GSC Graded Gala March 2016            
 
Girls  11&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 KRISTINA MCDONAGH         11 BL FN             1:46.73S F      
  2 RUTH O'SULLIVAN           11 GAL               1:47.70S F      
  3 GRAINNE O ROURKE          11 TUAM              1:48.00S F      
  4 ANOUSHKA VINOD            11 GAL               1:51.82S F      
  5 MADISON DAVEY             11 GAL               1:55.00S F      
  6 SAOIRSE MOORE             11 BL FN             1:55.31S F      
  7 MARIA NICDHONNACHA        11 GAL               1:56.13S F      
  8 MICHELLE RAILTON           8 TUAM              1:56.34S F      
  9 ANNA BURNS                11 SHARK             1:57.95S F      
 10 KASSIE RATHER              8 GAL               1:59.66S F      
 11 ROSIE DOORLY              10 GAL               1:59.90S F      
 12 EMILY ROONEY              11 BL FN             2:00.17S F      
 13 GILLIAN MURPHY             9 GAL               2:00.74S F      
 14 MEABH O ROURKE             9 TUAM              2:01.67S F      
 15 LEANA MC DONAGH           11 SHARK             2:02.40S F      
 16 CAITRIONA NIC DHONNCHADH  11 GAL               2:02.94S F      
 17 SIOBHAN MCMANAMON         11 SHARK             2:03.37S F      
 18 SOPHIE LALLY              10 LASER             2:04.02S F      
 19 ORLA TIMLIN               10 LASER             2:04.71S F      
 20 NIAMH MOONEY              10 SHARK             2:06.78S F      
 21 RACHEL CORCORAN            9 LASER             2:07.18S F      
 22 OLIVIA BRZEZINSKA         11 LASER             2:07.59S F      
 23 LAURA KUMPOR              10 BL FN             2:09.30S F      
 24 EIMEAR O'LEARY            10 GAL               2:12.14S F      
 25 RACHEL WHELAN              9 SHARK             2:12.63S F      
 26 ISABELLE BURKE            10 LASER             2:12.90S F      
 27 HAYLEE HESSION            10 GAL               2:13.53S F      
 28 CIARA DAVITT               9 GAL               2:16.92S F      
 29 LOUISA HUSSEY              7 GAL               2:22.70S F      
 30 EMILYA JOYCE               9 SHARK             2:25.00S F      
 31 AOIFE BUNDSCHU            10 GAL               2:29.80S F      
 32 AILBHE OWENS              10 LASER             2:39.40S F      
 33 HOOIRYA AWAN              10 LASER             2:46.69S F      
 34 NIAMH MURPHY               8 LASER             2:54.54S F      
 35 MARTINA NIECHWIADOWICJ    10 LASER             2:55.90S F      
 36 NEASA SILKE                9 LASER             2:58.54S F      
 37 EMMA CRAUGHWELL            9 LASER             3:07.01S F      
  0 LILLY CRUDDEN              9 SHARK                   NS F      
 
Boys  11&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROSS BRADLEY              10 GAL               1:48.49S F      
  2 DAVID LENNON              10 SHARK             1:50.57S F      
  3 SASHA MC ALEER             9 GAL               1:52.10S F      
  4 RORY GROGAN               10 GAL               1:52.32S F      
  5 ODIE MELIA                11 TUAM              1:55.17S F      
  6 CONOR BURKE               11 GAL               1:55.75S F      
  7 DANIEL KEARNS             11 SHARK             1:56.57S F      
  8 DYLAN DEVINE              10 GAL               1:56.78S F      
  9 NATHAN TODD               11 LASER             1:58.78S F      
 10 CONOR BUNDSCHU            11 GAL               1:59.39S F      
 11 MARTIN MITCHELL           11 GAL               2:00.07S F      
 12 JAMES LUCEY               11 BL FN             2:00.91S F      
 13 BRIAN O'DONNELL           10 GAL               2:02.93S F      
 14 DANIEL KEADY               9 GAL               2:11.61S F      
 15 JAMIE GUNNING             10 BL FN             2:11.62S F      
 16 KAELAN GENG               10 GAL               2:14.21S F      
 17 WILL MAHON                10 GAL               2:14.57S F      
 18 CATHAL MCGRATH             9 GAL               2:19.01S F      
 19 JOHN GIBBS                 9 GAL               2:19.11S F      
 20 ALFIE DWYER               10 BL FN             2:26.48S F      
 21 MATTHEW HYNES              8 LASER             2:30.89S F      
 22 CILLIAN MCCULLAGH          9 GAL               2:32.18S F      
 23 RORY BOYLE                 8 SHARK             2:34.81S F      
 24 MICHAEL SMYTH              7 LASER             2:36.32S F      
 25 RORY BUNDSCHU              9 GAL               2:39.77S F      
 26 SIMON CAREY               10 LASER             2:40.24S F      
 27 JOHN PATTEN               10 GAL               2:40.80S F      
 28 HUGH O'SHAUGNESSY          8 BL FN             2:42.92S F      
 29 EANNA FITZPATRICK         11 SHARK             3:25.54S F      
  0 RONAN COLLERAN            11 TUAM                    NS F      
  0 MATTIE NEWELL KIM          9 TUAM                    NS F      
  0 PADDY SMYTH                8 LASER                   NS F      
 
Girls  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROISIN SILKE              12 GAL               1:44.26S F      
  2 MEGAN WILLIAMS            13 SHARK             1:45.62S F      
  3 LISA REKAI                13 SHARK             1:46.36S F      
  4 GRAINNE CONNEELY          13 SHARK             1:47.53S F      
  5 EMMA O'SHEA               12 GAL               1:54.05S F      
  6 HANNAH DURKAN             12 BL FN             1:54.58S F      
  7 AILISE PRICE              12 SHARK             1:57.92S F      
  8 KATIE MACKEN              12 GAL               1:58.37S F      
  9 LISA KEEGAN               12 GAL               1:58.47S F      
 10 CAOIMHE NI BHRION         12 LASER             2:01.73S F      
 11 SARAH CASSERLY            12 GAL               2:02.12S F      
 12 AISLING WALSH             12 GAL               2:02.50S F      
 13 CAOIMHE HICKEY            12 LASER             2:04.45S F      
 14 EMILY TALBOT              12 BL FN             2:05.99S F      
 15 JASMINE GAVIN             12 SHARK             2:15.59S F      
  0 LUCY O'DEA                12 BL FN                   NS F      
 
Boys  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RORY COLLINS              12 BL FN             1:40.43S F      
  2 ALEX CLARK                13 SHARK             1:41.05S F      
  3 DARA HENEGHAN             13 TUAM              1:41.41S F      
  4 LUKE BURKE                12 BL FN             1:42.98S F      
  5 JOSH MAHON                12 GAL               1:43.01S F      
  6 CATHAL MC DONOUGH         12 SHARK             1:44.00S F      
  7 CIAN GROGAN               12 GAL               1:44.17S F      
  8 FERGHAL BLANCHARD         12 LASER             1:45.15S F      
  9 ILIR SURDULLI             12 SHARK             1:49.84S F      
 10 KELL MURPHY               13 LASER             1:50.73S F      
 11 PADRAIC MCCARTHY          12 LASER             1:51.40S F      
 12 FIACHRA GALLAGHER         12 GAL               1:58.01S F      
 13 ANTHONY BOYLE             12 BL FN             1:58.66S F      
 14 CILLIAN FITZPATRICK       13 SHARK             1:58.72S F      
 15 RORY WALSH                12 LASER             1:59.00S F      
 16 VIAD CHAYZEUSKA           12 GAL               2:21.99S F      
 
Girls  14-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CLAIRE TALBOT             16 BL FN             1:43.51S F      
  2 CIARA MOHAN               16 BL FN             1:44.78S F      
  3 MOLLY BARRY               14 SHARK             1:46.78S F      
 
Boys  14-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LIAM CLARKE               14 LASER             1:46.73S F      
 
Girls  11&U 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KRISTINA MCDONAGH         11 BL FN             1:34.18S F      
  2 RUTH O'SULLIVAN           11 GAL               1:35.86S F      
  3 MADISON DAVEY             11 GAL               1:36.70S F      
  4 MARIA NICDHONNACHA        11 GAL               1:38.47S F      
  5 CAITRIONA NIC DHONNCHADH  11 GAL               1:40.72S F      
  6 GRAINNE O ROURKE          11 TUAM              1:42.25S F      
  7 ANOUSHKA VINOD            11 GAL               1:42.87S F      
  8 ANNA BURNS                11 SHARK             1:45.11S F      
  9 SAOIRSE MOORE             11 BL FN             1:46.12S F      
 10 ROSIE DOORLY              10 GAL               1:46.33S F      
 11 MICHELLE RAILTON           8 TUAM              1:47.51S F      
 12 SIOBHAN MCMANAMON         11 SHARK             1:47.61S F      
 13 RACHEL CORCORAN            9 LASER             1:47.78S F      
 14 OLIVIA CURRIE              9 SHARK             1:48.39S F      
 15 SORCHA BRENNAN             9 TUAM              1:48.44S F      
 16 LEANA MC DONAGH           11 SHARK             1:49.37S F      
 17 KASSIE RATHER              8 GAL               1:49.98S F      
 18 EMILY ROONEY              11 BL FN             1:51.15S F      
 19 NIAMH MOONEY              10 SHARK             1:52.96S F      
 20 SOPHIE LALLY              10 LASER             1:53.30S F      
 21 GILLIAN MURPHY             9 GAL               1:53.71S F      
 22 ISABELLE BURKE            10 LASER             1:55.65S F      
 23 CIARA DAVITT               9 GAL               1:56.41S F      
 24 RACHEL WHELAN              9 SHARK             1:57.88S F      
 25 AOIFE BUNDSCHU            10 GAL               1:59.77S F      
 26 EIMEAR O'LEARY            10 GAL               2:02.86S F      
 27 LOUISA HUSSEY              7 GAL               2:04.05S F      
 28 EMILYA JOYCE               9 SHARK             2:05.77S F      
 29 HAYLEE HESSION            10 GAL               2:07.86S F      
 30 OLIVIA BRZEZINSKA         11 LASER             2:09.40S F      
 31 AILBHE OWENS              10 LASER             2:20.95S F      
 32 NEASA SILKE                9 LASER             2:23.85S F      
 33 NIAMH MURPHY               8 LASER             2:24.61S F      
 34 EMMA CRAUGHWELL            9 LASER             2:30.37S F      
 35 HOOIRYA AWAN              10 LASER             2:32.08S F      
 36 MARTINA NIECHWIADOWICJ    10 LASER             2:34.99S F      
  0 LILLY CRUDDEN              9 SHARK                   NS F      
  0 ORLA TIMLIN               10 LASER                   NS F      
 
Boys  11&U 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SASHA MC ALEER             9 GAL               1:33.61S F      
  2 DYLAN DEVINE              10 GAL               1:35.55S F      
  3 CONOR HENEGHAN            11 TUAM              1:37.13S F      
  4 DANIEL KEARNS             11 SHARK             1:38.49S F      
  5 DAVID LENNON              10 SHARK             1:38.92S F      
  6 RORY GROGAN               10 GAL               1:38.97S F      
  7 NATHAN TODD               11 LASER             1:39.76S F      
  8 CONOR BUNDSCHU            11 GAL               1:41.56S F      
  9 JAMIE GUNNING             10 BL FN             1:44.87S F      
 10 ROSS BRADLEY              10 GAL               1:48.26S F      
 11 MARTIN MITCHELL           11 GAL               1:51.42S F      
 12 BRIAN O'DONNELL           10 GAL               1:53.61S F      
 13 CONOR BURKE               11 GAL               1:54.99S F      
 14 JAMES LUCEY               11 BL FN             1:58.26S F      
 15 ALFIE DWYER               10 BL FN             1:58.55S F      
 16 WILL MAHON                10 GAL               1:59.60S F      
 17 KAELAN GENG               10 GAL               1:59.68S F      
 18 JOHN PATTEN               10 GAL               2:01.23S F      
 19 DAVID KILBANE              9 BL FN             2:02.59S F      
 20 JOHN GIBBS                 9 GAL               2:04.20S F      
 21 DANIEL KEADY               9 GAL               2:08.04S F      
 22 CATHAL MCGRATH             9 GAL               2:09.70S F      
 23 CILLIAN MCCULLAGH          9 GAL               2:11.93S F      
 24 SIMON CAREY               10 LASER             2:15.55S F      
 25 RORY BOYLE                 8 SHARK             2:16.12S F      
 26 HUGH O'SHAUGNESSY          8 BL FN             2:24.45S F      
 27 RORY BUNDSCHU              9 GAL               2:24.80S F      
 28 MATTHEW HYNES              8 LASER             2:27.07S F      
  0 MICHAEL SMYTH              7 LASER                   NS F      
  0 PADDY SMYTH                8 LASER                   NS F      
  0 JACK HENEGHAN              9 TUAM                    NS F      
  0 RONAN COLLERAN            11 TUAM                    NS F      
  0 MATTIE NEWELL KIM          9 TUAM                    NS F      
 
Girls  12-13 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MEGAN WILLIAMS            13 SHARK             1:27.51S F      
  2 LUCY O'DEA                12 BL FN             1:29.59S F      
  3 GRAINNE CONNEELY          13 SHARK             1:31.88S F      
  4 SARAH BRADLEY             12 GAL               1:32.47S F      
  5 ROISIN SILKE              12 GAL               1:34.33S F      
  6 HANNAH DURKAN             12 BL FN             1:37.12S F      
  7 LISA REKAI                13 SHARK             1:39.84S F      
  8 AILISE PRICE              12 SHARK             1:44.29S F      
  9 KATIE MACKEN              12 GAL               1:46.07S F      
 10 CAOIMHE HICKEY            12 LASER             1:49.17S F      
 11 SARAH CASSERLY            12 GAL               1:49.69S F      
 12 LISA KEEGAN               12 GAL               1:53.20S F      
 13 AISLING WALSH             12 GAL               1:54.45S F      
 14 CAOIMHE NI BHRION         12 LASER             1:55.24S F      
 15 EMMA O'SHEA               12 GAL               1:58.95S F      
  0 JASMINE GAVIN             12 SHARK                   NS F      
 
Boys  12-13 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LUKE BURKE                12 BL FN             1:29.59S F      
  2 ALEX CLARK                13 SHARK             1:30.07S F      
  3 DARA HENEGHAN             13 TUAM              1:30.71S F      
  4 RORY COLLINS              12 BL FN             1:32.24S F      
  5 JOSH MAHON                12 GAL               1:33.30S F      
  6 KELL MURPHY               13 LASER             1:33.40S F      
  7 CATHAL MC DONOUGH         12 SHARK             1:33.57S F      
  8 ILIR SURDULLI             12 SHARK             1:33.80S F      
  9 PADRAIC MCCARTHY          12 LASER             1:37.56S F      
 10 FERGHAL BLANCHARD         12 LASER             1:38.59S F      
 11 CIAN GROGAN               12 GAL               1:40.09S F      
 12 RORY WALSH                12 LASER             1:41.60S F      
 13 FIACHRA GALLAGHER         12 GAL               1:44.21S F      
 14 ANTHONY BOYLE             12 BL FN             1:49.52S F      
 
Girls  14-Ov 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIARA MOHAN               16 BL FN             1:34.18S F      
  2 MOLLY BARRY               14 SHARK             1:34.69S F      
 
Boys  14-Ov 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LIAM CLARKE               14 LASER             1:37.13S F