SLIGO INVITATIONAL GALA  APRIL 2018      
 
Girls  11&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 ROSIN HORKAN              11 CLM                 43.50S F      
  2 SHAUNA NOLAN              11 LONG                46.31S F      
  2 FIONA DUDA                10 COM                 46.31S F      
  4 MOLLY MULVEY              10 TRID                46.75S F      
  5 KYRA MC NULTY             11 SLIGO               48.41S F      
  6 SADIE BOARDMAN            10 LONG                50.37S F      
  7 GRACE QUINN               10 TRID                50.53S F      
  8 NÉASA DONOHUE             10 LONG                51.53S F      
  9 AVA MONAGHAN              11 SLIGO               52.01S F      
 10 MEADBH BURKE               9 CLM                 54.50S F      
 11 KATE O'DONOVAN            11 SLIGO               55.16S F      
 12 LEAH GALLAGHER            11 CLM                 55.56S F      
 13 MIMI LEE                  11 SLIGO               55.98S F      
 14 DEARBHLA CUNNINGHAM        9 SLIGO               57.88S F      
 15 AINE FITZGERALD           11 CBAR              1:00.28S F      
 16 LUCY LANNON               10 CLM               1:00.68S F      
 17 AOIFE KELLY               11 BALL              1:01.81S F      
 18 RUBY JENNINGS             10 CLM               1:04.18S F      
 19 AINE TREANOR              10 CLM               1:08.81S F      
 20 CARYS GRIFFITHS-MAHER     10 SLIGO             1:09.16S F      
 
Girls  12-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KIM MC TIGUE              12 KGD               1:24.78S F      
  2 JANE BRADLEY              12 SLIGO             1:32.22S F      
  3 ANNA O'CONNOR             12 SLIGO             1:32.66S F      
  4 AMELIA NIZNIK             12 LONG              1:33.40S F      
  5 DENISE DUFFY              12 LONG              1:41.22S F      
  6 AILBHE OWENS              13 LASER             1:45.37S F      
  7 JESSICA GREER             13 SLIGO             1:49.97S F      
  8 CLODAGH BARRETT           13 SLIGO             2:00.28S F      
  9 THULINI YUMETHMA          13 SLIGO             2:09.88S F      
 
Girls  14-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 GRAINNE DONOHUE           14 LONG              1:30.22S F      
  2 ANNA WARDE                15 CLM               1:30.54S F      
  3 MOYA CANAVAN              15 BALL              1:33.21S F      
  4 GRACE MONAGHAN            17 SLIGO             1:35.09S F      
  5 ERIN SHERIDAN O'DOHERTY   15 SLIGO             1:35.88S F      
  6 MAIREAD GALLAGHER         15 CBAR              1:39.47S F      
  7 ALANNAH CUNNINGHAM        14 SLIGO             1:42.91S F      
  8 WIKORIA JEDROL            15 SLIGO             1:45.81S F      
  9 RACHEL MC MANUS           14 SLIGO             1:49.25S F      
 10 EMMA MCNULTY              14 BALL              1:53.81S F      
  0 AMY WALSH                 15 BALL                    NS F      
  0 ELLA MONAGHAN             14 SLIGO                   NS F      
  0 CAOIMHE HICKEY            15 LASER             1:53.29S F      
 
Boys  11&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CONOR O'BRIEN             11 CLM                 43.06S F      
  2 DAVID WOOLLEY             10 CLM                 43.38S F      
  3 MATTHEW HYNES             11 LASER               44.09S F      
  4 ASHLEY WEAFER             10 LONG                44.13S F      
  5 SCOTT DUDA                 9 COM                 44.15S F      
  6 DARRAGH GILMARTIN         11 SLIGO               47.25S F      
  7 FINN CUNNINGHAM           11 SLIGO               47.56S F      
  8 AARON HOPKINS             11 LONG                47.75S F      
  9 DANIEL GILLEN             11 SLIGO               50.31S F      
 10 MATTHEW O'GRADY            9 SLIGO               51.59S F      
 11 WILLIAM DRAPER            11 SLIGO               51.84S F      
 12 AMYAN DZAEI               11 LONG                51.88S F      
 13 EDWIN ROLSTON             11 BALL                52.10S F      
 14 DARRAGH MORAN             10 SLIGO               52.25S F      
 15 MICHAEL DEMPSEY           10 LASER               57.35S F      
 16 DYLAN TOBIN               11 COM                 59.72S F      
 17 ALAN O MALLEY             11 BALL              1:07.94S F      
  0 CORMAC MC NAMARA          11 CBAR                    NS F      
  0 JAMES RUANE               11 BALL                55.13S F      
 
Boys  12-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KILLIAN LANGTON           13 SLIGO             1:18.72S F      
  2 MAX HUNTER                13 SLIGO             1:29.06S F      
  3 FARYL DELANEY             12 LONG              1:32.15S F      
  4 AARON PLATT               13 SLIGO             1:32.96S F      
  5 JAMIE MATHEWS             13 LONG              1:35.03S F      
  6 JACK DRAPER               12 SLIGO             1:35.44S F      
  7 CORMAC RYNN               13 TRID              1:35.53S F      
  8 RONAN O'CONNOR            12 SLIGO             1:36.90S F      
  9 MARTIN VIGLAS             12 SLIGO             1:44.25S F      
 10 EVAN GORMLEY              12 SLIGO             1:55.53S F      
 11 DOMINIC FRENCH            12 SLIGO             2:00.21S F      
 12 KAROL STARZYNSKA          12 LONG              2:02.53S F      
 
Boys  14-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ANTHONY MAHER             17 SLIGO             1:07.96S F      
  2 ADAM HUNTER               15 SLIGO             1:19.25S F      
  3 CALLUM ROWLEY HOPKINS     14 SLIGO             1:37.78S F      
  4 JAMIE GORMLEY             14 SLIGO             1:41.22S F      
 
Girls  11&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LILY O'GRADY              11 SLIGO             1:35.90S F      
  2 ELLA MCKEON               10 TRID              1:38.75S F      
  3 AOIFE LAVIN                9 COM               1:39.84S F      
  4 LYDIA MCNICHOLAS          11 LASER             1:41.44S F      
  5 MIMI LEE                  11 SLIGO             1:42.75S F      
  6 SOPHIE MCKEON             10 TRID              1:47.43S F      
  7 KATE WALLACE              11 LASER             1:50.03S F      
  8 MEGAN LOUGHRAN            11 B DOL             1:51.06S F      
  9 SHAUNA MC DERMOTT WILLIA  11 SLIGO             1:51.12S F      
 10 AOIFE KELLY               11 BALL              1:52.62S F      
 11 ELLEN COEN                11 SLIGO             1:58.00S F      
 12 KATE BYRNE                10 CLM               1:59.85S F      
 13 EMILY RYAN                10 B DOL             2:01.84S F      
 14 NAOISE RAMSEY             10 CLM               2:03.32S F      
 15 RUBY JENNINGS             10 CLM               2:04.22S F      
 16 ELLIE BUTLER              10 B DOL             2:04.87S F      
 17 AINE TREANOR              10 CLM               2:05.66S F      
 18 CARYS GRIFFITHS-MAHER     10 SLIGO             2:07.34S F      
 19 CAOIMHE HACKETT           10 B DOL             2:07.50S F      
 20 ISOBEL LYNOTT             10 B DOL             2:07.94S F      
 21 EMMA HEFFERNAN             9 CLM               2:08.22S F      
 22 MEADBH BURKE               9 CLM               2:08.60S F      
 23 LUCY LANNON               10 CLM               2:10.27S F      
 24 KATE BRADLEY               9 SLIGO             2:14.94S F      
 25 SOPHIE CAO                 9 SLIGO             2:15.53S F      
 26 KATE HAWKSHAW              9 COM               2:18.82S F      
 27 RUTH BRADLEY               9 SLIGO             2:26.82S F      
  0 CAOIMHE WALSHE            10 B DOL             1:35.78S F      
 
Girls  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CARA HIGGINS              12 CLM               1:28.72S F      
  2 ORLAITH BARRY             13 KGD               1:30.53S F      
  3 KIM MC TIGUE              12 KGD               1:32.72S F      
  4 AMELIA NIZNIK             12 LONG              1:33.28S F      
  5 RUBY LOWE                 12 TRID              1:36.31S F      
  6 RACHEL O'CONNOR           13 TRID              1:37.00S F      
  7 ERIN NAYLOR               12 BALL              1:40.09S F      
  8 ELLA MC CRANN             13 TRID              1:41.38S F      
  9 ELLEN HUNTER              12 SLIGO             1:41.50S F      
 10 AOIBHIN MC GLINCHEY       12 SLIGO             1:43.37S F      
 11 BEIBHINN HOARE            13 COM               1:44.18S F      
 12 AOIFE MCHALE              13 BALL              1:44.47S F      
 13 LAUREN MC DONNELL         12 CBAR              1:45.92S F      
 14 HANNAH HUGHES             12 BALL              1:47.75S F      
 15 ELLIE FILAN               13 SLIGO             1:48.28S F      
 16 AMY BRESLIN               12 CLM               1:49.00S F      
 17 ANNA KNAF                 12 BALL              1:49.63S F      
 18 SIOFRA MC CARTHY          13 SLIGO             1:51.68S F      
 19 MOLLY CLANCY              13 SLIGO             1:53.68S F      
 20 ELLIE KEEGAN              13 SLIGO             1:55.03S F      
 21 AOIFE O' NEILL            12 CBAR              1:55.88S F      
 22 EMMA CAPRANI              13 SLIGO             1:56.84S F      
 23 SOPHIE BRADY              12 SLIGO             2:00.44S F      
 24 SARAH COSTELLO            13 SLIGO             2:01.29S F      
 25 JULIE SEERY               12 SLIGO             2:10.29S F      
  0 ORLA SWEENEY              12 SLIGO             1:54.91S F      
 
Girls  14-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMMA MCNULTY              14 BALL              1:24.41S F      
  2 CAOIMHE HICKEY            15 LASER             1:27.75S F      
  3 NICOLE FAHY               16 CBAR              1:29.02S F      
  4 AINNE FEENEY              14 LASER             1:30.70S F      
  5 ISABEL NEARY              15 TRID              1:31.79S F      
  6 EALA MC DERMOTT           16 SLIGO             1:32.28S F      
  7 EMMA KUBECKA              14 LASER             1:32.90S F      
  8 MOYA CANAVAN              15 BALL              1:33.57S F      
  9 KERI MITCHELL             15 SLIGO             1:37.54S F      
 10 NIAMH SHERIDAN O'DOHERTY  18 SLIGO             1:39.28S F      
 11 AMY WALSH                 15 BALL              1:40.25S F      
 12 CAOIMHE MURPHY            14 BALL              1:42.68S F      
 13 MAIREAD GALLAGHER         15 CBAR              1:44.71S F      
 14 KATELYN KELLY             14 SLIGO             1:45.65S F      
 15 GRACE MC GLINCHEY         15 SLIGO             1:49.15S F      
 16 CAOIMHE MC CARTHY         14 SLIGO             1:50.16S F      
 17 CLIONA WALKER             16 SLIGO             1:54.03S F      
 
Boys  11&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EOGHAN RYNN               11 TRID              1:32.00S F      
  2 DANIEL RATTIGAN           11 SLIGO             1:34.16S F      
  3 DYLAN TOBIN               11 COM               1:38.00S F      
  4 MARK BRADLEY              11 SLIGO             1:40.53S F      
  5 MATTHEW HYNES             11 LASER             1:40.75S F      
  6 DARRAGH GILMARTIN         11 SLIGO             1:42.94S F      
  7 AARON HOPKINS             11 LONG              1:44.29S F      
  8 CONOR O'BRIEN             11 CLM               1:45.57S F      
  9 JOHN JAMES O'HARA         11 SLIGO             1:45.72S F      
 10 AMYAN DZAEI               11 LONG              1:48.00S F      
 11 JAMES MACKEY              11 SLIGO             1:48.59S F      
 12 EDWIN ROLSTON             11 BALL              1:50.88S F      
 13 WILLIAM DRAPER            11 SLIGO             1:52.13S F      
 14 JAMES RUANE               11 BALL              1:53.47S F      
 15 EANNA BYRNE               11 CLM               1:56.25S F      
 16 PIERCE FANNON             10 COM               1:58.06S F      
 17 NOAH NEWELL               10 SLIGO             1:58.37S F      
 18 EOIN KELLEHER             11 COM               2:01.84S F      
 19 MICHAEL DEMPSEY           10 LASER             2:03.34S F      
 20 OISIN O'CONNOR             9 SLIGO             2:05.87S F      
 21 CHARLIE WHYTE             10 B DOL             2:07.84S F      
 22 DANIEL WALSH               9 B DOL             2:26.41S F      
  0 JAMES HAWKSHAW            11 COM               1:51.81S F      
  0 DANIEL HEAVEY             10 COM                     NS F      
  0 AARON LAWRENCE            10 COM                     NS F      
  0 ALAN O MALLEY             11 BALL                    NS F      
 
Boys  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SHANE FLEMING             13 B DOL             1:29.37S F      
  2 JAMIE MATHEWS             13 LONG              1:29.75S F      
  3 MATHEW RYAN               12 B DOL             1:31.44S F      
  4 TIERNAN DOHERTY           12 BALL              1:32.13S F      
  5 SIMON CAREY               13 LASER             1:38.06S F      
  6 DOMINIC FRENCH            12 SLIGO             1:40.46S F      
  7 DANIEL O BRIEN            12 LONG              1:40.56S F      
  8 CIAN SHANLEY              12 LONG              1:40.85S F      
  9 FINN MITCHELL             13 SLIGO             1:47.56S F      
 10 AIDAN CUNNINGHAM          12 SLIGO             1:48.78S F      
 11 PEARSE KILLEEN            13 CLM               1:57.50S F      
 12 DANIEL SPROULE            13 SLIGO             2:08.28S F      
  0 FINN REID                 12 BALL              1:43.10S F      
  0 RAEF DONNELLY             12 CBAR                    NS F      
 
Boys  14-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RUAIRI BLANCHARD          14 LASER             1:26.93S F      
  2 CORMAC GERAGHTY           16 BALL              1:27.72S F      
  3 MICHAEL O BOYLE           14 BALL              1:28.29S F      
  4 OSCAR MULLIGAN            16 SLIGO             1:30.56S F      
  5 SEAN WOODS                15 SLIGO             1:32.60S F      
  6 SEAN DONEGAN              14 BALL              1:42.81S F      
  7 EOIN MULKEEN              14 SLIGO             1:49.88S F      
  8 RORY CARR                 14 SLIGO             2:00.50S F      
  0 SCOTT LAWRENCE            14 COM                     NS F      
 
Girls  11&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LYDIA MCNICHOLAS          11 LASER             1:48.00S F      
  2 SADIE BOARDMAN            10 LONG              1:49.19S F      
  3 ROSIN HORKAN              11 CLM               1:49.28S F      
  4 ELLEN COEN                11 SLIGO             1:51.25S F      
  5 LILY O'GRADY              11 SLIGO             1:53.72S F      
  6 GRACE QUINN               10 TRID              1:57.21S F      
  7 KYRA MC NULTY             11 SLIGO             1:57.60S F      
  8 DEARBHLA CUNNINGHAM        9 SLIGO             1:58.53S F      
  9 AINE FITZGERALD           11 CBAR              2:02.69S F      
 10 EMMA COOK                 11 CBAR              2:03.66S F      
 11 NÉASA DONOHUE             10 LONG              2:04.47S F      
 12 AVA MONAGHAN              11 SLIGO             2:06.69S F      
 13 KATE BYRNE                10 CLM               2:08.19S F      
 14 KATE O'DONOVAN            11 SLIGO             2:09.62S F      
 15 AMELIE HANNON              9 SLIGO             2:11.66S F      
 16 SHAUNA MC DERMOTT WILLIA  11 SLIGO             2:19.35S F      
 17 LEAH GALLAGHER            11 CLM               2:19.97S F      
 18 CAOIMHE WALSHE            10 B DOL             2:23.19S F      
 19 MEGAN LOUGHRAN            11 B DOL             2:30.10S F      
 20 NAOISE RAMSEY             10 CLM               2:37.31S F      
 21 KATE BRADLEY               9 SLIGO             2:37.40S F      
 22 RUTH BRADLEY               9 SLIGO             2:37.84S F      
 23 SHEANA BARRETT             9 SLIGO             2:53.64S F      
 24 SOPHIE CAO                 9 SLIGO             2:55.03S F      
 25 KATE HAWKSHAW              9 COM               3:01.84S F      
  0 EVA GRECU                 11 COM                     NS F      
 
Girls  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KERI BARRY                12 LONG              1:40.66S F      
  2 FAITH LYNOTT              12 TRID              1:44.66S F      
  3 EMMA HUGHES               13 BALL              1:44.72S F      
  4 ANNA O'CONNOR             12 SLIGO             1:45.27S F      
  5 AOIBHIN MC GLINCHEY       12 SLIGO             1:45.72S F      
  6 ORLAITH BARRY             13 KGD               1:46.75S F      
  7 LAUREN MC DONNELL         12 CBAR              1:47.60S F      
  8 AOIFE MCHALE              13 BALL              1:49.18S F      
  9 CARA HIGGINS              12 CLM               1:49.82S F      
 10 CLODAGH BARRETT           13 SLIGO             1:50.88S F      
 11 AILBHE OWENS              13 LASER             1:50.97S F      
 12 JESSICA GREER             13 SLIGO             1:52.97S F      
 13 ROISIN EGLINTON           13 SLIGO             1:54.59S F      
 14 AVRIL MCLOUGHLIN          13 WPORT             1:55.72S F      
 15 ORLA SWEENEY              12 SLIGO             1:56.47S F      
 16 ELLIE KEEGAN              13 SLIGO             1:57.63S F      
 17 AMELIA BOARDMAN           13 LONG              1:57.65S F      
 18 ELLA MC CRANN             13 TRID              1:57.75S F      
 19 JANE BRADLEY              12 SLIGO             1:58.78S F      
 20 EMMA CAPRANI              13 SLIGO             1:59.56S F      
 21 ELLIE FILAN               13 SLIGO             2:01.03S F      
 22 DEIRDRE WARDE             12 CLM               2:02.69S F      
 23 ELLEN HUNTER              12 SLIGO             2:04.00S F      
 24 SIOFRA MC CARTHY          13 SLIGO             2:04.19S F      
 25 ERIN NAYLOR               12 BALL              2:05.38S F      
 26 AISLING LYNOTT            12 B DOL             2:05.44S F      
 27 MOLLY CLANCY              13 SLIGO             2:07.46S F      
 28 SARAH COSTELLO            13 SLIGO             2:15.06S F      
 29 AOIFE O' NEILL            12 CBAR              2:16.22S F      
 30 ANNA KNAF                 12 BALL              2:27.19S F      
 31 HANNAH HUGHES             12 BALL              2:28.62S F      
 
Girls  14-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ANNA WARDE                15 CLM               1:32.32S F      
  2 ALANNAH CUNNINGHAM        14 SLIGO             1:38.13S F      
  3 EALA MC DERMOTT           16 SLIGO             1:39.62S F      
  4 LAUREN GALLAGHER          15 WPORT             1:39.68S F      
  5 NICOLE FAHY               16 CBAR              1:42.75S F      
  6 NIAMH SHERIDAN O'DOHERTY  18 SLIGO             1:44.09S F      
  7 SOPHIE HENEHAN            14 CBAR              1:44.50S F      
  8 ERIN SHERIDAN O'DOHERTY   15 SLIGO             1:46.75S F      
  9 CAOIMHE MURPHY            14 BALL              1:47.00S F      
 10 RACHEL MC MANUS           14 SLIGO             1:47.68S F      
 11 EMMA KUBECKA              14 LASER             1:49.31S F      
 12 KERI MITCHELL             15 SLIGO             1:50.63S F      
 13 CAOIMHE MC CARTHY         14 SLIGO             1:55.25S F      
 14 GRACE MC GLINCHEY         15 SLIGO             1:55.69S F      
 15 WIKORIA JEDROL            15 SLIGO             2:02.03S F      
 16 MEADBH FEENEY             14 WPORT             2:04.72S F      
 17 CLIONA WALKER             16 SLIGO             2:11.19S F      
  0 ELLA MONAGHAN             14 SLIGO                   NS F      
  0 KATELYN KELLY             14 SLIGO                   NS F      
 
Boys  11&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SCOTT DUDA                 9 COM               1:47.66S F      
  2 DARRAGH GILMARTIN         11 SLIGO             1:47.97S F      
  3 CONOR LANIGAN             11 TRID              1:49.31S F      
  4 MATTHEW HYNES             11 LASER             1:52.40S F      
  5 DAVID WOOLLEY             10 CLM               1:53.81S F      
  5 JAMES MACKEY              11 SLIGO             1:53.81S F      
  7 BEN O'CONNOR              11 TRID              1:53.94S F      
  8 EOIN KELLEHER             11 COM               1:54.29S F      
  9 DANIEL GILLEN             11 SLIGO             1:55.34S F      
 10 DANIEL RATTIGAN           11 SLIGO             1:59.97S F      
 11 MATTHEW O'GRADY            9 SLIGO             2:02.00S F      
 12 WILLIAM DRAPER            11 SLIGO             2:03.09S F      
 13 EANNA BYRNE               11 CLM               2:04.66S F      
 14 MARK BRADLEY              11 SLIGO             2:07.71S F      
 15 MICHAEL DEMPSEY           10 LASER             2:08.25S F      
 16 JOHN JAMES O'HARA         11 SLIGO             2:08.66S F      
 17 MARK GREER                11 SLIGO             2:09.16S F      
 18 FINN CUNNINGHAM           11 SLIGO             2:09.29S F      
 19 JAMES HAWKSHAW            11 COM               2:14.72S F      
 20 DARRAGH MORAN             10 SLIGO             2:15.62S F      
 21 NOAH NEWELL               10 SLIGO             2:32.00S F      
 22 CHARLIE WHYTE             10 B DOL             2:47.47S F      
 
Boys  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN O'CONNOR            12 SLIGO             1:41.71S F      
  2 SHANE FLEMING             13 B DOL             1:43.25S F      
  3 ADAM DAVORAN              13 WPORT             1:46.28S F      
  4 SIMON CAREY               13 LASER             1:47.04S F      
  5 JARED WEAFER              12 LONG              1:47.09S F      
  6 ROBERT TOBIN              12 COM               1:47.66S F      
  7 FINN MITCHELL             13 SLIGO             1:48.69S F      
  8 MARTIN VIGLAS             12 SLIGO             1:49.50S F      
  9 AARON PLATT               13 SLIGO             1:50.09S F      
 10 EVAN GORMLEY              12 SLIGO             1:52.69S F      
 10 MAX HUNTER                13 SLIGO             1:52.69S F      
 12 PEARSE KILLEEN            13 CLM               1:55.81S F      
 13 DOMINIC FRENCH            12 SLIGO             1:56.12S F      
 14 MICHAEL BROSNAN           12 LASER             1:57.38S F      
 15 TIERNAN DOHERTY           12 BALL              2:00.78S F      
 16 JACK DRAPER               12 SLIGO             2:04.75S F      
 17 AIDAN CUNNINGHAM          12 SLIGO             2:07.82S F      
 18 DANIEL O BRIEN            12 LONG              2:09.22S F      
 19 KAROL STARZYNSKA          12 LONG              2:09.34S F      
 20 CIAN SHANLEY              12 LONG              2:14.96S F      
  0 FINN REID                 12 BALL              2:18.84S F      
  0 EDWARD MC DONAGH          13 SLIGO                   NS F      
 
Boys  14-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ADAM HUNTER               15 SLIGO             1:28.34S F      
  2 CORMAC GERAGHTY           16 BALL              1:33.60S F      
  3 THOMAS LYNOTT             14 B DOL             1:36.80S F      
  4 RUAIRI BLANCHARD          14 LASER             1:38.65S F      
  5 CALLUM ROWLEY HOPKINS     14 SLIGO             1:38.85S F      
  6 JAMIE GORMLEY             14 SLIGO             1:40.72S F      
  7 SEAN WOODS                15 SLIGO             1:43.06S F      
  8 OSCAR MULLIGAN            16 SLIGO             1:47.50S F      
  9 SEAN DONEGAN              14 BALL              1:50.09S F      
 10 EOIN MULKEEN              14 SLIGO             2:01.81S F      
 11 MICHAEL O BOYLE           14 BALL              2:02.90S F      
 12 RORY CARR                 14 SLIGO             2:22.29S F      
  0 SCOTT LAWRENCE            14 COM                     NS F      
  0 RORY GALLAGHER            14 CBAR                    NS F      
 
Girls  11&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FIONA DUDA                10 COM               1:19.07S F      
  2 MOLLY MULVEY              10 TRID              1:23.75S F      
  3 SHAUNA NOLAN              11 LONG              1:24.94S F      
  4 LYDIA MCNICHOLAS          11 LASER             1:25.66S F      
  5 ROSIN HORKAN              11 CLM               1:25.97S F      
  6 CAOIMHE WALSHE            10 B DOL             1:26.44S F      
  7 LILY O'GRADY              11 SLIGO             1:26.75S F      
  8 ELLA MCKEON               10 TRID              1:31.65S F      
  9 SADIE BOARDMAN            10 LONG              1:34.00S F      
 10 GRACE QUINN               10 TRID              1:35.65S F      
 11 KYRA MC NULTY             11 SLIGO             1:36.65S F      
 12 AVA MONAGHAN              11 SLIGO             1:36.78S F      
 13 MIMI LEE                  11 SLIGO             1:39.69S F      
 14 AOIFE LAVIN                9 COM               1:40.03S F      
 15 ELLEN COEN                11 SLIGO             1:40.60S F      
 16 KATE WALLACE              11 LASER             1:41.10S F      
 17 SHAUNA MC DERMOTT WILLIA  11 SLIGO             1:42.50S F      
 18 AOIFE KELLY               11 BALL              1:42.60S F      
 19 RUBY JENNINGS             10 CLM               1:42.91S F      
 20 KATE O'DONOVAN            11 SLIGO             1:43.60S F      
 21 SOPHIE MCKEON             10 TRID              1:45.06S F      
 22 EMMA COOK                 11 CBAR              1:45.56S F      
 23 EMMA HEFFERNAN             9 CLM               1:45.78S F      
 24 DEARBHLA CUNNINGHAM        9 SLIGO             1:46.53S F      
 25 LUCY LANNON               10 CLM               1:48.31S F      
 26 AINE TREANOR              10 CLM               1:51.00S F      
 27 ELLIE BUTLER              10 B DOL             1:51.57S F      
 28 AMELIE HANNON              9 SLIGO             1:52.25S F      
 29 AINE FITZGERALD           11 CBAR              1:53.09S F      
 30 CARYS GRIFFITHS-MAHER     10 SLIGO             1:55.25S F      
 31 ISOBEL LYNOTT             10 B DOL             1:55.85S F      
 32 NAOISE RAMSEY             10 CLM               1:59.07S F      
 33 AOIBHEANN SCHIMIDTMEIER    9 SLIGO             2:01.50S F      
 34 EMILY RYAN                10 B DOL             2:02.08S F      
 35 CAOIMHE HACKETT           10 B DOL             2:02.87S F      
 36 SHEANA BARRETT             9 SLIGO             2:20.19S F      
 37 KATE BRADLEY               9 SLIGO             2:22.50S F      
  0 RUTH BRADLEY               9 SLIGO             2:18.41S F      
  0 EVA GRECU                 11 COM                     NS F      
  0 MEGAN LOUGHRAN            11 B DOL                   NS F      
 
Girls  12-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KIM MC TIGUE              12 KGD               1:12.91S F      
  2 JANE BRADLEY              12 SLIGO             1:16.91S F      
  3 ORLAITH BARRY             13 KGD               1:17.82S F      
  4 RUBY LOWE                 12 TRID              1:18.31S F      
  5 AMELIA NIZNIK             12 LONG              1:18.56S F      
  6 DENISE DUFFY              12 LONG              1:19.13S F      
  7 ELLIE FILAN               13 SLIGO             1:19.47S F      
  8 KERI BARRY                12 LONG              1:20.28S F      
  9 AILBHE OWENS              13 LASER             1:20.31S F      
 10 RACHEL O'CONNOR           13 TRID              1:21.72S F      
 11 FAITH LYNOTT              12 TRID              1:21.82S F      
 12 AVRIL MCLOUGHLIN          13 WPORT             1:22.25S F      
 13 JESSICA GREER             13 SLIGO             1:24.16S F      
 14 CARA HIGGINS              12 CLM               1:24.97S F      
 15 ELLA MC CRANN             13 TRID              1:28.13S F      
 16 ERIN NAYLOR               12 BALL              1:28.72S F      
 17 BEIBHINN HOARE            13 COM               1:29.78S F      
 18 AOIFE MCHALE              13 BALL              1:29.84S F      
 19 AOIBHIN MC GLINCHEY       12 SLIGO             1:30.22S F      
 20 CLODAGH BARRETT           13 SLIGO             1:31.44S F      
 21 ROISIN EGLINTON           13 SLIGO             1:32.25S F      
 22 ELLEN HUNTER              12 SLIGO             1:32.37S F      
 23 LAUREN MC DONNELL         12 CBAR              1:32.65S F      
 24 DEIRDRE WARDE             12 CLM               1:35.12S F      
 25 SIOFRA MC CARTHY          13 SLIGO             1:36.47S F      
 26 MOLLY CLANCY              13 SLIGO             1:38.60S F      
 27 EMMA CAPRANI              13 SLIGO             1:38.72S F      
 28 AMY BRESLIN               12 CLM               1:39.78S F      
 29 ELLIE KEEGAN              13 SLIGO             1:41.65S F      
 30 AISLING LYNOTT            12 B DOL             1:42.41S F      
 31 AOIFE O' NEILL            12 CBAR              1:42.63S F      
 32 THULINI YUMETHMA          13 SLIGO             1:45.00S F      
 33 ORLA SWEENEY              12 SLIGO             1:46.37S F      
 34 SOPHIE BRADY              12 SLIGO             1:47.18S F      
 35 ANNA KNAF                 12 BALL              1:47.47S F      
 36 HANNAH HUGHES             12 BALL              1:48.63S F      
 37 JULIE SEERY               12 SLIGO             1:49.84S F      
 38 SARAH COSTELLO            13 SLIGO             1:54.38S F      
  0 AMELIA BOARDMAN           13 LONG                    NS F      
 
Girls  14-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ANNA WARDE                15 CLM               1:12.22S F      
  2 MAIREAD GALLAGHER         15 CBAR              1:13.53S F      
  3 RACHEL MC MANUS           14 SLIGO             1:15.41S F      
  4 SOPHIE HENEHAN            14 CBAR              1:16.25S F      
  5 GRAINNE DONOHUE           14 LONG              1:16.66S F      
  6 NICOLE FAHY               16 CBAR              1:16.80S F      
  7 ISABEL NEARY              15 TRID              1:16.95S F      
  8 MOYA CANAVAN              15 BALL              1:17.59S F      
  9 GRACE MONAGHAN            17 SLIGO             1:17.91S F      
 10 AOIBHE RYNN               15 TRID              1:18.47S F      
 11 ERIN SHERIDAN O'DOHERTY   15 SLIGO             1:19.22S F      
 12 EALA MC DERMOTT           16 SLIGO             1:19.84S F      
 13 LAUREN GALLAGHER          15 WPORT             1:19.87S F      
 14 NIAMH SHERIDAN O'DOHERTY  18 SLIGO             1:20.31S F      
 15 ALANNAH CUNNINGHAM        14 SLIGO             1:21.91S F      
 16 WIKORIA JEDROL            15 SLIGO             1:22.69S F      
 16 AINNE FEENEY              14 LASER             1:22.69S F      
 18 EMMA MCNULTY              14 BALL              1:23.91S F      
 19 KERI MITCHELL             15 SLIGO             1:24.50S F      
 20 CAOIMHE HICKEY            15 LASER             1:26.75S F      
 21 AMY WALSH                 15 BALL              1:27.12S F      
 22 CLIONA WALKER             16 SLIGO             1:33.44S F      
 23 GRACE MC GLINCHEY         15 SLIGO             1:34.32S F      
 24 CAOIMHE MC CARTHY         14 SLIGO             1:39.50S F      
 25 CAOIMHE MURPHY            14 BALL              1:43.13S F      
 26 MEADBH FEENEY             14 WPORT             1:48.94S F      
  0 KATELYN KELLY             14 SLIGO                   NS F      
  0 ELLA MONAGHAN             14 SLIGO                   NS F      
  0 EMMA KUBECKA              14 LASER                   NS F      
 
Boys  11&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SCOTT DUDA                 9 COM               1:21.47S F      
  2 DANIEL RATTIGAN           11 SLIGO             1:22.35S F      
  3 EDWIN ROLSTON             11 BALL              1:22.66S F      
  4 CONOR LANIGAN             11 TRID              1:23.10S F      
  5 ASHLEY WEAFER             10 LONG              1:24.60S F      
  6 CONOR O'BRIEN             11 CLM               1:25.41S F      
  7 EOGHAN RYNN               11 TRID              1:26.66S F      
  8 MARK BRADLEY              11 SLIGO             1:29.78S F      
  9 DYLAN TOBIN               11 COM               1:30.55S F      
 10 MATTHEW O'GRADY            9 SLIGO             1:31.25S F      
 11 DAVID WOOLLEY             10 CLM               1:33.69S F      
 12 FINN CUNNINGHAM           11 SLIGO             1:35.13S F      
 13 MARK GREER                11 SLIGO             1:36.23S F      
 14 JAMES MACKEY              11 SLIGO             1:37.40S F      
 15 EANNA BYRNE               11 CLM               1:40.19S F      
 16 EOIN KELLEHER             11 COM               1:41.50S F      
 17 DANIEL GILLEN             11 SLIGO             1:42.12S F      
 18 JAMES RUANE               11 BALL              1:42.16S F      
 19 JOHN JAMES O'HARA         11 SLIGO             1:42.90S F      
 20 DARRAGH MORAN             10 SLIGO             1:45.75S F      
 21 CHARLIE WHYTE             10 B DOL             1:46.97S F      
 22 NOAH NEWELL               10 SLIGO             1:47.53S F      
 23 JAMES HAWKSHAW            11 COM               1:49.62S F      
 24 PIERCE FANNON             10 COM               1:53.06S F      
 25 OISIN O'CONNOR             9 SLIGO             1:54.35S F      
 26 NICHOLAS HOWLEY           10 SLIGO             2:02.63S F      
 27 DANIEL WALSH               9 B DOL             2:12.85S F      
  0 MATTHEW HYNES             11 LASER                   NS F      
  0 CORMAC MC NAMARA          11 CBAR                    NS F      
  0 ALAN O MALLEY             11 BALL                    NS F      
  0 DANIEL HEAVEY             10 COM                     NS F      
  0 AARON LAWRENCE            10 COM                     NS F      
  0 MICHAEL DEMPSEY           10 LASER                   NS F      
  0 AARON HOPKINS             11 LONG                    NS F      
 
Boys  12-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN O'CONNOR            12 SLIGO             1:14.09S F      
  2 MAX HUNTER                13 SLIGO             1:14.72S F      
  3 FARYL DELANEY             12 LONG              1:14.97S F      
  4 AARON PLATT               13 SLIGO             1:15.25S F      
  5 ROBERT TOBIN              12 COM               1:17.97S F      
  6 JAMIE MATHEWS             13 LONG              1:18.91S F      
  7 CORMAC RYNN               13 TRID              1:19.69S F      
  8 MARTIN VIGLAS             12 SLIGO             1:19.87S F      
  9 MATHEW RYAN               12 B DOL             1:20.97S F      
 10 SHANE FLEMING             13 B DOL             1:21.83S F      
 11 SIMON CAREY               13 LASER             1:23.00S F      
 12 JARED WEAFER              12 LONG              1:23.69S F      
 13 KAROL STARZYNSKA          12 LONG              1:25.15S F      
 14 JACK DRAPER               12 SLIGO             1:26.00S F      
 15 TIERNAN DOHERTY           12 BALL              1:26.22S F      
 16 EVAN GORMLEY              12 SLIGO             1:29.90S F      
 17 FINN MITCHELL             13 SLIGO             1:31.16S F      
 18 MICHAEL BROSNAN           12 LASER             1:31.81S F      
 19 ADAM DAVORAN              13 WPORT             1:32.00S F      
 20 DANIEL O BRIEN            12 LONG              1:32.03S F      
 21 CIAN SHANLEY              12 LONG              1:34.56S F      
 22 AIDAN CUNNINGHAM          12 SLIGO             1:34.87S F      
 23 DANIEL SPROULE            13 SLIGO             1:43.56S F      
 24 PEARSE KILLEEN            13 CLM               1:45.82S F      
 25 FINN REID                 12 BALL              1:48.34S F      
  0 RAEF DONNELLY             12 CBAR                    NS F      
  0 EDWARD MC DONAGH          13 SLIGO                   NS F      
 
Boys  14-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ADAM HUNTER               15 SLIGO             1:09.53S F      
  2 CORMAC GERAGHTY           16 BALL              1:13.56S F      
  3 CALLUM ROWLEY HOPKINS     14 SLIGO             1:15.57S F      
  4 SEAN WOODS                15 SLIGO             1:16.38S F      
  5 SEAN DONEGAN              14 BALL              1:20.94S F      
  6 RUAIRI BLANCHARD          14 LASER             1:21.63S F      
  7 MICHAEL O BOYLE           14 BALL              1:21.97S F      
  8 JAMIE GORMLEY             14 SLIGO             1:27.63S F      
  9 EOIN MULKEEN              14 SLIGO             1:28.53S F      
  0 THOMAS LYNOTT             14 B DOL                   NS F      
  0 RORY CARR                 14 SLIGO                   NS F      
  0 RORY GALLAGHER            14 CBAR                    NS F      
  0 OSCAR MULLIGAN            16 SLIGO                   NS F