IAG DIV 2 JUNE 2012

Boys  12&U 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 JOSEPH DOORLY             11 GAL               5:21.94S F      
  3 JAMIE MURPHY              12 CBAR              5:25.03S F      
  5 TIMOTHY KEOGH             11 GAL               5:26.49S F      
 13 HARRY MC GROGAN           12 GAL               5:34.38S F      
 17 JACK SHAKESHAFT           12 BALL              5:39.36S F      
 18 JACK BRENNAN              11 ATH               5:39.43S F      
 19 EOGHAN LENNON             11 ATH               5:40.66S F      
 20 HARRY BURKE               10 CLM               5:42.84S F      
 22 DAVID O'CONNOR            12 GAL               5:43.79S F      
 24 CIARAN REGAN              11 COM               5:47.84S F      
 25 LIAM SMYTH                11 GAL               5:49.38S F      
 26 NATHAN RENNICK            12 CBAR              5:51.32S F      
 30 PETER ROMANOV             12 ATH               5:54.30S F      
 31 SAM CONNOLLY              12 COM               5:55.29S F      
 37 BEN MORAN                 10 COM               6:09.49S F      
 
Boys  13-13 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ADAM SCANLON              13 SLIGO             5:10.09S F      
  3 KIERAN PFEIFFER           13 B DOL             5:16.74S F      
  8 SHANE GIBBONS             13 ATH               5:26.39S F      
  9 SEAN CANAVAN              13 B DOL             5:26.81S F      
 10 CIARAN O'HANLON           13 LONG              5:27.06S F      
 15 SHANE O'HANLON            13 LONG              5:31.41S F      
 18 CIAN WHITESIDE            13 SLIGO             5:37.76S F      
 19 FILIP CUGALJ              13 SHARK             5:38.98S F      
 
Boys  14-14 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 LORCAN GAVIN              14 SHARK             5:13.54S F      
 14 FINTAN WALDRON            14 CLM               5:23.22S F      
 15 EOIN HORKAN               14 CLM               5:30.87S F      
 
Boys  15-15 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 EVAN KELLY                15 SLIGO             4:53.46S F      
  7 STEPHEN MCGINTY           15 SHARK             5:03.40S F      
 
Boys  16-16 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DECLAN MARTIN             16 SLIGO             4:44.92S F      
 
Girls  12&U 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CLAUDIA MC NICHOLAS       12 LASER             2:57.44S P      
  1 CLAUDIA MC NICHOLAS       12 LASER             2:57.90S F      
  4 CIARA MURRAY              11 LASER             3:19.09S F      
  5 AMY SWEENEY               12 SHARK             3:20.80S P      
  6 CIARA MURRAY              11 LASER             3:31.04S P      
  6 AMY SWEENEY               12 SHARK             3:35.64S F      
 
Girls  13-13 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PAOLA O'BRIEN             13 SHARK             2:48.28S P      
  1 PAOLA O'BRIEN             13 SHARK             2:52.15S F      
 
Girls  14-14 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LAURA KENNY               14 LONG              3:02.50S P      
  2 LAURA KENNY               14 LONG              3:03.04S F      
 
Boys  12&U 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DAVID O'CONNOR            12 GAL               3:02.15S F      
  2 DAVID O'CONNOR            12 GAL               3:05.83S P      
  9 SAM CONNOLLY              12 COM               3:52.05S P      
 
Boys  13-13 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 DYLAN ROE                 13 SHARK             3:03.87S F      
  4 JOSEPH TANNION            13 SHARK             3:06.45S F      
  3 DYLAN ROE                 13 SHARK             3:08.20S P      
  4 JOSEPH TANNION            13 SHARK             3:08.41S P      
 
Boys  14-14 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 OLIVER LYDON              14 CLM               3:00.15S F      
  2 OLIVER LYDON              14 CLM               3:07.05S P      
 
Boys  15-15 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SEAN RAYNER               15 COM               2:43.30S F      
  1 SEAN RAYNER               15 COM               2:46.26S P      
 
Girls  12&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIARA SHAUGHNESSY         12 GAL               1:15.46S F      
  1 CIARA SHAUGHNESSY         12 GAL               1:16.58S P      
  4 ROISIN FINN               11 GAL               1:19.60S F      
  5 ROISIN FINN               11 GAL               1:19.74S P      
  8 LAUREN KELLY              12 SHARK             1:21.12S P      
 12 AOIFE O'BRIEN             12 LONG              1:21.64S P      
 13 STEPHANIE MC LOUGHLIN     11 CLM               1:21.75S P      
 14 SIOFRA MCHALE             12 CBAR              1:21.84S P      
  8 LAUREN KELLY              12 SHARK             1:22.11S F      
 31 TARA DOLAN                12 COM               1:24.12S P      
 34 ERIN LALLY                11 CLM               1:24.31S P      
 36 DEARBHLA DUIGNAN          12 ATH               1:24.64S P      
 39 JENNI KILDUFF             12 COM               1:24.91S P      
 40 NICOLA CONNELLY           12 CBAR              1:25.00S P      
 43 UNA TOGHER                12 CBAR              1:25.63S P      
 50 LISA O'BRIEN              11 CLM               1:26.66S P      
 51 LILLA FRANK               11 B DOL             1:26.77S P      
 53 NIAMH BRESLIN             11 CBAR              1:26.95S P      
 54 GRACE MAGUIRE             12 CLM               1:27.00S P      
 55 MICHELLE FARRELL          12 COM               1:27.06S P      
 58 GRACE KAVANAGH            12 GAL               1:27.29S P      
 62 RUBY MURPHY               11 GAL               1:27.59S P      
 68 LAUREN WALSH              11 GAL               1:29.16S P      
 71 AISLING KENNELLY          11 GAL               1:29.50S P      
 73 SARAH DONNELLY            12 BALL              1:31.34S P      
 75 SHANNON CAULFIELD         12 COM               1:31.37S P      
 78 RACHEL JOHNSON            11 ATH               1:33.19S P      
 80 CHARLOTTE MOONEY          11 B DOL             1:35.17S P      
 
Girls  13-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NIAMH HENEGHAN            13 CBAR              1:12.84S P      
  1 NIAMH HENEGHAN            13 CBAR              1:15.76S F      
  5 AOIBHEANN HENNIGAN        13 CBAR              1:20.19S P      
  6 PAOLA O'BRIEN             13 SHARK             1:20.21S P      
 10 RACHEL MURPHY             13 BALL              1:20.85S P      
 12 ELIZABETH MURPHY          13 CLM               1:21.60S P      
  7 AOIBHEANN HENNIGAN        13 CBAR              1:22.75S F      
  0 PAOLA O'BRIEN             13 SHARK             1:23.35S F      
 
Girls  14-14 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 ROISIN SHAW               14 SLIGO             1:22.11S F      
  7 ROISIN SHAW               14 SLIGO             1:22.45S P      
 
Girls  15-15 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 TARA CROSBY               15 LASER             1:18.53S F      
  6 MEGAN SHAUGHNESSY         15 CLM               1:18.88S F      
  5 TARA CROSBY               15 LASER             1:19.72S P      
  7 MEGAN SHAUGHNESSY         15 CLM               1:20.37S P      
  9 RIONA DELANEY             15 COM               1:21.61S P      
 
Girls  16-16 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 FIONA QUIRKE              16 LASER             1:18.75S F      
  4 FIONA QUIRKE              16 LASER             1:20.17S P      
 
Girls  17-24 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LAURA KEAVENEY            17 SLIGO             1:16.29S F      
  1 LAURA KEAVENEY            17 SLIGO             1:17.06S P      
 
Boys  12&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 JOSEPH DOORLY             11 GAL               1:21.07S F      
  7 JOSEPH DOORLY             11 GAL               1:21.62S P      
 11 TIMOTHY KEOGH             11 GAL               1:22.73S P      
 13 CONOR MELVIN              11 SLIGO             1:23.32S P      
 15 HARRY MC GROGAN           12 GAL               1:24.07S P      
 17 NATHAN RENNICK            12 CBAR              1:24.55S P      
 18 CIARAN REGAN              11 COM               1:24.92S P      
 22 PETER ROMANOV             12 ATH               1:27.81S P      
 23 JACK SHAKESHAFT           12 BALL              1:28.30S P      
 
Boys  13-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 KIERAN PFEIFFER           13 B DOL             1:19.04S F      
  8 KIERAN PFEIFFER           13 B DOL             1:20.27S P      
 10 ADAM SCANLON              13 SLIGO             1:21.22S P      
 11 SHANE O'HANLON            13 LONG              1:22.12S P      
 13 FILIP CUGALJ              13 SHARK             1:25.96S P      
 
Boys  15-15 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EVAN KELLY                15 SLIGO             1:10.22S F      
  1 EVAN KELLY                15 SLIGO             1:11.04S P      
  7 STEPHEN MCGINTY           15 SHARK             1:14.55S F      
  7 STEPHEN MCGINTY           15 SHARK             1:18.07S P      
  8 SEAN RAYNER               15 COM               1:18.31S F      
  8 SEAN RAYNER               15 COM               1:18.66S P      
 
Boys  17-24 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RHYS CONNELLY             17 COM               1:08.82S F      
  1 RHYS CONNELLY             17 COM               1:09.87S P      
 
Girls  12&U 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIARA SHAUGHNESSY         12 GAL               2:50.23S F      
  3 CLAUDIA MC NICHOLAS       12 LASER             2:53.54S F      
  5 AOIFE O'BRIEN             12 LONG              2:54.49S F      
  3 CIARA SHAUGHNESSY         12 GAL               2:55.86S P      
  4 CLAUDIA MC NICHOLAS       12 LASER             2:55.88S P      
  5 AOIFE O'BRIEN             12 LONG              2:56.45S P      
 12 ROISIN FINN               11 GAL               3:00.61S P      
 13 AMY SWEENEY               12 SHARK             3:00.74S P      
 14 TARA DOLAN                12 COM               3:00.99S P      
 16 LAUREN WALSH              11 GAL               3:03.05S P      
 
Girls  13-13 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 NIAMH HENEGHAN            13 CBAR              2:50.43S F      
  7 NIAMH HENEGHAN            13 CBAR              2:57.01S P      
 
Boys  12&U 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 TIMOTHY KEOGH             11 GAL               2:47.18S F      
  2 JAMIE MURPHY              12 CBAR              2:50.15S F      
  4 JOSEPH DOORLY             11 GAL               2:52.21S F      
  2 JOSEPH DOORLY             11 GAL               2:53.38S P      
  3 TIMOTHY KEOGH             11 GAL               2:54.60S P      
  4 JAMIE MURPHY              12 CBAR              2:54.72S P      
  7 DAVID O'CONNOR            12 GAL               2:58.11S P      
  8 DAVID O'CONNOR            12 GAL               3:03.82S F      
 
Boys  13-13 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JOSEPH TANNION            13 SHARK             2:46.91S F      
  3 JOSEPH TANNION            13 SHARK             2:51.53S P      
 
Boys  15-15 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EVAN KELLY                15 SLIGO             2:34.04S P      
  1 EVAN KELLY                15 SLIGO             2:34.20S F      
 
Boys  16-16 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DECLAN MARTIN             16 SLIGO             2:36.62S P      
  4 DECLAN MARTIN             16 SLIGO             2:37.95S F      
 
Girls  12&U 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LAUREN KELLY              12 SHARK            10:36.59S F      
  3 NICOLA CONNELLY           12 CBAR             11:02.81S F      
 12 SINEAD WALSH              12 GAL              11:52.96S F      
 24 CIARA MURRAY              11 LASER            12:52.31S F      
 
Girls  13-13 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AISHLING DEMPSEY          13 LASER            10:48.42S F      
  5 SORCHA EGAN               13 ATH              11:01.63S F      
  8 AOIBHEANN HENNIGAN        13 CBAR             11:08.84S F      
 11 ELIZABETH MURPHY          13 CLM              11:33.79S F      
 
Girls  14-14 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE HOSTY               14 SHARK            11:07.77S F      
  2 LAURA KENNY               14 LONG             11:13.28S F      
 
Girls  16-16 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMMA RYAN                 16 B DOL            10:26.13S F      
  3 FIONA QUIRKE              16 LASER            11:43.82S F      
 
Girls  12&U 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CLAUDIA MC NICHOLAS       12 LASER             5:56.37S F      
  2 SIOFRA MCHALE             12 CBAR              6:18.34S F      
  5 AMY SWEENEY               12 SHARK             6:24.22S F      
 
Girls  13-13 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 AISHLING DEMPSEY          13 LASER             6:15.03S F      
 
Girls  14-14 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LAURA KENNY               14 LONG              6:04.50S F      
  2 ROISIN SHAW               14 SLIGO             6:34.94S F      
 
Girls  16-16 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 EMMA RYAN                 16 B DOL             5:58.85S F      
 
Boys  12&U 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 TIMOTHY KEOGH             11 GAL               6:07.58S F      
  9 SAM CONNOLLY              12 COM               7:03.22S F      
 
Boys  13-13 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JOSEPH TANNION            13 SHARK             6:05.67S F      
  3 KIERAN PFEIFFER           13 B DOL             6:14.46S F      
  0 BEN CUMMINS               13 COM               6:22.54S F      
 
Boys  15-15 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 EVAN KELLY                15 SLIGO             5:40.13S F      
  3 SEAN RAYNER               15 COM               5:41.75S F      
  4 STEPHEN MCGINTY           15 SHARK             5:58.95S F      
 
Boys  16-16 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 DECLAN MARTIN             16 SLIGO             5:29.20S F      
 
Girls  12&U 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CLAUDIA MC NICHOLAS       12 LASER             1:20.18S F      
  1 CLAUDIA MC NICHOLAS       12 LASER             1:20.24S P      
  3 SIOFRA MCHALE             12 CBAR              1:21.97S F      
  3 SIOFRA MCHALE             12 CBAR              1:23.83S P      
 14 AMY SWEENEY               12 SHARK             1:28.38S P      
 16 CHLOE MC GLOIN            11 ATH               1:29.57S P      
 19 LAUREN WALSH              11 GAL               1:31.15S P      
 20 MEGAN DOHERTY             12 CLM               1:32.74S P      
 21 CIARA MURRAY              11 LASER             1:33.06S P      
 
Girls  13-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PAOLA O'BRIEN             13 SHARK             1:18.00S P      
  4 PAOLA O'BRIEN             13 SHARK             1:18.19S F      
  3 NIAMH HENEGHAN            13 CBAR              1:19.12S P      
  7 NIAMH HENEGHAN            13 CBAR              1:22.54S F      
 
Girls  14-14 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LAURA KENNY               14 LONG              1:17.98S F      
  2 LAURA KENNY               14 LONG              1:23.21S P      
  4 AOIFE HOSTY               14 SHARK             1:29.12S P      
 
Boys  12&U 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DAVID O'CONNOR            12 GAL               1:21.28S F      
  5 DAVID O'CONNOR            12 GAL               1:24.68S P      
  9 NATHAN RENNICK            12 CBAR              1:25.95S P      
 17 JOSEPH DOORLY             11 GAL               1:31.36S P      
 20 JAMIE MURPHY              12 CBAR              1:38.57S P      
 
Boys  13-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 DYLAN ROE                 13 SHARK             1:17.88S F      
  5 JOSEPH TANNION            13 SHARK             1:18.19S F      
  2 DYLAN ROE                 13 SHARK             1:19.42S P      
  5 CIARAN O'HANLON           13 LONG              1:20.32S P      
  6 JOSEPH TANNION            13 SHARK             1:21.65S P      
  6 CIARAN O'HANLON           13 LONG              1:23.11S F      
  9 ADAM SCANLON              13 SLIGO             1:26.93S P      
 11 SEAN CANAVAN              13 B DOL             1:30.24S P      
 
Boys  14-14 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 OLIVER LYDON              14 CLM               1:18.69S F      
  2 OLIVER LYDON              14 CLM               1:19.93S P      
 
Boys  15-15 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 SEAN RAYNER               15 COM               1:13.33S F      
  1 SEAN RAYNER               15 COM               1:13.92S P      
  5 EVAN KELLY                15 SLIGO             1:16.52S P      
  7 STEPHEN MCGINTY           15 SHARK             1:19.30S F      
  8 EVAN KELLY                15 SLIGO             1:20.02S F      
  8 STEPHEN MCGINTY           15 SHARK             1:27.28S P      
 
Girls  12&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 UNA TOGHER                12 CBAR              1:31.24S P      
  6 UNA TOGHER                12 CBAR              1:31.47S F      
  9 AOIFE O'BRIEN             12 LONG              1:32.51S P      
 13 SINEAD WALSH              12 GAL               1:34.10S P      
 16 LAUREN WALSH              11 GAL               1:35.81S P      
 17 TARA DOLAN                12 COM               1:35.91S P      
 18 MEABH TIERNAN             12 COM               1:35.94S P      
 20 CIARA SHAUGHNESSY         12 GAL               1:36.38S P      
  0 ALICE SHORTALL            12 WPORT             1:36.41S F      
 28 AMY SWEENEY               12 SHARK             1:38.94S P      
 
Girls  15-15 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 LISA GERRITY              15 SLIGO             1:22.47S F      
  2 LISA GERRITY              15 SLIGO             1:24.47S P      
 
Girls  17-24 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 TYMORA FREEMAN-STANNETT   17 COM               1:26.98S F      
  3 TYMORA FREEMAN-STANNETT   17 COM               1:27.24S P      
 
Boys  12&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JAMIE MURPHY              12 CBAR              1:26.03S F      
  1 JAMIE MURPHY              12 CBAR              1:28.66S P      
  4 TIMOTHY KEOGH             11 GAL               1:30.54S F      
  3 JACK BRENNAN              11 ATH               1:31.63S P      
  5 JACK BRENNAN              11 ATH               1:33.10S F      
  6 TIMOTHY KEOGH             11 GAL               1:33.94S P      
 10 HARRY BURKE               10 CLM               1:37.75S P      
 
Boys  13-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 BEN CUMMINS               13 COM               1:24.66S F      
  3 BEN CUMMINS               13 COM               1:27.28S P      
  8 JACK MCDONAGH             13 SLIGO             1:33.76S P      
  8 JACK MCDONAGH             13 SLIGO             1:34.03S F      
  0 SHANE O'HANLON            13 LONG              1:25.90S P      
 
Boys  16-16 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 DECLAN MARTIN             16 SLIGO             1:22.01S F      
  4 DECLAN MARTIN             16 SLIGO             1:22.39S P      
 
Boys  17-24 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 RHYS CONNELLY             17 COM               1:19.79S P      
 
Girls  12&U 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIARA SHAUGHNESSY         12 GAL               2:28.11S F      
  2 AOIFE O'BRIEN             12 LONG              2:29.33S F      
  3 LAUREN KELLY              12 SHARK             2:30.52S F      
  1 CIARA SHAUGHNESSY         12 GAL               2:30.61S P      
  4 ROISIN FINN               11 GAL               2:31.21S F      
  5 NICOLA CONNELLY           12 CBAR              2:32.32S F      
  3 LAUREN KELLY              12 SHARK             2:33.36S P      
  4 ROISIN FINN               11 GAL               2:33.41S P      
  6 AOIFE O'BRIEN             12 LONG              2:33.99S P      
  7 DEARBHLA DUIGNAN          12 ATH               2:34.49S P      
  7 NICOLA CONNELLY           12 CBAR              2:34.49S P      
  7 DEARBHLA DUIGNAN          12 ATH               2:34.61S F      
 11 UNA TOGHER                12 CBAR              2:35.54S P      
 13 TARA DOLAN                12 COM               2:36.56S P      
 24 CLAUDIA MC NICHOLAS       12 LASER             2:40.43S P      
 28 MEGAN DOHERTY             12 CLM               2:41.91S P      
 41 NIAMH BRESLIN             11 CBAR              2:44.03S P      
 42 LILLA FRANK               11 B DOL             2:44.04S P      
 
Girls  13-13 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 10 AOIBHEANN HENNIGAN        13 CBAR              2:33.90S P      
 15 AISHLING DEMPSEY          13 LASER             2:35.30S P      
 16 SORCHA EGAN               13 ATH               2:35.56S P      
 19 RACHEL MURPHY             13 BALL              2:37.21S P      
 23 AOIFE HEALY               13 ATH               2:38.67S P      
 25 PAOLA O'BRIEN             13 SHARK             2:40.05S P      
 26 ELIZABETH MURPHY          13 CLM               2:40.84S P      
 
Girls  14-14 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 LAURA KENNY               14 LONG              2:26.67S F      
  4 SINEAD REIDY              14 ATH               2:30.90S F      
  3 SINEAD REIDY              14 ATH               2:30.94S P      
  4 LAURA KENNY               14 LONG              2:31.83S P      
  5 AOIFE HOSTY               14 SHARK             2:32.80S F      
  5 AOIFE HOSTY               14 SHARK             2:33.96S P      
 
Girls  15-15 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONA DELANEY             15 COM               2:22.63S F      
  1 RIONA DELANEY             15 COM               2:27.32S P      
  8 LISA GERRITY              15 SLIGO             2:33.86S P      
 10 SARAH O'BRIEN             15 CLM               2:34.63S P      
  7 LISA GERRITY              15 SLIGO             2:34.95S F      
 14 MEGAN SHAUGHNESSY         15 CLM               2:39.67S P      
 
Girls  16-16 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMMA RYAN                 16 B DOL             2:24.53S P      
  1 EMMA RYAN                 16 B DOL             2:24.68S F      
 
Girls  17-24 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 LAURA KEAVENEY            17 SLIGO             2:25.44S F      
  3 LAURA KEAVENEY            17 SLIGO             2:28.67S P      
  4 TYMORA FREEMAN-STANNETT   17 COM               2:32.26S F      
  5 TYMORA FREEMAN-STANNETT   17 COM               2:33.09S P      
 
Boys  12&U 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 HARRY MC GROGAN           12 GAL               2:28.83S F      
  1 HARRY MC GROGAN           12 GAL               2:30.93S P      
  5 JOSEPH DOORLY             11 GAL               2:31.75S F      
  5 JOSEPH DOORLY             11 GAL               2:32.82S P      
 13 JACK SHAKESHAFT           12 BALL              2:36.54S P      
 14 TIMOTHY KEOGH             11 GAL               2:36.75S P      
 17 HARRY BURKE               10 CLM               2:38.78S P      
 19 JACK BRENNAN              11 ATH               2:39.06S P      
 20 JAMIE MURPHY              12 CBAR              2:39.23S P      
 24 CIARAN REGAN              11 COM               2:39.95S P      
 28 CONOR MELVIN              11 SLIGO             2:43.61S P      
 30 DAVID O'CONNOR            12 GAL               2:48.66S P      
 
Boys  13-13 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ADAM SCANLON              13 SLIGO             2:22.94S F      
  1 ADAM SCANLON              13 SLIGO             2:25.20S P      
  3 CIARAN O'HANLON           13 LONG              2:28.59S P      
  5 CIARAN O'HANLON           13 LONG              2:29.83S F      
  6 JOSEPH TANNION            13 SHARK             2:31.20S P      
  7 CIAN WHITESIDE            13 SLIGO             2:32.26S P      
  6 CIAN WHITESIDE            13 SLIGO             2:32.47S F      
  7 JOSEPH TANNION            13 SHARK             2:34.98S F      
 10 SHANE O'HANLON            13 LONG              2:35.04S P      
 11 SEAN CANAVAN              13 B DOL             2:35.41S P      
 
Boys  14-14 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 16 LORCAN GAVIN              14 SHARK             2:30.31S P      
 18 EOIN HORKAN               14 CLM               2:32.19S P      
 
Boys  15-15 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 EVAN KELLY                15 SLIGO             2:19.55S P      
  4 EVAN KELLY                15 SLIGO             2:21.75S F      
 
Boys  16-16 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 DECLAN MARTIN             16 SLIGO             2:20.09S P      
  6 DECLAN MARTIN             16 SLIGO             2:20.72S F      
 
Girls  12&U 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LAUREN KELLY              12 SHARK             5:13.03S F      
  3 CIARA SHAUGHNESSY         12 GAL               5:17.92S F      
  4 NICOLA CONNELLY           12 CBAR              5:22.42S F      
  5 DEARBHLA DUIGNAN          12 ATH               5:28.62S F      
  8 CLAUDIA MC NICHOLAS       12 LASER             5:34.41S F      
 23 SIOFRA MCHALE             12 CBAR              5:43.71S F      
 30 NIAMH BRESLIN             11 CBAR              5:48.35S F      
 39 RUBY MURPHY               11 GAL               5:57.03S F      
 44 RACHEL JOHNSON            11 ATH               5:59.93S F      
 45 GRACE KAVANAGH            12 GAL               6:01.31S F      
 51 AISLING KENNELLY          11 GAL               6:13.04S F      
 54 CIARA MURRAY              11 LASER             6:17.93S F      
  0 UNA TOGHER                12 CBAR                    NS F      
 
Girls  13-13 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 AISHLING DEMPSEY          13 LASER             5:13.71S F      
  9 AOIBHEANN HENNIGAN        13 CBAR              5:23.38S F      
 13 SORCHA EGAN               13 ATH               5:25.80S F      
 17 PAOLA O'BRIEN             13 SHARK             5:29.46S F      
 20 NIAMH HENEGHAN            13 CBAR              5:31.90S F      
 29 AOIFE HEALY               13 ATH               5:42.99S F      
 30 ELIZABETH MURPHY          13 CLM               5:46.61S F      
 31 RACHEL MURPHY             13 BALL              5:47.44S F      
 
Girls  14-14 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 LAURA KENNY               14 LONG              5:18.76S F      
  3 SINEAD REIDY              14 ATH               5:20.13S F      
  4 AOIFE HOSTY               14 SHARK             5:26.19S F      
 10 ROISIN SHAW               14 SLIGO             5:51.06S F      
 
Girls  15-15 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONA DELANEY             15 COM               5:01.80S F      
 10 MEGAN SHAUGHNESSY         15 CLM               5:39.09S F      
 11 TARA CROSBY               15 LASER             5:48.68S F      
 
Girls  16-16 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMMA RYAN                 16 B DOL             5:03.65S F      
  7 FIONA QUIRKE              16 LASER             5:35.73S F      
 
Girls  17-24 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 TYMORA FREEMAN-STANNETT   17 COM               5:20.12S F      
 
Boys  12&U 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JAMIE MURPHY              12 CBAR              3:00.94S F      
  1 JAMIE MURPHY              12 CBAR              3:07.23S P      
  5 TIMOTHY KEOGH             11 GAL               3:15.35S F      
  6 JACK BRENNAN              11 ATH               3:18.28S F      
  4 TIMOTHY KEOGH             11 GAL               3:18.76S P      
  8 JACK BRENNAN              11 ATH               3:22.14S P      
 15 EOIN ANDERSON             12 SLIGO             3:28.89S P      
 16 CIARAN REGAN              11 COM               3:30.78S P      
 19 HARRY BURKE               10 CLM               3:34.87S P      
 20 SAM CONNOLLY              12 COM               3:36.52S P      
 
Boys  13-13 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 BEN CUMMINS               13 COM               3:05.34S F      
  2 BEN CUMMINS               13 COM               3:10.85S P      
  7 CIAN WHITESIDE            13 SLIGO             3:23.44S P      
  8 CIAN WHITESIDE            13 SLIGO             3:36.65S F      
  0 JACK MCDONAGH             13 SLIGO             3:25.78S P      
 
Boys  14-14 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 LORCAN GAVIN              14 SHARK             3:12.45S P      
  0 LORCAN GAVIN              14 SHARK             3:07.59S F      
 
Boys  15-15 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 SEAN RAYNER               15 COM               3:03.47S F      
  5 SEAN RAYNER               15 COM               3:09.67S P      
 
Boys  16-16 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DECLAN MARTIN             16 SLIGO             2:53.52S F      
  2 DECLAN MARTIN             16 SLIGO             2:57.16S P      
 
Girls  12&U 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 14 SINEAD WALSH              12 GAL               3:23.61S P      
 17 MEABH TIERNAN             12 COM               3:25.18S P      
 22 GRACE KAVANAGH            12 GAL               3:26.52S P      
 23 LAUREN WALSH              11 GAL               3:26.61S P      
 28 AMY SWEENEY               12 SHARK             3:29.95S P      
 30 JENNI KILDUFF             12 COM               3:30.15S P      
 34 ERIN LALLY                11 CLM               3:31.95S P      
 43 GRACE MAGUIRE             12 CLM               3:40.35S P      
 44 MEGAN DOHERTY             12 CLM               3:40.69S P      
 49 RUBY MURPHY               11 GAL               3:48.19S P      
 50 CIARA MURRAY              11 LASER             3:48.28S P      
 51 AISLING KENNELLY          11 GAL               3:54.37S P      
  0 UNA TOGHER                12 CBAR                    NS P      
 
Girls  13-13 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AISHLING DEMPSEY          13 LASER             3:11.69S F      
  7 AOIFE HEALY               13 ATH               3:18.40S F      
  5 AISHLING DEMPSEY          13 LASER             3:18.53S P      
 10 AOIFE HEALY               13 ATH               3:22.60S P      
 11 LAURA JOYCE               13 CLM               3:24.86S P      
 13 SORCHA EGAN               13 ATH               3:30.31S P      
 
Girls  14-14 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 ROISIN SHAW               14 SLIGO             3:34.26S P      
  8 ROISIN SHAW               14 SLIGO             3:35.65S F      
 
Girls  15-15 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LISA GERRITY              15 SLIGO             3:00.46S P      
  1 LISA GERRITY              15 SLIGO             3:01.41S F      
  0 SARAH O'BRIEN             15 CLM                     NS P      
 
Girls  17-24 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 TYMORA FREEMAN-STANNETT   17 COM               3:05.99S F      
  3 TYMORA FREEMAN-STANNETT   17 COM               3:07.47S P      
 
Boys  12&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 JOSEPH DOORLY             11 GAL               1:09.83S F      
  4 JAMIE MURPHY              12 CBAR              1:09.94S F      
  3 JOSEPH DOORLY             11 GAL               1:10.15S P      
  6 JAMIE MURPHY              12 CBAR              1:11.09S P      
  8 TIMOTHY KEOGH             11 GAL               1:11.39S P      
 10 HARRY BURKE               10 CLM               1:12.17S P      
 11 CONOR MELVIN              11 SLIGO             1:12.74S P      
  8 TIMOTHY KEOGH             11 GAL               1:12.99S F      
 
Boys  13-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ADAM SCANLON              13 SLIGO             1:06.51S F      
  2 ADAM SCANLON              13 SLIGO             1:06.87S P      
  3 JOSEPH TANNION            13 SHARK             1:06.93S F      
  6 CIAN WHITESIDE            13 SLIGO             1:07.73S F      
  5 CIAN WHITESIDE            13 SLIGO             1:08.12S P      
  7 JOSEPH TANNION            13 SHARK             1:08.22S P      
 
Boys  15-15 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 EVAN KELLY                15 SLIGO             1:02.60S F      
  3 EVAN KELLY                15 SLIGO             1:03.17S P      
 14 STEPHEN MCGINTY           15 SHARK             1:06.77S P      
 
Boys  17-24 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 12 RHYS CONNELLY             17 COM               1:03.66S P      
 
Girls  12&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 CIARA SHAUGHNESSY         12 GAL               1:10.80S F      
  9 CIARA SHAUGHNESSY         12 GAL               1:11.53S P      
 11 ROISIN FINN               11 GAL               1:11.99S P      
 13 NICOLA CONNELLY           12 CBAR              1:12.28S P      
 15 LAUREN KELLY              12 SHARK             1:12.71S P      
 18 AMY SWEENEY               12 SHARK             1:13.00S P      
 19 TARA DOLAN                12 COM               1:13.09S P      
 20 DEARBHLA DUIGNAN          12 ATH               1:13.13S P      
 22 STEPHANIE MC LOUGHLIN     11 CLM               1:13.35S P      
 26 SIOFRA MCHALE             12 CBAR              1:13.41S P      
 27 CLAUDIA MC NICHOLAS       12 LASER             1:13.53S P      
 29 MEGAN DOHERTY             12 CLM               1:13.84S P      
 33 LILLA FRANK               11 B DOL             1:14.22S P      
  0 ALICE SHORTALL            12 WPORT             1:14.26S F      
 
Girls  13-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 RACHEL MURPHY             13 BALL              1:08.32S F      
  1 RACHEL MURPHY             13 BALL              1:09.10S P      
  3 TARA ROWLANDS             13 ATH               1:11.17S P      
  5 TARA ROWLANDS             13 ATH               1:11.18S F      
 
Girls  14-14 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 LAURA KENNY               14 LONG                    NS P      
 
Girls  15-15 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONA DELANEY             15 COM               1:07.10S F      
  4 SARAH O'BRIEN             15 CLM               1:08.15S F      
  4 SARAH O'BRIEN             15 CLM               1:09.08S P      
  5 RIONA DELANEY             15 COM               1:09.40S P      
 10 LISA GERRITY              15 SLIGO             1:10.57S P      
 
Girls  16-16 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMMA RYAN                 16 B DOL             1:06.93S F      
  1 EMMA RYAN                 16 B DOL             1:07.25S P      
 
Girls  17-24 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 LAURA KEAVENEY            17 SLIGO             1:07.41S F      
  2 LAURA KEAVENEY            17 SLIGO             1:08.11S P      
 
Boys  12&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 HARRY MC GROGAN           12 GAL               2:47.22S P      
  4 HARRY MC GROGAN           12 GAL               2:48.49S F      
 10 JOSEPH DOORLY             11 GAL               2:52.40S P      
 13 CIARAN REGAN              11 COM               2:53.14S P      
 15 LIAM SMYTH                11 GAL               2:55.51S P      
 18 CONOR MELVIN              11 SLIGO             2:57.74S P      
 19 DAVID O'CONNOR            12 GAL               2:57.88S P      
 26 NATHAN RENNICK            12 CBAR              3:01.75S P      
 31 JACK SHAKESHAFT           12 BALL              3:03.87S P      
 32 EOIN ANDERSON             12 SLIGO             3:04.00S P      
 43 BEN MORAN                 10 COM               3:24.11S P      
 44 SAM CONNOLLY              12 COM               3:26.22S P      
 
Boys  13-13 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 ADAM SCANLON              13 SLIGO             2:47.40S F      
  4 CIAN WHITESIDE            13 SLIGO             2:48.18S P      
  5 FILIP CUGALJ              13 SHARK             2:48.88S F      
  6 CIAN WHITESIDE            13 SLIGO             2:49.88S F      
  6 ADAM SCANLON              13 SLIGO             2:50.57S P      
  7 FILIP CUGALJ              13 SHARK             2:56.45S P      
 12 SEAN CANAVAN              13 B DOL             3:03.87S P      
 13 BEN CUMMINS               13 COM               3:07.11S P      
 
Boys  14-14 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 FINTAN WALDRON            14 CLM               2:44.15S F      
  5 FINTAN WALDRON            14 CLM               2:45.04S P      
  7 LORCAN GAVIN              14 SHARK             2:53.17S P      
  7 LORCAN GAVIN              14 SHARK             2:56.50S F      
  0 EOIN HORKAN               14 CLM               2:58.45S P      
 
Boys  15-15 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 EVAN KELLY                15 SLIGO             2:36.53S F      
  2 EVAN KELLY                15 SLIGO             2:36.83S P      
  4 STEPHEN MCGINTY           15 SHARK             2:39.70S F      
  7 SEAN RAYNER               15 COM               2:45.43S F      
  6 SEAN RAYNER               15 COM               2:47.72S P      
  7 STEPHEN MCGINTY           15 SHARK             2:52.22S P      
 
Boys  17-24 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 RHYS CONNELLY             17 COM               2:31.71S P      
  2 RHYS CONNELLY             17 COM               2:32.57S F      
 
Girls  12&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIARA SHAUGHNESSY         12 GAL               2:42.76S F      
  1 CIARA SHAUGHNESSY         12 GAL               2:43.51S P      
  3 ROISIN FINN               11 GAL               2:46.71S F      
  6 LAUREN KELLY              12 SHARK             2:48.20S F      
  4 ROISIN FINN               11 GAL               2:49.38S P      
  5 LAUREN KELLY              12 SHARK             2:49.61S P      
 12 SIOFRA MCHALE             12 CBAR              2:56.10S P      
 17 STEPHANIE MC LOUGHLIN     11 CLM               2:56.85S P      
 20 ERIN LALLY                11 CLM               2:57.89S P      
 23 NICOLA CONNELLY           12 CBAR              2:59.10S P      
 28 LISA O'BRIEN              11 CLM               2:59.54S P      
 36 NIAMH BRESLIN             11 CBAR              3:02.47S P      
 38 JENNI KILDUFF             12 COM               3:02.67S P      
 39 DEARBHLA DUIGNAN          12 ATH               3:02.82S P      
 52 GRACE KAVANAGH            12 GAL               3:06.75S P      
 53 SINEAD WALSH              12 GAL               3:06.88S P      
 58 GRACE MAGUIRE             12 CLM               3:09.03S P      
 61 RUBY MURPHY               11 GAL               3:10.19S P      
 64 RACHEL JOHNSON            11 ATH               3:11.27S P      
 65 AISLING KENNELLY          11 GAL               3:11.64S P      
  0 UNA TOGHER                12 CBAR                    NS P      
 
Girls  13-13 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NIAMH HENEGHAN            13 CBAR              2:40.28S F      
  1 NIAMH HENEGHAN            13 CBAR              2:41.61S P      
  9 AISHLING DEMPSEY          13 LASER             2:52.91S P      
 11 ELIZABETH MURPHY          13 CLM               2:54.35S P      
 17 RACHEL MURPHY             13 BALL              2:56.01S P      
 19 AOIBHEANN HENNIGAN        13 CBAR              2:57.27S P      
 24 SORCHA EGAN               13 ATH               3:08.80S P      
 
Girls  14-14 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 LAURA KENNY               14 LONG              2:53.74S P      
  7 ROISIN SHAW               14 SLIGO             3:05.96S F      
 10 ROISIN SHAW               14 SLIGO             3:06.80S P      
 
Girls  15-15 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 RIONA DELANEY             15 COM               2:44.83S F      
  4 TARA CROSBY               15 LASER             2:48.61S F      
  3 TARA CROSBY               15 LASER             2:49.88S P      
  6 MEGAN SHAUGHNESSY         15 CLM               2:51.50S P      
  7 MEGAN SHAUGHNESSY         15 CLM               2:51.81S F      
  7 RIONA DELANEY             15 COM               2:52.54S P      
 
Girls  16-16 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 FIONA QUIRKE              16 LASER             2:50.47S F      
  4 FIONA QUIRKE              16 LASER             2:52.65S P      
 
Girls  17-24 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LAURA KEAVENEY            17 SLIGO             2:43.30S F      
  1 LAURA KEAVENEY            17 SLIGO             2:43.33S P      
  3 TYMORA FREEMAN-STANNETT   17 COM               2:52.26S F      
  3 TYMORA FREEMAN-STANNETT   17 COM               2:52.94S P      
 
Boys  12&U 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 TIMOTHY KEOGH             11 GAL              21:44.53S F      
 
Boys  14-14 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 LORCAN GAVIN              14 SHARK            20:39.27S F      
 
Boys  15-15 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 EVAN KELLY                15 SLIGO            21:08.71S F      
 
Boys  16-16 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DECLAN MARTIN             16 SLIGO            19:03.18S F