LEINSTER LC QUALIFYING MEET JAN 2019 

Girls  13-13 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  4 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO            12:05.42L F      
  6 JANE BRADLEY              13 SLIGO            12:20.07L F      
 
Girls  14-14 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 CIARA CONNAUGHTON-JONES   14 SLIGO            10:44.81L F      
 
Boys  14-14 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 PHILIP DUDA               14 COM               9:54.17L F      
 
Girls  15-15 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JESSICA GANNON            15 COM               9:40.53L F      
 
Boys  16-16 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 TOM O'SULLIVAN            16 GAL               9:27.35L F      
 
Girls  13-13 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 LAOISE HANLY              13 LONG             25:22.00L F      
 
Boys  14-14 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO            17:43.57L F      
 
Boys  15-15 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 DYLAN HANLY               15 LONG             21:54.33L F      
 
Girls  16-16 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DANIELLE FARRELL          16 SLIGO            18:39.30L F      
 
Girls  10-11 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SINEAD FREEMAN            11 COM               5:33.25L F      
 
Girls  13-13 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 10 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO             5:44.59L F      
  0 JANE BRADLEY              13 SLIGO                   NS F      
 
Girls  14-14 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 CAROL GRIFFIN             14 SHARK             5:09.64L F      
  7 CIARA CONNAUGHTON-JONES   14 SLIGO             5:15.77L F      
 
Girls  15-15 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JESSICA GANNON            15 COM               4:38.17L F      
 10 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK             5:12.25L F      
 
Girls  16-16 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DANIELLE FARRELL          16 SLIGO             4:43.49L F      
  3 IONA ASHTON               16 SHARK             4:58.39L F      
  4 LAUREN SHARKEY            16 GAL               4:59.60L F      
  5 CIARA KILCOMMONS          16 COM               5:02.36L F      
  6 AIMEE KELLY               16 SHARK             5:03.49L F      
 17 AOIBHE RYNN               16 TRID              5:50.36L F      
 
Girls  17-17 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 CARRIE MC DAID            17 SLIGO                   NS F      
 
Girls  18-Ov 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 FREYA MURPHY              18 SHARK             5:19.24L F      
 
Boys  10-11 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 SCOTT DUDA                10 COM                 44.45L F      
 
Boys  12-12 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 CONOR LANIGAN             12 TRID                35.60L F      
  4 MICHAEL LAVIN             12 COM                 37.20L F      
  9 EOGHAN RYNN               12 TRID                40.68L F      
 12 RORY BOYLE                12 SHARK               45.65L F      
 
Boys  13-13 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 CIAN HOGAN                13 SHARK               37.62L F      
  8 EAMON KEANE               13 SLIGO               39.24L F      
 
Boys  14-14 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 MAX HUNTER                14 SLIGO               34.25L F      
  4 KENNY MARTIN              14 LONG                34.92L F      
  8 DAVID LENNON              14 SHARK               36.81L F      
 12 CORMAC RYNN               14 TRID                39.11L F      
  0 EUAN JENNINGS             14 SHARK                   NS F      
 
Boys  15-15 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 CIAN MC GLUE              15 SHARK               29.44L F      
 23 SEÁN KEANE                15 SLIGO               35.29L F      
 
Boys  16-16 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 BEN NAUGHTON              16 GAL                 29.34L F      
  7 NIALL JOYCE               16 SHARK               31.18L F      
 
Boys  17-17 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO               28.45L F      
 10 EIDHNE KENNEDY            17 GAL                 31.38L F      
 11 CILLIAN FITZPATRICK       17 SHARK               33.05L F      
 
Boys  18-Ov 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 KEVIN MC GLADE            26 TULL                26.71L F      
  6 JAMES SYMONS              22 GAL                 26.72L F      
  8 CALLUM ASHTON             20 SHARK               27.16L F      
 
Girls  10-11 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 GRACE QUINN               11 TRID                44.43L F      
  5 MOLLY MULVEY              11 TRID                44.89L F      
 
Girls  12-12 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 LAUREN HUNTER             12 SLIGO               38.50L F      
  3 ELLA MC KEON              12 TRID                39.81L F      
  4 EMELIA JOYCE              12 SHARK               40.24L F      
 12 ISABEL JOYCE              12 SHARK               45.44L F      
 
Girls  13-13 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 FAITH LYNOTT              13 TRID                37.58L F      
 
Girls  14-14 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KELIS CURRAN              14 COM                 31.16L F      
 
Girls  15-15 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ALISON GIBBS              15 GAL                 32.12L F      
  8 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK               33.24L F      
 16 AYLAH MURPHY              15 SHARK               37.54L F      
 17 OLIWIA BRYJA              15 TULL                37.90L F      
 
Girls  16-16 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AILBHE MULHALL            16 GAL                 30.44L F      
  2 NAOISE O'DONNELL          16 SHARK               30.77L F      
  7 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO               32.26L F      
 16 TEODORA CUGALJ            16 SHARK               36.38L F      
 20 AOIBHE RYNN               16 TRID                36.86L F      
 
Girls  17-17 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ISABELLE GIBBS            17 GAL                 31.17L F      
  5 LAURA JOHNSON             17 ATH                 31.65L F      
  6 GRACE JOYCE               17 SHARK               31.78L F      
  0 MARIA LYONS               17 SLIGO                   NS F      
 
Girls  18-Ov 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 IMOGEN NAUGHTON           20 SHARK               31.56L F      
  9 KEELA MULHALL             18 GAL                 31.94L F      
 13 PAOLA O'BRIEN             20 GAL                 33.86L F      
 14 CAOIMHE O'SULLIVAN        18 SLIGO               34.93L F      
 
Boys  12-12 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 MICHAEL LAVIN             12 COM               2:57.65L F      
  4 RORY BOYLE                12 SHARK             3:14.13L F      
  5 EOGHAN RYNN               12 TRID              3:15.38L F      
 
Boys  13-13 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 CIAN HOGAN                13 SHARK             2:48.60L F      
 10 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO             2:57.06L F      
 11 ROBERT TOBIN              13 COM               3:00.96L F      
  0 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO                   NS F      
 
Boys  14-14 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             2:25.65L F      
  4 PHILIP DUDA               14 COM               2:30.87L F      
 18 CORMAC RYNN               14 TRID              3:04.14L F      
 
Boys  15-15 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EOGHAN DALY               15 SHARK             2:29.64L F      
 
Boys  16-16 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 NIALL JOYCE               16 SHARK             2:31.10L F      
  5 SZMON JAGODZINSKI         16 LONG              2:36.58L F      
 
Boys  17-17 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 DAVID DOORLY              17 GAL               2:21.62L F      
  7 BRIAN LENNON              17 SHARK             2:38.41L F      
 
Girls  10-11 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SINEAD FREEMAN            11 COM               3:00.13L F      
 
Girls  12-12 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 ELLA MC KEON              12 TRID              3:18.03L F      
 
Girls  13-13 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 HOLLIE KILROE             13 COM               2:48.32L F      
  5 LIADAN RUDDY              13 SLIGO             2:50.54L F      
 18 JANE BRADLEY              13 SLIGO             3:04.27L F      
 21 RUBY LOWE                 13 TRID              3:18.29L F      
 22 FAITH LYNOTT              13 TRID              3:19.64L F      
 
Girls  14-14 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 KELIS CURRAN              14 COM               2:37.90L F      
 
Girls  15-15 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JESSICA GANNON            15 COM               2:34.03L F      
  3 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK             2:40.24L F      
  6 ALISON GIBBS              15 GAL               2:41.86L F      
 
Girls  16-16 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 IONA ASHTON               16 SHARK             2:31.60L F      
  5 AIMEE KELLY               16 SHARK             2:34.96L F      
  7 ALICE MC PARTLAN          16 SLIGO             2:38.83L F      
 10 LAUREN SHARKEY            16 GAL               2:39.81L F      
 
Girls  17-17 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE LEAHY               17 GAL               2:28.96L F      
  3 ISABELLE GIBBS            17 GAL               2:33.48L F      
  8 SADHBH DALY               17 SHARK             2:37.49L F      
 11 LAURA JOHNSON             17 ATH               2:39.36L F      
 13 LABHOISE BOYLE            17 SHARK             2:41.93L F      
 16 TARA WALSH                17 SLIGO             2:46.77L F      
  0 MARIA LYONS               17 SLIGO                   NS F      
 
Boys  10-11 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SCOTT DUDA                10 COM               1:44.22L F      
 
Boys  13-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ALAN KILCOMMONS           13 COM               1:29.59L F      
  6 EAMON KEANE               13 SLIGO             1:32.51L F      
 14 ROBERT TOBIN              13 COM               1:41.92L F      
 
Boys  14-14 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 KILLIAN LANGTON           14 SLIGO             1:18.86L F      
  6 EUAN JENNINGS             14 SHARK             1:21.99L F      
 25 ALEX KELLY                14 SHARK             1:35.47L F      
  0 DAVID LENNON              14 SHARK             1:29.25L F      
 
Boys  15-15 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 CIAN MC GLUE              15 SHARK             1:19.97L F      
  8 EOGHAN DALY               15 SHARK             1:21.47L F      
 
Boys  16-16 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BEN NAUGHTON              16 GAL               1:15.61L F      
  8 SZMON JAGODZINSKI         16 LONG              1:28.02L F      
 
Boys  17-17 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 EIDHNE KENNEDY            17 GAL               1:13.60L F      
  9 ALEX CLARK                17 SHARK             1:20.63L F      
 12 CILLIAN FITZPATRICK       17 SHARK             1:27.86L F      
 
Boys  18-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 BILLY CLARKE              18 SHARK             1:12.91L F      
  6 DAVID WOODS               21 TULL              1:13.67L F      
  7 ANTHONY MAHER             18 SLIGO             1:14.37L F      
  8 RYAN HORNET               18 SHARK             1:16.60L F      
 
Girls  12-12 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 10 EMELIA JOYCE              12 SHARK             1:43.40L F      
 11 ISABEL JOYCE              12 SHARK             1:48.40L F      
 
Girls  13-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO             1:40.95L F      
 
Girls  14-14 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 CIARA CONNAUGHTON-JONES   14 SLIGO             1:29.23L F      
 17 CAROL GRIFFIN             14 SHARK             1:33.79L F      
 
Girls  15-15 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMMA MURPHY               15 GAL               1:18.36L F      
 20 ALANNAH CUNNINGHAM        15 SLIGO             1:36.63L F      
 21 OLIWIA BRYJA              15 TULL              1:36.87L F      
 23 AYLAH MURPHY              15 SHARK             1:38.34L F      
 
Girls  16-16 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AVA MC FADDEN             16 COM               1:18.28L F      
  3 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO             1:22.19L F      
 12 ALICE MC PARTLAN          16 SLIGO             1:29.22L F      
 16 NAOISE O'DONNELL          16 SHARK             1:33.12L F      
 17 TEODORA CUGALJ            16 SHARK             1:34.67L F      
 
Girls  17-17 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 GRACE JOYCE               17 SHARK             1:19.75L F      
  4 CARRIE MC DAID            17 SLIGO             1:21.65L F      
  5 LABHOISE BOYLE            17 SHARK             1:24.26L F      
  8 SADHBH DALY               17 SHARK             1:28.87L F      
 
Girls  18-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 NIAMH KILGALLEN           20 CLM               1:13.21L F      
  9 CAOIMHE O'SULLIVAN        18 SLIGO             1:24.52L F      
 
Boys  12-12 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MICHAEL LAVIN             12 COM               2:57.71L F      
  3 CONOR LANIGAN             12 TRID              3:14.47L F      
  4 EOGHAN RYNN               12 TRID              3:15.13L F      
 
Boys  13-13 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 ALAN KILCOMMONS           13 COM               2:51.11L F      
  8 CIAN HOGAN                13 SHARK             2:56.07L F      
 
Boys  14-14 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             2:25.01L F      
  6 KILLIAN LANGTON           14 SLIGO             2:36.48L F      
  0 EUAN JENNINGS             14 SHARK                   NS F      
 
Boys  15-15 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 EOGHAN DALY               15 SHARK             2:31.22L F      
 
Boys  16-16 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BEN NAUGHTON              16 GAL               2:25.49L F      
  2 TOM O'SULLIVAN            16 GAL               2:27.02L F      
  8 SZMON JAGODZINSKI         16 LONG              2:46.71L F      
 
Boys  17-17 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 BRIAN LENNON              17 SHARK             2:37.99L F      
  0 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO             2:33.78L F      
 
Boys  18-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 CALLUM ASHTON             20 SHARK             2:17.78L F      
  9 ANTHONY MAHER             18 SLIGO             2:31.43L F      
 
Boys  14-14 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             5:07.22L F      
 
Boys  17-17 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 BRIAN LENNON              17 SHARK                   NS F      
 
Boys  18-Ov 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CALLUM ASHTON             20 SHARK             4:56.71L F      
 
Girls  10-11 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 MOLLY MULVEY              11 TRID                49.90L F      
 12 GRACE QUINN               11 TRID                52.05L F      
 
Girls  12-12 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 EMELIA JOYCE              12 SHARK               46.50L F      
  8 LAUREN HUNTER             12 SLIGO               47.91L F      
 11 ELLEN COEN                12 SLIGO               48.69L F      
 18 ISABEL JOYCE              12 SHARK               51.42L F      
 
Girls  13-13 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 18 FAITH LYNOTT              13 TRID                46.21L F      
 37 RUBY LOWE                 13 TRID                52.71L F      
 
Girls  15-15 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 EMMA MURPHY               15 GAL                 37.80L F      
 12 ALANNAH CUNNINGHAM        15 SLIGO               42.95L F      
 14 AYLAH MURPHY              15 SHARK               43.79L F      
 16 OLIWIA BRYJA              15 TULL                45.19L F      
 
Girls  16-16 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AVA MC FADDEN             16 COM                 35.86L F      
  4 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO               38.16L F      
 14 ALICE MC PARTLAN          16 SLIGO               41.38L F      
 15 TEODORA CUGALJ            16 SHARK               42.22L F      
 20 AOIBHE RYNN               16 TRID                48.14L F      
 
Girls  17-17 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 GRACE JOYCE               17 SHARK               36.17L F      
  4 CARRIE MC DAID            17 SLIGO               36.83L F      
  5 LABHOISE BOYLE            17 SHARK               38.17L F      
 
Girls  18-Ov 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 GABRIELLA WEAVER          21 TULL                36.68L F      
 11 CAOIMHE O'SULLIVAN        18 SLIGO               39.20L F      
 
Boys  12-12 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 WILLIAM DRAPER            12 SLIGO               47.66L F      
  8 CONOR LANIGAN             12 TRID                50.24L F      
  0 MICHAEL LAVIN             12 COM                 42.53L F      
 
Boys  13-13 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 CIAN HOGAN                13 SHARK               43.10L F      
  3 ALAN KILCOMMONS           13 COM                 43.80L F      
  4 EAMON KEANE               13 SLIGO               43.81L F      
  6 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO               44.50L F      
 
Boys  14-14 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 PHILIP DUDA               14 COM                 38.27L F      
  7 DAVID LENNON              14 SHARK               39.58L F      
  9 ALEX KELLY                14 SHARK               41.78L F      
 10 TAMAS JAGER               14 SHARK               41.91L F      
 19 KENNY MARTIN              14 LONG                46.44L F      
 21 CORMAC RYNN               14 TRID                48.87L F      
  0 EUAN JENNINGS             14 SHARK                   NS F      
 
Boys  15-15 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 CIAN MC GLUE              15 SHARK               35.24L F      
 19 EANNA FITZPATRICK         15 SHARK               45.76L F      
 
Boys  16-16 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BEN NAUGHTON              16 GAL                 34.98L F      
 
Boys  17-17 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 EIDHNE KENNEDY            17 GAL                 32.40L F      
  9 CILLIAN FITZPATRICK       17 SHARK               38.64L F      
 
Boys  18-Ov 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KEVIN MC GLADE            26 TULL                30.37L F      
  6 BILLY CLARKE              18 SHARK               32.39L F      
  8 DAVID WOODS               21 TULL                32.80L F      
 10 ANTHONY MAHER             18 SLIGO               33.39L F      
 13 RYAN HORNET               18 SHARK               34.78L F      
 
Girls  10-11 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SINEAD FREEMAN            11 COM               2:36.58L F      
 
Girls  13-13 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 16 LAOISE HANLY              13 LONG              2:56.54L F      
 
Girls  14-14 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 10 CAROL GRIFFIN             14 SHARK             2:26.74L F      
 
Girls  15-15 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALISON GIBBS              15 GAL               2:17.99L F      
  9 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK             2:25.81L F      
 
Girls  16-16 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DANIELLE FARRELL          16 SLIGO             2:12.78L F      
  5 AILBHE MULHALL            16 GAL               2:18.85L F      
  6 IONA ASHTON               16 SHARK             2:20.81L F      
 10 LAUREN SHARKEY            16 GAL               2:23.49L F      
 13 CIARA KILCOMMONS          16 COM               2:25.02L F      
 
Girls  17-17 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 AOIFE LEAHY               17 GAL               2:14.02L F      
  3 ISABELLE GIBBS            17 GAL               2:16.31L F      
  7 LAURA JOHNSON             17 ATH               2:23.14L F      
 12 GRACE JOYCE               17 SHARK             2:25.98L F      
 
Girls  18-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 KEELA MULHALL             18 GAL               2:19.36L F      
 
Boys  13-13 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 ALAN KILCOMMONS           13 COM               2:31.08L F      
 
Boys  14-14 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 PHILIP DUDA               14 COM               2:13.53L F      
  8 KILLIAN LANGTON           14 SLIGO             2:21.72L F      
 
Boys  15-15 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 13 CIAN MC GLUE              15 SHARK             2:20.53L F      
 22 DYLAN HANLY               15 LONG              2:30.68L F      
 
Boys  16-16 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 11 SZMON JAGODZINSKI         16 LONG              2:25.06L F      
 
Boys  17-17 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 EIDHNE KENNEDY            17 GAL               2:11.02L F      
  8 DAVID DOORLY              17 GAL               2:12.10L F      
 
Boys  18-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 CALLUM ASHTON             20 SHARK             2:03.96L F      
 16 BILLY CLARKE              18 SHARK             2:17.65L F      
 
Girls  10-11 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SINEAD FREEMAN            11 COM               1:27.64L F      
 
Girls  13-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 JANE BRADLEY              13 SLIGO             1:35.01L F      
 
Girls  14-14 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KELIS CURRAN              14 COM               1:09.27L F      
 
Girls  15-15 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ALISON GIBBS              15 GAL               1:15.18L F      
  6 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK             1:16.94L F      
 12 AYLAH MURPHY              15 SHARK             1:26.01L F      
 
Girls  16-16 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AILBHE MULHALL            16 GAL               1:09.77L F      
  3 NAOISE O'DONNELL          16 SHARK             1:11.81L F      
  6 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO             1:12.97L F      
 13 AOIBHE RYNN               16 TRID              1:25.71L F      
 
Girls  17-17 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 LAURA JOHNSON             17 ATH               1:14.83L F      
 
Girls  18-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 IMOGEN NAUGHTON           20 SHARK             1:07.94L F      
  8 PAOLA O'BRIEN             20 GAL               1:16.37L F      
 
Boys  12-12 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 CONOR LANIGAN             12 TRID              1:29.90L F      
  3 EOGHAN RYNN               12 TRID              1:31.19L F      
  8 RORY BOYLE                12 SHARK             1:47.66L F      
 
Boys  13-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 RONAN O'CONNOR            13 SLIGO             1:30.35L F      
  6 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO             1:31.20L F      
 
Boys  14-14 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             1:06.05L F      
 10 MAX HUNTER                14 SLIGO             1:24.40L F      
 11 KENNY MARTIN              14 LONG              1:24.46L F      
 12 EDWARD MC DONAGH          14 SLIGO             1:25.46L F      
 14 CORMAC RYNN               14 TRID              1:31.73L F      
  0 DAVID LENNON              14 SHARK                   NS F      
 
Boys  15-15 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 14 SEÁN KEANE                15 SLIGO             1:29.52L F      
 
Boys  16-16 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 TOM O'SULLIVAN            16 GAL               1:02.26L F      
  4 BEN NAUGHTON              16 GAL               1:06.04L F      
  0 NIALL JOYCE               16 SHARK             1:09.42L F      
 
Boys  17-17 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO             1:06.64L F      
  8 BRIAN LENNON              17 SHARK             1:09.90L F      
 12 CILLIAN FITZPATRICK       17 SHARK             1:22.12L F      
 
Boys  18-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JAMES SYMONS              22 GAL                 58.33L F      
 14 ANTHONY MAHER             18 SLIGO             1:08.14L F      
 20 RYAN HORNET               18 SHARK             1:11.07L F      
 
Girls  12-12 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 11 EMELIA JOYCE              12 SHARK             3:18.27L F      
 13 ELLA MC KEON              12 TRID              3:24.55L F      
 14 LILY O'GRADY              12 SLIGO             3:24.93L F      
 
Girls  13-13 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 LIADAN RUDDY              13 SLIGO             2:57.85L F      
 11 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO             3:05.35L F      
 18 JANE BRADLEY              13 SLIGO             3:14.94L F      
 21 FAITH LYNOTT              13 TRID              3:18.46L F      
 
Girls  14-14 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KELIS CURRAN              14 COM               2:40.86L F      
  7 CIARA CONNAUGHTON-JONES   14 SLIGO             2:48.95L F      
 12 CAROL GRIFFIN             14 SHARK             2:55.02L F      
 
Girls  15-15 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 EMMA MURPHY               15 GAL               2:36.51L F      
  9 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK             2:47.35L F      
 23 AYLAH MURPHY              15 SHARK             3:02.43L F      
 
Girls  16-16 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DANIELLE FARRELL          16 SLIGO             2:35.47L F      
  3 AILBHE MULHALL            16 GAL               2:37.27L F      
  5 AIMEE KELLY               16 SHARK             2:39.39L F      
  6 AVA MC FADDEN             16 COM               2:39.41L F      
  8 LAUREN SHARKEY            16 GAL               2:41.57L F      
  9 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO             2:42.96L F      
 12 ALICE MC PARTLAN          16 SLIGO             2:45.27L F      
 16 CIARA KILCOMMONS          16 COM               2:48.14L F      
 17 NAOISE O'DONNELL          16 SHARK             2:50.03L F      
 
Girls  17-17 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ISABELLE GIBBS            17 GAL               2:35.34L F      
  3 CARRIE MC DAID            17 SLIGO             2:37.48L F      
  8 SADHBH DALY               17 SHARK             2:47.48L F      
 12 TARA WALSH                17 SLIGO             2:51.80L F      
 
Girls  18-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NIAMH KILGALLEN           20 CLM               2:26.10L F      
  9 CAOIMHE O'SULLIVAN        18 SLIGO             2:46.27L F      
 10 KEELA MULHALL             18 GAL               2:46.79L F      
 11 FREYA MURPHY              18 SHARK             2:47.71L F      
 
Boys  12-12 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DANIEL RATTIGAN           12 SLIGO             6:03.35L F      
 
Boys  13-13 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 ROBERT TOBIN              13 COM               5:50.73L F      
 
Boys  14-14 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             4:32.28L F      
  4 PHILIP DUDA               14 COM               4:40.76L F      
 15 KENNY MARTIN              14 LONG              5:37.83L F      
 18 ALEX KELLY                14 SHARK             5:46.61L F      
 
Boys  15-15 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 17 DYLAN HANLY               15 LONG              5:33.05L F      
 
Boys  16-16 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 TOM O'SULLIVAN            16 GAL               4:30.07L F      
 
Boys  17-17 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 DAVID DOORLY              17 GAL               4:35.86L F      
  8 BRIAN LENNON              17 SHARK             4:50.88L F      
  9 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO             4:54.78L F      
 
Boys  18-Ov 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 CALLUM ASHTON             20 SHARK             4:27.90L F      
  9 PATRICK FLANAGAN          22 TULL              5:52.40L F      
 
Girls  10-11 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SINEAD FREEMAN            11 COM                 40.09L F      
 
Girls  12-12 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 EMELIA JOYCE              12 SHARK               41.40L F      
 14 ELLA MC KEON              12 TRID                44.23L F      
  0 LILY O'GRADY              12 SLIGO                   NS F      
 
Girls  13-13 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 HOLLIE KILROE             13 COM                 35.39L F      
  0 ELLA GUCKIAN              13 TRID                    NS F      
 
Girls  14-14 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 KELIS CURRAN              14 COM                 34.05L F      
  8 CAROL GRIFFIN             14 SHARK               37.83L F      
 13 RACHEL O'CONNOR           14 TRID                39.62L F      
 
Girls  15-15 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK               32.86L F      
 13 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK               36.83L F      
 21 ALISON GIBBS              15 GAL                 38.42L F      
 23 EMILIA NOWAK              15 TULL                38.90L F      
 27 AYLAH MURPHY              15 SHARK               40.86L F      
 
Girls  16-16 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 IONA ASHTON               16 SHARK               32.70L F      
  5 AIMEE KELLY               16 SHARK               32.74L F      
  9 ALICE MC PARTLAN          16 SLIGO               35.12L F      
 13 CIARA KILCOMMONS          16 COM                 35.73L F      
 18 TEODORA CUGALJ            16 SHARK               39.14L F      
 24 AOIBHE RYNN               16 TRID                41.89L F      
 
Girls  17-17 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 AOIFE LEAHY               17 GAL                 31.84L F      
  3 ISABELLE GIBBS            17 GAL                 32.46L F      
  4 CARRIE MC DAID            17 SLIGO               32.67L F      
  8 GRACE JOYCE               17 SHARK               33.52L F      
  9 LABHOISE BOYLE            17 SHARK               33.73L F      
 11 SADHBH DALY               17 SHARK               34.58L F      
 12 ANASTAZYA PLISZKA         17 COM                 34.96L F      
 15 TARA WALSH                17 SLIGO               36.92L F      
  0 LAURA JOHNSON             17 ATH                     NS F      
 
Girls  18-Ov 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 IMOGEN NAUGHTON           20 SHARK               33.02L F      
  8 PAOLA O'BRIEN             20 GAL                 35.68L F      
 
Boys  10-11 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 MATTHEW O'GRADY           10 SLIGO               41.93L F      
 
Boys  12-12 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 RORY BOYLE                12 SHARK               39.99L F      
  5 EOGHAN RYNN               12 TRID                41.09L F      
 
Boys  13-13 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 CIAN HOGAN                13 SHARK               36.36L F      
 12 ROBERT TOBIN              13 COM                 40.51L F      
 
Boys  14-14 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 EDWARD MC DONAGH          14 SLIGO               37.88L F      
 16 CORMAC RYNN               14 TRID                40.40L F      
 17 KENNY MARTIN              14 LONG                40.62L F      
 19 ALEX KELLY                14 SHARK               42.03L F      
 
Boys  15-15 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 17 CALLUM ROWLEY HOPKINS     15 SLIGO               38.28L F      
 20 EANNA FITZPATRICK         15 SHARK               41.26L F      
 
Boys  16-16 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NIALL JOYCE               16 SHARK               31.11L F      
  5 SZMON JAGODZINSKI         16 LONG                34.34L F      
 
Boys  17-17 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 CILLIAN FITZPATRICK       17 SHARK               38.34L F      
 
Boys  18-Ov 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JAMES SYMONS              22 GAL                 28.35L F      
  6 MAX KOLCOW                18 GAL                 29.49L F      
  8 CIARAN BURKE              19 GAL                 30.06L F      
 
Girls  10-11 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MOLLY MULVEY              11 TRID              3:49.02L F      
  2 GRACE QUINN               11 TRID              3:55.47L F      
 
Girls  12-12 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 ISABEL JOYCE              12 SHARK             3:44.90L F      
 10 EMELIA JOYCE              12 SHARK             3:47.20L F      
 
Girls  13-13 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 19 FAITH LYNOTT              13 TRID              3:48.34L F      
 
Girls  14-14 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 CIARA CONNAUGHTON-JONES   14 SLIGO             3:12.76L F      
 13 RACHEL O'CONNOR           14 TRID              3:25.38L F      
 
Girls  15-15 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMMA MURPHY               15 GAL               2:49.55L F      
 11 ALANNAH CUNNINGHAM        15 SLIGO             3:23.57L F      
 
Girls  16-16 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 AVA MC FADDEN             16 COM               2:49.95L F      
  5 AIMEE KELLY               16 SHARK             3:00.98L F      
  9 TEODORA CUGALJ            16 SHARK             3:25.32L F      
 
Girls  17-17 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 SADHBH DALY               17 SHARK             3:08.71L F      
  0 LABHOISE BOYLE            17 SHARK             2:59.97L F      
 
Girls  18-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 NIAMH KILGALLEN           20 CLM               2:43.99L F      
  7 CAOIMHE O'SULLIVAN        18 SLIGO             3:05.46L F      
 
Boys  12-12 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 CONOR LANIGAN             12 TRID              3:41.35L F      
 
Boys  13-13 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 ALAN KILCOMMONS           13 COM               3:09.86L F      
 
Boys  14-14 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 KILLIAN LANGTON           14 SLIGO             2:48.65L F      
 10 DAVID LENNON              14 SHARK             3:13.01L F      
 
Boys  15-15 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 EOGHAN DALY               15 SHARK             2:54.62L F      
  6 CIAN MC GLUE              15 SHARK             2:55.44L F      
 
Boys  16-16 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BEN NAUGHTON              16 GAL               2:44.56L F      
 
Boys  17-17 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 EIDHNE KENNEDY            17 GAL               2:43.82L F      
  5 ALEX CLARK                17 SHARK             2:53.14L F      
 
Boys  18-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ANTHONY MAHER             18 SLIGO             2:46.73L F      
  3 BILLY CLARKE              18 SHARK             2:47.38L F      
 
Girls  10-11 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SINEAD FREEMAN            11 COM               1:12.49L F      
 
Girls  12-12 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 13 ELLA MC KEON              12 TRID              1:18.48L F      
 
Girls  13-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 HOLLIE KILROE             13 COM               1:09.44L F      
  7 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO             1:10.90L F      
  8 LIADAN RUDDY              13 SLIGO             1:10.98L F      
 19 RUBY LOWE                 13 TRID              1:17.90L F      
 
Girls  14-14 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 KELIS CURRAN              14 COM               1:05.62L F      
 14 CAROL GRIFFIN             14 SHARK             1:07.62L F      
 
Girls  15-15 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALISON GIBBS              15 GAL               1:03.88L F      
  3 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK             1:04.69L F      
  4 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK             1:04.74L F      
  9 EMMA MURPHY               15 GAL               1:06.35L F      
 28 EMILIA NOWAK              15 TULL              1:11.40L F      
 
Girls  16-16 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DANIELLE FARRELL          16 SLIGO             1:00.02L F      
  4 AILBHE MULHALL            16 GAL               1:03.80L F      
 11 ALICE MC PARTLAN          16 SLIGO             1:06.29L F      
 13 CIARA KILCOMMONS          16 COM               1:06.56L F      
 
Girls  17-17 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 AOIFE LEAHY               17 GAL               1:00.62L F      
  5 ISABELLE GIBBS            17 GAL               1:02.82L F      
  8 CARRIE MC DAID            17 SLIGO             1:03.54L F      
 10 GRACE JOYCE               17 SHARK             1:03.91L F      
 11 ANASTAZYA PLISZKA         17 COM               1:04.00L F      
 22 TARA WALSH                17 SLIGO             1:08.78L F      
  0 LAURA JOHNSON             17 ATH                     NS F      
 
Girls  18-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 KEELA MULHALL             18 GAL               1:01.72L F      
  7 IMOGEN NAUGHTON           20 SHARK             1:03.10L F      
 12 CAOIMHE O'SULLIVAN        18 SLIGO             1:07.93L F      
 13 PAOLA O'BRIEN             20 GAL               1:08.08L F      
 15 FREYA MURPHY              18 SHARK             1:10.42L F      
  0 NIAMH KILGALLEN           20 CLM                     NS F      
 
Boys  12-12 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 EOGHAN RYNN               12 TRID              1:17.39L F      
 
Boys  13-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 RONAN O'CONNOR            13 SLIGO             1:09.21L F      
 11 ALAN KILCOMMONS           13 COM               1:09.48L F      
 12 CIAN HOGAN                13 SHARK             1:09.51L F      
 19 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO             1:13.56L F      
 
Boys  14-14 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 PHILIP DUDA               14 COM               1:01.07L F      
 13 KILLIAN LANGTON           14 SLIGO             1:05.91L F      
 23 DAVID LENNON              14 SHARK             1:10.07L F      
 24 ALEX KELLY                14 SHARK             1:10.38L F      
  0 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO               59.42L F      
  0 TAMAS JAGER               14 SHARK                   NS F      
 
Boys  15-15 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 10 CIAN MC GLUE              15 SHARK             1:00.73L F      
 11 EOGHAN DALY               15 SHARK             1:00.78L F      
 27 DYLAN HANLY               15 LONG              1:09.49L F      
 
Boys  16-16 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 TOM O'SULLIVAN            16 GAL                 58.68L F      
  8 BEN NAUGHTON              16 GAL               1:00.74L F      
 15 NIALL JOYCE               16 SHARK             1:02.61L F      
 20 SZMON JAGODZINSKI         16 LONG              1:05.34L F      
 
Boys  17-17 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 DAVID DOORLY              17 GAL                 58.86L F      
 10 EIDHNE KENNEDY            17 GAL                 58.95L F      
 11 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO               59.16L F      
 18 BRIAN LENNON              17 SHARK             1:01.14L F      
 23 ALEX CLARK                17 SHARK             1:03.69L F      
 
Boys  18-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 KEVIN MC GLADE            26 TULL                53.51L F      
 11 CALLUM ASHTON             20 SHARK               56.15L F      
 12 MAX KOLCOW                18 GAL                 56.43L F      
 15 CIARAN BURKE              19 GAL                 57.17L F      
 28 BILLY CLARKE              18 SHARK             1:00.84L F      
 
Girls  13-13 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO             6:55.23L F      
 
Girls  14-14 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 CIARA CONNAUGHTON-JONES   14 SLIGO             5:56.43L F      
 
Girls  16-16 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DANIELLE FARRELL          16 SLIGO             5:27.73L F      
  2 AIMEE KELLY               16 SHARK             5:39.06L F      
  3 LAUREN SHARKEY            16 GAL               5:40.04L F      
  6 ALICE MC PARTLAN          16 SLIGO             5:51.82L F      
 
Girls  17-17 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 LABHOISE BOYLE            17 SHARK                   NS F      
 
Girls  18-Ov 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 CAOIMHE O'SULLIVAN        18 SLIGO             6:00.77L F      
 
Boys  10-11 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 MATTHEW O'GRADY           10 SLIGO               35.09L F      
 
Boys  12-12 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 EOGHAN RYNN               12 TRID                33.03L F      
  7 CONOR LANIGAN             12 TRID                34.66L F      
 12 MARK BRADLEY              12 SLIGO               35.21L F      
 14 DANIEL RATTIGAN           12 SLIGO               36.11L F      
  0 RORY BOYLE                12 SHARK                   NS F      
 
Boys  13-13 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 10 ALAN KILCOMMONS           13 COM                 31.92L F      
 12 CIAN HOGAN                13 SHARK               32.56L F      
 
Boys  14-14 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO               27.83L F      
  7 PHILIP DUDA               14 COM                 28.48L F      
 27 ALEX KELLY                14 SHARK               32.08L F      
 35 EDWARD MC DONAGH          14 SLIGO               32.95L F      
 38 CORMAC RYNN               14 TRID                33.89L F      
  0 TAMAS JAGER               14 SHARK                   NS F      
 
Boys  15-15 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 CIAN MC GLUE              15 SHARK               27.44L F      
 28 DYLAN HANLY               15 LONG                31.31L F      
 
Boys  16-16 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 NIALL JOYCE               16 SHARK               28.35L F      
 
Boys  17-17 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO               27.32L F      
 10 EIDHNE KENNEDY            17 GAL                 27.62L F      
 
Boys  18-Ov 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ANDREW MOORE              21 TULL                24.19L F      
  4 KEVIN MC GLADE            26 TULL                24.50L F      
  9 MAX KOLCOW                18 GAL                 25.67L F      
 11 CIARAN BURKE              19 GAL                 26.01L F      
 17 CALLUM ASHTON             20 SHARK               26.77L F      
 27 BILLY CLARKE              18 SHARK               28.62L F      
 
Girls  10-11 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 MOLLY MULVEY              11 TRID                37.84L F      
  6 GRACE QUINN               11 TRID                39.11L F      
 
Girls  12-12 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 11 EMELIA JOYCE              12 SHARK               35.10L F      
 12 ELLA MC KEON              12 TRID                35.40L F      
 15 ISABEL JOYCE              12 SHARK               36.93L F      
 
Girls  13-13 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 HOLLIE KILROE             13 COM                 31.21L F      
 24 FAITH LYNOTT              13 TRID                35.07L F      
 27 LAOISE HANLY              13 LONG                35.50L F      
 28 RUBY LOWE                 13 TRID                36.52L F      
 
Girls  14-14 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 15 CAROL GRIFFIN             14 SHARK               31.65L F      
 
Girls  15-15 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ALISON GIBBS              15 GAL                 29.43L F      
  4 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK               29.75L F      
 11 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK               30.70L F      
 19 EMILIA NOWAK              15 TULL                32.27L F      
 
Girls  16-16 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 14 AILBHE MULHALL            16 GAL                 30.64L F      
 15 CIARA KILCOMMONS          16 COM                 30.70L F      
 21 AOIBHE RYNN               16 TRID                33.85L F      
 
Girls  17-17 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE LEAHY               17 GAL                 28.68L F      
  2 GRACE JOYCE               17 SHARK               28.85L F      
  4 ANASTAZYA PLISZKA         17 COM                 29.16L F      
  6 ISABELLE GIBBS            17 GAL                 29.33L F      
  9 CARRIE MC DAID            17 SLIGO               29.51L F      
 
Girls  18-Ov 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 GABRIELLA WEAVER          21 TULL                28.22L F      
  8 KEELA MULHALL             18 GAL                 28.71L F      
 14 PAOLA O'BRIEN             20 GAL                 30.92L F      
 15 FREYA MURPHY              18 SHARK               32.72L F      
 
Boys  12-12 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CONOR LANIGAN             12 TRID              3:24.18L F      
 
Boys  16-16 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 TOM O'SULLIVAN            16 GAL               2:21.30L F      
 
Girls  13-13 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 LAOISE HANLY              13 LONG              3:26.74L F      
 
Girls  14-14 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KELIS CURRAN              14 COM               2:44.18L F      
 
Girls  16-16 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AILBHE MULHALL            16 GAL               2:34.60L F      
  4 NAOISE O'DONNELL          16 SHARK             2:44.74L F      
 
Girls  17-17 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 GRACE JOYCE               17 SHARK             2:46.46L F      
 
Girls  18-Ov 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 IMOGEN NAUGHTON           20 SHARK             2:29.84L F      
 
Boys  12-12 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 EOGHAN RYNN               12 TRID              1:30.13L F      
 11 DANIEL RATTIGAN           12 SLIGO             1:31.98L F      
  0 RORY BOYLE                12 SHARK                   NS F      
 
Boys  13-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 CIAN HOGAN                13 SHARK             1:17.96L F      
 12 ROBERT TOBIN              13 COM               1:24.36L F      
 15 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO             1:27.14L F      
 
Boys  14-14 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             1:08.18L F      
  4 PHILIP DUDA               14 COM               1:10.86L F      
 12 KILLIAN LANGTON           14 SLIGO             1:17.32L F      
 21 EDWARD MC DONAGH          14 SLIGO             1:22.93L F      
 31 CORMAC RYNN               14 TRID              1:26.48L F      
 33 KENNY MARTIN              14 LONG              1:28.83L F      
 
Boys  15-15 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 EOGHAN DALY               15 SHARK             1:09.99L F      
 18 CALLUM ROWLEY HOPKINS     15 SLIGO             1:24.98L F      
 
Boys  16-16 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 NIALL JOYCE               16 SHARK             1:09.41L F      
  0 SZMON JAGODZINSKI         16 LONG                    NS F      
 
Boys  17-17 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 DAVID DOORLY              17 GAL               1:06.51L F      
 10 ALEX CLARK                17 SHARK             1:13.99L F      
 12 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO             1:15.24L F      
 
Boys  18-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JAMES SYMONS              22 GAL               1:01.26L F      
 11 ANTHONY MAHER             18 SLIGO             1:09.51L F      
 14 PATRICK FLANAGAN          22 TULL              1:27.36L F      
  0 CIARAN BURKE              19 GAL                     NS F      
  0 CALLUM ASHTON             20 SHARK                   NS F      
  0 MAX KOLCOW                18 GAL               1:05.04L F      
 
Girls  12-12 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 14 ELLA MC KEON              12 TRID              1:34.06L F      
 
Girls  13-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 HOLLIE KILROE             13 COM               1:18.05L F      
  8 LIADAN RUDDY              13 SLIGO             1:22.35L F      
  0 FAITH LYNOTT              13 TRID                    NS F      
 
Girls  14-14 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 KELIS CURRAN              14 COM               1:14.25L F      
 12 CIARA CONNAUGHTON-JONES   14 SLIGO             1:19.08L F      
 16 CAROL GRIFFIN             14 SHARK             1:20.24L F      
 17 ANTONINA PLISZKA          14 COM               1:20.53L F      
 
Girls  15-15 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK             1:10.28L F      
  4 JESSICA GANNON            15 COM               1:12.15L F      
  9 ALISON GIBBS              15 GAL               1:15.25L F      
 
Girls  16-16 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 IONA ASHTON               16 SHARK             1:10.28L F      
  5 DANIELLE FARRELL          16 SLIGO             1:11.26L F      
  6 AIMEE KELLY               16 SHARK             1:11.51L F      
 10 LAUREN SHARKEY            16 GAL               1:13.96L F      
 13 ALICE MC PARTLAN          16 SLIGO             1:15.20L F      
 
Girls  17-17 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ISABELLE GIBBS            17 GAL               1:08.76L F      
  3 AOIFE LEAHY               17 GAL               1:09.68L F      
  7 CARRIE MC DAID            17 SLIGO             1:12.88L F      
  9 SADHBH DALY               17 SHARK             1:13.45L F      
 11 LABHOISE BOYLE            17 SHARK             1:13.71L F      
 12 ANASTAZYA PLISZKA         17 COM               1:15.05L F      
 14 TARA WALSH                17 SLIGO             1:15.93L F      
 
Girls  18-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 IMOGEN NAUGHTON           20 SHARK             1:11.61L F      
  8 KEELA MULHALL             18 GAL               1:16.03L F      
  9 CAOIMHE O'SULLIVAN        18 SLIGO             1:18.31L F      
 11 FREYA MURPHY              18 SHARK             1:24.25L F