SHARK GALA OCT 2019          
 
Boys  11&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 LUC GRIALLAIS             11 BL FN             1:21.14S F      
  2 OISIN MCGLUE              11 SHARK             1:22.61S F      
  3 JOSEPH PATTEN             11 GAL               1:24.28S F      
  4 MILO HIGGINS              10 TUAM              1:27.36S F      
  5 JOSEPH MONAGHAN           10 SHARK             1:30.55S F      
  6 SHAANE RATHER             10 GAL               1:31.79S F      
  7 OISIN CURRAN              11 LASER             1:31.98S F      
  8 FINN MCGOVERN             11 GAL               1:32.18S F      
  9 CYRIL IAKIMOV             11 TUAM              1:33.67S F      
 10 KIT GRIMES                10 LASER             1:33.68S F      
 11 MICHAEL DEMPSEY           11 LASER             1:34.40S F      
 12 HARRY WATTERSON           10 BL FN             1:34.60S F      
 13 BILLY TWOMEY              11 BL FN             1:35.00S F      
 14 DARRAGH KELLY             10 SHARK             1:37.15S F      
 15 SCOTT MCGING              11 GAL               1:37.64S F      
 16 TOMMY GILLIGAN            10 LASER             1:43.08S F      
 17 SENAN NEE                 10 GAL               1:43.32S F      
 18 TOM WALLACE               10 LASER             1:44.81S F      
 19 GEORGE MCNICHOLAS          9 LASER             1:46.00S F      
 20 RIAN CARTY                10 BL FN             1:49.28S F      
 21 MICHAEL OWENS             10 GAL               1:50.63S F      
 22 TOM GALLAGHER             10 SHARK             1:51.91S F      
 23 KENNETH LITTLE            11 SHARK             1:58.33S F      
 24 DIARMUID MAC GIOLLARNATH  10 SHARK             2:04.64S F      
 25 CONAL KEANE               11 SHARK             2:11.99S F      
  0 CILLIAN O'CONNOR          11 SHARK                   NS F      
 
Boys  12-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LEO NEMNASEVS             13 SHARK             1:09.79S F      
  2 RORY BOYLE                12 SHARK             1:14.72S F      
  3 CATHAL MC GRATH           13 GAL               1:16.49S F      
  4 DIARMIUD CALLANAN         13 BL FN             1:16.52S F      
  5 NARA COLL                 12 LASER             1:18.56S F      
  6 FINN FUREY                13 BL FN             1:19.18S F      
  7 MARK CORMICAN             12 BL FN             1:20.98S F      
  8 LUKE DOWLING              12 TUAM              1:21.42S F      
  9 DENNIS KAVANAGH           13 GAL               1:21.79S F      
 10 JOSEPH HEDGES             12 GAL               1:24.18S F      
 12 EOIN LENNON               12 SHARK             1:26.75S F      
 13 EWAN DICKSON              12 SHARK             1:27.07S F      
 14 RIAIN KENNEDY             13 GAL               1:27.38S F      
 15 KILLIAN WARD              13 GAL               1:28.26S F      
 16 RICCARDO PERNA            12 SHARK             1:28.51S F      
 17 MAITIU CONNOLLY           13 GAL               1:28.61S F      
 18 JOHN KENNY                13 SHARK             1:28.95S F      
 19 BEARTLANN JAGER           12 SHARK             1:31.06S F      
 20 CILLIAN COLEMAN           12 GAL               1:33.46S F      
 21 SAMUEL MAIA MARTINS       12 BL FN             1:33.86S F      
 22 MICHAEL MONAGHAN          12 SHARK             1:37.00S F      
 23 CIAN MITCHELL             13 TUAM              1:39.51S F      
 
Boys  14-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ANTHONY BOYLE             15 BL FN             1:07.01S F      
  3 BROGAN CLOONAN            15 BL FN             1:07.75S F      
  4 DANIEL KEARNS             15 SHARK             1:08.79S F      
  5 ALEX KELLY                16 GAL               1:10.59S F      
  6 DEAN MORRIN               15 TUAM              1:14.15S F      
  7 ALEX SHAW                 15 GAL               1:16.93S F      
  8 OISIN GAUGHAN             15 SHARK             1:18.63S F      
 
Girls  11&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NIAMH CONNERY             11 SHARK             1:21.82S F      
  2 ISABELLE DOORLY           11 GAL               1:22.24S F      
  3 YIKE CAI                  11 SHARK             1:23.60S F      
  4 LAUREN KILDUFF            11 BL FN             1:25.16S F      
  5 BIANKA TARASIEWICZ        10 TUAM              1:27.32S F      
  6 AVRIL SHAW                11 GAL               1:28.17S F      
  7 SOPHIE CURRIE             11 SHARK             1:28.71S F      
  8 CAOIMHE DREA              10 GAL               1:28.77S F      
  9 ROISIN O'BRIEN            11 SHARK             1:30.75S F      
 10 NAOISE LYNCH              11 SHARK             1:31.11S F      
 11 LANA AWAJA                10 SHARK             1:31.89S F      
 12 LILY DARABI               11 BL FN             1:32.61S F      
 13 FIA O'DONNELL             10 SHARK             1:34.49S F      
 14 CIARA MOONEY              10 TUAM              1:36.42S F      
 15 ROBYN FLANNERY            11 SHARK             1:37.06S F      
 16 SOPHIE FARRELL            10 GAL               1:40.80S F      
 17 REBECCA WHELAN            10 SHARK             1:40.99S F      
 18 AMY NEWELL                10 GAL               1:41.41S F      
 19 ZARA DOLAN                11 SHARK             1:42.12S F      
 20 ELEANOR TROY              10 GAL               1:42.15S F      
 21 AMY LEWIS                 11 LASER             1:42.42S F      
 22 KEELA HEVERIN             10 TUAM              1:44.20S F      
 23 LOANNE WARD               10 GAL               1:44.40S F      
 24 HOLLY GALLAGHER           10 SHARK             1:45.15S F      
 25 KATIE O'HANLON            10 GAL               1:46.25S F      
 26 ROMINA NAGY               11 TUAM              1:46.26S F      
 27 ISOBEL KELLY              11 LASER             1:47.83S F      
 28 ANNA MAY KUBECKA          10 LASER             1:48.59S F      
 29 CAELA BREATHNACH          11 SHARK             1:49.34S F      
 30 REBECCA O'CALLAGHAN       10 SHARK             1:51.23S F      
 31 AISLINN ROCHE             10 SHARK             1:53.21S F      
 32 SARAH DONALD               9 SHARK             1:54.31S F      
 33 MAEVE SHERIDAN            10 SHARK             1:55.23S F      
 34 GABRIELLA LYONS           11 LASER             1:56.62S F      
 35 NICOLE SIDLEY             11 GAL               1:57.99S F      
 36 ELLIE SHEIL               10 GAL               2:01.22S F      
 
Girls  12-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MIRIAM ROLAND             12 BL FN             1:14.43S F      
  2 EMELIA JOYCE              12 SHARK             1:15.50S F      
  3 KATIE KELLY               12 SHARK             1:20.30S F      
  4 AINING ZHAN               12 GAL               1:20.76S F      
  5 KATE WALLACE              12 LASER             1:20.78S F      
  6 ALISON JOYCE              13 GAL               1:21.43S F      
  7 INGRID SHAW               13 GAL               1:22.04S F      
  8 ISABEL JOYCE              12 SHARK             1:22.84S F      
  9 HANNAH BOYLE              12 BL FN             1:24.33S F      
 10 SURA AWAJA                12 SHARK             1:24.41S F      
 11 AISLING O'BRIEN           13 SHARK             1:24.53S F      
 12 ANUSOOYA THAPA            12 GAL               1:25.00S F      
 13 ISABELLE MANGAN           13 BL FN             1:26.06S F      
 14 NIAMH DREA                12 GAL               1:28.28S F      
 15 EMMA TANNIAN              12 SHARK             1:30.23S F      
 16 AVA DUNNE                 13 TUAM              1:33.23S F      
 17 ISABELLE MAGEE            13 BL FN             1:33.28S F      
 18 AISLING MORRIS            12 TUAM              1:33.50S F      
 19 KATIE O'DONNELL           12 SHARK             1:33.61S F      
 20 SORCHA MULRY              12 SHARK             1:34.30S F      
 21 NAOISE MCCARTHY           12 SHARK             1:38.26S F      
 22 EVE KELLY                 13 LASER             1:38.96S F      
 23 ABBI CONNOLLY             12 SHARK             1:40.12S F      
 24 LILY-MAE JOHNSTONE        12 SHARK             1:43.23S F      
 25 KEELA HUGHES              12 TUAM              1:43.91S F      
 26 AOIFE O'KEEFE             13 LASER             1:44.58S F      
 27 CAITLIN ROCHE             12 SHARK             1:45.85S F      
 28 ISABEL KEANE              13 SHARK             1:47.85S F      
 
Girls  14-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ERIN IMBUSCH              14 GAL               1:15.78S F      
  2 CIARA MULRY               14 SHARK             1:16.22S F      
  3 LILIAN FUREY              15 BL FN             1:17.25S F      
  4 AMY D'ARCY                16 BL FN             1:17.71S F      
  5 EMILY ROONEY              15 BL FN             1:18.33S F      
  6 EABHA KING                14 SHARK             1:23.11S F      
  7 EMMA PASKAUSKAITE         15 BL FN             1:31.01S F      
 
Boys  11&U 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 OISIN MCGLUE              11 SHARK             3:39.92S F      
  2 BILLY TWOMEY              11 BL FN             4:04.25S F      
  3 LUC GRIALLAIS             11 BL FN             4:05.91S F      
  4 EOIN CONNERY               9 SHARK             4:10.12S F      
  5 OISIN CURRAN              11 LASER             4:10.87S F      
  6 HARRY WATTERSON           10 BL FN             4:11.52S F      
  7 MICHAEL DEMPSEY           11 LASER             4:12.86S F      
  8 JOSEPH MONAGHAN           10 SHARK             4:14.51S F      
  9 TOMMY GILLIGAN            10 LASER             4:19.84S F      
 10 FINN MCGOVERN             11 GAL               4:30.78S F      
 11 TOM GALLAGHER             10 SHARK             4:54.42S F      
  0 RIAN CARTY                10 BL FN             4:41.85S F      
  0 TOM WALLACE               10 LASER             4:56.30S F      
 
Boys  12-13 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 NARA COLL                 12 LASER             3:28.39S F      
  3 FINN FUREY                13 BL FN             3:35.97S F      
  4 RORY BOYLE                12 SHARK             3:36.65S F      
  5 KILLIAN WARD              13 GAL               3:50.12S F      
  6 MARK CORMICAN             12 BL FN             3:51.75S F      
  7 RIAIN KENNEDY             13 GAL               3:57.51S F      
  8 CILLIAN COLEMAN           12 GAL               4:13.82S F      
  0 SAMUEL MAIA MARTINS       12 BL FN             4:32.71S F      
  0 BEARTLANN JAGER           12 SHARK                   NS F      
 
Boys  14-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 TAMAS JAGER               14 SHARK             3:20.11S F      
  1 ALEX KELLY                16 GAL               3:33.73S F      
 
Girls  11&U 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 YIKE CAI                  11 SHARK             3:47.36S F      
  2 CAOIMHE DREA              10 GAL               3:50.10S F      
  3 ISABELLE MOONEY           10 SHARK             3:58.88S F      
  4 NAOISE LYNCH              11 SHARK             3:59.83S F      
  5 BIANKA TARASIEWICZ        10 TUAM              4:02.65S F      
  6 SARAH CONNAUGHTON         10 SHARK             4:04.61S F      
  7 GABRIELLA LYONS           11 LASER             4:05.12S F      
  8 LAURA CASSERLY            11 SHARK             4:11.53S F      
  9 SOPHIE FARRELL            10 GAL               4:13.69S F      
 10 LILY DARABI               11 BL FN             4:18.83S F      
 11 KATIE O'HANLON            10 GAL               4:27.70S F      
 12 ROMINA NAGY               11 TUAM              4:38.44S F      
 13 LOANNE WARD               10 GAL               4:39.64S F      
 14 KEELA HEVERIN             10 TUAM              4:39.84S F      
 15 AMY LEWIS                 11 LASER             4:42.06S F      
 16 SARAH DONALD               9 SHARK             4:58.40S F      
  0 AMY NEWELL                10 GAL               4:41.30S F      
  0 MICHELLE SIDLEY           11 GAL               5:27.32S F      
 
Girls  12-13 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AINING ZHAN               12 GAL               3:33.81S F      
  2 ALI FLANNERY              12 SHARK             3:39.18S F      
  3 KATE WALLACE              12 LASER             3:48.00S F      
  4 HANNAH BOYLE              12 BL FN             3:48.25S F      
  5 ISABELLE MANGAN           13 BL FN             3:54.79S F      
  6 ELANA KEARNS              12 SHARK             3:58.15S F      
  7 KATIE O'DONNELL           12 SHARK             4:04.69S F      
  8 HANNAH KEAVEY             12 TUAM              4:05.16S F      
  9 ROISN THORNTON            13 SHARK             4:09.91S F      
 10 ISABELLE MAGEE            13 BL FN             4:11.77S F      
 11 ALISON JOYCE              13 GAL               4:14.66S F      
 12 AOIFE O'KEEFE             13 LASER             5:10.48S F      
  0 SURA AWAJA                12 SHARK             3:52.54S F      
 
Girls  14-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIBHE MITCHELL           14 TUAM              3:33.54S F      
  2 LILIAN FUREY              15 BL FN             3:33.85S F      
  3 EABHA KING                14 SHARK             3:44.20S F      
  4 EMILY ROONEY              15 BL FN             3:50.71S F      
  0 EMMA PASKAUSKAITE         15 BL FN             4:24.52S F      
 
Boys  11&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JOSEPH PATTEN             11 GAL               1:37.62S F      
  2 MILO HIGGINS              10 TUAM              1:38.98S F      
  3 KILLIAN BANKS             10 SHARK             1:41.81S F      
  4 SHAANE RATHER             10 GAL               1:42.22S F      
  5 BILLY TWOMEY              11 BL FN             1:46.47S F      
  6 CYRIL IAKIMOV             11 TUAM              1:47.17S F      
  7 SCOTT MCGING              11 GAL               1:47.41S F      
  8 EOIN CONNERY               9 SHARK             1:50.42S F      
  9 KIT GRIMES                10 LASER             1:50.54S F      
 10 DARRAGH KELLY             10 SHARK             1:52.57S F      
 11 SENAN NEE                 10 GAL               1:54.84S F      
 12 HARRY WATTERSON           10 BL FN             1:56.53S F      
 13 GEORGE MCNICHOLAS          9 LASER             1:57.58S F      
 14 MICHAEL OWENS             10 GAL               2:14.26S F      
 
Boys  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LEO NEMNASEVS             13 SHARK             1:22.55S F      
  2 CATHAL MC GRATH           13 GAL               1:26.03S F      
  4 MARK CORMICAN             12 BL FN             1:32.33S F      
  5 FINN FUREY                13 BL FN             1:33.63S F      
  6 JOSEPH HEDGES             12 GAL               1:34.86S F      
  7 LUKE HEARNS               12 SHARK             1:35.55S F      
  8 EOIN LENNON               12 SHARK             1:38.18S F      
  9 DENNIS KAVANAGH           13 GAL               1:38.51S F      
 10 KILLIAN WALL              12 SHARK             1:38.77S F      
 11 LUKE DOWLING              12 TUAM              1:39.56S F      
 12 EWAN DICKSON              12 SHARK             1:42.26S F      
 13 CIAN MITCHELL             13 TUAM              1:42.60S F      
 14 MAITIU CONNOLLY           13 GAL               1:42.68S F      
 15 JOHN KENNY                13 SHARK             1:45.17S F      
 16 SAMUEL MAIA MARTINS       12 BL FN             1:47.29S F      
  0 RICCARDO PERNA            12 SHARK             1:40.52S F      
 
Boys  14-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BROGAN CLOONAN            15 BL FN             1:24.98S F      
  2 ALEX SHAW                 15 GAL               1:31.10S F      
  3 DEAN MORRIN               15 TUAM              1:33.05S F      
  4 OISIN GAUGHAN             15 SHARK             1:38.24S F      
 
Girls  11&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ISABELLE DOORLY           11 GAL               1:34.41S F      
  2 SOPHIE CURRIE             11 SHARK             1:38.54S F      
  3 AVRIL SHAW                11 GAL               1:39.58S F      
  4 AILEEN COFFEY             11 TUAM              1:39.76S F      
  5 LANA AWAJA                10 SHARK             1:40.92S F      
  6 ROISIN O'BRIEN            11 SHARK             1:41.20S F      
  7 SARAH CONNAUGHTON         10 SHARK             1:41.32S F      
  8 FIA O'DONNELL             10 SHARK             1:42.13S F      
  9 LAUREN KILDUFF            11 BL FN             1:43.38S F      
 10 ELEANOR TROY              10 GAL               1:47.51S F      
 11 NICOLE SIDLEY             11 GAL               1:48.57S F      
 12 LAURA CASSERLY            11 SHARK             1:51.17S F      
 13 AMY LEWIS                 11 LASER             1:57.99S F      
 14 ISOBEL KELLY              11 LASER             1:58.44S F      
 15 LILY DARABI               11 BL FN             1:58.58S F      
 16 ROBYN FLANNERY            11 SHARK             1:59.85S F      
 17 ANNA MAY KUBECKA          10 LASER             2:00.45S F      
 18 REBECCA WHELAN            10 SHARK             2:00.66S F      
 19 ROMINA NAGY               11 TUAM              2:04.09S F      
 20 MICHELLE SIDLEY           11 GAL               2:09.00S F      
 21 HOLLY GALLAGHER           10 SHARK             2:09.51S F      
 22 AISLINN ROCHE             10 SHARK             2:10.35S F      
 23 CAELA BREATHNACH          11 SHARK             2:16.42S F      
 24 ELLIE SHEIL               10 GAL               2:18.63S F      
  0 MAEVE SHERIDAN            10 SHARK             2:09.45S F      
  0 CIARA MOONEY              10 TUAM              1:43.81S F      
  0 GABRIELLA LYONS           11 LASER             2:23.44S F      
 
Girls  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 INGRID SHAW               13 GAL               1:31.42S F      
  2 ALI FLANNERY              12 SHARK             1:32.19S F      
  3 SURA AWAJA                12 SHARK             1:35.31S F      
  4 AISLING O'BRIEN           13 SHARK             1:35.33S F      
  5 ANUSOOYA THAPA            12 GAL               1:38.16S F      
  6 ISABEL JOYCE              12 SHARK             1:38.99S F      
  7 NIAMH DREA                12 GAL               1:40.50S F      
  8 AISLING MORRIS            12 TUAM              1:41.43S F      
  9 ISABELLE MANGAN           13 BL FN             1:41.97S F      
 10 EMMA TANNIAN              12 SHARK             1:43.95S F      
 11 EVE KELLY                 13 LASER             1:44.56S F      
 12 NAOISE MCCARTHY           12 SHARK             1:47.93S F      
 13 ELANA KEARNS              12 SHARK             1:50.24S F      
 14 KATIE O'DONNELL           12 SHARK             1:50.64S F      
 15 ISABELLE MAGEE            13 BL FN             1:52.85S F      
 16 ABBI CONNOLLY             12 SHARK             1:54.01S F      
 17 KEELA HUGHES              12 TUAM              1:54.06S F      
 18 CAITLIN ROCHE             12 SHARK             2:06.10S F      
  0 LILY-MAE JOHNSTONE        12 SHARK                   NS F      
  0 AOIFE O'KEEFE             13 LASER             2:10.34S F      
 
Girls  14-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIARA MULRY               14 SHARK             1:29.15S F      
  2 LILIAN FUREY              15 BL FN             1:29.80S F      
  3 ERIN IMBUSCH              14 GAL               1:30.27S F      
  4 AMY D'ARCY                16 BL FN             1:32.16S F      
  5 EMILY ROONEY              15 BL FN             1:40.45S F      
  6 EMMA PASKAUSKAITE         15 BL FN             1:51.94S F      
 
Boys  11&U 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JOSEPH PATTEN             11 GAL               1:36.29S F      
  2 LUC GRIALLAIS             11 BL FN             1:37.44S F      
  3 MILO HIGGINS              10 TUAM              1:39.10S F      
  4 SHAANE RATHER             10 GAL               1:43.83S F      
  5 CYRIL IAKIMOV             11 TUAM              1:45.64S F      
  6 KILLIAN BANKS             10 SHARK             1:45.77S F      
  7 JOSEPH MONAGHAN           10 SHARK             1:45.93S F      
  8 EOIN CONNERY               9 SHARK             1:46.33S F      
  9 OISIN CURRAN              11 LASER             1:48.85S F      
 10 FINN MCGOVERN             11 GAL               1:52.21S F      
 11 SENAN NEE                 10 GAL               2:07.33S F      
 12 GEORGE MCNICHOLAS          9 LASER             2:07.40S F      
 13 MICHAEL OWENS             10 GAL               2:08.60S F      
 14 TOM WALLACE               10 LASER             2:09.19S F      
  0 SCOTT MCGING              11 GAL               1:55.49S F      
  0 MICHAEL DEMPSEY           11 LASER             1:50.18S F      
  0 TOMMY GILLIGAN            10 LASER                   DQ F      
 
Boys  12-13 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LEO NEMNASEVS             13 SHARK             1:20.62S F      
  2 DIARMIUD CALLANAN         13 BL FN             1:26.12S F      
  3 CATHAL MC GRATH           13 GAL               1:26.95S F      
  4 NARA COLL                 12 LASER             1:31.08S F      
  5 LUKE DOWLING              12 TUAM              1:33.34S F      
  6 KILLIAN WALL              12 SHARK             1:36.35S F      
  7 LUKE HEARNS               12 SHARK             1:37.11S F      
  9 EOIN LENNON               12 SHARK             1:40.14S F      
 10 JOSEPH HEDGES             12 GAL               1:42.49S F      
 11 EWAN DICKSON              12 SHARK             1:43.18S F      
 12 KILLIAN WARD              13 GAL               1:43.64S F      
 13 MAITIU CONNOLLY           13 GAL               1:45.85S F      
  0 DENNIS KAVANAGH           13 GAL               1:46.73S F      
  0 MICHAEL MONAGHAN          12 SHARK             1:53.41S F      
  0 CILLIAN COLEMAN           12 GAL               1:50.25S F      
  0 RIAIN KENNEDY             13 GAL               1:41.23S F      
 
Boys  14-Ov 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DANIEL KEARNS             15 SHARK             1:21.16S F      
  2 BROGAN CLOONAN            15 BL FN             1:23.96S F      
  3 ALEX SHAW                 15 GAL               1:26.32S F      
  4 OISIN GAUGHAN             15 SHARK             1:26.81S F      
  5 DEAN MORRIN               15 TUAM              1:29.33S F      
  0 ALEX KELLY                16 GAL               1:21.80S F      
 
Girls  11&U 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 YIKE CAI                  11 SHARK             1:34.70S F      
  2 ISABELLE DOORLY           11 GAL               1:34.95S F      
  3 LAUREN KILDUFF            11 BL FN             1:39.84S F      
  4 NAOISE LYNCH              11 SHARK             1:40.92S F      
  5 SOPHIE CURRIE             11 SHARK             1:41.92S F      
  6 CAOIMHE DREA              10 GAL               1:42.49S F      
  7 AILEEN COFFEY             11 TUAM              1:43.12S F      
  8 ROISIN O'BRIEN            11 SHARK             1:43.31S F      
  9 LANA AWAJA                10 SHARK             1:43.34S F      
 10 FIA O'DONNELL             10 SHARK             1:46.48S F      
 11 BIANKA TARASIEWICZ        10 TUAM              1:46.63S F      
 12 AVRIL SHAW                11 GAL               1:48.44S F      
 13 ELEANOR TROY              10 GAL               1:48.75S F      
 14 ZARA DOLAN                11 SHARK             1:48.83S F      
 15 LAURA CASSERLY            11 SHARK             1:50.45S F      
 16 ROBYN FLANNERY            11 SHARK             1:53.55S F      
 17 REBECCA WHELAN            10 SHARK             1:54.98S F      
 18 AMY NEWELL                10 GAL               1:55.71S F      
 19 SOPHIE FARRELL            10 GAL               1:55.86S F      
 20 LOANNE WARD               10 GAL               2:04.09S F      
 21 CAELA BREATHNACH          11 SHARK             2:18.42S F      
 22 KATIE O'HANLON            10 GAL               2:24.83S F      
  0 NICOLE SIDLEY             11 GAL               2:04.26S F      
  0 ELLIE SHEIL               10 GAL               2:21.26S F      
  0 MICHELLE SIDLEY           11 GAL                     NS F      
 
Girls  12-13 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AINING ZHAN               12 GAL               1:30.81S F      
  2 KATIE KELLY               12 SHARK             1:31.24S F      
  3 AISLING O'BRIEN           13 SHARK             1:32.63S F      
  4 ALI FLANNERY              12 SHARK             1:33.07S F      
  5 INGRID SHAW               13 GAL               1:34.15S F      
  6 ISABEL JOYCE              12 SHARK             1:35.72S F      
  7 KATE WALLACE              12 LASER             1:36.64S F      
  8 HANNAH BOYLE              12 BL FN             1:37.83S F      
  9 ELANA KEARNS              12 SHARK             1:39.91S F      
 10 ANUSOOYA THAPA            12 GAL               1:40.38S F      
 11 ALISON JOYCE              13 GAL               1:41.14S F      
 12 NIAMH DREA                12 GAL               1:41.74S F      
 13 EMMA TANNIAN              12 SHARK             1:45.28S F      
 14 SORCHA MULRY              12 SHARK             1:46.80S F      
 15 NAOISE MCCARTHY           12 SHARK             1:50.52S F      
 16 ABBI CONNOLLY             12 SHARK             1:52.14S F      
 17 ROISN THORNTON            13 SHARK             1:53.62S F      
  0 LILY-MAE JOHNSTONE        12 SHARK                   NS F      
 
Girls  14-Ov 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIBHE MITCHELL           14 TUAM              1:29.54S F      
  2 ERIN IMBUSCH              14 GAL               1:31.88S F      
  3 AMY D'ARCY                16 BL FN             1:33.68S F      
  0 EABHA KING                14 SHARK             1:36.42S F