Connacht Region Carrick fins development meet JAN 2020
 
Event 1  Girls 11 & Under 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:22.00  11&U A
        1:32.00  11&U B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ryan, Sally               11 Ath                              45.58 A      
  2 Lally, Ciara              10 COM                              50.61 A      
  3 Sudol, Martyna            11 LONG-ZZ                        1:19.45 A      
  4 Lavin, Aoife              11 COM                            1:21.89 A      
  5 Purtill, Niamh            11 Ath                            1:26.30 B      
  6 Mulvey, Miya              10 Trident                        1:27.06 B      
  7 Davis, Kelly              11 LONG-ZZ                        1:27.92 B      
  8 O'Rourke, Lucy            11 Ath                            1:29.05 B      
  9 Fox, Laura                10 Ath                            1:29.43 B      
 10 Duignan, Alicia           10 Trident                        1:30.35 B      
 11 Raulin, Amelia            11 LONG-ZZ                        1:31.89 B      
 12 Quinn, Emily              11 Trident                        1:32.99        
 13 Dunne, Saoirse            10 Ath                            1:35.32        
 14 Masterson, Sinead         10 LONG-ZZ                        1:36.64        
 15 Gill, Cara                11 COM                            1:38.17        
 16 Nelson, Emily             11 LONG-ZZ                        1:38.89        
 17 Hawkshaw, Kate            11 COM                            1:41.06        
 18 Gilbert, Lois             11 LONG-ZZ                        1:42.58        
 19 Keane, Sarah              11 COM                            1:44.54        
 20 Satchwell, Faye           11 COM                            1:52.40        
 21 Hwang, Beane              10 COM                            1:55.50        
 22 Ryan, Phoebe              10 COM                            1:57.90        
 
Event 1  Girls 12-13 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:17.00  12-13 A
        1:27.00  12-13 B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Reilly, Ursula            13 LONG-ZZ                        1:13.16 A      
  2 O'Grady, Caireann         13 Trident                        1:14.73 A      
  3 Nolan, Shauna             13 LONG-ZZ                        1:15.48 A      
  4 Delaney, Faith            12 LONG-ZZ                        1:16.23 A      
  5 Lynott, Phoebe            12 Trident                        1:16.57 A      
  6 Bohan, Erin               13 Trident                        1:17.49 B      
  7 Harmon, Aoibheann         12 Trident                        1:17.98 B      
  8 Pajak, Klaudia            13 LONG-ZZ                        1:18.14 B      
  9 Brennan, Emma             12 LONG-ZZ                        1:20.09 B      
 10 Parker, Matilda           12 Ath                            1:20.84 B      
 11 Mc Keon, Sophie           12 Trident                        1:21.64 B      
 12 Tynan, Aoibhinn           13 Ath                            1:22.86 B      
 13 O'Donohue, Orla           12 Ath                            1:22.93 B      
 14 Gill, Rebecca             12 COM                            1:23.06 B      
 15 Corcoran, Malie           13 Ath                            1:23.08 B      
 16 Lowe, Isabel              12 Trident                        1:24.88 B      
 17 Shanley, Aoife            12 LONG-ZZ                        1:25.16 B      
 18 Clyne, Ava                13 COM                            1:27.72        
 19 Fee, Clara                12 C FIN                          1:27.93        
 20 Mc Grath, Isabel          12 Trident                        1:29.58        
 21 Nolan, Emma               12 Ath                            1:32.49        
 22 Brady, Hanora             13 C FIN                          1:32.54        
 23 Cox, Lauran               12 C FIN                          1:34.10        
 24 Brady, Ella               13 Ath                            1:34.81        
 25 Laheny Fee, Robyn         12 C FIN                          1:35.76        
 26 Reilly, Anna              12 LONG-ZZ                        1:35.79        
 27 Nolan, Paula              13 Ath                            1:36.87        
 28 Raftery, Abbie            13 COM                            1:39.94        
 29 Brady, Kari               12 Ath                            1:40.55        
 30 Silke, Aoife              13 COM                            1:44.58        
 31 Mitchell, Siobhan         12 COM                            2:28.91        
 
Event 1  Girls 14 & Over 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:10.00  14&O A
        1:20.00  14&O B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burns, Fleur              16 C FIN                          1:12.92 B      
  2 Mc Keon, Kayla            14 B/Sloe                         1:14.30 B      
  3 Lefebvre, Maya            15 Ath                            1:14.81 B      
  4 Barry, Keri               14 LONG-ZZ                        1:15.13 B      
  5 Guckian, Ella             14 Trident                        1:17.18 B      
  6 Dowd, Jane                16 LONG-ZZ                        1:17.23 B      
  7 Hanley, Laoise            14 LONG-ZZ                        1:17.47 B      
  8 Garvey, Orlaith           14 Ath                            1:18.57 B      
  9 Byrne, Anna               14 LONG-ZZ                        1:18.97 B      
 10 Waldron, Hannah           17 COM                            1:19.04 B      
 11 Gillespie, Emily          15 B/Sloe                         1:19.07 B      
 12 Smith, Shannon            14 B/Sloe                         1:20.68        
 13 Gill, Marise              15 COM                            1:27.83        
 
Event 2  Boys 11 & Under 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:22.00  11&U A
        1:32.00  11&U B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Flanagan, Darragh         10 Ath                            1:18.01 A      
  2 Hwang, Jun                11 COM                            1:21.50 A      
  3 Mitchell, John            10 Ath                            1:23.09 B      
  4 O'Neill, Padraig          11 Ath                            1:26.37 B      
  5 Dzaei, Aryan              11 LONG-ZZ                        1:26.85 B      
  6 Deely, Calom              11 LONG-ZZ                        1:31.70 B      
  7 Mc Cormack, Ruadhán       11 LONG-ZZ                        1:36.85        
  8 Kelleher, Dara            11 COM                            1:37.10        
  9 Mrozek, Dominik           11 COM                            1:46.39        
 10 Waldron, Harry            11 COM                            1:53.82        
 
Event 2  Boys 12-13 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:15.00  12-13 A
        1:25.00  12-13 B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lefebvre, Adrien          13 Ath                            1:13.67 A      
  2 Dzaei, Amyan              13 LONG-ZZ                        1:17.78 B      
  3 Healy, Luke               13 Ath                            1:19.07 B      
  4 Mc Guigan, Shane          13 LONG-ZZ                        1:21.74 B      
  5 Kelleher, Eoin            13 COM                            1:22.94 B      
  6 Gavigan, Richie           12 Trident                        1:23.49 B      
  7 Mc Weeney, Senan          12 LONG-ZZ                        1:23.93 B      
  8 Smith, Cathal             12 LONG-ZZ                        1:24.50 B      
  9 Webb, Ruairi              12 COM                            1:26.24        
 10 Mc Weeney, Josh           13 Trident                        1:26.74        
 11 Harrington Duffy, Corey   13 LONG-ZZ                        1:27.72        
 12 Heavey, Daniel            12 COM                            1:27.91        
 13 Kotwica, Olivier          12 LONG-ZZ                        1:29.38        
 14 Hawkshaw, James           13 COM                            1:30.53        
 15 De Abreu, Theo            13 COM                            1:31.31        
 16 Hanly, Diarmuid           12 LONG-ZZ                        1:31.81        
 17 Durkan, Fionnan           12 LONG-ZZ                        1:33.05        
 18 Kasprzyk, Kamil           12 LONG-ZZ                        1:35.75        
 19 Ruddy, Luke               12 Trident                        1:35.81        
 20 Mc Donnell, Joshua        12 COM                            1:42.79        
 
Event 2  Boys 14 & Over 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:08.00  14&O A
        1:18.00  14&O B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 O'Donohue, Tadhg          15 Ath                            1:06.85 A      
  2 Cox, David                16 LONG-ZZ                        1:07.75 A      
  3 Lawrence, Scott           16 COM                            1:08.73 B      
  4 Breheny, Daniel           16 C FIN                          1:09.23 B      
  5 Laheny Fee, Ben           16 C FIN                          1:11.98 B      
  6 Shanley, Cian             14 LONG-ZZ                        1:16.92 B      
  7 O'Brien, Daniel           14 LONG-ZZ                        1:17.29 B      
  8 Faherty, Ciaran           15 LONG-ZZ                        1:17.97 B      
  9 O'Grady, Conor            15 B/Sloe                         1:23.83        
 10 Durkan, Oisin             14 LONG-ZZ                        1:27.18        
 11 Mitchell, Luke            15 COM                            1:42.32        
 12 Mitchell, Andy            14 COM                            2:15.49        
 
Event 3  Girls 11 & Under 200 SC Meter IM
===============================================================================
        3:30.00  11&U A
        3:50.00  11&U B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lavin, Aoife              11 COM                            3:22.39 A      
 -- Sudol, Martyna            11 LONG-ZZ                             DQ        
 -- Radomska, Lena            11 LONG-ZZ                             DQ        
 
Event 3  Girls 12-13 200 SC Meter IM
===============================================================================
        3:20.00  12-13 A
        3:40.00  12-13 B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Warchol, Julia            12 LONG-ZZ                        2:58.56 A      
  2 Pajak, Klaudia            13 LONG-ZZ                        3:07.68 A      
  3 Nolan, Shauna             13 LONG-ZZ                        3:08.64 A      
  4 Bohan, Erin               13 Trident                        3:09.07 A      
  5 Lynott, Phoebe            12 Trident                        3:12.70 A      
  6 O'Grady, Caireann         13 Trident                        3:12.80 A      
  7 Purtill, Aoife            13 Ath                            3:15.05 A      
  8 Delaney, Faith            12 LONG-ZZ                        3:16.34 A      
  9 Mc Keon, Sophie           12 Trident                        3:17.25 A      
 10 Harmon, Aoibheann         12 Trident                        3:20.36 B      
 11 Gill, Rebecca             12 COM                            3:26.23 B      
 
Event 3  Girls 14 & Over 200 SC Meter IM
===============================================================================
        3:05.00  14&O A
        3:25.00  14&O B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fitzpatrick, Cara         16 Ath                            2:46.72 A      
  2 Fitzpatrick, Eva          16 Ath                            2:49.10 A      
  3 Murray, Aine              14 LONG-ZZ                        2:59.80 A      
  4 O'Connor, Rachel          15 Trident                        3:06.46 B      
  5 Guckian, Ella             14 Trident                        3:13.62 B      
  6 Dowd, Jane                16 LONG-ZZ                        3:16.13 B      
 
Event 4  Boys 11 & Under 200 SC Meter IM
===============================================================================
        3:30.00  11&U A
        3:50.00  11&U B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hwang, Jun                11 COM                            3:19.72 A      
  2 Coyne, Peter              11 Ath                            3:22.45 A      
 
Event 4  Boys 12-13 200 SC Meter IM
===============================================================================
        3:15.00  12-13 A
        3:35.00  12-13 B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Cathal             12 LONG-ZZ                        3:16.94 B      
  2 Kelleher, Eoin            13 COM                            3:25.06 B      
  3 Mc Weeney, Senan          12 LONG-ZZ                        3:30.20 B      
  4 Lawrence, Aaron           12 COM                            3:30.86 B      
  5 Webb, Ruairi              12 COM                            3:33.24 B      
  6 Hanly, Diarmuid           12 LONG-ZZ                        3:42.26        
 
Event 4  Boys 14 & Over 200 SC Meter IM
===============================================================================
        3:00.00  14&O A
        3:20.00  14&O B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fee, Brogan               15 LONG-ZZ                        2:44.59 A      
  2 Johnson, Cian             16 Ath                            2:47.83 A      
  3 Lawrence, Scott           16 COM                            2:58.54 A      
 
Event 5  Girls 11 & Under 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
        1:36.00  11&U A
        1:46.00  11&U B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mulvey, Miya              10 Trident                        1:35.25 A      
  2 Radomska, Lena            11 LONG-ZZ                        1:35.69 A      
  3 Masterson, Sinead         10 LONG-ZZ                        1:41.10 B      
  4 Raulin, Amelia            11 LONG-ZZ                        1:42.93 B      
  5 Fox, Laura                10 Ath                            1:46.27        
  6 Keane, Sarah              11 COM                            1:46.36        
  7 O'Rourke, Lucy            11 Ath                            1:47.68        
  8 Nelson, Emily             11 LONG-ZZ                        1:49.32        
  9 Ryan, Sally               11 Ath                            1:49.79        
 10 Quinn, Emily              11 Trident                        1:51.68        
 11 Reilly, Elaine            10 LONG-ZZ                        1:53.09        
 12 Gill, Cara                11 COM                            1:54.04        
 13 Lally, Ciara              10 COM                            1:55.73        
 14 Satchwell, Faye           11 COM                            1:58.43        
 15 Gilbert, Lois             11 LONG-ZZ                        2:01.08        
 16 Ryan, Phoebe              10 COM                            2:03.10        
 -- Hawkshaw, Kate            11 COM                                 DQ        
 -- Dunne, Saoirse            10 Ath                                DNF        
 
Event 5  Girls 12-13 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
        1:31.00  12-13 A
        1:41.00  12-13 B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Warchol, Julia            12 LONG-ZZ                        1:25.78 A      
  2 Pajak, Klaudia            13 LONG-ZZ                        1:30.66 A      
  3 Parker, Matilda           12 Ath                            1:30.87 A      
  4 Purtill, Aoife            13 Ath                            1:31.10 B      
  5 Lynott, Phoebe            12 Trident                        1:32.93 B      
  6 O'Grady, Caireann         13 Trident                        1:33.25 B      
  7 Gill, Rebecca             12 COM                            1:34.57 B      
  8 Harmon, Aoibheann         12 Trident                        1:37.03 B      
  9 O'Donohue, Orla           12 Ath                            1:39.09 B      
 10 Fee, Clara                12 C FIN                          1:39.44 B      
 11 Reilly, Anna              12 LONG-ZZ                        1:42.88        
 12 Clyne, Ava                13 COM                            1:42.93        
 13 Reilly, Sorcha            12 LONG-ZZ                        1:43.70        
 14 Lowe, Isabel              12 Trident                        1:44.72        
 15 Mc Grath, Isabel          12 Trident                        1:47.15        
 16 Nolan, Emma               12 Ath                            1:48.50        
 17 Laheny Fee, Robyn         12 C FIN                          1:51.00        
 18 Silke, Aoife              13 COM                            2:06.19        
 19 Mitchell, Siobhan         12 COM                            2:33.29        
 
Event 5  Girls 14 & Over 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
        1:22.00  14&O A
        1:32.00  14&O B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rynn, Aoibhe              17 Trident                        1:21.71 A      
  2 Murray, Aine              14 LONG-ZZ                        1:23.27 B      
  3 Burns, Fleur              16 C FIN                          1:23.32 B      
  4 Leonard, Aoife            17 LONG-ZZ                        1:24.93 B      
  5 Waldron, Hannah           17 COM                            1:25.68 B      
  6 Byrne, Anna               14 LONG-ZZ                        1:29.61 B      
  7 Hanley, Laoise            14 LONG-ZZ                        1:33.61        
  8 Gillespie, Emily          15 B/Sloe                         1:35.30        
  9 Gill, Marise              15 COM                            1:45.76        
 -- Garvey, Orlaith           14 Ath                                 DQ        
 
Event 6  Boys 11 & Under 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
        1:36.00  11&U A
        1:46.00  11&U B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mitchell, John            10 Ath                            1:34.38 A      
  2 O'Neill, Padraig          11 Ath                            1:37.34 B      
  3 Coyne, Peter              11 Ath                            1:37.48 B      
  4 Flanagan, Darragh         10 Ath                            1:37.84 B      
  5 Leonard, Cillian          11 LONG-ZZ                        1:39.68 B      
  6 O'Boyle, Sean             11 LONG-ZZ                        1:39.73 B      
  7 Deely, Calom              11 LONG-ZZ                        1:41.50 B      
  8 Kelleher, Dara            11 COM                            1:47.80        
  9 Mrozek, Dominik           11 COM                            1:50.48        
 10 Waldron, Harry            11 COM                            2:01.43        
 
Event 6  Boys 12-13 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
        1:29.00  12-13 A
        1:39.00  12-13 B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lynam, Eoin               13 Ath                            1:29.24 B      
  2 Mc Guigan, Shane          13 LONG-ZZ                        1:32.19 B      
  3 Mc Weeney, Josh           13 Trident                        1:33.61 B      
  4 Healy, Luke               13 Ath                            1:36.93 B      
  5 Lawrence, Aaron           12 COM                            1:37.89 B      
  6 Hawkshaw, James           13 COM                            1:40.25        
  7 Kotwica, Olivier          12 LONG-ZZ                        1:40.52        
  8 De Abreu, Theo            13 COM                            1:41.84        
  9 Heavey, Daniel            12 COM                            1:41.97        
 10 Harrington Duffy, Corey   13 LONG-ZZ                        1:44.44        
 11 Mc Weeney, Senan          12 LONG-ZZ                        1:44.97        
 12 Ruddy, Luke               12 Trident                        1:45.02        
 13 Webb, Ruairi              12 COM                            1:47.26        
 14 Kasprzyk, Kamil           12 LONG-ZZ                        1:49.70        
 15 Mc Donnell, Joshua        12 COM                            1:50.43        
 16 Gavigan, Richie           12 Trident                        1:51.58        
 
Event 6  Boys 14 & Over 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
        1:20.00  14&O A
        1:30.00  14&O B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 O'Donohue, Tadhg          15 Ath                            1:17.09 A      
  2 Johnson, Cian             16 Ath                            1:19.47 A      
  3 Cox, David                16 LONG-ZZ                        1:20.84 B      
  4 Laheny Fee, Ben           16 C FIN                          1:22.99 B      
  5 Breheny, Daniel           16 C FIN                          1:26.75 B      
  6 Faherty, Ciaran           15 LONG-ZZ                        1:32.45        
  7 O'Brien, Daniel           14 LONG-ZZ                        1:35.13        
  8 Mitchell, Luke            15 COM                            1:57.70        
  9 Mitchell, Andy            14 COM                            2:23.12        
 -- O'Grady, Conor            15 B/Sloe                              DQ        
 -- Durkan, Oisin             14 LONG-ZZ                             DQ        
 -- Shanley, Cian             14 LONG-ZZ                             DQ        
 
Event 7  Girls 11 & Under 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:35.00  11&U A
        1:45.00  11&U B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mulvey, Miya              10 Trident                        1:36.20 B      
  2 Lavin, Aoife              11 COM                            1:36.71 B      
  3 Duignan, Alicia           10 Trident                        1:44.14 B      
  4 Quinn, Emily              11 Trident                        1:46.70        
  5 Masterson, Sinead         10 LONG-ZZ                        1:46.80        
  6 Raulin, Amelia            11 LONG-ZZ                        1:48.16        
  7 Gill, Cara                11 COM                            1:54.06        
  8 Keane, Sarah              11 COM                            1:57.60        
  9 Lally, Ciara              10 COM                            2:01.74        
 10 Gilbert, Lois             11 LONG-ZZ                        2:02.34        
 11 MC Namee, Zoe             11 C FIN                          2:06.06        
 12 Hwang, Beane              10 COM                            2:17.26        
 -- O'Rourke, Lucy            11 Ath                                 DQ        
 -- Davis, Kelly              11 LONG-ZZ                             DQ        
 -- Purtill, Niamh            11 Ath                                 DQ        
 
Event 7  Girls 12-13 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:30.00  12-13 A
        1:41.00  12-13 B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Reilly, Ursula            13 LONG-ZZ                        1:23.00 A      
  2 Nolan, Shauna             13 LONG-ZZ                        1:30.41 B      
  3 Bohan, Erin               13 Trident                        1:31.93 B      
  4 Mc Keon, Sophie           12 Trident                        1:32.50 B      
  5 Brennan, Emma             12 LONG-ZZ                        1:36.36 B      
  6 Shanley, Aoife            12 LONG-ZZ                        1:36.72 B      
  7 Tynan, Aoibhinn           13 Ath                            1:37.11 B      
  8 Fee, Clara                12 C FIN                          1:38.97 B      
  9 O'Donohue, Orla           12 Ath                            1:39.57 B      
 10 Nolan, Emma               12 Ath                            1:45.09        
 11 Mc Grath, Isabel          12 Trident                        1:45.63        
 12 Lowe, Isabel              12 Trident                        1:45.97        
 13 Clyne, Ava                13 COM                            1:48.46        
 14 Laheny Fee, Robyn         12 C FIN                          1:51.41        
 15 Brady, Hanora             13 C FIN                          1:52.52        
 16 Brady, Kari               12 Ath                            1:56.78        
 17 Bierne, Ruth              12 C FIN                          1:57.98        
 18 Silke, Aoife              13 COM                            2:02.93        
 
Event 7  Girls 14 & Over 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:21.00  14&O A
        1:36.00  14&O B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Byrne, Ella               16 LONG-ZZ                        1:17.95 A      
  2 Leonard, Siobhan          16 LONG-ZZ                        1:20.99 A      
  3 Rynn, Aoibhe              17 Trident                        1:21.28 B      
  4 Leonard, Aoife            17 LONG-ZZ                        1:23.72 B      
  5 Murray, Aine              14 LONG-ZZ                        1:24.07 B      
  6 Mc Keon, Kayla            14 B/Sloe                         1:25.34 B      
  7 Lefebvre, Maya            15 Ath                            1:28.36 B      
  8 Guckian, Ella             14 Trident                        1:28.65 B      
  9 Barry, Keri               14 LONG-ZZ                        1:29.02 B      
 10 Waldron, Hannah           17 COM                            1:29.04 B      
 11 Byrne, Anna               14 LONG-ZZ                        1:34.35 B      
 12 Smith, Shannon            14 B/Sloe                         1:34.52 B      
 13 Garvey, Orlaith           14 Ath                            1:36.19        
 14 Gill, Marise              15 COM                            1:44.97        
 
Event 8  Boys 11 & Under 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:35.00  11&U A
        1:45.00  11&U B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Flanagan, Darragh         10 Ath                            1:31.68 A      
  2 Hwang, Jun                11 COM                            1:34.04 A      
  3 Dzaei, Aryan              11 LONG-ZZ                        1:39.19 B      
  4 O'Boyle, Sean             11 LONG-ZZ                        1:41.34 B      
  5 Leonard, Cillian          11 LONG-ZZ                        1:42.77 B      
  6 Deely, Calom              11 LONG-ZZ                        1:51.64        
  7 Mc Cormack, Ruadhán       11 LONG-ZZ                        1:51.73        
 -- Coyne, Peter              11 Ath                                 DQ        
 
Event 8  Boys 12-13 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:28.00  12-13 A
        1:38.00  12-13 B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lefebvre, Adrien          13 Ath                            1:25.60 A      
  2 Dzaei, Amyan              13 LONG-ZZ                        1:28.60 B      
  3 Mc Guigan, Shane          13 LONG-ZZ                        1:33.01 B      
  4 Kelleher, Eoin            13 COM                            1:34.99 B      
  5 Healy, Luke               13 Ath                            1:37.15 B      
  6 Mc Weeney, Josh           13 Trident                        1:39.90        
  7 Heavey, Daniel            12 COM                            1:42.62        
  8 De Abreu, Theo            13 COM                            1:45.33        
  9 Gavigan, Richie           12 Trident                        1:45.37        
 10 Harrington Duffy, Corey   13 LONG-ZZ                        1:47.81        
 11 Ruddy, Luke               12 Trident                        1:54.41        
 
Event 8  Boys 14 & Over 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:19.00  14&O A
        1:29.00  14&O B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Breheny, Daniel           16 C FIN                          1:18.82 A      
  2 Laheny Fee, Ben           16 C FIN                          1:23.07 B      
  3 O'Donohue, Tadhg          15 Ath                            1:23.42 B      
  4 O'Brien, Daniel           14 LONG-ZZ                        1:30.45        
  5 O'Grady, Conor            15 B/Sloe                         1:35.96        
  6 Shanley, Cian             14 LONG-ZZ                        1:36.85