CASTLEBAR REGIONAL QUALIFYING MEET OCT 2019
 
Girls  13-14 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 KATIE MANNING             13 LONG             20:57.69S F      
 
Boys  13-14 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 TAMAS JAGER               14 SHARK            26:35.24S F      
 
Boys  15-Ov 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NIALL CARTER              17 CBAR             17:44.31S F      
  2 DYLAN HANLY               15 LONG             20:56.78S F      
 
Girls  12&U 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONAGH MCCORMACK         12 LONG             10:30.44S F      
  2 ELLA MC KEON              12 TRID             12:21.12S F      
 
Boys  12&U 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KIERAN WATTERSON          12 BL FN            10:40.61S F      
  2 EDWIN ROLSTON             12 BALL             11:38.91S F      
 
Girls  13-14 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMMA HUGHES               14 BALL             10:30.95S F      
  2 SARAH COSGRAVE            14 CBAR             10:53.94S F      
  3 ALANNAH CANAVAN           14 BALL             11:01.99S F      
  4 FAITH LYNOTT              13 TRID             11:29.23S F      
 
Boys  13-14 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PHILLIP DUDA              14 LONG              9:00.91S F      
  2 CONOR DONOHOE             14 CBAR              9:49.65S F      
  3 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO            10:02.72S F      
  4 ROAN FLAHERTY             14 ATH              10:11.35S F      
  5 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO            10:31.17S F      
  6 CORMAC RYNN               14 TRID             10:46.84S F      
  7 ETHAN DOHERTY             13 CBAR             11:01.87S F      
  0 AINDRIU LYNAM             14 ATH                     NS F      
 
Girls  15-Ov 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIBHE RYNN               16 TRID             11:06.30S F      
  2 AOIFE LEONARD             16 LONG             11:08.55S F      
  3 ELLA BYRNE                15 LONG             11:09.21S F      
 
Boys  15-Ov 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALAN DZAEI                15 LONG              9:04.36S F      
  2 OISIN CAREY               18 LASER             9:49.77S F      
  3 EAMON SMITH               15 LONG             10:11.95S F      
  4 EOIN MC DERMOTT           16 BL FN            11:04.83S F      
 
Girls  12&U 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SARAH GUNNING             12 BL FN             6:10.60S F      
  2 MOLLY MULVEY              11 TRID              6:31.18S F      
 
Girls  13-14 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIARA CONNAUGHTON-JONES   14 SLIGO             5:37.31S F      
  2 JANE O'BOYLE              13 LONG              5:53.64S F      
  3 CLODAGH SMITH             14 LONG              5:59.00S F      
  4 FAITH LYNOTT              13 TRID              6:12.33S F      
  5 RACHEL WHELAN             13 SHARK             6:14.81S F      
 
Girls  15-Ov 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE DIRRANE             15 LASER             5:36.63S F      
  2 AOIBHE RYNN               16 TRID              6:12.05S F      
 
Boys  12&U 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JOHN SHORTT               12 BL FN             2:36.44S F      
  2 CONOR LANIGAN             12 TRID              2:56.07S F      
  3 SCOTT DUDA                10 LONG              3:02.78S F      
  4 PADDY CUNNINGHAM SMYTH    12 SHARK             3:05.34S F      
  5 DANIEL RATTIGAN           12 SLIGO             3:09.07S F      
  6 MICHAEL CUNNINGHAM SMYTH  11 SHARK             3:23.78S F      
 
Boys  13-14 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             2:16.88S F      
  2 CONOR DONOHOE             14 CBAR              2:31.27S F      
  3 RIAN KEARNEY              14 BL FN             2:32.21S F      
  4 JACK DELANEY              13 CLM               2:34.10S F      
  5 OLIVER KEARNEY            13 LONG              2:35.77S F      
  6 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO             2:38.75S F      
  7 JAMIE MATTHEWS            14 LONG              2:39.07S F      
  8 MARK HYNES                13 LASER             2:39.43S F      
  9 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO             2:45.67S F      
 10 CORMAC RYNN               14 TRID              2:45.81S F      
 11 CIAN HOGAN                13 SHARK             2:46.90S F      
 12 ALEX KELLY                14 SHARK             2:51.01S F      
 13 THOMAS DAVEY              13 BL FN             2:51.37S F      
 14 ETHAN DOHERTY             13 CBAR              2:52.77S F      
 15 EDWARD MC DONAGH          14 SLIGO             2:55.72S F      
 16 DAEHAN COLL               13 LASER             3:01.05S F      
 17 DIARMIUD CALLANAN         13 BL FN             3:06.91S F      
  0 KYLE FAGAN                14 ATH                     NS F      
 
Boys  15-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ANTHONY MAHER             18 SLIGO             2:19.77S F      
  2 FIONN WATERS              17 TUAM              2:20.01S F      
  3 NIALL CARTER              17 CBAR              2:22.03S F      
  4 FERGAL BLANCHARD          16 LASER             2:22.95S F      
  5 RORY GRADY                16 CBAR              2:23.87S F      
  6 NIALL JOYCE               16 SHARK             2:24.53S F      
  7 MIQUEL BERNADES           15 BALL              2:25.20S F      
  8 ODIE MELIA                15 TUAM              2:28.61S F      
  9 DANIEL MADIGAN            17 LONG              2:28.69S F      
 10 NATHAN TODD               15 LASER             2:29.86S F      
 11 DARRAGH MASTERSON         15 CBAR              2:31.09S F      
 12 PADDY GRIMES              15 LASER             2:31.66S F      
 13 JAKE VAN DE BEEK          16 BL FN             2:31.96S F      
 14 CIAN MCCORMACK            15 LONG              2:33.39S F      
 15 EVAN REILLY               15 CLM               2:40.95S F      
 16 CILLIAN FITZPATRICK O'BR  17 SHARK             2:41.17S F      
 17 CALLUM ROWLEY HOPKINS     15 SLIGO             2:41.40S F      
 18 JAMES BALASKI             16 CBAR              2:44.57S F      
 19 ANTHONY BOYLE             15 BL FN             2:46.16S F      
 20 JOHN HYNES                16 LASER             2:47.41S F      
 
Girls  12&U 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ISOLDE HANNON             12 BL FN             1:26.89S F      
  2 EMELIA JOYCE              12 SHARK             1:29.65S F      
  3 GRACE QUINN               11 TRID              1:30.67S F      
  4 NIAMH CONNERY             11 SHARK             1:36.86S F      
  5 ROISIN HORKAN             12 CLM               1:39.70S F      
  0 EMMA COOK                 12 CBAR                    NS F      
 
Girls  13-14 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMMA HUGHES               14 BALL              1:13.81S F      
  2 SARAH COSGRAVE            14 CBAR              1:14.23S F      
  3 SORCHA BRENNAN            13 TUAM              1:15.20S F      
  4 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO             1:15.68S F      
  5 REKA FABIAN               14 LASER             1:15.81S F      
  6 ELLA POWELL               13 ATH               1:19.08S F      
  7 JANE BRADLEY              13 SLIGO             1:24.12S F      
  8 OLIVIA CURRIE             13 SHARK             1:24.80S F      
  9 AMELIA NIZNIK             13 LONG              1:26.06S F      
 10 GRACE O'BRIEN             13 LONG              1:26.49S F      
 11 MARIJA GIEDRAITYTE        13 CBAR              1:43.38S F      
  0 ELLEN RUANE               13 CLM               1:31.83S F      
 
Girls  15-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ELLEN FLAHERTY            17 ATH               1:08.59S F      
  2 NAOISE O'DONNELL          16 SHARK             1:10.61S F      
  3 AIMEE KELLY               16 SHARK             1:11.74S F      
  4 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK             1:14.73S F      
  5 ELLA BYRNE                15 LONG              1:18.31S F      
  6 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK             1:19.14S F      
  7 EMMA BOYLE                17 BL FN             1:19.19S F      
  8 GRAINNE DONOHUE           15 LONG              1:21.99S F      
 10 CLODAGH KAVANAGH          15 CBAR              1:26.89S F      
 
Boys  12&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JOHN SHORTT               12 BL FN             2:31.33S F      
  2 MICHAEL LAVIN             12 COM               2:46.43S F      
  3 KIERAN WATTERSON          12 BL FN             2:48.68S F      
  3 EOGHAN RYNN               12 TRID              2:48.68S F      
  5 DARRAGH GILMARTIN         12 SLIGO             3:00.55S F      
  6 CHARLIE WHITE             11 B DOL             3:13.88S F      
  0 MICHAEL CUNNINGHAM SMYTH  11 SHARK                   NS F      
  0 PADDY CUNNINGHAM SMYTH    12 SHARK                   NS F      
 
Boys  13-14 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PHILLIP DUDA              14 LONG              2:15.67S F      
  2 MARK ROCKETT              14 ATH               2:22.89S F      
  3 CONOR DONOHOE             14 CBAR              2:28.17S F      
  4 ROAN FLAHERTY             14 ATH               2:31.37S F      
  5 LUCA DUGGAN               14 BALL              2:34.72S F      
  6 RIAN KEARNEY              14 BL FN             2:35.54S F      
  7 CIAN HOGAN                13 SHARK             2:40.16S F      
  8 CORMAC RYNN               14 TRID              2:44.29S F      
  9 PETER STAUNTON            14 CLM               2:47.74S F      
 10 RUAIRI KELLY              14 BALL              2:55.84S F      
 11 MATHEW RYAN               13 B DOL             2:58.60S F      
 12 TIERNAN DOHERTY           13 BALL              3:01.44S F      
 13 DIARMIUD CALLANAN         13 BL FN             3:09.05S F      
 
Boys  15-Ov 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NIALL KELLY               18 CLM               2:16.25S F      
  2 CONN MC NAMARA            16 CBAR              2:24.64S F      
  3 NIALL COPPINGER           16 LONG              2:29.54S F      
  4 JAMES WOOLLEY             15 CLM               2:31.72S F      
  5 MIKE HEANEY               16 CLM               2:34.89S F      
  6 RUAIRI BLANCHARD          15 LASER             2:38.42S F      
  7 ANTHONY BOYLE             15 BL FN             2:41.85S F      
  8 DARAGH GORMLEY            15 TUAM              2:46.17S F      
  9 AARON REILLY              16 BALL              2:55.06S F      
 
Girls  12&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONAGH MCCORMACK         12 LONG              1:23.28S F      
  2 MICHELLE RAILTON          12 TUAM              1:26.06S F      
  3 LEAH CONNELL              12 ATH               1:26.46S F      
  4 MEABH O ROURKE            12 TUAM              1:27.44S F      
  5 CLARA DOHERTY             12 C FIN             1:29.62S F      
  6 URSULA REILLY             12 LONG              1:32.96S F      
  7 ERIN MOORE                11 ATH               1:33.55S F      
  8 JANE RYAN                 11 ATH               1:36.19S F      
  9 MIRIAM ROLAND             12 BL FN             1:37.03S F      
 10 LAUREN HUNTER             12 SLIGO             1:38.29S F      
 11 NIAMH CONNERY             11 SHARK             1:38.64S F      
 12 ISABEL JOYCE              12 SHARK             1:39.10S F      
 13 ERIN ROBINSON             11 WPORT             1:39.37S F      
 14 EMMA MOONEY               10 ATH               1:39.61S F      
 15 CLODAGH MASTERSON         12 LONG              1:40.27S F      
 16 HANNAH MCLOUGHLIN         12 B DOL             1:42.33S F      
 17 AISLING PARKER            11 TUAM              1:43.65S F      
 18 PHOEBE LYNNOTT            11 TRID              1:45.43S F      
 19 KATE BYRNE                11 CLM               1:47.43S F      
 20 YIKE CAI                  11 SHARK             1:47.62S F      
  0 ELLEN COEN                12 SLIGO                   NS F      
 
Girls  13-14 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CAOIMHE CURLEY            13 CBAR              1:23.38S F      
  2 CIARA CONNAUGHTON-JONES   14 SLIGO             1:27.47S F      
  3 JANE O'BOYLE              13 LONG              1:28.23S F      
  4 OLIVIA CURRIE             13 SHARK             1:32.52S F      
  5 BRIDGET KENNY             13 SHARK             1:33.81S F      
  6 RACHEL HEALY              14 CBAR              1:34.45S F      
  7 EILIDH MOORE              13 ATH               1:34.53S F      
  8 AOIBHE MITCHELL           14 TUAM              1:35.53S F      
  9 DAVINA MURPHY             13 LONG              1:39.85S F      
 10 AINE MURRAY               13 LONG              1:40.22S F      
 11 AILBHE OWENS              14 LASER             1:40.41S F      
 12 RUBY LOWE                 13 TRID              1:41.43S F      
 13 LEAH IRWIN                13 CBAR              1:41.73S F      
  0 LAUREN MC DONNELL         13 CBAR                    NS F      
 
Girls  15-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PAULA CRISAN              16 BL FN             1:17.55S F      
  2 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO             1:18.23S F      
  3 IMOGEN NAUGHTON           20 SHARK             1:20.96S F      
  4 JUDY BRENNAN              16 ATH               1:21.09S F      
  5 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              1:21.47S F      
  6 LUCY HOGAN                16 LONG              1:23.15S F      
  7 SIOBHAN LEONARD           15 LONG              1:24.62S F      
  8 SARAH CONDRON             16 ATH               1:24.91S F      
 10 AISLING STAPLETON         15 CBAR              1:25.12S F      
 11 BERNADETTE KENNY          15 SHARK             1:25.33S F      
 12 AOIFE LEONARD             16 LONG              1:25.90S F      
 13 AILEEN WARD               16 ATH               1:29.41S F      
 15 KAREN O'BOYLE             15 LONG              1:30.90S F      
 16 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK             1:30.91S F      
 17 OONAGH OWENS              17 LASER             1:32.53S F      
 18 IVANNA HORAN              15 CBAR              1:33.50S F      
 19 ALANNAH CUNNINGHAM        15 SLIGO             1:33.64S F      
 20 ELLA DONNELLAN            15 TUAM              1:34.02S F      
 21 GRAINNE DONOHUE           15 LONG              1:34.89S F      
  0 ROISIN O BRIEN            15 COM               1:26.57S F      
 
Boys  12&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JOHN SHORTT               12 BL FN             1:03.09S F      
  2 ASHLEY WEAFER             11 LONG              1:09.08S F      
  3 EDWIN ROLSTON             12 BALL              1:11.34S F      
  4 KIERAN WATTERSON          12 BL FN             1:12.26S F      
  5 CONOR LANIGAN             12 TRID              1:12.55S F      
  6 SCOTT DUDA                10 LONG              1:15.11S F      
  7 DANIEL RATTIGAN           12 SLIGO             1:15.27S F      
  8 MATTHEW O'GRADY           10 SLIGO             1:18.13S F      
  9 LOCHLAN DOYLE             12 CBAR              1:19.86S F      
 10 MICHAEL CUNNINGHAM SMYTH  11 SHARK             1:22.42S F      
 11 CHARLIE WHITE             11 B DOL             1:22.81S F      
  0 PADDY CUNNINGHAM SMYTH    12 SHARK             1:11.25S F      
 
Boys  13-14 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PHILLIP DUDA              14 LONG                56.65S F      
  2 MARK ROCKETT              14 ATH               1:00.73S F      
  3 EAMON DOHERTY             14 BALL              1:02.94S F      
  4 ZACH MEEGAN               14 ATH               1:03.30S F      
  5 JACK DELANEY              13 CLM               1:03.88S F      
  6 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO             1:04.19S F      
  7 JAMIE MATTHEWS            14 LONG              1:04.39S F      
  8 OLIVER KEARNEY            13 LONG              1:05.51S F      
  9 MAKAR SEMIKIN             13 ATH               1:05.88S F      
 10 MARK HYNES                13 LASER             1:06.48S F      
 11 LUCA DUGGAN               14 BALL              1:06.76S F      
 12 CORMAC RYNN               14 TRID              1:07.18S F      
 13 RIAN CLAFFEY              13 ATH               1:07.41S F      
 14 DAEHAN COLL               13 LASER             1:07.76S F      
 15 ALEX KELLY                14 SHARK             1:07.90S F      
 16 THOMAS DAVEY              13 BL FN             1:08.28S F      
 17 ADAM DAVOREN KING         14 CBAR              1:09.20S F      
 18 JAMIE FOX                 13 ATH               1:10.28S F      
 19 ETHAN DOHERTY             13 CBAR              1:10.63S F      
 20 TAMAS JAGER               14 SHARK             1:11.29S F      
 21 RUAIRI KELLY              14 BALL              1:12.45S F      
 22 MATHEW RYAN               13 B DOL             1:14.07S F      
  0 KYLE FAGAN                14 ATH                     NS F      
 
Boys  15-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CALLUM ASHTON             20 SHARK               55.16S F      
  2 MAX KOLCOW                18 SHARK               56.01S F      
  3 FIONN WATERS              17 TUAM                56.35S F      
  4 MIQUEL BERNADES           15 BALL                56.42S F      
  5 NIALL CARTER              17 CBAR                57.94S F      
  6 COLM CARNEY               15 CBAR                58.49S F      
  7 CONN MC NAMARA            16 CBAR                59.24S F      
  8 ALEX CLARKE               17 SHARK               59.38S F      
  9 ALAN DZAEI                15 LONG                59.55S F      
 10 DANIEL MADIGAN            17 LONG                59.64S F      
 11 FERGAL BLANCHARD          16 LASER               59.84S F      
 12 JAKE VAN DE BEEK          16 BL FN             1:00.15S F      
 13 SHANE DONOVAN             16 ATH               1:00.49S F      
 14 FIONN MCCARTHY            15 SHARK             1:00.53S F      
 15 CIAN MCCORMACK            15 LONG              1:01.00S F      
 16 SHAUN KILKENNY            15 CLM               1:01.05S F      
 17 CALLUM ROWLEY HOPKINS     15 SLIGO             1:01.08S F      
 18 CIAN DONOHOE              16 CBAR              1:01.24S F      
 19 JAMES WOOLLEY             15 CLM               1:01.56S F      
 20 PADDY GRIMES              15 LASER             1:01.69S F      
 21 NIALL COPPINGER           16 LONG              1:01.73S F      
 22 NATHAN TODD               15 LASER             1:01.96S F      
 23 ROSS MOORE-KEANE          15 ATH               1:02.16S F      
 24 MIKE HEANEY               16 CLM               1:02.34S F      
 25 ILIR SURDULLI             16 SHARK             1:02.41S F      
 26 KAMIL MROZ                15 LONG              1:03.36S F      
 27 EVAN REILLY               15 CLM               1:04.18S F      
 28 JAMES BALASKI             16 CBAR              1:04.81S F      
 29 CILLIAN FITZPATRICK O'BR  17 SHARK             1:05.33S F      
 30 LUKAS BEGLEY              16 TUAM              1:06.30S F      
 31 JOHN HYNES                16 LASER             1:06.31S F      
 32 RUAIRI BLANCHARD          15 LASER             1:07.18S F      
 33 CIAN JOHNSON              15 ATH               1:07.23S F      
 
Girls  12&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ERIN MOORE                11 ATH                 34.90S F      
  2 EMELIA JOYCE              12 SHARK               36.00S F      
  3 NICOLA BRENNAN            12 ATH                 36.56S F      
  4 RIONAGH MCCORMACK         12 LONG                36.67S F      
  5 LAUREN HUNTER             12 SLIGO               38.86S F      
  6 LEAH CONNELL              12 ATH                 39.52S F      
  7 ISABELLE MOONEY           10 SHARK               40.88S F      
  8 ELLIE BUTLER              11 B DOL               41.52S F      
  9 EMMA MOONEY               10 ATH                 41.62S F      
 10 YIKE CAI                  11 SHARK               41.67S F      
 11 SIOFRA FIELDING           12 BALL                41.89S F      
 12 CLODAGH MASTERSON         12 LONG                41.95S F      
 13 ROISIN HORKAN             12 CLM                 42.41S F      
 14 NIAMH CONNERY             11 SHARK               45.46S F      
  0 EMMA COOK                 12 CBAR                    NS F      
 
Girls  13-14 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ELLA POWELL               13 ATH                 33.33S F      
  2 REKA FABIAN               14 LASER               33.55S F      
  3 SARAH COSGRAVE            14 CBAR                33.68S F      
  4 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO               33.73S F      
  5 EMMA HUGHES               14 BALL                34.22S F      
  6 SORCHA BRENNAN            13 TUAM                34.61S F      
  7 FAITH LYNOTT              13 TRID                34.86S F      
  8 CIARA MULRY               14 SHARK               36.36S F      
  9 CLODAGH SMITH             14 LONG                36.54S F      
 10 GRACE O'BRIEN             13 LONG                37.07S F      
 11 JANE BRADLEY              13 SLIGO               37.48S F      
 12 AMELIA NIZNIK             13 LONG                38.21S F      
 13 SIENNA KELLY              13 CLM                 38.66S F      
 14 LEAH IRWIN                13 CBAR                39.56S F      
 15 AILBHE OWENS              14 LASER               41.58S F      
 16 ELLEN RUANE               13 CLM                 41.70S F      
 
Girls  15-Ov 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CARRIE MC DAID            17 SLIGO               30.72S F      
  2 ELLEN FLAHERTY            17 ATH                 31.10S F      
  3 IONA ASHTON               16 SHARK               31.71S F      
  4 NAOISE O'DONNELL          16 SHARK               31.78S F      
  5 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO               32.07S F      
  6 AIMEE KELLY               16 SHARK               32.47S F      
  7 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK               32.94S F      
  8 AOIFE DIRRANE             15 LASER               33.28S F      
  9 REBECCA LIPTROT           15 SHARK               33.73S F      
 10 AOIBHE RYNN               16 TRID                34.51S F      
 11 EMMA BOYLE                17 BL FN               35.20S F      
 13 SARAH CONLON              17 CBAR                35.99S F      
 14 AILEEN WARD               16 ATH                 36.71S F      
 15 GRAINNE DONOHUE           15 LONG                38.62S F      
 
Boys  12&U 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EOGHAN RYNN               12 TRID                37.99S F      
  2 DARRAGH GILMARTIN         12 SLIGO               39.36S F      
  3 ASHLEY WEAFER             11 LONG                39.79S F      
  4 PADDY CUNNINGHAM SMYTH    12 SHARK               40.25S F      
  5 CHARLIE WHITE             11 B DOL               43.62S F      
  6 MICHAEL CUNNINGHAM SMYTH  11 SHARK               44.31S F      
  7 CIAN FITZPATRICK          11 BALL                44.51S F      
 
Boys  13-14 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PHILLIP DUDA              14 LONG                29.63S F      
  2 MARK ROCKETT              14 ATH                 30.42S F      
  3 CONOR DONOHOE             14 CBAR                32.92S F      
  4 LUCA DUGGAN               14 BALL                32.97S F      
  5 JACK DELANEY              13 CLM                 33.19S F      
  6 EAMON DOHERTY             14 BALL                34.68S F      
  7 EDWARD MC DONAGH          14 SLIGO               35.71S F      
  8 MAKAR SEMIKIN             13 ATH                 36.18S F      
  9 CIAN HOGAN                13 SHARK               36.19S F      
 10 RUAIRI KELLY              14 BALL                37.91S F      
 11 JASON DUGGAN              13 BALL                39.44S F      
 12 MATHEW RYAN               13 B DOL               39.69S F      
 13 TIERNAN DOHERTY           13 BALL                40.48S F      
 14 DIARMIUD CALLANAN         13 BL FN               41.49S F      
  0 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO                   NS F      
 
Boys  15-Ov 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MAX KOLCOW                18 SHARK               28.35S F      
  2 NIALL KELLY               18 CLM                 29.28S F      
  3 SEAN BRENNAN              17 TUAM                29.82S F      
  4 EVAN WELBY                18 SHARK               30.04S F      
  5 NIALL JOYCE               16 SHARK               30.27S F      
  6 MIQUEL BERNADES           15 BALL                30.78S F      
  7 DARRAGH MASTERSON         15 CBAR                31.06S F      
  8 SHAUN KILKENNY            15 CLM                 32.08S F      
  9 COLM CARNEY               15 CBAR                32.43S F      
 10 JAMES WOOLLEY             15 CLM                 32.75S F      
 11 SHANE DONOVAN             16 ATH                 32.95S F      
 12 NIALL COPPINGER           16 LONG                33.19S F      
 13 CIAN MCCORMACK            15 LONG                33.68S F      
 14 ILIR SURDULLI             16 SHARK               36.59S F      
  0 ANTHONY MAHER             18 SLIGO                   NS F      
 
Boys  12&U 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KIERAN WATTERSON          12 BL FN             5:16.61S F      
  2 SEAN O'NEILL              12 ATH               5:30.06S F      
  3 ASHLEY WEAFER             11 LONG              5:36.79S F      
  4 EOGHAN RYNN               12 TRID              5:41.88S F      
  5 EDWIN ROLSTON             12 BALL              5:42.18S F      
  6 DANIEL RATTIGAN           12 SLIGO             5:45.77S F      
 
Boys  13-14 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 TAMAS JAGER               14 SHARK             3:56.79S F      
  1 PHILLIP DUDA              14 LONG              4:21.77S F      
  2 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO             4:47.96S F      
  3 ROAN FLAHERTY             14 ATH               4:52.17S F      
  4 ZACH MEEGAN               14 ATH               4:55.06S F      
  5 DAVID LENNON              14 SHARK             4:58.85S F      
  6 ALEX KELLY                14 SHARK             5:12.95S F      
  7 MAKAR SEMIKIN             13 ATH               5:13.19S F      
  8 CORMAC RYNN               14 TRID              5:13.40S F      
  9 RIAN CLAFFEY              13 ATH               5:15.95S F      
 10 CIAN HOGAN                13 SHARK             5:17.89S F      
 11 EUAN JENNINGS             14 SHARK             5:19.63S F      
 12 JAMIE FOX                 13 ATH               5:21.51S F      
 13 ETHAN DOHERTY             13 CBAR              5:27.85S F      
 14 MATHEW RYAN               13 B DOL             5:33.43S F      
 
Boys  15-Ov 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CALLUM ASHTON             20 SHARK             4:16.85S F      
  2 RORY GRADY                16 CBAR              4:26.30S F      
  3 NIALL CARTER              17 CBAR              4:26.38S F      
  4 FERGAL BLANCHARD          16 LASER             4:39.20S F      
  5 COLM CARNEY               15 CBAR              4:40.34S F      
  6 ODIE MELIA                15 TUAM              4:40.49S F      
  7 SHANE DONOVAN             16 ATH               4:41.64S F      
  8 EDWIN MALASHNYAK          16 ATH               4:42.47S F      
  9 FIONN MCCARTHY            15 SHARK             4:43.46S F      
 10 EVAN WELBY                18 SHARK             4:47.91S F      
 11 NIALL JOYCE               16 SHARK             4:48.37S F      
 12 ALEX CLARKE               17 SHARK             4:52.42S F      
 13 NATHAN TODD               15 LASER             4:55.07S F      
 14 CALLUM ROWLEY HOPKINS     15 SLIGO             4:55.85S F      
 15 PADDY GRIMES              15 LASER             4:57.23S F      
 16 ROSS MOORE-KEANE          15 ATH               4:59.29S F      
 17 ANTHONY BOYLE             15 BL FN             5:16.44S F      
 18 ILIR SURDULLI             16 SHARK             5:20.19S F      
 19 JOHN HYNES                16 LASER             5:22.85S F      
 
Girls  12&U 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONAGH MCCORMACK         12 LONG              2:24.03S F      
  2 LORRAINE MORAN            12 ATH               2:30.87S F      
  3 ISOLDE HANNON             12 BL FN             2:31.55S F      
  4 SARAH GUNNING             12 BL FN             2:33.00S F      
  5 MICHELLE RAILTON          12 TUAM              2:34.27S F      
  6 LEAH CONNELL              12 ATH               2:37.04S F      
  7 MIRIAM ROLAND             12 BL FN             2:41.33S F      
  7 CAOIMHE WALSHE            11 B DOL             2:41.33S F      
  9 MOLLY MULVEY              11 TRID              2:41.55S F      
 10 GRACE QUINN               11 TRID              2:44.26S F      
 11 ELLA MC KEON              12 TRID              2:44.49S F      
 12 JANE RYAN                 11 ATH               2:45.92S F      
 13 GEMMA MANNION             12 ATH               2:46.34S F      
 14 CLODAGH MASTERSON         12 LONG              2:46.96S F      
 15 ELLIE BUTLER              11 B DOL             2:47.98S F      
 16 EMMA MOONEY               10 ATH               2:52.43S F      
 17 KATE MC ELEVEY            11 CBAR              2:53.55S F      
 18 ISABELLE MOONEY           10 SHARK             2:55.14S F      
 
Girls  13-14 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CAROL GRIFFIN             14 SHARK             2:20.53S F      
  2 ELLA POWELL               13 ATH               2:23.02S F      
  3 LAUREN DEELY              14 CBAR              2:23.28S F      
  4 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO             2:25.45S F      
  5 REKA FABIAN               14 LASER             2:25.66S F      
  6 EILIDH MOORE              13 ATH               2:26.01S F      
  7 EMMA HUGHES               14 BALL              2:29.13S F      
  8 SARAH COSGRAVE            14 CBAR              2:30.30S F      
  9 FAITH LYNOTT              13 TRID              2:37.94S F      
 10 LEAH IRWIN                13 CBAR              2:40.50S F      
 11 AMELIA NIZNIK             13 LONG              2:43.57S F      
 12 CIARA MULRY               14 SHARK             2:46.25S F      
 13 AILBHE OWENS              14 LASER             2:47.22S F      
 14 MARIJA GIEDRAITYTE        13 CBAR              3:00.80S F      
 
Girls  15-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 REBECCA LOWE              17 ATH               2:09.38S F      
  2 IMOGEN NAUGHTON           20 SHARK             2:12.85S F      
  3 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             2:13.27S F      
  4 CARRIE MC DAID            17 SLIGO             2:14.00S F      
  5 AOIFE DIRRANE             15 LASER             2:16.84S F      
  6 CAOILIN KEARNEY           16 BL FN             2:17.00S F      
  7 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              2:17.03S F      
  8 AIMEE KELLY               16 SHARK             2:17.70S F      
  9 LUCY HOGAN                16 LONG              2:19.05S F      
 10 ELLA DEELY                15 CBAR              2:19.97S F      
 11 REBECCA LIPTROT           15 SHARK             2:21.07S F      
 12 ERIKA LOWE                15 ATH               2:21.79S F      
 13 FIONA CONWAY              17 CBAR              2:22.89S F      
 14 PAULA CRISAN              16 BL FN             2:25.17S F      
 15 SARAH CONDRON             16 ATH               2:25.26S F      
 16 AILBHE KENNEDY            17 LASER             2:26.07S F      
 17 GRAINNE DONOHUE           15 LONG              2:27.30S F      
 18 SARAH CONLON              17 CBAR              2:27.82S F      
 19 AILEEN WARD               16 ATH               2:29.00S F      
 20 EVA FITZPATRICK           15 ATH               2:29.17S F      
 21 CATHY HEANEY              17 CLM               2:30.20S F      
 22 CARA FITZPATRICK          15 ATH               2:30.63S F      
 23 ELLA BYRNE                15 LONG              2:32.23S F      
 24 ELIZABETH O'BOYLE         17 LONG              2:32.89S F      
 25 AOIBHE RYNN               16 TRID              2:34.56S F      
 27 GRAINNE O ROURKE          15 TUAM              2:37.47S F      
 28 KAREN O'BOYLE             15 LONG              2:39.83S F      
 29 AINNE FEENEY              15 LASER             2:47.03S F      
 
Boys  12&U 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MICHAEL LAVIN             12 COM               3:10.17S F      
  2 FREDRIK MORO              12 ATH               3:13.25S F      
  3 SEAN O'NEILL              12 ATH               3:17.59S F      
  4 LOCHLAN DOYLE             12 CBAR              3:40.01S F      
  5 DIARMUID DUGGAN           11 BALL              3:48.89S F      
  0 ADAM MC NAMARA            12 CLM               3:22.47S F      
 
Boys  13-14 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             2:33.24S F      
  2 RIAN KEARNEY              14 BL FN             2:49.62S F      
  3 DAVID LENNON              14 SHARK             2:51.01S F      
  4 JACK DELANEY              13 CLM               2:53.29S F      
  5 CONOR DONOHOE             14 CBAR              2:55.91S F      
  6 MARK HYNES                13 LASER             2:56.74S F      
  7 LEO NEMNASEVS             13 SHARK             3:06.32S F      
  8 THOMAS DAVEY              13 BL FN             3:08.71S F      
  9 JAMIE FOX                 13 ATH               3:09.29S F      
 10 DAEHAN COLL               13 LASER             3:12.50S F      
 11 ADAM DAVOREN KING         14 CBAR              3:13.18S F      
 12 RIAN CLAFFEY              13 ATH               3:16.94S F      
 13 CONOR MC ALOON            14 BALL              3:18.51S F      
 14 PETER STAUNTON            14 CLM               3:19.36S F      
 15 TAMAS JAGER               14 SHARK             3:22.19S F      
 16 DIARMIUD CALLANAN         13 BL FN             3:38.70S F      
  0 RUAIRI KELLY              14 BALL                    NS F      
 
Boys  15-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MICHAEL MC NAMARA         18 CLM               2:35.25S F      
  2 ANTHONY MAHER             18 SLIGO             2:35.35S F      
  3 CONN MC NAMARA            16 CBAR              2:46.70S F      
  4 DARAGH GORMLEY            15 TUAM              2:46.84S F      
  5 CIAN MCCORMACK            15 LONG              2:46.97S F      
  6 JAKE VAN DE BEEK          16 BL FN             2:47.99S F      
  7 ROSS MOORE-KEANE          15 ATH               2:51.10S F      
  8 RUAIRI BLANCHARD          15 LASER             2:57.70S F      
  9 BROGAN CLOONAN            15 BL FN             3:17.35S F      
 10 DANIEL BREHENY            15 C FIN             3:19.01S F      
 11 THOMAS LYNOTT             15 B DOL             3:21.70S F      
  0 CILLIAN FITZPATRICK O'BR  17 SHARK             2:59.24S F      
  0 CORMAC GERAGHTY           16 BALL              3:23.86S F      
 
Girls  12&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NICOLA BRENNAN            12 ATH               1:15.18S F      
  2 MEABH O ROURKE            12 TUAM              1:15.39S F      
  3 LORRAINE MORAN            12 ATH               1:17.80S F      
  4 LEAH CONNELL              12 ATH               1:21.01S F      
  5 CLARA DOHERTY             12 C FIN             1:22.02S F      
  6 MIRIAM ROLAND             12 BL FN             1:23.45S F      
  7 CAOIMHE WALSHE            11 B DOL             1:24.03S F      
  8 ISOLDE HANNON             12 BL FN             1:24.29S F      
  9 SIOFRA FIELDING           12 BALL              1:27.29S F      
 10 KATE MC ELEVEY            11 CBAR              1:27.87S F      
 11 ELLA MC KEON              12 TRID              1:28.29S F      
 12 LILY O'GRADY              12 SLIGO             1:28.38S F      
 13 ELLIE BUTLER              11 B DOL             1:28.99S F      
 14 YIKE CAI                  11 SHARK             1:29.36S F      
 15 KATIE KELLY               12 SHARK             1:29.49S F      
 16 LAUREN HUNTER             12 SLIGO             1:32.02S F      
 17 MARTYNA SUDOL             10 LONG              1:32.29S F      
 18 AOIFE LAVIN               10 COM               1:32.39S F      
 19 NIAMH CONNERY             11 SHARK             1:35.46S F      
 20 NAOISE RAMSEY             11 CLM               1:36.05S F      
 21 SOPHIE MC KEON            11 TRID              1:37.45S F      
 22 AIMEE LANGAN              11 B DOL             1:38.08S F      
  0 URSULA REILLY             12 LONG              1:22.39S F      
  0 SARAH GUNNING             12 BL FN             1:21.31S F      
  0 GEMMA MANNION             12 ATH               1:22.58S F      
  0 ROBIN ÓG MURPHY           11 LONG              1:36.42S F      
  0 ERIN ROBINSON             11 WPORT             1:27.51S F      
  0 ROISIN HORKAN             12 CLM                     NS F      
 
Girls  13-14 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALANNAH CANAVAN           14 BALL              1:15.39S F      
  2 JANE O'BOYLE              13 LONG              1:17.26S F      
  3 LAUREN DEELY              14 CBAR              1:17.85S F      
  4 SORCHA BRENNAN            13 TUAM              1:18.65S F      
  5 GRACE O'BRIEN             13 LONG              1:19.01S F      
  6 JANE BRADLEY              13 SLIGO             1:19.37S F      
  7 AOIBHE MITCHELL           14 TUAM              1:20.27S F      
  8 RUBY LOWE                 13 TRID              1:23.78S F      
  9 DISA COFFEY               13 TUAM              1:23.81S F      
 10 ELLEN RUANE               13 CLM               1:26.60S F      
 11 DAVINA MURPHY             13 LONG              1:27.19S F      
  0 AILBHE OWENS              14 LASER             1:25.89S F      
  0 CIARA CONNAUGHTON-JONES   14 SLIGO             1:15.49S F      
  0 CARA HIGGINS              13 CLM               1:26.27S F      
 
Girls  15-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 REBECCA LOWE              17 ATH               1:05.82S F      
  2 SILE MC AULEY             15 ATH               1:09.75S F      
  3 CAOILIN KEARNEY           16 BL FN             1:10.05S F      
  4 NAOISE O'DONNELL          16 SHARK             1:13.02S F      
  6 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO             1:13.91S F      
  7 EMMA BOYLE                17 BL FN             1:14.07S F      
  8 ROISIN O BRIEN            15 COM               1:14.59S F      
  9 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              1:14.83S F      
 10 AILBHE KENNEDY            17 LASER             1:16.60S F      
 11 EVA FITZPATRICK           15 ATH               1:16.61S F      
 12 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK             1:17.41S F      
 13 CARA FITZPATRICK          15 ATH               1:18.26S F      
 14 SIOBHAN LEONARD           15 LONG              1:21.94S F      
 15 OONAGH OWENS              17 LASER             1:22.82S F      
 16 RACHEL MC MANUS           15 SLIGO             1:22.99S F      
 17 CLODAGH KAVANAGH          15 CBAR              1:23.07S F      
 18 SOPHIE HENEHAN            15 CBAR              1:23.66S F      
 19 AOIFE LEONARD             16 LONG              1:25.61S F      
 20 AINNE FEENEY              15 LASER             1:27.14S F      
  0 SARAH CONLON              17 CBAR              1:15.43S F      
  0 ELLA DEELY                15 CBAR              1:10.35S F      
 
Boys  12&U 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CONOR LANIGAN             12 TRID              2:53.16S F      
 
Boys  13-14 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JAMIE MATTHEWS            14 LONG              2:44.38S F      
 
Boys  15-Ov 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FIONN WATERS              17 TUAM              2:28.95S F      
  2 DANIEL MADIGAN            17 LONG              2:30.94S F      
  3 NATHAN TODD               15 LASER             2:31.31S F      
  0 EDWIN MALASHNYAK          16 ATH               2:45.26S F      
 
Girls  12&U 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONAGH MCCORMACK         12 LONG                31.32S F      
  2 ERIN MOORE                11 ATH                 31.45S F      
  3 LORRAINE MORAN            12 ATH                 31.57S F      
  4 SARAH GUNNING             12 BL FN               31.91S F      
  5 CLARA DOHERTY             12 C FIN               32.90S F      
  6 EMELIA JOYCE              12 SHARK               33.22S F      
  7 GEMMA MANNION             12 ATH                 33.81S F      
  8 SIOFRA FIELDING           12 BALL                34.07S F      
  9 AISLING RABBITT           12 CLM                 34.40S F      
 10 JANE RYAN                 11 ATH                 34.68S F      
 11 MIRIAM ROLAND             12 BL FN               35.03S F      
 11 EMMA MOONEY               10 ATH                 35.03S F      
 13 CLODAGH MASTERSON         12 LONG                35.18S F      
 14 ELLIE BUTLER              11 B DOL               36.45S F      
 15 AILEEN COFFEY             11 TUAM                38.27S F      
  0 ROISIN HORKAN             12 CLM                     NS F      
 
Girls  13-14 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 REKA FABIAN               14 LASER               29.46S F      
  2 ELLA POWELL               13 ATH                 29.89S F      
  3 CAOIMHE CURLEY            13 CBAR                30.56S F      
  4 SARAH COSGRAVE            14 CBAR                31.70S F      
  5 AINE MURRAY               13 LONG                31.91S F      
  6 EILIDH MOORE              13 ATH                 31.92S F      
  7 BRIDGET KENNY             13 SHARK               32.57S F      
  8 EMMA HUGHES               14 BALL                32.59S F      
  9 CLODAGH PARKER            13 TUAM                32.73S F      
 10 RUBY LOWE                 13 TRID                32.93S F      
 11 CIARA MULRY               14 SHARK               33.21S F      
 12 RACHEL HEALY              14 CBAR                33.67S F      
 13 GRACE O'BRIEN             13 LONG                33.74S F      
 14 AMELIA NIZNIK             13 LONG                33.98S F      
 15 SIENNA KELLY              13 CLM                 34.27S F      
 16 AOIBHE MITCHELL           14 TUAM                34.40S F      
 17 DAVINA MURPHY             13 LONG                35.28S F      
 
Girls  15-Ov 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ELLEN FLAHERTY            17 ATH                 28.50S F      
  2 REBECCA LOWE              17 ATH                 28.52S F      
  3 SORCHA KEARNEY            17 BL FN               28.90S F      
  4 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK               29.00S F      
  5 JUDY BRENNAN              16 ATH                 29.77S F      
  6 JENNIFER ANDREWS          17 LONG                29.85S F      
  7 CAOILIN KEARNEY           16 BL FN               29.89S F      
  8 AOIFE DIRRANE             15 LASER               29.97S F      
  9 FIONA CONWAY              17 CBAR                30.02S F      
 10 LUCY HOGAN                16 LONG                30.17S F      
 11 PAULA CRISAN              16 BL FN               30.18S F      
 12 ERIKA LOWE                15 ATH                 30.31S F      
 13 REBECCA LIPTROT           15 SHARK               30.53S F      
 14 SARAH CONLON              17 CBAR                30.97S F      
 15 ELLA DEELY                15 CBAR                30.99S F      
 16 AILBHE KENNEDY            17 LASER               31.61S F      
 17 ELLA DONNELLAN            15 TUAM                31.66S F      
 18 ELLA BYRNE                15 LONG                31.73S F      
 19 AISLING STAPLETON         15 CBAR                31.75S F      
 20 EVA FITZPATRICK           15 ATH                 31.79S F      
 21 EMMA BOYLE                17 BL FN               32.09S F      
 22 AILEEN WARD               16 ATH                 32.23S F      
 23 CARA FITZPATRICK          15 ATH                 32.24S F      
 24 SIOBHAN LEONARD           15 LONG                32.44S F      
 26 LAURA FINNERTY            17 CLM                 32.65S F      
 27 OONAGH OWENS              17 LASER               32.75S F      
 28 AOIBHE RYNN               16 TRID                33.05S F      
 29 AINNE FEENEY              15 LASER               36.63S F      
  0 NICOLE FAHY               17 CBAR                31.96S F      
 
Boys  12&U 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FREDRIK MORO              12 ATH                 37.61S F      
  2 EOGHAN RYNN               12 TRID                43.11S F      
  3 ADAM MC NAMARA            12 CLM                 43.20S F      
  4 CONOR LANIGAN             12 TRID                43.40S F      
  5 DARRAGH GILMARTIN         12 SLIGO               44.01S F      
  5 SCOTT DUDA                10 LONG                44.01S F      
  7 MATTHEW O'GRADY           10 SLIGO               48.25S F      
  8 DIARMUID DUGGAN           11 BALL                48.95S F      
  9 DANIEL RATTIGAN           12 SLIGO               50.10S F      
 
Boys  13-14 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO               33.43S F      
  2 EUAN JENNINGS             14 SHARK               34.58S F      
  3 PHILLIP DUDA              14 LONG                35.12S F      
  4 RIAN KEARNEY              14 BL FN               36.92S F      
  5 LEO NEMNASEVS             13 SHARK               38.38S F      
  6 MARK HYNES                13 LASER               38.39S F      
  7 CONOR MC ALOON            14 BALL                41.14S F      
  8 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO               41.30S F      
  9 DAEHAN COLL               13 LASER               41.93S F      
 10 JAMIE FOX                 13 ATH                 42.08S F      
  0 KYLE FAGAN                14 ATH                     NS F      
  0 JACK DELANEY              13 CLM                 37.54S F      
 
Boys  15-Ov 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ANTHONY MAHER             18 SLIGO               32.72S F      
  2 MICHAEL MC NAMARA         18 CLM                 33.45S F      
  3 SEAN BRENNAN              17 TUAM                33.68S F      
  4 ALEX CLARKE               17 SHARK               33.74S F      
  5 DARRAGH MASTERSON         15 CBAR                33.82S F      
  6 EVAN WELBY                18 SHARK               34.02S F      
  7 JAKE VAN DE BEEK          16 BL FN               34.08S F      
  8 ODIE MELIA                15 TUAM                34.91S F      
  9 DANIEL MADIGAN            17 LONG                35.15S F      
 10 LUKAS BEGLEY              16 TUAM                35.34S F      
 11 FERGAL BLANCHARD          16 LASER               35.66S F      
 12 CIAN MCCORMACK            15 LONG                36.06S F      
 13 CALLUM ROWLEY HOPKINS     15 SLIGO               36.47S F      
 14 EDWIN MALASHNYAK          16 ATH                 36.99S F      
 15 CIAN JOHNSON              15 ATH                 37.72S F      
 16 PADDY GRIMES              15 LASER               37.88S F      
 17 ANTHONY BOYLE             15 BL FN               38.71S F      
 18 AARON REILLY              16 BALL                39.44S F      
 19 RUAIRI BLANCHARD          15 LASER               39.57S F      
 20 THOMAS LYNOTT             15 B DOL               41.47S F      
 21 BROGAN CLOONAN            15 BL FN               42.70S F      
  0 CORMAC GERAGHTY           16 BALL                40.95S F      
 
Girls  12&U 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONAGH MCCORMACK         12 LONG              1:16.99S F      
  2 NICOLA BRENNAN            12 ATH               1:19.86S F      
  3 CLARA DOHERTY             12 C FIN             1:20.00S F      
  4 ERIN MOORE                11 ATH               1:20.31S F      
  5 MICHELLE RAILTON          12 TUAM              1:22.80S F      
  5 ISOLDE HANNON             12 BL FN             1:22.80S F      
  7 URSULA REILLY             12 LONG              1:23.89S F      
  8 LORRAINE MORAN            12 ATH               1:24.16S F      
  9 JULIA WARCHOL             11 LONG              1:26.74S F      
 10 ELLA MC KEON              12 TRID              1:27.09S F      
 11 CLODAGH MASTERSON         12 LONG              1:27.24S F      
 12 SIOFRA FIELDING           12 BALL              1:27.34S F      
 13 GRACE QUINN               11 TRID              1:27.64S F      
 14 AISLING RABBITT           12 CLM               1:28.93S F      
 15 MOLLY MULVEY              11 TRID              1:29.27S F      
 16 NIAMH CONNERY             11 SHARK             1:29.49S F      
 17 LAUREN HUNTER             12 SLIGO             1:30.17S F      
 18 LILY O'GRADY              12 SLIGO             1:30.41S F      
 19 YIKE CAI                  11 SHARK             1:31.71S F      
 20 ERIN ROBINSON             11 WPORT             1:31.86S F      
 21 ISABELLE MOONEY           10 SHARK             1:31.91S F      
 22 ISABEL JOYCE              12 SHARK             1:32.36S F      
 23 LUCY LANNON               11 CLM               1:34.17S F      
  0 ROISIN HORKAN             12 CLM                     NS F      
 
Girls  13-14 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CAOIMHE CURLEY            13 CBAR              1:14.43S F      
  2 CIARA CONNAUGHTON-JONES   14 SLIGO             1:16.29S F      
  3 CAROL GRIFFIN             14 SHARK             1:16.59S F      
  4 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO             1:18.16S F      
  5 REKA FABIAN               14 LASER             1:18.17S F      
  6 SARAH COSGRAVE            14 CBAR              1:18.60S F      
  7 CLODAGH SMITH             14 LONG              1:19.42S F      
  8 LAUREN DEELY              14 CBAR              1:19.74S F      
  9 FAITH LYNOTT              13 TRID              1:21.90S F      
 10 SORCHA BRENNAN            13 TUAM              1:22.92S F      
 11 GRACE O'BRIEN             13 LONG              1:23.96S F      
 12 SIENNA KELLY              13 CLM               1:24.72S F      
 13 RUBY LOWE                 13 TRID              1:25.99S F      
 14 JANE BRADLEY              13 SLIGO             1:26.11S F      
 15 LEAH IRWIN                13 CBAR              1:26.99S F      
 16 ELLEN RUANE               13 CLM               1:29.11S F      
 17 DAVINA MURPHY             13 LONG              1:29.33S F      
 18 CARA HIGGINS              13 CLM               1:32.69S F      
 
Girls  15-Ov 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ELLEN FLAHERTY            17 ATH               1:10.65S F      
  2 CARRIE MC DAID            17 SLIGO             1:10.84S F      
  3 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             1:12.10S F      
  3 IONA ASHTON               16 SHARK             1:12.10S F      
  5 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO             1:13.01S F      
  6 NAOISE O'DONNELL          16 SHARK             1:14.77S F      
  7 BERNADETTE KENNY          15 SHARK             1:16.29S F      
  8 FIONA CONWAY              17 CBAR              1:16.51S F      
  9 AISLING STAPLETON         15 CBAR              1:16.84S F      
 11 RACHEL MC MANUS           15 SLIGO             1:19.95S F      
 12 EVA FITZPATRICK           15 ATH               1:20.42S F      
 13 LAURA FINNERTY            17 CLM               1:20.59S F      
 14 CARA FITZPATRICK          15 ATH               1:21.31S F      
 15 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK             1:21.98S F      
 16 AOIFE LEONARD             16 LONG              1:22.62S F      
 17 ELIZABETH O'BOYLE         17 LONG              1:23.85S F      
 18 KAREN O'BOYLE             15 LONG              1:24.71S F      
 19 NICOLE FAHY               17 CBAR              1:24.73S F      
 20 OONAGH OWENS              17 LASER             1:24.88S F      
 21 IVANNA HORAN              15 CBAR              1:27.89S F      
 
Boys  12&U 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CONOR LANIGAN             12 TRID              6:02.94S F      
  2 EOGHAN RYNN               12 TRID              6:03.48S F      
  3 KIERAN WATTERSON          12 BL FN             6:07.14S F      
  4 EDWIN ROLSTON             12 BALL              6:40.46S F      
 
Boys  13-14 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MARK HYNES                13 LASER             5:50.84S F      
  2 CONOR MC ALOON            14 BALL              6:32.94S F      
 
Boys  15-Ov 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALAN DZAEI                15 LONG              5:02.58S F      
  2 FERGAL BLANCHARD          16 LASER             5:12.16S F      
  3 DANIEL MADIGAN            17 LONG              5:20.85S F      
  4 BRIAN LENNON              17 SHARK             5:27.97S F      
 
Girls  12&U 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MICHELLE RAILTON          12 TUAM              2:51.29S F      
  2 SINEAD FREEMAN            11 COM               2:52.54S F      
  3 SARAH GUNNING             12 BL FN             2:56.04S F      
  4 LORRAINE MORAN            12 ATH               2:57.27S F      
  5 LYDIA MCNICHOLAS          12 LASER             2:59.28S F      
  6 MIRIAM ROLAND             12 BL FN             3:00.27S F      
  7 EMELIA JOYCE              12 SHARK             3:04.38S F      
  8 CLODAGH MASTERSON         12 LONG              3:04.95S F      
  9 MOLLY MULVEY              11 TRID              3:08.22S F      
 10 ELLA MC KEON              12 TRID              3:08.46S F      
 11 NIAMH CONNERY             11 SHARK             3:14.16S F      
 12 CAOIMHE WALSHE            11 B DOL             3:14.18S F      
 13 ISABEL JOYCE              12 SHARK             3:14.75S F      
 
Girls  13-14 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CAOIMHE CURLEY            13 CBAR              2:39.40S F      
  2 CIARA CONNAUGHTON-JONES   14 SLIGO             2:42.78S F      
  3 LAUREN DEELY              14 CBAR              2:44.46S F      
  4 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO             2:45.75S F      
  5 ELLA POWELL               13 ATH               2:46.05S F      
  6 CLODAGH SMITH             14 LONG              2:50.81S F      
  7 OLIVIA CURRIE             13 SHARK             2:51.33S F      
  8 FAITH LYNOTT              13 TRID              2:55.87S F      
  9 RACHEL WHELAN             13 SHARK             2:57.40S F      
 10 BRIDGET KENNY             13 SHARK             2:58.97S F      
 11 AISLING SCANLON           13 LONG              3:00.10S F      
 12 RACHEL HEALY              14 CBAR              3:01.41S F      
 13 JANE BRADLEY              13 SLIGO             3:01.80S F      
 14 RUBY LOWE                 13 TRID              3:06.57S F      
 
Girls  15-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             2:31.61S F      
  2 IONA ASHTON               16 SHARK             2:34.46S F      
  3 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO             2:35.32S F      
  4 AOIFE DIRRANE             15 LASER             2:39.19S F      
  5 PAULA CRISAN              16 BL FN             2:39.77S F      
  6 NAOISE O'DONNELL          16 SHARK             2:44.77S F      
  7 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK             2:45.80S F      
  8 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK             2:47.16S F      
  9 FIONA CONWAY              17 CBAR              2:47.98S F      
 10 AOIFE LEONARD             16 LONG              2:51.22S F      
 11 SARAH CONLON              17 CBAR              2:52.80S F      
 12 GRAINNE DONOHUE           15 LONG              2:53.28S F      
 13 AOIBHE RYNN               16 TRID              2:53.61S F      
 14 TEODORA CUGALJ            16 SHARK             3:00.79S F      
 15 IVANNA HORAN              15 CBAR              3:05.29S F      
 16 SOPHIE HENEHAN            15 CBAR              3:09.57S F      
 
Boys  12&U 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EOGHAN RYNN               12 TRID              1:24.69S F      
  2 MATHEW WALSH              11 CBAR              1:34.62S F      
  3 MATTHEW HYNES             12 LASER             1:35.36S F      
  4 RORY BOYLE                12 SHARK             1:36.36S F      
  5 SENAN MCWEENEY            11 LONG              1:37.82S F      
 
Boys  13-14 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PHILLIP DUDA              14 LONG              1:06.50S F      
  2 CONOR DONOHOE             14 CBAR              1:09.21S F      
  3 OLIVER KEARNEY            13 LONG              1:09.55S F      
  4 JAMIE MATTHEWS            14 LONG              1:12.95S F      
  5 EOIN TREANOR              14 CLM               1:13.68S F      
  6 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO             1:15.17S F      
  7 RORY IGOE                 13 TUAM              1:16.02S F      
  8 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO             1:17.11S F      
  9 CORMAC RYNN               14 TRID              1:18.84S F      
 10 RONAN O'CONNOR            13 SLIGO             1:19.98S F      
 11 EDWARD MC DONAGH          14 SLIGO             1:20.82S F      
 
Boys  15-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NIALL CARTER              17 CBAR              1:02.64S F      
  2 MIQUEL BERNADES           15 BALL              1:02.72S F      
  3 FIONN WATERS              17 TUAM              1:03.81S F      
  4 DANIEL MADIGAN            17 LONG              1:05.79S F      
  5 NATHAN TODD               15 LASER             1:06.13S F      
  6 FIONN MCCARTHY            15 SHARK             1:06.55S F      
  7 PADDY GRIMES              15 LASER             1:06.89S F      
  8 BRIAN LENNON              17 SHARK             1:08.59S F      
  8 ODIE MELIA                15 TUAM              1:08.59S F      
 10 RORY COLLINS              16 BL FN             1:08.86S F      
 11 CIAN MCCORMACK            15 LONG              1:09.56S F      
 12 JAMES WOOLLEY             15 CLM               1:11.28S F      
 13 ALEX CLARKE               17 SHARK             1:12.02S F      
 14 ILIR SURDULLI             16 SHARK             1:13.86S F      
 15 JOHN HYNES                16 LASER             1:15.34S F      
  0 KAMIL MROZ                15 LONG              1:15.75S F      
 
Girls  12&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LEAH CONNELL              12 ATH               2:45.46S F      
  2 SARAH GUNNING             12 BL FN             2:50.56S F      
  3 ISOLDE HANNON             12 BL FN             2:53.90S F      
  4 MIRIAM ROLAND             12 BL FN             2:54.55S F      
  5 CAOIMHE WALSHE            11 B DOL             2:59.70S F      
  6 ELLIE BUTLER              11 B DOL             3:04.60S F      
  7 SIOFRA FIELDING           12 BALL              3:06.19S F      
  8 JANE RYAN                 11 ATH               3:07.04S F      
  9 ELLA MC KEON              12 TRID              3:08.54S F      
 10 KATE MC ELEVEY            11 CBAR              3:12.45S F      
 11 SOPHIE MC KEON            11 TRID              3:24.11S F      
 12 AIMEE LANGAN              11 B DOL             3:24.28S F      
  0 SINEAD FREEMAN            11 COM                     NS F      
  0 MOLLY MULVEY              11 TRID              3:17.01S F      
 
Girls  13-14 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SORCHA BRENNAN            13 TUAM              2:43.72S F      
  2 AISLING SCANLON           13 LONG              2:44.38S F      
  3 REKA FABIAN               14 LASER             2:47.93S F      
  4 DISA COFFEY               13 TUAM              2:55.85S F      
  5 OLIVIA CURRIE             13 SHARK             2:58.72S F      
  6 AILBHE OWENS              14 LASER             3:03.85S F      
  7 CARA HIGGINS              13 CLM               3:04.66S F      
  8 ERIN NAYLOR               13 BALL              3:10.62S F      
  0 CLODAGH SMITH             14 LONG              2:49.36S F      
 
Girls  15-Ov 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CAOILIN KEARNEY           16 BL FN             2:28.62S F      
  2 SILE MC AULEY             15 ATH               2:30.41S F      
  3 ELLA DEELY                15 CBAR              2:34.12S F      
  4 AOIFE BATES               17 SHARK             2:35.07S F      
  5 AOIFE DIRRANE             15 LASER             2:37.33S F      
  6 LABHOISE BOYLE            17 SHARK             2:38.32S F      
  7 AILBHE KENNEDY            17 LASER             2:43.62S F      
  8 EVA FITZPATRICK           15 ATH               2:44.47S F      
  9 CARA FITZPATRICK          15 ATH               2:46.77S F      
 10 OONAGH OWENS              17 LASER             3:00.22S F      
 11 EMMA MC NULTY             15 BALL              3:01.44S F      
 12 SOPHIE HENEHAN            15 CBAR              3:02.12S F      
 
Boys  12&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FREDRIK MORO              12 ATH               1:26.06S F      
  2 SEAN O'NEILL              12 ATH               1:31.81S F      
  3 DARRAGH GILMARTIN         12 SLIGO             1:32.96S F      
  4 ADAM MC NAMARA            12 CLM               1:33.76S F      
  5 CONOR LANIGAN             12 TRID              1:37.59S F      
  6 MATTHEW HYNES             12 LASER             1:43.51S F      
 
Boys  13-14 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             1:12.59S F      
  2 DAVID LENNON              14 SHARK             1:17.30S F      
  3 EUAN JENNINGS             14 SHARK             1:17.99S F      
  4 JACK DELANEY              13 CLM               1:19.61S F      
  5 MARK HYNES                13 LASER             1:21.53S F      
  6 LEO NEMNASEVS             13 SHARK             1:24.27S F      
  7 CONOR DONOHOE             14 CBAR              1:24.41S F      
  8 ADAM DAVOREN KING         14 CBAR              1:26.62S F      
  9 TAMAS JAGER               14 SHARK             1:27.38S F      
 10 ALEX KELLY                14 SHARK             1:28.84S F      
 11 CONOR MC ALOON            14 BALL              1:31.72S F      
 12 RUAIRI KELLY              14 BALL              1:33.44S F      
 13 DIARMIUD CALLANAN         13 BL FN             1:36.52S F      
 
Boys  15-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ANTHONY MAHER             18 SLIGO             1:10.11S F      
  2 RORY GRADY                16 CBAR              1:13.28S F      
  3 SEAN BRENNAN              17 TUAM              1:13.50S F      
  4 CONN MC NAMARA            16 CBAR              1:14.99S F      
  5 JAKE VAN DE BEEK          16 BL FN             1:15.85S F      
  6 FERGAL BLANCHARD          16 LASER             1:16.75S F      
  7 ROSS MOORE-KEANE          15 ATH               1:17.28S F      
  8 DARAGH GORMLEY            15 TUAM              1:17.86S F      
  9 LUKAS BEGLEY              16 TUAM              1:17.98S F      
 10 NIALL CARTER              17 CBAR              1:18.19S F      
 11 EVAN REILLY               15 CLM               1:18.50S F      
 12 CIAN MCCORMACK            15 LONG              1:18.87S F      
 13 NIALL JOYCE               16 SHARK             1:19.70S F      
 14 ALAN DZAEI                15 LONG              1:20.11S F      
 15 CALLUM ROWLEY HOPKINS     15 SLIGO             1:20.89S F      
 16 EOGHAN DALY               15 SHARK             1:20.95S F      
 17 JAMES BALASKI             16 CBAR              1:21.80S F      
 18 RUAIRI BLANCHARD          15 LASER             1:23.29S F      
 19 CIAN JOHNSON              15 ATH               1:23.72S F      
 20 JAMES WOOLLEY             15 CLM               1:25.49S F      
 21 AARON REILLY              16 BALL              1:26.39S F      
 22 THOMAS LYNOTT             15 B DOL             1:31.20S F      
 23 CORMAC GERAGHTY           16 BALL              1:32.82S F      
 24 BROGAN CLOONAN            15 BL FN             1:33.80S F      
 
Girls  12&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONAGH MCCORMACK         12 LONG              1:07.40S F      
  2 LORRAINE MORAN            12 ATH               1:08.40S F      
  3 MEABH O ROURKE            12 TUAM              1:08.68S F      
  4 SARAH GUNNING             12 BL FN             1:10.15S F      
  5 SINEAD FREEMAN            11 COM               1:10.38S F      
  6 LEAH CONNELL              12 ATH               1:10.75S F      
  7 ISOLDE HANNON             12 BL FN             1:11.04S F      
  8 LYDIA MCNICHOLAS          12 LASER             1:13.98S F      
  9 JANE RYAN                 11 ATH               1:14.32S F      
 10 SIOFRA FIELDING           12 BALL              1:14.50S F      
 11 EMELIA JOYCE              12 SHARK             1:14.88S F      
 12 ELLA MC KEON              12 TRID              1:15.64S F      
 13 CAOIMHE WALSHE            11 B DOL             1:16.03S F      
 14 EMMA MOONEY               10 ATH               1:16.27S F      
 15 ISABELLE MOONEY           10 SHARK             1:17.60S F      
 16 ELLIE BUTLER              11 B DOL             1:19.79S F      
 17 CERYS PRICE               11 BALL              1:26.13S F      
 18 AILEEN COFFEY             11 TUAM              1:27.26S F      
 
Girls  13-14 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CAROL GRIFFIN             14 SHARK             1:05.11S F      
  2 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO             1:05.32S F      
  3 LAUREN DEELY              14 CBAR              1:06.00S F      
  4 ELLA POWELL               13 ATH               1:06.26S F      
  5 CIARA CONNAUGHTON-JONES   14 SLIGO             1:06.96S F      
  6 CAOIMHE CURLEY            13 CBAR              1:07.45S F      
  7 EILIDH MOORE              13 ATH               1:08.60S F      
  8 JOANNA PEREGUDA           13 C FIN             1:08.78S F      
  9 EMMA HUGHES               14 BALL              1:09.05S F      
 10 JANE BRADLEY              13 SLIGO             1:09.83S F      
 11 FAITH LYNOTT              13 TRID              1:10.90S F      
 12 BRIDGET KENNY             13 SHARK             1:11.32S F      
 13 CLODAGH PARKER            13 TUAM              1:11.64S F      
 14 DISA COFFEY               13 TUAM              1:12.04S F      
 15 RUBY LOWE                 13 TRID              1:12.40S F      
 16 RACHEL WHELAN             13 SHARK             1:13.20S F      
 17 CIARA MULRY               14 SHARK             1:13.58S F      
 18 KERI BARRY                13 LONG              1:13.88S F      
 19 LEAH IRWIN                13 CBAR              1:14.51S F      
 20 AOIBHE MITCHELL           14 TUAM              1:15.30S F      
 21 GRACE O'BRIEN             13 LONG              1:16.17S F      
 
Girls  15-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             1:01.78S F      
  2 PAULA CRISAN              16 BL FN             1:03.94S F      
  3 ELLA DEELY                15 CBAR              1:04.88S F      
  4 CAOILIN KEARNEY           16 BL FN             1:04.98S F      
  5 AIMEE KELLY               16 SHARK             1:04.99S F      
  6 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK             1:05.58S F      
  7 FIONA CONWAY              17 CBAR              1:05.98S F      
  8 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO             1:05.99S F      
  9 EVA FITZPATRICK           15 ATH               1:06.98S F      
 10 CARA FITZPATRICK          15 ATH               1:07.07S F      
 11 AISLING STAPLETON         15 CBAR              1:07.52S F      
 12 ELLA BYRNE                15 LONG              1:08.29S F      
 13 LABHOISE BOYLE            17 SHARK             1:08.33S F      
 14 RACHEL MC MANUS           15 SLIGO             1:08.65S F      
 15 AILBHE KENNEDY            17 LASER             1:08.71S F      
 16 GRAINNE DONOHUE           15 LONG              1:08.72S F      
 17 ELLA DONNELLAN            15 TUAM              1:09.77S F      
 18 TEODORA CUGALJ            16 SHARK             1:10.56S F      
 19 GRAINNE O ROURKE          15 TUAM              1:10.74S F      
 20 AOIBHE RYNN               16 TRID              1:11.11S F      
 21 NICOLE FAHY               17 CBAR              1:11.28S F      
 22 SIOBHAN LEONARD           15 LONG              1:11.37S F      
 23 CLODAGH KAVANAGH          15 CBAR              1:11.91S F      
 24 OONAGH OWENS              17 LASER             1:12.70S F      
 25 AOIFE LEONARD             16 LONG              1:13.57S F      
 
Boys  12&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FREDRIK MORO              12 ATH                 33.62S F      
  2 CONOR LANIGAN             12 TRID                36.24S F      
  3 CATHAL SMITH              11 LONG                39.98S F      
  4 MATHEW WALSH              11 CBAR                40.12S F      
  5 RORY BOYLE                12 SHARK               40.62S F      
  6 MATTHEW O'GRADY           10 SLIGO               41.67S F      
  7 SENAN MCWEENEY            11 LONG                42.97S F      
 
Boys  13-14 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO               28.88S F      
  2 OLIVER KEARNEY            13 LONG                31.82S F      
  3 JACK DELANEY              13 CLM                 31.89S F      
  4 EOIN TREANOR              14 CLM                 32.26S F      
  5 JAMIE MATTHEWS            14 LONG                32.85S F      
  6 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO               33.72S F      
  7 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO               35.01S F      
  8 EDWARD MC DONAGH          14 SLIGO               35.81S F      
  9 CONOR MC ALOON            14 BALL                40.23S F      
 
Boys  15-Ov 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MAX KOLCOW                18 SHARK               27.23S F      
  2 FIONN WATERS              17 TUAM                28.46S F      
  3 ANTHONY MAHER             18 SLIGO               28.49S F      
  4 MIQUEL BERNADES           15 BALL                28.54S F      
  5 SEAN BRENNAN              17 TUAM                28.72S F      
  6 NATHAN TODD               15 LASER               29.61S F      
  7 NIALL JOYCE               16 SHARK               29.85S F      
  8 ODIE MELIA                15 TUAM                29.87S F      
  9 COLM CARNEY               15 CBAR                30.34S F      
 10 PADDY GRIMES              15 LASER               30.60S F      
 11 ROSS MOORE-KEANE          15 ATH                 31.00S F      
 12 ALEX CLARKE               17 SHARK               31.05S F      
 13 RORY COLLINS              16 BL FN               31.32S F      
 14 EAMON SMITH               15 LONG                32.85S F      
 15 JOHN HYNES                16 LASER               32.87S F      
 16 KAMIL MROZ                15 LONG                33.29S F      
 17 CALLUM ROWLEY HOPKINS     15 SLIGO               34.54S F      
 18 AARON REILLY              16 BALL                36.27S F      
 19 CORMAC GERAGHTY           16 BALL                36.65S F      
  0 DARAGH GORMLEY            15 TUAM                32.90S F      
 
Girls  12&U 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ERIN MOORE                11 ATH                 37.08S F      
  2 RIONAGH MCCORMACK         12 LONG                37.09S F      
  3 SIOFRA FIELDING           12 BALL                39.07S F      
  4 ISABELLE MOONEY           10 SHARK               41.02S F      
  5 AISLING RABBITT           12 CLM                 41.11S F      
  6 CLODAGH MASTERSON         12 LONG                41.58S F      
  7 NIAMH CONNERY             11 SHARK               42.91S F      
  8 NAOISE RAMSEY             11 CLM                 43.05S F      
  9 MARTYNA SUDOL             10 LONG                43.25S F      
 10 EMMA MOONEY               10 ATH                 43.64S F      
 11 AIMEE LANGAN              11 B DOL               45.73S F      
 12 SOPHIE MC KEON            11 TRID                45.85S F      
 
Girls  13-14 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 REKA FABIAN               14 LASER               34.94S F      
  2 CAROL GRIFFIN             14 SHARK               35.98S F      
  3 SORCHA BRENNAN            13 TUAM                36.40S F      
  4 JOANNA PEREGUDA           13 C FIN               37.33S F      
  5 EILIDH MOORE              13 ATH                 38.06S F      
  6 RUBY LOWE                 13 TRID                38.56S F      
  7 CLODAGH PARKER            13 TUAM                39.62S F      
  8 CARA HIGGINS              13 CLM                 40.23S F      
  9 AILBHE OWENS              14 LASER               41.12S F      
  0 GRACE O'BRIEN             13 LONG                    NS F      
 
Girls  15-Ov 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK               31.36S F      
  2 IONA ASHTON               16 SHARK               32.22S F      
  3 IMOGEN NAUGHTON           20 SHARK               32.65S F      
  4 ELLA DEELY                15 CBAR                33.10S F      
  5 CAOILIN KEARNEY           16 BL FN               33.15S F      
  6 NAOISE O'DONNELL          16 SHARK               33.85S F      
  7 SILE MC AULEY             15 ATH                 33.99S F      
  8 LABHOISE BOYLE            17 SHARK               34.14S F      
  9 SARAH CONLON              17 CBAR                35.05S F      
 10 FIONA CONWAY              17 CBAR                35.29S F      
 11 BERNADETTE KENNY          15 SHARK               35.64S F      
 12 EVA FITZPATRICK           15 ATH                 35.85S F      
 13 CARA FITZPATRICK          15 ATH                 36.62S F      
 14 ELLA BYRNE                15 LONG                36.81S F      
 15 SIOBHAN LEONARD           15 LONG                36.85S F      
 16 RACHEL MC MANUS           15 SLIGO               37.21S F      
 17 CAOIMHE MURPHY            15 BALL                37.87S F      
 18 EMMA MC NULTY             15 BALL                38.90S F      
 19 SOPHIE HENEHAN            15 CBAR                40.17S F      
 
Girls  12&U 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SARAH GUNNING             12 BL FN             5:16.09S F      
  2 MICHELLE RAILTON          12 TUAM              5:23.57S F      
  3 ISOLDE HANNON             12 BL FN             5:30.32S F      
  4 MOLLY MULVEY              11 TRID              5:40.92S F      
  5 CAOIMHE WALSHE            11 B DOL             5:42.83S F      
  6 LYDIA MCNICHOLAS          12 LASER             5:47.03S F      
  7 ELLA MC KEON              12 TRID              5:52.82S F      
  8 KATE MC ELEVEY            11 CBAR              6:11.06S F      
 
Girls  13-14 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CAROL GRIFFIN             14 SHARK             4:50.90S F      
  2 ELLA POWELL               13 ATH               4:54.30S F      
  3 CIARA CONNAUGHTON-JONES   14 SLIGO             4:54.52S F      
  4 LAUREN DEELY              14 CBAR              4:56.24S F      
  5 EILIDH MOORE              13 ATH               5:07.35S F      
  6 EMMA HUGHES               14 BALL              5:15.74S F      
  7 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO             5:17.36S F      
  8 JANE O'BOYLE              13 LONG              5:22.01S F      
  9 JANE BRADLEY              13 SLIGO             5:22.29S F      
 10 OLIVIA CURRIE             13 SHARK             5:30.09S F      
 11 FAITH LYNOTT              13 TRID              5:30.90S F      
 12 BRIDGET KENNY             13 SHARK             5:32.85S F      
 13 RACHEL WHELAN             13 SHARK             5:35.25S F      
 14 AISLING SCANLON           13 LONG              5:35.27S F      
 15 RUBY LOWE                 13 TRID              5:54.27S F      
 16 CIARA MULRY               14 SHARK             5:55.19S F      
 17 CARA HIGGINS              13 CLM               5:58.81S F      
 18 AILBHE OWENS              14 LASER             6:01.73S F      
 
Girls  15-Ov 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 IMOGEN NAUGHTON           20 SHARK             4:38.00S F      
  2 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             4:42.43S F      
  3 AOIFE BATES               17 SHARK             4:43.90S F      
  4 IONA ASHTON               16 SHARK             4:45.21S F      
  5 AIMEE KELLY               16 SHARK             4:49.09S F      
  6 AOIFE DIRRANE             15 LASER             4:49.75S F      
  7 NAOISE O'DONNELL          16 SHARK             4:58.66S F      
  8 SILE MC AULEY             15 ATH               5:04.52S F      
  9 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK             5:05.54S F      
 10 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK             5:08.37S F      
 11 AILBHE KENNEDY            17 LASER             5:11.17S F      
 12 GRAINNE DONOHUE           15 LONG              5:13.14S F      
 13 OONAGH OWENS              17 LASER             5:23.70S F      
 14 AOIBHE RYNN               16 TRID              5:25.45S F      
 15 ELIZABETH O'BOYLE         17 LONG              5:29.76S F      
 16 TEODORA CUGALJ            16 SHARK             5:32.38S F      
 17 GRAINNE O ROURKE          15 TUAM              5:36.79S F      
 
Boys  12&U 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JOHN SHORTT               12 BL FN             2:16.48S F      
  2 KIERAN WATTERSON          12 BL FN             2:32.29S F      
  3 EDWIN ROLSTON             12 BALL              2:37.70S F      
  4 EOIN LYNAM                12 ATH               2:38.76S F      
  5 CONOR LANIGAN             12 TRID              2:42.06S F      
  6 RORY BOYLE                12 SHARK             2:47.10S F      
  7 CHARLIE WHITE             11 B DOL             2:56.17S F      
 
Boys  13-14 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PHILLIP DUDA              14 LONG              2:02.10S F      
  2 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             2:05.55S F      
  3 DARRAGH RUSK              14 ATH               2:11.54S F      
  4 MARK ROCKETT              14 ATH               2:12.00S F      
  5 RIAN KEARNEY              14 BL FN             2:13.03S F      
  6 OLIVER KEARNEY            13 LONG              2:17.44S F      
  7 DAVID LENNON              14 SHARK             2:18.89S F      
  8 AINDRIU LYNAM             14 ATH               2:20.16S F      
  9 ZACH MEEGAN               14 ATH               2:20.77S F      
 10 LUCA DUGGAN               14 BALL              2:21.86S F      
 11 EAMON DOHERTY             14 BALL              2:22.38S F      
 12 RORY IGOE                 13 TUAM              2:23.51S F      
 13 ALEX KELLY                14 SHARK             2:25.13S F      
 14 CIAN HOGAN                13 SHARK             2:26.99S F      
 15 ALAN KILCOMMONS           13 COM               2:27.89S F      
 16 THOMAS DAVEY              13 BL FN             2:28.58S F      
 17 ETHAN DOHERTY             13 CBAR              2:34.64S F      
 18 MATHEW RYAN               13 B DOL             2:35.81S F      
 
Boys  15-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FIONN WATERS              17 TUAM              2:03.58S F      
  2 RORY GRADY                16 CBAR              2:04.43S F      
  3 MIQUEL BERNADES           15 BALL              2:04.80S F      
  4 ALAN DZAEI                15 LONG              2:06.95S F      
  5 COLM CARNEY               15 CBAR              2:08.24S F      
  6 FERGAL BLANCHARD          16 LASER             2:08.44S F      
  7 BRIAN LENNON              17 SHARK             2:11.37S F      
  8 NATHAN TODD               15 LASER             2:11.58S F      
  9 CIAN MCCORMACK            15 LONG              2:12.00S F      
 10 JAKE VAN DE BEEK          16 BL FN             2:13.04S F      
 11 PADDY GRIMES              15 LASER             2:13.15S F      
 12 CONN MC NAMARA            16 CBAR              2:13.53S F      
 13 CIAN DONOHOE              16 CBAR              2:15.47S F      
 14 ROSS MOORE-KEANE          15 ATH               2:15.83S F      
 15 DARAGH GORMLEY            15 TUAM              2:19.34S F      
 16 EAMON SMITH               15 LONG              2:21.99S F      
 17 RUAIRI BLANCHARD          15 LASER             2:25.62S F      
 18 ANTHONY BOYLE             15 BL FN             2:26.03S F      
 19 BROGAN CLOONAN            15 BL FN             2:30.65S F      
  0 JAMES BALASKI             16 CBAR                    NS F      
 
Girls  13-14 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMMA HUGHES               14 BALL              2:48.47S F      
  2 CLODAGH SMITH             14 LONG              3:04.52S F      
 
Boys  12&U 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JOHN SHORTT               12 BL FN               30.55S F      
  2 ASHLEY WEAFER             11 LONG                31.49S F      
  3 EOGHAN RYNN               12 TRID                31.74S F      
  4 EDWIN ROLSTON             12 BALL                32.94S F      
  5 EOIN LYNAM                12 ATH                 33.60S F      
  6 KIERAN WATTERSON          12 BL FN               33.82S F      
  7 MATTHEW O'GRADY           10 SLIGO               34.53S F      
  8 HARRY LOWE                10 ATH                 35.00S F      
 
Boys  13-14 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PHILLIP DUDA              14 LONG                26.34S F      
  2 MARK ROCKETT              14 ATH                 26.88S F      
  3 EAMON DOHERTY             14 BALL                28.27S F      
  4 DARRAGH RUSK              14 ATH                 28.50S F      
  5 OLIVER KEARNEY            13 LONG                29.02S F      
  6 ADAM DAVOREN KING         14 CBAR                29.32S F      
  7 RIAN KEARNEY              14 BL FN               29.43S F      
  8 ZACH MEEGAN               14 ATH                 29.47S F      
  9 RORY IGOE                 13 TUAM                29.81S F      
 10 JACK DELANEY              13 CLM                 29.90S F      
 11 JAMIE MATTHEWS            14 LONG                29.98S F      
 12 AINDRIU LYNAM             14 ATH                 30.24S F      
 13 ALAN KILCOMMONS           13 COM                 30.72S F      
 14 EUAN JENNINGS             14 SHARK               30.73S F      
 15 CORMAC RYNN               14 TRID                30.81S F      
 15 LUCA DUGGAN               14 BALL                30.81S F      
 17 THOMAS DAVEY              13 BL FN               30.88S F      
 18 LUKE WOOLLEY              13 CLM                 31.37S F      
 19 LEO NEMNASEVS             13 SHARK               31.58S F      
 20 RUAIRI KELLY              14 BALL                32.52S F      
 21 MATHEW RYAN               13 B DOL               32.54S F      
 22 TIERNAN DOHERTY           13 BALL                34.66S F      
 
Boys  15-Ov 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MIQUEL BERNADES           15 BALL                25.57S F      
  2 MAX KOLCOW                18 SHARK               26.19S F      
  3 SHAUN KILKENNY            15 CLM                 27.06S F      
  4 DANIEL MADIGAN            17 LONG                27.40S F      
  5 EVAN WELBY                18 SHARK               27.55S F      
  6 JAKE VAN DE BEEK          16 BL FN               27.78S F      
  7 PADDY GRIMES              15 LASER               27.87S F      
  8 CIAN DONOHOE              16 CBAR                27.91S F      
  9 RORY COLLINS              16 BL FN               28.15S F      
 10 NATHAN TODD               15 LASER               28.17S F      
 11 CIAN MCCORMACK            15 LONG                28.51S F      
 12 EVAN REILLY               15 CLM                 28.76S F      
 13 ILIR SURDULLI             16 SHARK               28.81S F      
 14 JAMES WOOLLEY             15 CLM                 28.82S F      
 15 CORMAC GERAGHTY           16 BALL                29.28S F      
 16 EAMON SMITH               15 LONG                29.48S F      
 17 JOHN HYNES                16 LASER               29.58S F      
 18 KAMIL MROZ                15 LONG                29.81S F      
 19 CIAN JOHNSON              15 ATH                 29.89S F      
 20 DANIEL KEARNS             15 SHARK               30.46S F      
 21 BROGAN CLOONAN            15 BL FN               31.25S F      
 22 ANTHONY BOYLE             15 BL FN               31.32S F      
 23 AARON REILLY              16 BALL                31.53S F      
 
Girls  12&U 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONAGH MCCORMACK         12 LONG                38.46S F      
  2 LEAH CONNELL              12 ATH                 40.60S F      
  3 ERIN MOORE                11 ATH                 42.86S F      
  4 NIAMH CONNERY             11 SHARK               44.88S F      
  5 ERIN ROBINSON             11 WPORT               45.12S F      
  6 AISLING RABBITT           12 CLM                 45.17S F      
  7 CLODAGH MASTERSON         12 LONG                45.76S F      
  8 LYDIA MCNICHOLAS          12 LASER               45.80S F      
  9 AISLING PARKER            11 TUAM                47.22S F      
 10 ISABEL JOYCE              12 SHARK               47.76S F      
 11 HANNAH MCLOUGHLIN         12 B DOL               48.02S F      
 12 ERIN BOHAN                12 TRID                48.40S F      
 13 CERYS PRICE               11 BALL                48.77S F      
 14 SIOFRA FIELDING           12 BALL                49.51S F      
 15 MARTYNA SUDOL             10 LONG                54.44S F      
 
Girls  13-14 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 REKA FABIAN               14 LASER               38.99S F      
  2 CAOIMHE CURLEY            13 CBAR                39.27S F      
  3 ELLA POWELL               13 ATH                 39.46S F      
  4 CIARA CONNAUGHTON-JONES   14 SLIGO               40.34S F      
  5 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO               41.64S F      
  6 BRIDGET KENNY             13 SHARK               43.87S F      
  7 RACHEL HEALY              14 CBAR                44.22S F      
  8 AMELIA CLARKE             13 LONG                45.56S F      
  9 CLODAGH PARKER            13 TUAM                45.99S F      
 10 DAVINA MURPHY             13 LONG                46.46S F      
 11 KERI BARRY                13 LONG                46.79S F      
 
Girls  15-Ov 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PAULA CRISAN              16 BL FN               34.78S F      
  2 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO               36.79S F      
  3 AISLING STAPLETON         15 CBAR                38.82S F      
  4 BERNADETTE KENNY          15 SHARK               39.22S F      
  5 SIOBHAN LEONARD           15 LONG                39.72S F      
  6 RACHEL MC MANUS           15 SLIGO               40.44S F      
  7 AOIFE LEONARD             16 LONG                40.87S F      
  8 IVANNA HORAN              15 CBAR                42.25S F      
  9 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK               42.58S F      
 10 CAOIMHE MURPHY            15 BALL                44.00S F      
 
Boys  12&U 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EOGHAN RYNN               12 TRID              1:21.47S F      
  2 CONOR LANIGAN             12 TRID              1:22.55S F      
  3 DARRAGH GILMARTIN         12 SLIGO             1:22.68S F      
  4 DANIEL RATTIGAN           12 SLIGO             1:32.85S F      
  0 MATHEW WALSH              11 CBAR              1:32.62S F      
  0 MATTHEW O'GRADY           10 SLIGO                   NS F      
 
Boys  13-14 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             1:05.12S F      
  2 DARRAGH RUSK              14 ATH               1:12.01S F      
  3 CONOR DONOHOE             14 CBAR              1:12.11S F      
  4 JACK DELANEY              13 CLM               1:12.53S F      
  5 RIAN KEARNEY              14 BL FN             1:12.82S F      
  6 EUAN JENNINGS             14 SHARK             1:14.59S F      
  7 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO             1:14.67S F      
  8 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO             1:15.37S F      
  9 MARK HYNES                13 LASER             1:15.65S F      
 10 RONAN O'CONNOR            13 SLIGO             1:18.34S F      
 11 EDWARD MC DONAGH          14 SLIGO             1:19.24S F      
 12 THOMAS DAVEY              13 BL FN             1:19.49S F      
 13 CORMAC RYNN               14 TRID              1:19.57S F      
 
Boys  15-Ov 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ANTHONY MAHER             18 SLIGO             1:03.53S F      
  2 MICHAEL MC NAMARA         18 CLM               1:04.31S F      
  3 FIONN WATERS              17 TUAM              1:05.06S F      
  4 RORY GRADY                16 CBAR              1:05.36S F      
  5 NIALL CARTER              17 CBAR              1:05.69S F      
  6 DANIEL MADIGAN            17 LONG              1:07.52S F      
  7 CONN MC NAMARA            16 CBAR              1:08.63S F      
  8 EVAN WELBY                18 SHARK             1:09.51S F      
  9 ALAN DZAEI                15 LONG              1:09.95S F      
 10 COLM CARNEY               15 CBAR              1:09.99S F      
 11 NATHAN TODD               15 LASER             1:10.88S F      
 12 CIAN MCCORMACK            15 LONG              1:11.44S F      
 13 RORY COLLINS              16 BL FN             1:12.85S F      
 14 CALLUM ROWLEY HOPKINS     15 SLIGO             1:15.12S F      
 15 CIAN JOHNSON              15 ATH               1:18.01S F      
  0 JAMES BALASKI             16 CBAR                    NS F      
  0 SEAN WOODS                16 SLIGO                   NS F      
  0 DANIEL BREHENY            15 C FIN                   NS F