MUNSTER CONNACHT AGE GROUPS JUNE 2017
 
Girls  13-14 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  4 DANIELLE FARRELL          14 SLIGO            10:33.66L F      
  5 OLIWIA ROCLAWSKA          13 GAL              10:35.71L F      
  9 OLIVIA SMIALEK            14 .ATH             11:12.06L F      
 
Girls  15-16 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LISA HENRY                16 CLM              10:00.92L F      
  3 JENNIFER ANDREWS          15 C FIN            10:22.36L F      
  6 MEGAN DEELY               16 CBAR             11:00.40L F      
 
Boys  13&U 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIAN SMITH                13 .ATH             20:46.31L F      
 
Boys  14-15 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 FIONN WATERS              15 TUAM             19:04.51L F      
  6 DANIEL MADIGAN            15 LONG             19:44.19L F      
 
Girls  12&U 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 ALANNAH CANAVAN           12 BALL              6:47.98L F      
 
Girls  13-14 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALISON GIBBS              13 GAL               5:38.53L F      
  4 SORCHA TREANOR            14 CLM               5:59.99L F      
  5 REBECCA LIPTROT           13 SHARK             6:05.13L F      
  6 OLIWIA ROCLAWSKA          13 GAL               6:10.14L F      
  7 NAOISE O'DONNELL          14 GAL               6:14.44L F      
 
Girls  15-16 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ELLEN FLAHERTY            15 .ATH              5:28.72L F      
  2 AOIFE BATES               15 SHARK             5:35.24L F      
  3 FREYA MURPHY              16 SHARK             5:56.20L F      
  6 AISHLING O'NEILL          15 LASER             6:16.01L F      
 
Girls  17-Ov 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 IMOGEN NAUGHTON           18 SHARK             5:26.69L F      
 
Boys  13&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALFIE COOGAN              13 .ATH              1:24.27L F      
  3 DARRAGH MASTERSON         13 CBAR              1:27.22L F      
  5 CIAN MC CORMACK           13 LONG              1:28.10L F      
 10 KILLIAN LANGTON           12 C FIN             1:32.79L F      
 11 KAYLE WAJZCZUK            13 SLIGO             1:34.51L F      
 14 ROAN FLAHERTY             12 .ATH              1:36.24L F      
 16 MARK HYNES                11 LASER             1:37.11L F      
 17 NATHAN TODD               13 LASER             1:37.15L F      
 18 AONGHUS COOKE             12 TUAM              1:37.78L F      
 22 ADAM MURPHY               12 CBAR              1:39.62L F      
 25 EIMHIN CLIFFORD           12 C FIN             1:40.51L F      
 26 RUAIRI HUMPSTON           12 LONG              1:40.78L F      
  0 CIAN MC GLUE              13 SHARK             1:22.15L F      
 
Boys  14-15 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 RORY GRADY                14 CBAR              1:17.24L F      
  4 ETHAN BRESLIN             15 CLM               1:20.17L F      
  7 FIONN WATERS              15 TUAM              1:20.93L F      
  8 CONN MC NAMARA            14 CBAR              1:21.40L F      
  9 EIDHNE KENNEDY            15 GAL               1:21.46L F      
 16 RORY LALLY                14 GAL               1:26.44L F      
 18 ALEX CLARK                15 SHARK             1:26.92L F      
 20 DIARMUID O'ROURKE         15 TUAM              1:27.23L F      
 21 BEN NAUGHTON              14 GAL               1:27.99L F      
 36 LUKE BURKE                14 BL FN             1:32.22L F      
 38 RORY COLLINS              14 BL FN             1:33.12L F      
 41 AARON REILLY              14 BALL              1:35.19L F      
 42 SEAN BRENNAN              15 TUAM              1:36.17L F      
  0 DIARMUID O ROURKE         15 TUAM                    NS F      
 
Boys  16-17 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 BRYAN SCULLY              17 .ATH              1:12.53L F      
  4 JAYKE MORRIS              17 CLM               1:15.92L F      
  8 MICHAEL MC ANDREW         16 SHARK             1:18.52L F      
 10 IAN MC AULEY              17 .ATH              1:19.24L F      
 11 CIAN CLOONAN              17 BL FN             1:20.26L F      
 12 EOIN ANDERSON             17 SLIGO             1:20.77L F      
 13 BILLY CLARKE              16 SHARK             1:20.87L F      
 14 TIMOTHY KEOGH             17 GAL               1:21.44L F      
 16 RONAN DERVAN              16 CBAR              1:21.98L F      
 17 NIALL KELLY               16 CLM               1:22.25L F      
 23 MICHAEL MC NAMARA         16 CLM               1:25.06L F      
 31 OWEN EGLINTON             17 SLIGO             1:32.02L F      
 32 EOIN SMITH                16 C FIN             1:32.26L F      
 
Boys  18-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 DYLAN MARTIN              18 SLIGO             1:22.05L F      
 
Girls  12&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 11 NIAMH KENNEDY             12 LASER             3:07.92L F      
 15 JANE O'BOYLE              11 LONG              3:13.76L F      
 
Girls  13-14 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 IONA ASHTON               14 SHARK             2:33.46L F      
  2 AIMEE KELLY               14 SHARK             2:33.95L F      
  3 SILE MC AULEY             13 .ATH              2:36.91L F      
  4 DANIELLE FARRELL          14 SLIGO             2:37.21L F      
  6 LAUREN SHARKEY            14 GAL               2:40.27L F      
 12 REBECCA LIPTROT           13 SHARK             2:45.71L F      
 15 AOIFE DAVITT              13 GAL               2:48.60L F      
 18 OLIWIA ROCLAWSKA          13 GAL               2:50.70L F      
 19 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     13 SHARK             2:51.11L F      
 20 OLIVIA SMIALEK            14 .ATH              2:51.55L F      
 25 SORCHA TREANOR            14 CLM               2:55.65L F      
 27 NAOISE O'DONNELL          14 GAL               2:56.94L F      
 28 CAOIMHE KENNEDY           13 BSLOE             2:58.85L F      
 32 ELLA BYRNE                13 LONG              3:03.40L F      
  0 TEODORA CUGALJ            14 SHARK                   NS F      
 
Girls  15-16 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 CAOIMHE DOWLING           16 LASER             2:27.49L F      
  5 AOIFE LEAHY               15 GAL               2:31.03L F      
  7 AMY MC GOWAN              16 B DOL             2:39.44L F      
 10 EMMA KELLY                15 TUAM              2:40.65L F      
 11 SADHBH DALY               15 SHARK             2:40.93L F      
 12 LISA HENRY                16 CLM               2:42.73L F      
 14 MEGAN KILGALLEN           15 CLM               2:47.91L F      
 16 AILBHE KENNEDY            15 LASER             2:50.89L F      
 17 SORCHA KEARNEY            15 BL FN             2:51.44L F      
 18 LABHOISE BOYLE            15 SHARK             2:51.59L F      
 19 SAOIRSE BURKE             15 TUAM              2:52.68L F      
 21 EILIDH MAC PHEE           15 BALL              2:53.11L F      
 24 ELIZABETH O'BOYLE         15 LONG              2:56.41L F      
 25 FREYA MURPHY              16 SHARK             2:56.96L F      
 26 SARAH CONLON              15 CBAR              2:57.24L F      
 27 AISHLING O'NEILL          15 LASER             2:58.11L F      
 29 OONAGH OWENS              15 LASER             3:00.38L F      
 
Girls  17-Ov 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 HAZEL COEN                17 CBAR              2:41.46L F      
  3 RACHEL JOHNSON            17 .ATH              2:43.06L F      
 10 ANOISE REILLY             17 BALL              2:58.58L F      
 
Boys  13&U 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 DARRAGH MASTERSON         13 CBAR              1:20.01L F      
  6 OLIVER KEARNEY            11 C FIN             1:20.71L F      
  7 NATHAN TODD               13 LASER             1:21.54L F      
 10 SHANE HARRINGTON          13 .ATH              1:23.22L F      
 11 KAMIL MROZ                13 LONG              1:24.52L F      
 13 EOIN TREANOR              12 CLM               1:25.16L F      
 17 MARK HYNES                11 LASER             1:29.25L F      
 
Boys  14-15 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 SAM RENNICK               14 CBAR              1:03.34L F      
  6 TOM O'SULLIVAN            14 GAL               1:08.07L F      
  9 DANIEL MADIGAN            15 LONG              1:09.97L F      
 11 SEAN BRENNAN              15 TUAM              1:12.48L F      
 12 DARRAGH HUMPSTON          15 LONG              1:12.91L F      
 13 CHRISTOPHER FAHERTY       15 LONG              1:13.33L F      
 15 EIDHNE KENNEDY            15 GAL               1:14.36L F      
 17 DIARMUID O'DONNELL        14 LONG              1:16.17L F      
 18 BEN NAUGHTON              14 GAL               1:16.86L F      
 
Boys  16-17 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ROBERT POWELL             17 .ATH                58.18L F      
  8 IAN MC AULEY              17 .ATH              1:09.04L F      
  9 HARRY MC GROGAN           17 LIMK              1:09.63L F      
 11 MICHAEL MC ANDREW         16 SHARK             1:12.06L F      
 
Boys  18-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CILLIAN MELLY             20 CBAR                56.29L F      
 
Girls  12&U 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 CAROL GRIFFIN             12 SHARK             2:36.49L F      
 12 ALANNAH CANAVAN           12 BALL              2:43.05L F      
 
Girls  13-14 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 IONA ASHTON               14 SHARK             2:23.76L F      
  8 ALISON GIBBS              13 GAL               2:24.54L F      
  9 AILBHE MULHALL            14 GAL               2:24.71L F      
 10 AIMEE KELLY               14 SHARK             2:25.35L F      
 14 CAOILIN KEARNEY           14 BL FN             2:28.80L F      
 17 OLIWIA ROCLAWSKA          13 GAL               2:29.95L F      
 18 SILE MC AULEY             13 .ATH              2:30.38L F      
 19 LAUREN SHARKEY            14 GAL               2:31.14L F      
 23 AOIFE DAVITT              13 GAL               2:33.20L F      
 25 OLIVIA SMIALEK            14 .ATH              2:34.78L F      
 30 MILLIE PILCHER            13 CLM               2:37.06L F      
 38 CAOIMHE KENNEDY           13 BSLOE             2:43.72L F      
 
Girls  15-16 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 AOIFE LEAHY               15 GAL               2:14.89L F      
  4 CAOIMHE DOWLING           16 LASER             2:16.64L F      
  6 ELLEN FLAHERTY            15 .ATH              2:20.00L F      
  7 AMY MC GOWAN              16 B DOL             2:21.26L F      
  8 LISA HENRY                16 CLM               2:22.45L F      
 11 JENNIFER ANDREWS          15 C FIN             2:23.53L F      
 19 FREYA MURPHY              16 SHARK             2:29.57L F      
 21 SAOIRSE BURKE             15 TUAM              2:30.10L F      
 22 HEATHER FADDEN            16 CBAR              2:30.27L F      
 24 SORCHA KEARNEY            15 BL FN             2:31.35L F      
 25 HANNAH GRADY              16 CBAR              2:31.67L F      
 26 EMMA KELLY                15 TUAM              2:32.44L F      
 27 LABHOISE BOYLE            15 SHARK             2:32.85L F      
 31 AILBHE KENNEDY            15 LASER             2:35.01L F      
 32 LAURA FINNERTY            15 CLM               2:36.77L F      
 33 SARAH CONLON              15 CBAR              2:37.25L F      
 35 AISHLING O'NEILL          15 LASER             2:37.57L F      
 
Girls  17-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SARAH KELLY               20 GAL               2:10.43L F      
  7 IMOGEN NAUGHTON           18 SHARK             2:20.05L F      
 10 RACHEL JOHNSON            17 .ATH              2:22.89L F      
 12 HAZEL COEN                17 CBAR              2:25.32L F      
 16 ORLA FLANAGAN             17 CLM               2:32.91L F      
 
Boys  13&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 NIKITA SEMIKIN            13 .ATH              2:48.04L F      
  6 SHANE HARRINGTON          13 .ATH              2:51.09L F      
  7 CIAN SMITH                13 .ATH              2:51.35L F      
  8 AONGHUS COOKE             12 TUAM              2:51.71L F      
 10 KYLE FAGAN                12 .ATH              2:53.40L F      
 14 NATHAN TODD               13 LASER             2:59.45L F      
 15 KILLIAN LANGTON           12 C FIN             3:02.07L F      
 17 EOIN TREANOR              12 CLM               3:07.26L F      
 18 MARK HYNES                11 LASER             3:08.23L F      
 20 RUAIRI HUMPSTON           12 LONG              3:16.49L F      
 21 EIMHIN CLIFFORD           12 C FIN             3:18.30L F      
 
Boys  14-15 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 DAVID DOORLY              15 GAL               2:30.25L F      
  8 CONN MC NAMARA            14 CBAR              2:31.44L F      
 12 ETHAN BRESLIN             15 CLM               2:35.15L F      
 15 BRIAN LENNON              15 SHARK             2:38.28L F      
 16 CATHAL JOYCE              15 CLM               2:38.92L F      
 18 RORY LALLY                14 GAL               2:39.23L F      
 20 ROBIN PFEIFFER            14 BL FN             2:39.44L F      
 23 RALF BODAMER              14 GAL               2:41.07L F      
 26 SEAN BRENNAN              15 TUAM              2:43.70L F      
 28 DIARMUID O'DONNELL        14 LONG              2:44.80L F      
 29 LUKE BURKE                14 BL FN             2:45.33L F      
 31 DARRAGH JOYCE             14 CLM               2:47.85L F      
 32 EIDHNE KENNEDY            15 GAL               2:48.77L F      
 34 NIALL JOYCE               14 SHARK             2:49.89L F      
 35 BEN NAUGHTON              14 GAL               2:50.33L F      
 38 RORY COLLINS              14 BL FN             3:00.89L F      
 39 CHRISTOPHER FAHERTY       15 LONG              3:01.75L F      
 
Boys  16-17 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JACK PILCHER              17 CLM               2:26.03L F      
  4 JOSEPH DOORLY             17 GAL               2:27.76L F      
  5 EOIN ANDERSON             17 SLIGO             2:30.98L F      
  9 NIALL KELLY               16 CLM               2:36.95L F      
 11 OWEN EGLINTON             17 SLIGO             2:42.91L F      
 15 RONAN DERVAN              16 CBAR              2:55.67L F      
 
Boys  18-Ov 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 DYLAN MARTIN              18 SLIGO             2:40.60L F      
 
Girls  12&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 10 CIARA CONNAUGHTON- JONES  12 SLIGO             1:40.42L F      
 12 CAROL GRIFFIN             12 SHARK             1:40.91L F      
 17 ALANNAH CANAVAN           12 BALL              1:42.76L F      
 18 DEARBHLA HORKAN           12 CLM               1:43.10L F      
 
Girls  13-14 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RUTH DOLAN                13 BSLOE             1:23.25L F      
  5 ALISON GIBBS              13 GAL               1:26.33L F      
  8 AIMEE KELLY               14 SHARK             1:28.35L F      
  9 REBECCA LIPTROT           13 SHARK             1:28.64L F      
 13 CAOILIN KEARNEY           14 BL FN             1:32.32L F      
 16 DANIELLE FARRELL          14 SLIGO             1:33.33L F      
 30 MILLIE PILCHER            13 CLM               1:36.85L F      
 33 MAIREAD GALLAGHER         14 CBAR              1:37.58L F      
 35 TEODORA CUGALJ            14 SHARK             1:37.86L F      
 36 NAOISE O'DONNELL          14 GAL               1:38.02L F      
 40 AISLING HORKAN            14 CLM               1:38.91L F      
  0 CAOIMHE KENNEDY           13 BSLOE                   NS F      
 
Girls  15-16 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CAOIMHE DOWLING           16 LASER             1:20.92L F      
  2 AOIFE BATES               15 SHARK             1:22.22L F      
  5 HEATHER FADDEN            16 CBAR              1:24.58L F      
  6 JENNIFER ANDREWS          15 C FIN             1:26.09L F      
  7 DERVA O'REILLY            16 TUAM              1:26.60L F      
  8 LISA HENRY                16 CLM               1:26.96L F      
  9 LABHOISE BOYLE            15 SHARK             1:27.18L F      
 10 SAOIRSE BURKE             15 TUAM              1:27.47L F      
 14 MEGAN KILGALLEN           15 CLM               1:29.75L F      
 15 EMMA KELLY                15 TUAM              1:30.32L F      
 16 SADHBH DALY               15 SHARK             1:30.41L F      
 20 MEGAN DEELY               16 CBAR              1:33.09L F      
 21 FREYA MURPHY              16 SHARK             1:33.45L F      
 23 LAURA FINNERTY            15 CLM               1:33.81L F      
 24 SORCHA KEARNEY            15 BL FN             1:33.85L F      
 25 AISHLING O'NEILL          15 LASER             1:34.20L F      
 26 SARAH CONLON              15 CBAR              1:34.91L F      
 29 OONAGH OWENS              15 LASER             1:36.56L F      
 30 ELAINE SHERIDAN           16 BALL              1:36.59L F      
 32 HANNAH GRADY              16 CBAR              1:38.16L F      
 33 ELIZABETH O'BOYLE         15 LONG              1:38.95L F      
  0 DERVA O REILLY            16 TUAM                    NS F      
 
Girls  17-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NIAMH KILGALLEN           18 CLM               1:12.13L F      
  3 ALICE SHORTALL            18 WPORT             1:21.94L F      
  4 HAZEL COEN                17 CBAR              1:23.09L F      
  8 EMMA BEGLEY               17 TUAM              1:28.17L F      
  9 ORLA FLANAGAN             17 CLM               1:29.18L F      
 11 ANOISE REILLY             17 BALL              1:31.24L F      
 
Boys  13&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 CIAN MC GLUE              13 SHARK             1:04.18L F      
  3 DARRAGH MASTERSON         13 CBAR              1:04.72L F      
  5 ALFIE COOGAN              13 .ATH              1:05.56L F      
  8 CIAN MC CORMACK           13 LONG              1:08.35L F      
  9 KYLE FAGAN                12 .ATH              1:09.01L F      
 10 AONGHUS COOKE             12 TUAM              1:09.62L F      
 12 CIAN SMITH                13 .ATH              1:10.39L F      
 18 NIKITA SEMIKIN            13 .ATH              1:11.19L F      
 19 OLIVER KEARNEY            11 C FIN             1:11.27L F      
 22 SHANE HARRINGTON          13 .ATH              1:12.72L F      
 23 NATHAN TODD               13 LASER             1:13.11L F      
 24 KAMIL MROZ                13 LONG              1:13.54L F      
 
Boys  14-15 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 SAM RENNICK               14 CBAR                59.54L F      
  5 RORY GRADY                14 CBAR              1:00.43L F      
  7 DAVID DOORLY              15 GAL               1:01.06L F      
 12 TOM O'SULLIVAN            14 GAL               1:02.19L F      
 16 DANIEL MADIGAN            15 LONG              1:03.14L F      
 18 ROBIN PFEIFFER            14 BL FN             1:03.40L F      
 21 CATHAL JOYCE              15 CLM               1:03.72L F      
 22 RALF BODAMER              14 GAL               1:03.90L F      
 29 DARRAGH HUMPSTON          15 LONG              1:05.06L F      
 31 DIARMUID O'ROURKE         15 TUAM              1:05.30L F      
 32 EDWIN MALASHNYAK          14 .ATH              1:05.51L F      
 36 ETHAN BRESLIN             15 CLM               1:05.71L F      
 39 DIARMUID O'DONNELL        14 LONG              1:05.91L F      
 40 RORY LALLY                14 GAL               1:06.03L F      
 53 LUKE BURKE                14 BL FN             1:08.62L F      
 54 DARRAGH JOYCE             14 CLM               1:09.09L F      
  0 DIARMUID O ROURKE         15 TUAM                    NS F      
  0 CHRISTOPHER FAHERTY       15 LONG                    NS F      
 
Boys  16-17 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBERT POWELL             17 .ATH                52.73L F      
  7 BRYAN SCULLY              17 .ATH                58.08L F      
  8 HARRY MC GROGAN           17 LIMK                58.13L F      
 10 JAMIE MURPHY              17 CBAR                58.76L F      
 13 JACK PILCHER              17 CLM                 59.56L F      
 15 JOSEPH DOORLY             17 GAL                 59.57L F      
 16 JAYKE MORRIS              17 CLM                 59.63L F      
 19 IAN MC AULEY              17 .ATH              1:00.59L F      
 21 MICHAEL MC ANDREW         16 SHARK             1:01.50L F      
 22 NIALL KELLY               16 CLM               1:01.56L F      
 29 TIMOTHY KEOGH             17 GAL               1:02.21L F      
 40 BILLY CLARKE              16 SHARK             1:05.96L F      
 43 CIAN CLOONAN              17 BL FN             1:06.15L F      
 
Boys  18-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JOSEPH MOONEY             20 LIMK                53.71L F      
 
Girls  13-14 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AILBHE MULHALL            14 GAL               1:11.89L F      
  3 RUTH DOLAN                13 BSLOE             1:14.17L F      
  9 IONA ASHTON               14 SHARK             1:19.42L F      
 10 SORCHA TREANOR            14 CLM               1:20.77L F      
 15 OLIVIA SMIALEK            14 .ATH              1:24.20L F      
 16 ELLA O'DONOVAN            13 SLIGO             1:24.37L F      
 17 NAOISE O'DONNELL          14 GAL               1:24.74L F      
 
Girls  15-16 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 AOIFE BATES               15 SHARK             1:08.86L F      
  3 CAOIMHE DOWLING           16 LASER             1:10.76L F      
  4 AOIFE LEAHY               15 GAL               1:12.91L F      
  5 AMY MC GOWAN              16 B DOL             1:12.92L F      
  7 FREYA MURPHY              16 SHARK             1:17.49L F      
  0 HANNAH GRADY              16 CBAR                    NS F      
 
Girls  17-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SARAH KELLY               20 GAL               1:03.60L F      
  2 NIAMH KILGALLEN           18 CLM               1:03.74L F      
  3 IMOGEN NAUGHTON           18 SHARK             1:09.01L F      
  6 ALICE SHORTALL            18 WPORT             1:17.92L F      
 
Boys  13&U 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALFIE COOGAN              13 .ATH              5:33.31L F      
  2 NIKITA SEMIKIN            13 .ATH              6:09.54L F      
  3 MARK HYNES                11 LASER             6:32.43L F      
 
Boys  14-15 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SAM RENNICK               14 CBAR              5:22.34L F      
  2 TOM O'SULLIVAN            14 GAL               5:32.26L F      
  3 EIDHNE KENNEDY            15 GAL               5:37.55L F      
  4 ROBIN PFEIFFER            14 BL FN             5:39.60L F      
  6 CONN MC NAMARA            14 CBAR              5:47.17L F      
  7 BRIAN LENNON              15 SHARK             5:52.96L F      
 
Boys  16-17 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EOIN ANDERSON             17 SLIGO             5:09.48L F      
  2 MICHAEL MC ANDREW         16 SHARK             5:35.91L F      
 
Girls  12&U 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 CAROL GRIFFIN             12 SHARK             3:01.62L F      
 10 ALANNAH CANAVAN           12 BALL              3:04.63L F      
 11 DEARBHLA HORKAN           12 CLM               3:05.18L F      
 19 CIARA CONNAUGHTON- JONES  12 SLIGO             3:09.15L F      
  0 KRISTINA MC DONAGH        12 BL FN                   NS F      
 
Girls  13-14 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALISON GIBBS              13 GAL               2:39.47L F      
  5 AILBHE MULHALL            14 GAL               2:43.18L F      
  6 IONA ASHTON               14 SHARK             2:44.21L F      
  8 RUTH DOLAN                13 BSLOE             2:45.06L F      
 11 REBECCA LIPTROT           13 SHARK             2:47.51L F      
 12 CAOILIN KEARNEY           14 BL FN             2:48.19L F      
 14 SORCHA TREANOR            14 CLM               2:49.45L F      
 17 SILE MC AULEY             13 .ATH              2:51.53L F      
 20 OLIWIA ROCLAWSKA          13 GAL               2:53.74L F      
 27 AOIFE DAVITT              13 GAL               2:59.67L F      
 30 NAOISE O'DONNELL          14 GAL               3:00.52L F      
 31 ELLA O'DONOVAN            13 SLIGO             3:00.97L F      
 41 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     13 SHARK             3:04.99L F      
 45 AISLING HORKAN            14 CLM               3:13.29L F      
  0 LAUREN SHARKEY            14 GAL               2:46.12L F      
  0 WIKTORIA WEINERT          14 TRID                    NS F      
 
Girls  15-16 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ELLEN FLAHERTY            15 .ATH              2:34.75L F      
  3 AOIFE BATES               15 SHARK             2:35.41L F      
  4 AOIFE LEAHY               15 GAL               2:35.54L F      
  5 AMY MC GOWAN              16 B DOL             2:40.09L F      
  6 LISA HENRY                16 CLM               2:42.82L F      
  7 JENNIFER ANDREWS          15 C FIN             2:45.26L F      
  8 SAOIRSE BURKE             15 TUAM              2:46.00L F      
 10 HEATHER FADDEN            16 CBAR              2:46.75L F      
 17 SADHBH DALY               15 SHARK             2:50.85L F      
 18 LABHOISE BOYLE            15 SHARK             2:51.30L F      
 19 SORCHA KEARNEY            15 BL FN             2:51.54L F      
 22 MAEVE GALLAGHER           16 CBAR              2:53.22L F      
 27 HANNAH GRADY              16 CBAR              2:54.87L F      
 30 SARAH CONLON              15 CBAR              3:00.92L F      
 
Girls  17-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NIAMH KILGALLEN           18 CLM               2:23.24L F      
  2 IMOGEN NAUGHTON           18 SHARK             2:37.94L F      
  3 HAZEL COEN                17 CBAR              2:38.77L F      
  4 ALICE SHORTALL            18 WPORT             2:44.54L F      
  9 ORLA FLANAGAN             17 CLM               2:52.77L F      
 
Boys  13&U 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 CIAN MC CORMACK           13 LONG              3:10.63L F      
  7 DARRAGH MASTERSON         13 CBAR              3:13.43L F      
  9 KILLIAN LANGTON           12 C FIN             3:15.87L F      
 12 ROAN FLAHERTY             12 .ATH              3:22.81L F      
 13 KAYLE WAJZCZUK            13 SLIGO             3:27.49L F      
 14 EIMHIN CLIFFORD           12 C FIN             3:28.25L F      
 17 ADAM MURPHY               12 CBAR              3:33.05L F      
 21 CIAN SMITH                13 .ATH              3:36.65L F      
 23 EOIN TREANOR              12 CLM               3:39.72L F      
  0 ALFIE COOGAN              13 .ATH                    NS F      
 
Boys  14-15 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ETHAN BRESLIN             15 CLM               2:50.80L F      
  3 EIDHNE KENNEDY            15 GAL               2:53.84L F      
  6 CONN MC NAMARA            14 CBAR              2:59.48L F      
  7 BEN NAUGHTON              14 GAL               3:02.69L F      
  8 DIARMUID O'ROURKE         15 TUAM              3:03.02L F      
 10 NIALL CARTER              15 CBAR              3:05.53L F      
 11 RORY LALLY                14 GAL               3:06.63L F      
 12 ALEX CLARK                15 SHARK             3:08.08L F      
  0 DIARMUID O ROURKE         15 TUAM                    NS F      
 
Boys  16-17 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 JAYKE MORRIS              17 CLM               2:51.40L F      
  5 JOSEPH DOORLY             17 GAL               2:52.20L F      
  8 RONAN DERVAN              16 CBAR              2:55.41L F      
  9 IAN MC AULEY              17 .ATH              2:55.46L F      
 12 BILLY CLARKE              16 SHARK             3:00.43L F      
 13 NIALL KELLY               16 CLM               3:02.07L F      
 
Boys  18-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 DYLAN MARTIN              18 SLIGO             2:57.26L F      
 
Girls  12&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 ALANNAH CANAVAN           12 BALL              1:20.69L F      
 13 CAROL GRIFFIN             12 SHARK             1:27.40L F      
 17 CIARA CONNAUGHTON- JONES  12 SLIGO             1:29.54L F      
 18 JANE O'BOYLE              11 LONG              1:29.58L F      
  0 KRISTINA MC DONAGH        12 BL FN                   NS F      
 
Girls  13-14 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 IONA ASHTON               14 SHARK             1:11.55L F      
  2 AIMEE KELLY               14 SHARK             1:13.02L F      
  4 SILE MC AULEY             13 .ATH              1:14.80L F      
  5 LAUREN SHARKEY            14 GAL               1:15.01L F      
  7 CAOILIN KEARNEY           14 BL FN             1:15.95L F      
 13 OLIWIA ROCLAWSKA          13 GAL               1:18.31L F      
 14 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     13 SHARK             1:18.49L F      
 17 HELEN LYNCH               13 .ATH              1:18.64L F      
 18 AOIFE DAVITT              13 GAL               1:18.65L F      
 21 OLIVIA SMIALEK            14 .ATH              1:20.72L F      
 25 SORCHA TREANOR            14 CLM               1:21.40L F      
 28 ELLA DEELY                13 CBAR              1:21.68L F      
 33 ELLA BYRNE                13 LONG              1:25.66L F      
  0 MILLIE PILCHER            13 CLM                     NS F      
 
Girls  15-16 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 CAOIMHE DOWLING           16 LASER             1:08.47L F      
  4 AOIFE LEAHY               15 GAL               1:10.73L F      
  6 ELLEN FLAHERTY            15 .ATH              1:13.11L F      
  8 AMY MC GOWAN              16 B DOL             1:14.55L F      
 10 SADHBH DALY               15 SHARK             1:15.44L F      
 11 MEGAN KILGALLEN           15 CLM               1:15.58L F      
 13 EMMA KELLY                15 TUAM              1:15.73L F      
 14 LISA HENRY                16 CLM               1:16.72L F      
 17 LABHOISE BOYLE            15 SHARK             1:19.05L F      
 18 EILIDH MAC PHEE           15 BALL              1:19.11L F      
 20 AINE MC WEENEY            15 LONG              1:19.73L F      
 23 ELIZABETH O'BOYLE         15 LONG              1:20.13L F      
 24 HANNAH GRADY              16 CBAR              1:20.15L F      
 26 MEGAN DEELY               16 CBAR              1:21.49L F      
 
Girls  17-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 MAEFORM BORRIELLO         18 .ATH              1:09.91L F      
  5 HAZEL COEN                17 CBAR              1:17.16L F      
 11 ANOISE REILLY             17 BALL              1:24.81L F      
 
Boys  13&U 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 KAMIL MROZ                13 LONG              3:09.68L F      
  0 KAYLE WAJZCZUK            13 SLIGO             3:32.30L F      
 
Boys  14-15 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 SAM RENNICK               14 CBAR              2:30.03L F      
  4 TOM O'SULLIVAN            14 GAL               2:30.76L F      
  5 DANIEL MADIGAN            15 LONG              2:36.81L F      
 
Boys  16-17 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ROBERT POWELL             17 .ATH              2:09.17L F      
  3 EOIN ANDERSON             17 SLIGO             2:32.08L F      
  4 JACK PILCHER              17 CLM               2:38.20L F      
 
Boys  18-Ov 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CILLIAN MELLY             20 CBAR              2:03.45L F      
 
Girls  12&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 EMILY MARTIN              12 .ATH              1:13.52L F      
  7 CAROL GRIFFIN             12 SHARK             1:13.60L F      
 10 ALANNAH CANAVAN           12 BALL              1:14.73L F      
  0 KRISTINA MC DONAGH        12 BL FN                   NS F      
  0 DEARBHLA HORKAN           12 CLM                     NS F      
 
Girls  13-14 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DANIELLE FARRELL          14 SLIGO             1:04.05L F      
  5 RUTH DOLAN                13 BSLOE             1:05.02L F      
  6 OLIWIA ROCLAWSKA          13 GAL               1:05.75L F      
  7 AILBHE MULHALL            14 GAL               1:06.17L F      
  8 REBECCA LIPTROT           13 SHARK             1:06.57L F      
  9 CAOILIN KEARNEY           14 BL FN             1:07.02L F      
 10 WIKTORIA WEINERT          14 TRID              1:07.10L F      
 12 HELEN LYNCH               13 .ATH              1:07.79L F      
 16 SILE MC AULEY             13 .ATH              1:09.19L F      
 27 ELLA DEELY                13 CBAR              1:11.25L F      
 29 OLIVIA SMIALEK            14 .ATH              1:11.55L F      
 30 MILLIE PILCHER            13 CLM               1:11.56L F      
 32 NAOISE O'DONNELL          14 GAL               1:11.75L F      
  0 SORCHA TREANOR            14 CLM               1:08.90L F      
 
Girls  15-16 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 AOIFE LEAHY               15 GAL               1:01.47L F      
  4 CAOIMHE DOWLING           16 LASER             1:03.09L F      
  5 ELLEN FLAHERTY            15 .ATH              1:03.30L F      
 10 AMY MC GOWAN              16 B DOL             1:04.72L F      
 11 AOIFE BATES               15 SHARK             1:05.20L F      
 12 LISA HENRY                16 CLM               1:05.65L F      
 14 JENNIFER ANDREWS          15 C FIN             1:05.92L F      
 21 MEGAN DEELY               16 CBAR              1:08.01L F      
 23 HEATHER FADDEN            16 CBAR              1:08.22L F      
 25 SORCHA KEARNEY            15 BL FN             1:08.32L F      
 26 MAEVE GALLAGHER           16 CBAR              1:08.46L F      
 27 SAOIRSE BURKE             15 TUAM              1:08.92L F      
 35 BRIANNE HORAN             15 CBAR              1:10.13L F      
 36 EMMA KELLY                15 TUAM              1:10.33L F      
 40 ELIZABETH O'BOYLE         15 LONG              1:10.92L F      
 42 AINE MC WEENEY            15 LONG              1:11.27L F      
 
Girls  17-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MAEFORM BORRIELLO         18 .ATH              1:02.65L F      
  3 IMOGEN NAUGHTON           18 SHARK             1:04.46L F      
  6 ALICE SHORTALL            18 WPORT             1:07.05L F      
 14 ORLA FLANAGAN             17 CLM               1:10.87L F      
 
Boys  13&U 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DARRAGH MASTERSON         13 CBAR              5:07.99L F      
  4 NIKITA SEMIKIN            13 .ATH              5:20.11L F      
  5 CIAN MC CORMACK           13 LONG              5:22.43L F      
  7 ROAN FLAHERTY             12 .ATH              5:29.90L F      
  9 SHANE HARRINGTON          13 .ATH              5:34.17L F      
 
Boys  14-15 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 TOM O'SULLIVAN            14 GAL               4:41.73L F      
  8 RORY GRADY                14 CBAR              4:51.24L F      
  9 ROBIN PFEIFFER            14 BL FN             4:53.28L F      
 11 DIARMUID O'ROURKE         15 TUAM              4:53.29L F      
 17 DANIEL MADIGAN            15 LONG              5:00.00L F      
 18 SAM RENNICK               14 CBAR              5:00.59L F      
 20 EDWIN MALASHNYAK          14 .ATH              5:04.18L F      
 21 RALF BODAMER              14 GAL               5:04.60L F      
 24 NIALL CARTER              15 CBAR              5:16.34L F      
  0 ETHAN BRESLIN             15 CLM                     NS F      
  0 DIARMUID O ROURKE         15 TUAM                    NS F      
 
Boys  16-17 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBERT POWELL             17 .ATH              4:19.17L F      
  3 HARRY MC GROGAN           17 LIMK              4:28.32L F      
  6 JOSEPH DOORLY             17 GAL               4:39.17L F      
  9 MICHAEL MC ANDREW         16 SHARK             4:48.07L F      
  0 BRYAN SCULLY              17 .ATH                    NS F      
 
Boys  18-Ov 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JOSEPH MOONEY             20 LIMK              4:12.07L F      
 
Boys  13&U 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DARRAGH MASTERSON         13 CBAR              2:46.39L F      
  6 AONGHUS COOKE             12 TUAM              2:51.49L F      
  9 NIKITA SEMIKIN            13 .ATH              2:55.99L F      
 10 ROAN FLAHERTY             12 .ATH              2:56.99L F      
  0 ALFIE COOGAN              13 .ATH                    NS F      
 
Boys  14-15 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SAM RENNICK               14 CBAR              2:24.64L F      
  4 RORY GRADY                14 CBAR              2:33.30L F      
  6 ETHAN BRESLIN             15 CLM               2:34.25L F      
 10 DAVID DOORLY              15 GAL               2:38.84L F      
 12 ROBIN PFEIFFER            14 BL FN             2:39.76L F      
 13 SEAN BRENNAN              15 TUAM              2:40.61L F      
 14 BRIAN LENNON              15 SHARK             2:41.26L F      
 16 RORY LALLY                14 GAL               2:41.81L F      
 20 BEN NAUGHTON              14 GAL               2:44.02L F      
 33 RALF BODAMER              14 GAL               2:49.62L F      
 34 LUKE BURKE                14 BL FN             2:50.28L F      
 38 NIALL JOYCE               14 SHARK             2:53.04L F      
  0 CONN MC NAMARA            14 CBAR                    NS F      
 
Boys  16-17 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 HARRY MC GROGAN           17 LIMK              2:28.99L F      
  4 JAYKE MORRIS              17 CLM               2:29.12L F      
  5 IAN MC AULEY              17 .ATH              2:30.88L F      
  6 TIMOTHY KEOGH             17 GAL               2:31.49L F      
  8 NIALL KELLY               16 CLM               2:32.95L F      
  9 MICHAEL MC ANDREW         16 SHARK             2:33.35L F      
 21 OWEN EGLINTON             17 SLIGO             2:43.95L F      
 
Girls  12&U 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 RIONAGH MC CORMACK        10 LONG              3:26.22L F      
  6 EMILY MARTIN              12 .ATH              3:30.99L F      
 14 ALANNAH CANAVAN           12 BALL              3:34.19L F      
 20 JANE O'BOYLE              11 LONG              3:43.48L F      
 
Girls  13-14 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALISON GIBBS              13 GAL               3:00.59L F      
  4 RUTH DOLAN                13 BSLOE             3:05.05L F      
  7 AIMEE KELLY               14 SHARK             3:09.94L F      
 14 LAUREN SHARKEY            14 GAL               3:19.59L F      
 20 AOIFE DAVITT              13 GAL               3:24.46L F      
 22 AISLING STAPLETON         13 CBAR              3:26.99L F      
 26 TEODORA CUGALJ            14 SHARK             3:29.40L F      
 27 MAIREAD GALLAGHER         14 CBAR              3:32.01L F      
  0 REBECCA LIPTROT           13 SHARK             3:09.37L F      
 
Girls  15-16 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ELLEN FLAHERTY            15 .ATH              3:01.07L F      
  4 HEATHER FADDEN            16 CBAR              3:02.74L F      
  5 LABHOISE BOYLE            15 SHARK             3:06.61L F      
  6 DERVA O'REILLY            16 TUAM              3:09.15L F      
  7 MEGAN KILGALLEN           15 CLM               3:10.48L F      
  8 FREYA MURPHY              16 SHARK             3:10.59L F      
 11 EMMA KELLY                15 TUAM              3:11.82L F      
 13 SADHBH DALY               15 SHARK             3:14.74L F      
 17 BRIANNE HORAN             15 CBAR              3:20.37L F      
 18 SARAH CONLON              15 CBAR              3:20.57L F      
 19 SORCHA KEARNEY            15 BL FN             3:22.61L F      
 21 HANNAH GRADY              16 CBAR              3:32.25L F      
  0 SARAH GILHOOLEY           16 TUAM                    NS F      
  0 SAOIRSE BURKE             15 TUAM                    NS F      
  0 DERVA O REILLY            16 TUAM                    NS F      
 
Girls  17-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NIAMH KILGALLEN           18 CLM               2:38.89L F      
  3 ALICE SHORTALL            18 WPORT             3:01.86L F      
  5 EMMA BEGLEY               17 TUAM              3:07.87L F      
  9 ANOISE REILLY             17 BALL              3:17.89L F      
 10 ORLA FLANAGAN             17 CLM               3:18.50L F      
 
Boys  13&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 SHANE HARRINGTON          13 .ATH              1:18.88L F      
  6 AONGHUS COOKE             12 TUAM              1:20.79L F      
 10 NIKITA SEMIKIN            13 .ATH              1:22.28L F      
 11 CIAN SMITH                13 .ATH              1:22.87L F      
 15 ROAN FLAHERTY             12 .ATH              1:23.45L F      
 
Boys  14-15 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 ETHAN BRESLIN             15 CLM               1:12.60L F      
 11 DAVID DOORLY              15 GAL               1:12.97L F      
 13 SEAN BRENNAN              15 TUAM              1:13.22L F      
 17 RORY LALLY                14 GAL               1:14.93L F      
 23 ROBIN PFEIFFER            14 BL FN             1:17.37L F      
 25 LUKE BURKE                14 BL FN             1:17.71L F      
 27 BEN NAUGHTON              14 GAL               1:17.79L F      
 30 NIALL JOYCE               14 SHARK             1:18.50L F      
 32 EIDHNE KENNEDY            15 GAL               1:19.37L F      
 
Boys  16-17 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 JACK PILCHER              17 CLM               1:06.69L F      
  7 EOIN ANDERSON             17 SLIGO             1:09.06L F      
  8 MICHAEL MC ANDREW         16 SHARK             1:10.46L F      
 13 NIALL KELLY               16 CLM               1:11.23L F      
 14 TIMOTHY KEOGH             17 GAL               1:11.68L F      
 25 BILLY CLARKE              16 SHARK             1:18.84L F      
 
Boys  18-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 DYLAN MARTIN              18 SLIGO             1:13.83L F      
 
Girls  13-14 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AILBHE MULHALL            14 GAL               2:43.79L F      
  4 NAOISE O'DONNELL          14 GAL               3:07.21L F      
 
Girls  15-16 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE BATES               15 SHARK             2:33.06L F      
 
Girls  17-Ov 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 IMOGEN NAUGHTON           18 SHARK             2:29.10L F      
 
Boys  13&U 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ALFIE COOGAN              13 .ATH              2:23.60L F      
  5 CIAN MC CORMACK           13 LONG              2:30.84L F      
  7 NIKITA SEMIKIN            13 .ATH              2:33.37L F      
  8 CIAN SMITH                13 .ATH              2:33.80L F      
 19 KAMIL MROZ                13 LONG              2:41.95L F      
 21 ADAM MURPHY               12 CBAR              2:43.16L F      
 
Boys  14-15 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 SAM RENNICK               14 CBAR              2:11.72L F      
  6 TOM O'SULLIVAN            14 GAL               2:14.10L F      
  8 RORY GRADY                14 CBAR              2:14.26L F      
 12 ROBIN PFEIFFER            14 BL FN             2:15.66L F      
 14 EIDHNE KENNEDY            15 GAL               2:16.48L F      
 17 DAVID DOORLY              15 GAL               2:17.03L F      
 22 CONN MC NAMARA            14 CBAR              2:19.55L F      
 24 RALF BODAMER              14 GAL               2:21.09L F      
 26 DANIEL MADIGAN            15 LONG              2:21.72L F      
 28 BRIAN LENNON              15 SHARK             2:23.66L F      
 31 EDWIN MALASHNYAK          14 .ATH              2:25.28L F      
 32 NIALL CARTER              15 CBAR              2:25.44L F      
 39 RORY LALLY                14 GAL               2:29.08L F      
 44 LUKE BURKE                14 BL FN             2:31.80L F      
 
Boys  16-17 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBERT POWELL             17 .ATH              1:55.21L F      
  6 BRYAN SCULLY              17 .ATH              2:06.43L F      
  7 HARRY MC GROGAN           17 LIMK              2:07.94L F      
 11 JACK PILCHER              17 CLM               2:12.55L F      
 12 JAYKE MORRIS              17 CLM               2:13.09L F      
 14 JOSEPH DOORLY             17 GAL               2:13.65L F      
 20 NIALL KELLY               16 CLM               2:19.76L F      
 
Boys  18-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JOSEPH MOONEY             20 LIMK              1:57.30L F      
  2 CILLIAN MELLY             20 CBAR              1:58.14L F      
  5 ANDREW CAREY              18 .ATH              2:04.40L F      
  0 PETER MOONEY              23 SLIGO                   NS F      
 
Girls  12&U 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 ALANNAH CANAVAN           12 BALL              5:41.01L F      
  7 EMILY MARTIN              12 .ATH              5:44.47L F      
 
Girls  13-14 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DANIELLE FARRELL          14 SLIGO             4:57.73L F      
  3 ALISON GIBBS              13 GAL               4:58.73L F      
  4 IONA ASHTON               14 SHARK             5:00.68L F      
  5 AILBHE MULHALL            14 GAL               5:03.79L F      
  6 HELEN LYNCH               13 .ATH              5:04.27L F      
  7 OLIWIA ROCLAWSKA          13 GAL               5:07.58L F      
 11 LAUREN SHARKEY            14 GAL               5:12.73L F      
 12 CAOILIN KEARNEY           14 BL FN             5:12.82L F      
 16 REBECCA LIPTROT           13 SHARK             5:19.96L F      
 21 AOIFE DAVITT              13 GAL               5:23.91L F      
  0 AIMEE KELLY               14 SHARK                   NS F      
 
Girls  15-16 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE LEAHY               15 GAL               4:40.14L F      
  3 AMY MC GOWAN              16 B DOL             4:58.23L F      
  8 HEATHER FADDEN            16 CBAR              5:11.79L F      
 11 MAEVE GALLAGHER           16 CBAR              5:18.52L F      
 13 SORCHA KEARNEY            15 BL FN             5:20.06L F      
 15 AINE MC WEENEY            15 LONG              5:26.48L F      
 17 RACHEL HENEHAN            16 CBAR              5:26.57L F      
 20 ELIZABETH O'BOYLE         15 LONG              5:42.88L F      
  0 HANNAH GRADY              16 CBAR                    NS F      
 
Girls  17-Ov 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 RACHEL JOHNSON            17 .ATH              4:59.49L F      
  6 ALICE SHORTALL            18 WPORT             5:12.80L F