LASER SPRINT GALA JAN 2017                 
 
Girls  11&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 KASSIE RATHER              9 GAL                 42.62S F      
  2 OLIVIA CURRIE             10 SHARK               44.41S F      
  3 ROSIE DOORLY              11 GAL                 44.50S F      
  4 GILLIAN MURPHY            10 GAL                 46.50S F      
  5 CIARA DAVITT              10 GAL                 47.10S F      
  6 EIMEAR O'LEARY            11 GAL                 47.77S F      
  7 NIAMH MURPHY               8 LASER               48.28S F      
  8 KATIE WATERS              11 GAL                 48.71S F      
  9 MARIJIA GIEDRAITYTE       10 GAL                 48.85S F      
 10 AOIFE BUNDSCHU            10 GAL                 48.97S F      
 11 HAYLEE HESSION            11 GAL                 49.00S F      
 12 ISABELLE BURKE            11 LASER               49.09S F      
 13 RACHEL WHELAN             10 SHARK               49.34S F      
 14 EMELIA JOYCE               9 SHARK               49.75S F      
 15 BRIDGET KENNY             10 BL FN               49.88S F      
 16 LILLY CRUDDEN             10 SHARK               50.57S F      
 17 DEIRBHILE MELODY          10 GAL                 52.94S F      
 18 ISABEL JOYCE               9 SHARK               53.22S F      
 19 AILIS DALY                10 GAL                 53.80S F      
 20 GRACE WALSH               11 LASER               55.26S F      
 21 LAURA GERAGHTY             8 GAL                 55.84S F      
 22 ERIN IMBUSCH              11 GAL                 56.41S F      
 23 ALISON MADDEN             10 GAL                 57.21S F      
 24 EMILY WOODINGS            10 GAL                 57.35S F      
 25 ELLEN MC GANN             10 SHARK               57.86S F      
 26 LYDIA MC NICHOLAS          9 LASER               58.30S F      
 27 ERIN SMYTH                10 GAL                 58.34S F      
 28 LOUISA HUSSEY              8 GAL                 58.46S F      
 29 SARAH GUNNING              9 BL FN               59.16S F      
 30 SOPHIE LALLY              11 GAL               1:00.66S F      
 31 ALI FLANNERY               9 SHARK             1:01.31S F      
 32 ORLA TIMLIN               11 LASER             1:01.44S F      
 33 AILBHE OWENS              11 LASER             1:02.28S F      
 34 ZAINAB RATHER              9 GAL               1:02.41S F      
 35 NIAMH GROGAN               8 GAL               1:03.49S F      
 36 LAOISE SWEENEY            11 GAL               1:06.20S F      
 37 ANUSOOYA THAPA             9 GAL               1:06.50S F      
 38 AINING ZHAN                9 GAL               1:06.75S F      
 39 ELANA KEARNS               9 SHARK             1:07.84S F      
 40 ECE KARAMANCIL             7 GAL               1:15.35S F      
  0 EABHA KING                11 SHARK                   NS F      
  0 AVA BRADLEY                9 GAL                     NS F      
 
Girls  12-Ov 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AILISE PRICE              13 SHARK               42.28S F      
  2 HANNAH DURKAN             13 BL FN               42.91S F      
  3 LEANA MC DONAGH           12 SHARK               42.97S F      
  4 LAURA REKAI               12 SHARK               43.06S F      
  5 SARAH BRADLEY             13 GAL                 43.31S F      
  6 AOIFE SWEENEY             13 GAL                 44.97S F      
  7 EVA SHAUGHNESSY           12 GAL                 45.59S F      
  8 KATE OWENS                12 GAL                 45.95S F      
  9 MARIA NICDHONNACHA        12 GAL                 46.02S F      
 10 ANOUSKA VINOD             12 GAL                 46.57S F      
 11 KATIE MACKEN              12 GAL                 48.86S F      
 12 CAOIMHE NI BHRION         13 LASER               49.09S F      
 13 SARA MAIA MARTINS         12 BL FN               49.34S F      
 14 EMILY ROONEY              12 BL FN               49.69S F      
 15 ANNA FOGARTY              14 LASER               50.16S F      
 16 CAOIMHE HICKEY            13 LASER               51.09S F      
 17 CAOIMHE HOGAN             12 SHARK               51.10S F      
 18 SIVE TOBIN                13 TUAM                51.47S F      
 19 OLIWIA BREZEZINSKA        12 GAL                 51.87S F      
 20 AOIFE NI CHONGAILE        15 SHARK               52.06S F      
 21 AOIFE CAMPBELL            14 LASER               55.84S F      
  0 ANNIE FINN                13 BL FN                   NS F      
 
Boys  11&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MICHAEL HUSSEY            10 GAL                 44.54S F      
  2 DAVID LENNON              11 SHARK               45.10S F      
  3 BRIAN O'DONNELL           10 GAL                 47.41S F      
  4 JOHN PATTEN               11 GAL                 48.81S F      
  5 CIAN HOGAN                10 SHARK               51.42S F      
  6 RORY BOYLE                 9 SHARK               52.71S F      
  7 JOHN GIBBS                10 GAL                 53.21S F      
  8 CILLIAN MCCULLAGH         10 GAL                 53.28S F      
  9 WILL MAHON                10 GAL                 54.32S F      
 10 ROSS BRADLEY              11 GAL                 55.06S F      
 11 RORY BUNDSCHU             10 GAL                 55.57S F      
 12 MICHAEL DOLAN             10 SHARK               56.09S F      
 13 JOHN O'SULLIVAN            9 GAL                 57.12S F      
 14 MATTHEW HYNES              9 LASER               59.58S F      
 15 HUGH O'SHAUGNESSY          9 BL FN             1:00.39S F      
 16 PADDY SMYTH                9 LASER             1:04.22S F      
 17 CATHAL MCGRATH            10 GAL               1:05.24S F      
 18 MICHAEL MACDONNACHA        9 GAL               1:11.16S F      
 19 RIAIN KENNEDY             10 GAL               1:16.23S F      
 20 DARRAGH SMALL             10 GAL               1:17.60S F      
 21 EOGHAN HART               10 GAL               1:19.25S F      
 22 BRIAN RUANE               10 GAL               1:20.13S F      
  0 MATTIE NEWELL KIM         10 TUAM                    NS F      
 
Boys  12-Ov 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ODIE MELIA                12 TUAM                41.19S F      
  2 MARTIN MITCHELL           12 GAL                 42.69S F      
  3 PATRICK LENEHAN           16 BL FN               43.94S F      
  4 DANIEL KEARNS             12 SHARK               44.65S F      
  5 ANTHONY BOYLE             12 BL FN               46.15S F      
  6 CONOR BURKE               12 GAL                 46.46S F      
  7 CATHAL HANNON             12 BL FN               57.57S F      
 
Girls  11&U 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 OLIVIA CURRIE             10 SHARK               42.72S F      
  2 KASSIE RATHER              9 GAL                 43.66S F      
  3 CIARA DAVITT              10 GAL                 45.28S F      
  4 ROSIE DOORLY              11 GAL                 46.09S F      
  5 SIOFRA WATERS             10 TUAM                46.13S F      
  6 HAYLEE HESSION            11 GAL                 46.50S F      
  7 GILLIAN MURPHY            10 GAL                 46.53S F      
  7 KATIE WATERS              11 GAL                 46.53S F      
  9 RACHEL WHELAN             10 SHARK               46.99S F      
 10 AOIFE BUNDSCHU            10 GAL                 47.00S F      
 11 MEABH O ROURKE            10 TUAM                47.28S F      
 12 MARIJIA GIEDRAITYTE       10 GAL                 47.75S F      
 13 ISABELLE BURKE            11 LASER               48.05S F      
 14 DEIRBHILE MELODY          10 GAL                 49.00S F      
 15 AILIS DALY                10 GAL                 49.63S F      
 16 SARAH WALSH               10 SHARK               49.76S F      
 17 ORLA TIMLIN               11 LASER               50.47S F      
 18 EMELIA JOYCE               9 SHARK               50.50S F      
 19 LOUISA HUSSEY              8 GAL                 50.55S F      
 20 SOPHIE LALLY              11 GAL                 50.56S F      
 21 SARAH GUNNING              9 BL FN               50.66S F      
 22 NIAMH CONNERY              8 SHARK               50.85S F      
 23 AILBHE OWENS              11 LASER               51.22S F      
 24 EIMEAR O'LEARY            11 GAL                 51.57S F      
 25 GRACE WALSH               11 LASER               51.63S F      
 26 ALISON MADDEN             10 GAL                 51.76S F      
 27 ERIN SMYTH                10 GAL                 51.91S F      
 28 MIRIAM ROLAND              9 BL FN               52.38S F      
 29 DISA COFFEY               10 TUAM                52.81S F      
 30 LUANA CIWECK              11 LASER               53.18S F      
 31 ISABEL JOYCE               9 SHARK               53.25S F      
 32 ISOLDE HANNON              9 BL FN               53.41S F      
 33 LYDIA MC NICHOLAS          9 LASER               53.55S F      
 34 KATIE WALLACE              9 LASER               53.87S F      
 35 CLODAGH PARKER            10 TUAM                54.00S F      
 36 NIAMH MURPHY               8 LASER               54.35S F      
 37 ERIN IMBUSCH              11 GAL                 55.03S F      
 38 NIAMH GROGAN               8 GAL                 55.35S F      
 39 LAURA GERAGHTY             8 GAL                 56.03S F      
 40 HOOIRYA AWAN              11 LASER               56.29S F      
 41 EMILY WOODINGS            10 GAL                 56.46S F      
 42 ELLEN MC GANN             10 SHARK               56.57S F      
 43 ALI FLANNERY               9 SHARK               56.77S F      
 44 LAOISE SWEENEY            11 GAL                 57.56S F      
 45 SARAH CONNACHTON           6 SHARK               57.69S F      
 46 ZAINAB RATHER              9 GAL                 58.22S F      
 47 ECE KARAMANCIL             7 GAL                 58.40S F      
 48 LEAH O' CONNOR            10 LASER               59.43S F      
 49 EABHA KING                11 SHARK             1:01.55S F      
 50 EMMA TANNIAN               9 SHARK             1:01.77S F      
 51 REBECCA CLARKE             9 SHARK             1:02.57S F      
 52 ANUSOOYA THAPA             9 GAL               1:03.12S F      
 53 AINING ZHAN                9 GAL               1:03.44S F      
 54 NAOISE MC CARTHY           9 SHARK             1:04.58S F      
 55 ZARA DOLAN                 8 SHARK             1:13.26S F      
  0 MOLLY RUSH                11 LASER                   NS F      
  0 AVA BRADLEY                9 GAL                     NS F      
 
Girls  12-Ov 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CAOIMHE NI BHRION         13 LASER               40.94S F      
  2 LEANA MC DONAGH           12 SHARK               42.31S F      
  3 HANNAH DURKAN             13 BL FN               42.79S F      
  4 LAURA REKAI               12 SHARK               42.85S F      
  5 EVA SHAUGHNESSY           12 GAL                 43.58S F      
  6 EMILY TALBOT              12 BL FN               44.38S F      
  7 CAOIMHE HICKEY            13 LASER               44.93S F      
  8 AILISE PRICE              13 SHARK               45.03S F      
  9 MARIA NICDHONNACHA        12 GAL                 45.06S F      
 10 SIVE TOBIN                13 TUAM                45.61S F      
 11 GRAINNE O ROURKE          12 TUAM                45.70S F      
 12 SARA MAIA MARTINS         12 BL FN               45.82S F      
 13 ANOUSKA VINOD             12 GAL                 47.13S F      
 14 FARAH COLLINS             13 TUAM                47.71S F      
 15 EMILY ROONEY              12 BL FN               47.80S F      
 16 OLIWIA BREZEZINSKA        12 GAL                 49.15S F      
 17 CAOIMHE HOGAN             12 SHARK               49.43S F      
 18 ANNA FOGARTY              14 LASER               49.49S F      
 19 AOIFE CAMPBELL            14 LASER               49.85S F      
 19 AOIFE SWEENEY             13 GAL                 49.85S F      
 21 AOIFE NI CHONGAILE        15 SHARK               50.91S F      
 22 KAYLEIGH O' REILLY        13 LASER               56.84S F      
  0 ELLA WALLACE              12 LASER                   NS F      
 
Boys  11&U 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MICHAEL HUSSEY            10 GAL                 45.06S F      
  2 CIAN HOGAN                10 SHARK               45.47S F      
  3 JOHN PATTEN               11 GAL                 45.60S F      
  4 MATTIE NEWELL KIM         10 TUAM                45.95S F      
  5 CILLIAN MCCULLAGH         10 GAL                 46.59S F      
  6 BRIAN O'DONNELL           10 GAL                 46.94S F      
  7 DAVID KILBANE             10 BL FN               47.60S F      
  8 MICHAEL SMYTH              8 LASER               48.69S F      
  9 SEMYON FOX                11 TUAM                48.73S F      
 10 KELLY ALEX                11 SHARK               49.09S F      
 11 DAVID LENNON              11 SHARK               49.23S F      
 12 ROSS BRADLEY              11 GAL                 49.25S F      
 13 RORY BUNDSCHU             10 GAL                 49.94S F      
 14 RORY BOYLE                 9 SHARK               51.22S F      
 15 JOHN GIBBS                10 GAL                 51.40S F      
 16 JOHN O'SULLIVAN            9 GAL                 51.56S F      
 17 COLM MORAN                11 LASER               52.53S F      
 18 WILL MAHON                10 GAL                 52.72S F      
 19 MARK CORMICAN              9 BL FN               53.34S F      
 20 JOHN DURKAN                9 BL FN               54.34S F      
 21 EOGHAN HART               10 GAL                 56.00S F      
 22 VICTOR TASHEV             10 TUAM                56.55S F      
 23 HUGH O'SHAUGNESSY          9 BL FN               57.44S F      
 24 MATTHEW HYNES              9 LASER               57.47S F      
 25 COLM SHAUGHNESSY          10 LASER               59.16S F      
 26 CATHAL MCGRATH            10 GAL                 59.23S F      
 27 RIAIN KENNEDY             10 GAL                 59.95S F      
 28 SHANE DE BRUN             10 LASER             1:00.00S F      
 29 DANIEL ROBINSON           10 BL FN             1:00.04S F      
 30 MICHAEL DOLAN             10 SHARK             1:00.22S F      
 31 BRIAN RUANE               10 GAL               1:00.70S F      
 32 JOHN GRADIDGE             10 LASER             1:03.00S F      
 33 RIVER MC CARTHY            9 SHARK             1:03.60S F      
 34 MICHAEL DEMPSEY            8 LASER             1:05.63S F      
 35 DARRAGH SMALL             10 GAL               1:06.50S F      
 36 OSGUR O MHURCHU           11 LASER             1:08.77S F      
 37 MICHAEL MACDONNACHA        9 GAL               1:11.60S F      
  0 EOIN LENNON                9 SHARK                   NS F      
 
Boys  12-Ov 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DANIEL KEARNS             12 SHARK               42.81S F      
  2 CILLIAN FITZPATRICK       14 SHARK               44.29S F      
  3 ANTHONY BOYLE             12 BL FN               44.69S F      
  4 MARTIN MITCHELL           12 GAL                 44.93S F      
  5 CATHAL HANNON             12 BL FN               46.75S F      
  6 ODIE MELIA                12 TUAM                47.37S F      
  7 DARAGH GORMLEY            12 TUAM                48.22S F      
  8 ALEX ROE                  12 LASER               48.59S F      
  9 ELLIOTT CULLIGAN          12 LASER               49.89S F      
  9 PATRICK LENEHAN           16 BL FN               49.89S F      
 11 DANIEL MAKEY              14 SHARK               50.38S F      
 12 CONOR BURKE               12 GAL                 51.10S F      
 13 RUAIRI BLANCHARD          12 LASER               54.35S F      
 14 LIAM O CONGHAILE          12 SHARK             1:02.89S F      
 
Girls  11&U 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIARA DAVITT              10 GAL                 50.50S F      
  2 MEABH O ROURKE            10 TUAM                51.94S F      
  3 KATIE WATERS              11 GAL                 52.00S F      
  4 EIMEAR O'LEARY            11 GAL                 52.34S F      
  5 SIOFRA WATERS             10 TUAM                52.35S F      
  6 OLIVIA CURRIE             10 SHARK               52.53S F      
  7 ISABELLE BURKE            11 LASER               52.58S F      
  8 SOPHIE LALLY              11 GAL                 53.94S F      
  9 MARIJIA GIEDRAITYTE       10 GAL                 54.32S F      
 10 AOIFE BUNDSCHU            10 GAL                 54.33S F      
 11 GRACE WALSH               11 LASER               54.43S F      
 12 AILIS DALY                10 GAL                 54.91S F      
 13 ABIGAIL O HAIRE           10 SHARK               55.16S F      
 14 ISOLDE HANNON              9 BL FN               55.33S F      
 15 ORLA TIMLIN               11 LASER               55.58S F      
 16 EABHA KING                11 SHARK               55.88S F      
 17 RACHEL WHELAN             10 SHARK               56.09S F      
 18 EMELIA JOYCE               9 SHARK               56.45S F      
 19 NIAMH CONNERY              8 SHARK               56.50S F      
 20 HAYLEE HESSION            11 GAL                 56.88S F      
 21 LILLY CRUDDEN             10 SHARK               57.53S F      
 22 ISABEL JOYCE               9 SHARK               58.26S F      
 23 AILBHE OWENS              11 LASER               58.36S F      
 24 LYDIA MC NICHOLAS          9 LASER               59.21S F      
 25 MIRIAM ROLAND              9 BL FN               59.55S F      
 26 BRIDGET KENNY             10 BL FN               59.81S F      
 27 DEIRBHILE MELODY          10 GAL               1:01.23S F      
 28 LAURA GERAGHTY             8 GAL               1:01.34S F      
 29 ERIN IMBUSCH              11 GAL               1:01.48S F      
 30 LUANA CIWECK              11 LASER             1:01.80S F      
 31 EMILY WOODINGS            10 GAL               1:02.78S F      
 32 NIAMH MURPHY               8 LASER             1:03.31S F      
 33 AINING ZHAN                9 GAL               1:03.89S F      
 34 EMMA TANNIAN               9 SHARK             1:04.00S F      
 35 NAOISE MC CARTHY           9 SHARK             1:04.10S F      
 36 LOUISA HUSSEY              8 GAL               1:04.40S F      
 37 HOOIRYA AWAN              11 LASER             1:04.54S F      
 38 ALI FLANNERY               9 SHARK             1:05.63S F      
 39 ZAINAB RATHER              9 GAL               1:06.73S F      
 40 RUTH LIPTROT              10 SHARK             1:07.10S F      
 41 SARAH GUNNING              9 BL FN             1:08.04S F      
 41 ECE KARAMANCIL             7 GAL               1:08.04S F      
 43 ERIN SMYTH                10 GAL               1:08.22S F      
 44 ALISON MADDEN             10 GAL               1:08.32S F      
 45 LEAH O' CONNOR            10 LASER             1:08.38S F      
 46 LAOISE SWEENEY            11 GAL               1:08.92S F      
 47 ANUSOOYA THAPA             9 GAL               1:09.04S F      
 48 KATIE WALLACE              9 LASER             1:09.12S F      
 49 SARAH CONNACHTON           6 SHARK             1:10.93S F      
 50 AILBHE KILBANE             9 BL FN             1:12.16S F      
 51 ELANA KEARNS               9 SHARK             1:13.62S F      
 52 ZARA DOLAN                 8 SHARK             1:15.54S F      
 53 NIAMH GROGAN               8 GAL               1:16.91S F      
 54 REBECCA CLARKE             9 SHARK             1:17.99S F      
 55 SOPHIE CURRIE              8 SHARK             1:20.32S F      
  0 AVA BRADLEY                9 GAL                     NS F      
 
Girls  12-Ov 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SARAH BRADLEY             13 GAL                 46.38S F      
  2 AOIFE CAMPBELL            14 LASER               46.96S F      
  3 HANNAH DURKAN             13 BL FN               48.46S F      
  4 LEANA MC DONAGH           12 SHARK               48.61S F      
  5 LAURA REKAI               12 SHARK               49.26S F      
  6 EVA SHAUGHNESSY           12 GAL                 49.32S F      
  7 CAOIMHE HOGAN             12 SHARK               50.25S F      
  8 KATIE MACKEN              12 GAL                 50.34S F      
  9 CAOIMHE NI BHRION         13 LASER               50.81S F      
 10 OLIWIA BREZEZINSKA        12 GAL                 51.28S F      
 11 MARIA NICDHONNACHA        12 GAL                 51.72S F      
 12 FARAH COLLINS             13 TUAM                51.93S F      
 13 ANNA FOGARTY              14 LASER               52.28S F      
 14 EMILY ROONEY              12 BL FN               52.34S F      
 15 AILISE PRICE              13 SHARK               53.04S F      
 16 AOIFE NI CHONGAILE        15 SHARK               53.12S F      
 17 GRAINNE O ROURKE          12 TUAM                53.29S F      
 18 AOIFE SWEENEY             13 GAL                 54.23S F      
 19 EMILY TALBOT              12 BL FN               54.40S F      
 20 CAOIMHE HICKEY            13 LASER               55.55S F      
 21 SARA MAIA MARTINS         12 BL FN             1:00.10S F      
 22 KAYLEIGH O' REILLY        13 LASER             1:11.64S F      
  0 ANNIE FINN                13 BL FN                   NS F      
  0 ELLA WALLACE              12 LASER                   NS F      
  0 LISA COLLINS              12 SHARK                   NS F      
 
Boys  11&U 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROSS BRADLEY              11 GAL                 47.50S F      
  2 ALEKSANDR MC ALEER        10 GAL                 48.44S F      
  3 MICHAEL HUSSEY            10 GAL                 53.32S F      
  4 KELLY ALEX                11 SHARK               53.66S F      
  5 WILL MAHON                10 GAL                 54.59S F      
  6 JOHN PATTEN               11 GAL                 54.78S F      
  7 JOHN GIBBS                10 GAL                 56.87S F      
  8 PADDY SMYTH                9 LASER               57.18S F      
  9 CIAN HOGAN                10 SHARK               57.26S F      
 10 BRIAN O'DONNELL           10 GAL                 57.50S F      
 11 RORY BUNDSCHU             10 GAL                 57.81S F      
 12 MICHAEL SMYTH              8 LASER               58.81S F      
 13 EOGHAN HART               10 GAL                 59.76S F      
 14 JOHN GRADIDGE             10 LASER               59.87S F      
 15 DAVID KILBANE             10 BL FN             1:01.16S F      
 16 CILLIAN MCCULLAGH         10 GAL               1:01.91S F      
 17 SEAN LYDON                10 LASER             1:02.91S F      
 18 RORY BOYLE                 9 SHARK             1:03.41S F      
 19 VICTOR TASHEV             10 TUAM              1:03.74S F      
 20 COLM SHAUGHNESSY          10 LASER             1:04.00S F      
 21 JOHN O'SULLIVAN            9 GAL               1:04.47S F      
 22 CATHAL MCGRATH            10 GAL               1:05.28S F      
 23 BRIAN RUANE               10 GAL               1:05.44S F      
 24 MICHAEL DOLAN             10 SHARK             1:05.60S F      
 25 COLM MORAN                11 LASER             1:05.84S F      
 26 HUGH O'SHAUGNESSY          9 BL FN             1:05.98S F      
 27 RIAIN KENNEDY             10 GAL               1:06.68S F      
 28 MATTHEW HYNES              9 LASER             1:06.69S F      
 29 MARK CORMICAN              9 BL FN             1:06.76S F      
 30 MICHAEL MACDONNACHA        9 GAL               1:08.60S F      
 31 OSGUR O MHURCHU           11 LASER             1:08.95S F      
 32 DANIEL ROBINSON           10 BL FN             1:09.13S F      
 33 SHANE DE BRUN             10 LASER             1:14.22S F      
 34 CYRIL IAKIMOV              8 TUAM              1:15.06S F      
 35 EVIN CURLEY                9 BL FN             1:18.73S F      
 36 DARRAGH SMALL             10 GAL               1:19.20S F      
 37 MICHAEL DEMPSEY            8 LASER             1:20.67S F      
 
Boys  12-Ov 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CILLIAN FITZPATRICK       14 SHARK               44.44S F      
  2 ODIE MELIA                12 TUAM                49.13S F      
  3 ANTHONY BOYLE             12 BL FN               50.58S F      
  4 DANIEL MAKEY              14 SHARK               51.19S F      
  5 CONOR BURKE               12 GAL                 51.54S F      
  6 DANIEL KEARNS             12 SHARK               51.75S F      
  7 CATHAL HANNON             12 BL FN               56.34S F      
  8 RUAIRI BLANCHARD          12 LASER               57.94S F      
  9 EANNA FITZPATRICK         12 SHARK               59.00S F      
 10 CIAN O CONGHAILE          12 SHARK             1:04.59S F      
 11 LIAM O CONGHAILE          12 SHARK             1:07.56S F      
 12 ELLIOTT CULLIGAN          12 LASER             1:10.60S F      
 
Girls  11&U 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROSIE DOORLY              11 GAL                 38.24S F      
  2 KASSIE RATHER              9 GAL                 38.50S F      
  3 GILLIAN MURPHY            10 GAL                 38.68S F      
  4 CIARA DAVITT              10 GAL                 38.71S F      
  5 OLIVIA CURRIE             10 SHARK               38.76S F      
  6 EIMEAR O'LEARY            11 GAL                 39.47S F      
  7 SIOFRA WATERS             10 TUAM                39.50S F      
  8 AOIFE BUNDSCHU            10 GAL                 39.85S F      
  9 ISABELLE BURKE            11 LASER               41.47S F      
 10 BRIDGET KENNY             10 BL FN               41.56S F      
 11 LILLY CRUDDEN             10 SHARK               41.87S F      
 12 KATIE WATERS              11 GAL                 42.16S F      
 13 AILIS DALY                10 GAL                 42.63S F      
 14 SOPHIE LALLY              11 GAL                 42.75S F      
 14 HOOIRYA AWAN              11 LASER               42.75S F      
 16 SARAH WALSH               10 SHARK               43.23S F      
 17 MEABH O ROURKE            10 TUAM                43.31S F      
 18 MARIJIA GIEDRAITYTE       10 GAL                 43.60S F      
 18 EMELIA JOYCE               9 SHARK               43.60S F      
 20 LYDIA MC NICHOLAS          9 LASER               43.66S F      
 21 AILBHE OWENS              11 LASER               44.15S F      
 22 HAYLEE HESSION            11 GAL                 44.44S F      
 23 ERIN SMYTH                10 GAL                 44.47S F      
 24 ORLA TIMLIN               11 LASER               44.59S F      
 25 DEIRBHILE MELODY          10 GAL                 44.72S F      
 26 ALISON MADDEN             10 GAL                 44.95S F      
 27 ABIGAIL O HAIRE           10 SHARK               45.25S F      
 28 NIAMH CONNERY              8 SHARK               45.28S F      
 29 ISABEL JOYCE               9 SHARK               45.65S F      
 30 GRACE WALSH               11 LASER               45.75S F      
 31 LAURA GERAGHTY             8 GAL                 45.93S F      
 32 ISOLDE HANNON              9 BL FN               46.66S F      
 33 ALI FLANNERY               9 SHARK               46.79S F      
 34 NIAMH MURPHY               8 LASER               46.98S F      
 35 EMILY WOODINGS            10 GAL                 47.06S F      
 36 ERIN IMBUSCH              11 GAL                 47.23S F      
 37 CLODAGH PARKER            10 TUAM                48.07S F      
 38 SARAH GUNNING              9 BL FN               49.54S F      
 39 DISA COFFEY               10 TUAM                49.61S F      
 40 MIRIAM ROLAND              9 BL FN               49.71S F      
 41 EMMA TANNIAN               9 SHARK               49.84S F      
 42 ZAINAB RATHER              9 GAL                 50.42S F      
 43 LUANA CIWECK              11 LASER               50.44S F      
 44 ELLEN MC GANN             10 SHARK               51.32S F      
 45 LOUISA HUSSEY              8 GAL                 51.60S F      
 46 EABHA KING                11 SHARK               51.68S F      
 47 ECE KARAMANCIL             7 GAL                 51.73S F      
 48 NIAMH GROGAN               8 GAL                 52.20S F      
 49 LAOISE SWEENEY            11 GAL                 53.07S F      
 50 AINING ZHAN                9 GAL                 53.41S F      
 51 KATIE WALLACE              9 LASER               54.40S F      
 52 SARAH CONNACHTON           6 SHARK               54.73S F      
 53 LEAH O' CONNOR            10 LASER               56.44S F      
 54 ANUSOOYA THAPA             9 GAL                 56.68S F      
 55 REBECCA CLARKE             9 SHARK               58.69S F      
 56 RUTH LIPTROT              10 SHARK             1:03.73S F      
 57 ZARA DOLAN                 8 SHARK             1:22.80S F      
  0 AVA BRADLEY                9 GAL                     NS F      
  0 MOLLY RUSH                11 LASER                   NS F      
 
Girls  12-Ov 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SARAH BRADLEY             13 GAL                 35.41S F      
  2 HANNAH DURKAN             13 BL FN               35.53S F      
  3 ANOUSKA VINOD             12 GAL                 36.41S F      
  4 MARIA NICDHONNACHA        12 GAL                 36.59S F      
  5 KATIE MACKEN              12 GAL                 37.60S F      
  6 EMILY ROONEY              12 BL FN               38.18S F      
  7 AILISE PRICE              13 SHARK               38.19S F      
  8 EVA SHAUGHNESSY           12 GAL                 38.25S F      
  9 LAURA REKAI               12 SHARK               38.48S F      
 10 AOIFE SWEENEY             13 GAL                 38.63S F      
 11 CAOIMHE HOGAN             12 SHARK               39.12S F      
 12 CAOIMHE NI BHRION         13 LASER               39.19S F      
 13 SARA MAIA MARTINS         12 BL FN               39.35S F      
 14 EMILY TALBOT              12 BL FN               39.56S F      
 15 GRAINNE O ROURKE          12 TUAM                40.26S F      
 16 AOIFE CAMPBELL            14 LASER               40.28S F      
 17 AOIFE NI CHONGAILE        15 SHARK               40.73S F      
 18 FARAH COLLINS             13 TUAM                40.75S F      
 18 CAOIMHE HICKEY            13 LASER               40.75S F      
 20 SIVE TOBIN                13 TUAM                40.78S F      
 21 ANNA FOGARTY              14 LASER               41.62S F      
 22 OLIWIA BREZEZINSKA        12 GAL                 43.50S F      
 23 KAYLEIGH O' REILLY        13 LASER               50.27S F      
 24 LEANA MC DONAGH           12 SHARK               56.76S F      
  0 ANNIE FINN                13 BL FN                   NS F      
  0 LISA COLLINS              12 SHARK                   NS F      
  0 ELLA WALLACE              12 LASER                   NS F      
 
Boys  11&U 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JOHN PATTEN               11 GAL                 36.75S F      
  2 MICHAEL HUSSEY            10 GAL                 38.26S F      
  3 KELLY ALEX                11 SHARK               38.87S F      
  4 SEMYON FOX                11 TUAM                39.38S F      
  5 DAVID LENNON              11 SHARK               39.40S F      
  6 ROSS BRADLEY              11 GAL                 41.25S F      
  7 DAVID KILBANE             10 BL FN               41.31S F      
  8 MATTIE NEWELL KIM         10 TUAM                41.84S F      
  9 RORY BUNDSCHU             10 GAL                 41.95S F      
 10 JOHN GIBBS                10 GAL                 42.37S F      
 11 CILLIAN MCCULLAGH         10 GAL                 42.96S F      
 12 BRIAN O'DONNELL           10 GAL                 43.10S F      
 13 CIAN HOGAN                10 SHARK               43.25S F      
 14 JOHN O'SULLIVAN            9 GAL                 44.85S F      
 15 PADDY SMYTH                9 LASER               44.89S F      
 16 WILL MAHON                10 GAL                 45.07S F      
 17 MICHAEL SMYTH              8 LASER               46.00S F      
 18 JOHN DURKAN                9 BL FN               47.09S F      
 19 COLM SHAUGHNESSY          10 LASER               48.57S F      
 20 JOHN KENNY                10 BL FN               48.65S F      
 21 MATTHEW HYNES              9 LASER               48.88S F      
 22 SEAN LYDON                10 LASER               49.04S F      
 23 COLM MORAN                11 LASER               49.44S F      
 23 RORY BOYLE                 9 SHARK               49.44S F      
 25 HUGH O'SHAUGNESSY          9 BL FN               49.67S F      
 26 MARK CORMICAN              9 BL FN               50.20S F      
 27 RIAIN KENNEDY             10 GAL                 50.47S F      
 28 VICTOR TASHEV             10 TUAM                50.88S F      
 29 RIVER MC CARTHY            9 SHARK               51.07S F      
 30 MICHAEL MACDONNACHA        9 GAL                 51.21S F      
 31 JOHN GRADIDGE             10 LASER               51.55S F      
 32 SHANE DE BRUN             10 LASER               51.57S F      
 33 DANIEL ROBINSON           10 BL FN               51.82S F      
 34 MICHAEL DOLAN             10 SHARK               52.11S F      
 35 EOGHAN HART               10 GAL                 52.80S F      
 36 EVIN CURLEY                9 BL FN               53.72S F      
 37 MICHAEL DEMPSEY            8 LASER               56.31S F      
 38 BRIAN RUANE               10 GAL                 58.61S F      
 39 EOIN LENNON                9 SHARK             1:00.25S F      
 40 CYRIL IAKIMOV              8 TUAM              1:02.20S F      
 41 OSGUR O MHURCHU           11 LASER             1:07.03S F      
 42 DARRAGH SMALL             10 GAL               1:08.03S F      
  0 CATHAL MCGRATH            10 GAL                     NS F      
 
Boys  12-Ov 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CILLIAN FITZPATRICK       14 SHARK               35.13S F      
  2 DANIEL KEARNS             12 SHARK               36.75S F      
  3 ODIE MELIA                12 TUAM                36.81S F      
  4 MARTIN MITCHELL           12 GAL                 37.15S F      
  5 ANTHONY BOYLE             12 BL FN               37.70S F      
  6 CONOR BURKE               12 GAL                 38.59S F      
  7 PATRICK LENEHAN           16 BL FN               40.20S F      
  8 CATHAL HANNON             12 BL FN               41.23S F      
  9 DARAGH GORMLEY            12 TUAM                41.38S F      
 10 ALEX ROE                  12 LASER               43.68S F      
 11 RUAIRI BLANCHARD          12 LASER               47.88S F      
 12 EANNA FITZPATRICK         12 SHARK               48.78S F      
 13 CIAN O CONGHAILE          12 SHARK               49.05S F      
 14 ELLIOTT CULLIGAN          12 LASER               53.06S F