IAG Div 2

                              
Boys  11-12 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  3 RUAIRI ASPELL             12 ATH               5:23.59S F      
  0 ADAM SCANLON              12 SLIGO             5:23.95S F      
  7 DAVID KNIGHT              12 GAL               5:28.10S F      
  9 JOSEPH TANNION            12 SHARK             5:32.26S F      
 10 RYAN PADDEN               12 CBAR              5:35.02S F      
 14 ORAN DIVINEY              12 SHARK             5:36.70S F      
 17 CIARAN O'HANLON           12 LONG              5:43.61S F      
 19 SHANE O'HANLON            12 LONG              5:46.54S F      
 23 MARK MORAN                12 GAL               5:56.01S F      
 24 BRIAN O'FARRELL           12 SHARK             5:56.91S F      
  0 CONOR MELLY               11 CBAR              5:09.07S F      
 
Boys  13-13 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 THOMAS O'CONNOR           13 GAL               5:11.12S F      
 11 ADAM FITZGERALD           13 SHARK             5:56.58S F      
 
Boys  14-14 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EVAN KELLY                14 SLIGO             4:59.88S F      
  2 STEPHEN MCGINTY           14 SHARK             5:00.33S F      
  3 CONDLAE MC GURRIN         14 CBAR              5:02.83S F      
 10 FILIPE AMAYA              14 SHARK             5:22.64S F      
 
Boys  15-15 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 FERGUS MC CORMACK         15 CLM               5:05.37S F      
 
Girls  11-12 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EDEL EGAN                 11 CBAR             10:57.03S F      
  3 ANDRAYA SCULLY            12 GAL              11:13.69S F      
  9 LAURA FAHY                12 CBAR             11:40.57S F      
 12 AISHLING DEMPSEY          12 LASER            11:45.67S F      
 18 JEMMA MCMANAMON           12 SHARK            12:23.06S F      
 
Girls  13-13 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 CAOIMHE HENNIGAN          13 CBAR             10:46.83S F      
 
Girls  14-14 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMILY GALLAGHER           14 LASER            10:25.72S F      
 
Boys  11-12 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 COLM REILLY               11 ATH               3:17.67S F      
  5 MARK DERVAN               12 CBAR              3:21.27S P      
  6 COLM REILLY               11 ATH               3:22.16S P      
  0 MARK DERVAN               12 CBAR                    NS F      
 
Boys  13-13 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CONOR SNOWDON             13 GAL               2:51.13S P      
  1 CONOR SNOWDON             13 GAL               2:52.93S F      
 
Girls  11-12 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 EVA DILL                  12 SHARK             3:10.69S P      
  2 EVA DILL                  12 SHARK             3:13.85S F      
  3 PAOLA O'BRIEN             12 SHARK             3:21.00S F      
  3 PAOLA O'BRIEN             12 SHARK             3:24.94S P      
 
Boys  11-12 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DAVID KNIGHT              12 GAL               1:16.19S P      
  1 DAVID KNIGHT              12 GAL               1:16.38S F      
  3 CALLUM ASHTON             12 LASER             1:17.99S P      
  4 RYAN PADDEN               12 CBAR              1:18.43S F      
  5 CALLUM ASHTON             12 LASER             1:18.55S F      
  7 ADAM FRANK                12 B DOL             1:20.23S F      
  5 ADAM FRANK                12 B DOL             1:20.31S P      
  7 RYAN PADDEN               12 CBAR              1:21.39S P      
 13 SHANE O'HANLON            12 LONG              1:22.46S P      
 15 ALEKSANDRS SIDOROVS       12 ATH               1:23.34S P      
 16 RUAIRI ASPELL             12 ATH               1:23.54S P      
 18 MARK DERVAN               12 CBAR              1:23.69S P      
  0 ADAM SCANLON              12 SLIGO             1:25.63S F      
 26 ORAN DIVINEY              12 SHARK             1:26.59S P      
 29 MARK MORAN                12 GAL               1:31.37S P      
 
Boys  13-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 THOMAS O'CONNOR           13 GAL               1:26.38S F      
  6 THOMAS O'CONNOR           13 GAL               1:27.28S P      
  0 CONOR SNOWDON             13 GAL                     NS P      
 
Boys  14-14 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CONDLAE MC GURRIN         14 CBAR              1:12.25S F      
  1 CONDLAE MC GURRIN         14 CBAR              1:12.68S P      
  2 EVAN KELLY                14 SLIGO             1:14.58S F      
  4 FILIPE AMAYA              14 SHARK             1:15.31S F      
  3 FILIPE AMAYA              14 SHARK             1:15.48S P      
  6 DARRAGH CORCORAN          14 SLIGO             1:16.64S F      
  4 EVAN KELLY                14 SLIGO             1:16.75S P      
  5 DARRAGH CORCORAN          14 SLIGO             1:17.02S P      
 
Boys  15-15 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 FERGUS MC CORMACK         15 CLM               1:18.78S P      
  5 FERGUS MC CORMACK         15 CLM               1:19.18S F      
 
Girls  11-12 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SARAH SHAUGHNESSY         12 CLM               1:17.72S P      
  1 MOLLY O'SULLIVAN          12 GAL               1:18.00S F      
  4 SARAH SHAUGHNESSY         12 CLM               1:18.53S F      
  4 MOLLY O'SULLIVAN          12 GAL               1:19.20S P      
  5 SINEAD MC WEENEY          11 LONG              1:19.40S P      
  6 EMER CROSBY               11 LASER             1:19.65S F      
 10 EMER CROSBY               11 LASER             1:20.57S P      
 14 NIAMH HENEGHAN            12 CBAR              1:21.18S P      
  9 SINEAD MC WEENEY          11 LONG              1:21.52S F      
 25 LAURA FAHY                12 CBAR              1:22.50S P      
 30 IMOGEN NAUGHTON           11 GAL               1:23.34S P      
 31 CIARA SHAUGHNESSY         11 GAL               1:23.43S P      
 33 AOIBHEANN HENNIGAN        12 CBAR              1:23.66S P      
 35 SORCHA CASEY              11 ATH               1:24.05S P      
 40 EVA DILL                  12 SHARK             1:24.38S P      
 42 PAOLA O'BRIEN             12 SHARK             1:24.52S P      
 45 ALANNA FRIEL              11 ATH               1:25.05S P      
 52 LAUREN KELLY              11 SHARK             1:25.74S P      
 58 AOIFE O'BRIEN             11 LONG              1:26.72S P      
 62 JESSICA DUNNE             11 LASER             1:27.51S P      
 66 LAUREN O'REILLY           12 GAL               1:27.87S P      
 69 DEARBHLA DUIGNAN          11 ATH               1:27.99S P      
 70 CLAUDIA MC NICHOLAS       11 LASER             1:28.04S P      
 74 SIOFRA MCHALE             11 CBAR              1:28.79S P      
 77 EVE BURKE                 11 CLM               1:29.21S P      
 78 EDEL EGAN                 11 CBAR              1:29.71S P      
  0 PAULA MC DONAGH           12 CBAR                    NS P      
  0 NICOLA CONNELLY           11 CBAR                    NS P      
  0 SINEAD CAREY              11 GAL               1:23.87S P      
 
Girls  13-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 AINE CUNNANE              13 CLM               1:18.55S F      
  2 AINE CUNNANE              13 CLM               1:18.95S P      
  7 AILBHE FARRELL            13 LONG              1:22.08S F      
  6 AILBHE FARRELL            13 LONG              1:22.33S P      
 
Girls  14-14 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMILY GALLAGHER           14 LASER             1:13.39S P      
  1 EMILY GALLAGHER           14 LASER             1:15.02S F      
  4 TARA CROSBY               14 LASER             1:18.25S F      
  6 TARA CROSBY               14 LASER             1:18.82S P      
 14 MEGAN SHAUGHNESSY         14 CLM               1:20.85S P      
 
Girls  15-15 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KRISTIANA HRISTEVA        15 GAL               1:17.36S P      
  1 KRISTIANA HRISTEVA        15 GAL               1:17.69S F      
 
Girls  16-16 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 LAURA KEAVENEY            16 SLIGO             1:20.03S P      
  4 LAURA KEAVENEY            16 SLIGO             1:20.80S F      
 
Boys  11-12 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DAVID KNIGHT              12 GAL               2:48.38S F      
  3 JOSEPH TANNION            12 SHARK             2:51.46S F      
  4 MARK DERVAN               12 CBAR              2:51.96S F      
  2 DAVID KNIGHT              12 GAL               2:52.01S P      
  5 RYAN PADDEN               12 CBAR              2:52.96S F      
  6 CALLUM ASHTON             12 LASER             2:54.08S F      
  3 CALLUM ASHTON             12 LASER             2:54.33S P      
  4 RYAN PADDEN               12 CBAR              2:56.58S P      
  5 JOSEPH TANNION            12 SHARK             2:56.60S P      
  6 MARK DERVAN               12 CBAR              2:56.71S P      
  8 CONOR MELLY               11 CBAR              2:57.46S F      
  9 CONOR MELLY               11 CBAR              2:58.79S P      
 11 ORAN DIVINEY              12 SHARK             3:01.21S P      
 17 SHANE O'HANLON            12 LONG              3:04.40S P      
 20 CIARAN O'HANLON           12 LONG              3:05.65S P      
 25 COLM REILLY               11 ATH               3:10.61S P      
 26 MARK MORAN                12 GAL               3:11.47S P      
 27 BRIAN O'FARRELL           12 SHARK             3:13.82S P      
 
Boys  13-13 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 CONOR SNOWDON             13 GAL               2:47.44S P      
  4 CONOR SNOWDON             13 GAL               2:47.73S F      
  6 ADAM FITZGERALD           13 SHARK             2:58.59S F      
  6 ADAM FITZGERALD           13 SHARK             2:59.68S P      
 
Boys  14-14 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 EVAN KELLY                14 SLIGO             2:42.68S F      
  4 EVAN KELLY                14 SLIGO             2:46.71S P      
  5 FILIPE AMAYA              14 SHARK             2:48.02S P      
  5 FILIPE AMAYA              14 SHARK             2:49.62S F      
  6 STEPHEN MCGINTY           14 SHARK             2:50.75S F      
  6 STEPHEN MCGINTY           14 SHARK             2:51.63S P      
  7 DARRAGH CORCORAN          14 SLIGO             2:51.67S F      
  7 DARRAGH CORCORAN          14 SLIGO             2:52.67S P      
  0 CONDLAE MC GURRIN         14 CBAR              2:47.44S P      
 
Girls  11-12 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 SARAH SHAUGHNESSY         12 CLM               2:55.08S P      
  5 MOLLY O'SULLIVAN          12 GAL               2:55.24S F      
  7 SARAH SHAUGHNESSY         12 CLM               2:55.68S F      
 10 MOLLY O'SULLIVAN          12 GAL               2:57.89S P      
 11 SINEAD CAREY              11 GAL               2:58.02S P      
 13 AOIFE O'BRIEN             11 LONG              2:58.90S P      
 20 ALANNA FRIEL              11 ATH               3:00.89S P      
 22 LAURA FAHY                12 CBAR              3:01.14S P      
 24 SIOFRA HORAN              12 CBAR              3:01.77S P      
 25 ANDRAYA SCULLY            12 GAL               3:02.21S P      
 36 EVA DILL                  12 SHARK             3:04.27S P      
 41 CLAUDIA MC NICHOLAS       11 LASER             3:04.83S P      
 45 EDEL EGAN                 11 CBAR              3:05.90S P      
 48 CIARA SHAUGHNESSY         11 GAL               3:06.17S P      
 49 STACEY EGAN               12 ATH               3:06.60S P      
 51 NIAMH HENEGHAN            12 CBAR              3:06.82S P      
 52 SORCHA CASEY              11 ATH               3:07.28S P      
 53 AOIBHEANN HENNIGAN        12 CBAR              3:07.49S P      
 63 JESSICA DUNNE             11 LASER             3:09.94S P      
 64 IMOGEN NAUGHTON           11 GAL               3:10.09S P      
 65 LAUREN O'REILLY           12 GAL               3:10.40S P      
 69 EVE BURKE                 11 CLM               3:13.88S P      
 70 SIOFRA MCHALE             11 CBAR              3:14.38S P      
 71 LAUREN KELLY              11 SHARK             3:14.43S P      
 79 AISHLING DEMPSEY          12 LASER             3:19.36S P      
 82 JEMMA MCMANAMON           12 SHARK             3:21.59S P      
  0 EMER CROSBY               11 LASER             3:07.32S P      
 
Girls  13-13 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 CAOIMHE HENNIGAN          13 CBAR              2:49.99S F      
  2 CAOIMHE HENNIGAN          13 CBAR              2:51.81S P      
  6 AINE CUNNANE              13 CLM               2:54.54S F      
  8 AINE CUNNANE              13 CLM               2:56.06S P      
 13 AILBHE FARRELL            13 LONG              2:59.63S P      
 14 JADE MURPHY               13 SLIGO             3:02.94S P      
 
Girls  14-14 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 EMILY GALLAGHER           14 LASER             2:56.92S P      
  8 EMILY GALLAGHER           14 LASER             2:57.86S F      
 18 RIONA DELANEY             14 COM               3:01.93S P      
 19 TARA CROSBY               14 LASER             3:03.40S P      
 25 MEGAN SHAUGHNESSY         14 CLM               3:09.44S P      
 
Girls  15-15 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 KRISTIANA HRISTEVA        15 GAL               2:51.85S F      
  2 KRISTIANA HRISTEVA        15 GAL               2:52.19S P      
 
Girls  16-16 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 TYMORA FREEMAN-STANNETT   16 COM               2:53.95S F      
  6 LAURA KEAVENEY            16 SLIGO             2:55.18S P      
  8 TYMORA FREEMAN-STANNETT   16 COM               2:56.08S P      
  9 LAURA KEAVENEY            16 SLIGO             2:58.10S F      
 
Girls  11-12 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SINEAD CAREY              11 GAL               5:15.09S F      
  2 EDEL EGAN                 11 CBAR              5:17.28S F      
  3 MOLLY O'SULLIVAN          12 GAL               5:22.39S F      
  9 ALANNA FRIEL              11 ATH               5:24.50S F      
 11 ANDRAYA SCULLY            12 GAL               5:26.71S F      
 12 PAULA MC DONAGH           12 CBAR              5:27.14S F      
 13 SARAH SHAUGHNESSY         12 CLM               5:28.23S F      
 15 DEARBHAILE MADDEN         12 LONG              5:30.01S F      
 25 LAURA FAHY                12 CBAR              5:37.04S F      
 28 AOIBHEANN HENNIGAN        12 CBAR              5:37.58S F      
 33 STACEY EGAN               12 ATH               5:40.53S F      
 35 PAOLA O'BRIEN             12 SHARK             5:40.73S F      
 38 SINEAD MC WEENEY          11 LONG              5:44.12S F      
 39 AISHLING DEMPSEY          12 LASER             5:45.44S F      
 44 CIARA SHAUGHNESSY         11 GAL               5:47.42S F      
 51 IMOGEN NAUGHTON           11 GAL               5:50.91S F      
 52 EMER CROSBY               11 LASER             5:53.03S F      
 55 NIAMH HENEGHAN            12 CBAR              5:55.60S F      
 59 CLAUDIA MC NICHOLAS       11 LASER             5:58.43S F      
 63 LAUREN KELLY              11 SHARK             6:03.01S F      
 64 ELIZABETH MURPHY          12 CLM               6:06.11S F      
 66 JESSICA DUNNE             11 LASER             6:07.44S F      
 68 JEMMA MCMANAMON           12 SHARK             6:29.76S F      
 
Girls  13-13 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CAOIMHE HENNIGAN          13 CBAR              5:12.48S F      
  7 SINEAD REIDY              13 ATH               5:37.97S F      
  8 AOIFE HOSTY               13 SHARK             5:43.47S F      
 
Girls  14-14 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMILY GALLAGHER           14 LASER             5:08.48S F      
 18 MEGAN SHAUGHNESSY         14 CLM               5:49.50S F      
  0 RIONA DELANEY             14 COM                     NS F      
 
Girls  15-15 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 KRISTIANA HRISTEVA        15 GAL               5:26.63S F      
 
Boys  11-12 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 ADAM SCANLON              12 SLIGO             6:39.97S F      
  8 CIAN WHITESIDE            12 SLIGO             6:41.31S F      
  0 BRIAN O'FARRELL           12 SHARK             6:42.05S F      
 
Boys  13-13 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CONOR SNOWDON             13 GAL               5:58.66S F      
 
Boys  14-14 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EVAN KELLY                14 SLIGO             5:44.27S F      
  3 STEPHEN MCGINTY           14 SHARK             5:58.73S F      
 
Girls  11-12 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 MOLLY O'SULLIVAN          12 GAL               1:18.64S F      
  1 MOLLY O'SULLIVAN          12 GAL               1:20.46S P      
  7 ALANNA FRIEL              11 ATH               1:22.01S F      
  5 ALANNA FRIEL              11 ATH               1:25.35S P      
  8 EVA DILL                  12 SHARK             1:26.91S P      
 10 EVA DILL                  12 SHARK             1:26.92S F      
 11 TARA ROWLANDS             12 ATH               1:29.06S P      
 15 PAOLA O'BRIEN             12 SHARK             1:30.28S P      
 16 LAURA FAHY                12 CBAR              1:30.68S P      
 17 NIAMH HENEGHAN            12 CBAR              1:31.82S P      
 20 IMOGEN NAUGHTON           11 GAL               1:38.02S P      
 
Girls  13-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 AINE CUNNANE              13 CLM               1:25.95S F      
  4 AINE CUNNANE              13 CLM               1:27.62S P      
  5 CAOIMHE HENNIGAN          13 CBAR              1:28.09S P      
  6 CAOIMHE HENNIGAN          13 CBAR              1:28.79S F      
 
Boys  11-12 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 CALLUM ASHTON             12 LASER             1:20.95S F      
  5 DAVID KNIGHT              12 GAL               1:21.10S F      
  4 DAVID KNIGHT              12 GAL               1:21.60S P      
  5 CALLUM ASHTON             12 LASER             1:21.86S P      
  7 COLM REILLY               11 ATH               1:22.74S F      
  7 COLM REILLY               11 ATH               1:24.66S P      
  8 JOSEPH TANNION            12 SHARK             1:26.02S P      
  9 RYAN PADDEN               12 CBAR              1:26.51S P      
 10 CIARAN O'HANLON           12 LONG              1:26.56S P      
  8 CIARAN O'HANLON           12 LONG              1:27.09S F      
  9 JOSEPH TANNION            12 SHARK             1:27.14S F      
 13 CONOR MELLY               11 CBAR              1:31.29S P      
  0 RYAN PADDEN               12 CBAR                    NS F      
 
Boys  13-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CONOR SNOWDON             13 GAL               1:11.66S F      
  1 CONOR SNOWDON             13 GAL               1:14.89S P      
 
Boys  14-14 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FILIPE AMAYA              14 SHARK             1:13.95S F      
  2 FILIPE AMAYA              14 SHARK             1:18.01S P      
 
Girls  11-12 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 SIOFRA HORAN              12 CBAR              3:13.73S F      
  6 SIOFRA HORAN              12 CBAR              3:14.51S P      
 13 AOIFE O'BRIEN             11 LONG              3:20.22S P      
 18 JESSICA DUNNE             11 LASER             3:23.01S P      
 19 AISHLING DEMPSEY          12 LASER             3:23.50S P      
 24 EVA DILL                  12 SHARK             3:25.90S P      
 28 STACEY EGAN               12 ATH               3:29.81S P      
 30 EMER CROSBY               11 LASER             3:32.20S P      
 32 LAUREN O'REILLY           12 GAL               3:32.95S P      
 35 EVE BURKE                 11 CLM               3:34.32S P      
 36 JEMMA MCMANAMON           12 SHARK             3:36.81S P      
 45 ELIZABETH MURPHY          12 CLM               3:51.59S P      
 46 LAUREN KELLY              11 SHARK             3:55.59S P      
 
Girls  13-13 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JADE MURPHY               13 SLIGO             3:07.85S F      
  2 JADE MURPHY               13 SLIGO             3:12.36S P      
  9 AINE CUNNANE              13 CLM               3:18.64S P      
  6 AINE CUNNANE              13 CLM               3:20.72S F      
 10 AILBHE FARRELL            13 LONG              3:21.71S P      
 10 AILBHE FARRELL            13 LONG              3:22.67S F      
 14 AOIFE HOSTY               13 SHARK             3:38.54S P      
 
Girls  14-14 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 LISA GERRITY              14 SLIGO             3:05.72S P      
  4 LISA GERRITY              14 SLIGO             3:06.93S F      
 15 MEGAN SHAUGHNESSY         14 CLM               3:30.62S P      
 17 TARA CROSBY               14 LASER             3:40.37S P      
 
Girls  15-15 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 KRISTIANA HRISTEVA        15 GAL               3:12.28S P      
  3 KRISTIANA HRISTEVA        15 GAL               3:12.80S F      
 
Girls  16-16 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 TYMORA FREEMAN-STANNETT   16 COM               3:06.37S P      
  4 TYMORA FREEMAN-STANNETT   16 COM               3:07.28S F      
 
Boys  11-12 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MARK DERVAN               12 CBAR              3:04.25S F      
  1 MARK DERVAN               12 CBAR              3:07.99S P      
  4 CONOR MELLY               11 CBAR              3:15.37S F      
  5 CONOR MELLY               11 CBAR              3:21.93S P      
  6 ORAN DIVINEY              12 SHARK             3:24.22S F      
  8 ORAN DIVINEY              12 SHARK             3:24.87S P      
 10 SHANE O'HANLON            12 LONG              3:25.14S P      
 14 MARK MORAN                12 GAL               3:30.10S P      
 15 CIAN WHITESIDE            12 SLIGO             3:35.93S P      
  0 SHANE O'HANLON            12 LONG              3:24.90S F      
  0 BRIAN O'FARRELL           12 SHARK             3:30.47S P      
  0 JOSEPH TANNION            12 SHARK             3:23.53S P      
 
Boys  13-13 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ADAM FITZGERALD           13 SHARK             3:03.57S F      
  3 ADAM FITZGERALD           13 SHARK             3:08.97S P      
  6 THOMAS O'CONNOR           13 GAL               3:27.83S P      
  7 THOMAS O'CONNOR           13 GAL               3:33.70S F      
 
Boys  14-14 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 STEPHEN MCGINTY           14 SHARK             3:07.64S F      
  7 STEPHEN MCGINTY           14 SHARK             3:13.63S P      
 
Boys  15-15 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 FERGUS MC CORMACK         15 CLM               3:12.01S P      
  4 FERGUS MC CORMACK         15 CLM               3:13.76S F      
 
Girls  11-12 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SARAH SHAUGHNESSY         12 CLM               1:07.98S F      
  2 SARAH SHAUGHNESSY         12 CLM               1:09.72S P      
  4 LAURA FAHY                12 CBAR              1:10.00S P      
  4 LAURA FAHY                12 CBAR              1:10.11S F      
  9 DEARBHAILE MADDEN         12 LONG              1:10.60S P      
 14 EDEL EGAN                 11 CBAR              1:11.01S P      
 19 SINEAD CAREY              11 GAL               1:11.53S P      
 10 DEARBHAILE MADDEN         12 LONG              1:11.61S F      
 28 MOLLY O'SULLIVAN          12 GAL               1:12.89S P      
 29 ANDRAYA SCULLY            12 GAL               1:13.07S P      
 30 STACEY EGAN               12 ATH               1:13.14S P      
 32 SIOFRA HORAN              12 CBAR              1:13.25S P      
 33 AOIFE O'BRIEN             11 LONG              1:13.39S P      
 37 EVA DILL                  12 SHARK             1:14.36S P      
 41 AOIBHEANN HENNIGAN        12 CBAR              1:15.19S P      
 43 SINEAD MC WEENEY          11 LONG              1:15.30S P      
 44 CIARA SHAUGHNESSY         11 GAL               1:17.77S P      
 45 LAUREN O'REILLY           12 GAL               1:17.88S P      
 46 IMOGEN NAUGHTON           11 GAL               1:19.84S P      
 
Girls  14-14 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 LISA GERRITY              14 SLIGO             1:10.46S P      
  6 LISA GERRITY              14 SLIGO             1:11.35S F      
 
Girls  15-15 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 KRISTIANA HRISTEVA        15 GAL               1:11.62S P      
  5 KRISTIANA HRISTEVA        15 GAL               1:12.27S F      
 
Boys  11-12 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ADAM FRANK                12 B DOL             1:07.69S F      
  1 ADAM FRANK                12 B DOL             1:07.93S P      
  2 RYAN PADDEN               12 CBAR              1:08.08S F      
  2 RYAN PADDEN               12 CBAR              1:09.11S P      
  3 DAVID KNIGHT              12 GAL               1:09.50S F      
  8 DAVID KNIGHT              12 GAL               1:11.72S P      
 13 ORAN DIVINEY              12 SHARK             1:14.32S P      
 15 MARK MORAN                12 GAL               1:19.21S P      
 
Boys  13-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 CONOR SNOWDON             13 GAL               1:07.13S F      
  2 CONOR SNOWDON             13 GAL               1:08.08S P      
  5 THOMAS O'CONNOR           13 GAL               1:10.60S P      
  5 THOMAS O'CONNOR           13 GAL               1:11.12S F      
 
Boys  14-14 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 CONDLAE MC GURRIN         14 CBAR              1:03.04S F      
  3 CONDLAE MC GURRIN         14 CBAR              1:03.91S P      
  7 DARRAGH CORCORAN          14 SLIGO             1:05.41S F      
  8 EVAN KELLY                14 SLIGO             1:05.61S F      
  8 DARRAGH CORCORAN          14 SLIGO             1:06.52S P      
 10 EVAN KELLY                14 SLIGO             1:06.70S P      
 
Boys  15-15 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FERGUS MC CORMACK         15 CLM               1:02.34S F      
  3 FERGUS MC CORMACK         15 CLM               1:03.05S P      
 
Boys  11-12 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 ADAM SCANLON              12 SLIGO            20:53.51S F      
 
Girls  13-13 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 CAOIMHE HENNIGAN          13 CBAR              6:10.43S F      
  4 JADE MURPHY               13 SLIGO             6:29.00S F      
 
Boys  11-12 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DAVID KNIGHT              12 GAL               2:42.15S F      
  2 CALLUM ASHTON             12 LASER             2:43.55S F      
  1 CALLUM ASHTON             12 LASER             2:45.30S P      
  2 DAVID KNIGHT              12 GAL               2:45.60S P      
  3 RYAN PADDEN               12 CBAR              2:47.86S F      
  3 RYAN PADDEN               12 CBAR              2:49.17S P      
 12 JOSEPH TANNION            12 SHARK             2:58.15S P      
 14 CIAN WHITESIDE            12 SLIGO             2:59.62S P      
 18 ORAN DIVINEY              12 SHARK             3:01.80S P      
  0 BRIAN O'FARRELL           12 SHARK                   NS P      
 
Boys  13-13 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 CONOR SNOWDON             13 GAL               2:43.37S F      
  3 CONOR SNOWDON             13 GAL               2:45.86S P      
 10 ADAM FITZGERALD           13 SHARK             3:17.20S F      
 10 ADAM FITZGERALD           13 SHARK             3:18.58S P      
 
Boys  14-14 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CONDLAE MC GURRIN         14 CBAR              2:34.09S F      
  1 CONDLAE MC GURRIN         14 CBAR              2:37.68S P      
  2 EVAN KELLY                14 SLIGO             2:41.31S P      
  2 EVAN KELLY                14 SLIGO             2:41.90S F      
  3 FILIPE AMAYA              14 SHARK             2:44.86S F      
  3 FILIPE AMAYA              14 SHARK             2:46.78S P      
  5 DARRAGH CORCORAN          14 SLIGO             2:48.15S P      
  4 DARRAGH CORCORAN          14 SLIGO             2:49.93S F      
 
Girls  11-12 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 EMER CROSBY               11 LASER             2:49.12S P      
  5 EMER CROSBY               11 LASER             2:51.63S F      
  7 SINEAD MC WEENEY          11 LONG              2:51.90S P      
 10 CIARA SHAUGHNESSY         11 GAL               2:52.52S P      
 11 ANDRAYA SCULLY            12 GAL               2:53.04S P      
  6 SINEAD MC WEENEY          11 LONG              2:53.76S F      
 14 IMOGEN NAUGHTON           11 GAL               2:53.97S P      
 15 MOLLY O'SULLIVAN          12 GAL               2:54.19S P      
  7 CIARA SHAUGHNESSY         11 GAL               2:54.82S F      
 17 NIAMH HENEGHAN            12 CBAR              2:55.22S P      
 18 LAUREN KELLY              11 SHARK             2:55.35S P      
 21 DEARBHAILE MADDEN         12 LONG              2:55.95S P      
 25 EVA DILL                  12 SHARK             2:57.26S P      
 39 AOIBHEANN HENNIGAN        12 CBAR              3:01.03S P      
 41 PAOLA O'BRIEN             12 SHARK             3:01.56S P      
 53 JESSICA DUNNE             11 LASER             3:06.76S P      
 54 PAULA MC DONAGH           12 CBAR              3:06.87S P      
 55 CLAUDIA MC NICHOLAS       11 LASER             3:07.08S P      
 58 LAUREN O'REILLY           12 GAL               3:08.24S P      
 65 DEARBHLA DUIGNAN          11 ATH               3:14.28S P      
 68 EVE BURKE                 11 CLM               3:20.77S P      
 69 JEMMA MCMANAMON           12 SHARK             3:32.62S P      
  0 ELIZABETH MURPHY          12 CLM               3:08.02S P      
 
Girls  13-13 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AINE CUNNANE              13 CLM               2:42.96S F      
  1 AINE CUNNANE              13 CLM               2:46.22S P      
  6 AILBHE FARRELL            13 LONG              2:52.12S F      
  6 AILBHE FARRELL            13 LONG              2:54.11S P      
 13 AOIFE HOSTY               13 SHARK             3:08.17S P      
 14 SINEAD REIDY              13 ATH               3:18.99S P      
 
Girls  14-14 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMILY GALLAGHER           14 LASER             2:36.99S P      
  1 EMILY GALLAGHER           14 LASER             2:40.29S F      
  5 TARA CROSBY               14 LASER             2:49.53S F      
  6 TARA CROSBY               14 LASER             2:51.77S P      
  8 MEGAN SHAUGHNESSY         14 CLM               2:54.31S F      
  8 MEGAN SHAUGHNESSY         14 CLM               2:54.75S P      
  0 RIONA DELANEY             14 COM               2:56.35S P      
 
Girls  16-16 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LAURA KEAVENEY            16 SLIGO             2:46.80S F      
  3 LAURA KEAVENEY            16 SLIGO             2:51.90S P      
 
Boys  11-12 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 MARK DERVAN               12 CBAR              1:27.32S F      
  2 MARK DERVAN               12 CBAR              1:30.25S P      
  3 BRIAN O'FARRELL           12 SHARK             1:31.01S F      
  3 DAVID KNIGHT              12 GAL               1:34.17S P      
  7 DAVID KNIGHT              12 GAL               1:34.25S F      
  4 BRIAN O'FARRELL           12 SHARK             1:34.54S P      
  6 CONOR MELLY               11 CBAR              1:34.70S P      
  0 MARK MORAN                12 GAL                     NS P      
 
Boys  13-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ADAM FITZGERALD           13 SHARK             1:23.15S F      
  2 ADAM FITZGERALD           13 SHARK             1:25.76S P      
  5 THOMAS O'CONNOR           13 GAL               1:36.23S P      
  5 THOMAS O'CONNOR           13 GAL               1:36.48S F      
 
Boys  14-14 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 STEPHEN MCGINTY           14 SHARK             1:29.84S P      
  7 STEPHEN MCGINTY           14 SHARK             1:30.48S F      
 
Girls  11-12 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 SIOFRA HORAN              12 CBAR              1:26.30S F      
  3 SIOFRA HORAN              12 CBAR              1:27.64S P      
  6 SARAH SHAUGHNESSY         12 CLM               1:30.36S F      
 10 SARAH SHAUGHNESSY         12 CLM               1:31.11S P      
 15 STACEY EGAN               12 ATH               1:34.62S P      
 16 AISHLING DEMPSEY          12 LASER             1:35.49S P      
 18 SINEAD CAREY              11 GAL               1:37.12S P      
 22 LAUREN O'REILLY           12 GAL               1:41.11S P      
  0 JESSICA DUNNE             11 LASER             1:35.34S P      
 
Girls  13-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JADE MURPHY               13 SLIGO             1:28.05S F      
  2 JADE MURPHY               13 SLIGO             1:28.62S P      
  5 AILBHE FARRELL            13 LONG              1:33.28S P      
  7 AILBHE FARRELL            13 LONG              1:33.99S F      
 
Girls  14-14 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 LISA GERRITY              14 SLIGO             1:28.26S P      
  5 LISA GERRITY              14 SLIGO             1:28.71S F      
 
Girls  15-15 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 KRISTIANA HRISTEVA        15 GAL               1:28.03S F      
  2 KRISTIANA HRISTEVA        15 GAL               1:29.63S P      
 
Girls  16-16 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 TYMORA FREEMAN-STANNETT   16 COM               1:27.18S F      
  4 TYMORA FREEMAN-STANNETT   16 COM               1:27.50S P      
 
Boys  11-12 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ORAN DIVINEY              12 SHARK             2:27.38S F      
  2 RYAN PADDEN               12 CBAR              2:27.78S F      
  3 ADAM FRANK                12 B DOL             2:29.90S F      
  1 RYAN PADDEN               12 CBAR              2:30.57S P      
  2 ORAN DIVINEY              12 SHARK             2:32.02S P      
  6 ALEKSANDRS SIDOROVS       12 ATH               2:33.23S F      
  7 CONOR MELLY               11 CBAR              2:33.70S F      
  3 ADAM FRANK                12 B DOL             2:34.04S P      
  9 CALLUM ASHTON             12 LASER             2:34.68S F      
  5 ALEKSANDRS SIDOROVS       12 ATH               2:34.86S P      
  8 CONOR MELLY               11 CBAR              2:35.45S P      
 10 CALLUM ASHTON             12 LASER             2:36.04S P      
 11 COLM REILLY               11 ATH               2:37.20S P      
  0 ADAM SCANLON              12 SLIGO             2:37.58S F      
 15 DAVID KNIGHT              12 GAL               2:37.78S P      
 24 JOSEPH TANNION            12 SHARK             2:41.47S P      
 28 CIAN WHITESIDE            12 SLIGO             2:43.52S P      
 29 CIARAN O'HANLON           12 LONG              2:43.96S P      
 30 MARK DERVAN               12 CBAR              2:45.04S P      
 32 SHANE O'HANLON            12 LONG              2:45.25S P      
 34 SHANE GIBBONS             12 ATH               2:45.85S P      
 41 BRIAN O'FARRELL           12 SHARK             2:52.18S P      
 
Boys  13-13 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CONOR SNOWDON             13 GAL               2:26.75S P      
  5 CONOR SNOWDON             13 GAL               2:26.89S F      
  6 THOMAS O'CONNOR           13 GAL               2:27.55S F      
 10 THOMAS O'CONNOR           13 GAL               2:32.86S P      
 15 ADAM FITZGERALD           13 SHARK             2:46.87S P      
 
Boys  14-14 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 CONDLAE MC GURRIN         14 CBAR              2:17.97S F      
  1 CONDLAE MC GURRIN         14 CBAR              2:19.56S P      
  5 EVAN KELLY                14 SLIGO             2:24.78S P      
  5 EVAN KELLY                14 SLIGO             2:24.91S F      
 11 STEPHEN MCGINTY           14 SHARK             2:27.50S P      
 13 FILIPE AMAYA              14 SHARK             2:27.94S P      
 14 DARRAGH CORCORAN          14 SLIGO             2:29.66S P      
 
Boys  15-15 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 FERGUS MC CORMACK         15 CLM               2:19.28S P      
  8 FERGUS MC CORMACK         15 CLM               2:24.83S F      
 
Girls  11-12 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SINEAD CAREY              11 GAL               2:28.48S F      
  4 EDEL EGAN                 11 CBAR              2:30.75S F      
  1 SINEAD CAREY              11 GAL               2:31.41S P      
  2 EDEL EGAN                 11 CBAR              2:31.92S P      
 12 SARAH SHAUGHNESSY         12 CLM               2:34.84S P      
 13 ALANNA FRIEL              11 ATH               2:34.86S P      
 14 DEARBHAILE MADDEN         12 LONG              2:35.12S P      
 20 MOLLY O'SULLIVAN          12 GAL               2:36.72S P      
 22 PAULA MC DONAGH           12 CBAR              2:37.26S P      
 26 ANDRAYA SCULLY            12 GAL               2:38.37S P      
 33 STACEY EGAN               12 ATH               2:39.58S P      
 39 SIOFRA HORAN              12 CBAR              2:40.39S P      
 45 PAOLA O'BRIEN             12 SHARK             2:41.77S P      
 47 EMER CROSBY               11 LASER             2:41.90S P      
 49 AOIBHEANN HENNIGAN        12 CBAR              2:42.82S P      
 52 EVA DILL                  12 SHARK             2:43.59S P      
 53 SINEAD MC WEENEY          11 LONG              2:43.70S P      
 56 NIAMH HENEGHAN            12 CBAR              2:44.48S P      
 59 CIARA SHAUGHNESSY         11 GAL               2:44.88S P      
 65 NICOLA CONNELLY           11 CBAR              2:46.69S P      
 66 AISHLING DEMPSEY          12 LASER             2:46.91S P      
 70 IMOGEN NAUGHTON           11 GAL               2:48.19S P      
 76 CLAUDIA MC NICHOLAS       11 LASER             2:51.43S P      
 82 ELIZABETH MURPHY          12 CLM               2:53.30S P      
 85 EVE BURKE                 11 CLM               2:54.54S P      
 91 LAUREN KELLY              11 SHARK             2:56.92S P      
 92 JESSICA DUNNE             11 LASER             2:57.02S P      
 93 DEARBHLA DUIGNAN          11 ATH               2:59.05S P      
 94 JEMMA MCMANAMON           12 SHARK             3:03.27S P      
 
Girls  13-13 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 CAOIMHE HENNIGAN          13 CBAR              2:29.28S F      
  1 CAOIMHE HENNIGAN          13 CBAR              2:29.42S P      
 11 SINEAD REIDY              13 ATH               2:37.69S P      
 10 SINEAD REIDY              13 ATH               2:39.07S F      
 18 AILBHE FARRELL            13 LONG              2:41.90S P      
 21 AOIFE HOSTY               13 SHARK             2:46.16S P      
 24 JADE MURPHY               13 SLIGO             2:51.42S P      
 
Girls  14-14 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMILY GALLAGHER           14 LASER             2:27.36S P      
  3 EMILY GALLAGHER           14 LASER             2:29.82S F      
  4 RIONA DELANEY             14 COM               2:32.99S P      
  8 RIONA DELANEY             14 COM               2:33.55S F      
 12 LISA GERRITY              14 SLIGO             2:36.50S P      
 25 TARA CROSBY               14 LASER             2:41.50S P      
 28 MEGAN SHAUGHNESSY         14 CLM               2:43.94S P      
 
Girls  15-15 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 KRISTIANA HRISTEVA        15 GAL               2:35.10S F      
  5 KRISTIANA HRISTEVA        15 GAL               2:35.44S P      
 
Girls  16-16 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 TYMORA FREEMAN-STANNETT   16 COM               2:31.72S P      
  9 TYMORA FREEMAN-STANNETT   16 COM               2:36.31S F      
 12 LAURA KEAVENEY            16 SLIGO             2:38.36S P      
 
Boys  11-12 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ORAN DIVINEY              12 SHARK             1:09.26S F