SLIGO GALA MAY 2019
 
Girls  08-09 25 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 GRACE NEWELL               8 SLIGO               18.22S F      
  2 MIYA MULVEY                9 TRID                18.50S F      
  3 KATIE RAILTON              9 TUAM                18.94S F      
  3 AOIBHIN WATERS             9 TUAM                18.94S F      
  5 CLARA KING                 9 COM                 20.19S F      
  6 DAISY MULVEY               8 TRID                20.96S F      
  7 INES TARASIEWICZ           8 TUAM                21.78S F      
  8 ELAINE REILLY              9 LONG                22.10S F      
  9 EMILY O'CONNOR             9 TRID                22.66S F      
 10 ANNA BUTLER                9 B DOL               23.81S F      
 11 BRONAGH RUANE              9 CLM                 25.00S F      
 12 ANNAH MC CORMACK           8 COM                 28.88S F      
 
Boys  08-09 25 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DARACH HIGGINS             9 CLM                 17.96S F      
  2 JAMES MEEHAN               9 SLIGO               20.47S F      
  3 BOBBY O'BRIEN              8 ATH                 20.81S F      
  4 SENAN CLARKE               9 SLIGO               21.69S F      
  5 SHANE FARRELL              9 LONG                21.81S F      
  5 SAM MEEGAN                 9 ATH                 21.81S F      
  7 EVAN MC KEON               8 TRID                22.78S F      
  8 DONNACHA RYNN              8 TRID                23.16S F      
  9 RORY BANKS                 8 SHARK               23.84S F      
 10 SEAMUS WHITE               9 TRID                24.70S F      
 11 JAMES KEAVENEY             8 COM                 24.78S F      
 12 CIAN ROWLEY HOPKINS        9 SLIGO               25.19S F      
 13 ADAM RADOMSKA              8 LONG                27.00S F      
 14 BARTOSZ SUDOL              8 LONG                27.88S F      
 15 ADAM RYAN                  9 B DOL               33.87S F      
 
Girls  08-09 25 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 GRACE NEWELL               8 SLIGO               22.35S F      
  2 AOIBHIN WATERS             9 TUAM                22.53S F      
  3 MIYA MULVEY                9 TRID                22.91S F      
  4 HELENA GRIFFITHS-MAHER     9 SLIGO               23.13S F      
  5 SINEAD MASTERSON           9 LONG                23.34S F      
  6 KATIE RAILTON              9 TUAM                23.85S F      
  7 ANNA BUTLER                9 B DOL               24.15S F      
  8 CIARA LALLY                9 COM                 24.32S F      
  9 CLARA KING                 9 COM                 25.44S F      
 10 EMILY O'CONNOR             9 TRID                30.06S F      
 11 DAISY MULVEY               8 TRID                35.32S F      
 12 ANNAH MC CORMACK           8 COM                 36.16S F      
 
Boys  08-09 25 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DARACH HIGGINS             9 CLM                 22.81S F      
  2 JAMES MEEHAN               9 SLIGO               24.26S F      
  3 SHANE FARRELL              9 LONG                25.53S F      
  4 SENAN CLARKE               9 SLIGO               28.25S F      
  5 DONNACHA RYNN              8 TRID                28.47S F      
  6 CIAN ROWLEY HOPKINS        9 SLIGO               28.80S F      
  7 RORY HAWKSHAW              8 COM                 31.15S F      
  8 BARTOSZ SUDOL              8 LONG                31.38S F      
  9 JAMES KEAVENEY             8 COM                 31.41S F      
 10 SEAMUS WHITE               9 TRID                31.84S F      
 11 EVAN MC KEON               8 TRID                36.22S F      
 12 ADAM RYAN                  9 B DOL               42.59S F      
 
Girls  08-09 25 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KATIE RAILTON              9 TUAM                25.75S F      
  2 GRACE NEWELL               8 SLIGO               26.22S F      
  3 INES TARASIEWICZ           8 TUAM                26.85S F      
  4 HELENA GRIFFITHS-MAHER     9 SLIGO               27.80S F      
  5 SINEAD MASTERSON           9 LONG                28.40S F      
  6 ROISIN PARKER              9 TUAM                28.78S F      
  7 ELAINE REILLY              9 LONG                29.22S F      
  8 CIARA LALLY                9 COM                 32.31S F      
  9 BRONAGH RUANE              9 CLM                 32.78S F      
 10 ANNAH MC CORMACK           8 COM                 34.52S F      
 11 DAISY MULVEY               8 TRID                34.60S F      
 
Boys  08-09 25 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DARACH HIGGINS             9 CLM                 27.72S F      
  2 SAM MEEGAN                 9 ATH                 27.87S F      
  3 BOBBY O'BRIEN              8 ATH                 29.07S F      
  4 JAMES MEEHAN               9 SLIGO               29.50S F      
  5 SEAMUS WHITE               9 TRID                33.59S F      
  6 JAMES KEAVENEY             8 COM                 34.34S F      
  7 ADAM RADOMSKA              8 LONG                35.41S F      
  8 SHANE FARRELL              9 LONG                36.44S F      
  9 RORY BANKS                 8 SHARK               37.94S F      
 10 CIAN ROWLEY HOPKINS        9 SLIGO               38.84S F      
 11 EVAN MC KEON               8 TRID                39.72S F      
 12 SENAN CLARKE               9 SLIGO               44.38S F      
 13 RYAN KELLY                 8 COM                 52.72S F      
 
Girls  08-09 25 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MIYA MULVEY                9 TRID                20.00S F      
  2 HELENA GRIFFITHS-MAHER     9 SLIGO               22.07S F      
  3 AOIBHIN WATERS             9 TUAM                22.72S F      
  4 SINEAD MASTERSON           9 LONG                24.17S F      
  5 ROISIN PARKER              9 TUAM                27.41S F      
  6 CIARA LALLY                9 COM                 30.94S F      
 
Boys  08-09 25 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DONNACHA RYNN              8 TRID                28.22S F      
  2 RYAN KELLY                 8 COM                 28.40S F      
  3 SAM MEEGAN                 9 ATH                 31.62S F      
  4 BOBBY O'BRIEN              8 ATH                 32.59S F      
  5 RORY HAWKSHAW              8 COM                 33.91S F      
  6 RORY BANKS                 8 SHARK               33.94S F      
 
Girls  10-11 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MOLLY MULVEY              11 TRID                35.33S F      
  2 MATILDA PARKER            11 ATH                 37.81S F      
  3 LUCY LANNON               11 CLM                 38.08S F      
  4 BIANKA TARASIEWICZ        10 TUAM                38.44S F      
  5 LENA RADOMSKA             10 LONG                38.80S F      
  6 AILEEN COFFEY             11 TUAM                39.87S F      
  7 AISLING PARKER            11 TUAM                41.03S F      
  8 AOIBHEANN SCHMIDTMEIER    10 SLIGO               41.20S F      
  9 ISABEL MC GRATH           11 TRID                43.09S F      
 10 KATE HAWKSHAW             10 COM                 43.74S F      
 11 ORIANNA HIGGINS           11 CLM                 44.94S F      
 12 KATE BRADLEY              10 SLIGO               46.43S F      
 13 EMILY QUINN               10 TRID                47.22S F      
 14 SHEANA BARRETT            10 SLIGO               49.35S F      
 15 MARIA ROZHKOVA            11 CLM                 49.65S F      
 16 CHARLETTE LANNON          10 CLM                 49.73S F      
 17 CARA KEEGAN               10 SLIGO               50.43S F      
 18 YASMIN HUGHES             11 SLIGO               52.36S F      
 19 CAOIMHE FEARON            10 SLIGO               53.26S F      
 20 ISABEL LOWE               11 TRID                53.52S F      
 21 RUTH BRADLEY              10 SLIGO               58.36S F      
 22 CAOIBHE KELLY             11 SLIGO             1:00.05S F      
 23 MIA FRENCH                10 SLIGO             1:07.40S F      
  0 ALIYA SHAMS               10 COM                     NS F      
 
Boys  10-11 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CONOR HARTE               11 CLM                 36.80S F      
  2 DAVID WOOLLEY             11 CLM                 36.85S F      
  3 SENAN MCWEENEY            11 LONG                39.64S F      
  4 MYLO HIGGINS              10 TUAM                41.15S F      
  5 DARRAGH MORAN             11 SLIGO               41.65S F      
  6 DARRAGH KELLY             10 SHARK               41.83S F      
  7 ARYN DZAEI                10 LONG                42.58S F      
  8 LUKE RUDDY                11 TRID                44.08S F      
  9 DARA KELLEHER             10 COM                 45.14S F      
 10 PARAIC MC SHARRY          10 SLIGO               45.33S F      
 11 KYLE KELLY                11 SLIGO               47.88S F      
 12 DEVYN MORLEY              10 CLM                 48.75S F      
 13 MATTHEW GILLEN            10 SLIGO               51.73S F      
 14 TOMAS KEANE               10 SLIGO               53.75S F      
 15 CORMAC COEN               11 SLIGO               54.11S F      
 16 ALASTAIR SHEEHAN          10 SLIGO               54.66S F      
 17 EDWARD HAYES              11 COM               1:01.74S F      
  0 REUBEN MC CRANN           11 TRID                40.84S F      
 
Girls  10-11 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIBHEANN SCHMIDTMEIER    10 SLIGO               49.97S F      
  2 ISABEL LOWE               11 TRID                51.77S F      
  3 ISABEL MC GRATH           11 TRID                51.90S F      
  4 SORCHA REILLY             11 LONG                52.23S F      
  5 EMILY QUINN               10 TRID                53.80S F      
  6 SARAH KEANE               10 COM                 54.44S F      
  7 SOPHIE CAO                10 SLIGO               55.78S F      
  8 CHARLETTE LANNON          10 CLM                 56.28S F      
  9 KATE BRADLEY              10 SLIGO               57.51S F      
 10 CAOIBHE KELLY             11 SLIGO               58.27S F      
 11 CAOIMHE FEARON            10 SLIGO               58.96S F      
 12 YASMIN HUGHES             11 SLIGO             1:00.47S F      
 13 MARIA ROZHKOVA            11 CLM               1:01.22S F      
 14 SHEANA BARRETT            10 SLIGO             1:03.86S F      
 15 RUTH BRADLEY              10 SLIGO             1:04.17S F      
 
Boys  10-11 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CONOR HARTE               11 CLM                 43.28S F      
  2 ARYN DZAEI                10 LONG                45.17S F      
  3 DARRAGH MORAN             11 SLIGO               47.71S F      
  4 MYLO HIGGINS              10 TUAM                48.47S F      
  5 LUKE RUDDY                11 TRID                48.73S F      
  6 KYLE KELLY                11 SLIGO               50.45S F      
  7 DARRAGH KELLY             10 SHARK               53.40S F      
  8 CYRIL IAKIMOV             11 TUAM                53.44S F      
  9 OISIN O'CONNOR            10 SLIGO               59.51S F      
 10 ALASTAIR SHEEHAN          10 SLIGO             1:05.50S F      
  0 DARA KELLEHER             10 COM                 56.97S F      
  0 DEVYN MORLEY              10 CLM                 57.44S F      
 
Girls  10-11 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KATE BYRNE                11 CLM                 51.60S F      
  2 BIANKA TARASIEWICZ        10 TUAM                53.05S F      
  3 AOIBHEANN HARMON          11 TRID                54.13S F      
  4 MATILDA PARKER            11 ATH                 54.67S F      
  5 EMILY QUINN               10 TRID                56.39S F      
  6 SORCHA REILLY             11 LONG                56.60S F      
  7 AINE TREANOR              11 CLM                 57.87S F      
  8 AVA LYONS                 10 SLIGO             1:00.01S F      
  9 SOPHIE CAO                10 SLIGO             1:01.41S F      
 10 ISABEL MC GRATH           11 TRID              1:04.12S F      
 11 RUTH BRADLEY              10 SLIGO             1:05.21S F      
 12 KATE HAWKSHAW             10 COM               1:05.94S F      
 13 AOIBHEANN SCHMIDTMEIER    10 SLIGO             1:06.15S F      
 14 MARIA ROZHKOVA            11 CLM               1:06.45S F      
 15 SHEANA BARRETT            10 SLIGO             1:07.20S F      
 16 SARAH KEANE               10 COM               1:07.53S F      
 17 CARA KEEGAN               10 SLIGO             1:09.55S F      
 18 AISLING PARKER            11 TUAM              1:15.12S F      
 19 YASMIN HUGHES             11 SLIGO             1:16.01S F      
 20 MIA FRENCH                10 SLIGO             1:21.24S F      
  0 CAOIBHE KELLY             11 SLIGO             1:39.33S F      
  0 AISLING FAUGHNAN          10 COM               1:15.12S F      
  0 ISOBEL KENNY              11 COM                 59.25S F      
  0 ALIYA SHAMS               10 COM                     NS F      
 
Boys  10-11 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PETER COYNE               10 ATH                 51.15S F      
  2 DANIEL HEAVEY             11 COM                 59.30S F      
  3 CALOM DEELY               10 LONG              1:02.27S F      
  4 PARAIC MC SHARRY          10 SLIGO             1:07.07S F      
  5 ALASTAIR SHEEHAN          10 SLIGO             1:08.93S F      
  6 MATTHEW GILLEN            10 SLIGO             1:09.78S F      
  7 TOMAS KEANE               10 SLIGO             1:14.11S F      
  0 EDWARD HAYES              11 COM               1:09.10S F      
  0 CYRIL IAKIMOV             11 TUAM                59.07S F      
  0 MATTHEW O'GRADY           10 SLIGO               51.04S F      
  0 DOMINIK MROZEK            10 COM                     NS F      
  0 CORMAC COEN               11 SLIGO             1:07.80S F      
 
Girls  10-11 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 GRACE QUINN               11 TRID                41.30S F      
  2 LUCY LANNON               11 CLM                 43.01S F      
  3 LENA RADOMSKA             10 LONG                44.46S F      
  4 ELLIE BUTLER              11 B DOL               45.69S F      
  5 EMMA HEFFERNAN            10 CLM                 46.18S F      
  6 FAITH DELANEY             11 LONG                46.39S F      
  7 PAULINA SOBOLEWSKI        11 LONG                46.87S F      
  8 SOPHIE MC KEON            11 TRID                47.23S F      
  9 RUBY JENNINGS             11 CLM                 47.30S F      
 10 AOIBHEANN HARMON          11 TRID                47.31S F      
 11 CARYS GRIFFITHS-MAHER     11 SLIGO               47.57S F      
 12 MATILDA PARKER            11 ATH                 48.76S F      
 13 FIA O'DONNELL             10 SHARK               49.50S F      
 14 NAOISE RAMSEY             11 CLM                 49.82S F      
 15 AOIFE WALSH               10 CLM                 49.85S F      
 16 EMMA NOLAN                11 ATH                 50.11S F      
 17 PHOEBE LYNOTT             11 TRID                50.13S F      
 18 EMMA BRENNAN              11 LONG                52.94S F      
 19 LANA AWAJA                10 SHARK               53.40S F      
 20 CHARLETTE LANNON          10 CLM                 53.41S F      
 21 AIMEE LANGAN              11 B DOL               53.70S F      
 22 ISABEL LOWE               11 TRID                53.74S F      
 23 KATE BYRNE                11 CLM                 54.73S F      
 24 AILEEN COFFEY             11 TUAM                58.11S F      
 25 MEADBH BURKE              10 CLM                 58.29S F      
 26 AINE TREANOR              11 CLM                 58.31S F      
 27 AVA LYONS                 10 SLIGO             1:02.38S F      
  0 KATE BRADLEY              10 SLIGO             1:02.74S F      
 
Boys  10-11 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MATTHEW O'GRADY           10 SLIGO               41.74S F      
  2 CONOR HARTE               11 CLM                 42.49S F      
  3 CATHAL SMITH              11 LONG                42.68S F      
  4 TOMAS BURKE               11 CLM                 43.32S F      
  5 CHARLIE WHITE             11 B DOL               47.54S F      
  6 DARRAGH MORAN             11 SLIGO               50.05S F      
  7 MYLO HIGGINS              10 TUAM                50.28S F      
  8 DIARMUID HANLY            11 LONG                50.72S F      
  9 CILLIAN LEONARD           10 LONG                50.87S F      
 10 ARYN DZAEI                10 LONG                52.88S F      
 11 REUBEN MC CRANN           11 TRID                56.82S F      
 12 CALOM DEELY               10 LONG              1:01.77S F      
 13 LUKE RUDDY                11 TRID              1:02.99S F      
 14 KYLE KELLY                11 SLIGO             1:03.70S F      
 15 PARAIC MC SHARRY          10 SLIGO             1:07.98S F      
 16 TOMAS KEANE               10 SLIGO             1:11.74S F      
  0 HARRY KING                11 COM                     NS F      
  0 MATTHEW GILLEN            10 SLIGO             1:17.37S F      
 
Girls  10-11 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 GRACE QUINN               11 TRID              1:18.16S F      
  2 MOLLY MULVEY              11 TRID              1:19.89S F      
  3 PAULINA SOBOLEWSKI        11 LONG              1:20.92S F      
  4 ELLIE BUTLER              11 B DOL             1:24.88S F      
  5 AOIFE WALSH               10 CLM               1:26.17S F      
  6 MARTYNA SUDOL             10 LONG              1:26.52S F      
  7 BIANKA TARASIEWICZ        10 TUAM              1:29.85S F      
  8 FAITH DELANEY             11 LONG              1:30.04S F      
  9 AIMEE LANGAN              11 B DOL             1:30.17S F      
 10 EMMA BRENNAN              11 LONG              1:30.27S F      
 11 EMMA HEFFERNAN            10 CLM               1:31.25S F      
 12 AISLING PARKER            11 TUAM              1:31.91S F      
 13 PHOEBE LYNOTT             11 TRID              1:32.18S F      
 14 SOPHIE MC KEON            11 TRID              1:32.91S F      
 15 NAOISE RAMSEY             11 CLM               1:33.74S F      
 16 CARYS GRIFFITHS-MAHER     11 SLIGO             1:33.84S F      
 17 EMMA NOLAN                11 ATH               1:34.06S F      
 18 EMILY RYAN                11 B DOL             1:34.44S F      
 19 AOIBHEANN HARMON          11 TRID              1:36.27S F      
 20 RUBY JENNINGS             11 CLM               1:36.34S F      
 21 LENA RADOMSKA             10 LONG              1:38.18S F      
 22 FIA O'DONNELL             10 SHARK             1:38.57S F      
 23 ALANA KELLY               11 CLM               1:38.73S F      
 24 MEADBH BURKE              10 CLM               1:39.99S F      
 25 ISABEL LOWE               11 TRID              1:42.42S F      
 26 ISOBEL KENNY              11 COM               1:43.04S F      
 27 LAUREN HEALY              11 SLIGO             1:47.99S F      
 28 SARAH KEANE               10 COM               1:57.70S F      
 
Girls  12-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FAITH LYNOTT              13 TRID              1:12.90S F      
  2 AINE MURRAY               13 LONG              1:14.26S F      
  3 RUBY LOWE                 13 TRID              1:16.72S F      
  4 SIENNA KELLY              13 CLM               1:16.73S F      
  5 LAUREN HUNTER             12 SLIGO             1:17.39S F      
  6 CARA HIGGINS              13 CLM               1:17.54S F      
  7 LILY O'GRADY              12 SLIGO             1:18.00S F      
  8 RÓISÍN HORKAN             12 CLM               1:18.07S F      
  9 SIOMHA MC NULTY           13 CLM               1:19.13S F      
 10 LAYLA DEELY               12 LONG              1:21.57S F      
 11 NIAMH MEEHAN              13 SLIGO             1:21.66S F      
 12 ELLEN HUNTER              13 SLIGO             1:22.20S F      
 13 AISLING RABBITT           12 CLM               1:22.51S F      
 14 ELLA GUCKIAN              13 TRID              1:22.63S F      
 15 CAIREANN O'GRADY          12 TRID              1:23.10S F      
 16 ANNA BYRNE                13 LONG              1:24.03S F      
 17 ELLA PEARSE               13 SLIGO             1:24.73S F      
 18 AVA HARLEY                12 CLM               1:24.93S F      
 19 SHAUNA MC DERMOTT WILLIA  12 SLIGO             1:25.40S F      
 20 KATIE KELLY               12 SHARK             1:25.55S F      
 21 ELLEN COEN                12 SLIGO             1:26.17S F      
 22 ERIN BOHAN                12 TRID              1:26.45S F      
 23 MICHELE HENRY             12 COM               1:27.56S F      
 24 SURA AWAJA                12 SHARK             1:28.76S F      
 25 ELANA KEARNS              12 SHARK             1:30.25S F      
 26 MIMI LEE                  12 SLIGO             1:33.48S F      
 27 AVA DUNNE                 13 TUAM              1:33.58S F      
 28 JULIE SEERY               13 SLIGO             1:34.37S F      
 29 ARICJA BUTRYN             12 LONG              1:36.60S F      
 30 SOPHIE BRADY              13 SLIGO             1:36.91S F      
 31 CIARA BRACKEN             13 CLM               1:38.91S F      
 32 KATE O'DONOVAN            12 SLIGO             1:39.20S F      
 33 PAULA NOLAN               12 ATH               1:41.85S F      
 34 BEATRICE O'GRADY          12 COM               1:44.21S F      
 35 AOIFE RUFFINI             12 SLIGO             1:45.03S F      
 36 MYA NELSON                12 COM               1:51.54S F      
  0 EVA GRECU                 12 COM                     NS F      
 
Girls  14-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RACHEL MC MANUS           15 SLIGO             1:09.88S F      
  2 AOIBHE RYNN               16 TRID              1:11.77S F      
  3 ISABEL NEARY              16 TRID              1:11.91S F      
  4 RACHEL O'CONNOR           14 TRID              1:14.84S F      
  5 NIAMH FLANAGAN            15 CLM               1:17.34S F      
  6 ALANNAH CUNNINGHAM        15 SLIGO             1:18.34S F      
  7 CLODAGH BARRETT           14 SLIGO             1:22.25S F      
  8 GRACE MC GLINCHEY         16 SLIGO             1:23.29S F      
  9 SIOFRA MC CARTHY          14 SLIGO             1:24.13S F      
 10 ELLA MC CRANN             14 TRID              1:26.13S F      
 11 KATELYN KELLY             15 SLIGO             1:26.56S F      
 12 ELLIE HEALY               14 SLIGO             1:27.41S F      
 13 THULINI LIYANAGE DON      14 SLIGO             1:27.99S F      
 14 BROOKE BYRNE              14 SLIGO             1:32.96S F      
  0 NATASHA GORMALLY          14 TUAM                    NS F      
 
Boys  10-11 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MATTHEW O'GRADY           10 SLIGO             1:20.21S F      
  2 TOMAS BURKE               11 CLM               1:22.88S F      
  3 PADRAIC O'MALLEY          11 SHARK             1:26.25S F      
  4 CHARLIE WHITE             11 B DOL             1:27.09S F      
  5 JUN HWANG                 10 COM               1:28.29S F      
  6 DANIEL HEAVEY             11 COM               1:29.95S F      
  7 SENAN MCWEENEY            11 LONG              1:29.97S F      
  8 PETER COYNE               10 ATH               1:31.32S F      
  9 NOAH NEWELL               11 SLIGO             1:36.65S F      
 10 RUAIRI WEBB               11 COM               1:38.91S F      
 11 CYRIL IAKIMOV             11 TUAM              1:40.87S F      
 12 KILLIAN BANKS             10 SHARK             1:42.09S F      
 13 SEAMUS O'MALLEY           10 SHARK             1:42.91S F      
 14 DARRAGH KELLY             10 SHARK             1:45.39S F      
 15 OISIN O'CONNOR            10 SLIGO             1:51.14S F      
 16 CALOM DEELY               10 LONG              1:52.67S F      
  0 DOMINIK MROZEK            10 COM                     NS F      
 
Boys  12-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EAMON KEANE               13 SLIGO             1:11.20S F      
  2 JAMIE FOX                 13 ATH               1:14.83S F      
  3 EVAN DILLON               12 CLM               1:18.22S F      
  4 CHRISTIAN O'BRIEN         12 ATH               1:20.51S F      
  5 DARRAGH GILMARTIN         12 SLIGO             1:20.86S F      
  6 CONOR O'BRIEN             12 CLM               1:21.72S F      
  6 AMYAN DZAEI               12 LONG              1:21.72S F      
  8 DYLAN TOBIN               12 COM               1:21.80S F      
  9 YUAN DING                 13 SLIGO             1:22.36S F      
 10 DANIEL O?BRIEN            13 LONG              1:23.84S F      
 11 ADAM MC NAMARA            12 CLM               1:23.94S F      
 12 LUKE DOWLING              12 TUAM              1:25.15S F      
 13 JAMES MACKEY              12 SLIGO             1:25.89S F      
 14 EOIN KELLEHER             40 COM               1:25.94S F      
 15 LUKE HEALY                12 ATH               1:26.14S F      
 16 WILLIAM DRAPER            12 SLIGO             1:26.21S F      
 17 BEN O'CONNOR              12 TRID              1:26.54S F      
 18 AIDAN CUNNINGHAM          13 SLIGO             1:28.38S F      
 19 THEO DE ABREU             12 COM               1:30.78S F      
 20 MARK BRADLEY              12 SLIGO             1:30.96S F      
 21 EANNA BYRNE               12 CLM               1:31.18S F      
 22 FINN CUNNINGHAM           12 SLIGO             1:31.39S F      
 23 DANIEL GILLEN             12 SLIGO             1:31.43S F      
 24 MICHAEL KEAVENEY          12 COM               1:33.34S F      
 25 BEARTLANN JAGER           12 SHARK             1:35.56S F      
 26 OISIN DURKAN              13 LONG              1:35.69S F      
 27 DANIEL MCSHARRY           12 SLIGO             1:37.52S F      
 28 CIAN MITCHELL             13 TUAM              1:42.74S F      
 29 ANDREW CONNELL            13 SLIGO             1:46.22S F      
 30 OISIN NOONE               12 SLIGO             1:56.66S F      
  0 JAMES HAWKSHAW            12 COM                     NS F      
 
Boys  14-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MAX HUNTER                14 SLIGO             1:05.36S F      
  2 TAMAS JAGER               14 SHARK             1:08.51S F      
  3 SEÁN KEANE                15 SLIGO             1:09.71S F      
  4 CIAN JOHNSON              15 ATH               1:10.06S F      
  5 DANIEL KEARNS             15 SHARK             1:10.51S F      
  6 CORMAC RYNN               14 TRID              1:10.53S F      
  7 SEAN WOODS                16 SLIGO             1:11.03S F      
  8 THOMAS LYNOTT             15 B DOL             1:14.26S F      
  9 JOHN MACKEY               15 SLIGO             1:14.48S F      
 10 JOSHUA HARRIS             15 LONG              1:15.37S F      
 11 JAMIE GORMLEY             15 SLIGO             1:16.43S F      
 12 EVAN HENNESSY             14 COM               1:21.24S F      
 13 DANIEL SPROULE            14 SLIGO             1:24.75S F      
 14 FINN MITCHELL             14 SLIGO             1:24.78S F      
 15 LUKE MITCHELL             14 COM               1:48.42S F      
  0 PEARSE KILLEEN            14 CLM                     NS F      
 
Girls  10-11 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ELLIE BUTLER              11 B DOL             1:29.02S F      
  2 SOPHIE MC KEON            11 TRID              1:34.61S F      
  3 MARTYNA SUDOL             10 LONG              1:35.32S F      
  4 AIMEE LANGAN              11 B DOL             1:38.21S F      
  5 EMMA BRENNAN              11 LONG              1:39.20S F      
  6 GRACE QUINN               11 TRID              1:39.23S F      
  7 AILEEN COFFEY             11 TUAM              1:39.87S F      
  8 LANA AWAJA                10 SHARK             1:40.28S F      
  9 FAITH DELANEY             11 LONG              1:41.71S F      
 10 NAOISE RAMSEY             11 CLM               1:43.61S F      
 11 FIA O'DONNELL             10 SHARK             1:44.28S F      
 12 EMILY RYAN                11 B DOL             1:47.49S F      
 13 RUBY JENNINGS             11 CLM               1:49.28S F      
 14 ALANA KELLY               11 CLM               1:52.72S F      
 15 KATE HAWKSHAW             10 COM               1:53.59S F      
 16 AINE TREANOR              11 CLM               1:53.79S F      
  0 CARYS GRIFFITHS-MAHER     11 SLIGO                   DQ F      
  0 PAULINA SOBOLEWSKI        11 LONG                    DQ F      
  0 MEADBH BURKE              10 CLM                     DQ F      
 
Girls  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RÓISÍN HORKAN             12 CLM               1:27.82S F      
  2 KATIE KELLY               12 SHARK             1:28.61S F      
  3 NIAMH MEEHAN              13 SLIGO             1:29.43S F      
  4 ELLEN RUANE               13 CLM               1:29.96S F      
  5 LAUREN HUNTER             12 SLIGO             1:30.40S F      
  6 AISLING RABBITT           12 CLM               1:30.44S F      
  7 SHAUNA NOLAN              12 LONG              1:31.49S F      
  8 LILY O'GRADY              12 SLIGO             1:32.23S F      
  9 ELLA GUCKIAN              13 TRID              1:33.11S F      
 10 ANNA BYRNE                13 LONG              1:34.33S F      
 11 AMY BRESLIN               13 CLM               1:35.34S F      
 12 ELLEN HUNTER              13 SLIGO             1:35.43S F      
 13 SIOMHA MC NULTY           13 CLM               1:36.59S F      
 14 SURA AWAJA                12 SHARK             1:36.62S F      
 15 AVA HARLEY                12 CLM               1:37.50S F      
 16 SHAUNA MC DERMOTT WILLIA  12 SLIGO             1:38.66S F      
 17 AINE MURRAY               13 LONG              1:38.73S F      
 18 ANNA GILLIGAN             13 CLM               1:39.90S F      
 19 LAYLA DEELY               12 LONG              1:40.54S F      
 20 ERIN BOHAN                12 TRID              1:40.77S F      
 21 KATE O'DONOVAN            12 SLIGO             1:42.53S F      
 22 ELLEN COEN                12 SLIGO             1:43.34S F      
 23 ELANA KEARNS              12 SHARK             1:45.81S F      
  0 AMELIA CLARKE             13 LONG                    NS F      
  0 MIMI LEE                  12 SLIGO                   DQ F      
  0 EVA GRECU                 12 COM                     NS F      
  0 SIENNA KELLY              13 CLM                     DQ F      
  0 SOPHIE BRADY              13 SLIGO                   NS F      
  0 AOIFE RUFFINI             12 SLIGO                   DQ F      
  0 JULIE SEERY               13 SLIGO                   DQ F      
  0 BEATRICE O'GRADY          12 COM                     DQ F      
  0 ARICJA BUTRYN             12 LONG                    DQ F      
 
Girls  14-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ISABEL NEARY              16 TRID              1:28.05S F      
  2 NIAMH FLANAGAN            15 CLM               1:28.45S F      
  3 RACHEL O'CONNOR           14 TRID              1:30.26S F      
  4 AOIBHE RYNN               16 TRID              1:32.43S F      
  5 ALANNAH CUNNINGHAM        15 SLIGO             1:32.80S F      
  6 ELLA MC CRANN             14 TRID              1:35.40S F      
  7 ELLIE HEALY               14 SLIGO             1:36.28S F      
  8 KATELYN KELLY             15 SLIGO             1:37.78S F      
  9 GRACE MC GLINCHEY         16 SLIGO             1:39.43S F      
 10 THULINI LIYANAGE DON      14 SLIGO             1:44.04S F      
 
Boys  10-11 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BRIAN MEEHAN              11 SLIGO             1:31.87S F      
  2 CHARLIE WHITE             11 B DOL             1:33.66S F      
  3 PADRAIC O'MALLEY          11 SHARK             1:39.07S F      
  4 JUN HWANG                 10 COM               1:41.06S F      
  5 CILLIAN LEONARD           10 LONG              1:42.85S F      
  6 KILLIAN BANKS             10 SHARK             1:45.16S F      
  7 NOAH NEWELL               11 SLIGO             1:50.90S F      
  8 SEAMUS O'MALLEY           10 SHARK             1:54.41S F      
  0 DANIEL HEAVEY             11 COM                     DQ F      
  0 HARRY KING                11 COM                     NS F      
  0 RUAIRI WEBB               11 COM                     DQ F      
  0 DOMINIK MROZEK            10 COM                     NS F      
 
Boys  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EVAN DILLON               12 CLM               1:25.10S F      
  2 EVAN GORMLEY              13 SLIGO             1:29.94S F      
  3 JAMIE FOX                 13 ATH               1:31.63S F      
  4 AMYAN DZAEI               12 LONG              1:32.28S F      
  5 DYLAN TOBIN               12 COM               1:32.94S F      
  6 DANIEL O?BRIEN            13 LONG              1:35.75S F      
  7 CHRISTIAN O'BRIEN         12 ATH               1:38.72S F      
  8 ADAM MC NAMARA            12 CLM               1:39.22S F      
  9 MARK BRADLEY              12 SLIGO             1:40.69S F      
 10 CIAN MITCHELL             13 TUAM              1:41.87S F      
 11 WILLIAM DRAPER            12 SLIGO             1:42.25S F      
 12 JAMES MACKEY              12 SLIGO             1:43.28S F      
 13 LUKE HEALY                12 ATH               1:43.47S F      
 14 EOIN KELLEHER             40 COM               1:43.69S F      
 15 THEO DE ABREU             12 COM               1:46.41S F      
 16 MICHAEL KEAVENEY          12 COM               1:46.60S F      
 17 AIDAN CUNNINGHAM          13 SLIGO             1:48.13S F      
 18 OISIN NOONE               12 SLIGO             2:05.38S F      
  0 CUTHBERT (BERTIE) BAMBER  12 SLIGO                   NS F      
  0 OISIN DURKAN              13 LONG                    DQ F      
  0 CONOR O'BRIEN             12 CLM                     DQ F      
  0 JAMES HAWKSHAW            12 COM                     NS F      
 
Boys  14-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MAX HUNTER                14 SLIGO             1:13.03S F      
  2 SEÁN KEANE                15 SLIGO             1:19.93S F      
  3 DANIEL KEARNS             15 SHARK             1:22.51S F      
  4 JAMIE GORMLEY             15 SLIGO             1:22.55S F      
  5 JOSHUA HARRIS             15 LONG              1:23.36S F      
  6 CORMAC RYNN               14 TRID              1:25.16S F      
  7 FINN MITCHELL             14 SLIGO             1:41.43S F      
  0 JOHN MACKEY               15 SLIGO                   NS F      
  0 LUKE MITCHELL             14 COM                     DQ F      
  0 TAMAS JAGER               14 SHARK                   NS F      
 
Girls  10-11 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PAULINA SOBOLEWSKI        11 LONG              1:45.25S F      
  2 KATE BYRNE                11 CLM               1:47.46S F      
  3 LUCY LANNON               11 CLM               1:51.48S F      
  4 PHOEBE LYNOTT             11 TRID              1:52.99S F      
  5 LANA AWAJA                10 SHARK             1:57.21S F      
  6 MARTYNA SUDOL             10 LONG              1:58.02S F      
  7 AOIFE WALSH               10 CLM               1:59.71S F      
  8 EMMA HEFFERNAN            10 CLM               2:00.38S F      
  9 EMMA NOLAN                11 ATH               2:00.71S F      
  0 EMMA BRENNAN              11 LONG                    NS F      
  0 AVA LYONS                 10 SLIGO             2:16.30S F      
 
Girls  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SIOMHA MC NULTY           13 CLM               1:40.42S F      
  2 LAUREN HUNTER             12 SLIGO             1:40.82S F      
  3 ELLEN COEN                12 SLIGO             1:42.85S F      
  4 AMY BRESLIN               13 CLM               1:43.76S F      
  5 AISLING RABBITT           12 CLM               1:44.62S F      
  6 ELLA GUCKIAN              13 TRID              1:45.48S F      
  7 RUBY LOWE                 13 TRID              1:45.71S F      
  8 RÓISÍN HORKAN             12 CLM               1:46.16S F      
  9 CARA HIGGINS              13 CLM               1:47.11S F      
 10 AINE MURRAY               13 LONG              1:47.12S F      
 11 ELLEN HUNTER              13 SLIGO             1:47.72S F      
 12 LILY O'GRADY              12 SLIGO             1:49.04S F      
 13 SHAUNA NOLAN              12 LONG              1:49.09S F      
 14 ELLA MC KEON              12 TRID              1:50.08S F      
 15 MICHELE HENRY             12 COM               1:51.33S F      
 16 ELLA PEARSE               13 SLIGO             1:51.92S F      
 17 SURA AWAJA                12 SHARK             1:53.52S F      
 18 ELANA KEARNS              12 SHARK             1:54.81S F      
 19 CAIREANN O'GRADY          12 TRID              1:55.60S F      
 20 CIARA BRACKEN             13 CLM               1:56.33S F      
 21 ARICJA BUTRYN             12 LONG              1:57.73S F      
 22 ERIN BOHAN                12 TRID              1:57.85S F      
 23 JANE BRADLEY              13 SLIGO             1:58.33S F      
 24 LAYLA DEELY               12 LONG              1:59.42S F      
 25 AVA DUNNE                 13 TUAM              2:02.86S F      
 26 KATE O'DONOVAN            12 SLIGO             2:03.62S F      
 27 PAULA NOLAN               12 ATH               2:06.30S F      
 28 AOIFE RUFFINI             12 SLIGO             2:09.98S F      
 29 JULIE SEERY               13 SLIGO             2:15.35S F      
  0 SOPHIE BRADY              13 SLIGO                   NS F      
  0 EVA GRECU                 12 COM                     NS F      
 
Girls  14-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RACHEL MC MANUS           15 SLIGO             1:37.28S F      
  2 NIAMH FLANAGAN            15 CLM               1:45.58S F      
  3 AOIBHE RYNN               16 TRID              1:45.78S F      
  4 CLODAGH BARRETT           14 SLIGO             1:47.43S F      
  5 SIOFRA MC CARTHY          14 SLIGO             1:50.32S F      
  6 ELLIE HEALY               14 SLIGO             1:54.92S F      
  0 NATASHA GORMALLY          14 TUAM                    NS F      
 
Boys  10-11 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CATHAL SMITH              11 LONG              1:49.01S F      
  2 BRIAN MEEHAN              11 SLIGO             1:50.20S F      
  3 DAVID WOOLLEY             11 CLM               1:50.45S F      
  4 JUN HWANG                 10 COM               1:51.52S F      
  5 PETER COYNE               10 ATH               1:52.35S F      
  6 PADRAIC O'MALLEY          11 SHARK             1:54.92S F      
  7 DIARMUID HANLY            11 LONG              1:56.30S F      
  8 TOMAS BURKE               11 CLM               1:56.39S F      
  9 SENAN MCWEENEY            11 LONG              1:58.80S F      
 10 RUAIRI WEBB               11 COM               2:04.81S F      
 11 NOAH NEWELL               11 SLIGO             2:05.33S F      
 12 CILLIAN LEONARD           10 LONG              2:11.20S F      
 13 OISIN O'CONNOR            10 SLIGO             2:12.64S F      
 14 SEAMUS O'MALLEY           10 SHARK             2:21.17S F      
 
Boys  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EAMON KEANE               13 SLIGO             1:29.43S F      
  2 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO             1:29.93S F      
  3 EVAN GORMLEY              13 SLIGO             1:42.95S F      
  4 WILLIAM DRAPER            12 SLIGO             1:43.40S F      
  5 EOIN KELLEHER             40 COM               1:43.63S F      
  6 JAMES MACKEY              12 SLIGO             1:44.15S F      
  7 CHRISTIAN O'BRIEN         12 ATH               1:44.54S F      
  8 DANIEL RATTIGAN           12 SLIGO             1:44.89S F      
  9 EOGHAN RYNN               12 TRID              1:47.06S F      
 10 EVAN DILLON               12 CLM               1:47.15S F      
 11 DYLAN TOBIN               12 COM               1:48.72S F      
 12 BEN O'CONNOR              12 TRID              1:49.74S F      
 13 EANNA BYRNE               12 CLM               1:55.99S F      
 14 CONOR O'BRIEN             12 CLM               1:57.44S F      
 15 MICHAEL KEAVENEY          12 COM               2:00.49S F      
 16 LUKE DOWLING              12 TUAM              2:00.63S F      
 17 DANIEL MCSHARRY           12 SLIGO             2:02.23S F      
 18 OISIN NOONE               12 SLIGO             2:21.09S F      
  0 JAMES HAWKSHAW            12 COM                     NS F      
  0 BEARTLANN JAGER           12 SHARK                   DQ F      
  0 FREDRIK MORO              12 ATH                     NS F      
  0 FINN CUNNINGHAM           12 SLIGO             1:59.90S F      
  0 CUTHBERT (BERTIE) BAMBER  12 SLIGO                   NS F      
  0 THEO DE ABREU             12 COM                     DQ F      
  0 CIAN MITCHELL             13 TUAM              2:04.30S F      
  0 DANIEL GILLEN             12 SLIGO                   NS F      
 
Boys  14-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 TAMAS JAGER               14 SHARK             1:30.43S F      
  2 SEAN WOODS                16 SLIGO             1:33.47S F      
  3 JOSHUA HARRIS             15 LONG              1:33.86S F      
  4 THOMAS LYNOTT             15 B DOL             1:34.80S F      
  5 DANIEL KEARNS             15 SHARK             1:38.23S F      
  6 FINN MITCHELL             14 SLIGO             1:39.93S F      
  7 CORMAC RYNN               14 TRID              1:41.79S F      
  8 DANIEL SPROULE            14 SLIGO             1:42.35S F      
  9 EVAN HENNESSY             14 COM               1:42.86S F      
  0 JOHN MACKEY               15 SLIGO                   NS F      
  0 PEARSE KILLEEN            14 CLM                     NS F      
  0 CIAN JOHNSON              15 ATH               1:30.86S F      
 
Girls  10-11 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 LAUREN HEALY              11 SLIGO                   DQ F      
 
Girls  12-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SIENNA KELLY              13 CLM               1:30.29S F      
  2 ELLEN RUANE               13 CLM               1:33.37S F      
  3 ELLA MC KEON              12 TRID              1:37.44S F      
  4 AMELIA CLARKE             13 LONG              1:38.02S F      
  5 CARA HIGGINS              13 CLM               1:38.20S F      
  6 RUBY LOWE                 13 TRID              1:42.51S F      
  7 SHAUNA MC DERMOTT WILLIA  12 SLIGO             1:50.64S F      
  0 ANNA GILLIGAN             13 CLM               1:40.91S F      
 
Girls  14-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SIOBHAN LEONARD           15 LONG              1:29.61S F      
  2 GRACE MC GLINCHEY         16 SLIGO             1:35.93S F      
  3 RACHEL MC MANUS           15 SLIGO             1:36.61S F      
  4 THULINI LIYANAGE DON      14 SLIGO             1:40.94S F      
  5 ALANNAH CUNNINGHAM        15 SLIGO             1:42.53S F      
  6 SIOFRA MC CARTHY          14 SLIGO             1:45.51S F      
  7 KATELYN KELLY             15 SLIGO             1:46.69S F      
  8 CLODAGH BARRETT           14 SLIGO             1:52.38S F      
 
Boys  10-11 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DAVID WOOLLEY             11 CLM               1:46.55S F      
 
Boys  12-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RONAN O'CONNOR            13 SLIGO             1:23.78S F      
  2 EAMON KEANE               13 SLIGO             1:27.81S F      
  3 DARRAGH GILMARTIN         12 SLIGO             1:33.86S F      
  4 DANIEL RATTIGAN           12 SLIGO             1:34.54S F      
  5 YUAN DING                 13 SLIGO             1:35.18S F      
  6 LUKE DOWLING              12 TUAM              1:49.66S F      
  7 EVAN GORMLEY              13 SLIGO             1:50.09S F      
  8 FINN CUNNINGHAM           12 SLIGO             1:57.14S F      
  9 MARK BRADLEY              12 SLIGO             1:59.55S F      
  0 AIDAN CUNNINGHAM          13 SLIGO                   DQ F      
  0 FREDRIK MORO              12 ATH                     NS F      
  0 CUTHBERT (BERTIE) BAMBER  12 SLIGO                   NS F      
 
Boys  14-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MAX HUNTER                14 SLIGO             1:14.95S F      
  2 SEÁN KEANE                15 SLIGO             1:23.48S F      
  3 JAMIE GORMLEY             15 SLIGO             1:25.36S F