SAL-CO                         1:23.83  
 13 Horkan, Roisin            13 MSMC-CO                        1:24.59  
 14 Farrell, Izzy             13 DCGA-CO                        1:25.78  
 15 Murphy, Davina            13 SCMLF-CO                       1:26.23  
 16 Higgins, Cara             13 STKH-CO                        1:26.71  
 17 Shaw, Ingrid              12 DCGA-CO                        1:26.81  
 18 Woodings, Emily           14 SAL-CO                         1:27.82  
 19 O'Brien, Aisling          14 SAL-CO                         1:30.69  
 20 MC Manus, Emma            14 Bower Convent-CO               1:31.24  
 21 Purtill, Aoife            13 Bower Convent-CO               1:31.71  
 22 Daly, Ailis               14 COIR-CO                        1:32.07  
 23 Awaja, Sura               13 DCGA-CO                        1:33.08  
 24 Garvey, Orlaith           13 KILLS-CO                       1:33.71  
 25 Heaney, Helen             14 MSMC-CO                        1:35.54  
 26 O'Neill, Aoife            13 STJCA-CO                       1:35.58  
 27 Butryn, Alicja            13 S                              1:37.58  
 28 Healy, Ellie              14 URSU-CO                        1:38.53  
 29 Tannian, Emma             13 Scoil Iognaid-CO               1:40.70  
 -- Parker, Clodagh           14 HFOD-CO                             DQ  
 -- MC Partlin, Lucy          14 CALOR-CO                            DQ  
 -- Pettit, Isabelle          14 S                                   DQ  
 -- Smyth, Erin               14 Scoil Iognaid-CO                    DQ  
 -- Moore, Eilidh             13 Moate-CO                            DQ  
 
Event 1  Girls 15-16 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kazimierczak, Adrianna    16 CBCO                           1:08.27  
  2 Kearney, Caoilin          16 CALOR-CO                       1:09.17  
  3 Kennedy, Niamh            15 SAL-CO                         1:10.04  
  4 Mc Auley, Sile            16 Bower Convent-CO               1:10.44  
  5 Deely, Ella               16 STJCA-CO                       1:11.18  
  6 O'Donnell, Naoise         16 DCGA-CO                        1:12.82  
  7 O'Brien, Roisin           16 CBSRO-CO                       1:14.53  
  8 Fitzpatrick, Cara         15 Bower Convent-CO               1:16.17  
  8 Fitzpatrick, Eva          15 Bower Convent-CO               1:16.17  
 10 Canavan, Alannnah         15 S                              1:16.22  
 11 Davitt, Aoife             16 SAL-CO                         1:16.91  
 12 MC Donagh, Catriona       16 Scoil Iognaid-CO               1:17.77  
 13 Mitchell, Aoibhe          15 CEAC-CO                        1:20.31  
 14 Donohue, Grainne          16 BML-CO                         1:20.34  
 15 MC Hale, Zoe              16 STJCA-CO                       1:21.53  
 16 Kavanagh, Clodagh         15 STJCA-CO                       1:22.98  
 17 Mc Nulty, Emma            16 STMS-CO                        1:25.06  
 18 Owens, Ailbhe             15 SAL-CO                         1:27.59  
 19 O'Connor, Roisin          15 STJCA-CO                       1:33.77  
 20 Paskauskaite, Emma        16 CALOR-CO                       1:46.51  
 -- Connaughton-Jones, Ciara  15 URSU-CO                             DQ  
 -- Henehan, Sophie           16 STJCA-CO                            DQ  
 -- O'Brien, Millie           16 Bower Convent-CO                    DQ  
 -- Mc Carthy, Siofra         15 URSU-CO                             DQ  
 
Event 1  Girls 17 & Over 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lowe, Rebecca             17 Bower Convent-CO               1:05.57  
  2 Leahy, Aoife              18 GORT-CO                        1:06.21  
  3 Kilgallen, Megan          18 MSMC-CO                        1:06.78  
  4 Gibbs, Isabelle           18 DCGA-CO                        1:08.45  
  5 Ashton, Iona              17 Scoil Iognaid-CO               1:08.62  
  6 Johnson, Laura            18 CCA                            1:12.22  
  7 Ennis, Kelly              19 CCA                            1:13.60  
  8 Conlon, Sarah             17 STJCA-CO                       1:16.82  
  9 Raleigh, Rachael          18 SCMLF-CO                       1:17.33  
 10 Seade, Tessa              18 PCT-CO                         1:19.61  
 11 O'Boyle, Elizabeth        18 SCMLF-CO                       1:20.63  
 12 Rynn, Aoibhe              17 DRUM                           1:22.64  
 13 Heaney, Cathy             18 MSMC-CO                        1:24.70  
 14 Fahy, Nicole              17 STJCA-CO                       1:27.13  
 15 Waldron, Hannah           17 ROSCO                          1:27.59  
 -- Owens, Oonagh             18 SAL-CO                              DQ  
 
Event 2  Boys 14 & Under 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rockett, Mark             14 MCA-CO                         1:05.10  
  2 Hussey, Micheal           13 Scoil Iognaid-CO               1:08.06  
  3 Shortt, John              13 CALOR-CO                       1:10.66  
  4 Meegan, Zach              14 MCA-CO                         1:11.45  
  5 French, Dominic           14 SUMMS-CO                       1:12.19  
  6 Hynes, Mark               14 COIR-CO                        1:12.98  
  7 Mc Cullagh, Cillian       14 STJG-CO                        1:13.54  
  8 Woolley, Luke             14 STCSC-CO                       1:13.56  
  9 Hogan, Cian               14 STJG-CO                        1:16.08  
 10 Delaney, Faryl            14 BML-CO                         1:16.79  
 11 Rynn, Cormac              14 DRUM                           1:17.13  
 12 Mc Donnell, Senan         14 STJG-CO                        1:18.12  
 13 Swaris, Dillon            14 BML-CO                         1:19.54  
 14 Gibbs, John               13 STJG-CO                        1:19.89  
 15 O'Connor, Ronan           14 SUMMS-CO                       1:20.08  
 16 Watterson, Kieran         13 CALOR-CO                       1:21.42  
 17 O'Neill, Sean             13 MCA-CO                         1:21.99  
 18 Rynn, Eoghan              13 DRUM                           1:22.03  
 19 O'Donohue, Tadhg          14 ATHCC-CO                       1:24.17  
 20 O'Regan, Kolm             13 MCA-CO                         1:26.00  
 21 Mc Grath, Cathal          13 Scoil Iognaid-CO               1:28.32  
 22 Shanley, Cian             14 LONG                           1:30.59  
 23 O'Brien, Daniel           14 STML-CO                        1:34.22  
 24 Durkan, Oisin             13 CMGL-CO                        1:40.51  
 25 Mitchell, Cian            14 CEAC-CO                        1:47.08  
 
Event 2  Boys 15-16 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Duda, Philip              15 SCMRS-CO                       1:03.85  
  2 Mc Namara, Conn           16 ST GC-CO                       1:06.89  
  3 Daly, Eoghan              16 COIR-CO                        1:07.97  
  4 Rusk, Darragh             15 CCTUL-CO                       1:08.96  
  5 Donovan, Shane            16 CCA                            1:09.63  
  6 Kilkenny, Shaun           15 STNAT-CO                       1:09.82  
  7 Woolley, James            15 STCSC-CO                       1:09.93  
  8 Lanton, Killian           15 SLIG-CO                        1:10.10  
  9 Flaherty, Roan            15 MCA-CO                         1:10.87  
  9 Harrington, Shane         16 MCA-CO                         1:10.87  
 11 Doran, David              16 GORT-CO                        1:10.99  
 12 Carney, Colm              16 STKH-CO                        1:11.17  
 13 Mc Donnell, William       16 STJG-CO                        1:11.93  
 14 Heaney, Mike              16 STCSC-CO                       1:12.69  
 15 Blanchard, Ruairi         15 Scoil Iognaid-CO               1:17.16  
 16 Staunton, Peter           15 STCSC-CO                       1:18.91  
 17 Laurance, Scott           16 S                              1:19.33  
 18 Harris, Joshua            15 TEML                           1:20.32  
 19 Laheny Fee, Ben           16 DRUM                           1:27.63  
 
Event 2  Boys 17 & Over 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pfeiffer, Robin           17 CALOR-CO                       1:02.45  
  2 Kelly, Niall              19 STCSC-CO                       1:03.21  
  3 Joyce, Niall              17 SCHAR                          1:05.26  
  4 Waters, Fionn             18 DUNMO                          1:05.50  
  5 Brennan, Sean             17 STJT-CO                        1:06.12  
  6 O'Donnell, Diarmuid       17 STML-CO                        1:09.63  
  7 Coppinger, Niall          17 STML-CO                        1:10.64  
 
Event 3  Girls 14 & Under 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Waters, Katie             14 SAL-CO                         1:21.35  
  2 Mc Cormack, Rionagh       13 SCMLF-CO                       1:22.54  
  3 Curley, Caoimhe           14 STJCA-CO                       1:25.98  
  4 Murphy, Gillian           14 SAL-CO                         1:26.59  
  5 Railton, Michelle         13 PCT-CO                         1:27.41  
  6 O'Rourke, Meabh           13 PCT-CO                         1:28.61  
  7 O'Boyle, Jane             13 SCMLF-CO                       1:29.30  
  8 Powell, Ella              14 SCHAR                          1:29.67  
  9 Manning, Katie            14 MOYNE                          1:30.91  
 10 Hannon, Isolde            13 Bluefin SC                     1:31.02  
 11 Kenny, Bridget            13 COIR-CO                        1:32.84  
 12 Barry, Keri               14 BML-CO                         1:35.78  
 13 Clarke, Amelia            13 GRA                            1:36.42  
 14 Masterson, Clodagh        12 MOYNE                          1:37.15  
 15 Mc Donnell, Lauren        14 STJCA-CO                       1:37.64  
 16 Murphy, Davina            13 SCMLF-CO                       1:40.22  
 17 Joyce, Isabel             13 SAL-CO                         1:42.17  
 18 Gizinska, Pola            14 CALOR-CO                       1:42.35  
 19 Mc Nulty, Siomha          13 MSMC-CO                        1:42.54  
 20 Farrell, Izzy             13 DCGA-CO                        1:43.42  
 21 Gilligan, Anna            14 MSMC-CO                        1:45.04  
 22 Cogan, Grainne            14 STJCA-CO                       1:45.14  
 23 Heaney, Helen             14 MSMC-CO                        1:48.66  
 24 Heneghan, Sarah           13 STJCA-CO                       1:49.89  
 25 Kearns, Elana             13 SAL-CO                         1:52.91  
 26 Corcoran, Malie           13 Moate-CO                       1:54.76  
 27 Warde, Deirdre            14 MSMC-CO                        1:55.67  
 28 Thornton, Roisn           14 SAL-CO                         1:55.89  
 29 Butryn, Alicja            13 S                              1:56.71  
 30 Finnerty, Eabha           13 MSMC-CO                        1:59.00  
 31 O'Donnell, Katie          13 SAL-CO                         2:00.64  
 -- Awaja, Sura               13 DCGA-CO                             DQ  
 
Event 3  Girls 15-16 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gibbs, Alison             16 SAL-CO                         1:15.97  
  2 Murphy, Emma              16 SAL-CO                         1:17.85  
  3 Stapleton, Aisling        15 STJCA-CO                       1:24.23  
  4 Liptrot, Rebecca          16 DCGA-CO                        1:24.71  
  5 Sultanov, Sophie          16 DCGA-CO                        1:26.47  
  6 Connaughton-Jones, Ciara  15 URSU-CO                        1:28.38  
  7 O'Brien, Roisin           16 CBSRO-CO                       1:29.27  
  8 O'Boyle, Karen            15 SCMLF-CO                       1:31.28  
  9 Cugalj, Teodora           16 THG-CO                         1:32.47  
 10 Cunningham, Alannah       16 MCSL-CO                        1:32.50  
 11 Satchwell, Maria          15 ROSCO                          1:33.25  
 12 Donnellan, Ella           16 CEAC-CO                        1:34.50  
 13 O'Rourke, Grainne         15 PCT-CO                         1:34.70  
 14 Canavan, Alannnah         15 S                              1:35.62  
 15 Healy, Rachel             15 STJCA-CO                       1:36.41  
 16 Raferty, Amelia           15 CALOR-CO                       1:57.83  
 -- Gill, Marise              15 ROSCO                               DQ  
 
Event 3  Girls 17 & Over 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Crisan, Paula             17 CALOR-CO                       1:17.25  
  2 Bates, Aoife              17 SAL-CO                         1:18.67  
  3 Weinert, Wiktoria         17 CARR                           1:19.14  
  4 Kearney, Sorcha           18 CALOR-CO                       1:21.48  
  5 Kilgallen, Megan          18 MSMC-CO                        1:22.22  
  6 Ward, Aileen              17 CCA                            1:28.53  
  7 Heaney, Cathy             18 MSMC-CO                        1:30.42  
  8 Finnerty, Laura           18 MSMC-CO                        1:30.96  
  9 O'Reilly, Cladagh         18 PCT-CO                         1:30.97  
 10 Warde, Anna               17 MSMC-CO                        1:35.65  
 
Event 4  Boys 14 & Under 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Delaney, Jack             14 BCM-CO                         1:19.77  
  2 Hynes, Mark               14 COIR-CO                        1:21.86  
  3 Kilcommons, Alan          14 BGAR-CO                        1:24.66  
  4 Viglas, Martin            13 SUMMS-CO                       1:24.75  
  5 Doherty, Ethan            14 CBAR                           1:25.14  
  6 Moro, Fredrik             13 Moate-CO                       1:26.47  
  7 Keane, Eamon              14 SUMMS-CO                       1:27.98  
  8 Fox, Jamie                14 CCA                            1:29.42  
  9 Mc Aloon, Conor           14 JMEN-CO                        1:29.56  
 10 Claffey, Rian             14 MCA-CO                         1:29.82  
 11 Mc Donnell, Senan         14 STJG-CO                        1:32.80  
 12 O'Neill, Sean             13 MCA-CO                         1:36.59  
 13 Rynn, Cormac              14 DRUM                           1:37.01  
 14 Watterson, Kieran         13 CALOR-CO                       1:37.94  
 15 Weafer, Jared             13 STML-CO                        1:44.71  
 16 Dzaei, Amyan              13 STML-CO                        1:45.49  
 17 Robinson, Daniel          14 CALOR-CO                       1:47.21  
 18 Ferguson, Luke            14 Scoil Iognaid-CO               1:48.45  
 -- O'Connor, Ronan           14 SUMMS-CO                            DQ  
 
Event 4  Boys 15-16 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mc Namara, Conn           16 ST GC-CO                       1:14.45  
  2 Melia, Odie               15 HRMB                           1:16.24  
  3 Moore-Keane, Ross         16 CCA                            1:17.25  
  4 Lennon, David             15 STJG-CO                        1:17.44  
  5 Mc Cormack, Cian          15 STML-CO                        1:18.28  
  6 Kearney, Rian             15 CALOR-CO                       1:18.50  
  7 Daly, Eoghan              16 COIR-CO                        1:18.64  
  8 Jennings, Euan            15 COIR-CO                        1:19.07  
  9 Rowley Hopkins, Callum    15 ST AT-CO                       1:22.39  
 10 Johnson, Cian             15 Moate-CO                       1:24.42  
 11 Fee, Brogan               15 CONS-CO                        1:25.05  
 12 Blanchard, Ruairi         15 Scoil Iognaid-CO               1:25.82  
 13 Davoren King, Adam        15 BALLA-CO                       1:27.29  
 14 Harris, Joshua            15 TEML                           1:30.00  
 15 MC Hugh, Conor            15 Scoil Iognaid-CO               1:48.43  
 16 Madden, Sergi             16 BML-CO                         2:19.60  
 
Event 4  Boys 17 & Over 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mc Namara, Michael        19 STCSC-CO                       1:11.48  
  2 Maher, Anthony            18 SUMMS-CO                       1:11.61  
  3 Fitzgerld, Daragh         17 ATHCC-CO                       1:11.78  
  4 O'Connor, Milo            18 CCTUL-CO                       1:13.00  
  5 Carey, Oisin              18 COIR-CO                        1:14.60  
  6 Clark, Alex               17 CBCO                           1:15.44  
  7 Brennan, Sean             17 STJT-CO                        1:15.78  
  8 Van DE Beek, Jake         17 CALOR-CO                       1:16.12  
  9 Begley, Lukas             17 AC-CO                          1:17.31  
 10 Blanchard, Fergal         17 Scoil Iognaid-CO               1:17.46  
 11 Faherty, Christopher      17 MOYNE                          1:20.65  
 12 Kelly, Alex               17 STBRI-CO                       1:34.22  
 13 Byrne, Adan               17 CBCO                           2:03.89  
 
Event 5  Girls 14 & Under 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Powell, Ella              14 SCHAR                          5:00.54  
  2 Moore, Eilidh             13 Moate-CO                       5:04.82  
  3 Fabian, Reka              14 SAL-CO                         5:12.91  
  4 O'Connor, Anna            14 SLIG-CO                        5:15.94  
  5 Whelan, Rachel            13 COIR-CO                        5:39.62  
 
Event 6  Boys 14 & Under 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Patten, John              14 Scoil Iognaid-CO               4:38.47  
  2 French, Dominic           14 SUMMS-CO                       4:47.26  
  3 Mc Aleer, Aleksandr       14 STJG-CO                        4:47.70  
  4 Henson, Andrew            13 S                              5:37.29  
 
Event 7  Girls 14 & Under 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Salerno-CO  'A'                                             2:04.20  
  2 Scoil Mhuire Longford-CO  'A'                               2:09.86  
  3 Ballymahon Longford-CO  'A'                                 2:10.66  
  4 Mount ST Michael C/M-CO  'A'                                2:19.90  
  5 Bower Convent Athlone-CO  'A'                               2:20.41  
  6 Salerno-CO  'C'                                             2:37.50  
  7 Scoil Iognaid-CO  'A'                                       2:40.73  
  8 Mount ST Michael C/M-CO  'B'                                2:47.07  
 -- Salerno-CO  'B'                                                  DQ  
 -- ST Josephs School Castlebar-CO  'A'                              DQ  
 
Event 8  Boys 14 & Under 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Summerhill College Sligo-CO  'A'                            1:59.86  
  2 St. Joseph's, Bish. Galway-CO  'A'                          2:03.03  
  3 Scoil Iognaid-CO  'A'                                       2:06.69  
  4 ST Mels Longford-CO  'A'                                    2:14.90  
 -- Marist College Athlone-CO  'A'                                   DQ  
 
Event 9  Girls 15-16 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Salerno-CO  'A'                                             1:56.94  
  2 Bower Convent Athlone-CO  'A'                               2:02.38  
  3 Dominican College Galway-CO  'A'                            2:03.27  
  4 ST Josephs School Castlebar-CO  'A'                         2:03.87  
  5 Scoil Iognaid-CO  'A'                                       2:04.49  
  6 Roscommon  'A'                                              2:22.69  
  7 Moyne NS Longford  'A'                                      2:27.55  
  8 Scoil Mhuire Longford-CO  'A'                               2:27.82  
 -- ST Josephs School Castlebar-CO  'B'                              DQ  
 
Event 10  Boys 15-16 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Community College Athlone-CO  'A'                           1:50.97  
  2 St. Joseph's, Bish. Galway-CO  'A'                          1:56.33  
  3 St. Colman's College Claremorr-CO  'A'                      1:58.57  
  4 Ballymahon Longford-CO  'A'                                 2:01.77  
 -- Scoil Iognaid-CO  'A'                                            DQ  
 
Event 11  Girls 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Bower Convent Athlone-CO  'A'                               1:55.01  
  2 Dominican College Galway-CO  'A'                            1:57.27  
  3 Calasanctius College Oranmore-CO  'A'                       2:00.65  
  4 ST Josephs School Castlebar-CO  'A'                         2:00.98  
  5 Salerno-CO  'A'                                             2:01.74  
  6 Scoil Mhuire Longford-CO  'A'                               2:15.48  
 -- Presentation Tuam-CO  'A'                                        DQ  
 
Event 12  Boys 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 ST Mels Longford-CO  'A'                                    1:52.56  
  2 Calasanctius College Oranmore-CO  'A'                       1:56.65  
 
Event 13  Girls 14 & Under 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Waters, Katie             14 SAL-CO                         2:31.40  
  2 Curley, Caoimhe           14 STJCA-CO                       2:40.75  
  3 Doherty, Clara            13 ACBC-CO                        2:51.05  
  4 Smith, Clodagh            14 BML-CO                         2:52.81  
  5 Murphy, Gillian           14 SAL-CO                         2:53.04  
  6 Hannon, Isolde            13 Bluefin SC                     2:54.98  
  7 Manning, Katie            14 MOYNE                          2:55.56  
  8 Murray, Aine              14 BML-CO                         3:07.13  
  9 Masterson, Clodagh        12 MOYNE                          3:07.98  
 10 Horkan, Roisin            13 MSMC-CO                        3:09.00  
 11 Phelan, Ariane            13 BML-CO                         3:13.84  
 12 Higgins, Cara             13 STKH-CO                        3:15.57  
 13 Giedraityte, Marija       13 STJCA-CO                       3:20.07  
 14 Joyce, Isabel             13 SAL-CO                         3:20.17  
 15 Mc Nulty, Siomha          13 MSMC-CO                        3:21.93  
 16 Smith, Shannon            14 STRAF-CO                       3:25.22  
 17 Kearns, Elana             13 SAL-CO                         3:38.73  
 -- Ruane, Ellen              14 MSMC-CO                             DQ  
 -- Joyce, Alison             13 SAL-CO                              DQ  
 
Event 13  Girls 15-16 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gibbs, Alison             16 SAL-CO                         2:28.29  
  2 Murphy, Emma              16 SAL-CO                         2:35.63  
  3 Lowe, Erika               15 Bower Convent-CO               2:42.78  
  4 Stapleton, Aisling        15 STJCA-CO                       2:44.94  
  5 Pliszka, Antonina         15 CBSRO-CO                       2:46.33  
  6 Sultanov, Sophie          16 DCGA-CO                        2:49.36  
  7 McManus, Rachel           15 URSU-CO                        2:57.94  
  8 Kavanagh, Clodagh         15 STJCA-CO                       3:02.15  
  9 Cunningham, Alannah       16 MCSL-CO                        3:04.30  
 10 O'Connor, Rachel          15 CARR                           3:06.37  
 
Event 13  Girls 17 & Over 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Flaherty, Ellen           17 Bower Convent-CO               2:33.38  
  2 Henry, Lisa               19 MSMC-CO                        2:35.06  
  3 Kelly, Aimee              17 DCGA-CO                        2:35.31  
  4 Ashton, Iona              17 Scoil Iognaid-CO               2:35.77  
  5 Mulhall, Ailbhe           17 SAL-CO                         2:39.73  
  6 Conway, Fiona             17 STJCA-CO                       2:47.17  
 
Event 14  Boys 14 & Under 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Geng, Kaelan              14 CEIND-CO                       2:29.50  
  2 Patten, John              14 Scoil Iognaid-CO               2:29.99  
  3 Fagan, Kyle               14 ATHCC-CO                       2:33.66  
  4 Delaney, Jack             14 BCM-CO                         2:34.00  
  5 Mc Aleer, Aleksandr       14 STJG-CO                        2:35.64  
  6 Hussey, Micheal           13 Scoil Iognaid-CO               2:37.84  
  7 French, Dominic           14 SUMMS-CO                       2:39.10  
  8 Mc Cullagh, Cillian       14 STJG-CO                        2:43.95  
  9 Igoe, Rory                14 STJT-CO                        2:45.04  
 10 Hogan, Cian               14 STJG-CO                        2:49.20  
 11 Rynn, Eoghan              13 DRUM                           2:54.58  
 12 Doherty, Ethan            14 CBAR                           2:55.27  
 13 Mc Grath, Cathal          13 Scoil Iognaid-CO               3:16.36  
 
Event 14  Boys 15-16 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kilcoyne, Ronan           15 SUMMS-CO                       2:16.33  
  2 Dzaei, Alan               16 STML-CO                        2:24.31  
  3 Malashnyak, Edwin         16 ATHCC-CO                       2:30.49  
  4 Rusk, Darragh             15 CCTUL-CO                       2:31.84  
  5 Flaherty, Roan            15 MCA-CO                         2:36.14  
  6 Carey, Simon              15 COIR-CO                        2:55.84  
  7 Kearns, Daniel            16 STJG-CO                        3:03.92  
 
Event 14  Boys 17 & Over 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Blanchard, Fergal         17 Scoil Iognaid-CO               2:22.63  
  2 Maher, Anthony            18 SUMMS-CO                       2:23.72  
  3 O'Rourke, Diarmuid        17 STJT-CO                        2:25.72  
  4 Madigan, Daniel           17 MOYNE                          2:27.70  
  5 Carey, Oisin              18 COIR-CO                        2:32.31  
  6 O'Donnell, Diarmuid       17 STML-CO                        2:36.07  
 
Event 15  Girls 14 & Under 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Brennan, Sorchra          14 S                              1:16.76  
  2 Mc Cormack, Rionagh       13 SCMLF-CO                       1:21.98  
  3 O'Brien, Grace            13 SCMLF-CO                       1:23.30  
  4 Smith, Clodagh            14 BML-CO                         1:25.44  
  5 Whelan, Rachel            13 COIR-CO                        1:26.13  
  6 Hanly, Laoise             14 BML-CO                         1:27.29  
  7 Niznik, Amelia            14 BML-CO                         1:29.85  
  8 O'Donnell, Grace          13 SCMLF-CO                       1:30.15  
  9 Joyce, Emelia             13 SAL-CO                         1:30.70  
 10 Kelly, Sienna             13 MSMC-CO                        1:31.21  
 11 Purtill, Aoife            13 Bower Convent-CO               1:34.05  
 12 Healy, Ellie              14 URSU-CO                        1:39.93  
 13 Bracken, Ciara            13 MSMC-CO                        1:47.28  
 -- Liyanage Don, Thulini     14 URSU-CO                             DQ  
 -- O'Connor, Anna            14 SLIG-CO                             DQ  
 
Event 15  Girls 15-16 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kilcommons, Ciara         16 BGAR-CO                        1:11.36  
  2 O'Donnell, Naoise         16 DCGA-CO                        1:11.86  
  3 Hughes, Emma              15 STMS-CO                        1:14.77  
  4 Sweeney, Aoife E          16 Scoil Iognaid-CO               1:18.61  
 
Event 15  Girls 17 & Over 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bates, Aoife              17 SAL-CO                         1:07.69  
  2 Pliszka, Anastazya        18 CMT-CO                         1:09.88  
  3 Weinert, Wiktoria         17 CARR                           1:10.75  
  4 Mulhall, Ailbhe           17 SAL-CO                         1:11.14  
  5 Flaherty, Ellen           17 Bower Convent-CO               1:11.44  
  6 Johnson, Laura            18 CCA                            1:16.21  
  7 Rynn, Aoibhe              17 DRUM                           1:16.97  
 
Event 16  Boys 14 & Under 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Geng, Kaelan              14 CEIND-CO                       1:06.86  
  2 Matthews, Jamie           14 STML-CO                        1:13.05  
  3 Shortt, John              13 CALOR-CO                       1:19.86  
  4 Woolley, Luke             14 STCSC-CO                       1:20.43  
  5 Lanigan, Conor            13 CARR                           1:23.91  
 
Event 16  Boys 15-16 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kilcoyne, Ronan           15 SUMMS-CO                       1:03.67  
  2 Grimes, Paddy             15 STJG-CO                        1:05.72  
  3 Todd, Nathan              16 COIR-CO                        1:06.01  
  4 Melia, Odie               15 HRMB                           1:08.58  
  5 Mc Cormack, Cian          15 STML-CO                        1:09.96  
  6 Treanor, Eoin             15 STCSC-CO                       1:12.10  
  7 Woolley, James            15 STCSC-CO                       1:13.27  
 
Event 16  Boys 17 & Over 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mc Namara, Michael        19 STCSC-CO                       1:04.20  
  2 Joyce, Niall              17 SCHAR                          1:05.70  
  3 Madigan, Daniel           17 MOYNE                          1:05.87  
  4 Lennon, Brian             17 STJG-CO                        1:07.14  
  5 Collins, Rory             17 CALOR-CO                       1:09.49  
  6 Kelly, Niall              19 STCSC-CO                       1:11.75  
 
Event 17  Girls 14 & Under 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fabian, Reka              14 SAL-CO                         1:04.49  
  2 O'Connor, Anna            14 SLIG-CO                        1:05.78  
  3 Powell, Ella              14 SCHAR                          1:06.55  
  4 Moore, Eilidh             13 Moate-CO                       1:07.27  
  5 Moran, Lorraine           13 ATHCC-CO                       1:08.09  
  6 Davitt, Ciara             14 SAL-CO                         1:08.23  
  7 Railton, Michelle         13 PCT-CO                         1:09.73  
  8 Scanlon, Aisling          14 GRA                            1:10.76  
  9 Parker, Clodagh           14 HFOD-CO                        1:10.95  
 10 Doherty, Clara            13 ACBC-CO                        1:11.03  
 11 Murray, Aine              14 BML-CO                         1:11.32  
 12 Kenny, Bridget            13 COIR-CO                        1:12.79  
 13 Coffey, Disa              14 SAL-CO                         1:14.79  
 14 Smyth, Erin               14 Scoil Iognaid-CO               1:15.86  
 15 Hegarty, Niamh            13 Bower Convent-CO               1:15.90  
 16 Garvey, Orlaith           13 KILLS-CO                       1:16.97  
 16 Kelly, Sienna             13 MSMC-CO                        1:16.97  
 18 Mc Donnell, Lauren        14 STJCA-CO                       1:17.92  
 19 Giedraityte, Marija       13 STJCA-CO                       1:18.26  
 20 Cogan, Grainne            14 STJCA-CO                       1:18.94  
 21 Phelan, Ariane            13 BML-CO                         1:19.05  
 22 Shaw, Ingrid              12 DCGA-CO                        1:19.30  
 23 Ruane, Ellen              14 MSMC-CO                        1:19.39  
 24 Woodings, Emily           14 SAL-CO                         1:19.42  
 25 Daly, Ailis               14 COIR-CO                        1:19.43  
 26 Gallagher, Erin           14 ATHY-CO                        1:21.74  
 27 Gilligan, Anna            14 MSMC-CO                        1:22.03  
 28 Joyce, Alison             13 SAL-CO                         1:22.40  
 29 Smith, Shannon            14 STRAF-CO                       1:22.68  
 30 O'Neill, Aoife            13 STJCA-CO                       1:23.13  
 31 MC Manus, Emma            14 Bower Convent-CO               1:23.55  
 32 O'Brien, Aisling          14 SAL-CO                         1:23.58  
 33 Warde, Deirdre            14 MSMC-CO                        1:24.32  
 34 Heneghan, Sarah           13 STJCA-CO                       1:24.63  
 35 Liyanage Don, Thulini     14 URSU-CO                        1:25.92  
 36 Faherty, Aoife            13 STRAF-CO                       1:27.83  
 37 Tannian, Emma             13 Scoil Iognaid-CO               1:30.98  
 38 Corcoran, Malie           13 Moate-CO                       1:31.65  
 39 Brady, Ella               13 Bower Convent-CO               1:32.89  
 40 Thornton, Roisn           14 SAL-CO                         1:34.90  
 41 O'Donnell, Katie          13 SAL-CO                         1:36.01  
 42 Finnerty, Eabha           13 MSMC-CO                        1:41.20  
 43 Bracken, Ciara            13 MSMC-CO                        1:41.57  
 
Event 17  Girls 15-16 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kennedy, Niamh            15 SAL-CO                         1:02.11  
  2 Kearney, Caoilin          16 CALOR-CO                       1:03.55  
  3 Kazimierczak, Adrianna    16 CBCO                           1:04.59  
  4 Mc Auley, Sile            16 Bower Convent-CO               1:04.91  
  5 Roclawska, Oliwia         16 DCGA-CO                        1:05.08  
  6 Lowe, Erika               15 Bower Convent-CO               1:05.66  
  7 Deely, Ella               16 STJCA-CO                       1:06.24  
  8 MC Donagh, Catriona       16 Scoil Iognaid-CO               1:06.73  
  9 O'Brien, Millie           16 Bower Convent-CO               1:07.44  
 10 O'Leary, Eimear           15 SAL-CO                         1:07.95  
 11 Deely, Lauren             15 STJCA-CO                       1:08.43  
 12 Donohue, Grainne          16 BML-CO                         1:08.91  
 13 Davitt, Aoife             16 SAL-CO                         1:09.15  
 14 Fitzpatrick, Cara         15 Bower Convent-CO               1:09.30  
 15 Fitzpatrick, Eva          15 Bower Convent-CO               1:09.35  
 16 McManus, Rachel           15 URSU-CO                        1:09.55  
 17 Donnellan, Ella           16 CEAC-CO                        1:09.76  
 18 Hughes, Emma              15 STMS-CO                        1:10.33  
 19 Cugalj, Teodora           16 THG-CO                         1:11.05  
 20 O'Rourke, Grainne         15 PCT-CO                         1:11.76  
 21 Healy, Rachel             15 STJCA-CO                       1:11.98  
 22 MC Hale, Zoe              16 STJCA-CO                       1:14.28  
 23 Owens, Ailbhe             15 SAL-CO                         1:15.02  
 24 Lefebvre, Maya            15 ATHCC-CO                       1:15.04  
 25 O'Boyle, Karen            15 SCMLF-CO                       1:15.61  
 26 O'Connor, Rachel          15 CARR                           1:15.95  
 27 Henehan, Sophie           16 STJCA-CO                       1:17.64  
 28 O'Connor, Roisin          15 STJCA-CO                       1:18.51  
 29 Mc Carthy, Siofra         15 URSU-CO                        1:24.93  
 30 Paskauskaite, Emma        16 CALOR-CO                       1:34.78  
 
Event 17  Girls 17 & Over 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Leahy, Aoife              18 GORT-CO                        1:00.30  
  2 Lowe, Rebecca             17 Bower Convent-CO               1:00.35  
  3 Kearney, Sorcha           18 CALOR-CO                       1:01.35  
  4 Henry, Lisa               19 MSMC-CO                        1:04.36  
  5 Pliszka, Anastazya        18 CMT-CO                         1:05.20  
  6 Crisan, Paula             17 CALOR-CO                       1:07.13  
  7 Conlon, Sarah             17 STJCA-CO                       1:07.67  
  8 Kennedy, Ailbhe           17 SAL-CO                         1:07.81  
  9 Conway, Fiona             17 STJCA-CO                       1:08.12  
 10 O'Boyle, Elizabeth        18 SCMLF-CO                       1:09.51  
 11 Raleigh, Rachael          18 SCMLF-CO                       1:09.59  
 12 Ward, Aileen              17 CCA                            1:10.03  
 13 O'Reilly, Cladagh         18 PCT-CO                         1:10.16  
 14 Owens, Oonagh             18 SAL-CO                         1:11.58  
 15 Finnerty, Laura           18 MSMC-CO                        1:13.43  
 16 Warde, Anna               17 MSMC-CO                        1:13.49  
 17 Fahy, Nicole              17 STJCA-CO                       1:15.06  
 18 Waldron, Hannah           17 ROSCO                          1:20.30  
 
Event 18  Boys 14 & Under 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rockett, Mark             14 MCA-CO                           59.11  
  2 Fagan, Kyle               14 ATHCC-CO                         59.47  
  3 Patten, John              14 Scoil Iognaid-CO               1:00.78  
  4 Meegan, Zach              14 MCA-CO                         1:03.75  
  5 Mc Aleer, Aleksandr       14 STJG-CO                        1:05.18  
  6 Igoe, Rory                14 STJT-CO                        1:05.22  
  7 Matthews, Jamie           14 STML-CO                        1:06.22  
  8 Kilcommons, Alan          14 BGAR-CO                        1:06.65  
  9 Swaris, Dillon            14 BML-CO                         1:07.05  
 10 Delaney, Faryl            14 BML-CO                         1:07.52  
 11 Claffey, Rian             14 MCA-CO                         1:07.56  
 12 Fox, Jamie                14 CCA                            1:10.37  
 13 Gibbs, John               13 STJG-CO                        1:10.96  
 14 Moro, Fredrik             13 Moate-CO                       1:12.25  
 15 O'Donohue, Tadhg          14 ATHCC-CO                       1:12.57  
 16 O'Regan, Kolm             13 MCA-CO                         1:15.53  
 17 Lefebvre, Adrien          13 Mount Temle-CO                 1:16.92  
 18 Shanley, Cian             14 LONG                           1:18.22  
 19 O'Brien, Daniel           14 STML-CO                        1:19.44  
 20 Robinson, Daniel          14 CALOR-CO                       1:22.75  
 21 Ferguson, Luke            14 Scoil Iognaid-CO               1:29.27  
 22 Durkan, Oisin             13 CMGL-CO                        1:34.08  
 -- Vilys, Domas              14 BML-CO                              DQ  
 
Event 18  Boys 15-16 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Duda, Philip              15 SCMRS-CO                         55.99  
  2 Carney, Colm              16 STKH-CO                          59.03  
  3 Donovan, Shane            16 CCA                            1:00.14  
  4 Kilkenny, Shaun           15 STNAT-CO                       1:00.66  
  5 Grimes, Paddy             15 STJG-CO                        1:00.99  
  6 Rowley Hopkins, Callum    15 ST AT-CO                       1:01.14  
  7 Todd, Nathan              16 COIR-CO                        1:01.25  
  8 Lanton, Killian           15 SLIG-CO                        1:01.48  
  9 Malashnyak, Edwin         16 ATHCC-CO                       1:01.51  
 10 Kearney, Rian             15 CALOR-CO                       1:01.83  
 11 Moore-Keane, Ross         16 CCA                            1:02.02  
 12 Mc Donnell, William       16 STJG-CO                        1:03.03  
 13 Lennon, David             15 STJG-CO                        1:03.63  
 14 Doran, David              16 GORT-CO                        1:03.89  
 15 Treanor, Eoin             15 STCSC-CO                       1:04.81  
 16 MC Govern, Shay           15 Scoil Iognaid-CO               1:06.55  
 17 Smith, Eamon              16 BML-CO                         1:06.65  
 18 Kearns, Daniel            16 STJG-CO                        1:06.77  
 19 Davoren King, Adam        15 BALLA-CO                       1:07.55  
 20 Johnson, Cian             15 Moate-CO                       1:07.56  
 21 Staunton, Peter           15 STCSC-CO                       1:08.07  
 22 Jennings, Euan            15 COIR-CO                        1:08.15  
 23 Ivanov, Alax              15 BML-CO                         1:10.18  
 24 Carey, Simon              15 COIR-CO                        1:10.33  
 25 Laheny Fee, Ben           16 DRUM                           1:15.57  
 
Event 18  Boys 17 & Over 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pfeiffer, Robin           17 CALOR-CO                         54.46  
  2 Fitzgerld, Daragh         17 ATHCC-CO                         55.91  
  3 O'Connor, Milo            18 CCTUL-CO                         58.00  
  4 Lennon, Brian             17 STJG-CO                          59.06  
  5 Clark, Alex               17 CBCO                           1:00.27  
  6 Waters, Fionn             18 DUNMO                          1:00.28  
  7 Van DE Beek, Jake         17 CALOR-CO                       1:00.97  
  8 Collins, Rory             17 CALOR-CO                       1:01.68  
  9 Coppinger, Niall          17 STML-CO                        1:03.40  
 10 Begley, Lukas             17 AC-CO                          1:07.02  
 11 Doherty, Finn             17 ACBC-CO                        1:07.38  
 12 Kelly, Alex               17 STBRI-CO                       1:11.25  
 13 Byrne, Adan               17 CBCO                           1:16.01  
 
Event 19  Girls 14 & Under 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Salerno-CO  'A'                                             2:21.28  
  2 Scoil Mhuire Longford-CO  'A'                               2:22.60  
  3 ST Josephs School Castlebar-CO  'A'                         2:36.23  
  4 Ballymahon Longford-CO  'A'                                 2:36.30  
  5 Salerno-CO  'B'                                             2:44.66  
  6 Salerno-CO  'C'                                             2:59.29  
  7 Mount ST Michael C/M-CO  'B'                                3:13.11  
 -- Mount ST Michael C/M-CO  'A'                                     DQ  
 -- Bower Convent Athlone-CO  'A'                                    DQ  
 
Event 20  Boys 14 & Under 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Marist College Athlone-CO  'A'                              2:15.88  
  2 St. Joseph's, Bish. Galway-CO  'A'                          2:22.80  
  3 ST Mels Longford-CO  'A'                                    2:39.03  
 
Event 21  Girls 15-16 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 ST Josephs School Castlebar-CO  'A'                         2:19.48  
  2 Moyne NS Longford  'A'                                      2:40.78  
  3 Salerno-CO  'A'                                             2:42.52  
  4 Scoil Mhuire Longford-CO  'A'                               2:51.22  
 -- Dominican College Galway-CO  'A'                                 DQ  
 -- Bower Convent Athlone-CO  'A'                                    DQ  
 
Event 22  Boys 15-16 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 St. Joseph's, Bish. Galway-CO  'A'                          2:09.28  
  2 Community College Athlone-CO  'A'                           2:11.97  
  3 St. Colman's College Claremorr-CO  'A'                      2:17.61  
  4 Ballymahon Longford-CO  'A'                                 2:23.12  
 
Event 23  Girls 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Salerno-CO  'A'                                             2:10.33  
  2 Colaiste Chairain Athlone  'A'                              2:16.20  
  3 Calasanctius College Oranmore-CO  'A'                       2:18.94  
  4 Roscommon  'A'                                              2:26.07  
  5 ST Josephs School Castlebar-CO  'A'                         2:26.21  
  6 Scoil Mhuire Longford-CO  'A'                               2:33.17  
 
Event 24  Boys 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Calasanctius College Oranmore-CO  'A'                       2:01.14  
  2 Scoil Iognaid-CO  'A'                                       2:08.82  
 
Event 501  Girls 15-16 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Deely, Lauren             15 STJCA-CO                       4:56.29  
  2 Sweeney, Aoife E          16 Scoil Iognaid-CO               4:57.65  
  3 O'Leary, Eimear           15 SAL-CO                         4:58.41  
  4 Connaughton-Jones, Ciara  15 URSU-CO                        4:59.66  
  5 Donohue, Grainne          16 BML-CO                         5:13.44  
  6 O'Rourke, Grainne         15 PCT-CO                         5:23.72  
 
Event 502  Girls 17 & Over 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Leahy, Aoife              18 GORT-CO                        4:34.97  
  2 Kennedy, Niamh            15 SAL-CO                         4:50.64  
  3 Mulhall, Ailbhe           17 SAL-CO                         4:51.99  
  4 Kennedy, Ailbhe           17 SAL-CO                         5:13.12  
  5 Conlon, Sarah             17 STJCA-CO                       5:24.15  
  6 Seade, Tessa              18 PCT-CO                         5:34.80  
 
Event 601  Boys 15-16 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kilcoyne, Ronan           15 SUMMS-CO                       4:18.61  
  2 Dzaei, Alan               16 STML-CO                        4:26.50  
  3 Lanton, Killian           15 SLIG-CO                        4:41.19  
  4 Melia, Odie               15 HRMB                           4:43.96  
  5 Flaherty, Roan            15 MCA-CO                         4:53.88  
 -- Smyth, Eanon              16 S                             X4:56.12  
 -- Hanly, Dylan              16 BML-CO                        X5:15.41  
 
Event 602  Boys 17 & Over 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pfeiffer, Robin           17 CALOR-CO                       4:14.26  
  2 O'Rourke, Diarmuid        17 STJT-CO                        4:33.76  
  3 Carey, Oisin              18 COIR-CO                        4:52.85