Munster Connacht Age Groups May 2016
 
Girls  12&U 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 JESSICA GANNON            12 COM               5:43.01L F      
  2 ALISON GIBBS              11 GAL               5:46.12L F      
  3 WIKTORIA WEINERT          12 C FIN             5:59.82L F      
  6 DANIELLE FARRELL          12 SLIGO             6:17.30L F      
  7 AOIFE MURRAY              12 GLN               6:24.79L F      
  8 OLIWIA RODAWSKA           11 GAL               6:31.00L F      
 
Girls  13-14 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ISABELLE GIBBS            14 GAL               5:40.36L F      
  4 LISA HENRY                14 CLM               5:43.51L F      
  5 HANNAH GRADY              14 CBAR              5:47.58L F      
  6 AILBHE MULHALL            13 GAL               5:54.67L F      
  7 IONA ASHTON               13 GAL               5:58.93L F      
  8 GRACE JOYCE               13 SHARK             6:00.03L F      
 10 AISHLING O'NEILL          13 LASER             6:11.51L F      
 11 SORCHA TREANOR            13 CLM               6:12.71L F      
 12 REBEKAH MC MANUS          13 LASER             6:15.98L F      
 13 ZARA LOFTUS               14 CLM               6:18.38L F      
 
Girls  15-16 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 IMOGEN NAUGHTON           16 SHARK             5:31.68L F      
  2 REBECCA CARROLL           16 COM               5:40.97L F      
  4 LAURA TAYLOR              16 GLN               5:59.53L F      
 
Boys  13&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RORY GRADY                13 CBAR              1:22.06L F      
  2 DARAGH FITZGERLD          13 ATH               1:25.26L F      
  3 ETHAN BRESLIN             13 CLM               1:26.19L F      
  6 CONN MC NAMARA            12 WPORT             1:28.64L F      
  8 ALFIE COOGAN              12 ATH               1:28.93L F      
 11 FIONN WATERS              13 TUAM              1:29.60L F      
 12 SAM RENNICK               13 CBAR              1:29.71L F      
 14 NIALL CARTER              13 CBAR              1:30.80L F      
 20 EIDHNE KENNEDY            13 GAL               1:32.64L F      
 21 DAVID DOORLY              13 GAL               1:34.61L F      
 27 DIARMUID O'ROURKE         13 TUAM              1:37.28L F      
 29 ROAN FLAHERTY             10 ATH               1:37.74L F      
 31 PHILIP DUDA               10 COM               1:37.95L F      
 34 BEN NAUGHTON              12 GAL               1:38.86L F      
 36 CIAN MC CORMACK           11 LONG              1:39.65L F      
  0 AARON REILLY              12 BALL                    DQ F      
 
Boys  14-15 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 BRYAN SCULLY              15 ATH               1:14.24L F      
  4 FIONN DUFFY               15 GAL               1:16.91L F      
  6 JOSEPH DOORLY             15 GAL               1:19.93L F      
  8 ZAK RATHER                14 GAL               1:20.39L F      
  9 MICHAEL MC ANDREW         15 SHARK             1:20.60L F      
 10 TIMOTHY KEOGH             15 GAL               1:20.73L F      
 13 OISIN O'ROURKE            14 TUAM              1:23.76L F      
 14 WILLIAM STAUNTON          15 CLM               1:23.83L F      
 15 IAN MC AULEY              15 ATH               1:23.92L F      
 16 EOIN ANDERSON             15 SLIGO             1:23.94L F      
 17 RYAN HORNET               14 LASER             1:24.04L F      
 20 LIAM KILKENNY             15 GAL               1:24.87L F      
 22 KIERAN BREHENY            14 C FIN             1:25.66L F      
 23 EVAN WELBY                14 SHARK             1:26.02L F      
 25 JACK PILCHER              15 CLM               1:26.15L F      
  4 OWEN EGLINTON             15 SLIGO             1:27.67L F      
 29 OISIN CAREY               14 LASER             1:27.72L F      
 33 BILLY CLARKE              14 SHARK             1:28.71L F      
 34 MILO O'CONNOR             14 ATH               1:28.85L F      
 35 JOHN STEVENSON            14 ATH               1:29.33L F      
 36 ANTHONY MAHER             14 SLIGO             1:29.38L F      
 45 EOIN O'MALLEY             14 GAL               1:31.90L F      
 46 SEAN KEANEY               14 SLIGO             1:31.91L F      
 
Boys  16-17 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MITCHELL WILSON           16 GAL               1:10.74L F      
  3 CALLUM ASHTON             17 GAL               1:14.42L F      
  5 DAVID WOODS               17 SLIGO             1:17.32L F      
  8 DIRMUID STAUNTON          16 CLM               1:18.04L F      
 10 JAYKE MORRIS              16 CLM               1:20.28L F      
 13 DYLAN MARTIN              16 SLIGO             1:21.99L F      
 16 PÁDRAIG MC WILLIAMS       17 SHARK             1:25.42L F      
 17 ETHAN MORAN               16 BSLOE             1:26.18L F      
 
Boys  18-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DARA MC HUGH MURPHY       18 TUAM              1:16.75L F      
  4 DAVID WILLIAMS            18 SHARK             1:20.33L F      
 
Girls  12&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JESSICA GANNON            12 COM               2:39.37L F      
  4 GRACE A KAVANAGH          12 GAL               2:47.94L F      
  5 ALLIE ROCHE               12 GLN               2:49.67L F      
  8 ALICE MC PARTLAN          12 SLIGO             2:53.77L F      
 11 OLIWIA RODAWSKA           11 GAL               2:57.08L F      
 13 ERIKA LOWE                11 ATH               2:57.37L F      
 15 SILE MC AULEY             12 ATH               2:59.92L F      
 19 AOIFE MURRAY              12 GLN               3:02.74L F      
 20 NAOISE O'DONNELL          12 GAL               3:04.37L F      
 23 DEARBHLA HORKAN           11 CLM               3:07.70L F      
 24 ISOBEL REED               12 GLN               3:09.97L F      
 
Girls  13-14 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SOPHIE MORAN              14 GAL               2:27.40L F      
  2 REBECCA LOWE              13 ATH               2:27.74L F      
  4 ISABELLE GIBBS            14 GAL               2:32.34L F      
  6 AMY MC GOWAN              14 B DOL             2:34.60L F      
  9 IONA ASHTON               13 GAL               2:37.63L F      
 11 KELLY ENNIS               14 ATH               2:40.81L F      
 13 CARRIE MC DAID            14 SLIGO             2:41.27L F      
 14 AIMEE KELLY               13 SHARK             2:42.39L F      
 16 TARA WALSH                14 SLIGO             2:43.63L F      
 17 TARA WONG                 14 BALL              2:44.63L F      
 18 AILBHE MULHALL            13 GAL               2:44.83L F      
 19 ALANAH BENNETT            13 GLN               2:45.92L F      
 20 EMMA BOYLE                14 BL FN             2:46.14L F      
 21 EMMA KELLY                14 TUAM              2:48.72L F      
 24 LAURA JOHNSON             14 ATH               2:51.22L F      
 25 RACHEL MARTIN             14 SLIGO             2:51.94L F      
 28 RACHEL HENEHAN            14 CBAR              2:55.31L F      
 30 OLIVIA SMIALEK            13 ATH               2:57.10L F      
 33 FIONA CONWAY              13 CBAR              2:57.76L F      
 34 AISHLING O'NEILL          13 LASER             3:00.13L F      
 35 EILIDH MAC PHEE           13 BALL              3:00.38L F      
 36 ELIZABETH O'BOYLE         14 LONG              3:00.50L F      
 37 ISABELLE CLARKE           14 ATH               3:00.71L F      
 38 ELLEN KENNEDY             13 GAL               3:12.89L F      
 
Girls  15-16 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 EMILY WARD                16 B DOL             2:37.57L F      
  3 CIARA LYNCH               15 SLIGO             2:38.84L F      
  4 RACHEL JOHNSON            15 ATH               2:39.63L F      
  9 ANOISE REILLY             15 BALL              2:53.42L F      
 12 AOIBHEANN HENNIGAN        16 BALL              2:58.09L F      
 
Girls  17-Ov 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 LAURA JOYCE               17 CLM               2:52.88L F      
 
Boys  13&U 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DANIEL MADIGAN            13 LONG              1:11.94L F      
  4 SEAN BRENNAN              13 TUAM              1:13.40L F      
  5 SEADHNA RYAN              13 LONG              1:14.97L F      
  6 TOM O'SULLIVAN            12 GAL               1:15.27L F      
  7 OISIN KEARNEY             13 C FIN             1:16.71L F      
  9 ORIN MITCHELL             13 SLIGO             1:17.79L F      
 12 EDWIN MALASHNYAK          12 ATH               1:19.90L F      
 16 AONGHUS COOKE             11 TUAM              1:22.57L F      
 17 DUILEACH RYAN             12 LONG              1:22.71L F      
 18 DARRAGH JOYCE             12 CLM               1:23.68L F      
 22 BEN NAUGHTON              12 GAL               1:29.73L F      
  0 ALFIE COOGAN              12 ATH               1:27.86L F      
 
Boys  14-15 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MAX KOLCOW                14 GAL               1:02.97L F      
  3 FIONN DUFFY               15 GAL               1:06.08L F      
  4 ZAK RATHER                14 GAL               1:08.40L F      
  6 JOSHUA FORTUNE            14 SLIGO             1:09.44L F      
  7 JACK PILCHER              15 CLM               1:09.75L F      
  8 EOIN ANDERSON             15 SLIGO             1:10.29L F      
  9 TIMOTHY KEOGH             15 GAL               1:12.06L F      
 12 LIAM KILKENNY             15 GAL               1:12.56L F      
 18 MICHAEL MC ANDREW         15 SHARK             1:14.35L F      
 22 PATRICK MAHER             14 SLIGO             1:22.57L F      
  0 HARRY MC GROGAN           15 LIMK                    NS F      
  0 DARRAGH HUMPSTON          14 LONG                    NS F      
 
Boys  16-17 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MITCHELL WILSON           16 GAL                 59.39L F      
  2 CIARAN BURKE              16 TUAM              1:00.85L F      
  6 LUCAS SHUULTS             16 ATH               1:07.61L F      
 10 BEN VAHEY                 17 SHARK             1:13.26L F      
 12 ETHAN MORAN               16 BSLOE             1:14.93L F      
 13 DAVID WOODS               17 SLIGO             1:16.73L F      
 
Boys  18-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CILLIAN MELLY             19 CBAR                59.91L F      
  4 DARA MC HUGH MURPHY       18 TUAM              1:04.70L F      
  5 DAVID WILLIAMS            18 SHARK             1:07.12L F      
 
Girls  12&U 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALISON GIBBS              11 GAL               2:29.48L F      
  5 DANIELLE FARRELL          12 SLIGO             2:36.78L F      
  8 OLIWIA RODAWSKA           11 GAL               2:38.42L F      
 12 GRACE A KAVANAGH          12 GAL               2:39.22L F      
 14 MOLLY TULLY               12 B DOL             2:40.91L F      
 15 REBECCA LIPTROT           11 SHARK             2:41.30L F      
 17 SILE MC AULEY             12 ATH               2:42.25L F      
 18 AOIFE MURRAY              12 GLN               2:42.97L F      
 21 ERIKA LOWE                11 ATH               2:44.01L F      
 23 KELIS CURRAN              11 COM               2:44.75L F      
 27 EMMA MURPHY               12 GAL               2:46.55L F      
 29 ALLIE ROCHE               12 GLN               2:47.08L F      
 30 NAOISE O'DONNELL          12 GAL               2:47.14L F      
 
Girls  13-14 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KEELA MULHALL             14 GAL               2:14.19L F      
  2 REBECCA LOWE              13 ATH               2:14.37L F      
  4 AMY MC GOWAN              14 B DOL             2:20.18L F      
  6 SOPHIE MORAN              14 GAL               2:21.43L F      
  9 LISA HENRY                14 CLM               2:23.79L F      
 11 KELLY ENNIS               14 ATH               2:25.18L F      
 14 LAUREN FRIEL              13 ATH               2:26.09L F      
 16 IONA ASHTON               13 GAL               2:27.32L F      
 17 AOIFE TAYLOR              14 GLN               2:27.55L F      
 18 HANNAH GRADY              14 CBAR              2:28.00L F      
 18 AILBHE MULHALL            13 GAL               2:28.00L F      
 20 TARA WONG                 14 BALL              2:28.39L F      
 21 FIONA CONWAY              13 CBAR              2:29.41L F      
 22 LAURA JOHNSON             14 ATH               2:29.54L F      
 23 HEATHER FADDEN            14 CBAR              2:30.03L F      
 27 MARIA LYONS               13 SLIGO             2:30.89L F      
 30 SAOIRSE BURKE             13 TUAM              2:31.87L F      
 31 ALANAH BENNETT            13 GLN               2:31.98L F      
 33 ZARA LOFTUS               14 CLM               2:32.29L F      
 35 RACHEL HENEHAN            14 CBAR              2:34.30L F      
 42 EMMA BOYLE                14 BL FN             2:37.08L F      
 44 AOIFE GINTY               14 LONG              2:37.82L F      
 46 AISHLING O'NEILL          13 LASER             2:38.66L F      
 48 REBECCA DONNELLY          14 BALL              2:39.28L F      
 49 LABHOISE BOYLE            13 SHARK             2:39.34L F      
 51 ORLA RYAN                 14 COM               2:41.22L F      
 53 REBEKAH MC MANUS          13 LASER             2:43.16L F      
 53 ISABELLE CLARKE           14 ATH               2:43.16L F      
  0 AIMEE KELLY               13 SHARK                   NS F      
 
Girls  15-16 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 MEADBH KEANEY             16 SLIGO             2:15.17L F      
  4 RACHEL JOHNSON            15 ATH               2:19.65L F      
  6 REBECCA CARROLL           16 COM               2:20.71L F      
  8 IMOGEN NAUGHTON           16 SHARK             2:21.59L F      
 11 LAURA TAYLOR              16 GLN               2:23.00L F      
 17 EMILY WARD                16 B DOL             2:27.20L F      
 29 AOIBHEANN HENNIGAN        16 BALL              2:37.86L F      
 
Girls  17-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SARAH KELLY               18 CLM               2:10.71L F      
  2 MAEFORM BORRIELLO         17 ATH               2:13.80L F      
  4 LISA HARRINGTON           17 ATH               2:18.18L F      
  5 PAOLA O'BRIEN             17 SHARK             2:29.26L F      
  7 LAURA JOYCE               17 CLM               2:31.05L F      
 
Boys  13&U 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FIONN WATERS              13 TUAM             20:10.83L F      
  2 DANIEL MADIGAN            13 LONG             20:15.80L F      
  5 CIAN SMITH                11 ATH              22:59.56L F      
 
Boys  16-17 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JAYKE MORRIS              16 CLM              18:40.59L F      
  2 TIERNAN BURKE             16 BL FN            19:55.96L F      
 
Girls  12&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALISON GIBBS              11 GAL               1:25.22L F      
  2 WIKTORIA WEINERT          12 C FIN             1:25.27L F      
  3 RUTH DOLAN                11 BSLOE             1:25.39L F      
 16 AISLING HORKAN            12 CLM               1:38.43L F      
 17 REBECCA LIPTROT           11 SHARK             1:38.94L F      
 18 EMMA MURPHY               12 GAL               1:39.13L F      
 20 SILE MC AULEY             12 ATH               1:39.70L F      
 25 ALLIE ROCHE               12 GLN               1:39.99L F      
 33 NAOISE O'DONNELL          12 GAL               1:41.79L F      
 34 AVA MC KEON               10 BSLOE             1:42.05L F      
 35 ELOISE CLARKE             11 ATH               1:42.45L F      
 40 GRACE A KAVANAGH          12 GAL               1:45.17L F      
 41 ELLIE MORAN               11 COM               1:45.18L F      
  0 ELLA HARFORD              11 BARRA                   NS F      
 
Girls  13-14 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 HEATHER FADDEN            14 CBAR              1:23.50L F      
  5 AOIFE BATES               13 SHARK             1:25.83L F      
  7 DERVA O'REILLY            14 TUAM              1:26.41L F      
  8 GRACE JOYCE               13 SHARK             1:26.61L F      
 11 MEGAN KILGALLEN           14 CLM               1:28.42L F      
 15 CAOIMHE O'SULLIVAN        14 SLIGO             1:29.90L F      
 17 LABHOISE BOYLE            13 SHARK             1:30.05L F      
 18 ISABELLE CLARKE           14 ATH               1:30.24L F      
 19 LISA HENRY                14 CLM               1:30.65L F      
 20 AIMEE KELLY               13 SHARK             1:30.83L F      
 21 AISHLING O'NEILL          13 LASER             1:31.26L F      
 22 ISABELLE GIBBS            14 GAL               1:32.21L F      
 30 SAOIRSE BURKE             13 TUAM              1:33.46L F      
 32 REBEKAH MC MANUS          13 LASER             1:34.06L F      
 33 BRIANNE HORAN             14 CBAR              1:34.73L F      
 34 LAUREN FRAIN              14 CLM               1:34.74L F      
 35 SORCHA TREANOR            13 CLM               1:35.94L F      
 38 EMMA BOYLE                14 BL FN             1:36.70L F      
 39 SARAH CONLON              13 CBAR              1:36.75L F      
 41 EMMA KELLY                14 TUAM              1:37.53L F      
 42 IONA ASHTON               13 GAL               1:37.78L F      
 44 SARAH MC GATH             13 LASER             1:38.21L F      
 46 AOIFE GINTY               14 LONG              1:38.48L F      
 52 EILIDH MAC PHEE           13 BALL              1:41.01L F      
 53 ELLEN KENNEDY             13 GAL               1:45.35L F      
  0 KELSEY DALY               14 ATH                     NS F      
 
Girls  15-16 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 GEORGIA MELLOTTE          16 WPORT             1:20.23L F      
  2 ALICE SHORTALL            16 WPORT             1:22.38L F      
  3 MEADBH KEANEY             16 SLIGO             1:28.07L F      
  6 EMMA BEGLEY               15 TUAM              1:30.50L F      
  8 LAURA TAYLOR              16 GLN               1:31.04L F      
  9 ORLA FLANAGAN             15 CLM               1:31.39L F      
 11 ANOISE REILLY             15 BALL              1:33.70L F      
 13 AOIBHEANN HENNIGAN        16 BALL              1:34.76L F      
 
Boys  13&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 DAVID DOORLY              13 GAL               2:39.57L F      
  4 CONN MC NAMARA            12 WPORT             2:40.53L F      
  7 SEAN BRENNAN              13 TUAM              2:45.95L F      
  8 CATHAL JOYCE              13 CLM               2:46.32L F      
 11 BRIAN LENNON              13 SHARK             2:47.05L F      
 13 DUILEACH RYAN             12 LONG              2:49.78L F      
 15 CILLIAN LYNAM             12 ATH               2:49.94L F      
 16 DARRAGH JOYCE             12 CLM               2:50.16L F      
 17 ETHAN BRESLIN             13 CLM               2:50.71L F      
 18 JOSE SANCHEZ              13 GAL               2:50.98L F      
 19 EDWIN MALASHNYAK          12 ATH               2:52.69L F      
 20 PHILIP DUDA               10 COM               2:53.05L F      
 21 CONOR DONOHOE             11 CBAR              3:00.15L F      
 22 SHANE HARRINGTON          12 ATH               3:01.95L F      
  0 BEN NAUGHTON              12 GAL               3:05.97L F      
 
Boys  14-15 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MAX KOLCOW                14 GAL               2:22.93L F      
  4 JACK PILCHER              15 CLM               2:27.92L F      
  7 ZAK RATHER                14 GAL               2:29.67L F      
  8 FIONN DUFFY               15 GAL               2:31.78L F      
  9 OISIN O'ROURKE            14 TUAM              2:33.37L F      
 10 TIMOTHY KEOGH             15 GAL               2:33.84L F      
 11 BEN DAVID                 14 BARRA             2:35.51L F      
 12 MICHAEL MC ANDREW         15 SHARK             2:36.45L F      
 15 OWEN EGLINTON             15 SLIGO             2:44.04L F      
 18 DIARMUID SUTTON           14 TRID              2:45.45L F      
 24 MILO O'CONNOR             14 ATH               2:50.08L F      
  0 EOIN O'MALLEY             14 GAL               2:59.05L F      
 
Boys  16-17 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 MITCHELL WILSON           16 GAL               2:17.81L F      
  4 CONOR MELLY               16 CBAR              2:29.19L F      
  5 DIRMUID STAUNTON          16 CLM               2:30.61L F      
  7 LUKE WEAVER               16 TRID              2:35.00L F      
 
Girls  12&U 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RUTH DOLAN                11 BSLOE             1:16.96L F      
  2 ALISON GIBBS              11 GAL               1:18.41L F      
  4 WIKTORIA WEINERT          12 C FIN             1:18.82L F      
  5 AOIFE MURRAY              12 GLN               1:19.82L F      
  9 ELLA O'DONOVAN            12 SLIGO             1:26.54L F      
 12 DANIELLE FARRELL          12 SLIGO             1:30.31L F      
 14 NAOISE O'DONNELL          12 GAL               1:31.62L F      
 15 TARA MC KEON              12 BSLOE             1:32.23L F      
 16 GRACE A KAVANAGH          12 GAL               1:32.31L F      
  0 ALICE MC PARTLAN          12 SLIGO             1:33.83L F      
  0 ELLA HARFORD              11 BARRA                   NS F      
 
Girls  13-14 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KEELA MULHALL             14 GAL               1:10.80L F      
  3 AILBHE MULHALL            13 GAL               1:13.11L F      
  7 GRACE JOYCE               13 SHARK             1:15.67L F      
  8 CARRIE MC DAID            14 SLIGO             1:16.94L F      
  9 AOIFE BATES               13 SHARK             1:18.21L F      
 11 EMMA BOYLE                14 BL FN             1:19.64L F      
 13 LAURA JOHNSON             14 ATH               1:20.12L F      
 15 RACHEL MARTIN             14 SLIGO             1:21.80L F      
 16 HEATHER FADDEN            14 CBAR              1:23.05L F      
 17 RACHEL HENEHAN            14 CBAR              1:24.28L F      
 18 IONA ASHTON               13 GAL               1:24.48L F      
 20 TARA WALSH                14 SLIGO             1:24.74L F      
 21 CAOIMHE O'SULLIVAN        14 SLIGO             1:26.38L F      
 22 REBEKAH MC MANUS          13 LASER             1:27.08L F      
  0 KELLY ENNIS               14 ATH                     NS F      
  0 SOPHIE MORAN              14 GAL               1:12.22L F      
 
Girls  15-16 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 IMOGEN NAUGHTON           16 SHARK             1:10.70L F      
  8 ALICE SHORTALL            16 WPORT             1:17.40L F      
  9 CIARA LYNCH               15 SLIGO             1:18.17L F      
 
Girls  17-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SARAH KELLY               18 CLM               1:03.83L F      
  3 LISA HARRINGTON           17 ATH               1:09.76L F      
  6 PAOLA O'BRIEN             17 SHARK             1:15.85L F      
  8 LAURA JOYCE               17 CLM               1:22.28L F      
 
Boys  13&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 SAM RENNICK               13 CBAR              1:02.81L F      
  3 OISIN KEARNEY             13 C FIN             1:03.23L F      
  4 DARAGH FITZGERLD          13 ATH               1:03.52L F      
  6 RORY GRADY                13 CBAR              1:04.28L F      
  7 SEADHNA RYAN              13 LONG              1:04.67L F      
  8 DANIEL MADIGAN            13 LONG              1:05.26L F      
  9 TOM O'SULLIVAN            12 GAL               1:06.03L F      
 10 FIONN WATERS              13 TUAM              1:06.51L F      
 12 DAVID DOORLY              13 GAL               1:06.91L F      
 13 NIALL CARTER              13 CBAR              1:07.10L F      
 14 CIAN DONOHOE              13 CBAR              1:07.27L F      
 15 SEAN BRENNAN              13 TUAM              1:07.63L F      
 18 EDWIN MALASHNYAK          12 ATH               1:07.81L F      
 20 BRIAN LENNON              13 SHARK             1:07.94L F      
 22 ETHAN BRESLIN             13 CLM               1:08.30L F      
 24 CATHAL JOYCE              13 CLM               1:08.58L F      
 26 EIDHNE KENNEDY            13 GAL               1:08.67L F      
 27 ALFIE COOGAN              12 ATH               1:08.89L F      
 28 ETHAN FRIEL               13 ATH               1:08.92L F      
 29 CILLIAN LYNAM             12 ATH               1:09.16L F      
 32 JOSE SANCHEZ              13 GAL               1:10.04L F      
 38 DIARMUID O'ROURKE         13 TUAM              1:11.13L F      
 39 DARRAGH JOYCE             12 CLM               1:11.15L F      
 42 AONGHUS COOKE             11 TUAM              1:11.68L F      
 44 DARRAGH MASTERSON         12 CBAR              1:11.78L F      
 49 ORIN MITCHELL             13 SLIGO             1:13.23L F      
 52 CIAN MC CORMACK           11 LONG              1:15.44L F      
 
Boys  14-15 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BRYAN SCULLY              15 ATH                 57.97L F      
  2 MAX KOLCOW                14 GAL                 59.42L F      
  4 JOSEPH DOORLY             15 GAL                 59.93L F      
  5 JACK PILCHER              15 CLM               1:01.15L F      
 11 ZAK RATHER                14 GAL               1:02.00L F      
 13 JOSHUA FORTUNE            14 SLIGO             1:02.06L F      
 14 MICHAEL MC ANDREW         15 SHARK             1:02.12L F      
 16 HARRY MC GROGAN           15 LIMK              1:02.49L F      
 17 OISIN O'ROURKE            14 TUAM              1:02.74L F      
 21 BEN DAVID                 14 BARRA             1:03.50L F      
 23 EOIN ANDERSON             15 SLIGO             1:03.64L F      
 26 IAN MC AULEY              15 ATH               1:03.99L F      
 28 LIAM KILKENNY             15 GAL               1:04.14L F      
 32 TIMOTHY KEOGH             15 GAL               1:04.86L F      
 33 RYAN HORNET               14 LASER             1:04.88L F      
 35 EVAN WELBY                14 SHARK             1:05.03L F      
 37 DIARMUID SUTTON           14 TRID              1:05.32L F      
 42 SEAN KEANEY               14 SLIGO             1:06.73L F      
 45 OWEN EGLINTON             15 SLIGO             1:07.43L F      
 47 DARRAGH HUMPSTON          14 LONG              1:07.63L F      
 50 JOHN STEVENSON            14 ATH               1:08.17L F      
 51 OISIN CAREY               14 LASER             1:08.45L F      
 53 MILO O'CONNOR             14 ATH               1:09.03L F      
 57 ANTHONY MAHER             14 SLIGO             1:10.61L F      
 58 PATRICK MAHER             14 SLIGO             1:14.05L F      
 
Boys  16-17 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MITCHELL WILSON           16 GAL                 55.19L F      
  4 CIARAN BURKE              16 TUAM                56.28L F      
  5 CALLUM ASHTON             17 GAL                 56.35L F      
  8 LUCAS SHUULTS             16 ATH                 59.19L F      
 14 CONOR MELLY               16 CBAR              1:00.84L F      
 15 LUKE WEAVER               16 TRID              1:00.87L F      
 16 DIRMUID STAUNTON          16 CLM               1:00.97L F      
 17 DAVID WOODS               17 SLIGO             1:01.27L F      
 18 TIERNAN BURKE             16 BL FN             1:02.13L F      
 19 ETHAN MORAN               16 BSLOE             1:02.15L F      
 20 BEN VAHEY                 17 SHARK             1:02.83L F      
 27 JAYKE MORRIS              16 CLM               1:07.59L F      
 
Boys  18-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DARA MC HUGH MURPHY       18 TUAM                57.84L F      
  5 DAVID WILLIAMS            18 SHARK             1:00.11L F      
 
Girls  12&U 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JESSICA GANNON            12 COM              10:09.18L F      
  4 ALISON GIBBS              11 GAL              10:46.56L F      
  7 AOIFE MURRAY              12 GLN              11:39.68L F      
 10 ISOBEL REED               12 GLN              12:20.69L F      
 11 ALLIE ROCHE               12 GLN              12:33.61L F      
  0 ELLA HARFORD              11 BARRA                   NS F      
 
Girls  13-14 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 REBECCA LOWE              13 ATH               9:39.91L F      
  2 LISA HENRY                14 CLM              10:14.14L F      
  3 CARRIE MC DAID            14 SLIGO            10:19.50L F      
  4 HANNAH GRADY              14 CBAR             10:25.81L F      
  6 LAUREN FRIEL              13 ATH              10:33.35L F      
  7 AOIFE TAYLOR              14 GLN              10:37.31L F      
  9 ALANAH BENNETT            13 GLN              10:47.10L F      
 14 OLIVIA SMIALEK            13 ATH              11:28.14L F      
 15 TARA WALSH                14 SLIGO            11:37.59L F      
 
Girls  15-16 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PAULA MC DONAGH           16 CBAR              9:35.74L F      
  4 RACHEL JOHNSON            15 ATH              10:13.96L F      
  6 LAURA TAYLOR              16 GLN              10:17.79L F      
 
Girls  17-Ov 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SARAH KELLY               18 CLM               9:27.19L F      
 
Boys  13&U 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SAM RENNICK               13 CBAR              5:37.85L F      
  2 DANIEL MADIGAN            13 LONG              5:45.95L F      
  4 SEADHNA RYAN              13 LONG              5:49.57L F      
  5 CONN MC NAMARA            12 WPORT             5:53.05L F      
  6 TOM O'SULLIVAN            12 GAL               5:56.17L F      
 
Boys  14-15 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FIONN DUFFY               15 GAL               5:04.42L F      
  2 EOIN ANDERSON             15 SLIGO             5:24.62L F      
  6 BEN DAVID                 14 BARRA             5:39.59L F      
  7 LIAM KILKENNY             15 GAL               5:44.38L F      
 10 RYAN HORNET               14 LASER             6:00.69L F      
 11 SEAN KEANEY               14 SLIGO             6:01.86L F      
 12 OISIN CAREY               14 LASER             6:05.35L F      
 
Boys  16-17 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIARAN BURKE              16 TUAM              5:11.79L F      
 
Boys  18-Ov 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DAVID WILLIAMS            18 SHARK             5:28.33L F      
 
Boys  13&U 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RORY GRADY                13 CBAR              3:00.51L F      
  2 ORIN MITCHELL             13 SLIGO             3:01.92L F      
  3 ETHAN BRESLIN             13 CLM               3:02.07L F      
  7 CONN MC NAMARA            12 WPORT             3:07.69L F      
  9 EIDHNE KENNEDY            13 GAL               3:11.26L F      
 10 SEADHNA RYAN              13 LONG              3:12.04L F      
 12 NIALL CARTER              13 CBAR              3:15.01L F      
 13 ALFIE COOGAN              12 ATH               3:15.55L F      
 14 CIAN MC GLUE              11 SHARK             3:21.60L F      
 21 PHILIP DUDA               10 COM               3:36.73L F      
  0 ROAN FLAHERTY             10 ATH                     NS F      
  0 AARON REILLY              12 BALL              3:32.04L F      
  0 DARAGH FITZGERLD          13 ATH               2:57.98L F      
 
Boys  14-15 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 FIONN DUFFY               15 GAL               2:43.20L F      
  4 BRYAN SCULLY              15 ATH               2:45.92L F      
  8 LIAM KILKENNY             15 GAL               2:55.84L F      
  9 MICHAEL MC ANDREW         15 SHARK             2:56.96L F      
 11 JACK BRENNAN              14 ATH               3:01.01L F      
 11 IAN MC AULEY              15 ATH               3:01.01L F      
 17 RYAN HORNET               14 LASER             3:03.95L F      
 22 JOHN STEVENSON            14 ATH               3:08.85L F      
 23 WILLIAM STAUNTON          15 CLM               3:09.04L F      
 24 MILO O'CONNOR             14 ATH               3:09.09L F      
 25 KIERAN BREHENY            14 C FIN             3:09.80L F      
 26 OISIN CAREY               14 LASER             3:10.49L F      
 27 EOIN O'MALLEY             14 GAL               3:12.68L F      
 28 BILLY CLARKE              14 SHARK             3:13.59L F      
 30 OWEN EGLINTON             15 SLIGO             3:22.66L F      
 
Boys  16-17 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 DAVID WOODS               17 SLIGO             2:54.17L F      
  7 LUKE WEAVER               16 TRID              2:58.67L F      
  9 PÁDRAIG MC WILLIAMS       17 SHARK             3:07.86L F      
 10 JAMES ENGLISH             16 CBAR              3:08.58L F      
 
Girls  12&U 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JESSICA GANNON            12 COM               2:47.65L F      
  4 RUTH DOLAN                11 BSLOE             2:49.48L F      
  8 GRACE A KAVANAGH          12 GAL               2:55.16L F      
 10 AOIFE MURRAY              12 GLN               2:56.98L F      
 11 DANIELLE FARRELL          12 SLIGO             2:56.99L F      
 15 ALICE MC PARTLAN          12 SLIGO             3:00.53L F      
 16 NAOISE O'DONNELL          12 GAL               3:01.12L F      
 18 ALLIE ROCHE               12 GLN               3:01.46L F      
 26 REBECCA LIPTROT           11 SHARK             3:05.43L F      
 28 ERIKA LOWE                11 ATH               3:05.55L F      
 31 OLIWIA RODAWSKA           11 GAL               3:07.77L F      
 34 ELLIE MORAN               11 COM               3:08.57L F      
 37 EMMA MURPHY               12 GAL               3:09.23L F      
 38 AOIFE DAVITT              12 GAL               3:09.24L F      
 39 KELIS CURRAN              11 COM               3:09.94L F      
 41 ALANNAH CANAVAN           11 BALL              3:12.16L F      
 51 ELLA DEELY                11 CBAR              3:17.34L F      
 53 DEARBHLA HORKAN           11 CLM               3:21.72L F      
  0 LAUREN SHARKEY            12 GAL               2:57.06L F      
  0 ISOBEL REED               12 GLN               3:22.38L F      
  0 ALISON GIBBS              11 GAL               2:42.91L F      
 
Girls  13-14 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 KEELA MULHALL             14 GAL               2:35.83L F      
  4 REBECCA LOWE              13 ATH               2:36.23L F      
  6 AOIFE LEAHY               14 BL FN             2:39.38L F      
  8 AMY MC GOWAN              14 B DOL             2:39.96L F      
  9 ISABELLE GIBBS            14 GAL               2:40.54L F      
 11 LISA HENRY                14 CLM               2:43.50L F      
 12 GRACE JOYCE               13 SHARK             2:44.05L F      
 14 AOIFE BATES               13 SHARK             2:45.17L F      
 15 HEATHER FADDEN            14 CBAR              2:45.86L F      
 16 AILBHE MULHALL            13 GAL               2:46.36L F      
 18 IONA ASHTON               13 GAL               2:47.59L F      
 20 EMMA BOYLE                14 BL FN             2:48.68L F      
 21 AIMEE KELLY               13 SHARK             2:49.15L F      
 24 TARA WONG                 14 BALL              2:50.68L F      
 26 MEGAN KILGALLEN           14 CLM               2:50.91L F      
 27 MARIA LYONS               13 SLIGO             2:51.99L F      
 30 CAOIMHE O'SULLIVAN        14 SLIGO             2:53.26L F      
 31 RACHEL HENEHAN            14 CBAR              2:53.60L F      
 34 ZARA LOFTUS               14 CLM               2:53.77L F      
 37 SORCHA TREANOR            13 CLM               2:54.72L F      
 40 LABHOISE BOYLE            13 SHARK             2:55.72L F      
 41 DERVA O'REILLY            14 TUAM              2:56.41L F      
 42 JUDY BRENNAN              13 ATH               2:56.69L F      
 44 AISHLING O'NEILL          13 LASER             2:57.47L F      
 45 BRIANNE HORAN             14 CBAR              2:58.28L F      
 47 REBECCA DONNELLY          14 BALL              2:58.88L F      
 48 LAOISE FEE                13 C FIN             3:00.28L F      
 52 LAUREN FRAIN              14 CLM               3:02.00L F      
 56 SARAH CONLON              13 CBAR              3:03.37L F      
 57 MEGAN DEELY               14 CBAR              3:03.50L F      
 59 EILIDH MAC PHEE           13 BALL              3:05.93L F      
 
Girls  15-16 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CAOIMHE DOWLING           15 LASER             2:30.38L F      
  3 IMOGEN NAUGHTON           16 SHARK             2:36.54L F      
  4 ALICE SHORTALL            16 WPORT             2:41.53L F      
  5 KEELA FARNON              15 COM               2:41.98L F      
  6 EMILY WARD                16 B DOL             2:46.73L F      
  8 LAURA TAYLOR              16 GLN               2:48.10L F      
 15 ORLA FLANAGAN             15 CLM               2:56.68L F      
 17 EMMA BEGLEY               15 TUAM              2:57.89L F      
 
Boys  13&U 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DANIEL MADIGAN            13 LONG              2:41.27L F      
  3 TOM O'SULLIVAN            12 GAL               2:44.43L F      
 
Boys  14-15 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 FIONN DUFFY               15 GAL               2:22.24L F      
  5 MAX KOLCOW                14 GAL               2:26.00L F      
  6 JOSHUA FORTUNE            14 SLIGO             2:35.13L F      
 
Boys  18-Ov 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JOSEPH MOONEY             19 LIMK              2:07.90L F      
  2 CILLIAN MELLY             19 CBAR              2:09.32L F      
  3 DARA MC HUGH MURPHY       18 TUAM              2:28.03L F      
 
Girls  12&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JESSICA GANNON            12 COM               1:19.77L F      
  4 ALLIE ROCHE               12 GLN               1:20.71L F      
  5 GRACE A KAVANAGH          12 GAL               1:20.77L F      
  7 ALISON GIBBS              11 GAL               1:21.76L F      
 10 ALICE MC PARTLAN          12 SLIGO             1:22.73L F      
 11 ALANNAH CANAVAN           11 BALL              1:22.89L F      
 14 SILE MC AULEY             12 ATH               1:23.48L F      
 17 NAOISE O'DONNELL          12 GAL               1:23.79L F      
 19 OLIWIA RODAWSKA           11 GAL               1:23.84L F      
 20 LAUREN SHARKEY            12 GAL               1:24.45L F      
 23 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     11 SHARK             1:25.08L F      
 25 ELLIE MORAN               11 COM               1:25.85L F      
 26 REBECCA LIPTROT           11 SHARK             1:26.36L F      
 27 AVA MC FADDEN             12 COM               1:26.44L F      
 28 ERIKA LOWE                11 ATH               1:26.87L F      
 30 AOIFE DAVITT              12 GAL               1:28.25L F      
 32 MOLLY TULLY               12 B DOL             1:28.51L F      
 33 ISOBEL REED               12 GLN               1:28.84L F      
 34 TARA MC KEON              12 BSLOE             1:28.96L F      
 35 DEARBHLA HORKAN           11 CLM               1:28.99L F      
 36 CAOIMHE KENNEDY           11 BSLOE             1:29.06L F      
 37 KELIS CURRAN              11 COM               1:29.35L F      
 40 ELLA DEELY                11 CBAR              1:30.08L F      
 44 SOPHIE HENEHAN            12 CBAR              1:31.06L F      
 45 EMMA MURPHY               12 GAL               1:31.87L F      
 
Girls  13-14 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ISABELLE GIBBS            14 GAL               1:08.25L F      
  2 SOPHIE MORAN              14 GAL               1:10.53L F      
  3 REBECCA LOWE              13 ATH               1:10.60L F      
  5 KEELA MULHALL             14 GAL               1:12.76L F      
  6 IONA ASHTON               13 GAL               1:13.14L F      
  9 AMY MC GOWAN              14 B DOL             1:14.12L F      
 11 AOIFE LEAHY               14 BL FN             1:14.47L F      
 13 TARA WONG                 14 BALL              1:15.29L F      
 14 KELLY ENNIS               14 ATH               1:15.99L F      
 20 REBECCA DONNELLY          14 BALL              1:17.33L F      
 21 AIMEE KELLY               13 SHARK             1:17.52L F      
 23 ALANAH BENNETT            13 GLN               1:17.97L F      
 24 TARA WALSH                14 SLIGO             1:18.05L F      
 27 GRACE JOYCE               13 SHARK             1:18.21L F      
 29 EMMA KELLY                14 TUAM              1:18.58L F      
 30 LISA HENRY                14 CLM               1:18.64L F      
 31 EMMA BOYLE                14 BL FN             1:18.80L F      
 32 AILBHE MULHALL            13 GAL               1:19.24L F      
 33 LAURA JOHNSON             14 ATH               1:19.27L F      
 35 EILIDH MAC PHEE           13 BALL              1:20.29L F      
 36 MEGAN KILGALLEN           14 CLM               1:20.44L F      
 38 RACHEL MARTIN             14 SLIGO             1:20.60L F      
 43 LABHOISE BOYLE            13 SHARK             1:22.02L F      
 44 RACHEL HENEHAN            14 CBAR              1:22.37L F      
 45 ORLA RYAN                 14 COM               1:22.78L F      
 47 OLIVIA SMIALEK            13 ATH               1:22.92L F      
 47 LAUREN FRIEL              13 ATH               1:22.92L F      
 49 FIONA CONWAY              13 CBAR              1:22.98L F      
 50 ELIZABETH O'BOYLE         14 LONG              1:23.10L F      
 52 AOIFE GINTY               14 LONG              1:23.53L F      
 53 DERVA O'REILLY            14 TUAM              1:23.65L F      
 58 LAUREN FRAIN              14 CLM               1:24.60L F      
 59 SARAH CONLON              13 CBAR              1:24.74L F      
 60 AILEEN WARD               13 ATH               1:24.81L F      
 61 AISHLING O'NEILL          13 LASER             1:25.23L F      
 64 SORCHA TREANOR            13 CLM               1:26.81L F      
 65 ZARA LOFTUS               14 CLM               1:27.73L F      
  0 JENNA MILLS               13 LONG              1:25.57L F      
 
Girls  15-16 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CAOIMHE DOWLING           15 LASER             1:07.94L F      
  4 RACHEL MURPHY             16 BALL              1:13.16L F      
  5 IMOGEN NAUGHTON           16 SHARK             1:13.97L F      
  6 CIARA LYNCH               15 SLIGO             1:15.47L F      
  7 EMILY WARD                16 B DOL             1:16.02L F      
 10 JESSICA DUNNE             16 SHARK             1:18.41L F      
 19 AOIBHEANN HENNIGAN        16 BALL              1:21.67L F      
 23 ANOISE REILLY             15 BALL              1:23.26L F      
 
Girls  17-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MAEFORM BORRIELLO         17 ATH               1:08.97L F      
  7 PAOLA O'BRIEN             17 SHARK             1:19.42L F      
 
Boys  13&U 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SAM RENNICK               13 CBAR              4:52.77L F      
  2 TOM O'SULLIVAN            12 GAL               4:56.93L F      
  3 DARAGH FITZGERLD          13 ATH               4:57.48L F      
  5 RORY GRADY                13 CBAR              5:00.72L F      
  8 DANIEL MADIGAN            13 LONG              5:04.04L F      
 10 DAVID DOORLY              13 GAL               5:05.62L F      
 12 ETHAN BRESLIN             13 CLM               5:10.66L F      
 14 CILLIAN LYNAM             12 ATH               5:13.08L F      
 15 EIDHNE KENNEDY            13 GAL               5:13.47L F      
 16 CONN MC NAMARA            12 WPORT             5:16.33L F      
 17 DIARMUID O'ROURKE         13 TUAM              5:17.58L F      
 18 ETHAN FRIEL               13 ATH               5:17.98L F      
 19 CIAN DONOHOE              13 CBAR              5:18.75L F      
 20 ALFIE COOGAN              12 ATH               5:19.59L F      
 21 NIALL CARTER              13 CBAR              5:20.57L F      
 24 DUILEACH RYAN             12 LONG              5:24.43L F      
 25 PHILIP DUDA               10 COM               5:26.79L F      
 
Boys  14-15 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 BRYAN SCULLY              15 ATH               4:38.69L F      
  4 ZAK RATHER                14 GAL               4:42.49L F      
  5 HARRY MC GROGAN           15 LIMK              4:46.85L F      
 12 OISIN O'ROURKE            14 TUAM              4:55.98L F      
 14 DIARMUID SUTTON           14 TRID              5:04.77L F      
 17 JOHN STEVENSON            14 ATH               5:09.86L F      
 19 LIAM KILKENNY             15 GAL               5:12.73L F      
 20 OISIN CAREY               14 LASER             5:16.04L F      
 21 MILO O'CONNOR             14 ATH               5:16.63L F      
  0 JACK BRENNAN              14 ATH                     NS F      
 
Boys  16-17 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBERT POWELL             16 ATH               4:16.14L F      
  3 CIARAN BURKE              16 TUAM              4:27.26L F      
  7 DIRMUID STAUNTON          16 CLM               4:41.60L F      
  8 JAYKE MORRIS              16 CLM               4:42.44L F      
  0 DAVID WOODS               17 SLIGO                   NS F      
 
Girls  12&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 RUTH DOLAN                11 BSLOE             1:08.74L F      
  5 AOIFE MURRAY              12 GLN               1:10.61L F      
  6 ALISON GIBBS              11 GAL               1:10.80L F      
  7 OLIWIA RODAWSKA           11 GAL               1:11.55L F      
 10 DANIELLE FARRELL          12 SLIGO             1:12.09L F      
 14 AVA MC FADDEN             12 COM               1:12.59L F      
 18 MOLLY TULLY               12 B DOL             1:13.39L F      
 19 LAUREN SHARKEY            12 GAL               1:13.49L F      
 21 REBECCA LIPTROT           11 SHARK             1:13.62L F      
 23 AVA MC KEON               10 BSLOE             1:13.82L F      
 24 SILE MC AULEY             12 ATH               1:13.96L F      
 26 GRACE A KAVANAGH          12 GAL               1:14.13L F      
 27 TARA MC KEON              12 BSLOE             1:14.35L F      
 28 NAOISE O'DONNELL          12 GAL               1:14.45L F      
 29 KELIS CURRAN              11 COM               1:15.17L F      
 31 ALLIE ROCHE               12 GLN               1:15.45L F      
 33 ELLIE MORAN               11 COM               1:16.21L F      
 
Girls  13-14 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KEELA MULHALL             14 GAL               1:00.76L F      
  2 CARRIE MC DAID            14 SLIGO             1:02.08L F      
  3 AOIFE LEAHY               14 BL FN             1:03.39L F      
  8 ISABELLE GIBBS            14 GAL               1:05.30L F      
  9 AMY MC GOWAN              14 B DOL             1:05.34L F      
 10 SOPHIE MORAN              14 GAL               1:05.44L F      
 12 LISA HENRY                14 CLM               1:06.02L F      
 13 TARA WONG                 14 BALL              1:06.05L F      
 15 KELLY ENNIS               14 ATH               1:06.18L F      
 19 FIONA CONWAY              13 CBAR              1:07.74L F      
 20 IONA ASHTON               13 GAL               1:07.77L F      
 24 AILBHE MULHALL            13 GAL               1:08.19L F      
 26 AOIFE GINTY               14 LONG              1:08.66L F      
 27 AOIFE TAYLOR              14 GLN               1:08.83L F      
 29 CAOIMHE O'SULLIVAN        14 SLIGO             1:09.00L F      
 31 RACHEL HENEHAN            14 CBAR              1:09.74L F      
 32 EMMA KELLY                14 TUAM              1:09.88L F      
 33 LAUREN FRIEL              13 ATH               1:09.94L F      
 36 LAURA JOHNSON             14 ATH               1:10.13L F      
 37 ALANAH BENNETT            13 GLN               1:10.21L F      
 38 MARIA LYONS               13 SLIGO             1:10.28L F      
 41 AINE MC WEENEY            13 LONG              1:10.47L F      
 44 TARA WALSH                14 SLIGO             1:10.80L F      
 49 JUDY BRENNAN              13 ATH               1:11.07L F      
 54 EMMA BOYLE                14 BL FN             1:11.53L F      
 55 AIMEE KELLY               13 SHARK             1:11.74L F      
 58 REBECCA DONNELLY          14 BALL              1:12.51L F      
 60 ORLA RYAN                 14 COM               1:13.68L F      
 61 JENNA MILLS               13 LONG              1:13.95L F      
 62 AILEEN WARD               13 ATH               1:16.01L F      
 
Girls  15-16 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CAOIMHE DOWLING           15 LASER             1:03.23L F      
  2 GEORGIA MELLOTTE          16 WPORT             1:03.26L F      
  5 REBECCA CARROLL           16 COM               1:03.93L F      
  6 KEELA FARNON              15 COM               1:04.16L F      
 10 IMOGEN NAUGHTON           16 SHARK             1:05.08L F      
 11 RACHEL MURPHY             16 BALL              1:05.29L F      
 14 LAURA TAYLOR              16 GLN               1:06.21L F      
 19 ALICE SHORTALL            16 WPORT             1:06.87L F      
 21 EMILY WARD                16 B DOL             1:07.78L F      
 22 CIARA LYNCH               15 SLIGO             1:08.17L F      
 23 AOIBHEANN HENNIGAN        16 BALL              1:08.56L F      
 35 JESSICA DUNNE             16 SHARK             1:13.92L F      
 
Girls  17-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SARAH KELLY               18 CLM               1:00.49L F      
  2 MAEFORM BORRIELLO         17 ATH               1:00.85L F      
  3 LISA HARRINGTON           17 ATH               1:04.81L F      
  6 PAOLA O'BRIEN             17 SHARK             1:08.59L F      
 
Boys  13&U 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RORY GRADY                13 CBAR              2:38.65L F      
  2 DARAGH FITZGERLD          13 ATH               2:39.33L F      
  3 DANIEL MADIGAN            13 LONG              2:42.20L F      
  4 ETHAN BRESLIN             13 CLM               2:45.47L F      
  5 TOM O'SULLIVAN            12 GAL               2:47.64L F      
 10 CIAN DONOHOE              13 CBAR              2:51.92L F      
 11 EDWIN MALASHNYAK          12 ATH               2:52.15L F      
 16 OISIN KEARNEY             13 C FIN             2:54.15L F      
 18 AONGHUS COOKE             11 TUAM              2:54.76L F      
 20 ALFIE COOGAN              12 ATH               2:55.46L F      
 21 JOSE SANCHEZ              13 GAL               2:56.50L F      
 23 PHILIP DUDA               10 COM               2:59.70L F      
  0 BEN NAUGHTON              12 GAL                     NS F      
  0 FIONN WATERS              13 TUAM                    NS F      
 
Boys  14-15 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MAX KOLCOW                14 GAL               2:22.43L F      
  3 FIONN DUFFY               15 GAL               2:26.84L F      
  4 ZAK RATHER                14 GAL               2:29.05L F      
  9 MICHAEL MC ANDREW         15 SHARK             2:33.66L F      
 14 JACK BRENNAN              14 ATH               2:38.24L F      
 16 HARRY MC GROGAN           15 LIMK              2:39.90L F      
 20 LIAM KILKENNY             15 GAL               2:40.53L F      
 28 DIARMUID SUTTON           14 TRID              2:45.07L F      
 29 RYAN HORNET               14 LASER             2:45.33L F      
 31 OISIN CAREY               14 LASER             2:50.89L F      
 35 ANTHONY MAHER             14 SLIGO             2:55.74L F      
 36 KIERAN BREHENY            14 C FIN             2:55.99L F      
 37 WILLIAM STAUNTON          15 CLM               2:57.55L F      
 38 EOIN O'MALLEY             14 GAL               2:57.70L F      
 39 PATRICK MAHER             14 SLIGO             3:01.36L F      
  0 BILLY CLARKE              14 SHARK             2:53.89L F      
  0 JOSHUA FORTUNE            14 SLIGO             2:39.69L F      
  0 JACK PILCHER              15 CLM               2:33.81L F      
 
Boys  16-17 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 LUCAS SHUULTS             16 ATH               2:26.34L F      
  3 CONOR MELLY               16 CBAR              2:30.37L F      
  5 DAVID WOODS               17 SLIGO             2:32.52L F      
  9 LUKE WEAVER               16 TRID              2:36.11L F      
 12 JAMES ENGLISH             16 CBAR              2:46.28L F      
  0 JACK SHAKESHAFT           16 BALL              2:38.39L F      
 
Boys  18-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 DAVID WILLIAMS            18 SHARK             2:29.70L F      
 
Girls  12&U 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALISON GIBBS              11 GAL               3:01.87L F      
  3 AVA MC FADDEN             12 COM               3:09.92L F      
  8 LAUREN SHARKEY            12 GAL               3:22.83L F      
 12 ALLIE ROCHE               12 GLN               3:26.91L F      
 14 EMMA MURPHY               12 GAL               3:28.16L F      
 17 TEODORA CUGALJ            12 SHARK             3:30.08L F      
 18 SILE MC AULEY             12 ATH               3:30.11L F      
 19 AOIFE DAVITT              12 GAL               3:32.01L F      
 21 GRACE A KAVANAGH          12 GAL               3:37.55L F      
 
Girls  13-14 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 HEATHER FADDEN            14 CBAR              3:01.14L F      
  5 AOIFE BATES               13 SHARK             3:05.91L F      
  6 LABHOISE BOYLE            13 SHARK             3:06.21L F      
  8 DERVA O'REILLY            14 TUAM              3:08.93L F      
 10 MEGAN KILGALLEN           14 CLM               3:10.02L F      
 11 GRACE JOYCE               13 SHARK             3:11.05L F      
 14 JENNIFER ANDREWS          13 C FIN             3:13.20L F      
 15 AISHLING O'NEILL          13 LASER             3:14.75L F      
 20 CAOIMHE O'SULLIVAN        14 SLIGO             3:18.27L F      
 21 JUDY BRENNAN              13 ATH               3:18.31L F      
 22 ZARA LOFTUS               14 CLM               3:20.20L F      
 25 LAUREN FRAIN              14 CLM               3:24.08L F      
 26 BRIANNE HORAN             14 CBAR              3:24.61L F      
 27 SARAH CONLON              13 CBAR              3:26.83L F      
 29 MEGAN DEELY               14 CBAR              3:32.07L F      
 
Girls  15-16 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 GEORGIA MELLOTTE          16 WPORT             2:50.60L F      
  2 CAOIMHE DOWLING           15 LASER             2:58.08L F      
  3 ALICE SHORTALL            16 WPORT             2:59.37L F      
  4 REBECCA CARROLL           16 COM               3:05.33L F      
  5 LAURA TAYLOR              16 GLN               3:07.46L F      
  8 EMMA BEGLEY               15 TUAM              3:12.82L F      
 11 ORLA FLANAGAN             15 CLM               3:18.28L F      
 
Boys  13&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 SAM RENNICK               13 CBAR              1:10.85L F      
  3 FIONN WATERS              13 TUAM              1:12.48L F      
  5 CONN MC NAMARA            12 WPORT             1:15.29L F      
  7 SEAN BRENNAN              13 TUAM              1:15.50L F      
  9 DAVID DOORLY              13 GAL               1:16.61L F      
 10 DUILEACH RYAN             12 LONG              1:16.94L F      
 12 ETHAN BRESLIN             13 CLM               1:18.03L F      
 17 CILLIAN LYNAM             12 ATH               1:20.74L F      
 21 ORIN MITCHELL             13 SLIGO             1:21.48L F      
 22 NIKITA SEMIKIN            12 ATH               1:22.21L F      
 23 ROBIN PFEIFFER            13 BL FN             1:22.50L F      
 25 MIKE HEANEY               12 CLM               1:23.01L F      
 26 RORY LALLY                12 LASER             1:23.08L F      
 27 EDWIN MALASHNYAK          12 ATH               1:23.13L F      
 29 CONOR DONOHOE             11 CBAR              1:24.54L F      
 31 SHANE HARRINGTON          12 ATH               1:25.11L F      
 33 SHANE DONOVAN             12 ATH               1:26.98L F      
 34 ETHAN FRIEL               13 ATH               1:29.34L F      
  0 BEN NAUGHTON              12 GAL                     NS F      
 
Boys  14-15 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MAX KOLCOW                14 GAL               1:04.09L F      
  6 JACK PILCHER              15 CLM               1:09.81L F      
  7 OISIN O'ROURKE            14 TUAM              1:10.81L F      
  8 MICHAEL MC ANDREW         15 SHARK             1:11.32L F      
  9 ZAK RATHER                14 GAL               1:11.42L F      
 17 EVAN WELBY                14 SHARK             1:15.41L F      
 23 RYAN HORNET               14 LASER             1:17.83L F      
 24 DIARMUID SUTTON           14 TRID              1:18.03L F      
 28 LIAM KILKENNY             15 GAL               1:20.96L F      
 30 MILO O'CONNOR             14 ATH               1:23.66L F      
 31 EOIN O'MALLEY             14 GAL               1:25.20L F      
 32 ANTHONY MAHER             14 SLIGO             1:25.99L F      
 
Boys  16-17 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ROBERT POWELL             16 ATH               1:01.70L F      
  3 CIARAN BURKE              16 TUAM              1:02.81L F      
 11 DYLAN MARTIN              16 SLIGO             1:16.83L F      
 12 JAMES ENGLISH             16 CBAR              1:20.33L F      
 
Boys  18-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 DAVID WILLIAMS            18 SHARK             1:12.05L F      
 
Girls  12&U 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE MURRAY              12 GLN               2:58.30L F      
  3 RACHEL BURKE              12 GLN               3:39.56L F      
 
Girls  13-14 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SOPHIE MORAN              14 GAL               2:31.31L F      
  3 AILBHE MULHALL            13 GAL               2:44.52L F      
  4 MARIA LYONS               13 SLIGO             2:56.44L F      
 
Girls  15-16 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KEELA FARNON              15 COM               2:43.58L F      
  0 CAOIMHE DOWLING           15 LASER                   NS F      
 
Girls  17-Ov 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SARAH KELLY               18 CLM               2:23.36L F      
  0 PAOLA O'BRIEN             17 SHARK                   NS F      
 
Boys  13&U 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SAM RENNICK               13 CBAR              2:18.49L F      
  2 SEADHNA RYAN              13 LONG              2:20.50L F      
  3 TOM O'SULLIVAN            12 GAL               2:21.49L F      
  4 DARAGH FITZGERLD          13 ATH               2:22.04L F      
  5 DANIEL MADIGAN            13 LONG              2:22.96L F      
  8 RORY GRADY                13 CBAR              2:24.16L F      
 10 DAVID DOORLY              13 GAL               2:25.68L F      
 13 OISIN KEARNEY             13 C FIN             2:28.23L F      
 14 EDWIN MALASHNYAK          12 ATH               2:28.31L F      
 16 NIALL CARTER              13 CBAR              2:29.55L F      
 17 ETHAN FRIEL               13 ATH               2:31.37L F      
 21 ALFIE COOGAN              12 ATH               2:32.18L F      
 22 ROBIN PFEIFFER            13 BL FN             2:32.96L F      
 23 JOSE SANCHEZ              13 GAL               2:34.21L F      
 24 DIARMUID O'ROURKE         13 TUAM              2:34.93L F      
 26 CIAN DONOHOE              13 CBAR              2:35.27L F      
 35 AONGHUS COOKE             11 TUAM              2:38.55L F      
 37 NIKITA SEMIKIN            12 ATH               2:39.33L F      
 41 DUILEACH RYAN             12 LONG              2:40.32L F      
 42 CILLIAN LYNAM             12 ATH               2:40.38L F      
 49 MIKE HEANEY               12 CLM               2:43.56L F      
 50 DARRAGH MASTERSON         12 CBAR              2:43.95L F      
 
Boys  14-15 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 BRYAN SCULLY              15 ATH               2:06.35L F      
  5 MAX KOLCOW                14 GAL               2:07.68L F      
  9 ZAK RATHER                14 GAL               2:14.96L F      
 10 FIONN DUFFY               15 GAL               2:15.51L F      
 12 OISIN O'ROURKE            14 TUAM              2:16.43L F      
 14 JACK PILCHER              15 CLM               2:17.05L F      
 23 JOSHUA FORTUNE            14 SLIGO             2:21.91L F      
 25 HARRY MC GROGAN           15 LIMK              2:22.28L F      
 26 IAN MC AULEY              15 ATH               2:24.14L F      
 29 DIARMUID SUTTON           14 TRID              2:25.03L F      
 32 EVAN WELBY                14 SHARK             2:29.70L F      
 36 MILO O'CONNOR             14 ATH               2:34.98L F      
  0 RYAN HORNET               14 LASER                   NS F      
  0 JACK BRENNAN              14 ATH                     NS F      
 
Boys  16-17 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBERT POWELL             16 ATH               1:58.17L F      
  2 CIARAN BURKE              16 TUAM              2:04.82L F      
  8 CONOR MELLY               16 CBAR              2:11.21L F      
 10 DIRMUID STAUNTON          16 CLM               2:12.37L F      
 11 JAYKE MORRIS              16 CLM               2:14.26L F      
 13 DAVID WOODS               17 SLIGO             2:15.97L F      
 14 LUKE WEAVER               16 TRID              2:17.26L F      
 19 JACK SHAKESHAFT           16 BALL              2:22.89L F      
 23 JAMES ENGLISH             16 CBAR              2:32.87L F      
 
Boys  18-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DARA MC HUGH MURPHY       18 TUAM              2:05.88L F      
 
Girls  12&U 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JESSICA GANNON            12 COM               4:46.76L F      
  3 ALISON GIBBS              11 GAL               5:11.70L F      
  4 OLIWIA RODAWSKA           11 GAL               5:20.30L F      
  7 AOIFE MURRAY              12 GLN               5:34.79L F      
 12 ERIKA LOWE                11 ATH               5:39.11L F      
 13 GRACE A KAVANAGH          12 GAL               5:41.17L F      
 14 AOIFE DAVITT              12 GAL               5:45.50L F      
 15 ALLIE ROCHE               12 GLN               5:53.40L F      
 16 ELLIE MORAN               11 COM               5:55.22L F      
  0 HELEN LYNCH               12 ATH                     NS F      
  0 DANIELLE FARRELL          12 SLIGO                   NS F      
 
Girls  13-14 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 REBECCA LOWE              13 ATH               4:40.56L F      
  2 KEELA MULHALL             14 GAL               4:44.35L F      
  4 LISA HENRY                14 CLM               4:55.61L F      
  5 AOIFE LEAHY               14 BL FN             4:57.23L F      
  7 AMY MC GOWAN              14 B DOL             4:58.32L F      
 12 LAUREN FRIEL              13 ATH               5:06.13L F      
 14 AILBHE MULHALL            13 GAL               5:10.94L F      
 15 JENNIFER ANDREWS          13 C FIN             5:11.61L F      
 16 IONA ASHTON               13 GAL               5:13.33L F      
 17 FIONA CONWAY              13 CBAR              5:15.46L F      
 18 LAURA JOHNSON             14 ATH               5:15.52L F      
 19 AINE MC WEENEY            13 LONG              5:18.32L F      
 23 ALANAH BENNETT            13 GLN               5:23.61L F      
 25 HEATHER FADDEN            14 CBAR              5:24.02L F      
 30 TARA WALSH                14 SLIGO             5:28.62L F      
 31 EMMA BOYLE                14 BL FN             5:29.14L F      
 32 MARIA LYONS               13 SLIGO             5:29.21L F      
 34 ZARA LOFTUS               14 CLM               5:31.22L F      
 35 JUDY BRENNAN              13 ATH               5:32.63L F      
 36 OLIVIA SMIALEK            13 ATH               5:33.20L F      
 37 CAOIMHE O'SULLIVAN        14 SLIGO             5:38.55L F      
  0 AOIFE TAYLOR              14 GLN               5:14.03L F      
 
Girls  15-16 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 LAURA TAYLOR              16 GLN               4:59.38L F      
  5 EMILY WARD                16 B DOL             5:04.60L F      
  6 GEORGIA MELLOTTE          16 WPORT             5:06.28L F      
  8 ALICE SHORTALL            16 WPORT             5:08.36L F      
 17 ORLA FLANAGAN             15 CLM               5:30.52L F      
 
Girls  17-Ov 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SARAH KELLY               18 CLM               4:35.63L F      
  2 MAEFORM BORRIELLO         17 ATH               4:39.86L F      
  3 LISA HARRINGTON           17 ATH               4:53.57L F