Munster Connacht Age Groups  May 2015  
 
Girls  12&U 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 ELLEN FLAHERTY            12 ATH               5:47.37L F      
  3 GRACE JOYCE               12 SHARK             6:12.53L F      
  5 KATE DELANEY              12 CLM               6:32.55L F      
  7 EMILY BUTLER              11 LASER             6:37.01L F      
 
Girls  13-14 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 AMY MC GOWAN              13 B DOL             5:46.44L F      
  4 FREYA MURPHY              13 LASER             6:15.55L F      
  5 JANE MC GLINCHEY          14 SLIGO             6:18.06L F      
  7 RACHEL MARTIN             13 SLIGO             6:28.74L F      
  8 REBEKAH MC MANUS          13 LASER             6:28.84L F      
  0 TARA WALSH                13 SLIGO             6:18.55L F      
 
Girls  17-Ov 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JADE MURPHY               17 SLIGO             5:45.69L F      
  2 CAOIMHE HENNIGAN          17 BALL              6:07.28L F      
 
Boys  13&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 JACK BRENNAN              13 ATH               1:22.06L F      
  5 ZAK RATHER                13 GAL               1:27.06L F      
  6 ODHRAN O'HARA             11 SLIGO             1:27.27L F      
  7 RORY GRADY                12 CBAR              1:27.38L F      
  8 ETHAN BRESLIN             12 CLM               1:29.21L F      
 10 EVAN WELBY                13 SHARK             1:30.81L F      
 11 OISÍN O ROURKE            13 TUAM              1:31.26L F      
 12 MILO O'CONNOR             13 ATH               1:31.79L F      
 15 DANIEL MADIGAN            12 LONG              1:33.75L F      
 16 BILLY CLARKE              13 SHARK             1:33.88L F      
 17 ORIN MITCHELL             12 SLIGO             1:34.49L F      
 18 CONN MC NAMARA            11 WPORT             1:36.87L F      
 22 CILLIAN JENNINGS          12 SHARK             1:37.48L F      
 23 RYAN HORNET               13 LASER             1:37.49L F      
 29 ALFIE COOGAN              11 ATH               1:38.54L F      
 31 OISIN CAREY               13 LASER             1:40.56L F      
 32 ROBIN PFEIFFER            12 BL FN             1:41.51L F      
 35 TOM O'SULLIVAN            11 GAL               1:43.53L F      
 36 AARON REILLY              11 BALL              1:44.00L F      
 38 JAMES MOONEY              11 BSLOE             1:44.62L F      
 
Boys  14-15 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MITCHELL WILSON           15 GAL               1:12.15L F      
  2 EANNA O'HARA              14 SLIGO             1:13.21L F      
  3 BRYAN SCULLY              14 ATH               1:17.00L F      
  7 FIONN DUFFY               14 GAL               1:18.42L F      
 10 JAMIE MURPHY              15 CBAR              1:21.56L F      
 11 MICHAEL MC ANDREW         14 SHARK             1:21.67L F      
 14 EOIN ANDERSON             14 SLIGO             1:24.04L F      
 15 TIMOTHY KEOGH             14 GAL               1:24.46L F      
 18 RONAN DERVAN              14 CBAR              1:27.46L F      
 19 CHRIS WAJSZCZUK           15 SLIGO             1:27.82L F      
 21 LIAM KILKENNY             14 GAL               1:28.14L F      
 22 DYLAN MARTIN              15 SLIGO             1:28.61L F      
 25 CONOR MELVIN              14 SLIGO             1:30.41L F      
 26 NIALL KELLY               14 CLM               1:34.11L F      
  0 JAYKE MORRIS              15 CLM                     NS F      
 
Boys  16-17 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DAVID WOODS               16 SLIGO             1:18.17L F      
  3 JACK CLARKE               16 LASER             1:18.88L F      
  5 CALLUM ASHTON             16 LASER             1:19.48L F      
 14 MYLES DUFFY               16 ATH               1:23.54L F      
 17 PÁDRAIG MC WILLIAMS       16 SHARK             1:25.02L F      
 19 JOSEPH TANNIAN            16 LASER             1:26.20L F      
 
Girls  12&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 CAOILIN KEARNEY           11 BL FN             2:47.53L F      
  4 IONA ASHTON               12 LASER             2:53.24L F      
  6 AIMEE KELLY               12 SHARK             2:56.25L F      
  7 EMMA KENNELLY             12 GAL               2:57.49L F      
 11 AILBHE MULHALL            12 GAL               2:58.43L F      
 12 SAOIRSE BURKE             12 TUAM              2:58.58L F      
 13 HELEN LYNCH               11 ATH               2:58.77L F      
 14 OLIVIA SMIALEK            12 ATH               3:00.06L F      
 16 EILIDH MACPHEE            12 BALL              3:02.97L F      
 17 ZOE SHAKESHAFT            12 BALL              3:03.51L F      
 19 DANIELLE FARRELL          11 SLIGO             3:05.16L F      
 21 EMILY BUTLER              11 LASER             3:07.47L F      
 22 SORCHA TREANOR            12 CLM               3:08.09L F      
 25 AISHLING O NEILL          12 LASER             3:14.78L F      
 31 LAURA FINNERTY            12 CLM               3:22.40L F      
  0 EDEL DALY                 11 ATH                     NS F      
  0 ALANNAH CANAVAN           10 BALL              3:01.42L F      
  0 MARIA LYONS               12 SLIGO                   NS F      
  0 JUDY BRENNAN              12 ATH                     NS F      
 
Girls  13-14 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 KEELA MULHALL             13 GAL               2:34.85L F      
  6 ROISIN FINN               14 GAL               2:37.07L F      
  8 RACHEL JOHNSON            14 ATH               2:41.81L F      
  9 CARRIE MC DAID            13 SLIGO             2:42.15L F      
 11 AOIFE LEAHY               13 BL FN             2:43.40L F      
 13 CIARA LYNCH               14 SLIGO             2:45.63L F      
 14 KELLY ENNIS               13 ATH               2:46.12L F      
 15 LISA HENRY                13 CLM               2:47.00L F      
 16 HANNAH GRADY              13 CBAR              2:47.21L F      
 17 NELL MAHDI                14 GAL               2:48.84L F      
 19 REBEKAH MC MANUS          13 LASER             2:52.42L F      
 21 LAURA JOHNSON             13 ATH               2:54.21L F      
 23 ANOISE REILLY             14 BALL              2:55.49L F      
 24 EMMA KELLY                13 TUAM              2:56.44L F      
 25 RACHEL MARTIN             13 SLIGO             2:57.00L F      
 26 ELLEN NUGENT              14 BALL              2:57.38L F      
 27 HEATHER FADDEN            13 CBAR              2:58.60L F      
 29 PENNY LEE                 13 SLIGO             2:59.75L F      
 31 CAROLINA POSKROBKO        13 LASER             3:00.21L F      
 32 ELIZABETH O'BOYLE         13 LONG              3:01.33L F      
 36 JANE MC GLINCHEY          14 SLIGO             3:05.17L F      
 38 ISABELLE CLARKE           13 ATH               3:07.98L F      
 39 SARAH GILHOOLEY           13 TUAM              3:18.04L F      
 
Girls  15-16 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 AOIFE SHORTEN             16 GAL               2:33.40L F      
  5 LAUREN KELLY              15 SHARK             2:36.32L F      
  8 EMILY WARD                15 B DOL             2:42.91L F      
 15 EDEL EGAN                 15 CBAR              2:55.16L F      
 17 AOIBHEANN HENNIGAN        15 BALL              2:55.87L F      
 
Girls  17-Ov 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AISLING GRADY             17 CBAR              2:40.55L F      
 
Boys  13&U 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MAX KOLCOW                13 GAL               1:03.96L F      
  5 TOMMY HEUNG               13 CBAR              1:08.70L F      
  6 JOSHUA FORTUNE            13 SLIGO             1:11.78L F      
  7 ZAK RATHER                13 GAL               1:13.41L F      
  8 SAM RENNICK               12 CBAR              1:15.52L F      
 10 SEAN BRENNAN              12 TUAM              1:17.15L F      
 12 DANIEL MADIGAN            12 LONG              1:22.74L F      
 13 DAVID DOORLY              12 GAL               1:22.92L F      
 15 RORY GRADY                12 CBAR              1:23.06L F      
 17 MILO O'CONNOR             13 ATH               1:24.44L F      
 18 DANIEL KURKIN             13 LONG              1:24.80L F      
 19 TOM O'SULLIVAN            11 GAL               1:25.92L F      
 22 EDWIN MALASHNYAK          11 ATH               1:27.63L F      
 
Boys  14-15 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MITCHELL WILSON           15 GAL               1:00.59L F      
  4 NATHAN RENNICK            15 CBAR              1:08.36L F      
  5 FIONN DUFFY               14 GAL               1:09.35L F      
  8 EOIN ANDERSON             14 SLIGO             1:14.01L F      
 11 LIAM KILKENNY             14 GAL               1:18.36L F      
 12 CONOR MELVIN              14 SLIGO             1:18.48L F      
 13 JOSEPH DOORLY             14 GAL               1:18.61L F      
 14 RONAN DERVAN              14 CBAR              1:23.64L F      
 15 ETHAN MORAN               15 BSLOE             1:31.02L F      
 
Boys  16-17 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 DARA MCHUGH MURPHY        17 TUAM              1:04.86L F      
  7 CALLUM ASHTON             16 LASER             1:05.21L F      
  8 KIERAN PFEIFFER           16 BL FN             1:05.40L F      
 15 JOSEPH TANNIAN            16 LASER             1:12.66L F      
 17 DYLAN ROE                 16 SHARK             1:15.31L F      
  0 FIACHRA LENNON            16 ATH                     NS F      
 
Girls  12&U 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EDEL DALY                 11 ATH               2:20.69L F      
  3 ELLEN FLAHERTY            12 ATH               2:25.23L F      
  5 FIONA CONWAY              12 CBAR              2:31.33L F      
  8 CAOILIN KEARNEY           11 BL FN             2:33.41L F      
 13 AINE MC WEENEY            12 LONG              2:38.48L F      
 14 EMMA KENNELLY             12 GAL               2:38.50L F      
 15 AILBHE MULHALL            12 GAL               2:38.84L F      
 16 SORCHA KEARNEY            12 BL FN             2:38.99L F      
 18 HELEN LYNCH               11 ATH               2:41.61L F      
 20 IONA ASHTON               12 LASER             2:41.89L F      
 21 JUDY BRENNAN              12 ATH               2:42.75L F      
 23 EILIDH MACPHEE            12 BALL              2:45.01L F      
 24 KATE DELANEY              12 CLM               2:45.15L F      
 29 DANIELLE FARRELL          11 SLIGO             2:48.69L F      
 30 AILEEN WARD               12 ATH               2:50.54L F      
 32 JENNA MILLS               12 LONG              2:52.96L F      
  0 MARIA LYONS               12 SLIGO                   NS F      
 
Girls  13-14 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SOPHIE MORAN              13 GAL               2:15.36L F      
  2 STEPHANIE MC LOUGHLIN     14 TUAM              2:16.81L F      
  3 KEELA MULHALL             13 GAL               2:17.41L F      
  5 AMY MC GOWAN              13 B DOL             2:20.23L F      
  6 CAOIMHE DOWLING           14 LASER             2:21.11L F      
  9 RACHEL JOHNSON            14 ATH               2:23.50L F      
 11 HANNAH GRADY              13 CBAR              2:26.17L F      
 12 ROISIN FINN               14 GAL               2:26.34L F      
 15 TARA WONG                 13 BALL              2:28.31L F      
 19 KELLY ENNIS               13 ATH               2:29.53L F      
 20 NELL MAHDI                14 GAL               2:29.60L F      
 21 LISA HENRY                13 CLM               2:29.98L F      
 23 SAOIRSE HOBAN             13 CBAR              2:30.37L F      
 29 LAURA JOHNSON             13 ATH               2:33.90L F      
 33 TERRI KELLY               14 SLIGO             2:35.09L F      
 34 CIARA LYNCH               14 SLIGO             2:35.48L F      
 37 TARA WALSH                13 SLIGO             2:37.53L F      
 40 CAROLINA POSKROBKO        13 LASER             2:40.02L F      
 41 ISABELLE CLARKE           13 ATH               2:41.18L F      
 
Girls  15-16 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 PAULA MC DONAGH           15 CBAR              2:17.34L F      
  7 LISA HARRINGTON           16 ATH               2:18.26L F      
 13 NIAMH HENEGHAN            16 CBAR              2:22.29L F      
 15 GEORGIA MELLOTTE          15 WPORT             2:23.95L F      
 16 PAOLA O'BRIEN             16 SHARK             2:25.21L F      
 19 AMY SWEENEY               15 SHARK             2:26.37L F      
 24 EMILY WARD                15 B DOL             2:29.80L F      
 30 AOIBHEANN HENNIGAN        15 BALL              2:36.01L F      
 34 JESSICA DUNNE             15 SHARK             2:36.70L F      
  0 MARIE CLANCY              16 SHARK             2:28.12L F      
 
Girls  17-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 JADE MURPHY               17 SLIGO             2:24.34L F      
  6 AISLING GRADY             17 CBAR              2:25.65L F      
  0 ALEX MC FARLAND           17 BL FN                   DQ F      
 
Boys  13&U 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FIONN WATERS              12 TUAM             20:58.49L F      
  2 DANIEL MADIGAN            12 LONG             21:13.85L F      
 
Boys  14-15 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MITCHELL WILSON           15 GAL              17:36.63L F      
  2 TIMOTHY KEOGH             14 GAL              20:02.58L F      
  3 BEN WALSH                 15 WPORT            20:11.22L F      
  4 TIERNAN BURKE             15 BL FN            20:30.17L F      
  0 JAYKE MORRIS              15 CLM                     NS F      
 
Boys  16-17 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DARA MCHUGH MURPHY        17 TUAM             18:40.23L F      
  4 BEN VAHEY                 16 SHARK            20:06.33L F      
 
Girls  12&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ELLEN FLAHERTY            12 ATH               1:25.28L F      
  3 GRACE JOYCE               12 SHARK             1:29.17L F      
  4 JUDY BRENNAN              12 ATH               1:30.84L F      
  7 SAOIRSE BURKE             12 TUAM              1:34.38L F      
 11 AOIFE BATES               12 SHARK             1:36.01L F      
 15 AISHLING O NEILL          12 LASER             1:37.03L F      
 21 AIMEE KELLY               12 SHARK             1:40.29L F      
 22 KATE DELANEY              12 CLM               1:40.36L F      
 23 LAURA FINNERTY            12 CLM               1:40.39L F      
 24 AILBHE MULHALL            12 GAL               1:40.45L F      
 26 LABHOISE BOYLE            12 SHARK             1:41.12L F      
 28 JENNA MILLS               12 LONG              1:41.48L F      
 30 AILEEN WARD               12 ATH               1:42.55L F      
 35 AINE MC WEENEY            12 LONG              1:43.73L F      
 37 EMILY BUTLER              11 LASER             1:43.86L F      
 40 GRACE A KAVANAGH          11 GAL               1:45.96L F      
 
Girls  13-14 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 STEPHANIE MC LOUGHLIN     14 TUAM              1:24.30L F      
  6 SOPHIE MORAN              13 GAL               1:27.51L F      
  9 CARRIE MC DAID            13 SLIGO             1:29.12L F      
 10 HEATHER FADDEN            13 CBAR              1:29.38L F      
 12 ISABELLE CLARKE           13 ATH               1:30.39L F      
 16 DERVA O REILLY            13 TUAM              1:32.01L F      
 17 LISA HENRY                13 CLM               1:32.83L F      
 18 SARAH GILHOOLEY           13 TUAM              1:32.97L F      
 21 EMMA KELLY                13 TUAM              1:34.53L F      
 24 REBEKAH MC MANUS          13 LASER             1:35.54L F      
 25 TARA WONG                 13 BALL              1:35.63L F      
 27 ANOISE REILLY             14 BALL              1:36.23L F      
 29 EMMA BEGLEY               14 TUAM              1:36.49L F      
 31 ZARA LOFTUS               13 CLM               1:36.62L F      
 32 AOIFE GINTY               13 LONG              1:36.98L F      
 34 FREYA MURPHY              13 LASER             1:37.16L F      
 35 LAURA JOHNSON             13 ATH               1:37.50L F      
 39 CAROLINA POSKROBKO        13 LASER             1:39.13L F      
 40 JANE MC GLINCHEY          14 SLIGO             1:39.38L F      
 41 TARA WALSH                13 SLIGO             1:40.36L F      
 
Girls  15-16 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 AOIFE SHORTEN             16 GAL               1:19.90L F      
  3 GEORGIA MELLOTTE          15 WPORT             1:21.39L F      
  5 ALICE SHORTALL            15 WPORT             1:22.57L F      
 11 MARIE CLANCY              16 SHARK             1:31.70L F      
 16 JESSICA DUNNE             15 SHARK             1:33.06L F      
 20 AOIBHEANN HENNIGAN        15 BALL              1:34.34L F      
 22 AISLING MC NALLY          15 TUAM              1:35.91L F      
 
Girls  17-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JADE MURPHY               17 SLIGO             1:19.65L F      
  5 ALEX MC FARLAND           17 BL FN             1:26.58L F      
  6 AISLING GRADY             17 CBAR              1:29.47L F      
  7 CAOIMHE HENNIGAN          17 BALL              1:31.43L F      
 
Boys  13&U 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MAX KOLCOW                13 GAL               2:22.27L F      
  4 ZAK RATHER                13 GAL               2:39.19L F      
  6 TOM SCULLY                13 GAL               2:43.06L F      
  8 OISÍN O ROURKE            13 TUAM              2:45.24L F      
 10 SAM RENNICK               12 CBAR              2:47.82L F      
 11 CONN MC NAMARA            11 WPORT             2:48.97L F      
 13 SEAN BRENNAN              12 TUAM              2:51.98L F      
 16 DAVID DOORLY              12 GAL               2:52.86L F      
 17 TOM O'SULLIVAN            11 GAL               2:54.53L F      
 18 CILLIAN LYNAM             11 ATH               2:58.47L F      
 22 ROBIN PFEIFFER            12 BL FN             3:00.93L F      
 24 ALFIE COOGAN              11 ATH               3:01.77L F      
 25 ORIN MITCHELL             12 SLIGO             3:02.11L F      
 29 BILLY CLARKE              13 SHARK             3:12.89L F      
 32 RYAN HORNET               13 LASER             3:20.94L F      
 33 OISIN CAREY               13 LASER             3:22.12L F      
 35 AARON REILLY              11 BALL              3:24.43L F      
  0 CILLIAN JENNINGS          12 SHARK                   NS F      
  0 FIONN WATERS              12 TUAM                    NS F      
 
Boys  14-15 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 JOSEPH DOORLY             14 GAL               2:37.72L F      
  8 HARRY MC GROGAN           14 LASER             2:38.45L F      
  9 EOIN ANDERSON             14 SLIGO             2:39.15L F      
 10 NATHAN RENNICK            15 CBAR              2:40.07L F      
 
Boys  16-17 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 KIERAN PFEIFFER           16 BL FN             2:26.75L F      
  7 FINTAN WALDRON            17 CLM               2:43.69L F      
 11 PÁDRAIG MC WILLIAMS       16 SHARK             3:06.91L F      
  0 JACK CLARKE               16 LASER                   NS F      
 
Girls  12&U 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 AOIFE BATES               12 SHARK             1:25.91L F      
  5 AILBHE MULHALL            12 GAL               1:27.73L F      
  6 IONA ASHTON               12 LASER             1:28.56L F      
  8 KATE DELANEY              12 CLM               1:30.28L F      
 11 OLIVIA SMIALEK            12 ATH               1:33.92L F      
 12 GRACE A KAVANAGH          11 GAL               1:34.84L F      
  0 MARIA LYONS               12 SLIGO                   NS F      
 
Girls  13-14 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SOPHIE MORAN              13 GAL               1:09.98L F      
  2 KEELA MULHALL             13 GAL               1:12.07L F      
  3 CAOIMHE DOWLING           14 LASER             1:12.30L F      
  4 ROISIN FINN               14 GAL               1:13.42L F      
  6 AMY MC GOWAN              13 B DOL             1:15.66L F      
  7 JANE MC GLINCHEY          14 SLIGO             1:18.04L F      
 10 ZARA LOFTUS               13 CLM               1:19.48L F      
 11 SAOIRSE HOBAN             13 CBAR              1:19.49L F      
 13 HANNAH GRADY              13 CBAR              1:20.24L F      
 16 KELLY ENNIS               13 ATH               1:22.11L F      
 20 RACHEL MARTIN             13 SLIGO             1:25.35L F      
 
Girls  15-16 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE SHORTEN             16 GAL               1:07.58L F      
  2 LISA HARRINGTON           16 ATH               1:10.02L F      
  5 AMY SWEENEY               15 SHARK             1:13.34L F      
  8 PAOLA O'BRIEN             16 SHARK             1:14.62L F      
 13 NIAMH HENEGHAN            16 CBAR              1:16.31L F      
 15 ALICE SHORTALL            15 WPORT             1:17.95L F      
 
Boys  13&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MAX KOLCOW                13 GAL                 57.83L F      
  4 JOSHUA FORTUNE            13 SLIGO             1:03.42L F      
  5 JACK BRENNAN              13 ATH               1:03.48L F      
  6 ZAK RATHER                13 GAL               1:04.99L F      
  7 TOMMY HEUNG               13 CBAR              1:05.82L F      
  8 OISÍN O ROURKE            13 TUAM              1:06.74L F      
 13 ODHRAN O'HARA             11 SLIGO             1:08.13L F      
 14 SAM RENNICK               12 CBAR              1:08.30L F      
 16 DANIEL MADIGAN            12 LONG              1:09.53L F      
 18 MILO O'CONNOR             13 ATH               1:10.08L F      
 19 ETHAN BRESLIN             12 CLM               1:10.75L F      
 20 DAVID DOORLY              12 GAL               1:10.87L F      
 21 RORY GRADY                12 CBAR              1:11.00L F      
 22 SEAN BRENNAN              12 TUAM              1:11.29L F      
 28 DANIEL KURKIN             13 LONG              1:11.96L F      
 29 EDWIN MALASHNYAK          11 ATH               1:12.12L F      
 30 ROBIN PFEIFFER            12 BL FN             1:12.24L F      
 32 TOM O'SULLIVAN            11 GAL               1:13.40L F      
 32 TOM SCULLY                13 GAL               1:13.40L F      
 40 CILLIAN LYNAM             11 ATH               1:15.77L F      
 43 CONN MC NAMARA            11 WPORT             1:16.50L F      
 45 EDWARD MAGAY              12 LONG              1:18.18L F      
  0 JAMES MOONEY              11 BSLOE                   NS F      
  0 FIONN WATERS              12 TUAM                    NS F      
 
Boys  14-15 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MITCHELL WILSON           15 GAL                 56.64L F      
  6 EANNA O'HARA              14 SLIGO               58.92L F      
  7 BRYAN SCULLY              14 ATH               1:00.57L F      
 10 JAMIE MURPHY              15 CBAR              1:00.94L F      
 13 JOSEPH DOORLY             14 GAL               1:02.33L F      
 19 MICHAEL MC ANDREW         14 SHARK             1:04.42L F      
 20 FIONN DUFFY               14 GAL               1:04.52L F      
 24 HARRY MC GROGAN           14 LASER             1:05.35L F      
 28 ETHAN MORAN               15 BSLOE             1:05.89L F      
 37 CONOR MELVIN              14 SLIGO             1:08.62L F      
 38 BEN WALSH                 15 WPORT             1:09.06L F      
 39 LIAM KILKENNY             14 GAL               1:09.92L F      
 41 RONAN DERVAN              14 CBAR              1:13.07L F      
  0 NATHAN RENNICK            15 CBAR              1:10.58L F      
  0 JACK PILCHER              14 CLM                     NS F      
 
Boys  16-17 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 KIERAN PFEIFFER           16 BL FN               57.71L F      
  8 CALLUM ASHTON             16 LASER               59.32L F      
 17 FINTAN WALDRON            17 CLM               1:00.97L F      
 18 DAVID WOODS               16 SLIGO             1:01.59L F      
 22 JOSEPH TANNIAN            16 LASER             1:02.57L F      
 24 MYLES DUFFY               16 ATH               1:03.61L F      
 26 JACK CLARKE               16 LASER             1:03.71L F      
 28 CIAN BRESLIN              16 CLM               1:04.25L F      
 29 BEN VAHEY                 16 SHARK             1:04.34L F      
  0 FIACHRA LENNON            16 ATH                     NS F      
 
Girls  12&U 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EDEL DALY                 11 ATH              10:25.61L F      
  3 FIONA CONWAY              12 CBAR             11:08.54L F      
  6 OLIVIA SMIALEK            12 ATH              11:49.48L F      
 
Girls  13-14 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SOPHIE MORAN              13 GAL               9:47.59L F      
  2 KEELA MULHALL             13 GAL               9:55.11L F      
  4 STEPHANIE MC LOUGHLIN     14 TUAM             10:09.75L F      
  5 CARRIE MC DAID            13 SLIGO            10:31.54L F      
  6 RACHEL JOHNSON            14 ATH              10:32.75L F      
  7 HANNAH GRADY              13 CBAR             10:40.28L F      
  9 TERRI KELLY               14 SLIGO            11:18.52L F      
  0 NELL MAHDI                14 GAL                     NS F      
 
Girls  15-16 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 PAULA MC DONAGH           15 CBAR              9:45.60L F      
  4 EDEL EGAN                 15 CBAR             10:27.69L F      
 
Girls  17-Ov 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 AISLING GRADY             17 CBAR             10:28.56L F      
  3 CAOIMHE HENNIGAN          17 BALL             11:08.29L F      
 
Boys  13&U 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 MAX KOLCOW                13 GAL               5:32.18L F      
 
Boys  14-15 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FIONN DUFFY               14 GAL               5:16.05L F      
  2 TIMOTHY KEOGH             14 GAL               5:45.57L F      
  3 JAMIE MURPHY              15 CBAR              5:46.93L F      
  0 CONOR MELVIN              14 SLIGO                   NS F      
 
Girls  12&U 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 REBECCA LOWE              12 ATH               2:46.41L F      
  3 ELLEN FLAHERTY            12 ATH               2:46.51L F      
  9 LAUREN FRIEL              12 ATH               2:57.63L F      
 10 ALISON GIBBS              10 GAL               2:59.08L F      
 11 EMMA KENNELLY             12 GAL               3:00.01L F      
 14 KATE DELANEY              12 CLM               3:02.33L F      
 15 IONA ASHTON               12 LASER             3:02.83L F      
 18 MARIA LYONS               12 SLIGO             3:03.56L F      
 20 JUDY BRENNAN              12 ATH               3:04.09L F      
 21 EMILY BUTLER              11 LASER             3:07.54L F      
 27 GRACE A KAVANAGH          11 GAL               3:10.21L F      
 31 DANIELLE FARRELL          11 SLIGO             3:13.87L F      
 34 OLIWIA RODAWSKA           10 GAL               3:18.10L F      
 
Girls  13-14 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SOPHIE MORAN              13 GAL               2:33.46L F      
  3 CAOIMHE DOWLING           14 LASER             2:37.99L F      
  5 KEELA MULHALL             13 GAL               2:39.92L F      
  7 STEPHANIE MC LOUGHLIN     14 TUAM              2:40.22L F      
  8 CARRIE MC DAID            13 SLIGO             2:40.68L F      
  9 HAZEL COEN                14 CBAR              2:40.78L F      
 10 ISABELLE GIBBS            13 GAL               2:42.82L F      
 11 AMY MC GOWAN              13 B DOL             2:43.68L F      
 12 RACHEL JOHNSON            14 ATH               2:46.65L F      
 16 LISA HENRY                13 CLM               2:50.48L F      
 18 TARA WONG                 13 BALL              2:51.29L F      
 23 REBEKAH MC MANUS          13 LASER             2:53.69L F      
 26 HEATHER FADDEN            13 CBAR              2:56.80L F      
 27 SAOIRSE HOBAN             13 CBAR              2:56.84L F      
 28 REBECCA DONNELLY          13 BALL              2:57.93L F      
 29 LAURA JOHNSON             13 ATH               2:58.02L F      
 32 ALEX MC NICHOLAS          13 LASER             2:58.63L F      
 33 TARA WALSH                13 SLIGO             2:59.19L F      
 37 JANE MC GLINCHEY          14 SLIGO             3:00.94L F      
 39 FREYA MURPHY              13 LASER             3:01.11L F      
 40 ORLA FLANAGAN             14 CLM               3:01.25L F      
 43 RACHEL MARTIN             13 SLIGO             3:02.88L F      
 46 CAROLINA POSKROBKO        13 LASER             3:04.52L F      
  0 NELL MAHDI                14 GAL                     NS F      
  0 SARAH DONNELLY            14 BALL                    NS F      
  0 AOIFE LEAHY               13 BL FN                   NS F      
 
Girls  15-16 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 NIAMH HENEGHAN            16 CBAR              2:40.59L F      
  9 AOIFE HEALY               16 ATH               2:44.31L F      
 10 ALICE SHORTALL            15 WPORT             2:44.46L F      
 14 MARIE CLANCY              16 SHARK             2:48.98L F      
 16 PAOLA O'BRIEN             16 SHARK             2:49.47L F      
 17 STEPHANIE GRANT           15 TUAM              2:51.39L F      
 18 SIOFRA MC HALE            15 CBAR              2:51.84L F      
 20 CLAUDIA MC NICHOLAS       15 LASER             2:52.91L F      
 
Girls  17-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DEARBHAIL MC NAMARA       17 CBAR              2:31.40L F      
  3 ALEX MC FARLAND           17 BL FN             2:42.09L F      
  4 AISLING GRADY             17 CBAR              2:43.89L F      
  6 CAOIMHE HENNIGAN          17 BALL              2:50.21L F      
 
Boys  13&U 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 JACK BRENNAN              13 ATH               2:55.00L F      
  5 ZAK RATHER                13 GAL               3:07.01L F      
  6 RORY GRADY                12 CBAR              3:07.71L F      
  7 FIONN DOHERTY             13 BALL              3:07.77L F      
  8 ETHAN BRESLIN             12 CLM               3:11.49L F      
  9 ODHRAN O'HARA             11 SLIGO             3:11.95L F      
 11 OISÍN O ROURKE            13 TUAM              3:16.50L F      
 12 MILO O'CONNOR             13 ATH               3:16.84L F      
 13 TOMMY HEUNG               13 CBAR              3:17.05L F      
 14 EVAN WELBY                13 SHARK             3:17.88L F      
 16 CONN MC NAMARA            11 WPORT             3:25.40L F      
 17 CILLIAN JENNINGS          12 SHARK             3:28.68L F      
 20 AARON REILLY              11 BALL              3:32.06L F      
 21 RYAN HORNET               13 LASER             3:33.78L F      
 22 ALFIE COOGAN              11 ATH               3:33.99L F      
 23 OISIN CAREY               13 LASER             3:37.16L F      
 
Boys  14-15 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EANNA O'HARA              14 SLIGO             2:42.45L F      
  2 BRYAN SCULLY              14 ATH               2:50.53L F      
  4 FIONN DUFFY               14 GAL               2:51.14L F      
  8 TIMOTHY KEOGH             14 GAL               2:58.53L F      
  9 JAMIE MURPHY              15 CBAR              2:59.13L F      
 12 EOIN ANDERSON             14 SLIGO             3:03.96L F      
 15 RONAN DERVAN              14 CBAR              3:07.40L F      
 19 CHRIS WAJSZCZUK           15 SLIGO             3:16.37L F      
 20 DYLAN MARTIN              15 SLIGO             3:19.08L F      
 21 OWEN EGLINTON             14 SLIGO             3:22.17L F      
  0 JAYKE MORRIS              15 CLM                     NS F      
 
Boys  16-17 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 MARK DERVAN               16 CBAR              2:43.70L F      
  3 JACK CLARKE               16 LASER             2:52.34L F      
  7 DAVID WOODS               16 SLIGO             2:58.25L F      
  9 PÁDRAIG MC WILLIAMS       16 SHARK             3:07.75L F      
  0 CIAN BRESLIN              16 CLM                     NS F      
 
Girls  12&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 REBECCA LOWE              12 ATH               1:17.08L F      
  2 CAOILIN KEARNEY           11 BL FN             1:18.50L F      
  3 EDEL DALY                 11 ATH               1:19.25L F      
  6 GRACE JOYCE               12 SHARK             1:20.39L F      
  8 IONA ASHTON               12 LASER             1:21.75L F      
  9 AILBHE MULHALL            12 GAL               1:21.97L F      
 12 EILIDH MACPHEE            12 BALL              1:23.09L F      
 13 FIONA CONWAY              12 CBAR              1:23.27L F      
 15 EMMA KENNELLY             12 GAL               1:23.54L F      
 17 HELEN LYNCH               11 ATH               1:23.98L F      
 19 LAUREN FRIEL              12 ATH               1:24.49L F      
 20 AIMEE KELLY               12 SHARK             1:24.81L F      
 21 OLIVIA SMIALEK            12 ATH               1:24.92L F      
 23 ALANNAH CANAVAN           10 BALL              1:25.00L F      
 24 SORCHA KEARNEY            12 BL FN             1:25.45L F      
 30 MARIA LYONS               12 SLIGO             1:26.58L F      
 34 SORCHA TREANOR            12 CLM               1:27.40L F      
 35 ZOE SHAKESHAFT            12 BALL              1:27.54L F      
 36 ALISON GIBBS              10 GAL               1:27.63L F      
 39 RUTH DOLAN                10 BSLOE             1:28.16L F      
 41 AILEEN WARD               12 ATH               1:28.57L F      
 42 LABHOISE BOYLE            12 SHARK             1:28.78L F      
 43 OLIWIA RODAWSKA           10 GAL               1:28.88L F      
 45 JUDY BRENNAN              12 ATH               1:29.00L F      
 46 DANIELLE FARRELL          11 SLIGO             1:29.08L F      
 47 JENNA MILLS               12 LONG              1:29.60L F      
 49 KATE DELANEY              12 CLM               1:31.48L F      
 50 TARA MC KEON              11 BSLOE             1:33.41L F      
  0 AOIFE BATES               12 SHARK                   NS F      
 
Girls  13-14 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ISABELLE GIBBS            13 GAL               1:09.25L F      
  4 CAOIMHE DOWLING           14 LASER             1:11.98L F      
  6 ROISIN FINN               14 GAL               1:14.31L F      
  7 STEPHANIE MC LOUGHLIN     14 TUAM              1:14.90L F      
  8 AMY MC GOWAN              13 B DOL             1:15.50L F      
  9 AOIFE LEAHY               13 BL FN             1:15.79L F      
 13 HAZEL COEN                14 CBAR              1:16.93L F      
 14 TARA WONG                 13 BALL              1:17.06L F      
 15 CIARA LYNCH               14 SLIGO             1:17.79L F      
 16 KELLY ENNIS               13 ATH               1:17.90L F      
 19 LOUISE KENNEDY            14 ATH               1:18.85L F      
 21 EMMA BOYLE                13 BL FN             1:20.37L F      
 22 LISA HENRY                13 CLM               1:20.42L F      
 23 REBEKAH MC MANUS          13 LASER             1:20.57L F      
 24 RACHEL MARTIN             13 SLIGO             1:20.87L F      
 26 ELLEN NUGENT              14 BALL              1:21.29L F      
 27 PENNY LEE                 13 SLIGO             1:21.53L F      
 28 SARAH DONNELLY            14 BALL              1:21.74L F      
 31 KIM WARBY                 14 ATH               1:22.48L F      
 32 TARA WALSH                13 SLIGO             1:22.52L F      
 33 LAURA JOHNSON             13 ATH               1:23.12L F      
 37 TERRI KELLY               14 SLIGO             1:23.53L F      
 38 EMMA KELLY                13 TUAM              1:23.67L F      
 42 HEATHER FADDEN            13 CBAR              1:24.23L F      
 43 ANOISE REILLY             14 BALL              1:24.30L F      
 44 AOIFE GINTY               13 LONG              1:24.35L F      
 47 DERVA O REILLY            13 TUAM              1:24.82L F      
 49 ELIZABETH O'BOYLE         13 LONG              1:25.59L F      
 51 JANE MC GLINCHEY          14 SLIGO             1:25.72L F      
 52 AMY KILCOMMONS            13 COM               1:26.11L F      
 54 ALEX MC NICHOLAS          13 LASER             1:27.93L F      
  0 AOIFE FITZGERLD           13 ATH                     NS F      
 
Girls  15-16 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 LAUREN KELLY              15 SHARK             1:12.09L F      
  8 RACHEL MURPHY             15 BALL              1:15.16L F      
 11 EMILY WARD                15 B DOL             1:16.93L F      
 14 AMY SWEENEY               15 SHARK             1:17.83L F      
 16 SIOFRA MC HALE            15 CBAR              1:18.63L F      
 21 CLAUDIA MC NICHOLAS       15 LASER             1:21.05L F      
 23 LISA HARRINGTON           16 ATH               1:21.28L F      
 26 AOIBHEANN HENNIGAN        15 BALL              1:22.25L F      
  0 STEPHANIE GRANT           15 TUAM              1:18.59L F      
 
Girls  17-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 AISLING GRADY             17 CBAR              1:18.19L F      
 
Boys  13&U 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 MAX KOLCOW                13 GAL               2:27.76L F      
  0 TOM O'SULLIVAN            11 GAL                     NS F      
 
Boys  14-15 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FIONN DUFFY               14 GAL               2:29.80L F      
 
Boys  16-17 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DARA MCHUGH MURPHY        17 TUAM              2:30.10L F      
  3 DYLAN ROE                 16 SHARK             2:56.44L F      
 
Girls  12&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 EDEL DALY                 11 ATH               1:06.12L F      
  3 REBECCA LOWE              12 ATH               1:07.04L F      
  4 ELLEN FLAHERTY            12 ATH               1:08.17L F      
  5 CAOILIN KEARNEY           11 BL FN             1:09.01L F      
  7 FIONA CONWAY              12 CBAR              1:09.64L F      
 13 EMMA KENNELLY             12 GAL               1:11.03L F      
 14 LAUREN FRIEL              12 ATH               1:11.88L F      
 16 MARIA LYONS               12 SLIGO             1:12.07L F      
 18 AILBHE MULHALL            12 GAL               1:13.43L F      
 19 HELEN LYNCH               11 ATH               1:13.74L F      
 23 SORCHA KEARNEY            12 BL FN             1:14.49L F      
 24 AINE MC WEENEY            12 LONG              1:14.62L F      
 27 JUDY BRENNAN              12 ATH               1:14.95L F      
 28 EILIDH MACPHEE            12 BALL              1:15.20L F      
 30 GRACE A KAVANAGH          11 GAL               1:15.67L F      
 31 AILEEN WARD               12 ATH               1:16.16L F      
 32 KATE DELANEY              12 CLM               1:16.58L F      
 33 RUTH DOLAN                10 BSLOE             1:16.91L F      
 34 OLIWIA RODAWSKA           10 GAL               1:17.09L F      
 35 JENNA MILLS               12 LONG              1:17.60L F      
 37 CIARA KILCOMMONS          11 COM               1:18.56L F      
 39 EMILY BUTLER              11 LASER             1:18.75L F      
 40 TARA MC KEON              11 BSLOE             1:18.94L F      
 
Girls  13-14 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KEELA MULHALL             13 GAL               1:01.34L F      
  2 CARRIE MC DAID            13 SLIGO             1:02.86L F      
  4 STEPHANIE MC LOUGHLIN     14 TUAM              1:03.19L F      
  5 SOPHIE MORAN              13 GAL               1:03.31L F      
  7 AMY MC GOWAN              13 B DOL             1:05.01L F      
 10 ISABELLE GIBBS            13 GAL               1:06.32L F      
 10 TARA WONG                 13 BALL              1:06.32L F      
 12 AOIFE LEAHY               13 BL FN             1:06.57L F      
 13 RACHEL JOHNSON            14 ATH               1:06.68L F      
 15 ROISIN FINN               14 GAL               1:07.36L F      
 18 KELLY ENNIS               13 ATH               1:08.18L F      
 19 LOUISE KENNEDY            14 ATH               1:08.20L F      
 22 LISA HENRY                13 CLM               1:09.03L F      
 25 SAOIRSE HOBAN             13 CBAR              1:09.50L F      
 30 CIARA LYNCH               14 SLIGO             1:10.26L F      
 32 ALEX MC NICHOLAS          13 LASER             1:10.76L F      
 40 SARAH DONNELLY            14 BALL              1:11.99L F      
 44 KIM WARBY                 14 ATH               1:12.18L F      
 48 ORLA FLANAGAN             14 CLM               1:12.95L F      
 49 AMY KILCOMMONS            13 COM               1:13.14L F      
 50 REBECCA DONNELLY          13 BALL              1:13.15L F      
 55 DERVA O REILLY            13 TUAM              1:16.00L F      
  0 AOIFE FITZGERLD           13 ATH                     NS F      
  0 NELL MAHDI                14 GAL                     NS F      
 
Girls  15-16 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 PAULA MC DONAGH           15 CBAR              1:03.71L F      
  5 GEORGIA MELLOTTE          15 WPORT             1:04.34L F      
  6 LISA HARRINGTON           16 ATH               1:04.39L F      
  7 SOPHIE LOWE               16 ATH               1:04.61L F      
  9 LAUREN KELLY              15 SHARK             1:05.44L F      
 11 NIAMH HENEGHAN            16 CBAR              1:05.99L F      
 19 ALICE SHORTALL            15 WPORT             1:07.33L F      
 21 MARIE CLANCY              16 SHARK             1:08.02L F      
 25 AOIFE HEALY               16 ATH               1:09.05L F      
 27 EMILY WARD                15 B DOL             1:09.24L F      
 40 AOIBHEANN HENNIGAN        15 BALL              1:13.05L F      
  0 RACHEL MURPHY             15 BALL                    NS F      
 
Girls  17-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 ALEX MC FARLAND           17 BL FN             1:03.51L F      
  6 CAOIMHE HENNIGAN          17 BALL              1:10.62L F      
 
Boys  13&U 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JACK BRENNAN              13 ATH               4:53.15L F      
  4 JOSHUA FORTUNE            13 SLIGO             5:02.83L F      
  5 OISÍN O ROURKE            13 TUAM              5:15.70L F      
  6 DAVID DOORLY              12 GAL               5:16.10L F      
  7 MILO O'CONNOR             13 ATH               5:17.28L F      
  8 DANIEL MADIGAN            12 LONG              5:19.89L F      
  9 FIONN WATERS              12 TUAM              5:20.45L F      
 10 TOM SCULLY                13 GAL               5:26.81L F      
 12 EDWIN MALASHNYAK          11 ATH               5:28.08L F      
 13 SEAN BRENNAN              12 TUAM              5:28.23L F      
  0 ETHAN BRESLIN             12 CLM                     NS F      
 
Boys  14-15 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JOSEPH DOORLY             14 GAL               4:41.06L F      
  4 BRYAN SCULLY              14 ATH               4:47.74L F      
  6 MICHAEL MC ANDREW         14 SHARK             4:48.86L F      
  8 HARRY MC GROGAN           14 LASER             4:55.06L F      
  9 TIMOTHY KEOGH             14 GAL               4:55.89L F      
 16 BEN WALSH                 15 WPORT             5:09.59L F      
 19 JACK O'DEA                15 BL FN             5:22.01L F      
 
Boys  16-17 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 DARA MCHUGH MURPHY        17 TUAM              4:34.76L F      
  4 CALLUM ASHTON             16 LASER             4:38.46L F      
  7 SHANE DUNNE               16 B DOL             4:50.30L F      
 14 BEN VAHEY                 16 SHARK             5:05.51L F      
 
Boys  13&U 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MAX KOLCOW                13 GAL               2:27.09L F      
  3 ZAK RATHER                13 GAL               2:35.63L F      
  4 JACK BRENNAN              13 ATH               2:37.40L F      
  7 TOMMY HEUNG               13 CBAR              2:44.61L F      
  8 JOSHUA FORTUNE            13 SLIGO             2:45.64L F      
  9 RORY GRADY                12 CBAR              2:48.60L F      
 10 DANIEL MADIGAN            12 LONG              2:53.83L F      
 12 ODHRAN O'HARA             11 SLIGO             2:54.95L F      
 13 DAVID DOORLY              12 GAL               2:55.53L F      
 14 TOM O'SULLIVAN            11 GAL               2:55.78L F      
 19 CONN MC NAMARA            11 WPORT             2:59.86L F      
 
Boys  14-15 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 EANNA O'HARA              14 SLIGO             2:26.56L F      
  6 FIONN DUFFY               14 GAL               2:31.06L F      
  7 JAMIE MURPHY              15 CBAR              2:34.05L F      
  9 EOIN ANDERSON             14 SLIGO             2:37.20L F      
 10 MICHAEL MC ANDREW         14 SHARK             2:39.16L F      
 14 TIMOTHY KEOGH             14 GAL               2:41.98L F      
 19 JACK PILCHER              14 CLM               2:45.03L F      
 23 OWEN EGLINTON             14 SLIGO             2:52.89L F      
 
Boys  16-17 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MARK DERVAN               16 CBAR              2:27.99L F      
  5 DARA MCHUGH MURPHY        17 TUAM              2:31.94L F      
  8 DAVID WOODS               16 SLIGO             2:37.08L F      
 
Girls  12&U 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ELLEN FLAHERTY            12 ATH               2:59.04L F      
  4 GRACE JOYCE               12 SHARK             3:11.38L F      
  5 REBECCA LOWE              12 ATH               3:15.45L F      
 10 JUDY BRENNAN              12 ATH               3:22.22L F      
 11 ALISON GIBBS              10 GAL               3:24.24L F      
 13 AISHLING O NEILL          12 LASER             3:28.32L F      
 15 LABHOISE BOYLE            12 SHARK             3:28.93L F      
 20 AINE MC WEENEY            12 LONG              3:33.26L F      
 28 AILBHE MULHALL            12 GAL               3:38.64L F      
 30 GRACE A KAVANAGH          11 GAL               3:42.89L F      
 31 LAURA FINNERTY            12 CLM               3:43.50L F      
 33 ALANNAH CANAVAN           10 BALL              3:51.71L F      
 
Girls  13-14 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 CAOIMHE DOWLING           14 LASER             3:07.40L F      
  6 SOPHIE MORAN              13 GAL               3:10.28L F      
  9 HEATHER FADDEN            13 CBAR              3:13.37L F      
 13 SARAH DONNELLY            14 BALL              3:17.24L F      
 14 LISA HENRY                13 CLM               3:19.11L F      
 16 SARAH GILHOOLEY           13 TUAM              3:20.21L F      
 18 EMMA KELLY                13 TUAM              3:20.79L F      
 20 LOUISE KENNEDY            14 ATH               3:23.66L F      
 21 REBEKAH MC MANUS          13 LASER             3:23.70L F      
 22 FREYA MURPHY              13 LASER             3:25.88L F      
 25 ORLA FLANAGAN             14 CLM               3:26.51L F      
 29 PENNY LEE                 13 SLIGO             3:30.20L F      
 31 ANOISE REILLY             14 BALL              3:32.03L F      
 33 AOIFE GINTY               13 LONG              3:32.58L F      
 34 CAROLINA POSKROBKO        13 LASER             3:35.88L F      
 35 ELIZABETH O'BOYLE         13 LONG              3:41.75L F      
  0 REBECCA DONNELLY          13 BALL                    NS F      
  0 CARRIE MC DAID            13 SLIGO                   NS F      
 
Girls  15-16 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 SOPHIE LOWE               16 ATH               2:49.71L F      
  3 GEORGIA MELLOTTE          15 WPORT             2:53.15L F      
  5 ALICE SHORTALL            15 WPORT             3:03.19L F      
  6 AOIFE HEALY               16 ATH               3:05.88L F      
  9 AMY SWEENEY               15 SHARK             3:10.14L F      
 10 STEPHANIE GRANT           15 TUAM              3:13.25L F      
 14 AOIBHEANN HENNIGAN        15 BALL              3:27.02L F      
  0 AISLING MC NALLY          15 TUAM                    NS F      
 
Girls  17-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DEARBHAIL MC NAMARA       17 CBAR              2:49.26L F      
  2 CAOIMHE HENNIGAN          17 BALL              3:11.83L F      
 
Boys  13&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MAX KOLCOW                13 GAL               1:04.40L F      
  3 ZAK RATHER                13 GAL               1:15.20L F      
  5 OISÍN O ROURKE            13 TUAM              1:18.10L F      
  6 EVAN WELBY                13 SHARK             1:18.59L F      
  7 TOM SCULLY                13 GAL               1:18.93L F      
  9 CONN MC NAMARA            11 WPORT             1:20.64L F      
 10 SEAN BRENNAN              12 TUAM              1:21.08L F      
 11 FIONN WATERS              12 TUAM              1:21.12L F      
 14 DANIEL KURKIN             13 LONG              1:21.58L F      
 20 TOM O'SULLIVAN            11 GAL               1:23.67L F      
 22 CILLIAN LYNAM             11 ATH               1:23.99L F      
 26 DANIEL MADIGAN            12 LONG              1:25.53L F      
 27 ROBIN PFEIFFER            12 BL FN             1:25.92L F      
 28 EDWARD MAGAY              12 LONG              1:27.31L F      
 
Boys  14-15 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 JOSEPH DOORLY             14 GAL               1:14.88L F      
  7 EOIN ANDERSON             14 SLIGO             1:16.48L F      
 11 HARRY MC GROGAN           14 LASER             1:17.63L F      
 12 JACK PILCHER              14 CLM               1:18.28L F      
 16 DYLAN MARTIN              15 SLIGO             1:21.00L F      
 17 OWEN EGLINTON             14 SLIGO             1:21.33L F      
 
Boys  16-17 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 KIERAN PFEIFFER           16 BL FN             1:05.47L F      
  4 CALLUM ASHTON             16 LASER             1:05.98L F      
  8 DARA MCHUGH MURPHY        17 TUAM              1:10.22L F      
 15 JACK CLARKE               16 LASER             1:13.65L F      
 18 DYLAN ROE                 16 SHARK             1:16.32L F      
 
Girls  12&U 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 OLIVIA SMIALEK            12 ATH               3:32.88L F      
 
Girls  13-14 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KEELA MULHALL             13 GAL               2:44.05L F      
  2 ROISIN FINN               14 GAL               2:47.27L F      
  4 JANE MC GLINCHEY          14 SLIGO             3:00.68L F      
  0 RACHEL MARTIN             13 SLIGO                   NS F      
  0 ANNA MC PARTLAN           14 SLIGO                   NS F      
 
Girls  15-16 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 LISA HARRINGTON           16 ATH               2:36.13L F      
  3 PAOLA O'BRIEN             16 SHARK             2:52.15L F      
  4 CLAUDIA MC NICHOLAS       15 LASER             3:05.10L F      
 
Boys  13&U 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MAX KOLCOW                13 GAL               2:10.15L F      
  3 JACK BRENNAN              13 ATH               2:19.73L F      
  4 JOSHUA FORTUNE            13 SLIGO             2:23.99L F      
  7 FIONN WATERS              12 TUAM              2:31.46L F      
  8 DAVID DOORLY              12 GAL               2:31.62L F      
 10 DANIEL MADIGAN            12 LONG              2:32.25L F      
 11 ETHAN BRESLIN             12 CLM               2:33.06L F      
 14 ODHRAN O'HARA             11 SLIGO             2:34.52L F      
 18 EDWIN MALASHNYAK          11 ATH               2:36.12L F      
 19 TOM SCULLY                13 GAL               2:38.12L F      
 20 ROBIN PFEIFFER            12 BL FN             2:38.33L F      
  0 SEAN BRENNAN              12 TUAM                    NS F      
 
Boys  14-15 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 EANNA O'HARA              14 SLIGO             2:12.78L F      
  7 BRYAN SCULLY              14 ATH               2:13.85L F      
  9 JAMIE MURPHY              15 CBAR              2:15.16L F      
 10 JOSEPH DOORLY             14 GAL               2:15.49L F      
 11 JAYKE MORRIS              15 CLM               2:17.67L F      
 12 TIERNAN BURKE             15 BL FN             2:18.24L F      
 13 FIONN DUFFY               14 GAL               2:18.28L F      
 14 MICHAEL MC ANDREW         14 SHARK             2:18.93L F      
 21 HARRY MC GROGAN           14 LASER             2:24.19L F      
 22 BEN WALSH                 15 WPORT             2:25.34L F      
 25 JACK PILCHER              14 CLM               2:27.08L F      
 32 JACK O'DEA                15 BL FN             2:32.60L F      
 33 CHRIS WAJSZCZUK           15 SLIGO             2:36.36L F      
 
Boys  16-17 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 KIERAN PFEIFFER           16 BL FN             2:09.70L F      
  6 CALLUM ASHTON             16 LASER             2:11.62L F      
 10 MARK DERVAN               16 CBAR              2:15.08L F      
 15 DAVID WOODS               16 SLIGO             2:19.07L F      
 19 BEN VAHEY                 16 SHARK             2:21.63L F      
 21 CIAN BRESLIN              16 CLM               2:24.33L F      
 
Girls  12&U 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 EDEL DALY                 11 ATH               5:00.57L F      
  3 REBECCA LOWE              12 ATH               5:05.47L F      
  4 LAUREN FRIEL              12 ATH               5:09.62L F      
  5 CAOILIN KEARNEY           11 BL FN             5:09.96L F      
  8 FIONA CONWAY              12 CBAR              5:24.18L F      
  9 EMMA KENNELLY             12 GAL               5:27.91L F      
 12 IONA ASHTON               12 LASER             5:32.95L F      
 14 ALISON GIBBS              10 GAL               5:35.04L F      
 15 HELEN LYNCH               11 ATH               5:35.32L F      
 17 SORCHA KEARNEY            12 BL FN             5:37.31L F      
 19 OLIVIA SMIALEK            12 ATH               5:44.59L F      
 22 EMILY BUTLER              11 LASER             5:52.69L F      
 
Girls  13-14 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KEELA MULHALL             13 GAL               4:42.40L F      
  3 SOPHIE MORAN              13 GAL               4:46.48L F      
  4 AMY MC GOWAN              13 B DOL             4:50.56L F      
  6 HAZEL COEN                14 CBAR              5:01.15L F      
  7 ROISIN FINN               14 GAL               5:04.62L F      
  8 RACHEL JOHNSON            14 ATH               5:05.15L F      
  9 ISABELLE GIBBS            13 GAL               5:07.14L F      
 10 LISA HENRY                13 CLM               5:10.71L F      
 11 KELLY ENNIS               13 ATH               5:12.94L F      
 14 ALEX MC NICHOLAS          13 LASER             5:19.29L F      
 15 SAOIRSE HOBAN             13 CBAR              5:19.74L F      
 17 LAURA JOHNSON             13 ATH               5:21.14L F      
 22 EMMA BOYLE                13 BL FN             5:27.60L F      
 23 KIM WARBY                 14 ATH               5:32.38L F      
 30 CAROLINA POSKROBKO        13 LASER             5:49.78L F      
  0 NELL MAHDI                14 GAL                     NS F      
 
Girls  15-16 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 PAULA MC DONAGH           15 CBAR              4:46.35L F      
  3 SOPHIE LOWE               16 ATH               4:49.39L F      
  7 LISA HARRINGTON           16 ATH               4:57.12L F      
 10 NIAMH HENEGHAN            16 CBAR              5:11.50L F      
 13 MARIE CLANCY              16 SHARK             5:14.73L F      
 19 CLAUDIA MC NICHOLAS       15 LASER             5:45.98L F      
  0 EMILY WARD                15 B DOL                   NS F      
 
Girls  17-Ov 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DEARBHAIL MC NAMARA       17 CBAR              4:48.83L F      
  3 CAOIMHE HENNIGAN          17 BALL              5:15.85L F