Tuam Graded Gala Nov 2015
                     
Girls  11&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 NAOISE O'DONNELL          11 GAL               1:27.97S F      
  2 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     11 SHARK             1:29.91S F      
  3 MADISON DAVEY             10 GAL               1:30.40S F      
  4 AOIFE DAVITT              11 GAL               1:33.06S F      
  5 CAROL GRIFFIN             10 SHARK             1:33.63S F      
  6 EMMA MURPHY               11 GAL               1:35.79S F      
  7 CATRIONA NIC DHONNCHADHA  11 GAL               1:36.40S F      
  8 CAOIMHE MOORE             11 LAMAR             1:36.54S F      
  9 NIAMH KENNEDY             10 LASER             1:38.47S F      
 10 HANNAH DURKAN             11 BL FN             1:40.41S F      
 11 SORCHA BRENNAN             9 TUAM              1:40.72S F      
 12 GRAINNE O ROURKE          11 TUAM              1:41.49S F      
 13 RUTH O'SULLIVAN           11 GAL               1:42.72S F      
 13 MARIA MC DONAGH           11 GAL               1:42.72S F      
 15 EMILY TALBOT              11 BL FN             1:42.87S F      
 16 AYLAH MURPHY              11 LASER             1:44.16S F      
 17 SARAH BRADLEY             11 GAL               1:44.22S F      
 18 SARA MAIA MARTINS         11 BL FN             1:45.75S F      
 19 KASSIE RATHER              8 GAL               1:46.75S F      
 20 AOIFE SWEENY              11 GAL               1:47.75S F      
 21 ROSIE DOORLY              10 GAL               1:48.00S F      
 22 ANNA BURNS                10 SHARK             1:48.56S F      
 23 MEABH O ROURKE             8 TUAM              1:51.25S F      
 24 AOIFE NASH                 9 GAL               1:53.78S F      
 25 NIAMH MOONEY               9 SHARK             1:53.81S F      
 26 MICHELLE RAILTON           8 TUAM              1:56.38S F      
 27 EMILYA JOYCE               8 SHARK             1:56.94S F      
 28 RACHEL WHELAN              9 SHARK             1:57.13S F      
 29 SAOIRSE MOORE             11 BL FN             1:57.50S F      
 30 LEANA MC DONAGH           10 SHARK             1:57.53S F      
 31 ANOUSKA VINOD             11 GAL               1:59.53S F      
 32 LAURA KUMPOR              10 BL FN             2:07.56S F      
 33 ISABELLE BURKE            10 LASER             2:07.75S F      
 34 CLODAGH PARKER             9 TUAM              2:09.04S F      
 35 LAURA MULLIGAN            10 TUAM              2:09.34S F      
 36 CIARA DAVITT               9 GAL               2:13.62S F      
 37 LAURA GERAGHTY             7 GAL               2:13.69S F      
 38 ROISIN MC HUGH            11 SHARK             2:14.03S F      
 39 LILLY CRUDDEN              9 SHARK             2:17.81S F      
 40 EMILY CUNNINGHAM          11 SHARK             2:32.78S F      
  0 SOPHIE LALLY               9 LASER                   NS F      
  0 AOIFE DIRRANE             11 LASER                   NS F      
  0 RACHEL CORCORAN            9 LASER                   NS F      
  0 JEAN KELLY                10 TUAM                    NS F      
  0 AOIFE BUNDSCHU             9 GAL                     NS F      
 
Boys  11&U 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MARK HYNES                 9 LASER             1:30.97S F      
  2 CIAN MC GLUE              11 SHARK             1:32.34S F      
  3 FIACH O MURCHU            11 LASER             1:34.75S F      
  4 RONAN COLLERAN            11 TUAM              1:35.91S F      
  5 SASHA MC ALEER             9 GAL               1:37.41S F      
  6 FIONN MC CARTHY           11 SHARK             1:37.60S F      
  7 CONOR HENEGHAN            11 TUAM              1:37.97S F      
  8 EUAN JENNINGS             10 SHARK             1:38.12S F      
  9 LUKE DAVIN                11 TUAM              1:38.82S F      
 10 DAVID LENNON              10 SHARK             1:39.16S F      
 11 JAMIE GUNNING             10 BL FN             1:40.57S F      
 12 DANIEL KEARNS             11 SHARK             1:40.66S F      
 13 WILLIAM MC DONNELL        11 GAL               1:40.88S F      
 14 BORIS IAKIMOV             11 TUAM              1:41.07S F      
 15 DYLAN DEVINE              10 GAL               1:41.19S F      
 16 MARCO MITCHELL            11 GAL               1:42.93S F      
 17 JACK HENEGHAN              9 TUAM              1:44.15S F      
 18 ANTHONY BOYLE             11 BL FN             1:49.92S F      
 19 THOM DONNELLAN            10 GAL               1:50.62S F      
 20 RORY GROGAN               10 GAL               1:56.16S F      
 21 PAUL SHARKEY               9 GAL               1:57.00S F      
 22 SENAN MC DONNELL           9 GAL               1:59.13S F      
 23 ALFIE DWYER               10 BL FN             2:02.43S F      
 24 ROSS BRADLEY              10 GAL               2:04.69S F      
 25 DYLAN CORCORAN            10 BL FN             2:04.76S F      
 26 JOHN GIBBS                 9 GAL               2:07.10S F      
 27 DAN CAREY                 10 TUAM              2:12.78S F      
 28 CONOR BURKE               10 GAL               2:13.72S F      
  0 CONOR BUNDSCHU            11 GAL                     NS F      
 
Girls  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ELLEN KENNEDY             12 GAL               1:29.78S F      
  2 LUCY O'DEA                12 BL FN             1:30.59S F      
  3 DARA MOONEY               12 SHARK             1:31.44S F      
  4 ROISIN VAUGHAN            13 GAL               1:34.87S F      
  5 TEODORA CUGALJ            12 SHARK             1:37.22S F      
  6 LISA REKAI                13 SHARK             1:37.78S F      
  7 CLADAGH O REILLY          13 TUAM              1:40.32S F      
  8 GRAINNE CONNEELY          12 SHARK             1:41.68S F      
  9 ROISIN SILKE              12 GAL               1:43.59S F      
 10 CAOIMHE HICKEY            12 LASER             1:45.91S F      
 11 CORA GURRY                13 SHARK             1:49.81S F      
 12 LISA KEEGAN               12 GAL               2:02.56S F      
 13 AISLING WALSH             12 GAL               2:03.34S F      
  0 AOIFE O'DONNELL           12 GAL                     NS F      
 
Boys  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JOSE SANCHEZ              13 GAL               1:27.81S F      
  2 EIDHNE KENNEDY            13 GAL               1:28.96S F      
  3 ALEX CLARK                12 SHARK             1:30.41S F      
  4 CILLIAN JENNINGS          13 SHARK             1:33.16S F      
  5 RORY COLLINS              12 BL FN             1:33.50S F      
  6 KELL MURPHY               13 LASER             1:39.57S F      
  7 RORY WALSH                12 LASER             1:43.07S F      
  8 JAKE VAN DE BEEK          12 BL FN             1:48.10S F      
  9 LIAM CLARKE               13 LASER             1:48.25S F      
 10 FIACHRA GALLAGHER         12 GAL               1:49.44S F      
  0 MATI DODEK                13 GAL                     NS F      
  0 DARA HENEGHAN             12 TUAM                    NS F      
 
Girls  14-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CLAIRE TALBOT             16 BL FN             1:30.66S F      
  2 CIARA MOHAN               16 BL FN             1:37.43S F      
  3 JULITA PATOKA             14 BL FN             1:38.87S F      
  0 AOIBHINN MC PHILLIPS      15 LASER                   NS F      
 
Boys  14-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBERT DAVIDSON           14 LASER             1:20.03S F      
  2 OWEN KENNEDY              15 LASER             1:23.20S F      
 
Girls  11&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CAOIMHE MOORE             11 LAMAR             1:42.09S F      
  2 EMMA MURPHY               11 GAL               1:45.59S F      
  3 CAROL GRIFFIN             10 SHARK             1:47.28S F      
  4 SARAH BRADLEY             11 GAL               1:47.75S F      
  5 AOIFE DAVITT              11 GAL               1:49.53S F      
  6 AYLAH MURPHY              11 LASER             1:51.94S F      
  7 MADISON DAVEY             10 GAL               1:53.65S F      
  8 RUTH O'SULLIVAN           11 GAL               1:54.09S F      
  9 HANNAH DURKAN             11 BL FN             1:56.28S F      
 10 KRISTINA MCDONAGH         10 BL FN             1:57.59S F      
 11 NIAMH KENNEDY             10 LASER             1:59.00S F      
 12 EMILY TALBOT              11 BL FN             2:00.50S F      
 13 CATRIONA NIC DHONNCHADHA  11 GAL               2:00.84S F      
 14 GRAINNE O ROURKE          11 TUAM              2:01.60S F      
 15 SAOIRSE MOORE             11 BL FN             2:02.84S F      
 16 AOIFE SWEENY              11 GAL               2:03.53S F      
 17 MICHELLE RAILTON           8 TUAM              2:04.96S F      
 18 KATIE MACKEN              11 GAL               2:05.03S F      
 19 KASSIE RATHER              8 GAL               2:06.21S F      
 20 CECILIA FUREY             10 BL FN             2:06.47S F      
 21 MARIA MC DONAGH           11 GAL               2:07.41S F      
 22 MEABH O ROURKE             8 TUAM              2:08.26S F      
 23 SIOBHAN MCMANAMON         10 SHARK             2:08.53S F      
 24 SARA MAIA MARTINS         11 BL FN             2:08.88S F      
 25 AOIFE NASH                 9 GAL               2:11.28S F      
 26 GILLIAN MURPHY             9 GAL               2:12.12S F      
 27 NIAMH MOONEY               9 SHARK             2:13.12S F      
 28 ROSIE DOORLY              10 GAL               2:14.00S F      
 29 ANOUSKA VINOD             11 GAL               2:14.78S F      
 30 LEANA MC DONAGH           10 SHARK             2:18.84S F      
 31 ANNA BURNS                10 SHARK             2:19.40S F      
 32 SARAH O'CONNOR            11 GAL               2:19.69S F      
 33 LILLY CRUDDEN              9 SHARK             2:21.54S F      
 34 RACHEL WHELAN              9 SHARK             2:24.00S F      
 35 ROISIN MC HUGH            11 SHARK             2:30.16S F      
 36 EMILY CUNNINGHAM          11 SHARK             2:38.40S F      
  0 SIOFRA WATERS              9 TUAM                    NS F      
  0 NAOISE O'DONNELL          11 GAL                     DQ F      
  0 SOPHIE LALLY               9 LASER                   NS F      
  0 ISABELLE BURKE            10 LASER                   DQ F      
  0 KATE OWENS                10 GAL                     NS F      
  0 AOIFE DIRRANE             11 LASER                   NS F      
  0 LAURA MULLIGAN            10 TUAM                    DQ F      
  0 RACHEL CORCORAN            9 LASER                   NS F      
 
Boys  11&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MARK HYNES                 9 LASER             1:48.00S F      
  2 FIACH O MURCHU            11 LASER             1:48.91S F      
  3 RONAN COLLERAN            11 TUAM              1:49.54S F      
  4 LUKE DAVIN                11 TUAM              1:50.10S F      
  5 DAVID LENNON              10 SHARK             1:50.53S F      
  6 CIAN MC GLUE              11 SHARK             1:50.54S F      
  7 BORIS IAKIMOV             11 TUAM              1:50.97S F      
  8 SASHA MC ALEER             9 GAL               1:54.28S F      
  9 ROSS BRADLEY              10 GAL               1:56.06S F      
 10 RORY GROGAN               10 GAL               2:00.24S F      
 11 DYLAN DEVINE              10 GAL               2:00.91S F      
 12 FIONN MC CARTHY           11 SHARK             2:01.84S F      
 13 MARCO MITCHELL            11 GAL               2:03.56S F      
 14 CONOR BURKE               10 GAL               2:05.97S F      
 15 MICHEAL HUSSEY             9 GAL               2:06.41S F      
 16 MATTIE NEWELL KIM          9 TUAM              2:06.60S F      
 17 ODIE MELIA                11 TUAM              2:06.63S F      
 18 DANIEL KEARNS             11 SHARK             2:08.19S F      
 19 MARTIN MITCHELL           10 GAL               2:12.81S F      
 20 THOM DONNELLAN            10 GAL               2:13.84S F      
 21 WILLIAM MC DONNELL        11 GAL               2:21.63S F      
 22 JAMIE GUNNING             10 BL FN             2:22.60S F      
  0 CATHAL MCGRATH             9 GAL                     DQ F      
  0 ALFIE DWYER               10 BL FN                   DQ F      
  0 DANIEL KEADY               9 GAL                     NS F      
  0 RORY IGOE                  9 TUAM                    DQ F      
  0 ANTHONY BOYLE             11 BL FN                   DQ F      
  0 CONOR BUNDSCHU            11 GAL                     NS F      
 
Girls  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SARAH MC GATH             13 LASER             1:37.79S F      
  2 JANE FRANCIS              13 SHARK             1:39.87S F      
  3 OONAGH OWENS              13 LASER             1:43.90S F      
  4 ROISIN VAUGHAN            13 GAL               1:44.55S F      
  5 ELLEN KENNEDY             12 GAL               1:46.19S F      
  6 TEODORA CUGALJ            12 SHARK             1:48.06S F      
  7 MEGAN WILLIAMS            13 SHARK             1:48.53S F      
  8 LISA REKAI                13 SHARK             1:48.90S F      
  9 AILBHE KENNEDY            13 LASER             1:50.22S F      
 10 MOLLY BARRY               13 SHARK             1:50.50S F      
 11 ROISIN SILKE              12 GAL               1:51.18S F      
 12 CORA GURRY                13 SHARK             1:51.60S F      
 13 GRAINNE CONNEELY          12 SHARK             1:57.63S F      
 14 EMMA O'SHEA               12 GAL               2:07.12S F      
 15 AISLING WALSH             12 GAL               2:10.50S F      
  0 AOIFE O'DONNELL           12 GAL                     NS F      
  0 CAOIMHE HICKEY            12 LASER                   DQ F      
 
Boys  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EIDHNE KENNEDY            13 GAL               1:38.16S F      
  2 JOSE SANCHEZ              13 GAL               1:42.28S F      
  3 ALEX CLARK                12 SHARK             1:45.09S F      
  4 LUKE BURKE                12 BL FN             1:45.50S F      
  5 DARA HENEGHAN             12 TUAM              1:48.94S F      
  6 OWEN MCDERMOTT            12 BL FN             1:51.19S F      
  6 NIALL JOYCE               12 SHARK             1:51.19S F      
  8 KELL MURPHY               13 LASER             1:51.38S F      
  9 LIAM CLARKE               13 LASER             1:51.50S F      
 10 RORY COLLINS              12 BL FN             1:54.10S F      
 11 JAKE VAN DE BEEK          12 BL FN             1:55.34S F      
 12 RORY WALSH                12 LASER             1:59.71S F      
 13 FIACHRA GALLAGHER         12 GAL               2:04.38S F      
 14 KIAN CONNAUGHTON          12 BL FN             2:36.95S F      
  0 MATI DODEK                13 GAL                     NS F      
 
Girls  14-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LEAH CONNAUGHTON          14 BL FN             1:42.18S F      
  2 CLAIRE TALBOT             16 BL FN             1:42.50S F      
  3 CIARA MOHAN               16 BL FN             1:51.09S F      
  4 JULITA PATOKA             14 BL FN             1:59.94S F      
  5 LILY BRESLIN              14 BL FN             2:02.40S F      
  0 AOIBHINN MC PHILLIPS      15 LASER                   NS F      
 
Boys  14-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBERT DAVIDSON           14 LASER             1:38.69S F      
  2 OWEN KENNEDY              15 LASER             1:39.78S F      
 
Girls  11&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     11 SHARK             1:21.50S F      
  2 NAOISE O'DONNELL          11 GAL               1:22.41S F      
  3 CAROL GRIFFIN             10 SHARK             1:22.91S F      
  4 CAOIMHE MOORE             11 LAMAR             1:24.00S F      
  5 KRISTINA MCDONAGH         10 BL FN             1:24.60S F      
  6 HANNAH DURKAN             11 BL FN             1:26.31S F      
  7 EMMA MURPHY               11 GAL               1:26.32S F      
  8 MADISON DAVEY             10 GAL               1:27.38S F      
  9 AOIFE DAVITT              11 GAL               1:28.47S F      
 10 CATRIONA NIC DHONNCHADHA  11 GAL               1:29.00S F      
 11 EMILY TALBOT              11 BL FN             1:29.41S F      
 12 NIAMH KENNEDY             10 LASER             1:29.65S F      
 13 AOIFE SWEENY              11 GAL               1:29.99S F      
 14 GRAINNE O ROURKE          11 TUAM              1:30.00S F      
 15 SARAH BRADLEY             11 GAL               1:30.72S F      
 16 AYLAH MURPHY              11 LASER             1:32.28S F      
 17 SARA MAIA MARTINS         11 BL FN             1:32.94S F      
 18 SORCHA BRENNAN             9 TUAM              1:33.19S F      
 19 MARIA MC DONAGH           11 GAL               1:33.80S F      
 20 SAOIRSE MOORE             11 BL FN             1:34.56S F      
 21 RUTH O'SULLIVAN           11 GAL               1:35.38S F      
 22 KASSIE RATHER              8 GAL               1:39.47S F      
 23 ROSIE DOORLY              10 GAL               1:39.84S F      
 24 EMILY ROONEY              11 BL FN             1:41.47S F      
 25 LEANA MC DONAGH           10 SHARK             1:42.00S F      
 26 LAURA KUMPOR              10 BL FN             1:42.69S F      
 27 KATIE MACKEN              11 GAL               1:42.94S F      
 28 AOIFE NASH                 9 GAL               1:43.56S F      
 29 MICHELLE RAILTON           8 TUAM              1:43.69S F      
 30 ANNA BURNS                10 SHARK             1:44.15S F      
 31 ANOUSKA VINOD             11 GAL               1:47.15S F      
 32 GILLIAN MURPHY             9 GAL               1:51.72S F      
 33 MEABH O ROURKE             8 TUAM              1:52.22S F      
 34 RACHEL WHELAN              9 SHARK             1:53.19S F      
 35 CLODAGH PARKER             9 TUAM              1:53.50S F      
 36 ISABELLE BURKE            10 LASER             1:53.53S F      
 37 CECILIA FUREY             10 BL FN             1:53.69S F      
 38 LILLY CRUDDEN              9 SHARK             1:54.19S F      
 39 EMILYA JOYCE               8 SHARK             1:55.88S F      
 40 SIOBHAN MCMANAMON         10 SHARK             1:56.59S F      
 41 LAURA GERAGHTY             7 GAL               1:59.31S F      
 41 CIARA DAVITT               9 GAL               1:59.31S F      
 43 NIAMH MOONEY               9 SHARK             2:07.75S F      
 44 RACHEL DISKIN             11 TUAM              2:09.03S F      
 45 EMILY CUNNINGHAM          11 SHARK             2:18.56S F      
 46 SARAH O'CONNOR            11 GAL               2:21.24S F      
  0 KATE OWENS                10 GAL                     NS F      
  0 ALICE CORCORAN            11 LASER                   NS F      
  0 AOIFE DIRRANE             11 LASER                   NS F      
  0 SIOFRA WATERS              9 TUAM                    NS F      
  0 RACHEL CORCORAN            9 LASER                   NS F      
  0 SOPHIE LALLY               9 LASER                   NS F      
  0 AOIFE BUNDSCHU             9 GAL                     NS F      
 
Boys  11&U 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FIACH O MURCHU            11 LASER             1:19.78S F      
  2 RONAN COLLERAN            11 TUAM              1:20.31S F      
  3 MARK HYNES                 9 LASER             1:22.25S F      
  4 CIAN MC GLUE              11 SHARK             1:22.90S F      
  5 FIONN MC CARTHY           11 SHARK             1:22.91S F      
  6 CONOR HENEGHAN            11 TUAM              1:26.94S F      
  7 SASHA MC ALEER             9 GAL               1:28.22S F      
  8 BORIS IAKIMOV             11 TUAM              1:28.31S F      
  9 DYLAN DEVINE              10 GAL               1:28.66S F      
 10 LUKE DAVIN                11 TUAM              1:28.73S F      
 11 EUAN JENNINGS             10 SHARK             1:28.84S F      
 12 DAVID LENNON              10 SHARK             1:30.53S F      
 13 ROSS COSGROVE             10 TUAM              1:31.61S F      
 14 RORY IGOE                  9 TUAM              1:32.16S F      
 15 DANIEL KEARNS             11 SHARK             1:32.47S F      
 16 JAMIE GUNNING             10 BL FN             1:34.94S F      
 17 MARCO MITCHELL            11 GAL               1:35.53S F      
 18 WILLIAM MC DONNELL        11 GAL               1:39.71S F      
 19 PAUL SHARKEY               9 GAL               1:41.53S F      
 20 MARTIN MITCHELL           10 GAL               1:43.18S F      
 21 ALFIE DWYER               10 BL FN             1:43.71S F      
 22 ANTHONY BOYLE             11 BL FN             1:45.45S F      
 23 ODIE MELIA                11 TUAM              1:45.69S F      
 24 SENAN MC DONNELL           9 GAL               1:46.53S F      
 25 THOM DONNELLAN            10 GAL               1:46.91S F      
 26 MICHEAL HUSSEY             9 GAL               1:47.09S F      
 27 JACK HENEGHAN              9 TUAM              1:47.53S F      
 28 RORY GROGAN               10 GAL               1:47.97S F      
 29 ROSS BRADLEY              10 GAL               1:49.47S F      
 30 CONOR BURKE               10 GAL               1:52.57S F      
 31 DEAN MORRIN               11 TUAM              1:54.63S F      
 32 CATHAL MCGRATH             9 GAL               1:57.53S F      
 33 OISNE FANNON              10 TUAM              1:59.72S F      
 34 JOHN GIBBS                 9 GAL               2:01.47S F      
 35 DYLAN CORCORAN            10 BL FN             2:03.78S F      
 36 DAN CAREY                 10 TUAM              2:18.94S F      
  0 CONOR BUNDSCHU            11 GAL                     NS F      
  0 DANIEL KEADY               9 GAL                     NS F      
 
Girls  12-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MEGAN WILLIAMS            13 SHARK             1:14.59S F      
  2 SARAH MC GATH             13 LASER             1:17.25S F      
  3 AILBHE KENNEDY            13 LASER             1:17.53S F      
  4 OONAGH OWENS              13 LASER             1:18.84S F      
  5 LUCY O'DEA                12 BL FN             1:19.80S F      
  6 DARA MOONEY               12 SHARK             1:23.19S F      
  7 TEODORA CUGALJ            12 SHARK             1:24.38S F      
  8 ELLEN KENNEDY             12 GAL               1:25.50S F      
  9 ROISIN VAUGHAN            13 GAL               1:25.53S F      
 10 MOLLY BARRY               13 SHARK             1:25.75S F      
 11 CLADAGH O REILLY          13 TUAM              1:26.69S F      
 12 GRAINNE CONNEELY          12 SHARK             1:27.72S F      
 13 LISA REKAI                13 SHARK             1:30.01S F      
 14 CORA GURRY                13 SHARK             1:33.44S F      
 15 ROISIN SILKE              12 GAL               1:38.62S F      
 16 CAOIMHE HICKEY            12 LASER             1:47.47S F      
 17 SIVE TOBIN                12 TUAM              1:47.59S F      
 18 LISA KEEGAN               12 GAL               1:48.01S F      
 19 EMMA O'SHEA               12 GAL               1:50.40S F      
 20 AISLING WALSH             12 GAL               1:58.59S F      
  0 AOIFE O'DONNELL           12 GAL                     NS F      
 
Boys  12-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CILLIAN JENNINGS          13 SHARK             1:14.18S F      
  2 EIDHNE KENNEDY            13 GAL               1:17.04S F      
  3 NIALL JOYCE               12 SHARK             1:19.29S F      
  4 LUKE BURKE                12 BL FN             1:20.22S F      
  5 ALEX CLARK                12 SHARK             1:20.72S F      
  6 JOSE SANCHEZ              13 GAL               1:20.75S F      
  7 DARA HENEGHAN             12 TUAM              1:24.00S F      
  8 KELL MURPHY               13 LASER             1:27.06S F      
  9 RORY COLLINS              12 BL FN             1:27.62S F      
 10 JAKE VAN DE BEEK          12 BL FN             1:28.97S F      
 11 OWEN MCDERMOTT            12 BL FN             1:30.25S F      
 12 RORY WALSH                12 LASER             1:31.06S F      
 13 LIAM CLARKE               13 LASER             1:34.28S F      
 14 FIACHRA GALLAGHER         12 GAL               1:46.33S F      
  0 MATI DODEK                13 GAL                     NS F      
 
Girls  14-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LEAH CONNAUGHTON          14 BL FN             1:19.50S F      
  2 CLAIRE TALBOT             16 BL FN             1:20.66S F      
  3 CIARA MOHAN               16 BL FN             1:25.94S F      
  4 JULITA PATOKA             14 BL FN             1:28.56S F      
  5 LILY BRESLIN              14 BL FN             1:33.15S F      
  0 AOIBHINN MC PHILLIPS      15 LASER                   NS F      
 
Boys  14-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 OWEN KENNEDY              15 LASER             1:11.16S F      
  2 ROBERT DAVIDSON           14 LASER             1:12.88S F