CASTLEBAR A GALA OCT 2016                  
 
Boys  11&U 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            11 SLIGO             5:07.81S F      
  2 PHILIP DUDA               11 COM               5:10.31S F      
  3 ROAN FLAHERTY             11 ATH               5:45.81S F      
  4 CIAN MCCORMACK            11 LONG              5:46.85S F      
  5 CONOR DONOHOE             11 CBAR              5:58.06S F      
  6 ALEKSANDR MC ALEER        10 GAL               6:10.94S F      
  7 FIONN MC CARTHY           11 SHARK             6:20.72S F      
  8 EUAN JENNINGS             11 SHARK             6:22.03S F      
  9 EOIN TREANOR              11 CLM               6:28.63S F      
 10 NIALL CLARKE              11 CBAR              7:07.25S F      
 
Boys  12-13 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DARAGH FITZGERLD          13 ATH               4:48.34S F      
  2 EIDHNE KENNEDY            13 GAL               4:53.54S F      
  3 ROBIN PFEIFFER            13 BL FN             4:58.78S F      
  4 CIAN DONOHOE              13 CBAR              4:59.06S F      
  6 ALFIE COOGAN              12 ATH               5:04.81S F      
  7 CON MC NAMARA             12 CBAR              5:06.94S F      
  8 NIALL CARTER              13 CBAR              5:11.60S F      
  9 BRIAN LENNON              13 SHARK             5:13.75S F      
 10 LIAM NAUGHTON             13 ATH               5:20.81S F      
 11 RALF BODAMER              12 GAL               5:22.75S F      
 12 RORY COLLINS              13 BL FN             5:25.75S F      
 13 RORY LALLY                12 GAL               5:27.75S F      
 14 NIKITA SEMIKIN            12 ATH               5:28.18S F      
 15 CILLIAN LYNAM             12 ATH               5:28.50S F      
 16 CIAN MC GLUE              12 SHARK             5:29.80S F      
 17 EOGHAN DALY               12 GAL               5:33.38S F      
 18 CIAN SMITH                12 ATH               5:33.84S F      
 19 DARRAGH MASTERSON         12 CBAR              5:38.43S F      
 20 CHRISTOPHER FAHERTY       13 LONG              5:38.47S F      
 21 BEN NAUGHTON              12 GAL               5:45.50S F      
 22 SHANE HARRINGTON          12 ATH               5:45.56S F      
 23 LUKE BURKE                13 BL FN             5:50.06S F      
 24 ALEX CLARK                13 SHARK             5:59.00S F      
 25 EOGHAN KEARNS             13 SLIGO             6:03.84S F      
 26 JAMES BALASKIE            13 CBAR              6:07.25S F      
 27 JAMES WOOLEY              12 CLM               6:09.75S F      
 28 PADRAIC MCCARTHY          12 LASER             6:14.16S F      
 29 KELL MURPHY               13 SHARK             6:15.54S F      
 30 FERGHAL BLANCHARD         13 LASER             6:28.85S F      
 31 WILLIAM MC DONNELL        12 GAL               6:43.40S F      
 
Boys  14-15 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MICHAEL MC ANDREW         15 SHARK             4:37.43S F      
  2 JACK PILCHER              15 CLM               4:40.20S F      
  3 TOMMY HEUNG               15 CBAR              4:43.59S F      
  4 JOSHUA FORTUNE            15 SLIGO             4:46.53S F      
  5 SEAN KEANEY               15 SLIGO             4:49.16S F      
  6 JACK BRENNAN              15 ATH               4:53.50S F      
  7 DAVID DOORLY              14 GAL               4:53.79S F      
  8 ETHAN BRESLIN             14 CLM               4:54.11S F      
  9 EVAN WELBY                14 SHARK             4:59.74S F      
  5 ANTHONY MAHER             14 SLIGO             5:04.37S F      
 10 JOHN STEVENSON            15 ATH               5:06.78S F      
 11 MILO O'CONNOR             14 ATH               5:12.30S F      
 12 IAN MC AULEY              15 ATH               5:14.37S F      
 13 NIALL O'DONOVAN           14 SLIGO             5:14.84S F      
 14 LIAM KILKENNY             15 GAL               5:16.31S F      
 15 RONAN DERVAN              15 CBAR              5:17.66S F      
 16 EOIN O'MALLEY             14 GAL               5:19.48S F      
 17 PATRICK MC PARTLAN        14 SLIGO             5:28.97S F      
 18 BILLY CLARKE              15 SHARK             5:30.16S F      
 19 DANIEL QUINN              14 ATH               5:37.94S F      
 20 ORIN MITCHELL             14 SLIGO             5:45.28S F      
 
Boys  16-Ov 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 GERRY QUINN               18 LONG              4:03.87S F      
  2 ROBERT POWELL             16 ATH               4:11.50S F      
  3 RONAN ANDERSON            18 SLIGO             4:22.22S F      
  4 BRYAN SCULLY              16 ATH               4:29.75S F      
  5 CONOR MELLY               16 CBAR              4:30.22S F      
  6 MARK DERVAN               17 CBAR              4:36.09S F      
  7 JAYKE MORRIS              16 CLM               4:40.74S F      
  8 PETER MOONEY              22 SLIGO             4:43.66S F      
  9 NATHAN RENNICK            17 CBAR              4:43.75S F      
 10 BEN VAHEY                 18 SHARK             4:49.06S F      
 11 JOSEPH TANNION            18 SHARK             4:49.94S F      
 12 EOIN ANDERSON             16 SLIGO             4:55.06S F      
 13 TIERNAN BURKE             16 SHARK             5:06.97S F      
 14 OWEN EGLINTON             16 SLIGO             5:16.66S F      
 15 DYLAN MARTIN              16 SLIGO             5:22.52S F      
 16 PÁDRAIG MC WILLIAMS       17 SHARK             5:32.97S F      
  0 MICHAEL MORAN             16 COM                     NS F      
 
Girls  11&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KELIS CURRAN              11 COM               1:20.75S F      
  2 ELLIE MORAN               11 COM               1:22.19S F      
  3 ERIKA LOWE                11 ATH               1:22.56S F      
  4 ALAOISE REGAN             10 COM               1:26.75S F      
  5 SARAH COSGROVE            11 CBAR              1:28.60S F      
  6 ELLEN MULRENAN            11 COM               1:28.63S F      
  7 LIADAN RUDDY               9 SLIGO             1:28.94S F      
  8 CIARA CONNAUGHTON- JONES  11 SLIGO             1:29.16S F      
  9 KATE HAGAN                11 LONG              1:29.49S F      
 10 AISLING STAPLETON         11 CBAR              1:30.10S F      
 11 AYLAH MURPHY              11 SHARK             1:31.69S F      
 12 KATE OWENS                11 GAL               1:33.31S F      
 13 ANNA BURNS                11 SHARK             1:34.25S F      
 14 AVA DEELEY                11 LONG              1:36.22S F      
 15 NIAMH KENNEDY             11 LASER             1:36.69S F      
 16 CAOIMHE CURLEY            10 CBAR              1:41.03S F      
 
Girls  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 REBECCA LOWE              13 ATH               1:08.92S F      
  2 SADHBH DALY               13 GAL               1:10.53S F      
  3 IONA ASHTON               13 GAL               1:11.43S F      
  4 ELLEN FLAHERTY            13 ATH               1:12.22S F      
  5 AILBHE MULHALL            13 GAL               1:13.94S F      
  6 DANIELLE FARRELL          12 SLIGO             1:14.12S F      
  7 CAOILIN KEARNEY           13 BL FN             1:14.31S F      
  8 AIMEE KELLY               13 SHARK             1:14.56S F      
  9 EILIDH MAC PHEE           13 BALL              1:15.12S F      
 10 ALICE MC PARTLAN          13 SLIGO             1:15.47S F      
 11 HELEN LYNCH               12 ATH               1:15.94S F      
 12 OLIWIA RODAWSKA           12 GAL               1:16.19S F      
 13 CIARA KILCOMMONS          12 COM               1:16.80S F      
 14 WIKTORIA WEINERT          13 C FIN             1:16.91S F      
 15 SILE MC AULEY             12 ATH               1:17.37S F      
 16 SARAH CONDRON             13 ATH               1:17.46S F      
 17 NAOISE O'DONNELL          12 GAL               1:19.68S F      
 18 ALISON GIBBS              12 GAL               1:20.72S F      
 19 REBECCA LIPTROT           12 SHARK             1:21.00S F      
 20 SORCHA TREANOR            13 CLM               1:21.47S F      
 21 JUDY BRENNAN              13 ATH               1:21.66S F      
 22 SARAH CONLON              13 CBAR              1:22.16S F      
 23 AOIFE DAVITT              12 GAL               1:22.18S F      
 24 OLIVIA SMIALEK            13 ATH               1:22.30S F      
 25 MILLIE PILCHER            12 CLM               1:23.53S F      
 26 AILBHE KENNEDY            13 LASER             1:24.12S F      
 27 KATE DELANEY              13 CLM               1:24.25S F      
 28 AISLING HORKAN            12 CLM               1:24.45S F      
 29 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     12 SHARK             1:24.69S F      
 30 EMMA MURPHY               12 GAL               1:25.38S F      
 31 ELLEN KENNEDY             13 GAL               1:25.96S F      
 32 SOPHIE HENEHAN            12 CBAR              1:26.19S F      
 33 ELLA O'DONOVAN            12 SLIGO             1:26.27S F      
 34 AOIFE DIRRANE             12 LASER             1:27.34S F      
 35 NIA BARTRAM               12 LONG              1:27.47S F      
 36 EVA FITZPATRICK           12 ATH               1:28.31S F      
 37 CAOILFHIONN LITTLE        13 CLM               1:28.46S F      
 38 TEODORA CUGALJ            12 SHARK             1:29.15S F      
 39 KATIE HART                12 CLM               1:29.56S F      
 40 ÉABHA MOYLES              12 SLIGO             1:29.66S F      
 41 LUCY O'DEA                13 BL FN             1:30.03S F      
 42 JENNIFER MURPHY           13 BALL              1:30.16S F      
 43 ZOE MC HALE               12 CBAR              1:30.44S F      
 44 MICHELLE MULLIGAN         13 CLM               1:31.44S F      
 45 LISA REKAI                13 SHARK             1:31.62S F      
 46 CAITRIONA NIC DHONNCHADH  12 GAL               1:32.03S F      
 47 GRAINNE DONOHUE           12 LONG              1:32.32S F      
 48 SARAH BRADLEY             12 GAL               1:35.75S F      
 49 NICOLE FAHEY              13 CBAR              1:36.04S F      
 50 MARIA NICDHONNACHA        12 GAL               1:36.65S F      
 51 MAIREAD GALLAGHER         13 CBAR              1:37.25S F      
  0 CARA FITZPATRICK          12 ATH                     DQ F      
  0 ANOUSKA VINOD             12 GAL                     NS F      
 
Girls  14-15 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AMY MC GOWAN              15 B DOL             1:11.12S F      
  2 GRACE JOYCE               14 SHARK             1:12.27S F      
  3 LAURA JOHNSON             14 ATH               1:12.41S F      
  4 HANNAH GRADY              15 CBAR              1:13.16S F      
  5 ANASTAZYA PLISZKA         14 COM               1:14.22S F      
  6 AOIFE BATES               14 SHARK             1:14.42S F      
  7 TARA WONG                 15 BALL              1:14.47S F      
  8 RACHEL MARTIN             14 SLIGO             1:15.06S F      
  9 ROISIN JUDGE              15 BALL              1:15.28S F      
 10 RUTH GRIFFIN              15 SHARK             1:15.30S F      
 11 EMMA BOYLE                14 BL FN             1:15.34S F      
 12 TARA WALSH                14 SLIGO             1:16.06S F      
 13 PENNY LEE                 14 SLIGO             1:16.63S F      
 14 FREYA MURPHY              15 SHARK             1:17.28S F      
 15 HEATHER FADDEN            15 CBAR              1:17.75S F      
 16 REBECCA DONNELLY          14 BALL              1:17.94S F      
 17 SORCHA KEARNEY            14 BL FN             1:18.00S F      
 18 MARIA LYONS               14 SLIGO             1:18.78S F      
 19 AOIFE FITZGERLD           14 ATH               1:18.79S F      
 20 RACHEL HENEHAN            14 CBAR              1:18.84S F      
 21 LABHOISE BOYLE            14 SHARK             1:19.22S F      
 22 SARAH MC GATH             14 LASER             1:19.65S F      
 23 GRACE KEHOE               14 SLIGO             1:21.31S F      
 24 AISLING MC CARTHY         14 ATH               1:21.39S F      
 25 MEGAN DEELY               15 CBAR              1:21.47S F      
 26 MAEVE GALLAGHER           15 CBAR              1:21.97S F      
 27 ELAINE SHERIDAN           15 BALL              1:23.78S F      
 29 BRIANNE HORAN             14 CBAR              1:24.69S F      
 30 LIADAN HANLEY             15 SLIGO             1:24.81S F      
 31 NIAMH EGAN                15 CBAR              1:25.50S F      
 32 JANE FRANCIS              14 SHARK             1:25.54S F      
 33 OONAGH OWENS              14 LASER             1:26.44S F      
 35 JESSICA MORAN             14 CLM               1:35.19S F      
  0 CIARA KING                14 SHARK                   DQ F      
 28 ANNA MC PARTLAN           15 SLIGO             1:24.60S F      
 
Girls  16-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MEADBH KEANEY             16 SLIGO             1:06.59S F      
  2 MAEFORM BORRIELLO         17 ATH               1:08.53S F      
  3 JENNI KILDUFF             16 COM               1:10.56S F      
  4 NIAMH HENEGHAN            17 CBAR              1:11.28S F      
  5 RACHEL JOHNSON            16 ATH               1:13.10S F      
  6 EMILY WARD                17 B DOL             1:13.20S F      
  7 CIARA LYNCH               16 SLIGO             1:13.93S F      
  8 REBECCA CARROLL           17 COM               1:15.52S F      
  9 EDEL EGAN                 16 CBAR              1:16.45S F      
 10 NIAMH BRESLIN             16 CBAR              1:21.59S F      
 11 ORLA FLANAGAN             16 CLM               1:22.10S F      
 12 ELLA BURNS                17 CBAR              1:23.50S F      
 13 LAOISE KING               16 SHARK             1:38.31S F      
 14 ORLA KISTMACHER           16 SHARK             1:40.94S F      
  0 ELLEN HYNES               16 LASER                   NS F      
 
Boys  11&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            11 SLIGO             1:19.34S F      
  2 PHILIP DUDA               11 COM               1:19.88S F      
  3 CONOR DONOHOE             11 CBAR              1:24.75S F      
  4 ROAN FLAHERTY             11 ATH               1:25.84S F      
  5 CIAN MCCORMACK            11 LONG              1:29.00S F      
  6 ALEKSANDR MC ALEER        10 GAL               1:31.16S F      
  7 OLIVER KEARNEY            10 C FIN             1:31.37S F      
  8 BARRY WALSH                9 B DOL             1:31.60S F      
  9 EOIN TREANOR              11 CLM               1:32.37S F      
 10 JACK DELANEY              10 CLM               1:32.90S F      
 11 ZACH MEEGAN               11 ATH               1:33.22S F      
 12 NIALL HENEGHAN            11 CBAR              1:36.71S F      
 13 ADAM MURPHY               11 CBAR              1:44.25S F      
  0 ORAN MC NULTY             11 CLM                     DQ F      
 
Boys  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBIN PFEIFFER            13 BL FN             1:15.78S F      
  2 BRIAN LENNON              13 SHARK             1:16.53S F      
  3 DARAGH FITZGERLD          13 ATH               1:16.69S F      
  4 CILLIAN LYNAM             12 ATH               1:16.97S F      
  5 NIALL CARTER              13 CBAR              1:18.83S F      
  6 BEN NAUGHTON              12 GAL               1:19.13S F      
  7 RORY LALLY                12 GAL               1:19.19S F      
  8 NIKITA SEMIKIN            12 ATH               1:19.43S F      
  9 ALFIE COOGAN              12 ATH               1:19.56S F      
 10 RALF BODAMER              12 GAL               1:19.59S F      
 11 LIAM NAUGHTON             13 ATH               1:20.00S F      
 11 CIAN DONOHOE              13 CBAR              1:20.00S F      
 13 EIDHNE KENNEDY            13 GAL               1:21.12S F      
 14 SHANE HARRINGTON          12 ATH               1:21.22S F      
 15 EOGHAN DALY               12 GAL               1:21.63S F      
 16 NIALL JOYCE               13 SHARK             1:23.02S F      
 17 AARON REILLY              12 BALL              1:24.16S F      
 18 SHANE DONOVAN             12 ATH               1:24.81S F      
 19 CIAN SMITH                12 ATH               1:24.90S F      
 20 DARRAGH MASTERSON         12 CBAR              1:25.78S F      
 21 ALEX CLARK                13 SHARK             1:26.15S F      
 22 LUKE BURKE                13 BL FN             1:27.03S F      
 23 RYAN GILLEN               12 SLIGO             1:27.31S F      
 24 COLM CARNEY               12 CBAR              1:27.44S F      
 25 KAMIL MROZ                12 LONG              1:27.50S F      
 26 JAMES BALASKIE            13 CBAR              1:27.59S F      
 27 JAMES WOOLEY              12 CLM               1:29.09S F      
 28 PADRAIC MCCARTHY          12 LASER             1:31.10S F      
 29 FERGHAL BLANCHARD         13 LASER             1:31.25S F      
 30 KELL MURPHY               13 SHARK             1:31.34S F      
 31 WILLIAM MC DONNELL        12 GAL               1:33.34S F      
  0 RORY COLLINS              13 BL FN                   DQ F      
 
Boys  14-15 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JACK PILCHER              15 CLM               1:05.06S F      
  2 MICHAEL MC ANDREW         15 SHARK             1:07.09S F      
  3 JOSHUA FORTUNE            15 SLIGO             1:10.78S F      
  4 SEAN KEANEY               15 SLIGO             1:11.44S F      
  5 TOMMY HEUNG               15 CBAR              1:11.62S F      
  6 EVAN WELBY                14 SHARK             1:12.87S F      
  7 DAVID DOORLY              14 GAL               1:14.09S F      
  8 ETHAN BRESLIN             14 CLM               1:14.84S F      
  9 IAN MC AULEY              15 ATH               1:15.09S F      
 10 OISIN KEARNEY             14 C FIN             1:15.72S F      
 11 LIAM KILKENNY             15 GAL               1:16.45S F      
 12 MILO O'CONNOR             14 ATH               1:17.44S F      
 13 ORIN MITCHELL             14 SLIGO             1:17.79S F      
 14 JOHN STEVENSON            15 ATH               1:18.41S F      
 15 RONAN DERVAN              15 CBAR              1:18.94S F      
 16 ANTHONY MAHER             14 SLIGO             1:18.97S F      
 17 NIALL O'DONOVAN           14 SLIGO             1:19.44S F      
 18 FIONN DOHERTY             15 BALL              1:20.55S F      
 19 VLADIMIR ROMANOV          14 ATH               1:21.12S F      
 19 BILLY CLARKE              15 SHARK             1:21.12S F      
 21 EOIN O'MALLEY             14 GAL               1:21.63S F      
 
Boys  16-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBERT POWELL             16 ATH                 59.94S F      
  2 RONAN ANDERSON            18 SLIGO             1:00.16S F      
  3 PETER MOONEY              22 SLIGO             1:05.14S F      
  4 CONOR MELLY               16 CBAR              1:08.91S F      
  5 NATHAN RENNICK            17 CBAR              1:09.05S F      
  6 EOIN ANDERSON             16 SLIGO             1:12.35S F      
  7 DYLAN MARTIN              16 SLIGO             1:13.59S F      
  8 JOSEPH TANNION            18 SHARK             1:14.86S F      
  9 OWEN EGLINTON             16 SLIGO             1:16.10S F      
 10 TIERNAN BURKE             16 SHARK             1:18.56S F      
 11 PÁDRAIG MC WILLIAMS       17 SHARK             1:23.99S F      
 12 JAYKE MORRIS              16 CLM               1:27.31S F      
  0 ARTUR PLANGG              17 COM                     NS F      
 
Girls  11&U 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ERIKA LOWE                11 ATH               5:27.81S F      
  2 KELIS CURRAN              11 COM               5:38.25S F      
  3 ALAOISE REGAN             10 COM               5:45.29S F      
  4 CAROL GRIFFIN             11 SHARK             5:57.03S F      
  5 ELLEN MULRENAN            11 COM               6:01.38S F      
  6 AISLING STAPLETON         11 CBAR              6:04.56S F      
  7 AVA DEELEY                11 LONG              6:12.26S F      
  8 SARAH COSGROVE            11 CBAR              6:16.43S F      
  9 KRISTINA MCDONAGH         11 BL FN             6:19.57S F      
 10 KATE HAGAN                11 LONG              6:24.81S F      
 11 CIARA CONNAUGHTON- JONES  11 SLIGO             6:25.00S F      
 12 RIONAGH MC CORMACK         9 LONG              6:27.03S F      
 13 AYLAH MURPHY              11 SHARK             6:27.65S F      
 14 KATE OWENS                11 GAL               6:34.88S F      
 15 ANNA BURNS                11 SHARK             6:35.53S F      
 16 RACHEL HEALY              11 CBAR              6:36.20S F      
 17 NIAMH KENNEDY             11 LASER             6:41.53S F      
  0 LIADAN RUDDY               9 SLIGO                   DQ F      
 
Girls  12-13 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 REBECCA LOWE              13 ATH               4:36.50S F      
  2 ELLEN FLAHERTY            13 ATH               4:46.50S F      
  3 JESSICA GANNON            12 COM               4:47.06S F      
  4 AILBHE MULHALL            13 GAL               4:56.97S F      
  5 JENNIFER ANDREWS          13 C FIN             5:02.94S F      
  6 HELEN LYNCH               12 ATH               5:03.53S F      
  7 SADHBH DALY               13 GAL               5:03.88S F      
  8 IONA ASHTON               13 GAL               5:04.72S F      
  9 ALISON GIBBS              12 GAL               5:05.56S F      
 10 CAOILIN KEARNEY           13 BL FN             5:09.57S F      
 11 WIKTORIA WEINERT          13 C FIN             5:10.47S F      
 12 CIARA KILCOMMONS          12 COM               5:11.18S F      
 13 DANIELLE FARRELL          12 SLIGO             5:13.69S F      
 14 AIMEE KELLY               13 SHARK             5:13.81S F      
 15 OLIWIA RODAWSKA           12 GAL               5:14.75S F      
 16 JUDY BRENNAN              13 ATH               5:20.34S F      
 17 SARAH CONDRON             13 ATH               5:22.32S F      
 18 EILIDH MAC PHEE           13 BALL              5:23.57S F      
 19 SILE MC AULEY             12 ATH               5:24.72S F      
 20 SORCHA TREANOR            13 CLM               5:27.18S F      
 21 AOIFE DAVITT              12 GAL               5:31.60S F      
 22 KATE DELANEY              13 CLM               5:33.44S F      
 23 OLIVIA SMIALEK            13 ATH               5:33.62S F      
 24 ALICE MC PARTLAN          13 SLIGO             5:34.18S F      
 25 EMMA MURPHY               12 GAL               5:35.52S F      
 26 NAOISE O'DONNELL          12 GAL               5:37.40S F      
 27 REBECCA LIPTROT           12 SHARK             5:39.31S F      
 28 AILBHE KENNEDY            13 LASER             5:39.88S F      
 29 SARAH CONLON              13 CBAR              5:42.87S F      
 30 ELLEN KENNEDY             13 GAL               5:43.60S F      
 31 AILEEN WARD               13 ATH               5:45.05S F      
 32 ELLA O'DONOVAN            12 SLIGO             5:49.46S F      
 33 CAOILFHIONN LITTLE        13 CLM               6:01.81S F      
 34 EVA FITZPATRICK           12 ATH               6:02.09S F      
 35 CARA FITZPATRICK          12 ATH               6:02.38S F      
 36 TEODORA CUGALJ            12 SHARK             6:02.59S F      
 37 AOIFE DIRRANE             12 LASER             6:09.96S F      
 38 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     12 SHARK             6:10.11S F      
 39 SARAH BRADLEY             12 GAL               6:11.44S F      
 40 GRAINNE CONNEELY          13 SHARK             6:14.66S F      
 41 MAIREAD GALLAGHER         13 CBAR              6:15.21S F      
 42 CIANNA RUDDY              12 SLIGO             6:18.81S F      
 43 AISLING HORKAN            12 CLM               6:19.77S F      
 44 SOPHIE HENEHAN            12 CBAR              6:20.47S F      
 45 LISA REKAI                13 SHARK             6:21.06S F      
 46 ANOUSKA VINOD             12 GAL               6:23.55S F      
 47 GRAINNE DONOHUE           12 LONG              6:23.60S F      
 48 ÉABHA MOYLES              12 SLIGO             6:28.40S F      
 49 MARIA NICDHONNACHA        12 GAL               6:33.87S F      
  0 CLODAGH COLLIER           13 ATH                     NS F      
  0 CAITRIONA NIC DHONNCHADH  12 GAL                     NS F      
 
Girls  14-15 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 HANNAH GRADY              15 CBAR              4:55.19S F      
  2 ANASTAZYA PLISZKA         14 COM               4:57.03S F      
  3 LAURA JOHNSON             14 ATH               5:03.25S F      
  4 AOIFE BATES               14 SHARK             5:03.44S F      
  5 HEATHER FADDEN            15 CBAR              5:09.94S F      
  6 FIONA CONWAY              14 CBAR              5:12.63S F      
  7 MEGAN DEELY               15 CBAR              5:16.33S F      
  8 AOIFE FITZGERLD           14 ATH               5:16.81S F      
  9 SORCHA KEARNEY            14 BL FN             5:19.86S F      
 10 GRACE JOYCE               14 SHARK             5:20.25S F      
 11 RUTH GRIFFIN              15 SHARK             5:21.34S F      
 12 EMMA BOYLE                14 BL FN             5:23.06S F      
 13 MARIA LYONS               14 SLIGO             5:23.10S F      
 14 LABHOISE BOYLE            14 SHARK             5:23.12S F      
 15 RACHEL HENEHAN            14 CBAR              5:23.13S F      
 16 PENNY LEE                 14 SLIGO             5:24.52S F      
 17 LIADAN HANLEY             15 SLIGO             5:27.54S F      
 18 FREYA MURPHY              15 SHARK             5:31.35S F      
 19 BRIANNE HORAN             14 CBAR              5:33.28S F      
 20 TARA WALSH                14 SLIGO             5:33.62S F      
 21 RACHEL MARTIN             14 SLIGO             5:35.12S F      
 22 LAURA FINNERTY            14 CLM               5:35.41S F      
 23 SARAH MC GATH             14 LASER             5:36.47S F      
 24 GRACE KEHOE               14 SLIGO             5:38.25S F      
 25 MAEVE GALLAGHER           15 CBAR              5:41.18S F      
 26 NIAMH EGAN                15 CBAR              5:46.08S F      
 27 JANE FRANCIS              14 SHARK             5:47.19S F      
 28 ANNA MC PARTLAN           15 SLIGO             5:50.46S F      
 29 AISLING MC CARTHY         14 ATH               5:56.56S F      
 31 OONAGH OWENS              14 LASER             6:11.29S F      
  0 AMY MC GOWAN              15 B DOL                   DQ F      
 
Girls  16-Ov 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MAEFORM BORRIELLO         17 ATH               4:33.84S F      
  2 JENNI KILDUFF             16 COM               4:43.36S F      
  3 REBECCA CARROLL           17 COM               4:43.53S F      
  4 MEADBH KEANEY             16 SLIGO             4:45.41S F      
  5 IMOGEN NAUGHTON           17 SHARK             4:49.31S F      
  6 RACHEL JOHNSON            16 ATH               4:50.50S F      
  7 EMILY WARD                17 B DOL             4:58.50S F      
  8 PAULA MC DONAGH           17 CBAR              4:59.89S F      
  9 EDEL EGAN                 16 CBAR              4:59.94S F      
 10 CIARA LYNCH               16 SLIGO             5:09.43S F      
 11 ORLA FLANAGAN             16 CLM               5:20.81S F      
 12 NIAMH BRESLIN             16 CBAR              5:26.75S F      
 13 SARAH DONNELLY            16 BALL              5:28.03S F      
 14 TERRI KELLY               16 SLIGO             5:35.07S F      
  0 ELLEN HYNES               16 LASER                   NS F      
 
Boys  11&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            11 SLIGO             1:31.30S F      
  2 PHILIP DUDA               11 COM               1:34.06S F      
  3 ROAN FLAHERTY             11 ATH               1:37.72S F      
  4 CIAN MCCORMACK            11 LONG              1:37.80S F      
  5 CONOR DONOHOE             11 CBAR              1:40.32S F      
  6 EUAN JENNINGS             11 SHARK             1:40.34S F      
  7 ALEKSANDR MC ALEER        10 GAL               1:45.09S F      
  8 JACK DELANEY              10 CLM               1:45.44S F      
  9 ALAN KILCOMMONS           10 COM               1:47.63S F      
 10 EOIN TREANOR              11 CLM               1:48.53S F      
 11 FIONN MC CARTHY           11 SHARK             1:50.44S F      
 12 ADAM MURPHY               11 CBAR              1:52.38S F      
 
Boys  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DARAGH FITZGERLD          13 ATH               1:19.25S F      
  2 CIAN MC GLUE              12 SHARK             1:22.60S F      
  3 EIDHNE KENNEDY            13 GAL               1:24.75S F      
  4 ALFIE COOGAN              12 ATH               1:24.90S F      
  5 CIAN DONOHOE              13 CBAR              1:27.38S F      
  6 ROBIN PFEIFFER            13 BL FN             1:27.88S F      
  7 NIALL CARTER              13 CBAR              1:29.13S F      
  8 BEN NAUGHTON              12 GAL               1:30.19S F      
  9 EOGHAN DALY               12 GAL               1:30.28S F      
 10 LUKE BURKE                13 BL FN             1:32.21S F      
 11 RORY LALLY                12 GAL               1:32.53S F      
 12 EOGHAN KEARNS             13 SLIGO             1:33.31S F      
 13 DARRAGH MASTERSON         12 CBAR              1:34.15S F      
 14 ALEX CLARK                13 SHARK             1:34.28S F      
 15 RORY COLLINS              13 BL FN             1:35.49S F      
 16 FERGHAL BLANCHARD         13 LASER             1:37.12S F      
 17 COLM CARNEY               12 CBAR              1:38.78S F      
 18 RYAN GILLEN               12 SLIGO             1:39.00S F      
 19 CHRISTOPHER FAHERTY       13 LONG              1:39.46S F      
 20 KAMIL MROZ                12 LONG              1:41.56S F      
 21 NIALL JOYCE               13 SHARK             1:43.41S F      
 22 KELL MURPHY               13 SHARK             1:49.21S F      
  0 PADRAIC MCCARTHY          12 LASER                   DQ F      
  0 RALF BODAMER              12 GAL                     DQ F      
  0 AARON REILLY              12 BALL                    NS F      
 
Boys  14-15 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JACK BRENNAN              15 ATH               1:17.34S F      
  2 MICHAEL MC ANDREW         15 SHARK             1:17.41S F      
  3 RONAN DERVAN              15 CBAR              1:18.47S F      
  4 TOMMY HEUNG               15 CBAR              1:19.14S F      
  5 IAN MC AULEY              15 ATH               1:19.62S F      
  6 ETHAN BRESLIN             14 CLM               1:19.96S F      
  7 KIERAN BREHENY            15 C FIN             1:20.20S F      
  8 EVAN WELBY                14 SHARK             1:20.53S F      
  9 FIONN DOHERTY             15 BALL              1:21.37S F      
 10 LIAM KILKENNY             15 GAL               1:21.78S F      
 11 ANTHONY MAHER             14 SLIGO             1:21.85S F      
 12 ORIN MITCHELL             14 SLIGO             1:22.44S F      
 13 JOSHUA FORTUNE            15 SLIGO             1:22.54S F      
 14 JOHN STEVENSON            15 ATH               1:22.95S F      
 15 JACK PILCHER              15 CLM               1:23.01S F      
 16 NIALL O'DONOVAN           14 SLIGO             1:24.48S F      
 17 BILLY CLARKE              15 SHARK             1:24.87S F      
 18 MILO O'CONNOR             14 ATH               1:25.25S F      
 19 SEAN KEANEY               15 SLIGO             1:26.81S F      
 20 EOIN O'MALLEY             14 GAL               1:27.13S F      
 21 PATRICK MC PARTLAN        14 SLIGO             1:27.71S F      
 22 DAVID DOORLY              14 GAL               1:28.28S F      
 
Boys  16-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BRYAN SCULLY              16 ATH               1:10.41S F      
  2 RONAN ANDERSON            18 SLIGO             1:11.40S F      
  3 ROBERT POWELL             16 ATH               1:11.44S F      
  4 PETER MOONEY              22 SLIGO             1:11.56S F      
  5 JAYKE MORRIS              16 CLM               1:18.19S F      
  6 BRYAN CARTY               16 COM               1:19.75S F      
  7 BEN VAHEY                 18 SHARK             1:20.13S F      
  8 NATHAN RENNICK            17 CBAR              1:21.34S F      
  9 DYLAN MARTIN              16 SLIGO             1:21.84S F      
 10 PÁDRAIG MC WILLIAMS       17 SHARK             1:22.72S F      
 11 EOIN ANDERSON             16 SLIGO             1:25.09S F      
 12 OWEN EGLINTON             16 SLIGO             1:29.78S F      
  0 CONOR MELLY               16 CBAR                    NS F      
 
Girls  11&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ERIKA LOWE                11 ATH               1:35.90S F      
  2 CAROL GRIFFIN             11 SHARK             1:41.16S F      
  3 SARAH COSGROVE            11 CBAR              1:41.69S F      
  4 CIARA CONNAUGHTON- JONES  11 SLIGO             1:41.72S F      
  5 AYLAH MURPHY              11 SHARK             1:42.31S F      
  6 RACHEL HEALY              11 CBAR              1:43.44S F      
  7 CAOIMHE CURLEY            10 CBAR              1:46.45S F      
  8 KRISTINA MCDONAGH         11 BL FN             1:48.10S F      
  9 RIONAGH MC CORMACK         9 LONG              1:48.59S F      
 10 FAYE LAVIN                11 CBAR              1:51.85S F      
 11 KATE OWENS                11 GAL               1:54.57S F      
 12 NIAMH KENNEDY             11 LASER             2:00.50S F      
 13 AINE O'CONNOR              9 CBAR              2:02.50S F      
 
Girls  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ELLEN FLAHERTY            13 ATH               1:19.88S F      
  2 REBECCA LOWE              13 ATH               1:22.06S F      
  3 ALISON GIBBS              12 GAL               1:23.75S F      
  4 SADHBH DALY               13 GAL               1:23.81S F      
  5 LAOISE FEE                13 C FIN             1:27.53S F      
  6 AIMEE KELLY               13 SHARK             1:27.84S F      
  7 JUDY BRENNAN              13 ATH               1:28.88S F      
  8 SARAH CONDRON             13 ATH               1:29.44S F      
  9 SORCHA TREANOR            13 CLM               1:29.81S F      
 10 CAOILIN KEARNEY           13 BL FN             1:31.72S F      
 11 SARAH CONLON              13 CBAR              1:31.79S F      
 12 REBECCA LIPTROT           12 SHARK             1:31.81S F      
 13 AILBHE MULHALL            13 GAL               1:32.40S F      
 14 DANIELLE FARRELL          12 SLIGO             1:32.69S F      
 15 NIA BARTRAM               12 LONG              1:32.82S F      
 16 ALICE MC PARTLAN          13 SLIGO             1:34.31S F      
 17 IONA ASHTON               13 GAL               1:35.31S F      
 18 KATE DELANEY              13 CLM               1:35.97S F      
 19 MAIREAD GALLAGHER         13 CBAR              1:36.75S F      
 20 AISLING HORKAN            12 CLM               1:36.85S F      
 21 SILE MC AULEY             12 ATH               1:37.68S F      
 22 OLIWIA RODAWSKA           12 GAL               1:37.72S F      
 23 MILLIE PILCHER            12 CLM               1:37.85S F      
 24 EMMA MURPHY               12 GAL               1:38.31S F      
 25 ELLEN KENNEDY             13 GAL               1:38.88S F      
 26 EILIDH MAC PHEE           13 BALL              1:39.40S F      
 27 AOIFE DAVITT              12 GAL               1:39.41S F      
 28 NAOISE O'DONNELL          12 GAL               1:40.27S F      
 29 LISA REKAI                13 SHARK             1:40.29S F      
 30 ÉABHA MOYLES              12 SLIGO             1:40.50S F      
 31 SARAH BRADLEY             12 GAL               1:40.53S F      
 32 AILBHE KENNEDY            13 LASER             1:43.40S F      
 33 MICHELLE MULLIGAN         13 CLM               1:45.66S F      
 34 GRAINNE CONNEELY          13 SHARK             1:46.13S F      
 35 CARA FITZPATRICK          12 ATH               1:47.47S F      
 36 SOPHIE HENEHAN            12 CBAR              1:49.26S F      
 37 EVA FITZPATRICK           12 ATH               1:50.90S F      
 38 AOIFE DIRRANE             12 LASER             1:52.32S F      
 39 MARIA NICDHONNACHA        12 GAL               1:53.31S F      
 40 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     12 SHARK             1:54.44S F      
 41 CAITRIONA NIC DHONNCHADH  12 GAL               1:59.76S F      
  0 ANOUSKA VINOD             12 GAL                     NS F      
  0 GRAINNE DONOHUE           12 LONG                    NS F      
  0 CLODAGH COLLIER           13 ATH                     NS F      
 
Girls  14-15 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 GRACE JOYCE               14 SHARK             1:20.12S F      
  2 HEATHER FADDEN            15 CBAR              1:21.60S F      
  3 HANNAH GRADY              15 CBAR              1:25.62S F      
  4 LABHOISE BOYLE            14 SHARK             1:28.38S F      
  5 ANNA MC PARTLAN           15 SLIGO             1:30.22S F      
  6 LAURA FINNERTY            14 CLM               1:30.31S F      
  7 FREYA MURPHY              15 SHARK             1:30.87S F      
  8 BRIANNE HORAN             14 CBAR              1:31.85S F      
  9 MARIA LYONS               14 SLIGO             1:32.12S F      
 10 MEGAN DEELY               15 CBAR              1:32.87S F      
 12 SARAH MC GATH             14 LASER             1:33.50S F      
 13 RACHEL MARTIN             14 SLIGO             1:34.16S F      
 14 PENNY LEE                 14 SLIGO             1:34.51S F      
 15 SORCHA KEARNEY            14 BL FN             1:34.65S F      
 16 EMMA BOYLE                14 BL FN             1:35.35S F      
 17 ELAINE SHERIDAN           15 BALL              1:35.54S F      
 18 LIADAN HANLEY             15 SLIGO             1:37.25S F      
 19 MAEVE GALLAGHER           15 CBAR              1:37.35S F      
 20 RACHEL HENEHAN            14 CBAR              1:38.02S F      
 21 GRACE KEHOE               14 SLIGO             1:38.72S F      
 22 OONAGH OWENS              14 LASER             1:40.88S F      
 23 JANE FRANCIS              14 SHARK             1:43.69S F      
 24 JESSICA MORAN             14 CLM               1:43.94S F      
 25 CIARA KING                14 SHARK             1:54.83S F      
  0 ROISIN JUDGE              15 BALL                    NS F      
  0 TARA WALSH                14 SLIGO                   DQ F      
  0 TARA WONG                 15 BALL                    NS F      
 
Girls  16-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 IMOGEN NAUGHTON           17 SHARK             1:23.87S F      
  2 ORLA FLANAGAN             16 CLM               1:27.22S F      
  3 MEADBH KEANEY             16 SLIGO             1:27.59S F      
  4 SARAH DONNELLY            16 BALL              1:29.44S F      
  5 EDEL EGAN                 16 CBAR              1:33.44S F      
  6 NIAMH BRESLIN             16 CBAR              1:39.94S F      
  7 LAOISE KING               16 SHARK             1:42.55S F      
  8 ORLA KISTMACHER           16 SHARK             1:43.81S F      
  0 ELLEN HYNES               16 LASER                   NS F