SWIM CONNACHT CHRISTMAS 50s SPRINT MEET  DEC 2017
 
Girls  11&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 RACHEL WHELAN             11 SHARK               41.40S F      
  2 NIAMH MOONEY              11 SHARK               42.00S F      
  3 ERIN SMYTH                11 GAL                 44.88S F      
  4 DISA COFFEY               11 TUAM                45.01S F      
  5 DEIRBHILE MELODY          11 GAL                 45.71S F      
  6 MEABH O'ROURKE            10 TUAM                45.85S F      
  7 BRIDGET KENNY             11 SHARK               46.19S F      
  8 ISABEL JOYCE              10 SHARK               46.45S F      
  9 MARIJIA GIEDRAITYTE       11 GAL                 46.91S F      
 10 LOUISA HUSSEY              9 GAL                 47.30S F      
 11 ALISON MADDEN             11 GAL                 48.14S F      
 12 ZAINAB RATHER             10 GAL                 50.61S F      
 13 LYDIA MC NICHOLAS         10 LASER               52.06S F      
 14 NIAMH MURPHY               9 LASER               52.48S F      
 15 ELANA KEARNS              10 SHARK               52.78S F      
 16 ALI FLANNERY              10 SHARK               54.41S F      
 17 INGRID SHAW               10 GAL                 55.22S F      
 18 MIRIAM ROLAND             10 BL FN             1:00.48S F      
 19 MAEVE TROY                10 GAL               1:05.76S F      
 20 ELEANOR TROY               8 GAL               1:12.32S F      
  0 ISOLDE HANNON             10 BL FN                   DQ F      
 
Boys  11&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CILLIAN MCCULLAGH         11 GAL                 44.35S F      
  2 JOHN GIBBS                11 GAL                 45.19S F      
  3 RORY BOYLE                10 SHARK               46.50S F      
  4 MATTHEW HYNES             10 LASER               47.49S F      
  5 CATHAL MCGRATH            11 GAL                 50.34S F      
  6 DAVID KILBANE             11 BL FN               50.67S F      
  7 HUGH O'SHAUGNESSY         10 BL FN               51.05S F      
  8 MICHAEL DOLAN             10 SHARK               51.40S F      
  9 OISIN MC GLUE              9 SHARK               51.41S F      
 10 TOM HEALY                 10 GAL                 53.38S F      
 11 MICHAEL MACDONNACHA       10 GAL                 54.36S F      
 12 DANIEL MITCHELL            9 GAL                 56.07S F      
 13 EOIN LENNON               10 SHARK               56.73S F      
 14 JOHN DURKAN               10 BL FN               57.02S F      
 15 JOHN-BRENDAN MCDONNELL     9 GAL                 59.42S F      
 16 RIAIN KENNEDY             11 GAL                 59.96S F      
 17 LIAM SMYTH                10 GAL               1:04.66S F      
 18 RUIARI WALSH              10 GAL               1:05.47S F      
 19 DANIEL KENNELLY            9 GAL               1:18.55S F      
  0 KILLIAN WARD              11 GAL                     NS F      
 
Girls  12-13 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EIMEAR O'LEARY            12 GAL                 40.57S F      
  2 CIARA MULRY               12 SHARK               42.23S F      
  3 SOPHIE LALLY              12 GAL                 43.76S F      
  4 SARA MAIA MARTINS         13 BL FN               43.91S F      
  5 AILBHE OWENS              12 LASER               47.58S F      
  6 GRAINNE O'ROURKE          13 TUAM                47.99S F      
 
Boys  12-13 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BORIS IAKIMOV             13 TUAM                35.99S F      
  2 JOHN PATTEN               12 GAL                 38.80S F      
  3 DARAGH GORMALLY           13 TUAM                41.04S F      
  4 DANIEL KEARNS             13 SHARK               43.17S F      
  5 ANTHONY BOYLE             13 BL FN               43.41S F      
  6 EANNA FITZPATRICK O'BRIE  13 SHARK               48.30S F      
  7 SIMON CAREY               12 LASER               54.93S F      
  8 SENAN MCGANN              12 GAL               1:07.45S F      
  0 KELLY ALEX                12 AC                      NS F      
 
Girls  14-Ov 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ANNA FOGARTY              15 LASER               45.12S F      
  2 CAOIMHE HICKEY            14 LASER               45.18S F      
 
Boys  14-Ov 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CILLIAN FITZPATRICK       15 SHARK               36.80S F      
  2 LUKAS BEGLEY              14 TUAM                41.30S F      
 
Girls  11&U 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DEIRBHILE MELODY          11 GAL                 44.65S F      
  2 EMELIA JOYCE              10 SHARK               44.92S F      
  3 ERIN SMYTH                11 GAL                 45.06S F      
  4 NIAMH CONNERY             11 SHARK               45.11S F      
  5 DISA COFFEY               11 TUAM                47.10S F      
  6 ALISON MADDEN             11 GAL                 47.11S F      
  7 NIAMH GROGAN               9 GAL                 47.86S F      
  8 LAURA GERAGHTY             9 GAL                 48.11S F      
  9 ISABEL JOYCE              10 SHARK               48.15S F      
 10 MIRIAM ROLAND             10 BL FN               48.28S F      
 11 IZZY FARRELL              10 GAL                 48.56S F      
 12 POLA GIZINSKA             11 BL FN               48.71S F      
 13 KATIE KELLY               10 SHARK               48.88S F      
 14 ISOLDE HANNON             10 BL FN               48.93S F      
 15 LOUISA HUSSEY              9 GAL                 49.15S F      
 16 LYDIA MC NICHOLAS         10 LASER               49.17S F      
 17 ZAINAB RATHER             10 GAL                 49.31S F      
 18 NIAMH MURPHY               9 LASER               49.87S F      
 19 EMILY WOODINGS            11 GAL                 50.90S F      
 20 ALISON BREEN              10 GAL                 51.19S F      
 21 INGRID SHAW               10 GAL                 52.31S F      
 22 ISABELLE DOORLY            9 GAL                 54.72S F      
 23 ANUSOOYA THAPA            10 GAL                 55.41S F      
 24 AIOBHE BRUZZI             10 GAL                 56.00S F      
 25 AILBHE KILBANE            10 BL FN               56.07S F      
 26 BLAITHIN BEATTY           11 GAL                 56.32S F      
 27 SIOBHAN O'CONNOR          11 BL FN               57.59S F      
 28 EMMA TANNIAN              10 SHARK               57.91S F      
 29 ELEANOR TROY               8 GAL                 58.00S F      
 30 RUTH LIPTROT              11 SHARK               59.05S F      
 31 AVRIL SHAW                 9 GAL                 59.17S F      
 32 MAEVE TROY                10 GAL                 59.52S F      
 33 ELANA KEARNS              10 SHARK               59.65S F      
 34 ALISON JOYCE              11 GAL               1:04.45S F      
 
Boys  11&U 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RORY IGOE                 11 TUAM                44.38S F      
  2 PADDY SMYTH               10 LASER               44.49S F      
  3 CILLIAN MCCULLAGH         11 GAL                 44.64S F      
  4 KIERAN WATTERSON          10 BL FN               45.03S F      
  5 DAVID KILBANE             11 BL FN               45.21S F      
  6 RORY BOYLE                10 SHARK               45.97S F      
  7 JOHN GIBBS                11 GAL                 46.40S F      
  8 JOHN SHORTT               10 BL FN               46.84S F      
  9 MICHAEL SMYTH              9 LASER               47.42S F      
 10 MATTHEW HYNES             10 LASER               47.47S F      
 11 LUKE FERGUSON             11 LASER               48.71S F      
 12 MARK CORMICAN             10 BL FN               48.94S F      
 13 JOHN DURKAN               10 BL FN               49.28S F      
 14 HUGH O'SHAUGNESSY         10 BL FN               49.40S F      
 15 CATHAL MCGRATH            11 GAL                 49.46S F      
 16 EOGHAN HART               11 GAL                 49.88S F      
 17 TOM HEALY                 10 GAL                 49.90S F      
 18 VICTOR TASHEV             11 TUAM                50.16S F      
 19 LUKE HEARNS               10 SHARK               51.69S F      
 20 JOHN KENNY                11 SHARK               51.83S F      
 21 JOHN GRADIDGE             11 LASER               51.91S F      
 22 DANIEL ROBINSON           11 BL FN               52.04S F      
 23 ALBAN HART                 9 GAL                 53.23S F      
 24 RUAIRI WATERS              9 GAL                 53.70S F      
 25 BILLY TWORNEY              9 BL FN               54.52S F      
 26 LUKE MANGAN               10 GAL                 55.10S F      
 27 CHARLIE BYRNES            11 GAL                 55.13S F      
 28 RIAIN KENNEDY             11 GAL                 55.98S F      
 29 DANIEL KENNELLY            9 GAL                 56.62S F      
 30 JOHN-BRENDAN MCDONNELL     9 GAL                 57.16S F      
 31 OISIN O'FLATHARTA         11 GAL                 57.25S F      
 32 CYRIL IAKIMOV              9 TUAM                57.51S F      
 33 COLM SHAUGHNESSY          11 LASER               58.28S F      
 34 DENNIS KAVANAGH           11 GAL                 59.64S F      
 35 FIONN MURRAY              10 GAL               1:03.97S F      
 36 SHAANE RATHER              8 GAL               1:04.61S F      
 37 RUIARI WALSH              10 GAL               1:05.22S F      
 38 PRESTON GENG               7 GAL               1:05.34S F      
 
Girls  12-13 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ELLA DONNELLAN            13 TUAM                41.84S F      
  2 AOIBHE MITCHELL           12 TUAM                42.90S F      
  3 MOLLY RUSH                12 LASER               43.23S F      
  4 EMMA KUBECKA              13 LASER               44.01S F      
  5 AILBHE OWENS              12 LASER               44.69S F      
  6 AILISH JOYCE              12 SHARK               45.04S F      
  7 SOPHIE LALLY              12 GAL                 45.20S F      
  8 GRACE WALSH               12 LASER               45.29S F      
  9 EMILY ROONEY              13 BL FN               45.65S F      
 10 ERIN IMBUSCH              12 GAL                 46.43S F      
 11 NICOLA NIC A BHAIRD       12 SHARK               46.59S F      
 12 FREYA O'TOOLE             12 GAL                 51.48S F      
 13 HOOIRYA AWAN              12 LASER               52.80S F      
 14 LILIAN FUREY              13 BL FN               54.80S F      
 15 AISLING SWAN              12 GAL                 56.82S F      
 
Boys  12-13 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ANTHONY BOYLE             13 BL FN               41.37S F      
  2 ALEX KELLY                12 SHARK               41.60S F      
  3 DANIEL KEARNS             13 SHARK               41.75S F      
  4 RUAIRI BLANCHARD          13 LASER               42.81S F      
  5 ALEX ROE                  13 LASER               42.85S F      
  6 CATHAL HANNON             13 BL FN               45.16S F      
  7 PAUL SCHULER              12 SHARK               45.64S F      
  8 COLM MORAN                12 LASER               45.72S F      
  9 SIMON CAREY               12 LASER               49.20S F      
 10 SENAN MCGANN              12 GAL                 52.91S F      
 11 ALEX SHAW                 13 GAL                 55.86S F      
 
Girls  14-Ov 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SIVE TOBIN                14 TUAM                41.69S F      
  2 CAOIMHE HICKEY            14 LASER               41.95S F      
  3 AISLING CALLAGY           15 BL FN               45.73S F      
 
Boys  14-Ov 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PATRICK LENEHAN           17 BL FN               37.84S F      
  2 CILLIAN FITZPATRICK       15 SHARK               40.19S F      
  3 VLAD CHIZHEVSKI           14 GAL                 43.19S F      
 
Girls  11&U 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMELIA JOYCE              10 SHARK               49.02S F      
  2 NIAMH CONNERY             11 SHARK               49.39S F      
  3 MARIJIA GIEDRAITYTE       11 GAL                 51.11S F      
  4 AILIS DALY                11 SHARK               52.89S F      
  5 BRIDGET KENNY             11 SHARK               53.32S F      
  6 LAURA GERAGHTY             9 GAL                 53.91S F      
  7 SURA AWAJA                11 SHARK               53.92S F      
  8 EMILY WOODINGS            11 GAL                 54.84S F      
  9 SHAUNA SIMPSON            10 SHARK               55.12S F      
 10 IZZY FARRELL              10 GAL                 55.92S F      
 11 POLA GIZINSKA             11 BL FN               55.99S F      
 12 MIRIAM ROLAND             10 BL FN               56.14S F      
 13 ALI FLANNERY              10 SHARK               56.22S F      
 14 LOUISA HUSSEY              9 GAL                 56.46S F      
 15 ELLEN MC GANN             11 SHARK               57.86S F      
 16 RUTH LIPTROT              11 SHARK               59.12S F      
 17 ALISON BREEN              10 GAL                 59.39S F      
 18 NIAMH GROGAN               9 GAL                 59.72S F      
 19 HANNAH BOYLE              10 BL FN             1:00.55S F      
 20 ELANA KEARNS              10 SHARK             1:01.05S F      
 21 AILBHE KILBANE            10 BL FN             1:01.97S F      
 22 EMMA TANNIAN              10 SHARK             1:02.37S F      
 23 ROISN THORNTON            11 SHARK             1:02.61S F      
 24 ZARA DOLAN                 9 SHARK             1:02.65S F      
 25 CAOIMHE DREA               8 GAL               1:03.09S F      
 26 ANUSOOYA THAPA            10 GAL               1:04.23S F      
 27 ISABELLE DOORLY            9 GAL               1:06.94S F      
 28 SIOBHAN O'CONNOR          11 BL FN             1:10.13S F      
 29 ALISON JOYCE              11 GAL               1:10.63S F      
 30 LAUREN DOODY              11 BL FN             1:11.05S F      
 31 LAUREN KILDUFF            11 BL FN             1:15.87S F      
 32 AVRIL SHAW                 9 GAL               1:21.82S F      
  0 AIOBHE BRUZZI             10 GAL                     NS F      
 
Boys  11&U 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 TAMAS JAGER               11 SHARK               43.83S F      
  2 CIAN HOGAN                11 SHARK               51.67S F      
  3 CILLIAN MCCULLAGH         11 GAL                 52.70S F      
  4 EOGHAN HART               11 GAL                 53.52S F      
  5 JOHN GRADIDGE             11 LASER               53.91S F      
  6 VICTOR TASHEV             11 TUAM                54.38S F      
  7 PADDY SMYTH               10 LASER               54.80S F      
  8 MICHAEL SMYTH              9 LASER               55.32S F      
  9 KIERAN WATTERSON          10 BL FN               55.56S F      
 10 OISIN O'FLATHARTA         11 GAL                 56.33S F      
 11 LUKE MANGAN               10 GAL                 56.41S F      
 12 CIAN DONOHUE              10 LASER               56.61S F      
 13 OISIN MC GLUE              9 SHARK               58.09S F      
 14 MICHAEL MACDONNACHA       10 GAL                 58.76S F      
 15 CATHAL MCGRATH            11 GAL                 59.00S F      
 16 MARK CORMICAN             10 BL FN               59.48S F      
 17 DANIEL ROBINSON           11 BL FN               59.51S F      
 18 RUAIRI WATERS              9 GAL               1:00.30S F      
 19 RIAIN KENNEDY             11 GAL               1:00.82S F      
 20 JOHN SHORTT               10 BL FN             1:01.46S F      
 21 ALBAN HART                 9 GAL               1:02.27S F      
 22 DANIEL MITCHELL            9 GAL               1:03.31S F      
 23 CYRIL IAKIMOV              9 TUAM              1:05.47S F      
 24 LUC GRIALLAIS              9 BL FN             1:06.15S F      
 25 LUKE HEARNS               10 SHARK             1:06.53S F      
 26 BEARTLANN JAGER            9 SHARK             1:12.00S F      
 27 SHAANE RATHER              8 GAL               1:14.08S F      
 28 FINN FUREY                11 BL FN             1:14.28S F      
 29 CHARLIE BYRNES            11 GAL               1:17.26S F      
 30 LIAM SMYTH                10 GAL               1:17.36S F      
 31 ADAM QUINN                11 BL FN             1:23.35S F      
 32 FIONN MURRAY              10 GAL               1:28.41S F      
  0 PRESTON GENG               7 GAL                     NS F      
  0 MICHAEL DOLAN             10 SHARK                   DQ F      
  0 LUKE FERGUSON             11 LASER                   DQ F      
  0 KILLIAN WARD              11 GAL                     NS F      
 
Girls  12-13 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     13 SHARK               44.96S F      
  2 EIMEAR O'LEARY            12 GAL                 47.29S F      
  3 SOPHIE LALLY              12 GAL                 48.05S F      
  4 EMMA KUBECKA              13 LASER               48.65S F      
  5 SARA MAIA MARTINS         13 BL FN               49.01S F      
  6 EMILY ROONEY              13 BL FN               49.09S F      
  7 AOIBHE MITCHELL           12 TUAM                50.59S F      
  8 GRACE WALSH               12 LASER               52.39S F      
  9 ERIN IMBUSCH              12 GAL                 52.75S F      
 10 FREYA O'TOOLE             12 GAL                 53.16S F      
 11 MOLLY RUSH                12 LASER               54.26S F      
 12 HOOIRYA AWAN              12 LASER               56.46S F      
 13 NICOLA NIC A BHAIRD       12 SHARK             1:00.03S F      
 14 AISLING SWAN              12 GAL               1:11.13S F      
  0 LILIAN FUREY              13 BL FN                   DQ F      
 
Boys  12-13 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALEX KELLY                12 SHARK               45.58S F      
  2 JOHN PATTEN               12 GAL                 46.53S F      
  3 DARAGH GORMALLY           13 TUAM                48.72S F      
  4 EANNA FITZPATRICK O'BRIE  13 SHARK               48.80S F      
  5 RUAIRI BLANCHARD          13 LASER               49.06S F      
  6 BROGAN CLOONAN            13 BL FN               49.61S F      
  7 CATHAL HANNON             13 BL FN               50.12S F      
  8 PAUL SCHULER              12 SHARK               50.53S F      
  9 COLM MORAN                12 LASER               53.25S F      
 10 ALEX ROE                  13 LASER               57.14S F      
 11 ALEX SHAW                 13 GAL                 57.21S F      
 
Girls  14-Ov 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AISLING CALLAGY           15 BL FN               50.54S F      
  2 SIVE TOBIN                14 TUAM                50.91S F      
 
Boys  14-Ov 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PATRICK LENEHAN           17 BL FN               43.24S F      
  2 LUKAS BEGLEY              14 TUAM                44.68S F      
  3 VLAD CHIZHEVSKI           14 GAL                 53.11S F      
 
Girls  11&U 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 OLIVIA CURRIE             11 SHARK               35.48S F      
  2 CLODAGH PARKER            11 TUAM                36.35S F      
  3 MEABH O'ROURKE            10 TUAM                37.13S F      
  4 POLA GIZINSKA             11 BL FN               37.20S F      
  5 SIOFRA WATERS             11 TUAM                37.80S F      
  6 RACHEL WHELAN             11 SHARK               38.06S F      
  7 MARIJIA GIEDRAITYTE       11 GAL                 38.44S F      
  8 DEIRBHILE MELODY          11 GAL                 38.86S F      
  9 AILIS DALY                11 SHARK               39.08S F      
 10 EMELIA JOYCE              10 SHARK               39.10S F      
 10 BRIDGET KENNY             11 SHARK               39.10S F      
 12 NIAMH MOONEY              11 SHARK               39.48S F      
 13 LYDIA MC NICHOLAS         10 LASER               40.32S F      
 14 ERIN SMYTH                11 GAL                 40.34S F      
 15 ISABEL JOYCE              10 SHARK               41.16S F      
 16 LAURA GERAGHTY             9 GAL                 42.28S F      
 17 ISOLDE HANNON             10 BL FN               42.54S F      
 18 ZAINAB RATHER             10 GAL                 42.88S F      
 19 NIAMH CONNERY             11 SHARK               42.93S F      
 20 EMILY WOODINGS            11 GAL                 43.02S F      
 21 NIAMH MURPHY               9 LASER               43.05S F      
 21 ALISON MADDEN             11 GAL                 43.05S F      
 23 INGRID SHAW               10 GAL                 43.97S F      
 24 IZZY FARRELL              10 GAL                 44.19S F      
 25 ALI FLANNERY              10 SHARK               44.67S F      
 26 SURA AWAJA                11 SHARK               45.18S F      
 27 NIAMH GROGAN               9 GAL                 45.39S F      
 28 HANNAH BOYLE              10 BL FN               45.41S F      
 28 KATIE KELLY               10 SHARK               45.41S F      
 30 ELLEN MC GANN             11 SHARK               45.52S F      
 31 ALISON BREEN              10 GAL                 45.85S F      
 32 EMMA TANNIAN              10 SHARK               46.29S F      
 33 AILBHE KILBANE            10 BL FN               46.92S F      
 34 ROISN THORNTON            11 SHARK               47.07S F      
 35 BLAITHIN BEATTY           11 GAL                 47.95S F      
 36 SIOBHAN O'CONNOR          11 BL FN               48.21S F      
 37 ANUSOOYA THAPA            10 GAL                 48.65S F      
 38 ISABELLE DOORLY            9 GAL                 48.89S F      
 39 CAOIMHE DREA               8 GAL                 50.71S F      
 40 LAUREN KILDUFF            11 BL FN               50.96S F      
 41 SORCHA MULRY              10 SHARK               51.83S F      
 42 LAUREN DOODY              11 BL FN               51.95S F      
 43 ALISON JOYCE              11 GAL                 52.76S F      
 44 AVRIL SHAW                 9 GAL                 53.63S F      
 45 AIOBHE BRUZZI             10 GAL                 54.76S F      
 46 SHAUNA SIMPSON            10 SHARK               55.18S F      
 47 MAEVE TROY                10 GAL                 56.76S F      
 48 RUTH LIPTROT              11 SHARK               57.24S F      
 49 ZARA DOLAN                 9 SHARK             1:06.67S F      
 
Boys  11&U 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BEARTLANN JAGER            9 SHARK               35.45S F      
  2 CIAN HOGAN                11 SHARK               36.77S F      
  3 PADDY SMYTH               10 LASER               38.34S F      
  4 DAVID KILBANE             11 BL FN               38.77S F      
  5 JOHN GIBBS                11 GAL                 38.86S F      
  6 JOHN SHORTT               10 BL FN               39.34S F      
  7 KIERAN WATTERSON          10 BL FN               40.92S F      
  8 EOGHAN HART               11 GAL                 41.22S F      
  9 JOHN DURKAN               10 BL FN               41.55S F      
 10 MICHAEL SMYTH              9 LASER               42.58S F      
 11 RORY BOYLE                10 SHARK               42.72S F      
 12 DANIEL MITCHELL            9 GAL                 43.26S F      
 13 MATTHEW HYNES             10 LASER               43.43S F      
 14 LUKE FERGUSON             11 LASER               43.44S F      
 15 JOHN GRADIDGE             11 LASER               43.76S F      
 16 MICHAEL DOLAN             10 SHARK               44.13S F      
 17 TOM HEALY                 10 GAL                 44.86S F      
 18 OISIN O'FLATHARTA         11 GAL                 45.54S F      
 19 LUC GRIALLAIS              9 BL FN               45.55S F      
 20 DANIEL ROBINSON           11 BL FN               45.70S F      
 21 CIAN DONOHUE              10 LASER               46.12S F      
 22 MARK CORMICAN             10 BL FN               46.30S F      
 23 RUAIRI WATERS              9 GAL                 46.57S F      
 23 HUGH O'SHAUGNESSY         10 BL FN               46.57S F      
 25 LUKE HEARNS               10 SHARK               47.19S F      
 26 COLM SHAUGHNESSY          11 LASER               47.40S F      
 27 MICHAEL MACDONNACHA       10 GAL                 47.44S F      
 28 VICTOR TASHEV             11 TUAM                47.48S F      
 29 JOHN KENNY                11 SHARK               47.49S F      
 30 OISIN MC GLUE              9 SHARK               47.96S F      
 31 RIAIN KENNEDY             11 GAL                 48.45S F      
 32 EOIN LENNON               10 SHARK               49.76S F      
 33 JOHN-BRENDAN MCDONNELL     9 GAL                 49.84S F      
 34 FINN FUREY                11 BL FN               50.23S F      
 35 LUKE MANGAN               10 GAL                 50.69S F      
 36 LIAM SMYTH                10 GAL                 50.97S F      
 37 ALBAN HART                 9 GAL                 51.29S F      
 38 ADAM QUINN                11 BL FN               51.90S F      
 39 DENNIS KAVANAGH           11 GAL                 52.51S F      
 40 CYRIL IAKIMOV              9 TUAM                52.64S F      
 41 CHARLIE BYRNES            11 GAL                 52.69S F      
 42 DANIEL KENNELLY            9 GAL                 53.01S F      
 43 SHAANE RATHER              8 GAL                 53.87S F      
 44 BILLY TWORNEY              9 BL FN               54.44S F      
 45 FIONN MURRAY              10 GAL                 58.00S F      
 46 RUIARI WALSH              10 GAL                 59.05S F      
  0 KILLIAN WARD              11 GAL                     NS F      
  0 CILLIAN MCCULLAGH         11 GAL                     NS F      
  0 PRESTON GENG               7 GAL                     NS F      
 
Girls  12-13 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ELLA DONNELLAN            13 TUAM                35.27S F      
  2 EIMEAR O'LEARY            12 GAL                 35.42S F      
  3 SARA MAIA MARTINS         13 BL FN               36.15S F      
  4 GRAINNE O ROURKE          13 TUAM                36.28S F      
  5 MOLLY RUSH                12 LASER               36.88S F      
  6 EMMA KUBECKA              13 LASER               37.74S F      
  7 AILBHE OWENS              12 LASER               37.95S F      
  8 EMILY ROONEY              13 BL FN               38.17S F      
  9 CIARA MULRY               12 SHARK               38.21S F      
 10 SOPHIE LALLY              12 GAL                 39.35S F      
 11 ERIN IMBUSCH              12 GAL                 40.11S F      
 12 GRACE WALSH               12 LASER               41.35S F      
 13 NICOLA NIC A BHAIRD       12 SHARK               41.46S F      
 14 FREYA O'TOOLE             12 GAL                 43.78S F      
 15 HOOIRYA AWAN              12 LASER               44.50S F      
 16 LILIAN FUREY              13 BL FN               46.59S F      
 
Boys  12-13 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JOHN PATTEN               12 GAL                 33.95S F      
  2 BORIS IAKIMOV             13 TUAM                34.11S F      
  3 ODIE MELIA                12 TUAM                35.02S F      
  3 ALEX KELLY                12 SHARK               35.02S F      
  5 ANTHONY BOYLE             13 BL FN               35.09S F      
  6 DANIEL KEARNS             13 SHARK               35.51S F      
  7 RIAN KEARNEY              12 BL FN               35.54S F      
  8 DARAGH GORMALLY           13 TUAM                35.98S F      
  9 BROGAN CLOONAN            13 BL FN               36.83S F      
 10 CATHAL HANNON             13 BL FN               37.54S F      
 11 COLM MORAN                12 LASER               38.21S F      
 12 SIMON CAREY               12 LASER               38.60S F      
 13 ALEX ROE                  13 LASER               39.05S F      
 14 EANNA FITZPATRICK O'BRIE  13 SHARK               40.11S F      
 15 RUAIRI BLANCHARD          13 LASER               40.50S F      
 16 PAUL SCHULER              12 SHARK               40.83S F      
 17 ALEX SHAW                 13 GAL                 45.88S F      
 18 SENAN MCGANN              12 GAL                 49.23S F      
 
Girls  14-Ov 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ANNA FOGARTY              15 LASER               37.26S F      
  2 CAOIMHE HICKEY            14 LASER               38.16S F      
  3 AISLING CALLAGY           15 BL FN               38.18S F      
  4 SIVE TOBIN                14 TUAM                38.76S F      
 
Boys  14-Ov 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PATRICK LENEHAN           17 BL FN               31.85S F      
  2 CILLIAN FITZPATRICK       15 SHARK               31.96S F      
  3 LUKAS BEGLEY              14 TUAM                35.56S F      
  4 VLAD CHIZHEVSKI           14 GAL                 37.91S F