SHARK B/C GALA MAY 2016                    
 
Girls  11&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 KRISTINA MCDONAGH         11 BL FN             1:28.62S F A          
  2 MARIA NICDHONNACHA        11 GAL               1:33.55S F A          
  3 SORCHA BRENNAN            10 TUAM              1:36.03S F B          
  4 KATE OWENS                11 GAL               1:36.28S F B          
  5 ANNA BURNS                11 SHARK             1:38.31S F B          
  6 MEABH O ROURKE             9 TUAM              1:40.00S F B          
  7 ROISIN DOORLY             11 GAL               1:40.59S F B          
  8 GRAINNE O ROURKE          11 TUAM              1:41.60S F B          
  9 OLIVIA CURRIE             10 SHARK             1:42.54S F B          
 10 KASSIE RATHER              8 GAL               1:44.28S F B          
 11 SIOBHAN MCMANAMON         11 SHARK             1:44.66S F B          
 12 LEANA MC DONAGH           11 SHARK             1:45.97S F B          
 13 RACHEL WHELAN              9 SHARK             1:46.31S F            
 14 AOIFE BUNDSCHU            10 GAL               1:47.94S F            
 15 ANOUSKA VINOD             11 GAL               1:48.90S F            
 16 SIOFRA WATERS              9 TUAM              1:49.53S F            
 17 MICHELLE RAILTON           8 TUAM              1:49.63S F            
 18 NIAMH MOONEY              10 SHARK             1:49.90S F            
 19 CIARA DAVITT               9 GAL               1:51.53S F            
 20 SOPHIE LALLY              10 LASER             1:52.41S F            
 21 ISABELLE BURKE            10 LASER             1:52.88S F            
 22 DEIRBHILE MELODY           9 GAL               1:54.75S F            
 23 HAYLEE HESSION            11 GAL               1:57.72S F            
 24 SARAH WALSH                9 SHARK             2:00.59S F            
 25 OLIVIA BRZEZINSKA         11 LASER             2:01.82S F            
 26 LOUISA HUSSEY             10 GAL               2:01.87S F            
 27 LILLY CRUDDEN             10 SHARK             2:02.06S F            
 28 LAURA KUMPOR              10 BL FN             2:02.88S F            
 29 GRACE WALSH               10 LASER             2:03.35S F            
 30 NIAMH MURPHY               8 LASER             2:03.90S F            
 31 LAURA GERAGHTY             8 GAL               2:04.81S F            
 32 HOOIRYA AWAN              10 LASER             2:07.35S F            
 33 AILBHE OWENS              10 LASER             2:09.00S F            
 34 MARTINA NIECHWIADOWICJ    11 LASER             2:11.04S F            
 35 LIBBY WHITE                9 GAL               2:15.13S F            
 36 EABHA KING                10 SHARK             2:29.22S F            
 37 REBECCA CLARKE             9 SHARK             2:34.63S F            
 38 RUTH LIPTROT               9 SHARK             2:56.81S F            
  0 KATIE CLIFFORD            10 SHARK                   NS F            
 
Girls  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 GRAINNE CONNEELY          13 SHARK             1:31.00S F A          
  2 CLADAGH O REILLY          13 TUAM              1:32.22S F B          
  3 CAITRIONA NIC DHONNCHADH  12 GAL               1:32.53S F B          
  4 LISA REKAI                13 SHARK             1:32.75S F B          
  5 ROISIN SILKE              12 GAL               1:32.91S F B          
  6 SARAH BRADLEY             12 GAL               1:35.31S F B          
  7 AILISE PRICE              12 SHARK             1:38.75S F B          
  8 CAOIMHE HICKEY            12 LASER             1:40.00S F B          
  9 KATIE MACKEN              12 GAL               1:40.50S F B          
 10 SANDRA BEDYNEK            12 TUAM              1:43.87S F            
 11 JASMINE GAVIN             12 SHARK             1:47.09S F            
 12 CAOIMHE NI BHRION         12 LASER             1:48.93S F            
 13 AISLING WALSH             12 GAL               1:54.81S F            
 14 PAULA CRISIN              12 LASER             1:56.72S F            
 15 EABHA MANNION             13 LASER             1:57.72S F            
 16 AOIFE CAMPBELL            13 LASER             2:01.66S F            
  0 AOIFE SWEENY              12 GAL                     NS F            
 
Girls  14-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LAOISE KING               16 SHARK             1:34.37S F B          
  2 CIARA KING                14 SHARK             1:37.37S F            
  3 LILY BRESLIN              15 BL FN             1:41.72S F            
 
Boys  11&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DYLAN DEVINE              11 GAL               1:33.88S F A          
  2 BRIAN O'DONNELL           10 GAL               1:40.22S F B          
  3 DAVID LENNON              10 SHARK             1:40.37S F B          
  4 RORY GROGAN               10 GAL               1:40.75S F B          
  5 MICHEAL HUSSEY            10 GAL               1:44.90S F B          
  6 KAELAN GENG               10 GAL               1:46.97S F            
  7 ALFIE DWYER               10 BL FN             1:50.50S F            
  8 THOM DONNELLAN            11 GAL               1:51.78S F            
  9 ROSS BRADLEY              10 GAL               1:51.88S F            
 10 RORY BOYLE                 8 SHARK             1:56.00S F            
 11 CILLIAN MCCULLAGH          9 GAL               1:58.03S F            
 12 JOHN GIBBS                 9 GAL               2:01.21S F            
 13 CONOR BURKE               11 GAL               2:02.69S F            
 14 PAUL SCHULER              10 SHARK             2:03.40S F            
 15 SIMON CAREY               11 LASER             2:10.97S F            
 16 RIAIN KENNEDY              9 GAL               2:13.25S F            
 17 RORY BUNDSCHU              9 GAL               2:21.65S F            
  0 WILL MAHON                10 GAL                     NS F            
  0 MATTIE NEWELL KIM         10 TUAM                    NS F            
 
Boys  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALEX CLARK                13 SHARK             1:27.35S F A          
  2 KELL MURPHY               13 LASER             1:27.94S F A          
  3 RORY COLLINS              12 BL FN             1:28.50S F A          
  4 PADRAIC MCCARTHY          12 LASER             1:31.56S F B          
  5 ILIR SURDULLI             12 SHARK             1:31.69S F B          
  6 CATHAL MCDONOUGH          12 SHARK             1:32.91S F B          
  7 OWEN MCDERMOTT            12 BL FN             1:33.50S F B          
  8 CIAN GROGAN               12 GAL               1:36.57S F B          
  9 JAKE VAN DE BEEK          13 BL FN             1:36.75S F B          
 10 RORY WALSH                12 LASER             1:37.22S F B          
 11 FERGHAL BLANCHARD         12 LASER             1:38.41S F B          
 12 CONOR BUNDSCHU            12 GAL               1:39.53S F            
 13 ANTHONY BOYLE             12 BL FN             1:42.62S F            
 14 VIAD CHAYZEUSKA           12 GAL               1:53.00S F            
  0 JOSH MAHON                12 GAL                     NS F            
 
Boys  14-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LIAM CLARKE               14 LASER             1:36.79S F            
 
Girls  11&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 REBECCA LIPTROT           11 SHARK               40.00S F A          
  2 AOIFE DIRRANE             11 LASER               41.97S F A          
  3 NIAMH KENNEDY             10 LASER               42.94S F A          
  4 ROISIN DOORLY             11 GAL                 45.00S F B          
  5 ANOUSKA VINOD             11 GAL                 45.44S F B          
  6 MARIA NICDHONNACHA        11 GAL                 45.69S F B          
  7 LAURA REKAI               11 SHARK               46.31S F B          
  8 OLIVIA CURRIE             10 SHARK               48.56S F B          
  9 GRAINNE O ROURKE          11 TUAM                49.79S F B          
 10 RACHEL WHELAN              9 SHARK               50.43S F B          
 11 LILLY CRUDDEN             10 SHARK               50.47S F B          
 12 SIOBHAN MCMANAMON         11 SHARK               51.07S F B          
 13 KASSIE RATHER              8 GAL                 51.22S F B          
 14 ANNA BURNS                11 SHARK               51.66S F B          
 15 LAURA KUMPOR              10 BL FN               51.81S F B          
 16 NIAMH MOONEY              10 SHARK               53.03S F B          
 17 SOPHIE LALLY              10 LASER               53.78S F B          
 18 ISABELLE BURKE            10 LASER               54.25S F            
 19 NIAMH MURPHY               8 LASER               56.00S F            
 20 CIARA DAVITT               9 GAL                 58.10S F            
 21 EMELIA JOYCE               9 SHARK               58.75S F            
 22 LOUISA HUSSEY             10 GAL               1:01.56S F            
 23 ERIN IMBUSCH              10 GAL               1:01.94S F            
 24 LAURA GERAGHTY             8 GAL               1:05.03S F            
 25 ISABEL JOYCE               9 SHARK             1:10.00S F            
 
Girls  12-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 TEODORA CUGALJ            12 SHARK             1:36.47S F B          
  2 CAITRIONA NIC DHONNCHADH  12 GAL               1:40.13S F B          
  3 LISA REKAI                13 SHARK             1:41.65S F B          
  4 ROISIN SILKE              12 GAL               1:41.88S F B          
  5 SARAH BRADLEY             12 GAL               1:42.41S F B          
  6 SANDRA BEDYNEK            12 TUAM              1:51.60S F            
  7 ANNIE FINN                12 BL FN             1:54.00S F            
  8 KATIE MACKEN              12 GAL               2:03.72S F            
  9 CAOIMHE HICKEY            12 LASER             2:08.00S F            
 10 AISLING WALSH             12 GAL               2:15.91S F            
  0 AILISE PRICE              12 SHARK                   NS F            
 
Boys  11&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIAN MC GLUE              11 SHARK               40.31S F A          
  2 FIACH O' MURCHÚ           11 LASER               41.50S F A          
  3 DYLAN DEVINE              11 GAL                 42.32S F A          
  4 ODIE MELIA                11 TUAM                42.59S F A          
  5 DANIEL KEARNS             11 SHARK               43.50S F A          
  6 ALEKSANDR MC ALEER        10 GAL                 43.69S F A          
  7 DAVID LENNON              10 SHARK               44.18S F B          
  8 RORY IGOE                 10 TUAM                47.16S F B          
  9 ALFIE DWYER               10 BL FN               53.25S F B          
 10 BRIAN O'DONNELL           10 GAL                 53.76S F B          
 11 CONOR BURKE               11 GAL                 54.00S F B          
 11 MICHEAL HUSSEY            10 GAL                 54.00S F B          
 13 DAVID KILBANE              9 BL FN               54.18S F            
 14 KAELAN GENG               10 GAL                 54.78S F            
 15 THOM DONNELLAN            11 GAL                 56.44S F            
 16 CILLIAN MCCULLAGH          9 GAL                 59.38S F            
 17 ROSS BRADLEY              10 GAL               1:01.53S F            
 18 JOHN GIBBS                 9 GAL               1:02.07S F            
 19 MICHAEL DOLAN              9 SHARK             1:05.47S F            
 
Boys  12-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALEX CLARK                13 SHARK             1:30.37S F A          
  2 NIALL JOYCE               12 SHARK             1:34.91S F B          
  3 PADRAIC MCCARTHY          12 LASER             1:36.38S F B          
  4 RORY LALLY                12 LASER             1:36.69S F B          
  5 LUKE BURKE                12 BL FN             1:37.00S F B          
  6 KELL MURPHY               13 LASER             1:37.80S F B          
  7 RORY COLLINS              12 BL FN             1:44.80S F            
  8 CONOR BUNDSCHU            12 GAL               1:48.09S F            
  9 OWEN MCDERMOTT            12 BL FN             1:53.91S F            
 10 RORY WALSH                12 LASER             1:54.04S F            
 11 VIAD CHAYZEUSKA           12 GAL               2:13.84S F            
  0 JOSH MAHON                12 GAL                     NS F            
 
Boys  14-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LIAM CLARKE               14 LASER             1:45.66S F            
 
Girls  11&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KRISTINA MCDONAGH         11 BL FN             1:17.56S F A          
  2 AYLAH MURPHY              11 LASER             1:20.06S F A          
  3 KATE OWENS                11 GAL               1:26.50S F B          
  4 MARIA NICDHONNACHA        11 GAL               1:27.90S F B          
  5 ROISIN DOORLY             11 GAL               1:29.47S F B          
  6 GRAINNE O ROURKE          11 TUAM              1:29.50S F B          
  7 ANOUSKA VINOD             11 GAL               1:30.81S F B          
  8 SORCHA BRENNAN            10 TUAM              1:31.40S F B          
  9 KASSIE RATHER              8 GAL               1:33.28S F            
 10 LAURA REKAI               11 SHARK             1:34.09S F            
 11 MEABH O ROURKE             9 TUAM              1:34.97S F            
 12 LEANA MC DONAGH           11 SHARK             1:35.06S F            
 13 LAURA KUMPOR              10 BL FN             1:35.93S F            
 14 ANNA BURNS                11 SHARK             1:36.68S F            
 15 SOPHIE LALLY              10 LASER             1:37.95S F            
 16 OLIVIA CURRIE             10 SHARK             1:38.94S F            
 17 CIARA DAVITT               9 GAL               1:39.22S F            
 18 AOIFE BUNDSCHU            10 GAL               1:40.34S F            
 19 MICHELLE RAILTON           8 TUAM              1:41.00S F            
 20 SIOBHAN MCMANAMON         11 SHARK             1:42.28S F            
 21 RACHEL WHELAN              9 SHARK             1:43.53S F            
 22 SIOFRA WATERS              9 TUAM              1:45.47S F            
 23 ISABELLE BURKE            10 LASER             1:48.00S F            
 24 DEIRBHILE MELODY           9 GAL               1:48.51S F            
 25 GRACE WALSH               10 LASER             1:49.50S F            
 26 OLIVIA BRZEZINSKA         11 LASER             1:51.50S F            
 27 SARAH WALSH                9 SHARK             1:51.66S F            
 28 AILBHE OWENS              10 LASER             1:53.59S F            
 29 LAURA GERAGHTY             8 GAL               1:54.18S F            
 30 NIAMH MURPHY               8 LASER             1:54.50S F            
 31 LIBBY WHITE                9 GAL               1:55.87S F            
 32 EMELIA JOYCE               9 SHARK             1:59.00S F            
 33 EABHA KING                10 SHARK             1:59.75S F            
 34 HAYLEE HESSION            11 GAL               2:00.06S F            
 35 ERIN IMBUSCH              10 GAL               2:00.22S F            
 36 ISABEL JOYCE               9 SHARK             2:00.84S F            
 37 LOUISA HUSSEY             10 GAL               2:05.09S F            
 38 HOOIRYA AWAN              10 LASER             2:12.81S F            
  0 MARTINA NIECHWIADOWICJ    11 LASER                   DQ F            
 
Girls  12-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 TEODORA CUGALJ            12 SHARK             1:16.75S F A          
  2 CLADAGH O REILLY          13 TUAM              1:16.97S F A          
  3 GRAINNE CONNEELY          13 SHARK             1:18.28S F B          
  4 LISA REKAI                13 SHARK             1:23.09S F B          
  5 SARAH BRADLEY             12 GAL               1:23.70S F B          
  6 CAITRIONA NIC DHONNCHADH  12 GAL               1:25.00S F B          
  7 AILISE PRICE              12 SHARK             1:25.30S F B          
  8 ROISIN SILKE              12 GAL               1:26.00S F B          
  9 SANDRA BEDYNEK            12 TUAM              1:29.85S F            
 10 ANNIE FINN                12 BL FN             1:31.82S F            
 11 JASMINE GAVIN             12 SHARK             1:33.56S F            
 12 CAOIMHE HICKEY            12 LASER             1:33.60S F            
 13 FARAH COLLINS             12 TUAM              1:34.72S F            
 14 CAOIMHE NI BHRION         12 LASER             1:37.97S F            
 15 KATIE MACKEN              12 GAL               1:38.59S F            
 16 AISLING WALSH             12 GAL               1:48.69S F            
 17 AOIFE CAMPBELL            13 LASER             1:49.84S F            
 18 EABHA MANNION             13 LASER             1:59.81S F            
 19 PAULA CRISIN              12 LASER             2:01.75S F            
  0 AOIFE SWEENY              12 GAL                     NS F            
 
Girls  14-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LAOISE KING               16 SHARK             1:22.37S F            
  2 CIARA KING                14 SHARK             1:25.47S F            
  3 LILY BRESLIN              15 BL FN             1:30.44S F            
 
Boys  11&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALEKSANDR MC ALEER        10 GAL               1:19.63S F A          
  2 DYLAN DEVINE              11 GAL               1:21.03S F A          
  3 DANIEL KEARNS             11 SHARK             1:23.90S F B          
  4 RORY IGOE                 10 TUAM              1:24.90S F B          
  5 DAVID LENNON              10 SHARK             1:26.59S F B          
  6 RORY GROGAN               10 GAL               1:28.00S F B          
  7 ODIE MELIA                11 TUAM              1:28.56S F B          
  8 MICHEAL HUSSEY            10 GAL               1:33.19S F            
  9 CONOR BURKE               11 GAL               1:33.23S F            
 10 ALFIE DWYER               10 BL FN             1:34.35S F            
 11 DAVID KILBANE              9 BL FN             1:35.28S F            
 12 KAELAN GENG               10 GAL               1:36.18S F            
 13 ROSS BRADLEY              10 GAL               1:38.10S F            
 14 BRIAN O'DONNELL           10 GAL               1:40.28S F            
 15 RORY BUNDSCHU              9 GAL               1:45.88S F            
 16 THOM DONNELLAN            11 GAL               1:45.97S F            
 17 SIMON CAREY               11 LASER             1:49.37S F            
 18 PAUL SCHULER              10 SHARK             1:52.09S F            
 19 JOHN GIBBS                 9 GAL               1:52.97S F            
 20 CILLIAN MCCULLAGH          9 GAL               1:56.91S F            
 21 RORY BOYLE                 8 SHARK             2:00.16S F            
 22 MICHAEL DOLAN              9 SHARK             2:00.94S F            
 23 RIAIN KENNEDY              9 GAL               2:17.69S F            
 24 RIVER MC CARTHY            9 SHARK             2:28.50S F            
  0 MATTIE NEWELL KIM         10 TUAM                    NS F            
  0 WILL MAHON                10 GAL                     NS F            
 
Boys  12-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NIALL JOYCE               12 SHARK             1:12.50S F A          
  2 ALEX CLARK                13 SHARK             1:16.31S F B          
  3 RORY LALLY                12 LASER             1:16.50S F B          
  4 LUKE BURKE                12 BL FN             1:17.82S F B          
  5 RORY COLLINS              12 BL FN             1:18.23S F B          
  6 CATHAL MCDONOUGH          12 SHARK             1:18.25S F B          
  7 JAKE VAN DE BEEK          13 BL FN             1:20.59S F B          
  8 KELL MURPHY               13 LASER             1:20.83S F B          
  9 OWEN MCDERMOTT            12 BL FN             1:22.35S F B          
 10 ILIR SURDULLI             12 SHARK             1:22.63S F B          
 10 CONOR BUNDSCHU            12 GAL               1:22.63S F B          
 12 PADRAIC MCCARTHY          12 LASER             1:24.44S F B          
 13 FERGHAL BLANCHARD         12 LASER             1:25.34S F            
 14 CIAN GROGAN               12 GAL               1:25.57S F            
 15 RORY WALSH                12 LASER             1:26.50S F            
 16 ANTHONY BOYLE             12 BL FN             1:33.81S F            
 17 CILLIAN FITZPATRICK       13 SHARK             1:37.00S F            
 18 VIAD CHAYZEUSKA           12 GAL               1:44.63S F            
  0 JOSH MAHON                12 GAL                     NS F            
 
Boys  14-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LIAM CLARKE               14 LASER             1:24.34S F