CLAREMORRIS B & C GALA JAN 2014

Girls  11&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 TARA WALSH                11 SLIGO             1:20.82S F      
  3 EILIDH MAC PHEE           11 BALL              1:24.93S F      
  4 ZOE SHAKESHAFT            11 BALL              1:25.66S F      
  5 MEGAN KILGALLEN           11 CLM               1:27.25S F      
  6 DANIELLE FARRELL          10 SLIGO             1:27.46S F      
  7 LORNA FINNERTY            11 CLM               1:27.52S F      
  8 KATE DELANEY              11 CLM               1:27.98S F      
  9 SORCHA TRAINOR            10 CLM               1:28.54S F      
 10 CLIODHNA O'SULLIVAN        9 SLIGO             1:30.70S F      
 11 ALICE MC PARTLAN          11 SLIGO             1:32.34S F      
 12 LAUREN GORDON             11 SLIGO             1:32.65S F      
 13 LAUREN FRAIN              11 CLM               1:32.72S F      
 14 FINOLA COLLINS            11 BALL              1:33.12S F      
 14 SARAH CONLON              11 CBAR              1:33.12S F      
 16 TARA MONDS                11 SLIGO             1:33.95S F      
 17 JESSICA MORAN             11 CLM               1:34.76S F      
 18 FAYE MC DONALD            11 B DOL             1:35.08S F      
 19 ELLA O'DONOVAN             9 SLIGO             1:38.03S F      
 20 MAIREAD GALLAGHER         11 CBAR              1:39.40S F      
 21 CAOILFHIONN LITTLE        11 CLM               1:39.95S F      
 22 ROISIN CONNAUGHTON-JONES  11 SLIGO             1:40.03S F      
 23 RACHEL MORAN              11 B DOL             1:41.32S F      
 24 AISLING HORKAN            10 CLM               1:41.99S F      
 25 CIARA CONNAUGHTON- JONES   8 SLIGO             1:45.19S F      
 26 JENNY MURPHY              11 BALL              1:45.65S F      
 27 IVANNA HORAN               9 CBAR              1:45.99S F      
 28 SARAH COSGROVE             8 CBAR              1:46.09S F      
 29 NORA STAUNTON             10 CLM               1:46.63S F      
 30 SARAH RUANE                9 CBAR              1:46.95S F      
 31 MOLLY TULLY               11 B DOL             1:49.05S F      
 32 CATHY HEANEY              11 CLM               1:50.08S F      
 33 RACHEL HEALY               9 CBAR              1:53.12S F      
 34 ELLA MC DAID              10 SLIGO             1:55.41S F      
 35 NIAMH EGAN                 9 B DOL             1:57.23S F      
 36 MOYA CANAVAN              10 B DOL             1:59.25S F      
 37 ZOE MELVIN                 9 SLIGO             2:06.74S F      
 
Boys  11&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SAM RENNICK               11 CBAR              1:20.44S F      
  2 ETHAN BRESLIN             11 CLM               1:20.87S F      
  3 CIARAN MYLETT             11 CBAR              1:22.64S F      
  4 ROWAN ELLIOTT             11 SLIGO             1:23.11S F      
  5 CONN MC NAMARA            10 WPORT             1:25.32S F      
  6 RORY GRADY                10 CBAR              1:26.14S F      
  7 LEONARDO DONADONI         10 SLIGO             1:26.15S F      
  8 ORIN MITCHELL             11 SLIGO             1:26.35S F      
  9 NIALL CARTER               0 CBAR              1:27.27S F      
 10 MIKE HEANEY               10 CLM               1:28.41S F      
 11 JAKE FAIRBROTHER          10 BALL              1:29.73S F      
 12 PATRICK MC PARTLAN        11 SLIGO             1:30.79S F      
 13 JAMES WOOLEY               9 CLM               1:31.67S F      
 14 ORAN MC NULTY              9 CLM               1:32.32S F      
 15 JAMES BALASKI             10 CBAR              1:35.25S F      
 16 LIAM LEE                  10 SLIGO             1:36.57S F      
 17 RONAN KILCOYNE             8 SLIGO             1:36.59S F      
 18 EOGHAN KEARNS             11 SLIGO             1:38.26S F      
 19 CATHAL FINNERTY            9 CLM               1:39.63S F      
 20 EAMONN DOHERTY             8 BALL              1:41.16S F      
 21 LEE GILMARTIN              9 B DOL             1:42.18S F      
 22 CONNOR DUNNE              11 BALL              1:49.75S F      
 23 AARON REILLY              10 BALL              1:50.35S F      
 24 LIAM GOLDEN               10 BALL              1:50.67S F      
 25 CORMAC FEENEY             10 B DOL             1:55.29S F      
 26 EDWARD CURRY              11 CLM               1:56.14S F      
 27 MATTHEW EGLINTON          11 SLIGO             2:02.18S F      
  0 GAVIN ORME                 9 B DOL                   DQ F      
 
Girls  13&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LISA HENRY                12 CLM               1:15.19S F      
  2 ORLA FLANAGAN             13 CLM               1:15.73S F      
  3 AOIFE DONOHOE             13 CBAR              1:16.29S F      
  4 CIARA LYNCH               13 SLIGO             1:17.81S F      
  5 ANOISE REILLY             13 BALL              1:18.30S F      
  6 RACHEL MARTIN             12 SLIGO             1:20.36S F      
  7 RACHEL HENEGHAN           12 CBAR              1:23.44S F      
  8 NIAMH EGAN                13 CBAR              1:24.08S F      
  9 BRIANNE HORAN             12 CBAR              1:25.36S F      
 10 ALLANAH MC LOUGHLIN       13 WPORT             1:25.76S F      
 11 ZARA LOFTUS               12 CLM               1:26.54S F      
 12 PENNY LEE                 12 SLIGO             1:27.73S F      
 13 BRIGITTA CURRY            12 CLM               1:29.79S F      
 14 CAIITRIONA MC CORMACK     12 CBAR              1:30.42S F      
 15 AVRIL KNEAFSEY            13 BALL              1:31.61S F      
 16 CAOIMHE EGAN              12 B DOL             1:36.56S F      
 17 ELAINE SHERIDAN           12 BALL              1:38.88S F      
 18 EVE GILMARTAIN            12 B DOL             1:41.04S F      
 19 JANE RAFTER               12 B DOL             1:41.38S F      
 20 NAOISE JUDGE              12 BALL              1:41.92S F      
 21 MARIE FLYNN               12 B DOL             1:47.04S F      
 22 JILL GILL                 11 B DOL             2:10.07S F      
 
Boys  13&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SEAN KEANEY               12 SLIGO             1:16.74S F      
  2 JAMES ENGLISH             13 CBAR              1:17.11S F      
  3 OWEN EGLINTON             13 SLIGO             1:17.64S F      
  4 PIERCE DUNNE              12 CBAR              1:21.76S F      
  5 JOSH FAIRBROTHER          13 BALL              1:22.79S F      
  6 NIALL O'DONOVAN           12 SLIGO             1:27.29S F      
  7 DIARMUID DALY             12 B DOL             1:30.90S F      
  8 WILLIAM STAUNTON          12 CLM               1:31.53S F      
  9 KIAN KILGANNON            13 B DOL             1:47.99S F      
  0 NIALL KELLY               12 CLM                     NS F      
  0 JACK PILCHER              13 CLM                     NS F      
  0 DARAGH SWEENEY            12 SLIGO                   DQ F      
 
Girls  15&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 GRACE MAGUIRE             14 CLM               1:11.89S F      
  2 CIARA CUSACK              14 WPORT             1:15.06S F      
  3 AOIBHE REGAN              14 CLM               1:19.16S F      
  4 KIANNA HIGGINS            15 CBAR              1:19.36S F      
 
Boys  15&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DYLAN MARTIN              14 SLIGO             1:15.10S F      
  2 CIAN BRESLIN              14 CLM               1:15.51S F      
 
Girls  11&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 TARA WALSH                11 SLIGO               42.52S F      
  2 MEGAN KILGALLEN           11 CLM                 44.87S F      
  3 SORCHA TRAINOR            10 CLM                 45.64S F      
  4 DANIELLE FARRELL          10 SLIGO               45.67S F      
  6 KATE DELANEY              11 CLM                 46.96S F      
  7 CAOILFHIONN LITTLE        11 CLM                 47.88S F      
  8 EILIDH MAC PHEE           11 BALL                50.48S F      
  9 ELLA O'DONOVAN             9 SLIGO               50.73S F      
 10 LAUREN FRAIN              11 CLM                 50.94S F      
 11 LAUREN GORDON             11 SLIGO               52.18S F      
 12 MAIREAD GALLAGHER         11 CBAR                52.62S F      
 13 SARAH COSGROVE             8 CBAR                54.09S F      
 14 JENNY MURPHY              11 BALL                54.26S F      
 15 JESSICA MORAN             11 CLM                 55.32S F      
 16 SARAH CONLON              11 CBAR                55.37S F      
 17 RACHEL MORAN              11 B DOL               58.32S F      
 18 CIARA CONNAUGHTON- JONES   8 SLIGO             1:00.13S F      
 19 CLIODHNA O'SULLIVAN        9 SLIGO             1:00.83S F      
 20 NORA STAUNTON             10 CLM               1:05.13S F      
 21 ELLA MC DAID              10 SLIGO             1:06.52S F      
 22 SARAH RUANE                9 CBAR              1:06.79S F      
 23 NIAMH EGAN                 9 B DOL             1:08.07S F      
 24 ZOE MELVIN                 9 SLIGO             1:10.97S F      
 25 MOYA CANAVAN              10 B DOL             1:10.99S F      
  0 FAYE MC DONALD            11 B DOL                   DQ F      
  0 TARA MONDS                11 SLIGO                   DQ F      
  0 ROISIN CONNAUGHTON-JONES  11 SLIGO                   DQ F      
  0 CATHY HEANEY              11 CLM                     DQ F      
 
Boys  11&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DARRAGH JOYCE             10 CLM                 40.43S F      
  2 ROWAN ELLIOTT             11 SLIGO               42.82S F      
  3 NIALL CARTER               0 CBAR                44.40S F      
  4 CONN MC NAMARA            10 WPORT               46.21S F      
  5 LEONARDO DONADONI         10 SLIGO               46.68S F      
  6 RORY GRADY                10 CBAR                46.88S F      
  7 SAM RENNICK               11 CBAR                46.98S F      
  8 ETHAN BRESLIN             11 CLM                 47.12S F      
  9 ORIN MITCHELL             11 SLIGO               47.55S F      
 10 JAMES WOOLEY               9 CLM                 48.27S F      
 11 MIKE HEANEY               10 CLM                 51.53S F      
 12 RONAN KILCOYNE             8 SLIGO               52.35S F      
 13 EDWARD CURRY              11 CLM                 53.37S F      
 14 EAMONN DOHERTY             8 BALL                55.11S F      
 15 EOGHAN KEARNS             11 SLIGO               55.71S F      
 16 ORAN MC NULTY              9 CLM               1:05.47S F      
 17 LEE GILMARTIN              9 B DOL             1:05.98S F      
 18 CORMAC FEENEY             10 B DOL             1:06.24S F      
 
Girls  13&U 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RACHEL MARTIN             12 SLIGO             1:35.14S F      
  2 LISA HENRY                12 CLM               1:37.65S F      
  3 ORLA FLANAGAN             13 CLM               1:38.87S F      
  4 MEGHAN DEELY              12 CBAR              1:39.29S F      
  5 RACHEL HENEGHAN           12 CBAR              1:41.96S F      
  6 CIARA LYNCH               13 SLIGO             1:47.01S F      
  7 PENNY LEE                 12 SLIGO             1:51.83S F      
  8 CAIITRIONA MC CORMACK     12 CBAR              1:55.27S F      
  9 AVRIL KNEAFSEY            13 BALL              1:56.24S F      
  0 ALLANAH MC LOUGHLIN       13 WPORT                   NS F      
 
Boys  13&U 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JAYKE MORRIS              13 CLM               1:31.63S F      
  2 NIALL KELLY               12 CLM               1:38.14S F      
  3 JACK PILCHER              13 CLM               1:40.58S F      
  4 WILLIAM STAUNTON          12 CLM               1:41.39S F      
  5 CIARAN MYLETT             11 CBAR              1:43.66S F      
  6 NIALL O'DONOVAN           12 SLIGO             1:48.19S F      
  7 PIERCE DUNNE              12 CBAR              1:48.74S F      
  8 DARAGH SWEENEY            12 SLIGO             2:10.11S F      
  9 DIARMUID DALY             12 B DOL             2:12.03S F      
  0 SEAN KEANEY               12 SLIGO                   DQ F      
 
Girls  15&U 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 GRACE MAGUIRE             14 CLM               1:23.79S F      
  2 AOIBHE REGAN              14 CLM               1:39.06S F      
 
Boys  15&U 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DYLAN MARTIN              14 SLIGO             1:38.30S F      
 
Girls  11&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CARRIE MC DAID            11 SLIGO             2:53.74S F      
  2 MARIA LYONS               11 SLIGO             3:03.65S F      
  3 FIONA CONWAY              11 CBAR              3:04.96S F      
  4 TARA WALSH                11 SLIGO             3:08.58S F      
  5 REBECCA DONNELLY          11 BALL              3:11.39S F      
  7 KATE DELANEY              11 CLM               3:16.91S F      
  8 ZOE SHAKESHAFT            11 BALL              3:19.26S F      
  9 DANIELLE FARRELL          10 SLIGO             3:22.98S F      
 10 EILIDH MAC PHEE           11 BALL              3:26.20S F      
 11 LAUREN GORDON             11 SLIGO             3:29.17S F      
 12 CLIODHNA O'SULLIVAN        9 SLIGO             3:33.00S F      
 13 TARA MONDS                11 SLIGO             3:33.37S F      
 14 LORNA FINNERTY            11 CLM               3:33.42S F      
 15 SARAH CONLON              11 CBAR              3:36.85S F      
 16 LAUREN FRAIN              11 CLM               3:37.11S F      
 17 ELLA O'DONOVAN             9 SLIGO             3:40.41S F      
 18 JESSICA MORAN             11 CLM               3:45.52S F      
 19 JENNY MURPHY              11 BALL              3:49.84S F      
 20 FINOLA COLLINS            11 BALL              3:58.14S F      
 21 SARAH COSGROVE             8 CBAR              4:01.92S F      
  0 ROISIN CONNAUGHTON-JONES  11 SLIGO                   NS F      
  0 CATHY HEANEY              11 CLM                     NS F      
  0 MAIREAD GALLAGHER         11 CBAR                    NS F      
 
Boys  11&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DARRAGH JOYCE             10 CLM               3:02.83S F      
  2 CONN MC NAMARA            10 WPORT             3:13.34S F      
  3 SAM RENNICK               11 CBAR              3:14.29S F      
  4 LEONARDO DONADONI         10 SLIGO             3:17.22S F      
  5 ADAM RATTIGAN             11 SLIGO             3:18.70S F      
  6 CIAN DONOHOE              10 CBAR              3:19.75S F      
  7 RORY GRADY                10 CBAR              3:21.95S F      
  8 ETHAN BRESLIN             11 CLM               3:22.55S F      
  9 ORIN MITCHELL             11 SLIGO             3:29.36S F      
 10 MIKE HEANEY               10 CLM               3:29.50S F      
 11 NIALL CARTER               0 CBAR              3:44.28S F      
 12 PATRICK MC PARTLAN        11 SLIGO             3:46.78S F      
 13 JAKE FAIRBROTHER          10 BALL              3:46.97S F      
 14 LIAM LEE                  10 SLIGO             3:50.16S F      
 15 EOGHAN KEARNS             11 SLIGO             3:50.82S F      
 16 JAMES BALASKI             10 CBAR              4:05.74S F      
 17 LIAM GOLDEN               10 BALL              4:08.74S F      
  0 ROWAN ELLIOTT             11 SLIGO                   NS F      
  0 CIARAN MYLETT             11 CBAR                    NS F      
 
Girls  13&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CAOIMHE O'SULLIVAN        12 SLIGO             2:56.44S F      
  2 MEGHAN DEELY              12 CBAR              3:06.37S F      
  3 LISA HENRY                12 CLM               3:06.73S F      
  4 ORLA FLANAGAN             13 CLM               3:12.12S F      
  5 RACHEL MARTIN             12 SLIGO             3:12.91S F      
  6 AOIFE DONOHOE             13 CBAR              3:13.02S F      
  7 RACHEL HENEGHAN           12 CBAR              3:20.19S F      
  8 CIARA LYNCH               13 SLIGO             3:22.81S F      
  9 NIAMH EGAN                13 CBAR              3:32.84S F      
 10 PENNY LEE                 12 SLIGO             3:36.17S F      
 11 BRIGITTA CURRY            12 CLM               3:41.08S F      
 12 ELAINE SHERIDAN           12 BALL              3:48.52S F      
 13 AVRIL KNEAFSEY            13 BALL              4:02.84S F      
 14 NAOISE JUDGE              12 BALL              4:19.00S F      
 
Boys  13&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NIALL KELLY               12 CLM               2:58.32S F      
  2 JAMES ENGLISH             13 CBAR              3:05.45S F      
  3 OWEN EGLINTON             13 SLIGO             3:08.72S F      
  4 JACK PILCHER              13 CLM               3:15.53S F      
  5 SEAN KEANEY               12 SLIGO             3:15.81S F      
  6 PIERCE DUNNE              12 CBAR              3:25.75S F      
  7 NIALL O'DONOVAN           12 SLIGO             3:27.64S F      
  8 CIARAN MYLETT             11 CBAR              3:37.92S F      
  9 WILLIAM STAUNTON          12 CLM               3:40.19S F      
 10 JOSH FAIRBROTHER          13 BALL              3:43.90S F      
 11 DARAGH SWEENEY            12 SLIGO             4:15.06S F      
 
Girls  15&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KIANNA HIGGINS            15 CBAR              3:07.51S F      
  2 AOIBHE REGAN              14 CLM               3:10.68S F      
  3 CIARA CUSACK              14 WPORT             3:16.11S F      
 
Boys  15&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DYLAN MARTIN              14 SLIGO             3:04.52S F      
  2 CIAN BRESLIN              14 CLM               3:23.24S F