MUNSTER CONNACHT YOUTH OPEN  MAY 2019
 
Boys  13-14 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO            17:43.09L F      
 
Boys  15-16 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 RORY GRADY                16 CBAR             18:35.89L F      
 
Boys  17-Ov 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 DIARMUID O'ROURKE         17 TUAM             18:32.53L F      
 
Girls  11-12 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONAGH MC CORMACK        12 LONG             10:44.08L F      
 
Girls  13-14 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 KATIE WATERS              14 GAL              10:26.87L F      
  6 CIARA CONNAUGHTON-JONES   14 SLIGO            10:34.40L F      
  7 EIMEAR O'LEARY            14 GAL              10:37.22L F      
 
Girls  17-Ov 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 AILBHE KENNEDY            17 LASER            11:01.18L F      
  6 FIONA CONWAY              17 CBAR             11:11.12L F      
  0 EMMA BOYLE                17 BL FN                   NS F      
 
Boys  11-12 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 EOGHAN RYNN               12 TRID              3:13.39L F      
  5 RORY BOYLE                12 SHARK             3:14.95L F      
 
Boys  13-14 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             2:21.50L F      
  2 PHILIP DUDA               14 COM               2:29.91L F      
  7 KYLE FAGAN                14 ATH               2:40.65L F      
 10 RIAN KEARNEY              14 BL FN             2:43.44L F      
 11 MARK HYNES                13 LASER             2:44.11L F      
 14 EUAN JENNINGS             14 SHARK             2:46.55L F      
 16 DAVID LENNON              14 SHARK             2:47.01L F      
 25 LUKE WOOLLEY              13 CLM               2:56.77L F      
 29 CORMAC RYNN               14 TRID              3:06.72L F      
 30 JOHN GIBBS                13 GAL               3:07.99L F      
 
Boys  15-16 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 TOM O'SULLIVAN            16 GAL               2:25.43L F      
  8 NIALL JOYCE               16 SHARK             2:31.55L F      
 12 EDWIN MALASHNYAK          16 ATH               2:34.77L F      
 13 SHANE DONOVAN             16 ATH               2:34.94L F      
 16 NATHAN TODD               15 LASER             2:36.60L F      
 24 RORY COLLINS              16 BL FN             2:40.80L F      
 26 JAMES WOOLLEY             15 CLM               2:42.90L F      
  0 WILLIAM MC DONNELL        15 GAL               2:43.37L F      
 
Boys  17-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 ETHAN BRESLIN             17 CLM               2:23.62L F      
  8 MICHAEL MC NAMARA         18 CLM               2:25.44L F      
  9 NIALL KELLY               18 CLM               2:25.56L F      
 12 NIALL CARTER              17 CBAR              2:26.83L F      
 13 JAYKE MORRIS              19 CLM               2:28.73L F      
 14 ANTHONY MAHER             18 SLIGO             2:29.02L F      
 17 BRIAN LENNON              17 SHARK             2:33.72L F      
 18 KIERAN BREHENY            18 C FIN             2:38.07L F      
 
Girls  11-12 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MEABH O'ROURKE            12 TUAM              2:45.94L F      
  2 NICOLA BRENNAN            12 ATH               2:48.80L F      
  3 SARAH GUNNING             12 BL FN             2:53.38L F      
  5 LEAH CONNELL              12 ATH               2:54.53L F      
  8 LYDIA MC NICHOLAS         12 LASER             3:07.69L F      
  9 CAOIMHE WALSHE            11 B DOL             3:09.14L F      
 10 MIRIAM ROLAND             12 BL FN             3:09.68L F      
 11 ISOLDE HANNON             12 BL FN             3:10.04L F      
 
Girls  13-14 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 NIAMH KENNEDY             14 GAL               2:42.69L F      
  5 JANE O'BOYLE              13 LONG              2:45.32L F      
  7 ALANNAH CANAVAN           14 BALL              2:48.22L F      
  8 LIADAN RUDDY              13 SLIGO             2:49.10L F      
  9 SORCHA BRENNAN            13 TUAM              2:50.41L F      
 11 AISLING SCANLON           13 LONG              2:50.83L F      
 19 REKA FABIAN               14 LASER             2:57.74L F      
 22 ANNA BURNS                14 SHARK             3:01.23L F      
 23 KATIE MANNING             13 LONG              3:01.80L F      
 24 JANE BRADLEY              13 SLIGO             3:01.87L F      
 25 POLA GIZINSKA             13 BL FN             3:03.68L F      
 29 CARA HIGGINS              13 CLM               3:11.14L F      
  0 DISA COFFEY               13 TUAM                    NS F      
 
Girls  15-16 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 AIMEE KELLY               16 SHARK             2:32.41L F      
  4 SILE MC AULEY             15 ATH               2:35.34L F      
  5 CAOILIN KEARNEY           16 BL FN             2:36.29L F      
  8 AOIFE DIRRANE             15 LASER             2:44.84L F      
 10 CAITRIONA NIC DHONNCHADH  15 GAL               2:48.23L F      
  0 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK                   DQ F      
 
Girls  17-Ov 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 AOIFE LEAHY               17 GAL               2:32.86L F      
  3 MEGAN KILGALLEN           17 CLM               2:39.40L F      
  4 LAURA JOHNSON             17 ATH               2:42.48L F      
  5 TARA WALSH                17 SLIGO             2:42.58L F      
  6 LABHOISE BOYLE            17 SHARK             2:44.76L F      
  8 AILBHE KENNEDY            17 LASER             2:49.24L F      
  0 ELIZABETH O'BOYLE         17 LONG              2:54.90L F      
 
Boys  11-12 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 FREDRIK MORO              12 ATH               3:25.01L F      
  3 CONOR LANIGAN             12 TRID              3:28.59L F      
  5 KIERAN WATTERSON          12 BL FN             3:37.36L F      
  7 MICHAEL CUNNINGHAM SMYTH  11 SHARK             3:41.66L F      
 
Boys  13-14 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KILLIAN LANGTON           14 SLIGO             2:52.24L F      
  4 EUAN JENNINGS             14 SHARK             3:01.08L F      
  5 RIAN KEARNEY              14 BL FN             3:05.34L F      
  6 BROGAN FEE                14 C FIN             3:05.94L F      
 14 ALEX KELLY                14 SHARK             3:20.28L F      
 15 CONOR MC ALOON            14 BALL              3:20.91L F      
 16 RIAN CLAFFEY              13 ATH               3:21.39L F      
 18 EOIN TREANOR              14 CLM               3:22.07L F      
 
Boys  15-16 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 ROSS MOORE-KEANE          15 ATH               2:55.22L F      
  5 LUKAS BEGLEY              16 TUAM              2:56.02L F      
  7 CIAN MC CORMACK           15 LONG              3:01.41L F      
 10 JAKE VAN DE BEEK          16 BL FN             3:04.63L F      
 13 RUAIRI BLANCHARD          15 LASER             3:11.30L F      
  0 CONN MC NAMARA            16 CBAR                    NS F      
  0 ALEX CLARK                16 SHARK             3:01.60L F      
 
Boys  17-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 DIARMUID SUTTON           17 LIMK              2:35.48L F      
  5 EIDHNE KENNEDY            17 GAL               2:42.08L F      
  6 OISIN CAREY               18 LASER             2:42.49L F      
  7 ANTHONY MAHER             18 SLIGO             2:45.28L F      
  9 DIARMUID O'ROURKE         17 TUAM              2:49.56L F      
 12 MILO O'CONNOR             17 ATH               2:53.19L F      
 15 CHRISTOPHER FAHERTY       17 LONG              3:00.89L F      
 
Girls  11-12 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONAGH MC CORMACK        12 LONG              1:25.03L P      
  1 RIONAGH MC CORMACK        12 LONG              1:25.63L F      
  2 LEAH CONNELL              12 ATH               1:31.04L F      
  3 LEAH CONNELL              12 ATH               1:32.00L P      
 14 NIAMH CONNERY             11 SHARK             1:39.49L P      
 15 JANE RYAN                 11 ATH               1:39.55L P      
 17 LYDIA MC NICHOLAS         12 LASER             1:40.35L P      
 20 EMELIA JOYCE              12 SHARK             1:42.40L P      
 25 ISABEL JOYCE              12 SHARK             1:44.51L P      
 27 MIRIAM ROLAND             12 BL FN             1:46.36L P      
 
Girls  13-14 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 KATIE WATERS              14 GAL               1:26.78L P      
  5 KATIE WATERS              14 GAL               1:27.38L F      
  8 GILLIAN MURPHY            13 GAL               1:28.16L P      
  8 GILLIAN MURPHY            13 GAL               1:28.47L F      
 14 KIM MC TIGUE              13 KGD               1:32.97L P      
 15 REKA FABIAN               14 LASER             1:33.48L P      
 19 CLODAGH SMITH             14 LONG              1:34.40L P      
 21 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO             1:35.70L P      
 25 KERI BARRY                13 LONG              1:37.35L P      
 28 BRIDGET KENNY             13 SHARK             1:39.29L P      
 35 ANNA BURNS                14 SHARK             1:46.36L P      
 
Girls  15-16 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 PAULA CRISAN              16 LASER             1:19.03L P      
  2 PAULA CRISAN              16 LASER             1:19.07L F      
  5 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO             1:20.15L P      
  6 ALISON GIBBS              15 GAL               1:20.26L P      
  5 ALISON GIBBS              15 GAL               1:20.30L F      
  6 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO             1:21.26L F      
 12 JUDY BRENNAN              16 ATH               1:25.75L P      
 13 AIMEE KELLY               16 SHARK             1:25.77L P      
 14 AOIFE LEONARD             16 LONG              1:25.80L P      
 18 LUCY HOGAN                16 LONG              1:26.47L P      
 19 LAOISE FEE                16 C FIN             1:28.19L P      
 21 BERNADETTE KENNY          15 SHARK             1:29.00L P      
 24 MARIA NIC DHONNACHA       15 GAL               1:33.62L P      
 25 EVA FITZPATRICK           15 ATH               1:33.66L P      
 28 ELLA DONNELLAN            15 TUAM              1:35.03L P      
 34 AYLAH MURPHY              15 SHARK             1:37.94L P      
 35 GRAINNE O'ROURKE          15 TUAM              1:38.05L P      
  0 IVANNA HORAN              15 CBAR                    NS P      
 
Girls  17-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 AOIFE BATES               17 SHARK             1:19.03L P      
  3 GRACE JOYCE               17 SHARK             1:19.75L P      
  2 GRACE JOYCE               17 SHARK             1:19.97L F      
  4 LAUREN FRAIN              17 CLM               1:20.62L P      
  3 AOIFE BATES               17 SHARK             1:20.69L F      
  4 LISA HENRY                18 CLM               1:21.16L F      
  5 LAUREN FRAIN              17 CLM               1:21.24L F      
  5 LISA HENRY                18 CLM               1:22.94L P      
  6 LABHOISE BOYLE            17 SHARK             1:23.22L F      
  6 LABHOISE BOYLE            17 SHARK             1:24.57L P      
  7 EMMA KELLY                17 TUAM              1:28.94L F      
  9 EMMA KELLY                17 TUAM              1:30.21L P      
 
Boys  11-12 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JOHN SHORTT               12 BL FN             1:13.43L P      
  1 JOHN SHORTT               12 BL FN             1:14.85L F      
  7 RORY BOYLE                12 SHARK             1:24.00L P      
  8 KIERAN WATTERSON          12 BL FN             1:25.03L P      
  6 RORY BOYLE                12 SHARK             1:25.39L F      
  7 KIERAN WATTERSON          12 BL FN             1:26.23L F      
  8 EOGHAN RYNN               12 TRID              1:26.66L F      
  9 EOGHAN RYNN               12 TRID              1:26.67L P      
 10 DARRAGH GILMARTIN         12 SLIGO             1:26.92L P      
 10 DARRAGH GILMARTIN         12 SLIGO             1:28.40L F      
 
Boys  13-14 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             1:06.88L F      
  2 PHILIP DUDA               14 COM               1:07.83L F      
  1 PHILIP DUDA               14 COM               1:08.34L P      
  2 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             1:08.89L P      
  4 MARK ROCKETT              14 ATH               1:11.27L P      
  5 KAELAN GENG               14 GAL               1:11.46L P      
  3 MARK ROCKETT              14 ATH               1:11.55L F      
  4 KAELAN GENG               14 GAL               1:11.89L F      
  7 DARRAGH RUSK              14 ATH               1:13.29L P      
  5 DARRAGH RUSK              14 ATH               1:14.39L F      
 11 EAMON DOHERTY             14 BALL              1:15.51L P      
 12 OLIVER KEARNEY            13 LONG              1:16.37L P      
 14 ZACH MEEGAN               14 ATH               1:16.61L P      
 17 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO             1:17.70L P      
 28 CORMAC RYNN               14 TRID              1:26.84L P      
  0 EAMON DOHERTY             14 BALL                    NS F      
  0 MATTIE NEWELL KIM         13 TUAM                    NS P      
  0 EDWARD MC DONAGH          14 SLIGO             1:22.76L P      
 
Boys  15-16 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN             1:04.71L F      
  1 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN             1:05.64L P      
  3 NIALL JOYCE               16 SHARK             1:06.09L F      
  5 NIALL JOYCE               16 SHARK             1:06.77L P      
  8 CONN MC NAMARA            16 CBAR              1:09.32L P      
  9 CONN MC NAMARA            16 CBAR              1:11.20L F      
 12 SHANE DONOVAN             16 ATH               1:11.62L P      
 14 COLM CARNEY               15 CBAR              1:11.87L P      
 19 FERGAL BLANCHARD          16 LASER             1:13.90L P      
 20 SHANE HARRINGTON          15 ATH               1:14.32L P      
 21 PADDY GRIMES              15 LASER             1:14.64L P      
 24 RORY COLLINS              16 BL FN             1:15.54L P      
 25 SHAUN KILKENNY            15 COM               1:15.65L P      
 26 ALEX CLARK                16 SHARK             1:15.79L P      
 27 ILIR SURDULLI             16 SHARK             1:17.66L P      
 
Boys  17-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CILLIAN MELLY             22 CBAR                59.62L F      
  1 CILLIAN MELLY             22 CBAR                59.71L P      
  2 MAX KOLCOW                18 GAL               1:02.17L P      
  2 MAX KOLCOW                18 GAL               1:03.12L F      
  8 DAVID DOORLY              17 GAL               1:06.62L F      
  9 DAVID DOORLY              17 GAL               1:06.82L P      
 10 FIONN WATERS              17 TUAM              1:07.02L P      
 11 SEAN BRENNAN              17 TUAM              1:07.09L P      
  9 FIONN WATERS              17 TUAM              1:07.50L F      
 13 ETHAN BRESLIN             17 CLM               1:08.87L P      
 
Girls  15-16 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AILBHE MULHALL            16 GAL                 30.84L P      
  1 AILBHE MULHALL            16 GAL                 31.13L F      
  4 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK               31.93L F      
  5 IONA ASHTON               16 SHARK               31.95L F      
  6 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO               32.14L P      
  7 IONA ASHTON               16 SHARK               32.22L P      
  9 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK               32.35L P      
  8 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO               32.53L F      
 14 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK               33.06L P      
 16 SORCHA TREANOR            16 CLM                 33.56L P      
 20 BERNADETTE KENNY          15 SHARK               34.02L P      
 21 ELLA BYRNE                15 LONG                34.27L P      
 23 NIA BARTRAM               16 LONG                34.85L P      
 26 WASINI HENRY              15 ATH                 39.26L P      
 
Girls  17-Ov 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ELLEN FLAHERTY            17 ATH                 30.47L P      
  2 ELLEN FLAHERTY            17 ATH                 30.55L F      
  3 CARRIE MC DAID            17 SLIGO               30.79L F      
  4 AOIFE LEAHY               17 GAL                 31.00L F      
  5 ISABELLE GIBBS            17 GAL                 31.08L F      
  6 IMOGEN NAUGHTON           20 SHARK               31.16L F      
  3 CARRIE MC DAID            17 SLIGO               31.23L P      
  4 IMOGEN NAUGHTON           20 SHARK               31.27L P      
  5 ISABELLE GIBBS            17 GAL                 31.33L P      
  6 AOIFE LEAHY               17 GAL                 31.42L P      
  7 KEELA MULHALL             18 GAL                 31.44L P      
  8 AOIFE BATES               17 SHARK               31.66L P      
  7 KEELA MULHALL             18 GAL                 31.83L F      
  8 LAURA JOHNSON             17 ATH                 31.95L F      
  9 AOIFE BATES               17 SHARK               31.96L F      
 10 GRACE JOYCE               17 SHARK               32.07L F      
  9 GRACE JOYCE               17 SHARK               32.18L P      
 11 LAURA JOHNSON             17 ATH                 32.26L P      
 12 MEGAN KILGALLEN           17 CLM                 33.11L P      
 13 MARIA LYONS               17 SLIGO               33.49L P      
 
Boys  11-12 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JOHN SHORTT               12 BL FN               30.38L P      
  1 JOHN SHORTT               12 BL FN               30.72L F      
  4 CONOR LANIGAN             12 TRID                33.18L F      
  6 PADDY CUNNINGHAM SMYTH    12 SHARK               33.56L F      
  5 PADDY CUNNINGHAM SMYTH    12 SHARK               33.80L P      
  6 CONOR LANIGAN             12 TRID                33.95L P      
  9 KIERAN WATTERSON          12 BL FN               35.34L F      
 10 KIERAN WATTERSON          12 BL FN               35.69L P      
 
Boys  13-14 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO               27.37L F      
  1 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO               27.59L P      
  3 JOHN PATTEN               14 GAL                 27.60L F      
  5 MARK ROCKETT              14 ATH                 27.95L F      
  4 JOHN PATTEN               14 GAL                 27.96L P      
  5 MARK ROCKETT              14 ATH                 28.25L P      
  6 KYLE FAGAN                14 ATH                 28.43L P      
  6 KYLE FAGAN                14 ATH                 28.55L F      
  7 KAELAN GENG               14 GAL                 28.69L F      
  7 KAELAN GENG               14 GAL                 28.79L P      
  8 KILLIAN LANGTON           14 SLIGO               28.95L F      
  9 DARRAGH RUSK              14 ATH                 29.14L F      
  8 DARRAGH RUSK              14 ATH                 29.24L P      
 10 KILLIAN LANGTON           14 SLIGO               29.36L P      
 12 EAMON DOHERTY             14 BALL                29.70L P      
 13 EOIN TREANOR              14 CLM                 29.75L P      
 14 JACK DELANEY              13 CLM                 29.98L P      
 18 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO               30.43L P      
 19 ZACH MEEGAN               14 ATH                 30.46L P      
 20 RORY IGOE                 13 TUAM                30.48L P      
 21 BROGAN FEE                14 C FIN               30.65L P      
 22 AARON PLATT               14 SLIGO               30.72L P      
 24 ALEX KELLY                14 SHARK               31.29L P      
 25 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO               31.41L P      
 26 MARK HYNES                13 LASER               31.55L P      
 37 EDWARD MC DONAGH          14 SLIGO               32.60L P      
 38 CORMAC RYNN               14 TRID                33.00L P      
 
Boys  15-16 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN               25.66L F      
  3 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN               26.21L P      
 12 EDWIN MALASHNYAK          16 ATH                 27.93L P      
 14 FERGAL BLANCHARD          16 LASER               28.03L P      
 19 SHAUN KILKENNY            15 COM                 28.34L P      
 21 JAKE VAN DE BEEK          16 BL FN               28.91L P      
 22 NATHAN TODD               15 LASER               28.95L P      
 25 ROSS MOORE-KEANE          15 ATH                 29.10L P      
 27 ILIR SURDULLI             16 SHARK               29.14L P      
 28 CIAN MC CORMACK           15 LONG                29.33L P      
 29 ODIE MELIA                15 TUAM                29.44L P      
 38 EAMON SMITH               15 LONG                31.72L P      
 
Boys  17-Ov 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 JOSEPH MOONEY             22 LIMK                24.88L F      
  4 DIARMUID SUTTON           17 LIMK                24.94L F      
  3 JOSEPH MOONEY             22 LIMK                24.99L P      
  5 RONAN ANDERSON            22 SLIGO               25.15L F      
  4 DIARMUID SUTTON           17 LIMK                25.18L P      
  5 RONAN ANDERSON            22 SLIGO               25.20L P      
 15 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO               26.50L P      
 17 EIDHNE KENNEDY            17 GAL                 27.08L P      
 24 OISIN CAREY               18 LASER               27.89L P      
 27 DANIEL MADIGAN            17 LONG                28.05L P      
 
Girls  11-12 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 SARAH GUNNING             12 BL FN             5:38.32L F      
 
Girls  13-14 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 NIAMH KENNEDY             14 GAL               5:01.05L F      
  4 EIMEAR O'LEARY            14 GAL               5:01.11L F      
  7 LAUREN DEELY              14 CBAR              5:11.16L F      
 12 LIADAN RUDDY              13 SLIGO             5:20.43L F      
 15 GILLIAN MURPHY            13 GAL               5:28.48L F      
 16 ROSIE DOORLY              14 GAL               5:29.18L F      
 18 REKA FABIAN               14 LASER             5:32.03L F      
 22 ORLAITH BARRY             14 KGD               5:35.68L F      
 23 JANE O'BOYLE              13 LONG              5:36.66L F      
 24 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO             5:37.39L F      
 25 JANE BRADLEY              13 SLIGO             5:37.43L F      
 26 AISLING SCANLON           13 LONG              5:38.30L F      
 29 BRIDGET KENNY             13 SHARK             5:45.91L F      
  0 CAROL GRIFFIN             14 SHARK                   DQ F      
 
Girls  15-16 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 ALISON GIBBS              15 GAL               4:54.32L F      
  7 AILBHE MULHALL            16 GAL               5:01.22L F      
 10 CAITRIONA NIC DHONNCHADH  15 GAL               5:05.69L F      
 12 MARIA NIC DHONNACHA       15 GAL               5:07.63L F      
 15 SILE MC AULEY             15 ATH               5:11.56L F      
 17 LUCY HOGAN                16 LONG              5:15.14L F      
 23 EVA FITZPATRICK           15 ATH               5:30.17L F      
 24 CARA FITZPATRICK          15 ATH               5:32.42L F      
 25 SIOBHAN LEONARD           15 LONG              5:33.15L F      
 26 KAREN O'BOYLE             15 LONG              5:49.33L F      
 
Girls  17-Ov 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             4:50.59L F      
  6 AILBHE KENNEDY            17 LASER             5:21.64L F      
 
Boys  11-12 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 PADDY CUNNINGHAM SMYTH    12 SHARK             2:41.37L F      
 
Boys  13-14 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PHILIP DUDA               14 COM               2:11.84L F      
  2 JOHN PATTEN               14 GAL               2:16.53L F      
  4 KYLE FAGAN                14 ATH               2:18.08L F      
  4 DARRAGH RUSK              14 ATH               2:18.08L F      
  7 MARK ROCKETT              14 ATH               2:20.85L F      
  9 SASHA MC ALEER            13 GAL               2:22.13L F      
 13 RIAN KEARNEY              14 BL FN             2:24.09L F      
 14 KILLIAN LANGTON           14 SLIGO             2:24.72L F      
 18 JACK DELANEY              13 CLM               2:26.23L F      
 19 EAMON DOHERTY             14 BALL              2:26.67L F      
 20 ZACH MEEGAN               14 ATH               2:26.76L F      
 22 RORY IGOE                 13 TUAM              2:27.69L F      
 23 EOIN TREANOR              14 CLM               2:27.95L F      
 30 ALEX KELLY                14 SHARK             2:33.84L F      
 33 JOHN GIBBS                13 GAL               2:35.24L F      
 35 OLIVER KEARNEY            13 LONG              2:36.12L F      
 37 EUAN JENNINGS             14 SHARK             2:36.44L F      
 39 MATHEW RYAN               13 B DOL             2:38.51L F      
  0 MATTIE NEWELL KIM         13 TUAM                    NS F      
 
Boys  15-16 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN             2:03.41L F      
  9 NATHAN TODD               15 LASER             2:16.63L F      
 11 CALLUM ROWLEY HOPKINS     15 SLIGO             2:17.93L F      
 15 RORY COLLINS              16 BL FN             2:22.45L F      
 19 JAKE VAN DE BEEK          16 BL FN             2:25.08L F      
 22 JAMES WOOLLEY             15 CLM               2:26.96L F      
 25 KAMIL MROZ                15 LONG              2:32.27L F      
 
Boys  17-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 FIONN WATERS              17 TUAM              2:08.58L F      
 11 NIALL CARTER              17 CBAR              2:09.43L F      
 16 DAVID DOORLY              17 GAL               2:12.30L F      
 19 MILO O'CONNOR             17 ATH               2:15.37L F      
 23 EIDHNE KENNEDY            17 GAL               2:18.77L F      
 29 NIALL KELLY               18 CLM               2:32.31L F      
 
Girls  15-16 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AILBHE MULHALL            16 GAL               2:38.86L F      
  2 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO             2:40.57L F      
  3 SORCHA TREANOR            16 CLM               2:54.51L F      
 
Girls  17-Ov 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 IMOGEN NAUGHTON           20 SHARK             2:27.37L F      
  2 AOIFE BATES               17 SHARK             2:31.69L F      
  3 MARIA LYONS               17 SLIGO             2:51.36L F      
 
Boys  13-14 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KAELAN GENG               14 GAL               1:06.95L F      
  1 KAELAN GENG               14 GAL               1:08.58L P      
  3 JOHN PATTEN               14 GAL               1:12.10L P      
  3 JOHN PATTEN               14 GAL               1:12.48L F      
  5 KYLE FAGAN                14 ATH               1:14.78L F      
  5 KYLE FAGAN                14 ATH               1:15.10L P      
  8 MARK HYNES                13 LASER             1:17.47L P      
  9 KILLIAN LANGTON           14 SLIGO             1:18.01L P      
  9 MARK HYNES                13 LASER             1:20.76L F      
 12 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO             1:22.28L P      
 14 EDWARD MC DONAGH          14 SLIGO             1:23.12L P      
 
Boys  15-16 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 TOM O'SULLIVAN            16 GAL               1:02.13L P      
  2 TOM O'SULLIVAN            16 GAL               1:02.24L F      
  8 EDWIN MALASHNYAK          16 ATH               1:08.29L F      
  9 NIALL JOYCE               16 SHARK             1:08.31L F      
  9 NIALL JOYCE               16 SHARK             1:08.96L P      
 11 EDWIN MALASHNYAK          16 ATH               1:09.20L P      
 12 ODIE MELIA                15 TUAM              1:09.37L P      
 15 FIONN MC CARTHY           15 SHARK             1:11.18L P      
 16 COLM CARNEY               15 CBAR              1:12.21L P      
 19 CIAN MC CORMACK           15 LONG              1:13.45L P      
 21 SHANE HARRINGTON          15 ATH               1:13.62L P      
 25 JAMES WOOLLEY             15 CLM               1:17.72L P      
 27 EAMON SMITH               15 LONG              1:18.62L P      
 
Boys  17-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CILLIAN MELLY             22 CBAR                55.98L P      
  3 JOSEPH MOONEY             22 LIMK                58.34L P      
  4 RONAN ANDERSON            22 SLIGO             1:00.44L P      
  7 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO             1:03.12L P      
  5 NIALL CARTER              17 CBAR              1:03.35L F      
  9 NIALL CARTER              17 CBAR              1:03.53L P      
  7 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO             1:03.59L F      
 18 DANIEL MADIGAN            17 LONG              1:08.70L P      
 23 CHRISTOPHER FAHERTY       17 LONG              1:11.09L P      
 
Girls  11-12 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONAGH MC CORMACK        12 LONG              1:08.26L F      
  1 RIONAGH MC CORMACK        12 LONG              1:09.15L P      
  3 SARAH GUNNING             12 BL FN             1:10.12L F      
  3 SARAH GUNNING             12 BL FN             1:12.58L P      
 11 ISOLDE HANNON             12 BL FN             1:15.04L P      
 17 SIOFRA FIELDING           12 BALL              1:17.73L P      
 21 CAOIMHE WALSHE            11 B DOL             1:19.94L P      
 22 JANE RYAN                 11 ATH               1:20.14L P      
 24 EMELIA JOYCE              12 SHARK             1:20.42L P      
 26 MIRIAM ROLAND             12 BL FN             1:20.48L P      
 
Girls  13-14 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 NIAMH KENNEDY             14 GAL               1:05.51L P      
  6 NIAMH KENNEDY             14 GAL               1:05.59L F      
 11 KATIE WATERS              14 GAL               1:06.96L P      
 12 CIARA DAVITT              13 GAL               1:07.51L P      
 13 EIMEAR O'LEARY            14 GAL               1:07.56L P      
 15 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO             1:07.81L P      
 16 CAROL GRIFFIN             14 SHARK             1:07.95L P      
 24 KIM MC TIGUE              13 KGD               1:11.16L P      
 27 POLA GIZINSKA             13 BL FN             1:11.49L P      
 28 ALANNAH CANAVAN           14 BALL              1:11.80L P      
 30 LIADAN RUDDY              13 SLIGO             1:11.85L P      
 31 ROSIE DOORLY              14 GAL               1:12.13L P      
 35 CLODAGH SMITH             14 LONG              1:13.11L P      
 37 JANE O'BOYLE              13 LONG              1:13.24L P      
 38 AISLING SCANLON           13 LONG              1:13.70L P      
 46 KATIE MANNING             13 LONG              1:14.67L P      
 47 SORCHA BRENNAN            13 TUAM              1:14.80L P      
 49 BRIDGET KENNY             13 SHARK             1:14.98L P      
 52 KERI BARRY                13 LONG              1:15.64L P      
 55 CIARA MULRY               14 SHARK             1:17.07L P      
 56 AILBHE OWENS              14 LASER             1:18.09L P      
 57 ERIN NAYLOR               13 BALL              1:18.14L P      
  0 EMMA HUGHES               14 BALL                    NS P      
  0 JOANNA PEREGUDA           13 C FIN                   NS P      
  0 ORLAITH BARRY             14 KGD               1:11.50L P      
 
Girls  15-16 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 CAOILIN KEARNEY           16 BL FN             1:04.42L P      
  9 IONA ASHTON               16 SHARK             1:04.77L P      
 10 AOIFE DIRRANE             15 LASER             1:04.81L P      
  7 AOIFE DIRRANE             15 LASER             1:05.02L F      
 12 SORCHA TREANOR            16 CLM               1:05.03L P      
  8 SORCHA TREANOR            16 CLM               1:05.12L F      
 14 SILE MC AULEY             15 ATH               1:05.50L P      
 15 NIA BARTRAM               16 LONG              1:05.53L P      
 16 ELLA DEELY                15 CBAR              1:05.62L P      
  9 CAOILIN KEARNEY           16 BL FN             1:05.93L F      
 10 NIA BARTRAM               16 LONG              1:06.13L F      
 23 LUCY HOGAN                16 LONG              1:07.10L P      
 24 MARIA NIC DHONNACHA       15 GAL               1:07.22L P      
 25 BERNADETTE KENNY          15 SHARK             1:07.35L P      
 28 CAITRIONA NIC DHONNCHADH  15 GAL               1:07.97L P      
 29 LAOISE FEE                16 C FIN             1:08.14L P      
 36 GRAINNE DONOHUE           15 LONG              1:09.26L P      
 39 CARA FITZPATRICK          15 ATH               1:10.42L P      
 40 PAULA CRISAN              16 LASER             1:10.46L P      
 41 ELLA DONNELLAN            15 TUAM              1:10.71L P      
 43 ELLA BYRNE                15 LONG              1:10.85L P      
 44 GRAINNE O'ROURKE          15 TUAM              1:10.88L P      
 49 WASINI HENRY              15 ATH               1:13.49L P      
 51 AYLAH MURPHY              15 SHARK             1:14.01L P      
 55 AOIFE LEONARD             16 LONG              1:16.14L P      
 58 KAREN O'BOYLE             15 LONG              1:21.09L P      
  0 ALISON GIBBS              15 GAL               1:04.90L P      
  0 EVA FITZPATRICK           15 ATH               1:11.06L P      
 
Girls  17-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ELLEN FLAHERTY            17 ATH               1:01.08L P      
  1 AOIFE LEAHY               17 GAL               1:01.13L F      
  2 AOIFE LEAHY               17 GAL               1:01.58L P      
  3 KEELA MULHALL             18 GAL               1:01.89L P      
  4 KEELA MULHALL             18 GAL               1:03.03L F      
  6 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             1:03.17L P      
  6 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             1:03.48L F      
  7 CARRIE MC DAID            17 SLIGO             1:03.58L F      
  8 CARRIE MC DAID            17 SLIGO             1:03.63L P      
  9 ISABELLE GIBBS            17 GAL               1:03.77L P      
 11 LISA HENRY                18 CLM               1:04.93L P      
 13 LAURA JOHNSON             17 ATH               1:05.98L P      
 16 GRACE JOYCE               17 SHARK             1:06.67L P      
 18 SARAH CONLON              17 CBAR              1:08.25L P      
 22 CATHY HEANEY              17 CLM               1:09.51L P      
 23 AILBHE KENNEDY            17 LASER             1:09.98L P      
 29 ELIZABETH O'BOYLE         17 LONG              1:13.40L P      
 
Boys  15-16 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ODIE MELIA                15 TUAM                35.24L F      
  3 JAKE VAN DE BEEK          16 BL FN               35.58L P      
  4 JAKE VAN DE BEEK          16 BL FN               35.72L F      
  4 ODIE MELIA                15 TUAM                35.98L P      
  5 ROSS MOORE-KEANE          15 ATH                 36.03L F      
  5 ROSS MOORE-KEANE          15 ATH                 36.11L P      
  7 LUKAS BEGLEY              16 TUAM                36.39L P      
  8 LUKAS BEGLEY              16 TUAM                36.59L F      
 12 KAMIL MROZ                15 LONG                42.12L P      
 
Boys  17-Ov 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 KIERAN BREHENY            18 C FIN               32.51L F      
  3 KIERAN BREHENY            18 C FIN               32.89L P      
  4 SEAN BRENNAN              17 TUAM                33.27L P      
  5 ETHAN BRESLIN             17 CLM                 33.34L P      
  3 ETHAN BRESLIN             17 CLM                 33.54L F      
  6 JAYKE MORRIS              19 CLM                 33.67L P      
  4 EIDHNE KENNEDY            17 GAL                 33.74L F      
  7 ANTHONY MAHER             18 SLIGO               33.88L P      
  5 JAYKE MORRIS              19 CLM                 33.92L F      
  6 SEAN BRENNAN              17 TUAM                33.99L F      
  8 EIDHNE KENNEDY            17 GAL                 34.10L P      
  7 ANTHONY MAHER             18 SLIGO               34.14L F      
  9 MICHAEL MC NAMARA         18 CLM                 34.20L P      
  8 MICHAEL MC NAMARA         18 CLM                 34.70L F      
 13 NIALL KELLY               18 CLM                 35.15L P      
 16 OISIN CAREY               18 LASER               35.97L P      
 18 DANIEL MADIGAN            17 LONG                36.38L P      
 
Girls  15-16 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK               31.88L F      
  1 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK               31.88L P      
  2 IONA ASHTON               16 SHARK               32.71L P      
  3 IONA ASHTON               16 SHARK               33.02L F      
  5 AIMEE KELLY               16 SHARK               33.35L F      
  5 AIMEE KELLY               16 SHARK               33.47L P      
  6 ELLA DEELY                15 CBAR                33.50L P      
  7 SILE MC AULEY             15 ATH                 33.58L P      
  7 ELLA DEELY                15 CBAR                33.94L F      
 10 CAOILIN KEARNEY           16 BL FN               33.95L P      
 12 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK               34.62L P      
 10 CAOILIN KEARNEY           16 BL FN               34.67L F      
 15 ALISON GIBBS              15 GAL                 35.92L P      
 18 BERNADETTE KENNY          15 SHARK               36.40L P      
 21 LAOISE FEE                16 C FIN               37.14L P      
 23 ELLA BYRNE                15 LONG                37.62L P      
 25 CARA FITZPATRICK          15 ATH                 38.00L P      
 26 EVA FITZPATRICK           15 ATH                 38.04L P      
 28 GRAINNE DONOHUE           15 LONG                38.23L P      
 29 SIOBHAN LEONARD           15 LONG                38.47L P      
 
Girls  17-Ov 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ISABELLE GIBBS            17 GAL                 32.65L P      
  2 AOIFE LEAHY               17 GAL                 32.84L P      
  1 ISABELLE GIBBS            17 GAL                 32.94L F      
  2 AOIFE LEAHY               17 GAL                 33.04L F      
  3 IMOGEN NAUGHTON           20 SHARK               33.43L F      
  3 IMOGEN NAUGHTON           20 SHARK               33.74L P      
  4 CARRIE MC DAID            17 SLIGO               33.81L P      
  6 LABHOISE BOYLE            17 SHARK               34.24L P      
  4 LABHOISE BOYLE            17 SHARK               34.44L F      
  7 GRACE JOYCE               17 SHARK               34.56L P      
  5 EMMA KELLY                17 TUAM                34.62L F      
  8 EMMA KELLY                17 TUAM                34.67L P      
  9 LISA HENRY                18 CLM                 35.17L P      
 10 TARA WALSH                17 SLIGO               35.50L P      
  6 SARAH CONLON              17 CBAR                35.51L F      
  7 TARA WALSH                17 SLIGO               35.60L F      
 11 SARAH CONLON              17 CBAR                35.84L P      
 17 OONAGH OWENS              17 LASER               38.80L P      
 18 ELIZABETH O'BOYLE         17 LONG                39.50L P      
 19 CATHY HEANEY              17 CLM                 39.62L P      
  0 GRACE JOYCE               17 SHARK                   NS F      
 
Boys  13-14 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             5:02.55L F      
  2 KILLIAN LANGTON           14 SLIGO             5:27.69L F      
  3 SASHA MC ALEER            13 GAL               5:39.26L F      
  4 CILLIAN MC CULLAGH        13 GAL               5:46.67L F      
  0 MARK HYNES                13 LASER             5:57.83L F      
  7 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO             6:27.73L F      
 
Boys  15-16 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN             5:00.44L F      
  2 FERGAL BLANCHARD          16 LASER             5:32.49L F      
  4 CALLUM ROWLEY HOPKINS     15 SLIGO             6:11.18L F      
 
Boys  13-14 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             9:24.01L F      
  2 JOHN PATTEN               14 GAL               9:54.83L F      
  3 SASHA MC ALEER            13 GAL              10:03.35L F      
  4 DARRAGH RUSK              14 ATH              10:03.97L F      
 
Boys  17-Ov 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 DIARMUID O'ROURKE         17 TUAM              9:37.47L F      
 
Girls  11-12 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 12 GRACE O'DONNELL           12 LONG              3:17.92L F      
  0 EMELIA JOYCE              12 SHARK             3:13.96L F      
 
Girls  13-14 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 KATIE WATERS              14 GAL               2:39.50L F      
  9 NIAMH KENNEDY             14 GAL               2:45.80L F      
 10 CIARA CONNAUGHTON-JONES   14 SLIGO             2:46.26L F      
 12 CIARA DAVITT              13 GAL               2:47.85L F      
 13 ELLA POWELL               13 ATH               2:48.74L F      
 15 GILLIAN MURPHY            13 GAL               2:51.74L F      
 21 REKA FABIAN               14 LASER             2:56.01L F      
 22 LIADAN RUDDY              13 SLIGO             2:56.35L F      
 23 CLODAGH SMITH             14 LONG              2:57.98L F      
 24 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO             2:58.86L F      
 25 ROSIE DOORLY              14 GAL               2:59.41L F      
 27 RACHEL WHELAN             13 SHARK             3:02.11L F      
 35 ALANNAH CANAVAN           14 BALL              3:04.53L F      
 37 AMELIA NIZNIK             13 LONG              3:05.20L F      
 38 POLA GIZINSKA             13 BL FN             3:05.34L F      
 41 KERI BARRY                13 LONG              3:09.73L F      
  0 EMMA HUGHES               14 BALL                    NS F      
 
Girls  15-16 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 AIMEE KELLY               16 SHARK             2:37.73L F      
  7 IONA ASHTON               16 SHARK             2:38.07L F      
  8 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO             2:38.18L F      
 10 AILBHE MULHALL            16 GAL               2:39.00L F      
 16 AOIFE DIRRANE             15 LASER             2:44.28L F      
 21 REBECCA LIPTROT           15 SHARK             2:49.90L F      
 25 LUCY HOGAN                16 LONG              2:55.44L F      
 28 AILEEN WARD               16 ATH               3:00.33L F      
 
Girls  17-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ELLEN FLAHERTY            17 ATH               2:30.62L F      
  2 IMOGEN NAUGHTON           20 SHARK             2:32.83L F      
  3 AOIFE BATES               17 SHARK             2:34.55L F      
  4 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             2:36.02L F      
  5 ISABELLE GIBBS            17 GAL               2:36.53L F      
  6 LISA HENRY                18 CLM               2:38.13L F      
  7 CARRIE MC DAID            17 SLIGO             2:38.69L F      
  8 MEGAN KILGALLEN           17 CLM               2:41.68L F      
 11 TARA WALSH                17 SLIGO             2:48.79L F      
 14 MARIA LYONS               17 SLIGO             2:52.71L F      
 
Boys  11-12 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JOHN SHORTT               12 BL FN             2:40.08L F      
  7 RORY BOYLE                12 SHARK             2:57.24L F      
  8 KIERAN WATTERSON          12 BL FN             2:57.65L F      
  0 EOGHAN RYNN               12 TRID              3:08.12L F      
 
Boys  13-14 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             2:25.40L F      
  3 PHILIP DUDA               14 COM               2:26.40L F      
  4 JOHN PATTEN               14 GAL               2:32.11L F      
  5 MARK ROCKETT              14 ATH               2:35.15L F      
  9 SASHA MC ALEER            13 GAL               2:37.98L F      
 11 EAMON DOHERTY             14 BALL              2:41.01L F      
 12 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO             2:44.04L F      
 15 MARK HYNES                13 LASER             2:46.62L F      
 17 LUKE WOOLLEY              13 CLM               2:48.06L F      
 20 JOHN GIBBS                13 GAL               2:59.12L F      
 21 CORMAC RYNN               14 TRID              3:03.80L F      
 22 MATHEW RYAN               13 B DOL             3:04.53L F      
 23 TIERNAN DOHERTY           13 BALL              3:04.79L F      
 24 RUAIRI KELLY              14 BALL              3:08.51L F      
  0 LUCA DUGGAN               14 BALL              2:39.46L F      
 
Boys  15-16 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN             2:22.11L F      
  4 NIALL JOYCE               16 SHARK             2:24.11L F      
 11 NATHAN TODD               15 LASER             2:38.56L F      
 14 RUAIRI BLANCHARD          15 LASER             2:47.78L F      
 15 CALLUM ROWLEY HOPKINS     15 SLIGO             2:49.35L F      
 
Boys  17-Ov 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 DAVID DOORLY              17 GAL               2:21.62L F      
  6 FIONN WATERS              17 TUAM              2:24.74L F      
  8 NIALL KELLY               18 CLM               2:25.73L F      
 11 ETHAN BRESLIN             17 CLM               2:27.21L F      
 
Girls  11-12 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONAGH MC CORMACK        12 LONG              3:03.00L F      
  2 LEAH CONNELL              12 ATH               3:09.21L F      
  3 MEABH O'ROURKE            12 TUAM              3:15.65L F      
  9 NIAMH CONNERY             11 SHARK             3:31.82L F      
 11 MIRIAM ROLAND             12 BL FN             3:39.34L F      
 13 ISABEL JOYCE              12 SHARK             3:45.61L F      
 
Girls  13-14 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ANNA BURNS                14 SHARK             2:31.78L F      
 10 NIAMH KENNEDY             14 GAL               3:21.68L F      
 16 BRIDGET KENNY             13 SHARK             3:33.40L F      
 
Girls  15-16 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PAULA CRISAN              16 LASER             2:53.61L F      
  2 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO             2:53.73L F      
  3 AOIFE LEONARD             16 LONG              3:01.81L F      
  9 REBECCA LIPTROT           15 SHARK             3:10.20L F      
 12 BERNADETTE KENNY          15 SHARK             3:17.42L F      
 13 SANDRA BEDYNEK            16 BL FN             3:19.68L F      
 
Girls  17-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 LAUREN FRAIN              17 CLM               2:57.04L F      
  4 LABHOISE BOYLE            17 SHARK             2:59.55L F      
 
Boys  11-12 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 FREDRIK MORO              12 ATH               1:31.14L F      
  4 FREDRIK MORO              12 ATH               1:32.18L P      
  5 ADAM MC NAMARA            12 CLM               1:38.83L P      
  6 ADAM MC NAMARA            12 CLM               1:40.02L F      
  7 DARRAGH GILMARTIN         12 SLIGO             1:41.40L P      
  8 DARRAGH GILMARTIN         12 SLIGO             1:42.08L F      
  0 TOM O'ROURKE              12 ATH                     NS P      
 
Boys  13-14 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             1:14.42L P      
  1 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             1:14.44L F      
  2 EUAN JENNINGS             14 SHARK             1:18.82L F      
  2 EUAN JENNINGS             14 SHARK             1:18.87L P      
  3 KILLIAN LANGTON           14 SLIGO             1:20.00L F      
  3 KILLIAN LANGTON           14 SLIGO             1:20.05L P      
  4 KAELAN GENG               14 GAL               1:20.94L P      
  4 KAELAN GENG               14 GAL               1:21.33L F      
  6 BROGAN FEE                14 C FIN             1:25.96L F      
  7 MARK HYNES                13 LASER             1:26.04L P      
  7 MARK HYNES                13 LASER             1:26.48L F      
  8 RIAN KEARNEY              14 BL FN             1:26.66L F      
  8 RIAN KEARNEY              14 BL FN             1:26.70L P      
  9 BROGAN FEE                14 C FIN             1:27.43L P      
 12 CONOR DONOHOE             14 CBAR              1:29.44L P      
 13 RORY IGOE                 13 TUAM              1:29.86L P      
 17 RONAN O'CONNOR            13 SLIGO             1:31.26L P      
 18 JOHN PATTEN               14 GAL               1:31.57L P      
 
Boys  15-16 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 ALEX CLARK                16 SHARK             1:19.36L F      
  6 LUKAS BEGLEY              16 TUAM              1:19.88L P      
  7 ROSS MOORE-KEANE          15 ATH               1:20.24L F      
  7 ALEX CLARK                16 SHARK             1:20.39L P      
  8 ROSS MOORE-KEANE          15 ATH               1:20.42L P      
  8 LUKAS BEGLEY              16 TUAM              1:20.83L F      
 11 JAKE VAN DE BEEK          16 BL FN             1:22.08L P      
 17 CIAN MC CORMACK           15 LONG              1:23.18L P      
 22 CALLUM ROWLEY HOPKINS     15 SLIGO             1:26.23L P      
 25 ILIR SURDULLI             16 SHARK             1:30.79L P      
 
Boys  17-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ANTHONY MAHER             18 SLIGO             1:14.58L F      
  3 ANTHONY MAHER             18 SLIGO             1:14.86L P      
  3 EIDHNE KENNEDY            17 GAL               1:15.05L F      
  4 SEAN BRENNAN              17 TUAM              1:15.28L F      
  5 SEAN BRENNAN              17 TUAM              1:15.89L P      
  7 JAYKE MORRIS              19 CLM               1:16.36L P      
  9 EIDHNE KENNEDY            17 GAL               1:16.54L P      
  6 JAYKE MORRIS              19 CLM               1:16.76L F      
 12 DANIEL MADIGAN            17 LONG              1:18.84L P      
 13 MILO O'CONNOR             17 ATH               1:19.07L P      
 10 DANIEL MADIGAN            17 LONG              1:19.59L F      
 15 NIALL KELLY               18 CLM               1:19.93L P      
 18 CHRISTOPHER FAHERTY       17 LONG              1:20.20L P      
 19 NIALL CARTER              17 CBAR              1:20.32L P      
 22 CILLIAN FITZPATRICK       17 SHARK             1:25.98L P      
 
Girls  11-12 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MEABH O'ROURKE            12 TUAM              1:16.76L F      
  1 MEABH O'ROURKE            12 TUAM              1:17.86L P      
  2 NICOLA BRENNAN            12 ATH               1:18.65L F      
  2 NICOLA BRENNAN            12 ATH               1:18.68L P      
  3 LEAH CONNELL              12 ATH               1:21.31L F      
  3 LEAH CONNELL              12 ATH               1:21.52L P      
  5 SARAH GUNNING             12 BL FN             1:21.56L F      
  4 SARAH GUNNING             12 BL FN             1:22.05L P      
 12 ISOLDE HANNON             12 BL FN             1:29.85L P      
 
Girls  13-14 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 KATIE WATERS              14 GAL               1:15.36L F      
  7 KATIE WATERS              14 GAL               1:16.75L P      
 10 CIARA CONNAUGHTON-JONES   14 SLIGO             1:17.54L P      
  8 CIARA CONNAUGHTON-JONES   14 SLIGO             1:17.80L F      
 11 ALANNAH CANAVAN           14 BALL              1:17.96L P      
 12 CAOIMHE CURLEY            13 CBAR              1:18.25L P      
 16 AISLING SCANLON           13 LONG              1:19.56L P      
 17 CIARA DAVITT              13 GAL               1:19.78L P      
 19 SORCHA BRENNAN            13 TUAM              1:19.82L P      
 23 LAUREN DEELY              14 CBAR              1:20.21L P      
 31 LIADAN RUDDY              13 SLIGO             1:23.42L P      
 32 AVA MURPHY                14 LASER             1:23.76L P      
 33 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO             1:23.81L P      
 35 RACHEL WHELAN             13 SHARK             1:24.00L P      
 40 AOIBHE MITCHELL           14 TUAM              1:25.94L P      
 41 JANE BRADLEY              13 SLIGO             1:26.07L P      
 43 ANNA BURNS                14 SHARK             1:26.25L P      
 44 CARA HIGGINS              13 CLM               1:26.29L P      
 45 JOANNA PEREGUDA           13 C FIN             1:26.79L P      
 46 POLA GIZINSKA             13 BL FN             1:27.49L P      
 51 NICOLA NIC A BHAIRD       14 SHARK             1:29.58L P      
 
Girls  15-16 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 IONA ASHTON               16 SHARK             1:09.74L F      
  2 IONA ASHTON               16 SHARK             1:10.23L P      
  5 CAOILIN KEARNEY           16 BL FN             1:12.66L P      
  5 AIMEE KELLY               16 SHARK             1:12.90L F      
  6 AIMEE KELLY               16 SHARK             1:12.96L P      
  6 CAOILIN KEARNEY           16 BL FN             1:13.03L F      
  8 SILE MC AULEY             15 ATH               1:13.42L F      
  8 SILE MC AULEY             15 ATH               1:13.82L P      
 11 AOIFE DIRRANE             15 LASER             1:15.98L P      
 14 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK             1:17.27L P      
 15 AOIFE DAVITT              15 GAL               1:17.28L P      
 19 CAITRIONA NIC DHONNCHADH  15 GAL               1:20.00L P      
 21 GRAINNE DONOHUE           15 LONG              1:22.49L P      
 22 ZOE MC HALE               15 CBAR              1:22.61L P      
 
Girls  17-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE LEAHY               17 GAL               1:09.34L F      
  2 AOIFE LEAHY               17 GAL               1:09.84L P      
  4 ISABELLE GIBBS            17 GAL               1:11.06L P      
  3 ISABELLE GIBBS            17 GAL               1:11.38L F      
  5 CARRIE MC DAID            17 SLIGO             1:14.28L P      
  4 LABHOISE BOYLE            17 SHARK             1:14.37L F      
  5 EMMA KELLY                17 TUAM              1:14.58L F      
  6 EMMA KELLY                17 TUAM              1:14.91L P      
  7 LABHOISE BOYLE            17 SHARK             1:15.32L P      
  6 TARA WALSH                17 SLIGO             1:15.71L F      
  8 TARA WALSH                17 SLIGO             1:15.93L P      
 14 AILBHE KENNEDY            17 LASER             1:20.51L P      
  0 SADHBH DALY               17 SHARK                   NS P      
  0 LAURA JOHNSON             17 ATH                     NS P      
 
Boys  15-16 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN               27.72L F      
  1 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN               28.20L P      
  5 SHANE HARRINGTON          15 ATH                 29.76L F      
  5 RORY COLLINS              16 BL FN               29.84L P      
  6 SHANE HARRINGTON          15 ATH                 30.15L P      
  7 ODIE MELIA                15 TUAM                30.21L P      
  6 RORY COLLINS              16 BL FN               30.36L F      
  8 ODIE MELIA                15 TUAM                30.69L F      
  9 NIALL JOYCE               16 SHARK               30.83L F      
  9 NIALL JOYCE               16 SHARK               30.93L P      
 13 EAMON SMITH               15 LONG                33.92L P      
 
Boys  17-Ov 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CALLUM ASHTON             20 SHARK               26.75L F      
  1 CALLUM ASHTON             20 SHARK               26.97L P      
  3 MICHAEL MC NAMARA         18 CLM                 27.81L F      
  5 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO               28.01L F      
  4 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO               28.04L P      
  7 MICHAEL MC NAMARA         18 CLM                 28.10L P      
  9 SEAN BRENNAN              17 TUAM                28.65L P      
 10 SEAN BRENNAN              17 TUAM                28.95L F      
 15 EIDHNE KENNEDY            17 GAL                 30.24L P      
 16 ANTHONY MAHER             18 SLIGO               30.30L P      
 18 DANIEL MADIGAN            17 LONG                30.44L P      
 
Girls  11-12 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONAGH MC CORMACK        12 LONG                31.61L F      
  1 RIONAGH MC CORMACK        12 LONG                32.11L P      
  3 SARAH GUNNING             12 BL FN               32.17L F      
  3 SARAH GUNNING             12 BL FN               32.90L P      
  7 NICOLA BRENNAN            12 ATH                 33.66L P      
 17 EMELIA JOYCE              12 SHARK               34.85L P      
 20 CAOIMHE WALSHE            11 B DOL               35.44L P      
  0 NICOLA BRENNAN            12 ATH                     NS F      
  0 SIOFRA FIELDING           12 BALL                35.25L P      
 
Girls  13-14 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 11 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO               31.17L P      
 12 CAROL GRIFFIN             14 SHARK               31.26L P      
 13 LAUREN DEELY              14 CBAR                31.31L P      
 18 EIMEAR O'LEARY            14 GAL                 31.97L P      
 22 AVA MURPHY                14 LASER               32.28L P      
 25 CLODAGH PARKER            13 TUAM                32.63L P      
 27 LIADAN RUDDY              13 SLIGO               32.78L P      
 31 ROSIE DOORLY              14 GAL                 33.03L P      
 33 ORLAITH BARRY             14 KGD                 33.18L P      
 34 ALANNAH CANAVAN           14 BALL                33.24L P      
 36 CLODAGH SMITH             14 LONG                33.28L P      
 37 GILLIAN MURPHY            13 GAL                 33.38L P      
 37 CIARA MULRY               14 SHARK               33.38L P      
 39 POLA GIZINSKA             13 BL FN               33.50L P      
 40 AMELIA NIZNIK             13 LONG                33.74L P      
 41 BRIDGET KENNY             13 SHARK               33.80L P      
 48 KERI BARRY                13 LONG                34.17L P      
 55 RACHEL WHELAN             13 SHARK               34.63L P      
 59 AOIBHE MITCHELL           14 TUAM                35.50L P      
 60 AILBHE OWENS              14 LASER               35.54L P      
 62 SORCHA BRENNAN            13 TUAM                36.23L P      
  0 ELLA POWELL               13 ATH                 29.65L P      
 
Girls  15-16 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK               29.58L P      
 11 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK               29.68L P      
  8 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     15 SHARK               29.77L F      
 12 CAOILIN KEARNEY           16 BL FN               29.83L P      
 13 JUDY BRENNAN              16 ATH                 29.91L P      
 18 AOIFE DIRRANE             15 LASER               30.36L P      
 21 PAULA CRISAN              16 LASER               30.44L P      
 24 ELLA DEELY                15 CBAR                30.49L P      
 25 BERNADETTE KENNY          15 SHARK               30.50L P      
 26 LAOISE FEE                16 C FIN               30.51L P      
 27 IONA ASHTON               16 SHARK               30.62L P      
 29 NIA BARTRAM               16 LONG                30.72L P      
 30 LUCY HOGAN                16 LONG                30.78L P      
 32 REBECCA LIPTROT           15 SHARK               30.84L P      
 36 MARIA NIC DHONNACHA       15 GAL                 31.12L P      
 37 CAITRIONA NIC DHONNCHADH  15 GAL                 31.33L P      
 38 SILE MC AULEY             15 ATH                 31.36L P      
 45 GRAINNE DONOHUE           15 LONG                31.84L P      
 49 ELLA DONNELLAN            15 TUAM                32.24L P      
 51 AILEEN WARD               16 ATH                 32.37L P      
 54 WASINI HENRY              15 ATH                 32.67L P      
 56 ZOE MC HALE               15 CBAR                32.89L P      
 58 GRAINNE O'ROURKE          15 TUAM                33.83L P      
  0 FLEUR BURNS               15 C FIN                   NS P      
 
Girls  17-Ov 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ELLEN FLAHERTY            17 ATH                 28.27L F      
  2 ELLEN FLAHERTY            17 ATH                 28.43L P      
  4 AOIFE LEAHY               17 GAL                 28.94L P      
  4 AOIFE LEAHY               17 GAL                 28.97L F      
  6 KEELA MULHALL             18 GAL                 28.98L P      
  5 KEELA MULHALL             18 GAL                 29.04L F      
  7 ISABELLE GIBBS            17 GAL                 29.15L P      
  7 SORCHA KEARNEY            17 BL FN               29.15L F      
  8 ISABELLE GIBBS            17 GAL                 29.26L F      
  9 SORCHA KEARNEY            17 BL FN               29.28L P      
 10 GRACE JOYCE               17 SHARK               29.37L P      
  9 GRACE JOYCE               17 SHARK               29.47L F      
 11 MEGAN KILGALLEN           17 CLM                 29.61L P      
 12 IMOGEN NAUGHTON           20 SHARK               29.62L P      
 14 CARRIE MC DAID            17 SLIGO               29.83L P      
 10 IMOGEN NAUGHTON           20 SHARK               29.94L F      
 15 LISA HENRY                18 CLM                 30.22L P      
 18 SARAH CONLON              17 CBAR                30.59L P      
 19 PAOLA O'BRIEN             20 GAL                 30.62L P      
 24 EMMA KELLY                17 TUAM                31.85L P      
 28 MARIA LYONS               17 SLIGO               33.79L P      
  0 LAURA JOHNSON             17 ATH                     NS P      
  0 CATHY HEANEY              17 CLM                     NS P      
 
Boys  11-12 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JOHN SHORTT               12 BL FN             5:23.61L F      
  3 TOM O'ROURKE              12 ATH               5:25.23L F      
  4 PADDY CUNNINGHAM SMYTH    12 SHARK             5:32.00L F      
 
Boys  13-14 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             4:30.51L F      
  3 PHILIP DUDA               14 COM               4:35.14L F      
  4 SASHA MC ALEER            13 GAL               4:51.52L F      
  6 KILLIAN LANGTON           14 SLIGO             4:56.53L F      
  9 CILLIAN MC CULLAGH        13 GAL               5:00.32L F      
 13 JACK DELANEY              13 CLM               5:12.22L F      
 18 ALEX KELLY                14 SHARK             5:31.18L F      
 
Boys  15-16 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 ODIE MELIA                15 TUAM              4:50.60L F      
  6 DARRAGH MASTERSON         15 CBAR              4:59.40L F      
  7 COLM CARNEY               15 CBAR              4:59.46L F      
  8 CIAN MC CORMACK           15 LONG              5:01.01L F      
 
Girls  11-12 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONAGH MC CORMACK        12 LONG              2:27.67L F      
  4 SARAH GUNNING             12 BL FN             2:41.39L F      
 12 ISOLDE HANNON             12 BL FN             2:46.18L F      
 13 CAOIMHE WALSHE            11 B DOL             2:49.47L F      
  0 NIAMH CONNERY             11 SHARK                   NS F      
 
Girls  13-14 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 NIAMH KENNEDY             14 GAL               2:22.81L F      
  6 ELLA POWELL               13 ATH               2:24.13L F      
  7 CAROL GRIFFIN             14 SHARK             2:24.77L F      
  7 KATIE WATERS              14 GAL               2:24.77L F      
 17 CIARA DAVITT              13 GAL               2:32.06L F      
 18 REKA FABIAN               14 LASER             2:32.56L F      
 23 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO             2:36.62L F      
 27 CLODAGH PARKER            13 TUAM              2:38.67L F      
 28 POLA GIZINSKA             13 BL FN             2:39.06L F      
 30 AISLING SCANLON           13 LONG              2:39.46L F      
 31 ORLAITH BARRY             14 KGD               2:39.99L F      
 33 ALANNAH CANAVAN           14 BALL              2:40.43L F      
 37 AMELIA NIZNIK             13 LONG              2:42.73L F      
 53 ERIN NAYLOR               13 BALL              2:51.66L F      
  0 EMMA HUGHES               14 BALL                    NS F      
 
Girls  15-16 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 AOIFE DIRRANE             15 LASER             2:20.98L F      
  8 AILBHE MULHALL            16 GAL               2:21.11L F      
  9 CAOILIN KEARNEY           16 BL FN             2:21.47L F      
 11 MARIA NIC DHONNACHA       15 GAL               2:23.43L F      
 12 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK             2:23.90L F      
 14 ELLA DEELY                15 CBAR              2:24.15L F      
 19 CAITRIONA NIC DHONNCHADH  15 GAL               2:26.53L F      
 20 AOIFE SWEENEY             15 GAL               2:28.15L F      
 21 AOIFE DAVITT              15 GAL               2:28.48L F      
 22 LUCY HOGAN                16 LONG              2:28.81L F      
 23 SILE MC AULEY             15 ATH               2:28.85L F      
 30 AILEEN WARD               16 ATH               2:32.56L F      
 31 GRAINNE DONOHUE           15 LONG              2:33.33L F      
 34 GRAINNE O'ROURKE          15 TUAM              2:34.02L F      
 38 HANNAH DURKAN             15 BL FN             2:38.67L F      
 40 ELLA DONNELLAN            15 TUAM              2:39.47L F      
 41 PAULA CRISAN              16 LASER             2:40.93L F      
 
Girls  17-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE LEAHY               17 GAL               2:15.01L F      
  3 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             2:18.66L F      
  4 KEELA MULHALL             18 GAL               2:18.87L F      
 10 EMMA KELLY                17 TUAM              2:28.86L F      
 13 AILBHE KENNEDY            17 LASER             2:31.43L F      
  0 LISA HENRY                18 CLM                     NS F      
 
Boys  13-14 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN KILCOYNE            14 SLIGO             2:26.23L F      
  2 EOIN TREANOR              14 CLM               2:49.77L F      
  3 JACK DELANEY              13 CLM               2:53.90L F      
 
Boys  15-16 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 RORY COLLINS              16 BL FN             2:57.07L F      
 
Boys  17-Ov 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 CHRISTOPHER FAHERTY       17 LONG              2:42.99L F      
 
Girls  11-12 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 RIONAGH MC CORMACK        12 LONG              1:25.60L P      
  2 RIONAGH MC CORMACK        12 LONG              1:25.83L F      
 
Girls  13-14 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 CAOIMHE CURLEY            13 CBAR              1:20.02L P      
  6 REKA FABIAN               14 LASER             1:21.58L F      
  6 REKA FABIAN               14 LASER             1:21.91L P      
  7 ROSIE DOORLY              14 GAL               1:22.08L F      
  9 CAOIMHE CURLEY            13 CBAR              1:22.45L F      
  8 ROSIE DOORLY              14 GAL               1:23.29L P      
 11 ANNA O'CONNOR             13 SLIGO             1:24.95L P      
 12 CLODAGH SMITH             14 LONG              1:25.64L P      
 19 CIARA MULRY               14 SHARK             1:35.24L P      
 20 JANE BRADLEY              13 SLIGO             1:35.65L P      
 
Girls  15-16 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AILBHE MULHALL            16 GAL               1:08.99L P      
  1 AILBHE MULHALL            16 GAL               1:09.08L F      
  3 SORCHA TREANOR            16 CLM               1:12.68L F      
  4 SORCHA TREANOR            16 CLM               1:14.51L P      
 14 AOIFE SWEENEY             15 GAL               1:19.39L P      
 17 SANDRA BEDYNEK            16 BL FN             1:21.34L P      
 20 HANNAH DURKAN             15 BL FN             1:28.14L P      
 22 AOIFE LEONARD             16 LONG              1:36.63L P      
  0 AYLAH MURPHY              15 SHARK             1:26.69L P      
  0 FLEUR BURNS               15 C FIN                   NS P      
 
Girls  17-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE BATES               17 SHARK             1:07.41L F      
  1 AOIFE BATES               17 SHARK             1:07.66L P      
  2 ELLEN FLAHERTY            17 ATH               1:07.75L P      
  2 ELLEN FLAHERTY            17 ATH               1:07.98L F      
  4 GRACE JOYCE               17 SHARK             1:11.54L P      
  4 GRACE JOYCE               17 SHARK             1:12.04L F      
  5 PAOLA O'BRIEN             20 GAL               1:12.27L F      
  5 PAOLA O'BRIEN             20 GAL               1:12.97L P      
  7 MARIA LYONS               17 SLIGO             1:18.99L P      
  0 LAURA JOHNSON             17 ATH                     NS P      
 
Boys  11-12 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JOHN SHORTT               12 BL FN             1:05.65L F      
  2 JOHN SHORTT               12 BL FN             1:07.25L P      
  3 TOM O'ROURKE              12 ATH               1:09.96L P      
  3 TOM O'ROURKE              12 ATH               1:11.11L F      
  4 PADDY CUNNINGHAM SMYTH    12 SHARK             1:11.85L F      
  7 PADDY CUNNINGHAM SMYTH    12 SHARK             1:13.03L P      
 10 EOGHAN RYNN               12 TRID              1:14.76L P      
 10 EOGHAN RYNN               12 TRID              1:15.42L F      
 12 KIERAN WATTERSON          12 BL FN             1:16.29L P      
 
Boys  13-14 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 MARK ROCKETT              14 ATH               1:00.66L F      
  2 MARK ROCKETT              14 ATH               1:00.97L P      
  3 JOHN PATTEN               14 GAL               1:01.08L F      
  4 KAELAN GENG               14 GAL               1:01.12L F      
  3 JOHN PATTEN               14 GAL               1:01.30L P      
  4 KAELAN GENG               14 GAL               1:02.15L P      
  6 DARRAGH RUSK              14 ATH               1:02.24L F      
  7 DARRAGH RUSK              14 ATH               1:02.83L P      
 10 KILLIAN LANGTON           14 SLIGO             1:03.87L P      
 16 EAMON DOHERTY             14 BALL              1:05.54L P      
 10 KILLIAN LANGTON           14 SLIGO             1:05.61L F      
 17 RORY IGOE                 13 TUAM              1:06.31L P      
 18 RIAN KEARNEY              14 BL FN             1:07.02L P      
 19 ALEX KELLY                14 SHARK             1:07.11L P      
 21 BROGAN FEE                14 C FIN             1:07.67L P      
 22 LUCA DUGGAN               14 BALL              1:08.10L P      
 23 CILLIAN MC CULLAGH        13 GAL               1:08.21L P      
 26 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO             1:08.46L P      
 27 RIAN CLAFFEY              13 ATH               1:08.67L P      
 29 RONAN O'CONNOR            13 SLIGO             1:09.06L P      
 30 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO             1:09.25L P      
 36 EUAN JENNINGS             14 SHARK             1:10.46L P      
 37 JOHN GIBBS                13 GAL               1:10.58L P      
 40 LUKE WOOLLEY              13 CLM               1:11.58L P      
 42 CORMAC RYNN               14 TRID              1:12.73L P      
  0 MARK HYNES                13 LASER                   NS P      
 
Boys  15-16 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN               55.48L F      
  1 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN               55.89L P      
  6 SHANE DONOVAN             16 ATH                 59.72L F      
  6 SHANE DONOVAN             16 ATH                 59.97L P      
 15 SHAUN KILKENNY            15 COM               1:02.03L P      
 16 FIONN MC CARTHY           15 SHARK             1:02.18L P      
 17 ALEX CLARK                16 SHARK             1:02.45L P      
 19 NATHAN TODD               15 LASER             1:02.69L P      
 20 RORY COLLINS              16 BL FN             1:02.99L P      
 21 JAKE VAN DE BEEK          16 BL FN             1:03.31L P      
 22 CALLUM ROWLEY HOPKINS     15 SLIGO             1:03.57L P      
 23 ROSS MOORE-KEANE          15 ATH               1:03.72L P      
 24 CIAN MC CORMACK           15 LONG              1:03.75L P      
 28 NIALL COPPINGER           16 LONG              1:04.94L P      
 29 JAMES WOOLLEY             15 CLM               1:04.96L P      
 31 ODIE MELIA                15 TUAM              1:05.22L P      
 32 ILIR SURDULLI             16 SHARK             1:05.34L P      
 34 SHANE HARRINGTON          15 ATH               1:05.45L P      
 36 WILLIAM MC DONNELL        15 GAL               1:06.98L P      
 37 DYLAN HANLY               15 LONG              1:07.29L P      
 40 EAMON SMITH               15 LONG              1:09.84L P      
  0 PADDY GRIMES              15 LASER                   NS P      
 
Boys  17-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 CILLIAN MELLY             22 CBAR                54.02L F      
  3 RONAN ANDERSON            22 SLIGO               54.81L F      
  2 CILLIAN MELLY             22 CBAR                55.25L P      
  4 RONAN ANDERSON            22 SLIGO               55.60L P      
  6 FIONN WATERS              17 TUAM                57.25L F      
  9 FIONN WATERS              17 TUAM                57.66L P      
 14 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO               58.92L P      
 17 MILO O'CONNOR             17 ATH                 59.63L P      
 18 JAYKE MORRIS              19 CLM                 59.88L P      
 20 NIALL CARTER              17 CBAR              1:00.09L P      
 26 EIDHNE KENNEDY            17 GAL               1:01.49L P      
 27 DANIEL MADIGAN            17 LONG              1:01.69L P      
  0 MAX KOLCOW                18 GAL                     NS P      
 
Girls  15-16 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PAULA CRISAN              16 LASER               35.69L P      
  1 PAULA CRISAN              16 LASER               36.02L F      
  4 NIA BARTRAM               16 LONG                37.80L F      
  4 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO               37.82L P      
  5 NIA BARTRAM               16 LONG                37.94L P      
  6 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO               38.18L F      
  7 JUDY BRENNAN              16 ATH                 38.19L F      
  7 JUDY BRENNAN              16 ATH                 38.48L P      
  8 REBECCA LIPTROT           15 SHARK               38.63L P      
  9 REBECCA LIPTROT           15 SHARK               39.26L F      
 13 LAOISE FEE                16 C FIN               39.90L P      
 14 SIOBHAN LEONARD           15 LONG                40.18L P      
 15 LUCY HOGAN                16 LONG                40.39L P      
 19 BERNADETTE KENNY          15 SHARK               40.90L P      
 21 AILEEN WARD               16 ATH                 42.01L P      
 22 SANDRA BEDYNEK            16 BL FN               42.62L P      
 25 HANNAH DURKAN             15 BL FN               43.86L P      
 26 AYLAH MURPHY              15 SHARK               44.14L P      
  0 ELLA DONNELLAN            15 TUAM                44.36L P      
 
Girls  17-Ov 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 GRACE JOYCE               17 SHARK               36.12L F      
  2 GRACE JOYCE               17 SHARK               36.35L P      
  3 LAUREN FRAIN              17 CLM                 37.13L F      
  3 LAUREN FRAIN              17 CLM                 37.21L P      
  4 AOIFE BATES               17 SHARK               37.56L F      
  4 AOIFE BATES               17 SHARK               38.62L P      
  5 LABHOISE BOYLE            17 SHARK               38.68L F      
  5 CARRIE MC DAID            17 SLIGO               39.01L P      
  6 LABHOISE BOYLE            17 SHARK               39.22L P      
  6 EMMA KELLY                17 TUAM                40.48L F      
  7 EMMA KELLY                17 TUAM                40.52L P      
 11 KEELA MULHALL             18 GAL                 44.49L P      
 
Boys  15-16 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 NIALL JOYCE               16 SHARK               30.87L F      
  3 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN               31.04L F      
  4 NIALL JOYCE               16 SHARK               31.27L P      
  6 ROBIN PFEIFFER            16 BL FN               31.52L P      
 10 SHANE HARRINGTON          15 ATH                 33.11L F      
 10 SHANE HARRINGTON          15 ATH                 33.45L P      
 11 WILLIAM MC DONNELL        15 GAL                 33.59L P      
 13 NIALL COPPINGER           16 LONG                33.97L P      
 14 JAMES WOOLLEY             15 CLM                 34.96L P      
 15 SHAUN KILKENNY            15 COM                 35.20L P      
 18 EAMON SMITH               15 LONG                40.45L P      
 
Boys  17-Ov 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CALLUM ASHTON             20 SHARK               28.86L F      
  1 CALLUM ASHTON             20 SHARK               29.02L P      
  4 SEAN BRENNAN              17 TUAM                30.52L P      
  5 FIONN WATERS              17 TUAM                30.84L P      
  7 DAVID DOORLY              17 GAL                 30.98L P      
  4 DAVID DOORLY              17 GAL                 31.09L F      
  8 FIONN WATERS              17 TUAM                31.50L F      
 19 DANIEL MADIGAN            17 LONG                36.19L P      
 
Girls  13-14 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 GILLIAN MURPHY            13 GAL               6:05.13L F      
  6 CIARA DAVITT              13 GAL               6:09.82L F      
  7 CAOIMHE CURLEY            13 CBAR              6:15.63L F      
 10 ERIN NAYLOR               13 BALL              7:12.97L F      
 
Girls  15-16 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JESSICA GANNON            15 COM               5:30.26L F      
  4 WIKTORIA WEINERT          16 SLIGO             5:45.60L F      
  6 AYLAH MURPHY              15 SHARK             6:33.21L F      
 
Girls  17-Ov 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 IMOGEN NAUGHTON           20 SHARK             5:19.49L F      
  3 OONAGH OWENS              17 LASER             6:55.43L F      
  0 LISA HENRY                18 CLM                     NS F      
 
Girls  13-14 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ALANNAH CANAVAN           14 BALL             23:02.72L F      
 
Girls  15-16 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JESSICA GANNON            15 COM              18:33.34L F