GALWAY DEVELOPMENT MEET FEB 2019   
 
Girls  11&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 LAUREN KILDUFF            11 BL FN             1:47.53S F      
  2 NIAMH MURPHY              11 LASER             1:47.71S F      
  3 SARAH CONNAUGHTON         10 SHARK             1:55.23S F      
  4 CAOIMHE DREA              10 GAL               1:56.70S F      
  5 LAURA CASSERY             11 SHARK             1:57.06S F      
  6 BIANKA TARASIEWICZ        10 TUAM              1:58.34S F      
  7 LANA AWAJA                10 SHARK             1:59.13S F      
  8 ZARA DOLAN                11 SHARK             2:00.76S F      
  9 ROISIN O'BRIEN            11 SHARK             2:02.38S F      
 10 SOPHIE FARRELL            10 GAL               2:11.22S F      
 11 REBECCA WHELAN            10 SHARK             2:19.33S F      
 12 SIOFRA HANNON              9 BL FN             2:24.65S F      
 13 ANNA MAY KUBECKA          10 LASER             2:24.98S F      
 14 ROISIN WALSH              10 GAL               2:40.66S F      
  0 LILY DARABI               11 BL FN             2:09.62S F      
 
Girls  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LYDIA MCNICHOLAS          12 LASER             1:40.86S F      
  2 AINING ZHAN               12 GAL               1:43.83S F      
  3 MIRIAM ROLAND             12 BL FN             1:45.66S F      
  4 POLA GIZINSKA             13 BL FN             1:46.38S F      
  5 ALANNAH LULLING           12 TUAM              1:46.97S F      
  6 ISABELLE MANGAN           13 BL FN             1:52.19S F      
  7 EMMA TANNIAN              12 SHARK             1:54.39S F      
  8 ABBI CONNOLLY             12 SHARK             1:54.75S F      
  9 HANNAH BOYLE              12 BL FN             1:55.05S F      
 10 NIAMH DREA                12 GAL               1:56.03S F      
 11 ELANA KEARNS              12 SHARK             1:56.46S F      
 12 LILLIAN OWENS             12 BL FN             1:56.86S F      
 13 ALISON JOYCE              13 GAL               1:57.66S F      
 14 KATE QUINN                12 LASER             1:58.40S F      
 15 SIOBHAN STRANGE           13 LASER             1:58.56S F      
 16 KATIE O'DONNELL           12 SHARK             1:59.01S F      
 17 ROISN THORNTON            13 SHARK             2:00.93S F      
 18 ERIN CONNOLLY             12 SHARK             2:06.58S F      
 19 MAEVE TROY                12 GAL               2:08.58S F      
 20 ISABELLE MAGEE            13 BL FN             2:17.85S F      
  0 SURA AWAJA                12 SHARK             1:49.62S F      
  0 SORCHA MULRY              12 SHARK             1:54.86S F      
 
Girls  14-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 GRAINNE O ROURKE          15 TUAM              1:34.41S F      
  2 EABHA KING                14 SHARK             1:41.46S F      
  3 CIARA MULRY               14 SHARK             1:43.87S F      
  4 LILIAN FUREY              15 BL FN             1:46.96S F      
  5 EMMA KUBECKA              15 LASER             1:48.99S F      
  5 AINNE FEENEY              15 LASER             1:48.99S F      
  7 EMMA BARRETT              22 BL FN             2:31.53S F      
 
Boys  11&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 OISIN MC GLUE             11 SHARK             1:44.90S F      
  2 RUAIRI WATERS             11 GAL               1:51.63S F      
  3 MICHAEL DEMPSEY           11 LASER             1:54.97S F      
  4 SHAANE RATHER             10 GAL               1:55.17S F      
  5 MILO HIGGINS              10 TUAM              1:56.21S F      
  6 TIERNAN CONNOLLY          10 SHARK             1:57.03S F      
  7 JOHN-BRENDAN MC DONNELL   11 GAL               1:58.98S F      
  8 ALBAN HART                11 GAL               2:00.07S F      
  9 EOIN CONNERY               9 SHARK             2:01.18S F      
 10 HARRY WATTERSON           10 BL FN             2:01.46S F      
 11 OISIN CURRAN              11 LASER             2:04.61S F      
 12 CYRIL IAKIMOV             11 TUAM              2:06.31S F      
 13 JOSEPH MONAGHAN           10 SHARK             2:06.38S F      
 14 PRESTON GENG               9 GAL               2:07.29S F      
 15 RUAIRI OWENS              10 BL FN             2:08.90S F      
 16 KILLIAN BANKS             10 SHARK             2:10.93S F      
 17 JACK O'SHAUGHNESSY         9 BL FN             2:11.08S F      
 18 TOMMY GILLIGAN            10 LASER             2:13.18S F      
 19 ELIM GRIALLAIS             9 BL FN             2:22.94S F      
 20 JAMES MCENROY              9 SHARK             2:28.31S F      
  0 KILLIAN BURKE              9 BL FN             2:39.66S F      
  0 RIAN CARTY                10 BL FN             2:26.93S F      
  0 ALEX O'SULLIVAN           11 GAL               2:29.05S F      
 
Boys  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 THOMAS DAVEY              13 BL FN             1:37.57S F      
  2 DAEHAN COLL               13 LASER             1:43.15S F      
  3 LUKE FERGUSON             13 LASER             1:45.40S F      
  4 JAMIE CONNOLLY            13 SHARK             1:46.62S F      
  5 NARA COLL                 12 LASER             1:46.94S F      
  6 DANIEL ROBINSON           13 BL FN             1:49.63S F      
  7 FINN FUREY                13 BL FN             1:50.23S F      
  8 RORY BOYLE                12 SHARK             1:51.55S F      
  9 MATTHEW HYNES             12 LASER             1:51.64S F      
 10 LUKE DOWLING              12 TUAM              1:54.46S F      
 11 MARK CORMICAN             12 BL FN             1:54.47S F      
 12 MICHAEL DOLAN             13 SHARK             1:55.54S F      
 13 LUKE HEARNS               12 SHARK             1:55.64S F      
 14 HUGH O'SHAUGHNESSY        12 BL FN             1:57.51S F      
 15 RIAIN KENNEDY             13 GAL               1:58.56S F      
 16 EOIN LENNON               12 SHARK             1:58.67S F      
 17 CHARLIE BYRNES            13 GAL               2:04.51S F      
 18 MAITIU CONNOLLY           13 GAL               2:15.41S F      
 19 JOSEPH HEDGES             12 GAL               2:15.86S F      
 20 SAMUEL MAIA MARTINS       12 BL FN             2:17.43S F      
  0 MICHAEL BROSNAN           13 LASER             1:47.18S F      
  0 MICHAEL KEEGAN            12 GAL                     NS F      
  0 KILLIAN WALL              12 SHARK                   NS F      
 
Boys  14-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 GEORDAN MANGAN            16 BL FN             1:30.43S F      
  2 ALEX SHAW                 15 GAL               1:37.20S F      
  3 EANNA FITZPATRICK         15 SHARK             1:37.26S F      
  4 DANIEL KEARNS             15 SHARK             1:37.27S F      
  5 BROGAN CLOONAN            15 BL FN             1:39.00S F      
  6 ALEX KELLY                16 GAL               1:48.64S F      
 
Girls  11&U 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ISABELLE MOONEY           10 SHARK             3:04.41S F      
  2 NIAMH CONNERY             11 SHARK             3:06.87S F      
  3 AISLING PARKER            11 TUAM              3:10.48S F      
  4 ISABELLE DOORLY           11 GAL               3:19.86S F      
  5 SARAH CONNAUGHTON         10 SHARK             3:20.94S F      
  6 LAUREN KILDUFF            11 BL FN             3:25.81S F      
  7 AMY NEWELL                10 GAL               4:05.05S F      
  8 ROISIN WALSH              10 GAL               4:33.58S F      
 
Girls  12-13 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RACHEL WHELAN             13 SHARK             2:39.97S F      
  2 OLIVIA CURRIE             13 SHARK             2:47.43S F      
  3 ERIN SMYTH                13 GAL               2:48.93S F      
  4 LYDIA MCNICHOLAS          12 LASER             2:49.72S F      
  5 DISA COFFEY               13 TUAM              2:53.56S F      
  6 MIRIAM ROLAND             12 BL FN             2:56.32S F      
  7 EMELIA JOYCE              12 SHARK             2:56.53S F      
  8 IZZY FARRELL              12 GAL               2:59.28S F      
  9 ALANNAH LULLING           12 TUAM              3:00.38S F      
 10 ISABEL JOYCE              12 SHARK             3:04.15S F      
 11 KATIE KELLY               12 SHARK             3:05.76S F      
 12 INGRID SHAW               13 GAL               3:07.48S F      
 13 ALISON JOYCE              13 GAL               3:07.76S F      
 14 HANNAH BOYLE              12 BL FN             3:08.65S F      
 15 ANUSOOYA THAPA            12 GAL               3:11.35S F      
 15 AINING ZHAN               12 GAL               3:11.35S F      
 17 AISLING O'BRIEN           13 SHARK             3:12.26S F      
 18 SURA AWAJA                12 SHARK             3:14.96S F      
 19 NAOISE MC CARTHY          12 SHARK             3:22.30S F      
 20 EMMA TANNIAN              12 SHARK             3:31.31S F      
 21 ISABELLE MANGAN           13 BL FN             3:35.65S F      
 22 ISABELLE MAGEE            13 BL FN             4:01.86S F      
 23 LILLIAN OWENS             12 BL FN             4:14.21S F      
 
Girls  14-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 GRAINNE O ROURKE          15 TUAM              2:32.81S F      
  2 SARA MAIA MARTINS         15 BL FN             2:33.72S F      
  3 ELLA DONNELLAN            15 TUAM              2:39.13S F      
  4 CIARA MULRY               14 SHARK             2:49.07S F      
  5 AINNE FEENEY              15 LASER             2:53.79S F      
  6 LILIAN FUREY              15 BL FN             2:57.98S F      
  7 EMMA KUBECKA              15 LASER             2:59.91S F      
  8 SIVE TOBIN                16 TUAM              2:59.92S F      
  9 FARAH COLLINS             16 TUAM              3:09.27S F      
 
Boys  11&U 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MICHAEL SMYTH             11 SHARK             3:00.96S F      
  2 RUAIRI WATERS             11 GAL               3:10.35S F      
  3 JOSEPH PATTEN             11 GAL               3:11.22S F      
  4 LUC GRIALLAIS             11 BL FN             3:15.53S F      
  5 MILO HIGGINS              10 TUAM              3:16.49S F      
  6 MICHAEL DEMPSEY           11 LASER             3:21.63S F      
  7 JOSEPH MONAGHAN           10 SHARK             3:36.06S F      
  8 SCOTT MCGING              11 GAL               3:40.66S F      
  9 HARRY WATTERSON           10 BL FN             3:49.58S F      
 10 RUAIRI OWENS              10 BL FN             3:54.32S F      
 11 KILLIAN BANKS             10 SHARK             3:56.43S F      
 12 RIAN CARTY                10 BL FN             4:15.40S F      
 13 KILLIAN BURKE              9 BL FN             4:37.74S F      
  0 SZYMON WEGRZYN            11 GAL                     NS F      
 
Boys  12-13 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIAN HOGAN                13 SHARK             2:30.87S F      
  2 KIERAN WATTERSON          12 BL FN             2:41.17S F      
  3 PADDY SMYTH               12 SHARK             2:42.98S F      
  4 CATHAL MC GRATH           13 GAL               2:58.39S F      
  5 THOMAS DAVEY              13 BL FN             2:58.92S F      
  6 RORY BOYLE                12 SHARK             3:01.12S F      
  7 LUKE DOWLING              12 TUAM              3:02.10S F      
  8 DAEHAN COLL               13 LASER             3:06.03S F      
  9 MICHAEL BROSNAN           13 LASER             3:06.12S F      
 10 MARK CORMICAN             12 BL FN             3:08.74S F      
 11 NARA COLL                 12 LASER             3:09.26S F      
 12 MATTHEW HYNES             12 LASER             3:10.31S F      
 13 LUKE FERGUSON             13 LASER             3:10.78S F      
 14 EOIN LENNON               12 SHARK             3:11.65S F      
 15 MICHAEL DOLAN             13 SHARK             3:13.67S F      
 16 RIAIN KENNEDY             13 GAL               3:13.71S F      
 17 DANIEL ROBINSON           13 BL FN             3:16.31S F      
 18 FINN FUREY                13 BL FN             3:17.65S F      
 19 HUGH O'SHAUGHNESSY        12 BL FN             3:18.65S F      
 20 CHARLIE BYRNES            13 GAL               3:24.53S F      
 21 MAITIU CONNOLLY           13 GAL               3:24.63S F      
 22 RUAIRI WALSH              12 GAL               3:25.66S F      
 23 JAMIE CONNOLLY            13 SHARK             3:34.45S F      
 24 SAMUEL MAIA MARTINS       12 BL FN             3:34.68S F      
 25 JOSEPH HEDGES             12 GAL               3:41.94S F      
  0 MICHAEL KEEGAN            12 GAL                     NS F      
 
Boys  14-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DARAGH GORMLEY            15 TUAM              2:24.69S F      
  2 CILLIAN FITZPATRICK       17 SHARK             2:25.67S F      
  3 ILIR SURDULLI             16 SHARK             2:25.96S F      
  4 DANIEL KEARNS             15 SHARK             2:37.96S F      
  5 BROGAN CLOONAN            15 BL FN             2:40.04S F      
  6 ALEX KELLY                16 GAL               2:49.94S F      
  7 ALEX SHAW                 15 GAL               2:56.81S F      
  8 EANNA FITZPATRICK         15 SHARK             2:57.38S F      
 
Girls  11&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SOPHIE CURRIE             11 SHARK               45.15S F      
  2 ISABELLE DOORLY           11 GAL                 46.54S F      
  3 NIAMH MURPHY              11 LASER               46.65S F      
  4 FIA O'DONNELL             10 SHARK               49.28S F      
  5 ELEANOR TROY              10 GAL                 52.31S F      
  6 ROISIN O'BRIEN            11 SHARK               54.06S F      
  7 LANA AWAJA                10 SHARK               55.74S F      
  8 AILEEN COFFEY             11 TUAM                56.77S F      
  9 ELLEN HOLLAND              9 GAL               1:03.14S F      
 10 AMY NEWELL                10 GAL               1:03.58S F      
 11 NEYSA CONNOLLY             9 GAL               1:06.98S F      
 12 LILY DARABI               11 BL FN             1:07.59S F      
  0 SIOFRA HANNON              9 BL FN             1:02.75S F      
  0 AVRIL SHAW                11 GAL                     NS F      
  0 REBECCA WHELAN            10 SHARK             1:02.72S F      
  0 ELIZABETH PATTEN           9 GAL               1:04.58S F      
 
Boys  11&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JOHN-BRENDAN MC DONNELL   11 GAL                 48.16S F      
  2 JOSEPH PATTEN             11 GAL                 49.23S F      
  3 SHAANE RATHER             10 GAL                 52.15S F      
  4 LUC GRIALLAIS             11 BL FN               53.19S F      
  5 JACK O'SHAUGHNESSY         9 BL FN               56.15S F      
  6 PRESTON GENG               9 GAL                 56.29S F      
  0 SZYMON WEGRZYN            11 GAL                     NS F      
  0 RUAIRI OWENS              10 BL FN             1:03.51S F      
  0 EOIN CONNERY               9 SHARK               54.27S F      
 
Girls  13&U 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMELIA JOYCE              12 SHARK             1:37.77S F      
  2 POLA GIZINSKA             13 BL FN             1:38.31S F      
  3 INGRID SHAW               13 GAL               1:42.32S F      
  4 AISLING O'BRIEN           13 SHARK             1:43.68S F      
  5 MIRIAM ROLAND             12 BL FN             1:49.02S F      
  6 ANUSOOYA THAPA            12 GAL               1:56.84S F      
  7 MAEVE TROY                12 GAL               2:00.87S F      
  0 SOPHIA SAEZ-BENITO        12 GAL                     NS F      
 
Girls  14-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIARA MULRY               14 SHARK             1:27.59S F      
 
Boys  13&U 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 THOMAS DAVEY              13 BL FN             1:43.66S F      
  2 MATTHEW HYNES             12 LASER             1:46.17S F      
  3 HUGH O'SHAUGHNESSY        12 BL FN             1:46.57S F      
  4 RUAIRI WALSH              12 GAL               1:59.07S F      
  0 LIAM SMYTH                12 GAL               2:22.06S F      
  0 CATHAL MC GRATH           13 GAL               1:27.65S F      
 
Boys  14-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ILIR SURDULLI             16 SHARK             1:15.77S F      
  2 GEORDAN MANGAN            16 BL FN             1:21.44S F      
  3 DARAGH GORMLEY            15 TUAM              1:23.11S F      
 
Girls  11&U 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NIAMH CONNERY             11 SHARK             1:34.12S F      
  2 ISABELLE MOONEY           10 SHARK             1:36.17S F      
  3 NIAMH MURPHY              11 LASER             1:38.85S F      
  4 REBECCA WHELAN            10 SHARK             1:41.55S F      
  5 ZARA DOLAN                11 SHARK             1:42.06S F      
  6 ISABELLE DOORLY           11 GAL               1:44.87S F      
  0 ROISIN O'BRIEN            11 SHARK             1:46.58S F      
  7 LAUREN KILDUFF            11 BL FN             1:46.85S F      
  8 ELEANOR TROY              10 GAL               1:46.92S F      
  9 CAOIMHE DREA              10 GAL               1:48.38S F      
 10 LAURA CASSERY             11 SHARK             1:49.41S F      
 11 SIOFRA HANNON              9 BL FN             1:50.04S F      
 12 FIA O'DONNELL             10 SHARK             1:51.07S F      
 13 LANA AWAJA                10 SHARK             1:51.65S F      
 14 SOPHIE FARRELL            10 GAL               1:52.65S F      
 15 AMY NEWELL                10 GAL               2:10.38S F      
 16 ROISIN WALSH              10 GAL               2:13.49S F      
 17 NEYSA CONNOLLY             9 GAL               2:15.35S F      
  0 AVRIL SHAW                11 GAL                     NS F      
  0 LILY DARABI               11 BL FN             1:49.41S F      
  0 AISLING PARKER            11 TUAM              1:43.61S F      
  0 SOPHIE CURRIE             11 SHARK             1:41.27S F      
  0 AILEEN COFFEY             11 TUAM                    DQ F      
  0 ELIZABETH PATTEN           9 GAL               2:09.63S F      
  0 ANNA MAY KUBECKA          10 LASER             2:13.80S F      
  0 ELLEN HOLLAND              9 GAL               2:07.05S F      
 
Girls  12-13 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LYDIA MCNICHOLAS          12 LASER             1:28.69S F      
  2 ERIN SMYTH                13 GAL               1:29.64S F      
  3 DISA COFFEY               13 TUAM              1:32.54S F      
  4 ALANNAH LULLING           12 TUAM              1:33.19S F      
  5 ISABEL JOYCE              12 SHARK             1:36.20S F      
  6 KATIE KELLY               12 SHARK             1:37.07S F      
  7 EMMA TANNIAN              12 SHARK             1:39.78S F      
  8 ALISON JOYCE              13 GAL               1:41.27S F      
  9 SURA AWAJA                12 SHARK             1:41.30S F      
 10 NIAMH DREA                12 GAL               1:42.06S F      
 11 ANUSOOYA THAPA            12 GAL               1:42.58S F      
 12 ABBI CONNOLLY             12 SHARK             1:43.26S F      
 13 ELANA KEARNS              12 SHARK             1:44.69S F      
 14 HANNAH BOYLE              12 BL FN             1:45.48S F      
 15 ERIN CONNOLLY             12 SHARK             1:45.91S F      
 15 SORCHA MULRY              12 SHARK             1:45.91S F      
 17 KATIE O'DONNELL           12 SHARK             1:46.58S F      
 18 NAOISE MC CARTHY          12 SHARK             1:47.60S F      
 19 ROISN THORNTON            13 SHARK             1:51.32S F      
 19 SIOBHAN STRANGE           13 LASER             1:51.32S F      
 21 MAEVE TROY                12 GAL               1:52.86S F      
  0 AINING ZHAN               12 GAL               1:35.25S F      
  0 INGRID SHAW               13 GAL               1:48.38S F      
  0 SOPHIA SAEZ-BENITO        12 GAL                     NS F      
 
Girls  14-Ov 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 GRAINNE O ROURKE          15 TUAM              1:25.33S F      
  2 EMMA KUBECKA              15 LASER             1:33.13S F      
  3 SIVE TOBIN                16 TUAM              1:33.84S F      
  4 EABHA KING                14 SHARK             1:35.08S F      
  5 LILIAN FUREY              15 BL FN             1:37.82S F      
  6 FARAH COLLINS             16 TUAM              1:41.25S F      
  7 EMMA BARRETT              22 BL FN             2:17.03S F      
 
Boys  11&U 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 OISIN MC GLUE             11 SHARK             1:35.01S F      
  2 JOSEPH PATTEN             11 GAL               1:40.24S F      
  3 MICHAEL SMYTH             11 SHARK             1:40.72S F      
  4 RUAIRI WATERS             11 GAL               1:42.45S F      
  5 MICHAEL DEMPSEY           11 LASER             1:43.67S F      
  6 JOHN-BRENDAN MC DONNELL   11 GAL               1:44.68S F      
  7 PRESTON GENG               9 GAL               1:47.06S F      
  8 SHAANE RATHER             10 GAL               1:47.42S F      
  9 EOIN CONNERY               9 SHARK             1:47.64S F      
 10 ALBAN HART                11 GAL               1:50.47S F      
 11 OISIN CURRAN              11 LASER             1:50.68S F      
 12 KILLIAN BANKS             10 SHARK             1:52.41S F      
 13 CYRIL IAKIMOV             11 TUAM              1:57.76S F      
 14 JACK O'SHAUGHNESSY         9 BL FN             2:00.51S F      
 15 SCOTT MCGING              11 GAL               2:02.47S F      
 16 HARRY WATTERSON           10 BL FN             2:03.11S F      
 17 TOMMY GILLIGAN            10 LASER             2:05.52S F      
 18 ELIM GRIALLAIS             9 BL FN             2:09.81S F      
 19 ALEX O'SULLIVAN           11 GAL               2:11.02S F      
  0 SZYMON WEGRZYN            11 GAL                     NS F      
 
Boys  12-13 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PADDY SMYTH               12 SHARK             1:31.56S F      
  2 CATHAL MC GRATH           13 GAL               1:32.13S F      
  3 LUKE DOWLING              12 TUAM              1:32.40S F      
  4 DAEHAN COLL               13 LASER             1:32.55S F      
  5 RORY BOYLE                12 SHARK             1:33.30S F      
  6 MICHAEL BROSNAN           13 LASER             1:36.79S F      
  7 RIAIN KENNEDY             13 GAL               1:37.54S F      
  8 LUKE HEARNS               12 SHARK             1:38.06S F      
  9 MICHAEL DOLAN             13 SHARK             1:38.97S F      
 10 MARK CORMICAN             12 BL FN             1:39.42S F      
 11 NARA COLL                 12 LASER             1:40.07S F      
 12 FINN FUREY                13 BL FN             1:40.94S F      
 13 DANIEL ROBINSON           13 BL FN             1:41.66S F      
 14 LUKE FERGUSON             13 LASER             1:43.13S F      
 15 RUAIRI WALSH              12 GAL               1:46.22S F      
 16 LIAM SMYTH                12 GAL               1:53.11S F      
 17 MAITIU CONNOLLY           13 GAL               1:56.65S F      
  0 SAMUEL MAIA MARTINS       12 BL FN             1:54.61S F      
  0 MICHAEL KEEGAN            12 GAL                     NS F      
  0 KILLIAN WALL              12 SHARK                   NS F      
  0 CHARLIE BYRNES            13 GAL               1:52.01S F      
  0 JOSEPH HEDGES             12 GAL               1:57.24S F      
 
Boys  14-Ov 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DANIEL KEARNS             15 SHARK             1:24.32S F      
  2 BROGAN CLOONAN            15 BL FN             1:29.74S F      
  3 EANNA FITZPATRICK         15 SHARK             1:30.05S F      
  4 ALEX KELLY                16 GAL               1:32.88S F      
  4 ALEX SHAW                 15 GAL               1:32.88S F      
  0 DARAGH GORMLEY            15 TUAM                    NS F