GERRY RYAN INVITATION GALA JAN 2019

Girls  15&U 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  5 AOIFE SWEENEY             15 GAL              10:43.20L F      
  6 MARIA NIC DHONNACHA       15 GAL              10:45.80L F      
  9 RIONAGH MC CORMACK        12 LONG             11:05.55L F      
 19 KATIE MANNING             13 LONG             12:10.40L F      
 
Boys  15&U 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 SASHA MC ALEER            13 GAL              10:07.12L F      
  5 JOHN PATTEN               14 GAL              10:07.37L F      
  6 MARTIN MITCHELL           14 GAL              10:14.61L F      
  7 COLM CARNEY               15 CBAR             10:17.76L F      
  8 CIAN MC CORMACK           15 LONG             10:22.65L F      
 10 WILLIAM MC DONNELL        15 GAL              10:41.41L F      
 11 FARYL DELANEY             13 LONG             10:43.36L F      
 
Girls  16-Ov 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 12 ISOBEL REED               16 GAL              11:28.94L F      
 
Boys  15&U 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 CIAN SMITH                15 ATH              19:57.75L F      
  3 MARTIN MITCHELL           14 GAL              20:47.91L F      
 
Girls  16-Ov 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 LISA HENRY                18 CLM              19:35.07L F      
 
Boys  16-Ov 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 DIARMUID O'ROURKE         17 TUAM             18:28.42L F      
 
Girls  12-12 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 RIONAGH MC CORMACK        12 LONG              2:57.97L F      
  4 MICHELLE RAILTON          12 TUAM              3:01.81L F      
  7 LEAH CONNELL              12 ATH               3:03.96L F      
 12 KEELA FLANAGAN            12 ATH               3:08.64L F      
 14 NICOLA BRENNAN            12 ATH               3:14.18L F      
 15 ISOLDE HANNON             12 BL FN             3:14.78L F      
  0 SARAH GUNNING             12 BL FN                   NS F      
 
Girls  13-13 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 CIARA DAVITT              13 GAL               2:53.23L F      
 10 ELLA POWELL               13 ATH               2:53.83L F      
 11 GILLIAN MURPHY            13 GAL               2:54.59L F      
 14 KASSIE RATHER             13 GAL               2:59.56L F      
 15 JANE O'BOYLE              13 LONG              3:00.50L F      
 18 GRACE O'BRIEN             13 LONG              3:03.45L F      
 19 KERI BARRY                13 LONG              3:04.95L F      
 22 RACHEL WHELAN             13 SHARK             3:08.52L F      
 24 AMELIA NIZNIK             13 LONG              3:12.09L F      
 29 OLIVIA CURRIE             13 SHARK             3:15.61L F      
 
Girls  14-14 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 KATIE WATERS              14 GAL               2:43.84L F      
  9 SARAH COSGRAVE            14 CBAR              2:54.43L F      
 15 EMMA HUGHES               14 BALL              3:02.53L F      
 16 REKA FABIAN               14 LASER             3:02.69L F      
 18 CLODAGH SMITH             14 LONG              3:02.80L F      
 22 ALANNAH CANAVAN           14 BALL              3:08.61L F      
 32 ORLAITH BARRY             14 KGD               3:15.15L F      
 35 CIARA MULRY               14 SHARK             3:21.90L F      
  0 ROSIE DOORLY              14 GAL               3:04.14L F      
 
Girls  15-15 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 AOIFE MURRAY              15 GAL               2:42.35L F      
  7 AOIFE DIRRANE             15 LASER             2:47.19L F      
  9 AISLING STAPLETON         15 CBAR              2:49.78L F      
 11 MARIA NIC DHONNACHA       15 GAL               2:52.30L F      
 14 AOIFE SWEENEY             15 GAL               2:54.87L F      
 17 CAITRIONA NIC DHONNCHADH  15 GAL               2:57.01L F      
 19 SARA MAIA MARTINS         15 BL FN             2:57.26L F      
 
Girls  16-16 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 SORCHA TREANOR            16 CLM               2:42.97L F      
  7 SARAH CONDRON             16 ATH               2:43.88L F      
 13 NIA BARTRAM               16 LONG              2:50.70L F      
 16 SANDRA BEDYNEK            16 BL FN             2:56.30L F      
 
Girls  17-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              2:37.95L F      
  3 LISA HENRY                18 CLM               2:40.73L F      
  7 EMMA BOYLE                17 BL FN             2:47.92L F      
 11 LAUREN FRAIN              17 CLM               2:50.75L F      
 12 FIONA CONWAY              17 CBAR              2:53.05L F      
 13 AILBHE KENNEDY            17 LASER             2:54.73L F      
 18 RACHAEL RALEIGH           17 LONG              3:01.15L F      
 
Boys  12-12 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 FREDRIK MORO              12 ATH                 43.97L F      
 
Boys  13-13 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 MARK HYNES                13 LASER               40.41L F      
  3 SENAN MC DONNELL          13 GAL                 42.77L F      
  6 DILLON SWARIS             13 LONG                44.44L F      
 
Boys  14-14 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 KYLE FAGAN                14 ATH                 40.94L F      
  0 RIAN KEARNEY              14 BL FN                   NS F      
 
Boys  15-15 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 DARRAGH MASTERSON         15 CBAR                34.84L F      
  8 COLM CARNEY               15 CBAR                37.97L F      
 11 ANTHONY BOYLE             15 BL FN               41.02L F      
 
Boys  16-16 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RORY GRADY                16 CBAR                34.07L F      
  5 FERGAL BLANCHARD          16 LASER               35.76L F      
  7 LUKAS BEGLEY              16 TUAM                37.47L F      
  8 SHANE DONOVAN             16 ATH                 37.69L F      
 10 NIALL COPPINGER           16 LONG                40.73L F      
 11 CORMAC GERAGHTY           16 BALL                41.44L F      
 
Boys  17-Ov 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 DIARMUID SUTTON           17 LIMK                31.03L F      
  5 OISÍN O ROURKE            18 TUAM                31.83L F      
  6 MICHAEL MC NAMARA         18 CLM                 33.44L F      
  7 JAYKE MORRIS              19 CLM                 33.71L F      
  9 ETHAN BRESLIN             17 CLM                 33.96L F      
 10 SEAN BRENNAN              17 TUAM                34.38L F      
 14 MILO O'CONNOR             17 ATH                 35.06L F      
 16 DIARMUID O'ROURKE         17 TUAM                36.34L F      
 17 OISIN CAREY               18 LASER               36.60L F      
 21 CHRISTOPHER FAHERTY       17 LONG                37.38L F      
 
Girls  11&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 JANE RYAN                 11 ATH               1:36.72L F      
 12 EMMA MOONEY               10 ATH               1:39.72L F      
 13 SARAH CONNACHTON          10 SHARK             1:43.93L F      
 
Girls  12-12 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MEABH O ROURKE            12 TUAM              1:20.44L F      
  2 NICOLA BRENNAN            12 ATH               1:21.13L F      
  3 LORRAINE MORAN            12 ATH               1:21.74L F      
  6 SARAH GUNNING             12 BL FN             1:23.88L F      
  7 KEELA FLANAGAN            12 ATH               1:25.92L F      
 11 GRACE O'DONNELL           12 LONG              1:28.20L F      
 12 GEMMA MANNION             12 ATH               1:28.92L F      
 14 ISOLDE HANNON             12 BL FN             1:29.56L F      
 23 MIRIAM ROLAND             12 BL FN             1:35.29L F      
  0 ROSIN HORKAN              12 CLM                     NS F      
 
Girls  13-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 CIARA DAVITT              13 GAL               1:20.72L F      
  9 CAOIMHE CURLEY            13 CBAR              1:21.12L F      
 11 SORCHA BRENNAN            13 TUAM              1:21.52L F      
 14 AISLING SCANLON           13 LONG              1:23.36L F      
 16 GRACE O'BRIEN             13 LONG              1:23.59L F      
 20 RACHEL WHELAN             13 SHARK             1:25.85L F      
 22 CLODAGH PARKER            13 TUAM              1:26.07L F      
 25 KASSIE RATHER             13 GAL               1:27.24L F      
 28 CARA HIGGINS              13 CLM               1:28.59L F      
 32 KATIE MANNING             13 LONG              1:30.00L F      
 34 AMELIA NIZNIK             13 LONG              1:30.88L F      
 36 KERI BARRY                13 LONG              1:31.46L F      
 44 DISA COFFEY               13 TUAM              1:32.90L F      
 
Girls  14-14 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 ALANNAH CANAVAN           14 BALL              1:20.07L F      
 11 SARAH COSGRAVE            14 CBAR              1:22.99L F      
 14 ANNA BURNS                14 SHARK             1:24.28L F      
 15 REKA FABIAN               14 LASER             1:25.20L F      
 16 AOIBHE MITCHELL           14 TUAM              1:26.50L F      
 20 EMMA HUGHES               14 BALL              1:27.69L F      
 
Girls  15-15 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 SILE MC AULEY             15 ATH               1:12.72L F      
  3 ELLA DEELY                15 CBAR              1:13.03L F      
  4 ALLIE ROCHE               15 GAL               1:13.61L F      
  8 ERIKA LOWE                15 ATH               1:16.75L F      
 11 AOIFE DIRRANE             15 LASER             1:17.57L F      
 17 CAITRIONA NIC DHONNCHADH  15 GAL               1:20.86L F      
 18 ELLA BYRNE                15 LONG              1:20.89L F      
 21 EVA FITZPATRICK           15 ATH               1:21.87L F      
 23 HANNAH DURKAN             15 BL FN             1:22.73L F      
 24 BERNADETTE KENNY          15 SHARK             1:22.92L F      
  0 CARA FITZPATRICK          15 ATH               1:20.59L F      
 
Girls  16-16 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 CAOILIN KEARNEY           16 BL FN             1:12.56L F      
  7 ISOBEL REED               16 GAL               1:18.03L F      
 16 AILEEN WARD               16 ATH               1:24.02L F      
 16 NIA BARTRAM               16 LONG              1:24.02L F      
 
Girls  17-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 REBECCA LOWE              17 ATH               1:07.09L F      
  3 MEGAN KILGALLEN           17 CLM               1:11.25L F      
  5 EMMA BOYLE                17 BL FN             1:14.83L F      
  7 KELLY ENNIS               18 ATH               1:15.62L F      
  8 LISA HENRY                18 CLM               1:15.73L F      
 11 EMMA KELLY                17 TUAM              1:16.70L F      
 14 AILBHE KENNEDY            17 LASER             1:18.28L F      
 19 SARAH CONLON              17 CBAR              1:20.02L F      
 21 FIONA CONWAY              17 CBAR              1:20.56L F      
 23 RACHAEL RALEIGH           17 LONG              1:21.09L F      
 28 OONAGH OWENS              17 LASER             1:22.55L F      
 
Boys  12-12 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JOHN SHORTT               12 BL FN             1:15.87L F      
  9 KIERAN WATTERSON          12 BL FN             1:25.54L F      
 10 TOM O'ROURKE              12 ATH               1:25.68L F      
 13 ANDREW HENSON             12 ATH               1:27.97L F      
 
Boys  13-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 MICHEAL HUSSEY            13 GAL               1:13.98L F      
  7 SASHA MC ALEER            13 GAL               1:17.53L F      
  9 OLIVER KEARNEY            13 LONG              1:19.25L F      
 10 CILLIAN MC CULLAGH        13 GAL               1:19.65L F      
 12 SENAN MC DONNELL          13 GAL               1:20.02L F      
 13 MAKAR SEMIKIN             13 ATH               1:20.36L F      
 17 FARYL DELANEY             13 LONG              1:24.25L F      
 
Boys  14-14 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 MARK ROCKETT              14 ATH               1:12.29L F      
  4 KAELAN GENG               14 GAL               1:12.52L F      
  6 EAMON DOHERTY             14 BALL              1:13.38L F      
  7 CONOR DONOHOE             14 CBAR              1:13.46L F      
  8 JOHN PATTEN               14 GAL               1:13.90L F      
 10 LUCA DUGGAN               14 BALL              1:14.15L F      
 11 KYLE FAGAN                14 ATH               1:15.72L F      
 12 DARRAGH RUSK              14 ATH               1:16.85L F      
 14 ZACH MEEGAN               14 ATH               1:17.19L F      
 15 EOIN TREANOR              14 CLM               1:19.13L F      
 18 AINDRIU LYNAM             14 ATH               1:19.92L F      
 24 JAMIE MATTHEWS            14 LONG              1:23.04L F      
  0 RIAN KEARNEY              14 BL FN                   NS F      
 
Boys  15-15 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 NATHAN TODD               15 LASER             1:11.30L F      
  8 COLM CARNEY               15 CBAR              1:13.20L F      
  9 ODIE MELIA                15 TUAM              1:14.10L F      
 10 FIONN MC CARTHY           15 SHARK             1:14.76L F      
 11 ALAN DZAEI                15 LONG              1:15.51L F      
 12 NIKITA SEMIKIN            15 ATH               1:15.65L F      
 15 CIAN SMITH                15 ATH               1:16.92L F      
 
Boys  16-16 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN             1:07.90L F      
  8 CONN MC NAMARA            16 CBAR              1:09.56L F      
  9 DUILEACH RYAN             16 LONG              1:10.15L F      
 10 SHANE DONOVAN             16 ATH               1:11.27L F      
 13 DIARMUID O'DONNELL        16 LONG              1:12.13L F      
 15 FERGAL BLANCHARD          16 LASER             1:13.55L F      
 17 NIALL COPPINGER           16 LONG              1:15.18L F      
 18 MIKE HEANEY               16 CLM               1:16.13L F      
 20 LUKE BURKE                16 BL FN             1:17.02L F      
  0 RORY GRADY                16 CBAR              1:10.37L F      
 
Boys  17-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 OISÍN O ROURKE            18 TUAM              1:01.63L F      
  6 NIALL KELLY               18 CLM               1:05.15L F      
  9 NIALL CARTER              17 CBAR              1:06.23L F      
 15 SEAN BRENNAN              17 TUAM              1:08.10L F      
 16 FIONN WATERS              17 TUAM              1:08.33L F      
 19 ETHAN BRESLIN             17 CLM               1:09.00L F      
 27 JAYKE MORRIS              19 CLM               1:10.45L F      
 32 OISIN KEARNEY             17 LONG              1:12.59L F      
 
Girls  11&U 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SASHA COLEMAN             11 ATH               3:29.32L F      
 
Girls  12-12 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONAGH MC CORMACK        12 LONG              3:06.02L F      
  2 LUCY MARTIN               12 ATH               3:10.55L F      
  4 LEAH CONNELL              12 ATH               3:19.19L F      
  5 MICHELLE RAILTON          12 TUAM              3:20.71L F      
  9 ISOLDE HANNON             12 BL FN             3:33.49L F      
 14 ALANNAH LULLING           12 TUAM              3:45.69L F      
 16 NAOISE MC CARTHY          12 SHARK             4:08.11L F      
 
Girls  13-13 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 GILLIAN MURPHY            13 GAL               3:13.28L F      
  7 JANE O'BOYLE              13 LONG              3:20.64L F      
 10 KASSIE RATHER             13 GAL               3:28.57L F      
 11 KATIE MANNING             13 LONG              3:29.26L F      
 12 KERI BARRY                13 LONG              3:35.00L F      
 14 OLIVIA CURRIE             13 SHARK             3:38.93L F      
  0 CAOIMHE CURLEY            13 CBAR              3:23.20L F      
 
Girls  14-14 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 EMILY MARTIN              14 ATH               3:07.81L F      
  5 KATIE WATERS              14 GAL               3:08.64L F      
 12 SARAH COSGRAVE            14 CBAR              3:29.32L F      
 13 CLODAGH SMITH             14 LONG              3:30.40L F      
 
Girls  15-15 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 ALLIE ROCHE               15 GAL               3:05.89L F      
 12 AISLING STAPLETON         15 CBAR              3:15.70L F      
 13 SIOBHAN LEONARD           15 LONG              3:16.20L F      
 16 KAREN O'BOYLE             15 LONG              3:19.31L F      
 18 AOIFE MURRAY              15 GAL               3:19.52L F      
 
Girls  16-16 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 PAULA CRISAN              16 LASER             2:54.80L F      
  3 SARAH CONDRON             16 ATH               3:02.84L F      
  7 SANDRA BEDYNEK            16 BL FN             3:16.63L F      
 
Girls  17-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 JADE MURPHY               22 SLIGO             2:51.88L F      
  4 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              2:59.52L F      
  5 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             3:02.30L F      
  6 LAUREN FRAIN              17 CLM               3:02.93L F      
  9 CATHY HEANEY              17 CLM               3:10.87L F      
 11 LAURA FINNERTY            17 CLM               3:11.91L F      
 12 EMMA KELLY                17 TUAM              3:13.47L F      
 18 CLADAGH O REILLY          17 TUAM              3:25.24L F      
 19 SARAH CONLON              17 CBAR              3:26.63L F      
 21 OONAGH OWENS              17 LASER             3:30.64L F      
  0 EMMA BEGLEY               19 TUAM                    NS F      
 
Boys  12-12 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 JOHN SHORTT               12 BL FN             3:26.79L F      
  5 KIERAN WATTERSON          12 BL FN             3:39.73L F      
  6 FREDRIK MORO              12 ATH               3:43.67L F      
 
Boys  13-13 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JACK DELANEY              13 CLM               3:06.61L F      
  3 MARK HYNES                13 LASER             3:10.59L F      
 
Boys  14-14 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 RIAN KEARNEY              14 BL FN                   NS F      
 
Boys  15-15 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ALFIE COOGAN              15 ATH               2:47.40L F      
  6 CIAN MC CORMACK           15 LONG              3:00.96L F      
  7 ALAN DZAEI                15 LONG              3:01.01L F      
  9 BORIS IAKIMOV             15 TUAM              3:04.61L F      
 11 DARAGH GORMLEY            15 TUAM              3:12.20L F      
 12 ANTHONY BOYLE             15 BL FN             3:13.41L F      
 14 RUAIRI BLANCHARD          15 LASER             3:17.63L F      
 
Boys  16-16 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DARAGH FITZGERLD          16 ATH               2:43.11L F      
  4 CONN MC NAMARA            16 CBAR              2:54.70L F      
  8 LUKAS BEGLEY              16 TUAM              3:03.41L F      
 
Boys  17-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 MICHAEL MC NAMARA         18 CLM               2:42.76L F      
  5 ETHAN BRESLIN             17 CLM               2:46.59L F      
  7 OISIN CAREY               18 LASER             2:48.65L F      
  8 DIARMUID O'ROURKE         17 TUAM              2:49.77L F      
 10 MILO O'CONNOR             17 ATH               2:52.59L F      
 15 CHRISTOPHER FAHERTY       17 LONG              3:02.83L F      
 
Girls  11&U 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SASHA COLEMAN             11 ATH                 45.48L F      
 
Girls  12-12 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONAGH MC CORMACK        12 LONG                39.90L F      
  2 LEAH CONNELL              12 ATH                 42.19L F      
  3 LUCY MARTIN               12 ATH                 42.43L F      
  5 MICHELLE RAILTON          12 TUAM                43.56L F      
  6 MEABH O ROURKE            12 TUAM                44.14L F      
 
Girls  13-13 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 GILLIAN MURPHY            13 GAL                 41.60L F      
  6 KIM MC TIGUE              13 KGD                 42.61L F      
 
Girls  14-14 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 EMILY MARTIN              14 ATH                 41.27L F      
 10 REKA FABIAN               14 LASER               43.19L F      
 
Girls  15-15 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ALLIE ROCHE               15 GAL                 39.38L F      
  7 AISLING STAPLETON         15 CBAR                40.25L F      
 12 KAREN O'BOYLE             15 LONG                41.64L F      
 14 SIOBHAN LEONARD           15 LONG                42.63L F      
 16 AOIFE MURRAY              15 GAL                 42.83L F      
 21 ELLA DONNELLAN            15 TUAM                43.81L F      
 22 EVA FITZPATRICK           15 ATH                 44.61L F      
 25 CARA FITZPATRICK          15 ATH                 45.18L F      
 27 SARA MAIA MARTINS         15 BL FN               45.50L F      
  0 AOIFE DIRRANE             15 LASER               42.11L F      
 
Girls  16-16 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PAULA CRISAN              16 LASER               35.63L F      
  4 SARAH CONDRON             16 ATH                 38.23L F      
  6 NIA BARTRAM               16 LONG                38.99L F      
  7 SANDRA BEDYNEK            16 BL FN               40.59L F      
 
Girls  17-Ov 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 JADE MURPHY               22 SLIGO               36.64L F      
  4 JENNIFER ANDREWS          17 LONG                37.68L F      
  5 LAUREN FRAIN              17 CLM                 38.65L F      
  8 LAURA FINNERTY            17 CLM                 40.31L F      
 10 SORCHA KEARNEY            17 BL FN               40.67L F      
 14 SARAH CONLON              17 CBAR                42.53L F      
 17 OONAGH OWENS              17 LASER               44.38L F      
 
Boys  11&U 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 LUC GRIALLAIS             11 BL FN               37.44L F      
 
Boys  12-12 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JOHN SHORTT               12 BL FN               31.45L F      
  4 ANDREW HENSON             12 ATH                 32.70L F      
  5 TOM O'ROURKE              12 ATH                 32.72L F      
 13 KIERAN WATTERSON          12 BL FN               35.45L F      
 14 CHRISTIAN O'BRIEN         12 ATH                 35.74L F      
 
Boys  13-13 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 RORY IGOE                 13 TUAM                30.45L F      
  9 OLIVER KEARNEY            13 LONG                31.86L F      
 10 MARK HYNES                13 LASER               32.26L F      
 12 CILLIAN MC CULLAGH        13 GAL                 32.51L F      
 14 SASHA MC ALEER            13 GAL                 32.81L F      
 15 FARYL DELANEY             13 LONG                32.83L F      
 22 DILLON SWARIS             13 LONG                33.35L F      
 29 JAMIE FOX                 13 ATH                 35.27L F      
 31 THOMAS DAVEY              13 BL FN               35.80L F      
  0 DAVID KILBANE             13 BL FN                   NS F      
 
Boys  14-14 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 JOHN PATTEN               14 GAL                 28.86L F      
  4 KAELAN GENG               14 GAL                 28.93L F      
  5 MARK ROCKETT              14 ATH                 29.13L F      
  6 KYLE FAGAN                14 ATH                 29.39L F      
  9 EAMON DOHERTY             14 BALL                30.03L F      
 11 DARRAGH RUSK              14 ATH                 30.25L F      
 13 EOIN TREANOR              14 CLM                 30.41L F      
 21 AINDRIU LYNAM             14 ATH                 31.84L F      
 23 LUCA DUGGAN               14 BALL                32.15L F      
 24 ZACH MEEGAN               14 ATH                 32.17L F      
 27 JAMIE MATTHEWS            14 LONG                32.47L F      
 34 SIMON CAREY               14 LASER               33.50L F      
 41 CONOR MC ALOON            14 BALL                35.90L F      
  0 RIAN KEARNEY              14 BL FN                   NS F      
 
Boys  15-15 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 COLM CARNEY               15 CBAR                26.39L F      
  4 DARRAGH MASTERSON         15 CBAR                27.48L F      
  6 ALFIE COOGAN              15 ATH                 27.99L F      
 12 NATHAN TODD               15 LASER               28.57L F      
 13 PADDY GRIMES              15 LASER               28.65L F      
 15 ODIE MELIA                15 TUAM                29.65L F      
 16 CIAN SMITH                15 ATH                 29.84L F      
 16 CIAN MC CORMACK           15 LONG                29.84L F      
 28 EAMON SMITH               15 LONG                31.83L F      
 30 DARAGH GORMLEY            15 TUAM                32.01L F      
 33 KAMIL MROZ                15 LONG                32.12L F      
 39 ANTHONY BOYLE             15 BL FN               32.81L F      
 40 BROGAN CLOONAN            15 BL FN               33.03L F      
 42 DANIEL KEARNS             15 SHARK               33.62L F      
 44 MICHAEL O'BOYLE           15 BALL                34.40L F      
 
Boys  16-16 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SAM RENNICK               16 CBAR                25.81L F      
  4 DARAGH FITZGERLD          16 ATH                 26.99L F      
  7 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN               27.08L F      
  9 RORY GRADY                16 CBAR                27.44L F      
 10 LUKE BURKE                16 BL FN               27.47L F      
 14 DIARMUID O'DONNELL        16 LONG                27.98L F      
 16 FERGAL BLANCHARD          16 LASER               28.33L F      
 17 SHANE DONOVAN             16 ATH                 28.48L F      
 24 NIALL COPPINGER           16 LONG                29.66L F      
 30 CORMAC GERAGHTY           16 BALL                31.28L F      
  0 RORY COLLINS              16 BL FN                   NS F      
 
Boys  17-Ov 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JOSEPH MOONEY             22 LIMK                25.45L F      
  3 DIARMUID SUTTON           17 LIMK                25.47L F      
  6 OISÍN O ROURKE            18 TUAM                25.83L F      
  7 OISIN KEARNEY             17 LONG                25.99L F      
 12 JAYKE MORRIS              19 CLM                 26.37L F      
 22 NIALL KELLY               18 CLM                 27.04L F      
 23 MICHAEL MC NAMARA         18 CLM                 27.12L F      
 26 ETHAN BRESLIN             17 CLM                 27.17L F      
 43 OISIN CAREY               18 LASER               28.07L F      
 49 DANIEL MADIGAN            17 LONG                28.82L F      
 62 CHRISTOPHER FAHERTY       17 LONG                29.67L F      
 67 SEADHNA RYAN              17 LONG                30.19L F      
 
Girls  11&U 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 SASHA COLEMAN             11 ATH                 36.00L F      
  7 JANE RYAN                 11 ATH                 36.75L F      
 10 EMMA MOONEY               10 ATH                 37.04L F      
 15 LAUREN KILDUFF            11 BL FN               39.18L F      
 
Girls  12-12 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LORRAINE MORAN            12 ATH                 32.09L F      
  2 SARAH GUNNING             12 BL FN               33.03L F      
  3 KEELA FLANAGAN            12 ATH                 33.06L F      
 11 LUCY MARTIN               12 ATH                 33.97L F      
 12 ISOLDE HANNON             12 BL FN               34.09L F      
 14 LEAH CONNELL              12 ATH                 34.66L F      
 16 NICOLA BRENNAN            12 ATH                 34.72L F      
 18 GEMMA MANNION             12 ATH                 35.25L F      
 33 GRACE O'DONNELL           12 LONG                37.36L F      
  0 ALANNAH LULLING           12 TUAM                    NS F      
 
Girls  13-13 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ELLA POWELL               13 ATH                 30.34L F      
  6 KIM MC TIGUE              13 KGD                 30.93L F      
  7 CAOIMHE CURLEY            13 CBAR                31.36L F      
 11 CIARA DAVITT              13 GAL                 32.25L F      
 15 CLODAGH PARKER            13 TUAM                32.76L F      
 20 RACHEL WHELAN             13 SHARK               33.60L F      
 20 GRACE O'BRIEN             13 LONG                33.60L F      
 23 SORCHA BRENNAN            13 TUAM                33.72L F      
 25 KASSIE RATHER             13 GAL                 33.79L F      
 26 POLA GIZINSKA             13 BL FN               33.99L F      
 28 AMELIA NIZNIK             13 LONG                34.12L F      
 29 KERI BARRY                13 LONG                34.13L F      
 30 BRIDGET KENNY             13 SHARK               34.17L F      
 35 AISLING SCANLON           13 LONG                34.87L F      
 42 KATIE MANNING             13 LONG                35.67L F      
 51 ORLAITH GARVEY            13 ATH                 36.24L F      
 53 CARA HIGGINS              13 CLM                 36.30L F      
 56 DISA COFFEY               13 TUAM                37.54L F      
 
Girls  14-14 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 REKA FABIAN               14 LASER               31.12L F      
 12 KATIE WATERS              14 GAL                 31.88L F      
 14 EMILY MARTIN              14 ATH                 31.94L F      
 19 ROSIE DOORLY              14 GAL                 32.46L F      
 23 ORLAITH BARRY             14 KGD                 33.31L F      
 24 ALANNAH CANAVAN           14 BALL                33.40L F      
 25 EMMA HUGHES               14 BALL                33.41L F      
 34 CLODAGH SMITH             14 LONG                34.00L F      
 45 AOIBHE MITCHELL           14 TUAM                35.31L F      
 47 AILBHE OWENS              14 LASER               35.50L F      
 52 ANNA BURNS                14 SHARK               35.94L F      
 57 AOIFE MC HALE             14 BALL                36.65L F      
 
Girls  15-15 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 ELLA DEELY                15 CBAR                30.53L F      
  6 SILE MC AULEY             15 ATH                 30.71L F      
  7 AOIFE DIRRANE             15 LASER               30.75L F      
  9 ERIKA LOWE                15 ATH                 30.93L F      
 12 MARIA NIC DHONNACHA       15 GAL                 31.18L F      
 15 ELLA DONNELLAN            15 TUAM                31.47L F      
 20 MILLIE O'BRIEN            15 ATH                 31.93L F      
 23 CAITRIONA NIC DHONNCHADH  15 GAL                 32.10L F      
 24 EVA FITZPATRICK           15 ATH                 32.23L F      
 26 GRAINNE DONOHUE           15 LONG                32.24L F      
 32 ELLA BYRNE                15 LONG                32.48L F      
 32 AOIFE SWEENEY             15 GAL                 32.48L F      
 32 HANNAH DURKAN             15 BL FN               32.48L F      
 35 CARA FITZPATRICK          15 ATH                 32.85L F      
 38 SARA MAIA MARTINS         15 BL FN               33.17L F      
 40 AISLING STAPLETON         15 CBAR                33.46L F      
 50 KAREN O'BOYLE             15 LONG                34.99L F      
 51 SIOBHAN LEONARD           15 LONG                35.00L F      
 58 AINNE FEENEY              15 LASER               36.69L F      
 64 LILIAN FUREY              15 BL FN               38.46L F      
  0 BERNADETTE KENNY          15 SHARK                   NS F      
 
Girls  16-16 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 PAULA CRISAN              16 LASER               29.90L F      
  7 CAOILIN KEARNEY           16 BL FN               30.08L F      
  8 SORCHA TREANOR            16 CLM                 30.11L F      
  9 NIA BARTRAM               16 LONG                30.43L F      
 15 SARAH CONDRON             16 ATH                 31.16L F      
 23 AILEEN WARD               16 ATH                 32.02L F      
 27 ISOBEL REED               16 GAL                 32.56L F      
 29 ANNA WARDE                16 CLM                 32.78L F      
 37 CAOIMHE HICKEY            16 LASER               34.35L F      
 41 AOIFE LEONARD             16 LONG                35.16L F      
 
Girls  17-Ov 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 REBECCA LOWE              17 ATH                 27.82L F      
  6 JENNIFER ANDREWS          17 LONG                29.57L F      
  8 SORCHA KEARNEY            17 BL FN               30.13L F      
 18 FIONA CONWAY              17 CBAR                30.93L F      
 21 EMMA KELLY                17 TUAM                31.23L F      
 24 LAUREN FRAIN              17 CLM                 31.56L F      
 28 AILBHE KENNEDY            17 LASER               31.65L F      
 30 SARAH CONLON              17 CBAR                31.70L F      
 34 RACHAEL RALEIGH           17 LONG                31.96L F      
 43 LAURA FINNERTY            17 CLM                 32.80L F      
 47 OONAGH OWENS              17 LASER               33.19L F      
 49 CLADAGH O REILLY          17 TUAM                33.57L F      
 50 JANE FRANCIS              17 SHARK               33.79L F      
  0 LISA HENRY                18 CLM                     NS F      
 
Boys  13-13 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SASHA MC ALEER            13 GAL               5:46.11L F      
 
Boys  14-14 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 JOHN PATTEN               14 GAL               5:40.69L F      
  4 CONOR DONOHOE             14 CBAR              5:43.81L F      
 
Boys  15-15 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ALAN DZAEI                15 LONG              5:41.01L F      
  4 FIONN MC CARTHY           15 SHARK             5:52.59L F      
 
Boys  17-Ov 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 EOIN ANDERSON             19 SLIGO             5:27.00L F      
  0 DANIEL MADIGAN            17 LONG                    NS F      
 
Girls  12-12 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONAGH MC CORMACK        12 LONG              5:24.59L F      
  2 LORRAINE MORAN            12 ATH               5:33.14L F      
  3 MICHELLE RAILTON          12 TUAM              5:36.74L F      
  5 LUCY MARTIN               12 ATH               5:46.33L F      
 
Girls  13-13 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ELLA POWELL               13 ATH               5:14.42L F      
 13 JANE O'BOYLE              13 LONG              5:46.94L F      
 15 AISLING SCANLON           13 LONG              5:49.86L F      
 16 KATIE MANNING             13 LONG              5:54.07L F      
 
Girls  14-14 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 KATIE WATERS              14 GAL               5:12.17L F      
 12 EMILY MARTIN              14 ATH               5:31.61L F      
 13 ROSIE DOORLY              14 GAL               5:31.78L F      
 18 ALANNAH CANAVAN           14 BALL              5:57.07L F      
 
Girls  15-15 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 MARIA NIC DHONNACHA       15 GAL               5:07.73L F      
  5 AOIFE DIRRANE             15 LASER             5:11.85L F      
  9 CAITRIONA NIC DHONNCHADH  15 GAL               5:15.82L F      
 11 AOIFE SWEENEY             15 GAL               5:17.36L F      
 18 AISLING STAPLETON         15 CBAR              5:24.93L F      
 22 MILLIE O'BRIEN            15 ATH               5:30.57L F      
 23 ALLIE ROCHE               15 GAL               5:32.56L F      
 27 HANNAH DURKAN             15 BL FN             5:38.99L F      
 
Girls  16-16 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 CAOILIN KEARNEY           16 BL FN             5:01.49L F      
 15 AILEEN WARD               16 ATH               5:28.06L F      
 16 ISOBEL REED               16 GAL               5:28.92L F      
 
Girls  17-Ov 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             4:58.54L F      
  5 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              4:59.24L F      
 13 AILBHE KENNEDY            17 LASER             5:21.15L F      
 16 EMMA BOYLE                17 BL FN             5:22.54L F      
 
Boys  13-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MARK HYNES                13 LASER             1:20.31L F      
 
Boys  14-14 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 KAELAN GENG               14 GAL               1:10.40L F      
  4 EOIN TREANOR              14 CLM               1:17.03L F      
 
Boys  15-15 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 NATHAN TODD               15 LASER             1:06.99L F      
  5 DARRAGH MASTERSON         15 CBAR              1:08.68L F      
  8 PADDY GRIMES              15 LASER             1:12.97L F      
  9 COLM CARNEY               15 CBAR              1:13.14L F      
 10 CIAN MC CORMACK           15 LONG              1:13.53L F      
 12 KAMIL MROZ                15 LONG              1:19.75L F      
 14 EAMON SMITH               15 LONG              1:24.33L F      
 
Boys  16-16 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SAM RENNICK               16 CBAR                59.84L F      
  6 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN             1:06.86L F      
  8 RORY GRADY                16 CBAR              1:07.51L F      
 13 FERGAL BLANCHARD          16 LASER             1:10.89L F      
  0 RORY COLLINS              16 BL FN                   NS F      
 
Boys  17-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 NIALL CARTER              17 CBAR              1:04.37L F      
  7 FIONN WATERS              17 TUAM              1:05.37L F      
 11 EOIN ANDERSON             19 SLIGO             1:06.41L F      
 15 OISIN KEARNEY             17 LONG              1:08.37L F      
 17 DANIEL MADIGAN            17 LONG              1:08.67L F      
 18 CHRISTOPHER FAHERTY       17 LONG              1:08.76L F      
 23 SEADHNA RYAN              17 LONG              1:10.37L F      
 
Girls  13-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 CAOIMHE CURLEY            13 CBAR              1:21.16L F      
  8 KIM MC TIGUE              13 KGD               1:24.43L F      
 10 GRACE O'BRIEN             13 LONG              1:31.07L F      
 12 AMELIA NIZNIK             13 LONG              1:32.27L F      
 13 KASSIE RATHER             13 GAL               1:32.30L F      
 
Girls  14-14 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 SARAH COSGRAVE            14 CBAR              1:15.39L F      
  8 EMMA HUGHES               14 BALL              1:18.21L F      
  9 KATIE WATERS              14 GAL               1:21.52L F      
 11 REKA FABIAN               14 LASER             1:25.96L F      
 13 CLODAGH SMITH             14 LONG              1:28.90L F      
 
Girls  15-15 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 AOIFE MURRAY              15 GAL               1:08.89L F      
  6 AOIFE DIRRANE             15 LASER             1:23.17L F      
 
Girls  16-16 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SORCHA TREANOR            16 CLM               1:13.40L F      
 
Girls  17-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 RACHAEL RALEIGH           17 LONG              1:20.76L F      
 
Boys  12-12 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 TOM O'ROURKE              12 ATH               2:34.96L F      
 10 ANDREW HENSON             12 ATH               2:47.78L F      
 
Boys  13-13 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 MICHEAL HUSSEY            13 GAL               2:26.22L F      
  3 RORY IGOE                 13 TUAM              2:27.09L F      
  8 CILLIAN MC CULLAGH        13 GAL               2:31.04L F      
 12 FARYL DELANEY             13 LONG              2:33.98L F      
 17 MAKAR SEMIKIN             13 ATH               2:38.25L F      
 25 OLIVER KEARNEY            13 LONG              2:45.82L F      
  0 SENAN MC DONNELL          13 GAL                     NS F      
 
Boys  14-14 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 KAELAN GENG               14 GAL               2:17.52L F      
  4 JOHN PATTEN               14 GAL               2:21.85L F      
  5 KYLE FAGAN                14 ATH               2:21.86L F      
  9 DARRAGH RUSK              14 ATH               2:26.98L F      
 10 MARK ROCKETT              14 ATH               2:27.15L F      
 14 AINDRIU LYNAM             14 ATH               2:30.56L F      
 15 EAMON DOHERTY             14 BALL              2:32.03L F      
 18 ZACH MEEGAN               14 ATH               2:36.19L F      
 20 LUCA DUGGAN               14 BALL              2:37.48L F      
  0 MARTIN MITCHELL           14 GAL                     NS F      
 
Boys  15-15 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ALFIE COOGAN              15 ATH               2:10.59L F      
  7 COLM CARNEY               15 CBAR              2:14.21L F      
 11 DARRAGH MASTERSON         15 CBAR              2:18.42L F      
 12 NATHAN TODD               15 LASER             2:18.76L F      
 13 NIKITA SEMIKIN            15 ATH               2:19.54L F      
 15 CIAN MC CORMACK           15 LONG              2:21.69L F      
 16 CIAN SMITH                15 ATH               2:21.93L F      
 18 FIONN MC CARTHY           15 SHARK             2:23.06L F      
 28 EAMON SMITH               15 LONG              2:37.79L F      
 
Boys  16-16 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN             2:08.30L F      
  4 RORY GRADY                16 CBAR              2:09.39L F      
  7 DARAGH FITZGERLD          16 ATH               2:10.55L F      
  9 SHANE DONOVAN             16 ATH               2:14.26L F      
 15 CONN MC NAMARA            16 CBAR              2:18.33L F      
 19 LUKE BURKE                16 BL FN             2:22.55L F      
  0 RORY COLLINS              16 BL FN                   NS F      
  0 MIKE HEANEY               16 CLM                     NS F      
 
Boys  17-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JOSEPH MOONEY             22 LIMK              1:56.79L F      
  4 OISÍN O ROURKE            18 TUAM              2:02.89L F      
  9 DIARMUID SUTTON           17 LIMK              2:06.93L F      
 15 NIALL CARTER              17 CBAR              2:12.47L F      
 19 MILO O'CONNOR             17 ATH               2:13.75L F      
 27 OISIN CAREY               18 LASER             2:16.11L F      
 33 FIONN WATERS              17 TUAM              2:18.73L F      
 35 DANIEL MADIGAN            17 LONG              2:21.70L F      
 36 OISIN KEARNEY             17 LONG              2:24.58L F      
 
Girls  14-14 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 KATIE WATERS              14 GAL                     NS F      
 
Girls  15-15 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 AOIFE MURRAY              15 GAL               2:39.99L F      
 
Girls  16-16 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 SORCHA TREANOR            16 CLM               2:49.93L F      
 
Boys  12-12 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 JOHN SHORTT               12 BL FN             2:51.14L F      
  9 TOM O'ROURKE              12 ATH               3:06.74L F      
 11 SEAN O'NEILL              12 ATH               3:09.87L F      
 
Boys  13-13 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 MICHEAL HUSSEY            13 GAL               2:45.11L F      
  3 SASHA MC ALEER            13 GAL               2:45.61L F      
  4 MARK HYNES                13 LASER             2:48.18L F      
  9 CILLIAN MC CULLAGH        13 GAL               2:54.45L F      
 15 FARYL DELANEY             13 LONG              2:59.42L F      
 19 DILLON SWARIS             13 LONG              3:09.27L F      
  0 SENAN MC DONNELL          13 GAL                     NS F      
 
Boys  14-14 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JOHN PATTEN               14 GAL               2:36.55L F      
  3 MARTIN MITCHELL           14 GAL               2:40.04L F      
  4 CONOR DONOHOE             14 CBAR              2:42.05L F      
  0 KAELAN GENG               14 GAL               2:36.65L F      
  0 EOIN TREANOR              14 CLM                     NS F      
 
Boys  15-15 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ALFIE COOGAN              15 ATH               2:29.85L F      
 10 ODIE MELIA                15 TUAM              2:38.07L F      
 14 FIONN MC CARTHY           15 SHARK             2:43.74L F      
 15 WILLIAM MC DONNELL        15 GAL               2:46.49L F      
  0 EVAN REILLY               15 CLM                     NS F      
 
Boys  16-16 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SAM RENNICK               16 CBAR              2:21.17L F      
  3 DARAGH FITZGERLD          16 ATH               2:24.07L F      
  5 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN             2:27.17L F      
  9 FERGAL BLANCHARD          16 LASER             2:32.61L F      
 12 DIARMUID O'DONNELL        16 LONG              2:34.85L F      
 14 LUKE BURKE                16 BL FN             2:40.18L F      
  0 CONN MC NAMARA            16 CBAR                    NS F      
 
Boys  17-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CILLIAN MELLY             22 CBAR              2:09.08L F      
  3 RONAN ANDERSON            22 SLIGO             2:16.04L F      
  7 FIONN WATERS              17 TUAM              2:24.63L F      
  8 NIALL KELLY               18 CLM               2:26.65L F      
  9 NIALL CARTER              17 CBAR              2:26.70L F      
 10 EOIN ANDERSON             19 SLIGO             2:28.42L F      
 11 ETHAN BRESLIN             17 CLM               2:28.98L F      
 17 OISIN CAREY               18 LASER             2:33.84L F      
 23 DANIEL MADIGAN            17 LONG              2:37.75L F      
 24 CHRISTOPHER FAHERTY       17 LONG              2:39.34L F      
 
Girls  11&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 SASHA COLEMAN             11 ATH               1:17.81L F      
  9 EMMA MOONEY               10 ATH               1:22.56L F      
 12 JANE RYAN                 11 ATH               1:24.91L F      
  0 NIAMH MURPHY              11 LASER                   NS F      
 
Girls  12-12 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 LORRAINE MORAN            12 ATH               1:11.56L F      
  4 KEELA FLANAGAN            12 ATH               1:13.28L F      
  8 SARAH GUNNING             12 BL FN             1:13.80L F      
  9 MICHELLE RAILTON          12 TUAM              1:14.22L F      
 14 NICOLA BRENNAN            12 ATH               1:16.71L F      
 15 ISOLDE HANNON             12 BL FN             1:17.03L F      
 17 GEMMA MANNION             12 ATH               1:18.14L F      
 25 ALANNAH LULLING           12 TUAM              1:21.42L F      
 32 AOIFE PURTILL             12 ATH               1:23.29L F      
 35 SIOFRA FIELDING           12 BALL              1:25.03L F      
  0 LEAH CONNELL              12 ATH                     NS F      
  0 ROSIN HORKAN              12 CLM                     NS F      
 
Girls  13-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ELLA POWELL               13 ATH               1:06.42L F      
  9 CAOIMHE CURLEY            13 CBAR              1:08.79L F      
 10 KIM MC TIGUE              13 KGD               1:08.85L F      
 13 CIARA DAVITT              13 GAL               1:10.87L F      
 14 GILLIAN MURPHY            13 GAL               1:11.16L F      
 21 CLODAGH PARKER            13 TUAM              1:12.39L F      
 24 JANE O'BOYLE              13 LONG              1:13.75L F      
 28 SORCHA BRENNAN            13 TUAM              1:14.54L F      
 29 GRACE O'BRIEN             13 LONG              1:14.64L F      
 32 RACHEL WHELAN             13 SHARK             1:15.17L F      
 33 KERI BARRY                13 LONG              1:15.53L F      
 34 AISLING SCANLON           13 LONG              1:15.59L F      
 35 OLIVIA CURRIE             13 SHARK             1:16.44L F      
 38 BRIDGET KENNY             13 SHARK             1:17.37L F      
 41 POLA GIZINSKA             13 BL FN             1:18.01L F      
 52 CARA HIGGINS              13 CLM               1:21.32L F      
 53 SIENNA KELLY              13 CLM               1:21.49L F      
 56 ERIN NAYLOR               13 BALL              1:22.11L F      
 57 SIOMHA MC NULTY           13 CLM               1:22.15L F      
 60 ORLAITH GARVEY            13 ATH               1:22.54L F      
 62 ELLEN RUANE               13 CLM               1:23.43L F      
 
Girls  14-14 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 11 REKA FABIAN               14 LASER             1:10.42L F      
 16 ROSIE DOORLY              14 GAL               1:12.02L F      
 20 ALANNAH CANAVAN           14 BALL              1:12.48L F      
 30 EMMA HUGHES               14 BALL              1:14.51L F      
  0 ORLAITH BARRY             14 KGD                     NS F      
 
Girls  15-15 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 AOIFE MURRAY              15 GAL               1:05.06L F      
  5 SILE MC AULEY             15 ATH               1:05.85L F      
  6 ERIKA LOWE                15 ATH               1:05.94L F      
  7 AOIFE DIRRANE             15 LASER             1:06.31L F      
 11 ELLA DEELY                15 CBAR              1:07.24L F      
 17 CAITRIONA NIC DHONNCHADH  15 GAL               1:08.57L F      
 19 BERNADETTE KENNY          15 SHARK             1:09.07L F      
 21 MILLIE O'BRIEN            15 ATH               1:09.17L F      
 22 ELLA DONNELLAN            15 TUAM              1:09.25L F      
 27 AISLING STAPLETON         15 CBAR              1:10.29L F      
 28 EVA FITZPATRICK           15 ATH               1:10.49L F      
 31 ELLA BYRNE                15 LONG              1:11.14L F      
 33 CARA FITZPATRICK          15 ATH               1:11.30L F      
 34 HANNAH DURKAN             15 BL FN             1:11.59L F      
 39 GRAINNE O ROURKE          15 TUAM              1:13.29L F      
 40 GRAINNE DONOHUE           15 LONG              1:14.63L F      
 
Girls  16-16 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 CAOILIN KEARNEY           16 BL FN             1:03.74L F      
 10 SORCHA TREANOR            16 CLM               1:05.48L F      
 14 NIA BARTRAM               16 LONG              1:06.64L F      
 15 PAULA CRISAN              16 LASER             1:07.24L F      
 23 AILEEN WARD               16 ATH               1:10.44L F      
 28 KATIE HARTE               16 CLM               1:11.66L F      
 
Girls  17-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 REBECCA LOWE              17 ATH               1:00.11L F      
  6 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             1:03.61L F      
  7 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              1:03.63L F      
 11 KELLY ENNIS               18 ATH               1:06.03L F      
 24 AILBHE KENNEDY            17 LASER             1:08.26L F      
 25 LAUREN FRAIN              17 CLM               1:09.23L F      
 29 SARAH CONLON              17 CBAR              1:09.57L F      
 30 LAURA FINNERTY            17 CLM               1:09.95L F      
  0 SAOIRSE BURKE             17 TUAM                    NS F      
 
Boys  11&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ASHLEY WEAFER             11 LONG              1:12.33L F      
 
Boys  12-12 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JOHN SHORTT               12 BL FN             1:07.53L F      
  4 TOM O'ROURKE              12 ATH               1:12.08L F      
  7 ANDREW HENSON             12 ATH               1:14.73L F      
 11 SEAN O'NEILL              12 ATH               1:18.97L F      
 
Boys  13-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RORY IGOE                 13 TUAM              1:06.60L F      
  5 SASHA MC ALEER            13 GAL               1:09.58L F      
  6 OLIVER KEARNEY            13 LONG              1:09.77L F      
  7 FARYL DELANEY             13 LONG              1:10.10L F      
  8 MAKAR SEMIKIN             13 ATH               1:10.41L F      
 10 CILLIAN MC CULLAGH        13 GAL               1:10.61L F      
 19 MATTIE NEWELL KIM         13 TUAM              1:12.61L F      
 23 DILLON SWARIS             13 LONG              1:16.35L F      
 24 JAMIE FOX                 13 ATH               1:18.50L F      
  0 SENAN MC DONNELL          13 GAL                     NS F      
  0 SEAN O'DONOGHUE           13 ATH                     NS F      
 
Boys  14-14 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 KYLE FAGAN                14 ATH               1:03.68L F      
  5 JOHN PATTEN               14 GAL               1:04.47L F      
  7 MARK ROCKETT              14 ATH               1:05.36L F      
 12 DARRAGH RUSK              14 ATH               1:07.17L F      
 13 EAMON DOHERTY             14 BALL              1:07.34L F      
 15 EOIN TREANOR              14 CLM               1:08.10L F      
 17 AINDRIU LYNAM             14 ATH               1:08.58L F      
 19 LUCA DUGGAN               14 BALL              1:09.89L F      
 23 JAMIE MATTHEWS            14 LONG              1:11.15L F      
  0 KAELAN GENG               14 GAL               1:03.11L F      
 
Boys  15-15 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 COLM CARNEY               15 CBAR                59.16L F      
  9 NATHAN TODD               15 LASER             1:02.61L F      
 11 CIAN SMITH                15 ATH               1:04.27L F      
 12 ROSS MOORE-KEANE          15 ATH               1:04.28L F      
 13 PADDY GRIMES              15 LASER             1:04.44L F      
 14 ODIE MELIA                15 TUAM              1:05.19L F      
 14 FIONN MC CARTHY           15 SHARK             1:05.19L F      
 16 CIAN MC CORMACK           15 LONG              1:05.23L F      
 20 WILLIAM MC DONNELL        15 GAL               1:06.89L F      
 24 EAMON SMITH               15 LONG              1:08.79L F      
 27 KAMIL MROZ                15 LONG              1:11.11L F      
 
Boys  16-16 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SAM RENNICK               16 CBAR                56.59L F      
  4 DARAGH FITZGERLD          16 ATH                 58.08L F      
  9 LUKE BURKE                16 BL FN             1:01.13L F      
 13 DIARMUID O'DONNELL        16 LONG              1:01.85L F      
 19 NIALL COPPINGER           16 LONG              1:05.01L F      
  0 RORY COLLINS              16 BL FN                   NS F      
  0 SHANE DONOVAN             16 ATH                     NS F      
 
Boys  17-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 OISÍN O ROURKE            18 TUAM                55.15L F      
  6 DIARMUID SUTTON           17 LIMK                56.30L F      
 14 OISIN KEARNEY             17 LONG                58.20L F      
 19 JAYKE MORRIS              19 CLM                 58.95L F      
 20 NIALL CARTER              17 CBAR                59.03L F      
 28 MILO O'CONNOR             17 ATH               1:00.45L F      
 34 OISIN CAREY               18 LASER             1:01.40L F      
 36 DANIEL MADIGAN            17 LONG              1:01.74L F      
 48 SEADHNA RYAN              17 LONG              1:03.66L F      
  0 NIALL KELLY               18 CLM                     NS F      
  0 MICHAEL MC NAMARA         18 CLM                     NS F      
 
Girls  11&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 AISLING PARKER            11 TUAM              3:48.37L F      
 
Girls  12-12 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MEABH O ROURKE            12 TUAM              2:53.19L F      
  3 NICOLA BRENNAN            12 ATH               2:56.43L F      
  4 LORRAINE MORAN            12 ATH               2:58.66L F      
  6 GRACE O'DONNELL           12 LONG              3:01.33L F      
  8 SARAH GUNNING             12 BL FN             3:07.70L F      
  9 KEELA FLANAGAN            12 ATH               3:08.48L F      
 10 MIRIAM ROLAND             12 BL FN             3:20.06L F      
 11 HANNAH BOYLE              12 BL FN             3:23.85L F      
 13 SIOFRA FIELDING           12 BALL              3:29.20L F      
  0 LEAH CONNELL              12 ATH                     NS F      
  0 ISOLDE HANNON             12 BL FN                   NS F      
 
Girls  13-13 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 CIARA DAVITT              13 GAL               2:49.85L F      
  7 SORCHA BRENNAN            13 TUAM              2:52.67L F      
  8 JANE O'BOYLE              13 LONG              2:52.78L F      
 10 CAOIMHE CURLEY            13 CBAR              2:54.40L F      
 12 GRACE O'BRIEN             13 LONG              2:57.72L F      
 13 AISLING SCANLON           13 LONG              2:59.15L F      
 15 OLIVIA CURRIE             13 SHARK             2:59.92L F      
 20 CARA HIGGINS              13 CLM               3:10.93L F      
 21 ERIN NAYLOR               13 BALL              3:18.63L F      
 22 ELLEN RUANE               13 CLM               3:21.65L F      
 24 SIOMHA MC NULTY           13 CLM               3:29.20L F      
  0 POLA GIZINSKA             13 BL FN                   NS F      
 
Girls  14-14 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 KATIE WATERS              14 GAL               2:43.82L F      
  8 ALANNAH CANAVAN           14 BALL              2:49.33L F      
 15 ANNA BURNS                14 SHARK             3:00.50L F      
 16 CLODAGH SMITH             14 LONG              3:01.42L F      
 
Girls  15-15 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALLIE ROCHE               15 GAL               2:37.85L F      
  2 SILE MC AULEY             15 ATH               2:37.86L F      
  3 ELLA DEELY                15 CBAR              2:38.33L F      
  5 ERIKA LOWE                15 ATH               2:44.80L F      
  8 AOIFE DIRRANE             15 LASER             2:47.69L F      
  9 CAITRIONA NIC DHONNCHADH  15 GAL               2:48.73L F      
 14 AISLING STAPLETON         15 CBAR              2:52.82L F      
 17 EVA FITZPATRICK           15 ATH               2:56.96L F      
 19 HANNAH DURKAN             15 BL FN             2:57.56L F      
 21 BERNADETTE KENNY          15 SHARK             2:58.15L F      
 22 CARA FITZPATRICK          15 ATH               2:58.81L F      
 23 SARA MAIA MARTINS         15 BL FN             3:01.32L F      
 25 GRAINNE DONOHUE           15 LONG              3:02.23L F      
 27 SIOBHAN LEONARD           15 LONG              3:06.66L F      
 
Girls  16-16 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CAOILIN KEARNEY           16 BL FN             2:36.27L F      
  4 ISOBEL REED               16 GAL               2:50.65L F      
 
Girls  17-Ov 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 MEGAN KILGALLEN           17 CLM               2:37.58L F      
  6 EMMA BOYLE                17 BL FN             2:38.33L F      
  7 KELLY ENNIS               18 ATH               2:38.90L F      
 10 EMMA KELLY                17 TUAM              2:44.39L F      
 18 AILBHE KENNEDY            17 LASER             2:51.56L F      
 22 OONAGH OWENS              17 LASER             3:02.59L F      
 
Boys  12-12 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 KIERAN WATTERSON          12 BL FN             3:01.88L F      
  4 SEAN O'NEILL              12 ATH               3:07.62L F      
  5 EVAN DILLON               12 CLM               3:09.45L F      
 
Boys  13-13 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MICHEAL HUSSEY            13 GAL               2:37.28L F      
  5 JACK DELANEY              13 CLM               2:47.29L F      
  7 CILLIAN MC CULLAGH        13 GAL               2:48.46L F      
 10 MATTIE NEWELL KIM         13 TUAM              2:56.22L F      
 11 MAKAR SEMIKIN             13 ATH               2:57.26L F      
 
Boys  14-14 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 CONOR DONOHOE             14 CBAR              2:38.49L F      
  5 MARK ROCKETT              14 ATH               2:39.27L F      
  6 LUCA DUGGAN               14 BALL              2:39.74L F      
  7 MARTIN MITCHELL           14 GAL               2:40.24L F      
  8 EAMON DOHERTY             14 BALL              2:42.34L F      
 12 JAMIE MATTHEWS            14 LONG              2:55.24L F      
 13 AINDRIU LYNAM             14 ATH               2:55.60L F      
 
Boys  15-15 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 WILLIAM MC DONNELL        15 GAL               2:34.66L F      
  5 NIKITA SEMIKIN            15 ATH               2:40.70L F      
  8 ANTHONY BOYLE             15 BL FN             2:54.12L F      
  9 RUAIRI BLANCHARD          15 LASER             2:56.16L F      
 
Boys  16-16 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 DUILEACH RYAN             16 LONG              2:33.49L F      
  7 DIARMUID O'DONNELL        16 LONG              2:35.41L F      
 12 MIKE HEANEY               16 CLM               2:42.98L F      
  0 CONN MC NAMARA            16 CBAR                    NS F      
  0 SHANE DONOVAN             16 ATH                     NS F      
 
Boys  17-Ov 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 OISÍN O ROURKE            18 TUAM              2:15.92L F      
  7 NIALL KELLY               18 CLM               2:26.62L F      
 13 SEAN BRENNAN              17 TUAM              2:33.67L F      
  0 ETHAN BRESLIN             17 CLM                     NS F      
 
Girls  11&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 EMMA MOONEY               10 ATH                 42.66L F      
  6 SASHA COLEMAN             11 ATH                 42.75L F      
 10 JANE RYAN                 11 ATH                 48.45L F      
  0 NIAMH MURPHY              11 LASER                   NS F      
 
Girls  12-12 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 RIONAGH MC CORMACK        12 LONG                37.94L F      
  3 KEELA FLANAGAN            12 ATH                 37.99L F      
  4 NICOLA BRENNAN            12 ATH                 38.52L F      
  5 GRACE O'DONNELL           12 LONG                39.41L F      
  7 MICHELLE RAILTON          12 TUAM                40.22L F      
  9 LORRAINE MORAN            12 ATH                 40.49L F      
 15 AOIFE PURTILL             12 ATH                 43.82L F      
 19 ALANNAH LULLING           12 TUAM                45.40L F      
 21 ELANA KEARNS              12 SHARK               47.61L F      
 
Girls  13-13 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 ELLA POWELL               13 ATH                 35.04L F      
  6 KIM MC TIGUE              13 KGD                 35.72L F      
  7 SORCHA BRENNAN            13 TUAM                36.10L F      
  9 CLODAGH PARKER            13 TUAM                37.08L F      
 12 GRACE O'BRIEN             13 LONG                38.33L F      
 15 RACHEL WHELAN             13 SHARK               39.86L F      
 18 OLIVIA CURRIE             13 SHARK               40.45L F      
 19 BRIDGET KENNY             13 SHARK               40.60L F      
 21 SIENNA KELLY              13 CLM                 42.23L F      
 23 KERI BARRY                13 LONG                42.90L F      
 27 DISA COFFEY               13 TUAM                43.77L F      
 29 SIOMHA MC NULTY           13 CLM                 44.87L F      
 31 CARA HIGGINS              13 CLM                 46.23L F      
 
Girls  14-14 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 EMMA HUGHES               14 BALL                35.09L F      
  8 REKA FABIAN               14 LASER               35.62L F      
 13 CIARA MULRY               14 SHARK               38.29L F      
 21 AILBHE OWENS              14 LASER               41.60L F      
 
Girls  15-15 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE MURRAY              15 GAL                 31.31L F      
  6 BERNADETTE KENNY          15 SHARK               34.61L F      
 10 ALLIE ROCHE               15 GAL                 35.75L F      
 11 ELLA BYRNE                15 LONG                36.10L F      
 17 GRAINNE DONOHUE           15 LONG                40.59L F      
  0 SARA MAIA MARTINS         15 BL FN                   NS F      
  0 HANNAH DURKAN             15 BL FN                   NS F      
 
Girls  16-16 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 SORCHA TREANOR            16 CLM                 33.17L F      
 13 NIA BARTRAM               16 LONG                35.94L F      
 17 KATIE HARTE               16 CLM                 37.09L F      
 22 AOIFE LEONARD             16 LONG                41.39L F      
  0 SIVE TOBIN                16 TUAM                40.26L F      
  0 SANDRA BEDYNEK            16 BL FN               34.84L F      
 
Girls  17-Ov 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 REBECCA LOWE              17 ATH                 31.98L F      
  0 SAOIRSE BURKE             17 TUAM                    NS F      
  0 OONAGH OWENS              17 LASER                   NS F      
 
Boys  12-12 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JOHN SHORTT               12 BL FN               37.00L F      
  3 FREDRIK MORO              12 ATH                 38.19L F      
  5 ANDREW HENSON             12 ATH                 39.63L F      
  6 EDWIN ROLSTON             12 BALL                41.37L F      
  9 KIERAN WATTERSON          12 BL FN               43.54L F      
 10 EVAN DILLON               12 CLM                 45.57L F      
 
Boys  13-13 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 MARK HYNES                13 LASER               35.01L F      
  4 MICHEAL HUSSEY            13 GAL                 35.31L F      
  5 RORY IGOE                 13 TUAM                35.37L F      
  6 DILLON SWARIS             13 LONG                37.17L F      
  8 MATTIE NEWELL KIM         13 TUAM                38.04L F      
  9 FARYL DELANEY             13 LONG                39.31L F      
  0 OLIVER KEARNEY            13 LONG                39.56L F      
 
Boys  14-14 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 KYLE FAGAN                14 ATH                 32.88L F      
  4 EOIN TREANOR              14 CLM                 33.08L F      
  7 MARTIN MITCHELL           14 GAL                 34.33L F      
 10 JAMIE MATTHEWS            14 LONG                36.35L F      
 13 SIMON CAREY               14 LASER               41.93L F      
 
Boys  15-15 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 NATHAN TODD               15 LASER               29.48L F      
  6 PADDY GRIMES              15 LASER               31.96L F      
  8 COLM CARNEY               15 CBAR                32.14L F      
 10 ODIE MELIA                15 TUAM                32.22L F      
 11 CIAN MC CORMACK           15 LONG                32.45L F      
 15 EAMON SMITH               15 LONG                34.28L F      
 16 KAMIL MROZ                15 LONG                35.38L F      
 21 DANIEL KEARNS             15 SHARK               37.20L F      
 24 ANTHONY BOYLE             15 BL FN               41.79L F      
 
Boys  16-16 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN               29.09L F      
  9 DIARMUID O'DONNELL        16 LONG                30.44L F      
 11 FERGAL BLANCHARD          16 LASER               31.47L F      
  0 RORY COLLINS              16 BL FN                   NS F      
 
Boys  17-Ov 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 OISIN KEARNEY             17 LONG                28.86L F      
  9 MICHAEL MC NAMARA         18 CLM                 29.07L F      
 12 SEAN BRENNAN              17 TUAM                29.71L F      
 16 SEADHNA RYAN              17 LONG                30.37L F      
 18 DANIEL MADIGAN            17 LONG                30.66L F      
 19 CHRISTOPHER FAHERTY       17 LONG                30.85L F      
  0 NIALL KELLY               18 CLM                     NS F      
 
Girls  14-14 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 KATIE WATERS              14 GAL               5:47.24L F      
  7 CLODAGH SMITH             14 LONG              6:25.04L F      
 
Girls  15-15 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 AOIFE MURRAY              15 GAL               5:46.42L F      
 
Girls  16-16 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SARAH CONDRON             16 ATH               5:46.02L F      
  5 AOIFE LEONARD             16 LONG              6:39.48L F      
 
Girls  17-Ov 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 EMMA BOYLE                17 BL FN             5:56.15L F      
 
Boys  12-12 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 TOM O'ROURKE              12 ATH               5:26.17L F      
  4 JOHN SHORTT               12 BL FN             5:29.69L F      
 
Boys  13-13 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SASHA MC ALEER            13 GAL               5:02.12L F      
  3 CILLIAN MC CULLAGH        13 GAL               5:08.77L F      
 
Boys  14-14 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 KAELAN GENG               14 GAL               4:51.87L F      
  4 JOHN PATTEN               14 GAL               4:55.01L F      
  7 CONOR DONOHOE             14 CBAR              5:07.92L F      
  8 DARRAGH RUSK              14 ATH               5:10.68L F      
 12 EAMON DOHERTY             14 BALL              5:33.54L F      
 
Boys  15-15 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ALFIE COOGAN              15 ATH               4:34.43L F      
  7 NIKITA SEMIKIN            15 ATH               4:53.28L F      
  8 CIAN SMITH                15 ATH               4:54.13L F      
  9 COLM CARNEY               15 CBAR              5:00.16L F      
 10 FIONN MC CARTHY           15 SHARK             5:01.77L F      
 11 ROSS MOORE-KEANE          15 ATH               5:10.21L F      
 15 EAMON SMITH               15 LONG              5:25.16L F      
 
Boys  16-16 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 LUKE BURKE                16 BL FN             5:07.90L F      
 
Boys  17-Ov 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 DIARMUID O'ROURKE         17 TUAM              4:40.52L F      
  9 NIALL CARTER              17 CBAR              4:42.04L F      
 
Girls  11&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SASHA COLEMAN             11 ATH               1:39.73L F      
  5 JANE RYAN                 11 ATH               1:47.03L F      
  9 EMMA MOONEY               10 ATH               1:48.65L F      
 11 KATE BYRNE                11 CLM               1:49.64L F      
 16 CERYS PRICE               11 BALL              1:54.09L F      
 
Girls  12-12 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONAGH MC CORMACK        12 LONG              1:26.87L F      
  2 LUCY MARTIN               12 ATH               1:28.53L F      
  3 MICHELLE RAILTON          12 TUAM              1:31.83L F      
  5 MEABH O ROURKE            12 TUAM              1:33.79L F      
  7 ISOLDE HANNON             12 BL FN             1:36.78L F      
 16 URSULA REILLY             12 LONG              1:41.67L F      
 20 MIRIAM ROLAND             12 BL FN             1:45.27L F      
 27 ALANNAH LULLING           12 TUAM              1:49.10L F      
  0 LEAH CONNELL              12 ATH                     NS F      
  0 NAOISE MC CARTHY          12 SHARK                   NS F      
  0 SARAH GUNNING             12 BL FN                   NS F      
 
Girls  13-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 GILLIAN MURPHY            13 GAL               1:27.03L F      
  5 CAOIMHE CURLEY            13 CBAR              1:29.82L F      
 11 JANE O'BOYLE              13 LONG              1:33.94L F      
 15 KIM MC TIGUE              13 KGD               1:35.25L F      
 17 BRIDGET KENNY             13 SHARK             1:36.89L F      
 18 CIARA DAVITT              13 GAL               1:37.78L F      
 20 CLODAGH PARKER            13 TUAM              1:38.99L F      
 27 RACHEL WHELAN             13 SHARK             1:41.91L F      
 30 KERI BARRY                13 LONG              1:43.46L F      
  0 POLA GIZINSKA             13 BL FN                   NS F      
 
Girls  14-14 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 EMILY MARTIN              14 ATH               1:27.52L F      
 10 KATIE WATERS              14 GAL               1:30.06L F      
 12 REKA FABIAN               14 LASER             1:33.77L F      
 24 ANNA BURNS                14 SHARK             1:41.37L F      
 
Girls  15-15 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 ALLIE ROCHE               15 GAL               1:26.18L F      
  7 AISLING STAPLETON         15 CBAR              1:26.56L F      
 15 KAREN O'BOYLE             15 LONG              1:32.88L F      
 19 SIOBHAN LEONARD           15 LONG              1:33.91L F      
 25 BERNADETTE KENNY          15 SHARK             1:36.46L F      
 26 ELLA DONNELLAN            15 TUAM              1:36.64L F      
 28 HANNAH DURKAN             15 BL FN             1:37.35L F      
 31 SARA MAIA MARTINS         15 BL FN             1:38.71L F      
 
Girls  16-16 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PAULA CRISAN              16 LASER             1:19.00L F      
  5 SARAH CONDRON             16 ATH               1:26.34L F      
  6 NIA BARTRAM               16 LONG              1:29.77L F      
  7 SANDRA BEDYNEK            16 BL FN             1:30.55L F      
  9 AOIFE LEONARD             16 LONG              1:32.08L F      
 
Girls  17-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 JADE MURPHY               22 SLIGO             1:19.45L F      
  4 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              1:23.46L F      
  6 LAUREN FRAIN              17 CLM               1:24.59L F      
  8 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             1:26.17L F      
 13 LAURA FINNERTY            17 CLM               1:27.81L F      
 14 EMMA BEGLEY               19 TUAM              1:28.67L F      
 17 EMMA KELLY                17 TUAM              1:29.07L F      
 19 CATHY HEANEY              17 CLM               1:29.81L F      
 23 CLADAGH O REILLY          17 TUAM              1:33.08L F      
 24 SARAH CONLON              17 CBAR              1:33.82L F      
 
Boys  12-12 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 SEAN O'NEILL              12 ATH               1:38.62L F      
  6 ADAM MC NAMARA            12 CLM               1:41.07L F      
  8 FREDRIK MORO              12 ATH               1:41.60L F      
 10 TOM O'ROURKE              12 ATH               1:44.03L F      
 13 ANDREW HENSON             12 ATH               1:45.42L F      
 
Boys  13-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 MARK HYNES                13 LASER             1:27.54L F      
  4 RORY IGOE                 13 TUAM              1:32.73L F      
 10 MATTIE NEWELL KIM         13 TUAM              1:37.11L F      
  0 SENAN MC DONNELL          13 GAL                     NS F      
 
Boys  14-14 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 KAELAN GENG               14 GAL               1:24.99L F      
  7 JOHN PATTEN               14 GAL               1:31.26L F      
 17 SIMON CAREY               14 LASER             1:43.51L F      
 
Boys  15-15 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 ALFIE COOGAN              15 ATH               1:18.57L F      
  5 ODIE MELIA                15 TUAM              1:20.21L F      
  8 CIAN MC CORMACK           15 LONG              1:22.10L F      
  9 ROSS MOORE-KEANE          15 ATH               1:22.21L F      
 11 EVAN REILLY               15 CLM               1:23.21L F      
 16 PADDY GRIMES              15 LASER             1:29.47L F      
 
Boys  16-16 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DARAGH FITZGERLD          16 ATH               1:14.58L F      
  4 FERGAL BLANCHARD          16 LASER             1:20.31L F      
  5 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN             1:20.78L F      
  6 LUKAS BEGLEY              16 TUAM              1:21.39L F      
  0 LUKE BURKE                16 BL FN                   NS F      
  0 CONN MC NAMARA            16 CBAR                    NS F      
  0 RORY COLLINS              16 BL FN                   NS F      
 
Boys  17-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 MICHAEL MC NAMARA         18 CLM               1:13.40L F      
  5 ETHAN BRESLIN             17 CLM               1:14.16L F      
  7 JAYKE MORRIS              19 CLM               1:15.77L F      
  8 SEAN BRENNAN              17 TUAM              1:15.94L F      
 10 OISIN CAREY               18 LASER             1:17.70L F      
 11 MILO O'CONNOR             17 ATH               1:17.93L F      
 17 DIARMUID O'ROURKE         17 TUAM              1:19.87L F      
 18 NIALL CARTER              17 CBAR              1:20.70L F      
 21 CHRISTOPHER FAHERTY       17 LONG              1:22.78L F      
 27 SEADHNA RYAN              17 LONG              1:26.23L F      
  0 NIALL KELLY               18 CLM                     NS F      
 
Girls  12-12 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONAGH MC CORMACK        12 LONG              2:34.38L F      
  2 LORRAINE MORAN            12 ATH               2:35.86L F      
  5 LUCY MARTIN               12 ATH               2:40.37L F      
  6 KEELA FLANAGAN            12 ATH               2:41.80L F      
 11 SARAH GUNNING             12 BL FN             2:47.03L F      
  0 LEAH CONNELL              12 ATH                     NS F      
 
Girls  13-13 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ELLA POWELL               13 ATH               2:25.80L F      
  7 GILLIAN MURPHY            13 GAL               2:33.60L F      
 13 CIARA DAVITT              13 GAL               2:36.62L F      
 16 CLODAGH PARKER            13 TUAM              2:39.63L F      
 21 AISLING SCANLON           13 LONG              2:44.75L F      
 30 CARA HIGGINS              13 CLM               2:57.58L F      
  0 KASSIE RATHER             13 GAL                     NS F      
  0 POLA GIZINSKA             13 BL FN                   NS F      
 
Girls  14-14 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 11 EMILY MARTIN              14 ATH               2:32.53L F      
 17 ROSIE DOORLY              14 GAL               2:34.64L F      
 23 ALANNAH CANAVAN           14 BALL              2:41.22L F      
 24 EMMA HUGHES               14 BALL              2:41.29L F      
  0 ORLAITH BARRY             14 KGD                     NS F      
 
Girls  15-15 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 ERIKA LOWE                15 ATH               2:25.02L F      
  5 SILE MC AULEY             15 ATH               2:25.46L F      
  6 AOIFE DIRRANE             15 LASER             2:25.64L F      
  9 ELLA DEELY                15 CBAR              2:27.30L F      
 15 CAITRIONA NIC DHONNCHADH  15 GAL               2:30.41L F      
 17 AOIFE SWEENEY             15 GAL               2:31.86L F      
 18 MILLIE O'BRIEN            15 ATH               2:32.88L F      
 26 AISLING STAPLETON         15 CBAR              2:36.19L F      
 27 EVA FITZPATRICK           15 ATH               2:36.67L F      
 28 CARA FITZPATRICK          15 ATH               2:39.24L F      
 31 GRAINNE DONOHUE           15 LONG              2:47.28L F      
 
Girls  16-16 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 CAOILIN KEARNEY           16 BL FN             2:20.49L F      
 11 NIA BARTRAM               16 LONG              2:28.07L F      
 17 ISOBEL REED               16 GAL               2:34.23L F      
 18 PAULA CRISAN              16 LASER             2:37.58L F      
  0 AILEEN WARD               16 ATH                     NS F      
  0 SARAH CONDRON             16 ATH                     NS F      
 
Girls  17-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 REBECCA LOWE              17 ATH               2:10.14L F      
  3 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              2:17.30L F      
  5 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             2:19.86L F      
 11 AILBHE KENNEDY            17 LASER             2:30.52L F      
  0 FIONA CONWAY              17 CBAR                    NS F      
  0 KELLY ENNIS               18 ATH                     NS F      
 
Boys  15-15 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NATHAN TODD               15 LASER             2:32.88L F      
 
Boys  16-16 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SAM RENNICK               16 CBAR              2:20.36L F      
 
Boys  17-Ov 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CILLIAN MELLY             22 CBAR              2:03.89L F      
  2 JOSEPH MOONEY             22 LIMK              2:15.20L F      
  5 DANIEL MADIGAN            17 LONG              2:38.93L F      
 
Girls  12-12 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NICOLA BRENNAN            12 ATH                 37.10L F      
  2 MEABH O ROURKE            12 TUAM                37.74L F      
  3 LORRAINE MORAN            12 ATH                 38.84L F      
  5 KEELA FLANAGAN            12 ATH                 40.22L F      
  6 GRACE O'DONNELL           12 LONG                40.62L F      
  8 URSULA REILLY             12 LONG                41.83L F      
 11 MICHELLE RAILTON          12 TUAM                42.72L F      
  0 GEMMA MANNION             12 ATH                     NS F      
 
Girls  13-13 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 ELLA POWELL               13 ATH                 38.31L F      
  6 SORCHA BRENNAN            13 TUAM                39.34L F      
  9 AISLING SCANLON           13 LONG                40.00L F      
 10 CLODAGH PARKER            13 TUAM                40.37L F      
 
Girls  14-14 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ALANNAH CANAVAN           14 BALL                36.70L F      
  5 REKA FABIAN               14 LASER               37.37L F      
  9 ANNA BURNS                14 SHARK               39.46L F      
 13 AILBHE OWENS              14 LASER               43.11L F      
  0 ORLAITH BARRY             14 KGD                     NS F      
  0 EMILY MARTIN              14 ATH                     NS F      
 
Girls  15-15 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ELLA DEELY                15 CBAR                34.15L F      
  3 ALLIE ROCHE               15 GAL                 34.91L F      
  9 ELLA BYRNE                15 LONG                36.70L F      
 10 ERIKA LOWE                15 ATH                 36.84L F      
 11 BERNADETTE KENNY          15 SHARK               36.86L F      
 22 SARA MAIA MARTINS         15 BL FN               40.91L F      
  0 SILE MC AULEY             15 ATH                     NS F      
 
Girls  16-16 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 CAOILIN KEARNEY           16 BL FN               34.27L F      
  5 ISOBEL REED               16 GAL                 36.14L F      
  8 PAULA CRISAN              16 LASER               37.04L F      
 
Girls  17-Ov 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 REBECCA LOWE              17 ATH                 31.56L F      
  2 MEGAN KILGALLEN           17 CLM                 31.91L F      
  9 JENNIFER ANDREWS          17 LONG                35.20L F      
 11 EMMA KELLY                17 TUAM                35.82L F      
 15 SORCHA KEARNEY            17 BL FN               36.56L F      
 18 OONAGH OWENS              17 LASER               38.01L F      
 
Boys  12-12 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 ANDREW HENSON             12 ATH                     NS F      
  0 TOM O'ROURKE              12 ATH                     NS F      
 
Boys  13-13 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 MARK HYNES                13 LASER               37.45L F      
  7 FARYL DELANEY             13 LONG                40.31L F      
  0 SEAN O'DONOGHUE           13 ATH                     NS F      
 
Boys  14-14 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 MARK ROCKETT              14 ATH                 33.95L F      
  4 DARRAGH RUSK              14 ATH                 35.69L F      
 
Boys  15-15 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 NATHAN TODD               15 LASER               33.65L F      
  7 COLM CARNEY               15 CBAR                34.45L F      
  8 ODIE MELIA                15 TUAM                35.24L F      
  9 CIAN SMITH                15 ATH                 35.35L F      
 
Boys  16-16 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN               31.41L F      
  6 DUILEACH RYAN             16 LONG                31.63L F      
  7 DIARMUID O'DONNELL        16 LONG                33.56L F      
  8 FERGAL BLANCHARD          16 LASER               33.99L F      
  9 NIALL COPPINGER           16 LONG                34.64L F      
 
Boys  17-Ov 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 OISÍN O ROURKE            18 TUAM                29.15L F      
  4 RONAN ANDERSON            22 SLIGO               29.23L F      
  5 NIALL KELLY               18 CLM                 30.12L F      
 10 MICHAEL MC NAMARA         18 CLM                 31.40L F      
 14 JAYKE MORRIS              19 CLM                 32.23L F      
 15 SEAN BRENNAN              17 TUAM                32.28L F      
 17 ETHAN BRESLIN             17 CLM                 32.34L F