IAG DIV 2 JUNE 2015                  
 
Girls  11-12 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 CIARA KILCOMMONS          11 COM              11:19.69S F      
 
Girls  13-14 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 HANNAH FARNON             13 COM              10:27.47S F      
  3 MEGAN DEELY               14 CBAR             10:37.84S F      
 13 TERRI KELLY               14 SLIGO            11:04.78S F      
 
Girls  15-18 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 CAOIMHE HENNIGAN          17 BALL             10:40.97S F      
 
Boys  12-13 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIARAN SCANLON            12 LONG             20:17.86S F      
  3 HARRY CUNNINGHAM          13 MULL             20:29.85S F      
 
Girls  10&U 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALANNAH CANAVAN           10 BALL              6:53.07S F      
 
Girls  11-12 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 KATE DELANEY              12 CLM               6:16.04S F      
  5 JENNIFER ANDREWS          12 C FIN             6:29.11S F      
 
Girls  13-14 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 FREYA MURPHY              13 LASER             5:53.70S F      
  7 ALEX MC NICHOLAS          14 LASER             6:04.88S F      
 10 REBEKAH MC MANUS          13 LASER             6:07.49S F      
 12 NIAMH BRESLIN             14 CBAR              6:09.11S F      
 13 TARA WALSH                13 SLIGO             6:11.17S F      
 15 RACHEL HENEHAN            13 CBAR              6:25.63S F      
 
Girls  15-18 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CLAUDIA MC NICHOLAS       15 LASER             5:51.36S F      
  2 CAOIMHE HENNIGAN          17 BALL              5:52.67S F      
 
Boys  11&U 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 TOM O'SULLIVAN            11 GAL               5:49.60S F      
  2 ALFIE COOGAN              11 ATH               6:18.35S F      
 
Boys  12-13 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIARAN SCANLON            12 LONG              5:41.26S F      
 
Girls  10&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 ALANNAH CANAVAN           10 BALL              1:22.02S F      
  5 ALANNAH CANAVAN           10 BALL              1:23.80S P      
 14 ERIKA LOWE                10 ATH               1:28.61S P      
 
Girls  11-12 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 GRACE A KAVANAGH          11 GAL               1:18.04S F      
  3 EILIDH MAC PHEE           12 BALL              1:18.32S F      
  2 GRACE A KAVANAGH          11 GAL               1:18.47S P      
  3 EILIDH MAC PHEE           12 BALL              1:18.76S P      
  4 AIMEE KELLY               12 SHARK             1:19.11S P      
  4 AIMEE KELLY               12 SHARK             1:19.72S F      
  6 SORCHA KEARNEY            12 BL FN             1:19.89S F      
  8 SORCHA KEARNEY            12 BL FN             1:20.74S P      
  9 HELEN LYNCH               11 ATH               1:20.90S P      
 10 AOIFE BATES               12 SHARK             1:21.01S P      
 20 JENNA MILLS               12 LONG              1:22.94S P      
 23 SARAH CONLON              12 CBAR              1:23.38S P      
 27 CIARA KILCOMMONS          11 COM               1:23.89S P      
 32 AILEEN WARD               12 ATH               1:25.41S P      
 37 SORCHA TREANOR            12 CLM               1:26.75S P      
 40 LABHOISE BOYLE            12 SHARK             1:27.67S P      
 
Girls  13-14 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 CIARA LYNCH               14 SLIGO             1:14.50S F      
  6 REBECCA DONNELLY          13 BALL              1:14.86S F      
  3 REBECCA DONNELLY          13 BALL              1:15.66S P      
  6 EMMA BOYLE                13 BL FN             1:16.03S P      
  7 CIARA LYNCH               14 SLIGO             1:16.08S P      
  8 EMMA BOYLE                13 BL FN             1:16.85S F      
 13 REBEKAH MC MANUS          13 LASER             1:17.30S P      
 14 ROISIN JUDGE              13 BALL              1:17.31S P      
 16 ELLEN NUGENT              14 BALL              1:17.39S P      
 17 KELLY ENNIS               13 ATH               1:17.40S P      
 18 TARA WALSH                13 SLIGO             1:17.63S P      
 24 RACHEL MARTIN             13 SLIGO             1:18.25S P      
 34 ANASTAZYA PLISZKA         13 COM               1:19.93S P      
 35 ORLA RYAN                 13 COM               1:19.95S P      
 42 RACHEL HENEHAN            13 CBAR              1:20.90S P      
 43 LAURA JOHNSON             13 ATH               1:21.26S P      
 45 ANOISE REILLY             14 BALL              1:21.34S P      
 47 NIAMH BRESLIN             14 CBAR              1:21.38S P      
 50 EMMA KELLY                13 TUAM              1:21.77S P      
 51 TERRI KELLY               14 SLIGO             1:21.92S P      
 52 ELIZABETH O'BOYLE         13 LONG              1:22.05S P      
 55 JADE GALLAGHER            13 COM               1:22.75S P      
 57 AOIFE GINTY               13 LONG              1:23.03S P      
 59 CAROLINA POSKROBKO        13 LASER             1:23.76S P      
  0 ZOE SHAKESHAFT            13 BALL              1:23.26S P      
 
Girls  15-18 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 12 AOIBHEANN HENNIGAN        16 BALL              1:17.50S P      
  0 CLAUDIA MC NICHOLAS       15 LASER             1:16.74S P      
 
Boys  11&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CONN MC NAMARA            11 WPORT             1:15.35S F      
  1 CONN MC NAMARA            11 WPORT             1:16.20S P      
  2 DARRAGH JOYCE             11 CLM               1:17.75S P      
  6 DARRAGH JOYCE             11 CLM               1:20.07S F      
  7 CILLIAN LYNAM             11 ATH               1:20.92S P      
  8 CILLIAN LYNAM             11 ATH               1:21.31S F      
 12 TOM O'SULLIVAN            11 GAL               1:22.21S P      
 
Boys  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIARAN SCANLON            12 LONG              1:14.34S F      
  2 CIARAN SCANLON            12 LONG              1:16.27S P      
  3 HARRY CUNNINGHAM          13 MULL              1:16.69S F      
  5 HARRY CUNNINGHAM          13 MULL              1:17.52S P      
  8 DANIEL KURKIN             13 LONG              1:18.78S F      
  8 DANIEL KURKIN             13 LONG              1:18.98S P      
 14 JAMIE TOBIN               12 MULL              1:19.68S P      
 15 ROBIN WEAVER              13 TRID              1:20.27S P      
 18 DIARMUID SUTTON           13 TRID              1:20.67S P      
 
Boys  14-15 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 JACK PILCHER              14 CLM               1:11.51S P      
  7 JACK PILCHER              14 CLM               1:12.53S F      
 12 NIALL KELLY               14 CLM               1:16.20S P      
 14 DYLAN MARTIN              15 SLIGO             1:17.93S P      
 
Boys  16-18 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 FINTAN WALDRON            17 CLM               1:10.68S F      
  3 FINTAN WALDRON            17 CLM               1:11.17S P      
  7 DYLAN ROE                 16 SHARK             1:12.45S F      
  7 DYLAN ROE                 16 SHARK             1:13.22S P      
  8 SHANE GIBBONS             16 ATH               1:14.48S F      
  8 SHANE GIBBONS             16 ATH               1:14.53S P      
 
Girls  10&U 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 ERIKA LOWE                10 ATH               2:39.55S F      
  6 ERIKA LOWE                10 ATH               2:49.70S P      
 
Girls  11-12 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 HELEN LYNCH               11 ATH               2:30.27S F      
  2 SORCHA KEARNEY            12 BL FN             2:31.92S P      
  6 SORCHA KEARNEY            12 BL FN             2:32.30S F      
  5 HELEN LYNCH               11 ATH               2:34.21S P      
 13 KATE DELANEY              12 CLM               2:39.19S P      
 17 JENNIFER ANDREWS          12 C FIN             2:42.19S P      
 18 AVA MC FADDEN             11 COM               2:42.44S P      
 20 CIARA KILCOMMONS          11 COM               2:44.18S P      
 21 EILIDH MAC PHEE           12 BALL              2:45.01S P      
 
Girls  13-14 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ALEX MC NICHOLAS          14 LASER             2:23.63S F      
  1 ALEX MC NICHOLAS          14 LASER             2:24.69S P      
 15 CIARA LYNCH               14 SLIGO             2:29.66S P      
 20 MEGAN DEELY               14 CBAR              2:30.10S P      
 22 KELLY ENNIS               13 ATH               2:30.38S P      
 23 LAURA JOHNSON             13 ATH               2:30.56S P      
 26 TERRI KELLY               14 SLIGO             2:31.31S P      
 30 ANASTAZYA PLISZKA         13 COM               2:32.82S P      
 31 AMY KILCOMMONS            13 COM               2:32.95S P      
 34 NIAMH BRESLIN             14 CBAR              2:33.41S P      
 37 EMMA KELLY                13 TUAM              2:33.80S P      
 39 EMMA BOYLE                13 BL FN             2:34.53S P      
  0 HANNAH FARNON             13 COM               2:26.62S P      
 
Girls  15-18 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 AISLING CONNAGHTON-JONES  16 SLIGO                   NS P      
 
Boys  11&U 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 TOM O'SULLIVAN            11 GAL               2:25.57S F      
  2 TOM O'SULLIVAN            11 GAL               2:30.63S P      
 10 CILLIAN LYNAM             11 ATH               2:35.65S P      
 11 DARRAGH JOYCE             11 CLM               2:36.08S P      
 
Boys  12-13 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DIARMUID SUTTON           13 TRID              2:20.84S F      
  2 DIARMUID SUTTON           13 TRID              2:26.21S P      
  5 JOHN STEVENSON            13 ATH               2:27.64S F      
  3 JOHN STEVENSON            13 ATH               2:27.65S P      
  6 HARRY CUNNINGHAM          13 MULL              2:28.56S F      
  7 HARRY CUNNINGHAM          13 MULL              2:28.82S P      
 19 DANIEL KURKIN             13 LONG              2:34.71S P      
 23 ETHAN FRIEL               12 ATH               2:36.76S P      
 
Boys  14-15 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 JACK PILCHER              14 CLM               2:18.61S P      
  9 AARON DOHERTY             15 CBAR              2:20.38S P      
  8 JACK PILCHER              14 CLM               2:22.14S F      
 19 JACK O'DEA                15 BL FN             2:24.83S P      
 
Boys  16-18 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 11 SHANE GIBBONS             16 ATH               2:16.79S P      
 13 FINTAN WALDRON            17 CLM               2:17.60S P      
 16 CIAN BRESLIN              16 CLM               2:19.25S P      
 18 BEN VAHEY                 16 SHARK             2:21.96S P      
 
Girls  11-12 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ISABELLE RYAN             12 COM               1:29.74S P      
  2 ISABELLE RYAN             12 COM               1:29.78S F      
  4 LAOISE FEE                12 C FIN             1:31.72S F      
  6 LAURA FINNERTY            12 CLM               1:32.45S P      
  6 AOIFE BATES               12 SHARK             1:32.53S F      
  7 LAURA FINNERTY            12 CLM               1:32.84S F      
  7 AOIFE BATES               12 SHARK             1:32.92S P      
  8 LAOISE FEE                12 C FIN             1:32.98S P      
 14 SARAH CONDRON             12 TULL              1:34.31S P      
 16 AISHLING O'NEILL          12 LASER             1:34.54S P      
 17 JENNIFER ANDREWS          12 C FIN             1:34.67S P      
 19 LABHOISE BOYLE            12 SHARK             1:35.21S P      
 21 AVA MC FADDEN             11 COM               1:35.76S P      
 29 JENNA MILLS               12 LONG              1:36.99S P      
 31 AIMEE KELLY               12 SHARK             1:37.50S P      
 
Girls  13-14 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 12 FREYA MURPHY              13 LASER             1:28.55S P      
 16 ORLA FLANAGAN             14 CLM               1:29.15S P      
 21 SARAH GILHOOLEY           13 TUAM              1:29.98S P      
 25 ROISIN JUDGE              13 BALL              1:31.05S P      
 29 ANOISE REILLY             14 BALL              1:31.58S P      
 30 CAROLINA POSKROBKO        13 LASER             1:31.80S P      
 37 MEGAN DEELY               14 CBAR              1:32.55S P      
 40 AOIFE GINTY               13 LONG              1:33.45S P      
 41 EMMA KELLY                13 TUAM              1:33.61S P      
 42 MEGAN KILGALLEN           13 CLM               1:33.68S P      
 45 LAURA JOHNSON             13 ATH               1:34.51S P      
 47 REBEKAH MC MANUS          13 LASER             1:34.73S P      
 
Girls  15-18 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 CAOIMHE HENNIGAN          17 BALL              1:25.94S F      
  6 CAOIMHE HENNIGAN          17 BALL              1:27.38S P      
 11 AOIBHEANN HENNIGAN        16 BALL              1:28.56S P      
 12 SARAH DONNELLY            15 BALL              1:28.82S P      
 14 CLAUDIA MC NICHOLAS       15 LASER             1:29.96S P      
 
Boys  11&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALFIE COOGAN              11 ATH               1:30.60S F      
  2 CONN MC NAMARA            11 WPORT             1:31.15S P      
  3 CONN MC NAMARA            11 WPORT             1:31.81S F      
  5 ALFIE COOGAN              11 ATH               1:32.54S P      
  9 JAMES MOONEY              11 BSLOE             1:35.48S P      
 13 AARON REILLY              11 BALL              1:36.94S P      
 
Boys  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBIN WEAVER              13 TRID              1:23.30S F      
  2 RYAN HORNET               13 LASER             1:25.17S F      
  1 RYAN HORNET               13 LASER             1:25.91S P      
  2 ROBIN WEAVER              13 TRID              1:25.95S P      
  4 DIARMUID SUTTON           13 TRID              1:26.72S P      
  3 DIARMUID SUTTON           13 TRID              1:26.76S F      
  5 CIARAN SCANLON            12 LONG              1:26.97S F      
  5 CIARAN SCANLON            12 LONG              1:27.13S P      
  6 DAVID MILLS               13 LONG              1:27.65S F      
  7 DAVID MILLS               13 LONG              1:28.55S P      
  8 CIAN CAMPBELL             13 COM               1:28.94S P      
  7 CIAN CAMPBELL             13 COM               1:30.87S F      
 16 CILLIAN JENNINGS          12 SHARK             1:33.14S P      
 17 JOHN STEVENSON            13 ATH               1:33.72S P      
 24 JAMIE TOBIN               12 MULL              1:35.03S P      
 
Boys  14-15 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 FIONN DOHERTY             14 BALL              1:20.35S F      
  1 FIONN DOHERTY             14 BALL              1:20.93S P      
  3 LIAM KILKENNY             14 GAL               1:21.64S F      
  2 LIAM KILKENNY             14 GAL               1:21.72S P      
 10 CHRIS WAJSZCZUK           15 SLIGO             1:25.73S P      
 11 JAMES ENGLISH             15 CBAR              1:25.98S P      
 15 DYLAN MARTIN              15 SLIGO             1:26.89S P      
 18 AARON DOHERTY             15 CBAR              1:27.57S P      
 
Boys  16-18 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DAVID WILLIAMS            17 SHARK             1:17.45S P      
  2 DAVID WILLIAMS            17 SHARK             1:17.72S F      
  3 MYLES DUFFY               16 ATH               1:19.84S F      
  3 MYLES DUFFY               16 ATH               1:21.16S P      
  7 PÁDRAIG MC WILLIAMS       16 SHARK             1:22.73S F      
  8 PÁDRAIG MC WILLIAMS       16 SHARK             1:23.26S P      
 
Boys  11&U 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 TOM O'SULLIVAN            11 GAL               5:09.00S F      
  6 EDWIN MALASHNYAK          11 ATH               5:24.08S F      
  8 DARRAGH JOYCE             11 CLM               5:24.85S F      
 
Boys  12-13 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 HARRY CUNNINGHAM          13 MULL              5:14.21S F      
  8 ETHAN FRIEL               12 ATH               5:20.83S F      
 
Boys  14-15 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 AARON DOHERTY             15 CBAR              4:55.24S F      
 14 JACK O'DEA                15 BL FN             5:15.22S F      
 
Boys  16-18 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 SHANE GIBBONS             16 ATH               4:50.04S F      
 10 JOSEPH TANNIAN            16 LASER             4:50.49S F      
 
Girls  11-12 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE BATES               12 SHARK             1:15.55S F      
  1 AOIFE BATES               12 SHARK             1:18.88S P      
  5 KATE DELANEY              12 CLM               1:22.55S F      
  6 KATE DELANEY              12 CLM               1:24.74S P      
 
Girls  13-14 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 ZARA LOFTUS               13 CLM               1:14.82S F      
  4 ZARA LOFTUS               13 CLM               1:16.41S P      
  6 HANNAH FARNON             13 COM               1:17.53S P      
  8 HANNAH FARNON             13 COM               1:18.07S F      
 10 EMMA BOYLE                13 BL FN             1:19.42S P      
 11 KELLY ENNIS               13 ATH               1:19.48S P      
 16 RACHEL MARTIN             13 SLIGO             1:22.06S P      
 
Girls  15-18 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 CLAUDIA MC NICHOLAS       15 LASER             1:14.55S F      
  2 CLAUDIA MC NICHOLAS       15 LASER             1:15.90S P      
 
Boys  11&U 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 TOM O'SULLIVAN            11 GAL               1:18.85S F      
  1 TOM O'SULLIVAN            11 GAL               1:20.08S P      
  7 EDWIN MALASHNYAK          11 ATH               1:21.68S F      
  5 EDWIN MALASHNYAK          11 ATH               1:22.54S P      
  8 ALFIE COOGAN              11 ATH               1:26.46S P      
  8 ALFIE COOGAN              11 ATH               1:27.79S F      
 
Boys  12-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIARAN SCANLON            12 LONG              1:15.90S F      
  2 DIARMUID SUTTON           13 TRID              1:16.33S F      
  1 CIARAN SCANLON            12 LONG              1:18.51S P      
  3 DIARMUID SUTTON           13 TRID              1:19.62S P      
  6 DANIEL KURKIN             13 LONG              1:20.78S F      
  5 DANIEL KURKIN             13 LONG              1:21.51S P      
 
Boys  16-18 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JIMMIE BYRNE              18 LONG              1:03.70S P      
  2 JOSEPH TANNIAN            16 LASER             1:08.32S F      
  5 JOSEPH TANNIAN            16 LASER             1:12.76S P      
  0 JIMMIE BYRNE              18 LONG              1:04.45S F      
 
Girls  10&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ALANNAH CANAVAN           10 BALL              2:57.77S F      
  5 ERIKA LOWE                10 ATH               3:01.24S F      
  5 ALANNAH CANAVAN           10 BALL              3:02.09S P      
  7 ERIKA LOWE                10 ATH               3:03.73S P      
 10 ELLIE MORAN               10 COM               3:07.73S P      
 
Girls  11-12 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 GRACE A KAVANAGH          11 GAL               2:45.25S P      
  2 GRACE A KAVANAGH          11 GAL               2:45.67S F      
  3 SORCHA KEARNEY            12 BL FN             2:46.55S F      
  4 AIMEE KELLY               12 SHARK             2:46.61S F      
  6 HELEN LYNCH               11 ATH               2:47.25S F      
  3 HELEN LYNCH               11 ATH               2:47.58S P      
  4 SORCHA KEARNEY            12 BL FN             2:48.09S P      
  5 AIMEE KELLY               12 SHARK             2:48.23S P      
 12 EILIDH MAC PHEE           12 BALL              2:54.21S P      
 18 CIARA KILCOMMONS          11 COM               2:58.30S P      
 22 AISHLING O'NEILL          12 LASER             3:02.00S P      
 23 SORCHA TREANOR            12 CLM               3:02.03S P      
 28 SARAH CONLON              12 CBAR              3:04.62S P      
 
Girls  13-14 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 KELLY ENNIS               13 ATH               2:38.82S F      
  4 TARA WALSH                13 SLIGO             2:40.25S F      
  3 REBEKAH MC MANUS          13 LASER             2:41.14S P      
  4 EMMA BOYLE                13 BL FN             2:41.36S P      
  6 EMMA BOYLE                13 BL FN             2:41.85S F      
  5 KELLY ENNIS               13 ATH               2:41.98S P      
  6 TARA WALSH                13 SLIGO             2:42.55S P      
  7 REBEKAH MC MANUS          13 LASER             2:42.56S F      
 10 CIARA LYNCH               14 SLIGO             2:44.13S P      
 11 ROISIN JUDGE              13 BALL              2:44.32S P      
 16 NIAMH BRESLIN             14 CBAR              2:46.23S P      
 19 ELLEN NUGENT              14 BALL              2:47.36S P      
 20 ANOISE REILLY             14 BALL              2:47.56S P      
 21 REBECCA DONNELLY          13 BALL              2:48.25S P      
 25 EMMA KELLY                13 TUAM              2:50.02S P      
 29 ORLA RYAN                 13 COM               2:51.98S P      
 31 RACHEL MARTIN             13 SLIGO             2:52.15S P      
 33 RACHEL HENEHAN            13 CBAR              2:52.90S P      
 36 JADE GALLAGHER            13 COM               2:59.28S P      
 
Girls  15-18 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CLAUDIA MC NICHOLAS       15 LASER             2:42.16S P      
  7 CLAUDIA MC NICHOLAS       15 LASER             2:43.45S F      
 13 AOIBHEANN HENNIGAN        16 BALL              2:49.81S P      
 
Boys  11&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CONN MC NAMARA            11 WPORT             2:40.26S F      
  1 CONN MC NAMARA            11 WPORT             2:41.44S P      
  2 DARRAGH JOYCE             11 CLM               2:44.32S F      
  3 DARRAGH JOYCE             11 CLM               2:47.53S P      
  6 CILLIAN LYNAM             11 ATH               2:51.31S F      
  6 CILLIAN LYNAM             11 ATH               2:52.40S P      
 14 TOM O'SULLIVAN            11 GAL               2:56.39S P      
 15 ALFIE COOGAN              11 ATH               2:56.92S P      
 
Boys  12-13 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIARAN SCANLON            12 LONG              2:38.72S F      
  4 HARRY CUNNINGHAM          13 MULL              2:43.28S F      
  2 CIARAN SCANLON            12 LONG              2:43.56S P      
  4 HARRY CUNNINGHAM          13 MULL              2:44.29S P      
 11 DANIEL KURKIN             13 LONG              2:48.94S P      
 
Boys  14-15 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 JACK PILCHER              14 CLM               2:32.06S F      
  3 JACK PILCHER              14 CLM               2:36.02S P      
  9 JACK O'DEA                15 BL FN             2:46.73S P      
 
Girls  10&U 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 ALANNAH CANAVAN           10 BALL              3:08.52S F      
  5 ALANNAH CANAVAN           10 BALL              3:11.88S P      
 
Girls  11-12 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 SORCHA KEARNEY            12 BL FN             2:54.23S P      
  4 KATE DELANEY              12 CLM               2:55.00S F      
  5 KATE DELANEY              12 CLM               2:55.19S P      
  6 SORCHA KEARNEY            12 BL FN             2:56.69S F      
  6 HELEN LYNCH               11 ATH               2:57.40S P      
  9 CIARA KILCOMMONS          11 COM               2:58.49S P      
  8 HELEN LYNCH               11 ATH               2:59.09S F      
 11 ISABELLE RYAN             12 COM               2:59.56S P      
 16 SORCHA TREANOR            12 CLM               3:01.17S P      
 17 JENNIFER ANDREWS          12 C FIN             3:01.60S P      
 18 AIMEE KELLY               12 SHARK             3:02.04S P      
 21 GRACE A KAVANAGH          11 GAL               3:02.91S P      
 23 LABHOISE BOYLE            12 SHARK             3:03.04S P      
 26 JENNA MILLS               12 LONG              3:03.49S P      
 28 EILIDH MAC PHEE           12 BALL              3:04.03S P      
 
Girls  13-14 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FREYA MURPHY              13 LASER             2:42.46S F      
  2 FREYA MURPHY              13 LASER             2:43.51S P      
  8 ROISIN JUDGE              13 BALL              2:47.42S P      
  8 ROISIN JUDGE              13 BALL              2:47.49S F      
 16 ALEX MC NICHOLAS          14 LASER             2:50.21S P      
 24 ORLA FLANAGAN             14 CLM               2:51.59S P      
 26 MEGAN KILGALLEN           13 CLM               2:51.88S P      
 27 NIAMH BRESLIN             14 CBAR              2:51.90S P      
 29 TARA WALSH                13 SLIGO             2:52.36S P      
 31 CIARA LYNCH               14 SLIGO             2:53.42S P      
 36 REBEKAH MC MANUS          13 LASER             2:54.07S P      
 41 REBECCA DONNELLY          13 BALL              2:56.00S P      
 46 RACHEL MARTIN             13 SLIGO             2:57.58S P      
 48 AMY KILCOMMONS            13 COM               3:00.65S P      
  0 RACHEL HENEHAN            13 CBAR                   DNF P      
 
Girls  15-18 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 CAOIMHE HENNIGAN          17 BALL              2:42.23S F      
  2 CAOIMHE HENNIGAN          17 BALL              2:43.06S P      
  3 CLAUDIA MC NICHOLAS       15 LASER             2:44.61S P      
  8 CLAUDIA MC NICHOLAS       15 LASER             2:46.99S F      
 16 SARAH DONNELLY            15 BALL              2:52.28S P      
 
Boys  11&U 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 CONN MC NAMARA            11 WPORT             2:50.95S F      
  1 CONN MC NAMARA            11 WPORT             2:52.25S P      
  7 EDWIN MALASHNYAK          11 ATH               2:53.47S F      
  2 EDWIN MALASHNYAK          11 ATH               2:54.10S P      
 10 DARRAGH JOYCE             11 CLM               3:00.58S P      
 
Boys  12-13 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DIARMUID SUTTON           13 TRID              2:40.80S F      
  2 CIARAN SCANLON            12 LONG              2:42.61S F      
  1 CIARAN SCANLON            12 LONG              2:43.54S P      
  2 DIARMUID SUTTON           13 TRID              2:44.43S P      
  5 ROBIN WEAVER              13 TRID              2:46.74S F      
  5 ROBIN WEAVER              13 TRID              2:50.13S P      
 
Boys  14-15 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 10 JAMES ENGLISH             15 CBAR              2:44.17S P      
 12 JACK PILCHER              14 CLM               2:47.57S P      
 14 DYLAN MARTIN              15 SLIGO             2:47.83S P      
 
Boys  16-18 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JOSEPH TANNIAN            16 LASER             2:29.33S F      
  4 JOSEPH TANNIAN            16 LASER             2:36.16S P      
 
Girls  11-12 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SORCHA KEARNEY            12 BL FN             5:16.56S F      
  4 HELEN LYNCH               11 ATH               5:28.47S F      
 17 GRACE A KAVANAGH          11 GAL               5:50.34S F      
 
Girls  13-14 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ALEX MC NICHOLAS          14 LASER             5:08.78S F      
  3 HANNAH FARNON             13 COM               5:09.32S F      
  6 MEGAN DEELY               14 CBAR              5:10.36S F      
 12 NIAMH BRESLIN             14 CBAR              5:15.27S F      
 12 TERRI KELLY               14 SLIGO             5:15.27S F      
 14 KELLY ENNIS               13 ATH               5:15.46S F      
 21 EMMA BOYLE                13 BL FN             5:20.82S F      
 29 CAROLINA POSKROBKO        13 LASER             5:30.66S F      
 30 AMY KILCOMMONS            13 COM               5:32.37S F      
 
Girls  15-18 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 10 CAOIMHE HENNIGAN          17 BALL              5:10.34S F      
 
Boys  11&U 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 CONN MC NAMARA            11 WPORT             3:13.65S F      
  4 ALFIE COOGAN              11 ATH               3:15.42S F      
  3 ALFIE COOGAN              11 ATH               3:20.91S P      
  4 CONN MC NAMARA            11 WPORT             3:21.62S P      
 14 AARON REILLY              11 BALL              3:31.00S P      
  0 JAMES MOONEY              11 BSLOE                   NS P      
 
Boys  12-13 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DIARMUID SUTTON           13 TRID              3:01.24S F      
  2 CIARAN SCANLON            12 LONG              3:01.76S F      
  3 RYAN HORNET               13 LASER             3:04.00S F      
  5 DAVID MILLS               13 LONG              3:05.97S F      
  1 RYAN HORNET               13 LASER             3:06.00S P      
  2 DIARMUID SUTTON           13 TRID              3:06.89S P      
  3 CIARAN SCANLON            12 LONG              3:07.05S P      
  8 DAVID MILLS               13 LONG              3:11.81S P      
  9 JOHN STEVENSON            13 ATH               3:15.16S P      
 11 ROBIN WEAVER              13 TRID              3:16.32S P      
 12 CILLIAN JENNINGS          12 SHARK             3:17.73S P      
 
Boys  14-15 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 LIAM KILKENNY             14 GAL               2:55.27S F      
  3 LIAM KILKENNY             14 GAL               2:59.17S P      
  5 FIONN DOHERTY             14 BALL              3:01.29S P      
  7 FIONN DOHERTY             14 BALL              3:02.03S F      
 11 JAMES ENGLISH             15 CBAR              3:06.99S P      
 12 CHRIS WAJSZCZUK           15 SLIGO             3:07.10S P      
 14 DYLAN MARTIN              15 SLIGO             3:07.89S P      
 
Boys  16-18 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 PÁDRAIG MC WILLIAMS       16 SHARK             2:56.79S F      
  2 PÁDRAIG MC WILLIAMS       16 SHARK             3:01.69S P      
 
Girls  10&U 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 11 EMILY MARTIN              10 ATH               3:41.45S P      
 
Girls  11-12 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 AVA MC FADDEN             11 COM               3:16.33S F      
  5 LABHOISE BOYLE            12 SHARK             3:16.39S F      
  4 AVA MC FADDEN             11 COM               3:19.13S P      
  5 LABHOISE BOYLE            12 SHARK             3:19.38S P      
 10 LAOISE FEE                12 C FIN             3:22.92S P      
 11 AIMEE KELLY               12 SHARK             3:23.91S P      
 17 AISHLING O'NEILL          12 LASER             3:25.35S P      
 23 SARAH CONLON              12 CBAR              3:31.46S P      
 
Girls  13-14 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 FREYA MURPHY              13 LASER             3:06.62S F      
  6 FREYA MURPHY              13 LASER             3:09.69S P      
 15 ZARA LOFTUS               13 CLM               3:12.67S P      
 17 MEGAN DEELY               14 CBAR              3:13.06S P      
 18 ORLA FLANAGAN             14 CLM               3:14.08S P      
 23 MEGAN KILGALLEN           13 CLM               3:14.94S P      
 27 ANASTAZYA PLISZKA         13 COM               3:16.31S P      
 31 CAROLINA POSKROBKO        13 LASER             3:17.63S P      
 32 EMMA KELLY                13 TUAM              3:17.87S P      
 38 REBEKAH MC MANUS          13 LASER             3:21.60S P      
  0 SARAH GILHOOLEY           13 TUAM              3:20.13S P      
 
Girls  15-18 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 CAOIMHE HENNIGAN          17 BALL              3:03.12S F      
  7 CAOIMHE HENNIGAN          17 BALL              3:09.31S P      
 10 SARAH DONNELLY            15 BALL              3:13.43S P      
 
Boys  11&U 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 TOM O'SULLIVAN            11 GAL               2:51.71S F      
 
Boys  16-18 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JOSEPH TANNIAN            16 LASER             2:32.76S F      
 
Girls  11-12 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 KATE DELANEY              12 CLM               3:04.66S F      
 
Girls  13-14 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ZARA LOFTUS               13 CLM               2:53.92S F      
  4 EMMA BOYLE                13 BL FN             2:57.29S F      
  5 RACHEL MARTIN             13 SLIGO             3:03.15S F      
  6 REBEKAH MC MANUS          13 LASER             3:04.14S F      
 
Boys  11&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 TOM O'SULLIVAN            11 GAL               1:08.23S F      
  2 TOM O'SULLIVAN            11 GAL               1:09.56S P      
  3 ALFIE COOGAN              11 ATH               1:09.96S F      
  6 CILLIAN LYNAM             11 ATH               1:10.60S F      
  4 CONN MC NAMARA            11 WPORT             1:10.98S P      
  8 CILLIAN LYNAM             11 ATH               1:11.55S P      
  9 ALFIE COOGAN              11 ATH               1:11.79S P      
  8 CONN MC NAMARA            11 WPORT             1:12.03S F      
 
Boys  12-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBIN WEAVER              13 TRID              1:03.05S F      
  1 ROBIN WEAVER              13 TRID              1:05.31S P      
  2 DIARMUID SUTTON           13 TRID              1:05.53S P      
  2 DIARMUID SUTTON           13 TRID              1:05.92S F      
  3 OISIN KEARNEY             12 C FIN             1:05.99S F      
  5 DAVID MILLS               13 LONG              1:06.55S F      
  6 DAVID MILLS               13 LONG              1:07.01S P      
  8 OISIN KEARNEY             12 C FIN             1:07.79S P      
 16 CIARAN SCANLON            12 LONG              1:09.39S P      
 17 DANIEL KURKIN             13 LONG              1:09.83S P      
 18 HARRY CUNNINGHAM          13 MULL              1:10.34S P      
 
Boys  14-15 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 11 ETHAN MORAN               15 BSLOE             1:04.01S P      
 19 JACK PILCHER              14 CLM               1:05.29S P      
 
Boys  16-18 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 FINTAN WALDRON            17 CLM                 58.82S P      
  4 JIMMIE BYRNE              18 LONG                59.26S P      
  3 FINTAN WALDRON            17 CLM                 59.31S F      
  7 JIMMIE BYRNE              18 LONG              1:00.27S F      
 11 JOSEPH TANNIAN            16 LASER             1:01.72S P      
 12 MYLES DUFFY               16 ATH               1:01.87S P      
 14 CIAN BRESLIN              16 CLM               1:01.89S P      
 
Girls  10&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 EMILIA NOWAK              10 TULL              1:15.74S F      
  6 EMILIA NOWAK              10 TULL              1:17.04S P      
 
Girls  11-12 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JENNA MILLS               12 LONG              1:08.22S F      
  6 SORCHA KEARNEY            12 BL FN             1:09.99S F      
  4 SORCHA KEARNEY            12 BL FN             1:09.99S P      
  8 JENNA MILLS               12 LONG              1:10.68S P      
 11 SARAH CONDRON             12 TULL              1:11.10S P      
 15 HELEN LYNCH               11 ATH               1:11.40S P      
 16 JENNIFER ANDREWS          12 C FIN             1:11.45S P      
 22 GRACE A KAVANAGH          11 GAL               1:13.25S P      
 23 AILEEN WARD               12 ATH               1:13.28S P      
 25 KATE DELANEY              12 CLM               1:13.90S P      
 30 EILIDH MAC PHEE           12 BALL              1:15.47S P      
 
Girls  13-14 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 ALEX MC NICHOLAS          14 LASER             1:06.47S F      
  4 ALEX MC NICHOLAS          14 LASER             1:07.05S P      
 12 NIAMH BRESLIN             14 CBAR              1:07.95S P      
 21 CIARA LYNCH               14 SLIGO             1:08.48S P      
 22 KELLY ENNIS               13 ATH               1:08.65S P      
 24 HANNAH FARNON             13 COM               1:09.03S P      
 
Girls  15-18 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 11 AOIBHEANN HENNIGAN        16 BALL              1:07.18S P