SUMMER NATIONALS 2018 
 
Boys  15-15 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  6 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN             5:06.66L F      
  6 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN             5:16.54L P      
 
Boys  16-16 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 FIONN WATERS              16 TUAM              5:03.23L F      
  9 FIONN WATERS              16 TUAM              5:06.16L P      
 
Boys  17-Ov 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CILLIAN MELLY             21 MARL              4:28.68L F      
  1 CILLIAN MELLY             21 MARL              4:35.01L P      
 15 EOIN ANDERSON             18 SLIGO             5:11.41L P      
 
Girls  15-15 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 LAUREN SHARKEY            15 GAL               5:28.73L F      
 10 AIMEE KELLY               15 SHARK             5:30.34L F      
  8 LAUREN SHARKEY            15 GAL               5:32.01L P      
 10 AIMEE KELLY               15 SHARK             5:37.35L P      
 16 WIKTORIA WEINERT          15 SLIGO             5:53.64L P      
 
Girls  16-16 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 AOIFE BATES               16 SHARK             5:19.04L F      
  1 AOIFE BATES               16 SHARK             5:24.57L P      
 
Girls  17-Ov 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 IMOGEN NAUGHTON           19 SHARK             5:24.33L F      
  5 IMOGEN NAUGHTON           19 SHARK             5:26.40L P      
 
Boys  15-15 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 RORY GRADY                15 CBAR              1:12.89L F      
  5 DARAGH FITZGERLD          15 ATH               1:13.09L F      
  4 DARAGH FITZGERLD          15 ATH               1:13.86L P      
  6 RORY GRADY                15 CBAR              1:15.18L P      
 10 CONN MC NAMARA            15 CBAR              1:18.46L F      
 12 CONN MC NAMARA            15 CBAR              1:18.60L P      
 14 BEN NAUGHTON              15 GAL               1:18.65L P      
 19 FERGAL BLANCHARD          15 LASER             1:21.21L P      
 
Boys  16-16 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 DIARMUID SUTTON           16 MARL              1:08.64L F      
  4 DIARMUID SUTTON           16 MARL              1:10.89L P      
 16 EIDHNE KENNEDY            16 GAL               1:15.70L P      
 20 MILO O'CONNOR             16 ATH               1:16.75L P      
 28 ETHAN BRESLIN             16 CLM               1:19.10L P      
 30 SEAN BRENNAN              16 TUAM              1:19.88L P      
 31 DIARMUID O'ROURKE         16 TUAM              1:21.53L P      
 32 NIALL CARTER              16 CBAR              1:22.43L P      
 
Boys  17-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ANDREW MOORE              20 TUAM              1:04.11L P      
  3 ANDREW MOORE              20 TUAM              1:04.15L F      
 10 RONAN ANDERSON            21 MARL              1:07.80L F      
 13 RONAN ANDERSON            21 MARL              1:09.07L P      
 21 FIONN DUFFY               17 GAL               1:11.45L P      
 29 DAVID WOODS               20 SLIGO             1:13.30L P      
 31 JOSEPH DOORLY             18 GAL               1:15.47L P      
 33 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK             1:17.21L P      
 
Girls  15-15 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 AVA MC FADDEN             15 COM               1:16.74L F      
  6 AVA MC FADDEN             15 COM               1:18.90L P      
 12 SARAH CONDRON             15 ATH               1:22.23L P      
 13 PAULA CRISAN              15 LASER             1:22.32L P      
 16 WIKTORIA WEINERT          15 SLIGO             1:22.51L P      
 24 JUDY BRENNAN              15 ATH               1:25.52L P      
 26 AIMEE KELLY               15 SHARK             1:26.13L P      
 
Girls  16-16 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE BATES               16 SHARK             1:16.00L F      
  6 ELLEN FLAHERTY            16 ATH               1:19.35L F      
  4 AOIFE BATES               16 SHARK             1:19.90L P      
  6 ELLEN FLAHERTY            16 ATH               1:20.50L P      
  7 GRACE JOYCE               16 SHARK             1:20.51L P      
  9 GRACE JOYCE               16 SHARK             1:20.72L F      
 11 JENNIFER ANDREWS          16 LONG              1:22.56L P      
 12 LAUREN FRAIN              16 CLM               1:23.28L P      
 16 CARRIE MC DAID            16 SLIGO             1:24.36L P      
 18 LABHOISE BOYLE            16 SHARK             1:24.93L P      
 
Girls  17-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 JADE MURPHY               21 SLIGO             1:15.43L P      
  7 JADE MURPHY               21 SLIGO             1:15.59L F      
 10 STEPHANIE MC LOUGHLIN     17 GAL               1:18.62L P      
 
Boys  15-15 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 SAM RENNICK               15 CBAR              2:02.64L F      
  4 SAM RENNICK               15 CBAR              2:04.94L P      
  7 TOM O'SULLIVAN            15 GAL               2:05.47L F      
  7 TOM O'SULLIVAN            15 GAL               2:06.20L P      
  8 ODHRAN O'HARA             15 SLIGO             2:06.28L F      
  9 ODHRAN O'HARA             15 SLIGO             2:07.07L P      
 10 RORY GRADY                15 CBAR              2:07.90L F      
 10 RORY GRADY                15 CBAR              2:08.15L P      
 11 DARAGH FITZGERLD          15 ATH               2:08.65L P      
 12 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN             2:09.30L P      
 13 RORY LALLY                15 GAL               2:09.48L P      
 14 RALF BODAMER              15 GAL               2:10.44L P      
 
Boys  16-16 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 13 DIARMUID SUTTON           16 MARL              2:07.30L P      
 16 DAVID DOORLY              16 GAL               2:08.41L P      
 
Boys  17-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 JOSEPH MOONEY             21 MARL              1:55.70L F      
  9 JOSEPH MOONEY             21 MARL              1:56.85L P      
 24 OISIN O'ROURKE            17 TUAM              2:01.15L P      
 26 CIARAN BURKE              18 GAL               2:01.63L P      
 33 BRYAN SCULLY              18 ATH               2:06.68L P      
 
Girls  15-15 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             2:13.12L P      
 10 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             2:13.39L F      
 19 AILBHE MULHALL            15 GAL               2:18.37L P      
 23 LAUREN SHARKEY            15 GAL               2:19.71L P      
 
Girls  16-16 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 REBECCA LOWE              16 ATH               2:09.24L F      
  5 ELLEN FLAHERTY            16 ATH               2:10.72L F      
  6 AOIFE LEAHY               16 GAL               2:10.76L F      
  4 REBECCA LOWE              16 ATH               2:11.94L P      
  5 AOIFE LEAHY               16 GAL               2:12.95L P      
  6 ELLEN FLAHERTY            16 ATH               2:13.18L P      
 
Girls  17-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 STEPHANIE MC LOUGHLIN     17 GAL               2:09.77L F      
  6 STEPHANIE MC LOUGHLIN     17 GAL               2:12.41L P      
 10 KEELA MULHALL             17 GAL               2:13.54L P      
  9 KEELA MULHALL             17 GAL               2:15.44L F      
 
Boys  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 EUAN JENNINGS             13 SHARK             1:22.43L P      
  7 EUAN JENNINGS             13 SHARK             1:22.86L F      
  8 KILLIAN LANGTON           13 SLIGO             1:23.12L P      
  8 KILLIAN LANGTON           13 SLIGO             1:23.31L F      
 19 MARK HYNES                12 LASER             1:29.92L P      
 
Boys  14-14 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 DARRAGH MASTERSON         14 CBAR              1:14.82L F      
  4 DARRAGH MASTERSON         14 CBAR              1:14.92L P      
  8 ALFIE COOGAN              14 ATH               1:17.46L F      
  8 ALFIE COOGAN              14 ATH               1:18.18L P      
 12 ROSS MOORE-KEANE          14 ATH               1:19.38L P      
 14 CIAN MC GLUE              14 SHARK             1:19.91L P      
 23 EOGHAN DALY               14 SHARK             1:21.97L P      
 32 CIAN MC CORMACK           14 LONG              1:25.72L P      
 
Girls  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 26 EMILY MARTIN              13 ATH               1:29.43L P      
 
Girls  14-14 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALISON GIBBS              14 GAL               1:17.91L F      
  1 ALISON GIBBS              14 GAL               1:18.75L P      
  8 EMMA MURPHY               14 GAL               1:21.05L F      
  9 EMMA MURPHY               14 GAL               1:22.91L P      
 13 REBECCA LIPTROT           14 SHARK             1:23.21L P      
 
Boys  12-13 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 11 PHILIP DUDA               13 COM               2:15.62L P      
 16 KAELAN GENG               13 GAL               2:21.41L P      
 
Boys  14-14 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 12 ALFIE COOGAN              14 ATH               2:12.70L P      
 21 NATHAN TODD               14 LASER             2:20.32L P      
  0 COLM CARNEY               14 CBAR              2:16.10L P      
 
Girls  12-13 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 24 ELLIE MORAN               13 COM               2:25.10L P      
 28 CAROL GRIFFIN             13 SHARK             2:28.97L P      
 
Girls  14-14 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 JESSICA GANNON            14 COM               2:10.91L F      
  6 JESSICA GANNON            14 COM               2:13.03L P      
 15 ERIKA LOWE                14 ATH               2:23.33L P      
 16 AOIFE MURRAY              14 GAL               2:25.88L P      
 
Boys  12-13 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 RONAN KILCOYNE            13 SLIGO             5:18.90L P      
  3 RONAN KILCOYNE            13 SLIGO             5:19.02L F      
 14 KAELAN GENG               13 GAL               5:52.23L P      
 
Girls  14-14 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ALISON GIBBS              14 GAL               5:19.73L F      
  3 ALISON GIBBS              14 GAL               5:21.68L P      
  4 AOIFE MURRAY              14 GAL               5:22.13L F      
  5 JESSICA GANNON            14 COM               5:22.52L F      
  5 JESSICA GANNON            14 COM               5:31.93L P      
  6 AOIFE MURRAY              14 GAL               5:32.18L P      
 15 AOIFE DAVITT              14 GAL               5:50.90L P      
 
Girls  15-15 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO               27.67L F      
  4 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO               27.74L P      
 
Girls  16-16 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 REBECCA LOWE              16 ATH                 27.46L F      
  5 AOIFE LEAHY               16 GAL                 27.72L F      
  6 ELLEN FLAHERTY            16 ATH                 27.75L F      
  5 REBECCA LOWE              16 ATH                 28.03L P      
  8 ISABELLE GIBBS            16 GAL                 28.12L F      
  7 AOIFE LEAHY               16 GAL                 28.15L P      
  8 CARRIE MC DAID            16 SLIGO               28.24L P      
  9 ISABELLE GIBBS            16 GAL                 28.30L P      
 12 ELLEN FLAHERTY            16 ATH                 28.81L P      
 10 CARRIE MC DAID            16 SLIGO               28.98L F      
 
Girls  17-Ov 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 KATE KAVANAGH             20 TUAM                26.59L F      
  3 KATE KAVANAGH             20 TUAM                26.94L P      
 16 GABRIELLA WEAVER          20 TRID                28.18L P      
 24 STEPHANIE MC LOUGHLIN     17 GAL                 29.64L P      
 
Boys  15-15 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SAM RENNICK               15 CBAR                25.68L F      
  2 ODHRAN O'HARA             15 SLIGO               25.84L F      
  1 SAM RENNICK               15 CBAR                25.98L P      
  6 ODHRAN O'HARA             15 SLIGO               26.62L P      
  7 DARAGH FITZGERLD          15 ATH                 26.63L P      
 19 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN               27.46L P      
 22 LUKE BURKE                15 BL FN               27.61L P      
 23 DIARMUID O'DONNELL        15 LONG                27.74L P      
 25 RORY LALLY                15 GAL                 27.76L P      
 30 EDWIN MALASHNYAK          15 ATH                 28.28L P      
  0 RORY GRADY                15 CBAR                30.03L P      
 
Boys  16-16 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DIARMUID SUTTON           16 MARL                25.20L F      
  6 DIARMUID SUTTON           16 MARL                25.78L P      
  9 OISIN KEARNEY             16 LONG                26.49L P      
 10 OISIN KEARNEY             16 LONG                26.49L F      
 
Boys  17-Ov 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ANDREW MOORE              20 TUAM                23.24L P      
  4 ANDREW MOORE              20 TUAM                23.42L F      
  7 ROBERT POWELL             18 ATH                 23.95L F      
  8 ROBERT POWELL             18 ATH                 24.05L P      
 15 BRYAN SCULLY              18 ATH                 24.93L P      
 
Girls  15-15 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 AILBHE MULHALL            15 GAL               1:07.45L F      
  2 AILBHE MULHALL            15 GAL               1:07.76L P      
 16 CIARA KILCOMMONS          15 COM               1:12.02L P      
 20 NAOISE O'DONNELL          15 SHARK             1:12.52L P      
 
Girls  16-16 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 AOIFE BATES               16 SHARK             1:06.96L F      
  4 AOIFE BATES               16 SHARK             1:07.13L P      
 10 GRACE JOYCE               16 SHARK             1:10.55L P      
  9 GRACE JOYCE               16 SHARK             1:11.33L F      
 
Girls  17-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 NIAMH KILGALLEN           19 CLM               1:02.25L F      
  5 NIAMH KILGALLEN           19 CLM               1:04.83L P      
 16 ZARA LOFTUS               17 CLM               1:11.27L P      
 
Boys  15-15 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SAM RENNICK               15 CBAR                59.61L F      
  1 SAM RENNICK               15 CBAR              1:01.16L P      
  5 TOM O'SULLIVAN            15 GAL               1:01.83L F      
  4 TOM O'SULLIVAN            15 GAL               1:02.70L P      
 18 BEN NAUGHTON              15 GAL               1:06.40L P      
 24 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN             1:08.39L P      
  0 DARAGH FITZGERLD          15 ATH                     NS P      
 
Boys  16-16 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 11 NIALL CARTER              16 CBAR              1:03.78L P      
 25 SEAN BRENNAN              16 TUAM              1:07.95L P      
 
Boys  17-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CILLIAN MELLY             21 MARL                55.37L F      
  2 CILLIAN MELLY             21 MARL                56.20L P      
 10 JAMES SYMONS              21 GAL                 57.23L F      
 10 JAMES SYMONS              21 GAL                 57.86L P      
 19 CIARAN BURKE              18 GAL                 59.12L P      
 30 RONAN ANDERSON            21 MARL              1:00.64L P      
 32 FIONN DUFFY               17 GAL               1:01.06L P      
 37 TOMMY HUANG               17 CBAR              1:01.71L P      
 
Girls  15-15 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 AVA MC FADDEN             15 COM               2:45.03L F      
  6 AVA MC FADDEN             15 COM               2:49.87L P      
  8 WIKTORIA WEINERT          15 SLIGO             2:53.32L P      
 10 WIKTORIA WEINERT          15 SLIGO             2:53.77L F      
 14 PAULA CRISAN              15 LASER             2:57.97L P      
 16 SARAH CONDRON             15 ATH               2:58.44L P      
 18 AIMEE KELLY               15 SHARK             2:59.73L P      
 24 JUDY BRENNAN              15 ATH               3:03.06L P      
 
Girls  16-16 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 AOIFE BATES               16 SHARK             2:48.54L F      
  3 AOIFE BATES               16 SHARK             2:53.70L P      
  8 GRACE JOYCE               16 SHARK             2:54.52L F      
  8 JENNIFER ANDREWS          16 LONG              2:55.96L P      
 10 JENNIFER ANDREWS          16 LONG              2:57.14L F      
  9 GRACE JOYCE               16 SHARK             2:57.50L P      
 12 LABHOISE BOYLE            16 SHARK             3:02.36L P      
 14 MEGAN KILGALLEN           16 CLM               3:03.37L P      
 16 LAUREN FRAIN              16 CLM               3:03.92L P      
 
Girls  17-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 JADE MURPHY               21 SLIGO             2:44.87L F      
  6 JADE MURPHY               21 SLIGO             2:46.01L P      
 
Boys  15-15 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 RORY GRADY                15 CBAR              2:40.05L F      
  5 RORY GRADY                15 CBAR              2:42.95L P      
 14 BEN NAUGHTON              15 GAL               2:52.12L P      
 15 CONN MC NAMARA            15 CBAR              2:54.10L P      
 19 RORY LALLY                15 GAL               2:57.25L P      
 21 FERGAL BLANCHARD          15 LASER             2:59.66L P      
 
Boys  16-16 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 15 EIDHNE KENNEDY            16 GAL               2:44.72L P      
 18 MILO O'CONNOR             16 ATH               2:49.04L P      
 20 ETHAN BRESLIN             16 CLM               2:51.04L P      
 23 DIARMUID O'ROURKE         16 TUAM              2:51.79L P      
 
Boys  17-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 FIONN DUFFY               17 GAL               2:31.25L F      
  9 FIONN DUFFY               17 GAL               2:36.25L P      
 18 DAVID WOODS               20 SLIGO             2:45.65L P      
 19 JOSEPH DOORLY             18 GAL               2:45.98L P      
 20 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK             2:46.73L P      
 
Girls  12-13 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 22 ELLIE MORAN               13 COM                 30.46L P      
 35 REKA FABIAN               13 LASER               31.14L P      
 43 CAROL GRIFFIN             13 SHARK               31.48L P      
 
Boys  12-13 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 14 ADAM MURPHY               13 CBAR                28.89L P      
 17 PHILIP DUDA               13 COM                 29.03L P      
 32 OLIVER KEARNEY            12 LONG                30.57L P      
 
Boys  14-14 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 10 COLM CARNEY               14 CBAR                27.05L P      
 12 DARRAGH MASTERSON         14 CBAR                27.11L P      
 14 CIAN MC GLUE              14 SHARK               27.22L P      
  9 DARRAGH MASTERSON         14 CBAR                27.51L F      
 10 COLM CARNEY               14 CBAR                27.83L F      
 25 ALFIE COOGAN              14 ATH                 28.35L P      
 33 NATHAN TODD               14 LASER               29.27L P      
 
Girls  12-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 KELIS CURRAN              13 COM               1:09.25L F      
  4 KELIS CURRAN              13 COM               1:11.90L P      
 
Girls  14-14 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 AOIFE MURRAY              14 GAL               1:05.72L F      
  4 AOIFE MURRAY              14 GAL               1:06.40L P      
  5 JESSICA GANNON            14 COM               1:07.35L F      
  6 JESSICA GANNON            14 COM               1:07.68L P      
 10 ALISON GIBBS              14 GAL               1:10.90L P      
 
Boys  12-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 11 RONAN KILCOYNE            13 SLIGO             1:11.21L P      
 
Boys  14-14 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 20 NATHAN TODD               14 LASER             1:09.21L P      
 31 CIAN MC CORMACK           14 LONG              1:15.54L P      
  0 DARRAGH MASTERSON         14 CBAR              1:09.60L P      
 
Girls  12-13 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 25 EMILY MARTIN              13 ATH               3:12.09L P      
 
Girls  14-14 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALISON GIBBS              14 GAL               2:45.92L F      
  1 ALISON GIBBS              14 GAL               2:49.45L P      
  3 EMMA MURPHY               14 GAL               2:52.07L F      
  4 EMMA MURPHY               14 GAL               2:56.03L P      
 17 REBECCA LIPTROT           14 SHARK             3:04.97L P      
 
Boys  12-13 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 KILLIAN LANGTON           13 SLIGO             2:55.64L F      
  4 KILLIAN LANGTON           13 SLIGO             2:56.34L P      
  7 PHILIP DUDA               13 COM               2:56.62L F      
  6 PHILIP DUDA               13 COM               2:57.47L P      
 15 EUAN JENNINGS             13 SHARK             3:04.55L P      
 18 KAELAN GENG               13 GAL               3:08.00L P      
 19 ADAM MURPHY               13 CBAR              3:10.31L P      
 21 MARK HYNES                12 LASER             3:13.20L P      
 
Boys  14-14 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 ALFIE COOGAN              14 ATH               2:47.65L F      
  7 ALFIE COOGAN              14 ATH               2:48.71L P      
 12 EOGHAN DALY               14 SHARK             2:54.64L P      
 14 ROSS MOORE-KEANE          14 ATH               2:55.82L P      
 25 CIAN MC GLUE              14 SHARK             3:03.51L P      
 29 CIAN MC CORMACK           14 LONG              3:07.96L P      
  0 DARRAGH MASTERSON         14 CBAR              2:52.86L P      
 
Girls  14-14 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JESSICA GANNON            14 COM              18:06.51L F      
 
Boys  15-15 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 SAM RENNICK               15 CBAR                55.93L F      
  4 SAM RENNICK               15 CBAR                56.53L P      
  6 ODHRAN O'HARA             15 SLIGO               56.66L F      
  8 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN               57.52L F      
  6 ODHRAN O'HARA             15 SLIGO               57.60L P      
 10 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN               58.44L P      
 14 RALF BODAMER              15 GAL                 58.93L P      
 17 RORY GRADY                15 CBAR                59.40L P      
 22 RORY LALLY                15 GAL                 59.87L P      
 27 LUKE BURKE                15 BL FN             1:03.06L P      
 28 EDWIN MALASHNYAK          15 ATH               1:03.66L P      
 
Boys  16-16 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 DIARMUID SUTTON           16 MARL                55.87L F      
  8 DIARMUID SUTTON           16 MARL                56.59L P      
 20 OISIN KEARNEY             16 LONG                58.95L P      
 
Boys  17-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 ANDREW MOORE              20 TUAM                52.07L P      
 30 OISIN O'ROURKE            17 TUAM                55.31L P      
 32 BRYAN SCULLY              18 ATH                 55.65L P      
 38 PATRICK FLANAGAN          21 TUAM              1:23.16L P      
 
Girls  15-15 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             4:40.90L P      
  7 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             4:44.67L F      
 14 LAUREN SHARKEY            15 GAL               4:50.66L P      
 18 AILBHE MULHALL            15 GAL               4:53.85L P      
 21 IONA ASHTON               15 SHARK             4:56.20L P      
 
Girls  16-16 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 REBECCA LOWE              16 ATH               4:33.75L F      
  2 REBECCA LOWE              16 ATH               4:36.83L P      
  3 ELLEN FLAHERTY            16 ATH               4:38.22L F      
  3 ELLEN FLAHERTY            16 ATH               4:46.16L P      
 
Boys  15-Ov 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 CIARAN BURKE              18 GAL                 28.34L P      
 11 JAMES SYMONS              21 GAL                 28.77L P      
 10 CIARAN BURKE              18 GAL                 28.77L F      
 18 NIALL KELLY               17 CLM                 31.29L P      
 
Girls  15-Ov 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 KATE KAVANAGH             20 TUAM                29.85L P      
  2 KATE KAVANAGH             20 TUAM                30.02L F      
 12 ISABELLE GIBBS            16 GAL                 31.31L P      
 13 AOIFE LEAHY               16 GAL                 31.71L P      
 25 MEGAN KILGALLEN           16 CLM                 34.26L P      
 
Boys  15-15 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 SAM RENNICK               15 CBAR              2:18.83L F      
  6 SAM RENNICK               15 CBAR              2:24.03L P      
  9 RORY GRADY                15 CBAR              2:24.64L F      
  9 RORY GRADY                15 CBAR              2:25.99L P      
 12 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN             2:26.75L P      
 14 RORY LALLY                15 GAL               2:27.48L P      
 18 BEN NAUGHTON              15 GAL               2:30.26L P      
 27 ODHRAN O'HARA             15 SLIGO             2:36.08L P      
 
Boys  16-16 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 FIONN WATERS              16 TUAM              2:19.55L F      
  7 FIONN WATERS              16 TUAM              2:21.18L P      
 25 NIALL CARTER              16 CBAR              2:29.14L P      
 26 ETHAN BRESLIN             16 CLM               2:29.78L P      
 
Boys  17-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 CILLIAN MELLY             21 MARL              2:07.54L F      
  3 CILLIAN MELLY             21 MARL              2:09.20L P      
  8 RONAN ANDERSON            21 MARL              2:11.67L F      
 10 RONAN ANDERSON            21 MARL              2:13.63L P      
 23 FIONN DUFFY               17 GAL               2:18.92L P      
 28 EOIN ANDERSON             18 SLIGO             2:22.75L P      
 31 NIALL KELLY               17 CLM               2:32.14L P      
 
Girls  15-15 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             2:34.69L P      
 13 AVA MC FADDEN             15 COM               2:35.83L P      
 10 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             2:37.30L F      
 16 AIMEE KELLY               15 SHARK             2:37.54L P      
 22 AILBHE MULHALL            15 GAL               2:39.34L P      
 29 IONA ASHTON               15 SHARK             2:42.69L P      
 30 LAUREN SHARKEY            15 GAL               2:43.12L P      
 
Girls  16-16 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 AOIFE BATES               16 SHARK             2:32.65L F      
  7 CARRIE MC DAID            16 SLIGO             2:32.87L F      
  7 ELLEN FLAHERTY            16 ATH               2:34.30L P      
  8 AOIFE BATES               16 SHARK             2:35.83L P      
 10 CARRIE MC DAID            16 SLIGO             2:37.76L P      
 
Girls  17-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NIAMH KILGALLEN           19 CLM               2:18.35L F      
  2 NIAMH KILGALLEN           19 CLM               2:24.98L P      
 
Girls  12-13 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 22 CAROL GRIFFIN             13 SHARK             5:15.83L P      
  0 ELLIE MORAN               13 COM               5:06.43L P      
 
Girls  14-14 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 JESSICA GANNON            14 COM               4:36.91L F      
  4 JESSICA GANNON            14 COM               4:37.19L P      
  7 ALISON GIBBS              14 GAL               4:48.68L P      
 11 SILE MC AULEY             14 ATH               5:00.27L P      
  8 SILE MC AULEY             14 ATH               5:00.78L F      
 13 AOIFE DAVITT              14 GAL               5:01.50L P      
  9 AOIFE DAVITT              14 GAL               5:03.00L F      
 19 ERIKA LOWE                14 ATH               5:04.62L P      
 22 AOIFE MURRAY              14 GAL               5:06.58L P      
 28 EMMA MURPHY               14 GAL               5:09.70L P      
 
Boys  12-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 13 PHILIP DUDA               13 COM               1:02.69L P      
 17 ADAM MURPHY               13 CBAR              1:03.45L P      
 
Boys  14-14 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 15 ALFIE COOGAN              14 ATH               1:00.40L P      
 22 COLM CARNEY               14 CBAR              1:01.06L P      
 
Girls  12-13 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 10 KELIS CURRAN              13 COM               2:40.56L F      
 11 KELIS CURRAN              13 COM               2:40.69L P      
 
Girls  14-14 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ALISON GIBBS              14 GAL               2:29.85L F      
  4 ALISON GIBBS              14 GAL               2:33.23L P      
  5 AOIFE MURRAY              14 GAL               2:35.39L F      
 11 AOIFE MURRAY              14 GAL               2:38.95L P      
 17 EMMA MURPHY               14 GAL               2:45.68L P      
 
Boys  12-13 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 RONAN KILCOYNE            13 SLIGO             2:27.64L F      
  2 RONAN KILCOYNE            13 SLIGO             2:29.52L P      
 18 PHILIP DUDA               13 COM               2:39.28L P      
 24 KAELAN GENG               13 GAL               2:41.41L P      
 25 KILLIAN LANGTON           13 SLIGO             2:41.68L P      
 28 CONOR DONOHOE             13 CBAR              2:47.92L P      
 
Boys  14-14 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 ALFIE COOGAN              14 ATH               2:28.42L F      
 11 ALFIE COOGAN              14 ATH               2:31.35L P      
 17 EOGHAN DALY               14 SHARK             2:33.36L P      
 32 NATHAN TODD               14 LASER             2:38.83L P      
 35 CIAN MC CORMACK           14 LONG              2:43.60L P      
 
Girls  15-15 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 11 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             1:01.23L P      
 
Girls  16-16 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 REBECCA LOWE              16 ATH                 59.43L F      
  6 ELLEN FLAHERTY            16 ATH               1:00.18L F      
  8 AOIFE LEAHY               16 GAL               1:00.49L F      
  7 ELLEN FLAHERTY            16 ATH               1:00.76L P      
  9 REBECCA LOWE              16 ATH               1:01.02L P      
 10 ISABELLE GIBBS            16 GAL               1:01.63L P      
 11 AOIFE LEAHY               16 GAL               1:01.69L P      
 14 CARRIE MC DAID            16 SLIGO             1:02.52L P      
 
Girls  17-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 NIAMH KILGALLEN           19 CLM                 58.51L F      
  5 NIAMH KILGALLEN           19 CLM                 59.42L P      
  6 KATE KAVANAGH             20 TUAM                59.91L P      
 17 STEPHANIE MC LOUGHLIN     17 GAL               1:01.40L P      
 19 GABRIELLA WEAVER          20 TRID              1:01.73L P      
 22 KEELA MULHALL             17 GAL               1:03.66L P      
 
Boys  15-15 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 TOM O'SULLIVAN            15 GAL               4:25.47L F      
  4 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN             4:28.11L F      
  5 ODHRAN O'HARA             15 SLIGO             4:28.61L F      
  2 TOM O'SULLIVAN            15 GAL               4:30.03L P      
  9 RORY GRADY                15 CBAR              4:30.77L F      
  6 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN             4:31.90L P      
  7 ODHRAN O'HARA             15 SLIGO             4:33.20L P      
  9 RORY LALLY                15 GAL               4:35.18L P      
 10 RORY LALLY                15 GAL               4:35.31L F      
 10 RORY GRADY                15 CBAR              4:36.07L P      
 17 RALF BODAMER              15 GAL               4:44.17L P      
 
Boys  16-16 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 DIARMUID SUTTON           16 MARL              4:34.53L F      
  9 DIARMUID SUTTON           16 MARL              4:36.92L P      
 
Boys  17-Ov 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 JOSEPH MOONEY             21 MARL              4:12.16L F      
  8 JOSEPH MOONEY             21 MARL              4:16.43L P      
 20 PATRICK FLANAGAN          21 TUAM              5:48.93L P      
 
Girls  15-15 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 AILBHE MULHALL            15 GAL               2:33.79L F      
  4 AILBHE MULHALL            15 GAL               2:36.56L P      
  9 NAOISE O'DONNELL          15 SHARK             2:42.08L P      
 12 CIARA KILCOMMONS          15 COM               2:44.50L P      
 10 NAOISE O'DONNELL          15 SHARK             2:48.48L F      
 16 SORCHA TREANOR            15 CLM               3:03.64L P      
 
Girls  16-16 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 AOIFE BATES               16 SHARK             2:25.65L F      
  2 AOIFE BATES               16 SHARK             2:31.53L P      
 
Girls  17-Ov 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 IMOGEN NAUGHTON           19 SHARK             2:32.09L F      
  5 IMOGEN NAUGHTON           19 SHARK             2:39.40L P      
  7 ZARA LOFTUS               17 CLM               2:42.33L F      
  8 ZARA LOFTUS               17 CLM               2:46.30L P      
 
Boys  15-15 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 TOM O'SULLIVAN            15 GAL               2:17.26L F      
  1 TOM O'SULLIVAN            15 GAL               2:19.54L P      
 
Boys  17-Ov 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CILLIAN MELLY             21 MARL              2:02.17L F      
  2 CILLIAN MELLY             21 MARL              2:05.22L P      
  7 FIONN DUFFY               17 GAL               2:13.36L F      
  9 FIONN DUFFY               17 GAL               2:15.11L P      
 18 TOMMY HUANG               17 CBAR              2:28.25L P      
 
Girls  15-Ov 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 11 AVA MC FADDEN             15 COM                 35.38L P      
 15 GRACE JOYCE               16 SHARK               36.38L P      
 17 GABRIELLA WEAVER          20 TRID                37.03L P      
  0 STEPHANIE MC LOUGHLIN     17 GAL                     NS P      
 
Boys  15-Ov 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 19 BRYAN SCULLY              18 ATH                 32.06L P      
 
Girls  15-15 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 IONA ASHTON               15 SHARK             1:09.14L F      
  5 IONA ASHTON               15 SHARK             1:09.66L P      
 12 AIMEE KELLY               15 SHARK             1:10.74L P      
 14 LAUREN SHARKEY            15 GAL               1:11.19L P      
 16 CAOILIN KEARNEY           15 BL FN             1:13.57L P      
 17 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             1:13.60L P      
 
Girls  16-16 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ISABELLE GIBBS            16 GAL               1:06.12L F      
  3 REBECCA LOWE              16 ATH               1:06.22L F      
  3 ISABELLE GIBBS            16 GAL               1:06.98L P      
  6 REBECCA LOWE              16 ATH               1:08.99L P      
  7 AOIFE LEAHY               16 GAL               1:09.27L P      
  8 AOIFE LEAHY               16 GAL               1:09.29L F      
 11 CARRIE MC DAID            16 SLIGO             1:11.27L P      
 12 LAURA JOHNSON             16 ATH               1:12.11L P      
 19 SADHBH DALY               16 SHARK             1:13.52L P      
 23 MEGAN KILGALLEN           16 CLM               1:14.83L P      
 25 LABHOISE BOYLE            16 SHARK             1:15.39L P      
 26 GRACE JOYCE               16 SHARK             1:15.65L P      
 
Girls  17-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 KATE KAVANAGH             20 TUAM              1:05.21L F      
  5 KATE KAVANAGH             20 TUAM              1:06.04L P      
 
Boys  15-15 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 11 RORY LALLY                15 GAL               1:07.20L P      
 12 RALF BODAMER              15 GAL               1:07.56L P      
 21 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN             1:11.28L P      
 23 CONN MC NAMARA            15 CBAR              1:11.57L P      
 29 DUILEACH RYAN             15 LONG              1:14.49L P      
 
Boys  16-16 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 FIONN WATERS              16 TUAM              1:05.29L F      
  8 FIONN WATERS              16 TUAM              1:06.14L P      
 13 DAVID DOORLY              16 GAL               1:07.04L P      
 19 SEAN BRENNAN              16 TUAM              1:07.85L P      
 21 NIALL CARTER              16 CBAR              1:08.96L P      
 
Boys  17-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 JAMES SYMONS              21 GAL               1:00.13L F      
  5 JAMES SYMONS              21 GAL               1:00.48L P      
 10 CIARAN BURKE              18 GAL               1:01.73L P      
 10 CIARAN BURKE              18 GAL               1:01.93L F      
 14 OISIN O'ROURKE            17 TUAM              1:02.49L P      
 26 NIALL KELLY               17 CLM               1:07.43L P      
 32 PATRICK FLANAGAN          21 TUAM              1:27.94L P      
 
Boys  12-13 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 RONAN KILCOYNE            13 SLIGO             4:37.22L F      
  5 RONAN KILCOYNE            13 SLIGO             4:42.13L P      
  9 PHILIP DUDA               13 COM               4:44.99L F      
  8 PHILIP DUDA               13 COM               4:46.76L P      
 14 KAELAN GENG               13 GAL               4:58.66L P      
 16 ADAM MURPHY               13 CBAR              5:09.84L P      
 
Boys  14-14 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 ALFIE COOGAN              14 ATH               4:32.99L F      
  3 ALFIE COOGAN              14 ATH               4:34.92L P      
 21 NIKITA SEMIKIN            14 ATH               5:06.41L P      
 
Girls  12-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 21 CAROL GRIFFIN             13 SHARK             1:06.56L P      
 25 ELLIE MORAN               13 COM               1:06.84L P      
 38 REKA FABIAN               13 LASER             1:10.10L P      
 
Girls  14-14 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 JESSICA GANNON            14 COM               1:02.24L P      
  7 ALISON GIBBS              14 GAL               1:03.71L F      
 11 ALISON GIBBS              14 GAL               1:04.08L P      
 
Boys  14-14 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 10 NATHAN TODD               14 LASER             2:40.35L P      
 10 NATHAN TODD               14 LASER             2:40.62L F      
 
Girls  12-13 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 KELIS CURRAN              13 COM               2:39.27L F      
  4 KELIS CURRAN              13 COM               2:44.16L P      
 
Girls  14-14 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 AOIFE MURRAY              14 GAL               2:27.38L F      
  4 JESSICA GANNON            14 COM               2:28.09L F      
  3 AOIFE MURRAY              14 GAL               2:30.59L P      
  5 JESSICA GANNON            14 COM               2:36.71L P      
 
Boys  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 RONAN KILCOYNE            13 SLIGO             1:10.30L P      
  8 RONAN KILCOYNE            13 SLIGO             1:10.44L F      
 25 LUCA DUGGAN               13 BALL              1:16.24L P      
 26 CONOR DONOHOE             13 CBAR              1:16.44L P      
 29 OLIVER KEARNEY            12 LONG              1:17.31L P      
 
Boys  14-14 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 EOGHAN DALY               14 SHARK             1:08.63L F      
 10 EOGHAN DALY               14 SHARK             1:09.88L P      
 25 NATHAN TODD               14 LASER             1:15.44L P      
 
Girls  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 25 KELIS CURRAN              13 COM               1:16.98L P      
 33 DEARBHLA HORKAN           13 CLM               1:18.75L P      
 
Girls  14-14 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 SILE MC AULEY             14 ATH               1:11.01L P      
  4 SILE MC AULEY             14 ATH               1:11.32L F      
  5 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     14 SHARK             1:11.50L F      
  6 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     14 SHARK             1:11.86L P      
  9 REBECCA LIPTROT           14 SHARK             1:13.11L F      
  9 ELLA DEELY                14 CBAR              1:13.59L P      
 10 REBECCA LIPTROT           14 SHARK             1:13.66L P      
 10 ELLA DEELY                14 CBAR              1:14.77L F      
 
Girls  15-15 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 AIMEE KELLY               15 SHARK             2:29.49L F      
  8 IONA ASHTON               15 SHARK             2:31.03L F      
  7 AIMEE KELLY               15 SHARK             2:32.70L P      
  9 IONA ASHTON               15 SHARK             2:33.70L P      
 12 LAUREN SHARKEY            15 GAL               2:35.11L P      
 24 CAOILIN KEARNEY           15 BL FN             2:39.75L P      
 
Girls  16-16 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 REBECCA LOWE              16 ATH               2:23.70L F      
  3 ISABELLE GIBBS            16 GAL               2:25.75L F      
  2 REBECCA LOWE              16 ATH               2:28.73L P      
  4 ISABELLE GIBBS            16 GAL               2:30.30L P      
  5 AOIFE LEAHY               16 GAL               2:31.01L F      
  9 AOIFE LEAHY               16 GAL               2:35.99L P      
 14 SADHBH DALY               16 SHARK             2:38.36L P      
 15 LAURA JOHNSON             16 ATH               2:38.88L P      
 
Boys  15-15 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 RALF BODAMER              15 GAL               2:21.03L F      
  6 RALF BODAMER              15 GAL               2:24.16L P      
  7 RORY LALLY                15 GAL               2:24.46L F      
  7 RORY LALLY                15 GAL               2:24.94L P      
 11 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN             2:28.99L P      
 16 DIARMUID O'DONNELL        15 LONG              2:32.42L P      
 
Boys  16-16 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 10 DAVID DOORLY              16 GAL               2:23.25L F      
 10 DAVID DOORLY              16 GAL               2:23.39L P      
 13 FIONN WATERS              16 TUAM              2:26.20L P      
 25 ETHAN BRESLIN             16 CLM               2:32.02L P      
 
Boys  17-Ov 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 CIARAN BURKE              18 GAL               2:13.43L F      
  8 OISIN O'ROURKE            17 TUAM              2:14.27L F      
  7 CIARAN BURKE              18 GAL               2:14.37L P      
  8 OISIN O'ROURKE            17 TUAM              2:14.70L P      
  9 JAMES SYMONS              21 GAL               2:15.71L F      
 10 JAMES SYMONS              21 GAL               2:17.01L P      
 17 NIALL KELLY               17 CLM               2:27.23L P      
 
Girls  15-Ov 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 13 ISABELLE GIBBS            16 GAL                 30.28L P      
 16 CARRIE MC DAID            16 SLIGO               30.58L P      
 
Boys  15-Ov 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 14 JAMES SYMONS              21 GAL                 26.91L P      
 17 CIARAN BURKE              18 GAL                 28.78L P      
 
Girls  15-15 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             9:40.69L F      
 
Girls  16-16 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 REBECCA LOWE              16 ATH               9:43.49L F      
 
Boys  15-15 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 TOM O'SULLIVAN            15 GAL               9:16.82L F      
  8 RORY GRADY                15 CBAR              9:27.72L F      
  9 RORY LALLY                15 GAL               9:29.56L F      
 
Girls  12-13 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 14 KELIS CURRAN              13 COM               2:41.88L P      
 29 DEARBHLA HORKAN           13 CLM               2:48.60L P      
 
Girls  14-14 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 SILE MC AULEY             14 ATH               2:33.36L P      
  4 SILE MC AULEY             14 ATH               2:33.64L F      
  9 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     14 SHARK             2:39.67L P      
 12 AOIFE MURRAY              14 GAL               2:40.93L P      
  9 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     14 SHARK             2:41.60L F      
  0 ELLA DEELY                14 CBAR                    DQ P      
 
Boys  12-13 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 RONAN KILCOYNE            13 SLIGO             2:27.93L F      
  2 RONAN KILCOYNE            13 SLIGO             2:29.56L P      
 18 CONOR DONOHOE             13 CBAR              2:41.99L P      
 23 OLIVER KEARNEY            12 LONG              2:50.57L P      
 
Boys  14-14 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 10 EOGHAN DALY               14 SHARK             2:29.86L F      
 10 EOGHAN DALY               14 SHARK             2:30.73L P      
 22 NATHAN TODD               14 LASER             2:44.42L P      
 
Girls  12-13 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 13 ELLIE MORAN               13 COM              10:38.80L F      
 
Girls  14-14 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 JESSICA GANNON            14 COM               9:30.08L F      
  8 AOIFE MURRAY              14 GAL              10:21.97L F      
 
Boys  12-13 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 PHILIP DUDA               13 COM              19:31.91L F